Het plezier van zekerheid... de zekerheid van een Eires A. Geschoolde vakmensen B. Personeel voor opleiding ames automobielbedrijf zwijndreeht f WE)- CUNDIGE ;rsoneel personeel N.V. MACHINEFABRIEK "BREDA VOORHEEN BACKER EN RUEB Inruil en financiering mogelijk Let u op de prijs als u een kleuren-televisie koopt? Natuurlijk. Maar bovenal wilt u een erg goed apparaat. En daarbij niet meer betalen dan nodig is, Voor een fraaie, gedistingeerde vorm. Een haarscherp beeid. Briljante kleuren. IJzersterke levensduur. En échte service en garantie. Dan moet u een Erres nemen. Om de kwaliteit. Natuurlijk. Maar ook vanwege a! dat andere. De grote, moderne organisatie. De vijftig jaar ervaring. En de naam. Die trouwens ook op Hi-Fi installaties staat. En op grammofoons, bandrecorders Maar zou u die kopen als uw televisie u niet bevalt? Daarom waakt Erres over haar reputatie. En daarom vindt u Erres bij geselecteerde vakdeaiers. Die u kunnen adviseren bij uw keuze. En die service geven. Geruggesteund door 21 servicediensten over het hele'iand. Niet dat u er vaak een beroep op hoeft te doen. Maar 't is gewoon ple zierig te weten dat ook die zekerheid bestaat. g Koewacht V. TRACTO, Erres. Het plezier van zekerheid. DE STEM VAN VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1970 SPEELHUISLAAN 173, BREDA heeft in de apparaten- en in de machinebouw plaatsingsmogelijk heden voor plaatconstructiewerkers - lassers elektrisch en/of autogeen en/of argonarc - draaiers frezers bankwerkers - pijp- fitters - plaatwerkers - monteurs. Door verruiming van onze opleidingsmogelijkheden kun nen wij thans ook personeel aantrekken, dat geschoold wil worden tot bovengenoemde funkties. In aanmerking komt iedereen, die reeds enige ervaring in een van de genoemde funkties heeft, maar ook zij, die thans een ander beroep uitoefenen en belangstelling voor mefaalbewerken hebben. Indien U belangstelling heeft voor een van deze funkties kunt U dagelijks van 9.00- 17.00 uur alsmede iedere za terdagmorgen van 9.00 - 12-00 uur, terecht op onze afde ling Personeelszaken, Speelhuislaan 173, Breda, ingang bij de fabrieksportier. Vrijdagavond25september van 18.00 - 22.00 uur, zaterdag 26 september van 9.00 - 20.00 uur én zondag 27 september van 10.00-17.00 uur. Tijdens deze show geven wij een korting van op alle wagens Deze zijn voorzien van een ANWB keuringsrapport en worden met AMES/Voikswagengarantie verkocht. Wij ha/en en brengen u thuis zonder enige verplichting. a/dRijksweg Dordt - Rotterdam Tel. 01850 - 26755 rBUS 432. DEN HAAG van de huidige func- in ons nieuwe oplei- 'orden een le pedagogisch-didacti- algd, genieten de voor- Het ongewone aan deze pullover is de kombinatie. Er hoort n.l. een van franje voorziene spencer bij. Kleuren: aubergine, oranje, ecru en lila. Maten48-50. Pullover: :e functie worden ver- uitvoerige inlichtingen vorige werkkringen, Peters, hoofd verple- huis, postbus 432, Spencer voor de ruilverkave- t een voorlichtingsbij- hebbenden in de om- lale, waar voorlichting ie aldaar in uitvoering en. 21 ged. en 23 t/m 32 lale gedeeltelijk (ten weg) - Riet- en Wulfs- in Cambronpolder. teld op dinsdag 13 ok- 3 uur in hotel „De Ko- lst Het ongewone aan deze pullover is de rol col met veter sluiting in kontrast. De kleuren zijn rood, zwart paars, wit en cognac. De maten: 46-48-50. mmissie uj der Wolf, voorzitter wer, secretaris Het ongewone aan deze pullover is de ritssluiting en de garnering met koperen ringetjes. Kleurenrood, marine of bruin. Maten48-50-52. Keus genoeg bij Erres. Voorbeeld? Deze RS 9617/02. Een prachtig uitgevoerd toestel (palissander kast op verchroomde voet met zwenkwieltjes), waarmee u zowel Nederlandse als Duitse zenders kunt ontvangen, In scherpe, briljante kleuren en in zwart/wit. Met behulp van druktoetsen stemt u af op 6 zenders, terwijl een elektronische kanaalkiezer de ontvangst daarbij automatisch optimaal maakt. Het'hele apparaat is hijzonder eenvoudig en snel te bedienen, dank zijn een overzichtelijk toetsenpaneel aan de zijkant, Ook de geluidsweergave is excellent, onder andere door de voortreffelijke versterker en twee glasheldere luidsprekers. Bovendien kunt u er een bandrecorder op aan- sluitert (of een extra speaker). Hoog 88, breed 68 en diep 53 om. RS 9617/02 2.475,—. 01140-2112

de Stem | 1970 | | pagina 27