O verhuizingen bon Opsturen aan: Regionaalkantoor Zuidwest Nederland, Postbus 201, Bergen op Zoom. Ik wil com fortabeler wonen in mijn huurhuis. Zend mij daarom uitgebreide informatie over het Ring-o-heat systeem. 65 f25.000,- per jaar? Inderdaad dat verdient een Computer-expert. Instituut Computer Wetenschappen Mannen met bedrijfservaring. neetbondfbbriek Oo/terhout iedereen c.v. ir=ï ringverwarming 1. handenarbeidleraar 2. handwerklerares 3. assistent-inkoper 4. assistente PARTICULIER CHAUFFEUR Nee, we vragen u niet te verhuizen. We hebben het over het huis waar u nu in woont. Een huis waar u nog heel wat jaartjes zou willen wonen alsja, als u iets aan de verwarming kon doen. Uw woning comfortabel maken zonder dat het teveel kost. Zonder al te veel verbouwingsrompslomp. En als het kan zou u een verwarming willen die u kunt meenemen als u toch nog eens zou verhuizen. Wel, dat kan. Joh. D. Tebbe - Breda debiteurenadministratie THEGRA N.V. EEN CORRESPONDENT t COUPON ZATERDAG 19 SEPTEMBER 1970 t'l J> A UBiiMilrrm rrt'i-II hm u hoeft niet te veriiuizen om c.v. in uw huurhuis te krijgen Want er Is Rlng-o-heat. Rirïg-o-heat is centrale verwarming die bestaat uit één warmtebron waarop 3 tot 8 convectoren zijn aangesloten, in die warmtebron, ook wel moederconvector genoemd wordt water verwarmd waarna een pomp het naar de convectoren stuwt. Vanuit één plaats verwarmt Ring-o-heat dus uw hele huis. Alle vertrekken die al jarenlang onbe haaglijk waren, worden met Ring- o-heat in één keer omgetoverd tot echte leefruimten. h Rlng-o-heat wordt zonder breker!] binnen twee dagen aangelegd. Ring-o-heat is een c.v.-systeem van Ringverwarming Nederland N.V., de grootste installateur van indivi duele centrale verwarming. Haar ervaren monteurs leggen ook uw Ring-o-heat installatie aan. In twee dagen, vaak zelfs in één dag. De constructie van Ring-o-heat is ver der zó uitgekiend dat leidingen en convectoren vrijwel zonder hak- en breekwerk worden aangelegd. >V- i Rlng-o-heat verhuist mee! Gaat u later toch verhuizen dan neemt u de Ring-o-heat installatie gewoon mee. Ringverwarming zorgt voor de montage in het nieuwe huis en plaatst als dat nodia is ex tra convectoren. Ring-o-heat is goedkope verwar ming, kan over maximaal 5 jaar ge spreid worden betaald. Als u Ring-o-heat wilt in de woon kamer, de keuken, de douche en twee slaap/studeerkamers, dan kost zo'n installatie ongeveer 2900,-, alles inbegrepen. Wilt u uw eigen haard houden en geen convectoren in de huiskamer, dan kunt u voor hetzelfde bedrag ook de hall en nog een slaapkamer in het circuit opnemen. Dan hebt u 6 vertrekken behaaglijk verwarmd voor nog géén. drieduizend gulden. Door gebruik te maken van het Ringverwarming Komfort-Kredietplan is het boven dien nog mogelijk dat bedrag te betalen in aantrekkelijke maande lijkse termijnen. In feite een u zelf opgelegde tijdelijke huurverhoging, maar een nieuwbouwhuis mét c.v. is stukken duurder! De stookkosten van centrale ver warming vallen erg mee. Het is zelfs heel goed mogelijk dat ze in uw geval nog lager zijn dan de kosten die u nu maakt voor uw huidige verwarming! Sis Naam: Adres: Plaats: Tel.: I—J -4SHV INDUSTRIE EN HANDELSONDERNEMING vraagt voor spoedige indiensttreding of leraar met l.o.-akte voor 't adviseren van onze relaties op 't gebied van de crea tieve handvaardigheid en de bezigheids therapie. Voor ontvangst van relaties in de show room en telefonische verkoop. Aangepaste werktijden mogelijk. Gehuwde dame geen bezwaar. Enkele uren 's morgens en 's middags. Voor onze textielafdeling. Middelbare schoolopleiding en textielbrevetten zijn gewenst. Accuratesse en arbeidstempo zijn de be langrijkste eigenschappen. Diploma's niet vereist. Ook voor gehuwde dames met ad ministratieve ervaring een leuke job. Aan gepaste werktijd mogelijk (6 uur). Schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie voorzien van recente pasfoto. Postbus 350. Internationale Graanhandel RIJEN Hoofdstraat 147 zoekt op korte termijn in de moderne talen Geboden wordtinteressante werkkring (con tacten over de gehele wereld) goed salaris. Schriftelijke sollicitaties aan bovengenoemd adres. Gevraagd voor part-time Leeftijd: niet beneden 35 jaar. I Brieven onder no. SG 14887 E bur. van dit I blad. In de komende 5 jaar worat een verdubbeling verwacht van hei aantal com puters in Nederland. Maar het aanbod van computer-experts blijft sterk achter bij de vraag. Gevolg? Hoge salarissen en uitstekende toekomstmogelijkheden voor computerpersoneel. Uw kans? Het Instituut Computer Wetenschap pen biedt u alle mogelijkheden. In Amerika is door de grootste com- puterpraktioi een aantal opleidingen ontwikkeld om zeer snel, volledig capabel computerpersoneel op te leiden. In 12 maanden ontving men een complete opleiding tot program meur of systeem-analist. Het succes was overweldigend. Dergelijke op leidingen kunt u nu ook volgen. Be slis nul COBOL - programmeur Opleiding in de meest universele computertaal. Mondelinge colleges en computerpraktijk. Diploma be krachtigd door rijksgecommiteerde. Tijdsduur 12 mdunden. Systeemanalist Opleiding legt nadruk' op de ont wikkeling van nieuwe computer systemen, afgestemd op de proble matiek van het individuele bedrijf. Opleiding: middelbaar niveau. Tijds duur 12 maanden. BELANGRIJK: Alle opleidingen van het Instituut Computer Wetenschappen hebben examengarantie. U blijft op onze kosten doorstuderen. Net zo lang tot u het diploma behaalt. Alle opleidin gen kunnen steeds op de eerste van elke maand worden begonnen.. Geelt u mij meer Informatie over de volgende opleidingen: Naam COBOL-programmeur Systeemanalist Doorbeten wit niet wordt verlengd Zenden aan: Instituut Computer Wetenschappen, Antwoordnr. 444, 's-Hertogenbosch. De Magneetbandfabriek Oosterhout - waar de geluids banden voor recorders zowel voor professioneel als huiselijk gebruik worden gemaakt - biedt handige, accurate mannen een prachtige specialisatie aan in lakbereiding, snijden en „coating". In onze lakbereiding wordt een speciale lak gefabriceerd, die aan zeer hoge kwaliteits eisen moet voldoen. Een laag hiervan wordt vervolgens op folie aangebracht en moet dan het geluid kunnen opnemen, vasthouden en weergeven. Het aanbrengen van die lak op folie is een precisie- werkje waar de „coaters" zich mee bezighouden. Het snijden van de folie gebeurt weer door specialisten in onze snij-afdeling. U ziet: 3 interessante werkzaamheden. Die niet direct schoolopleiding en diploma vragen, maar wel bedrijfservaring! Bent u een beetje technisch aangelegd? Accuraat? En tussen de 18 en 40 jaar oud Dan moeten we beslist eens met elkaar praten! Wij bieden u het voordelige Philips contract, met alle gunstige, bijbehorende sociale voorzieningen en zekerheden omdat we een dochteronder neming zijn. Wat wilt u nog méér Pak de telefoon en bel (01620) 3901. Of kom gewoon eens langs op onze fabriek, of maak telefonisch of schriftelijk een afspraak voor een tijd die u het beste schikt. Ons adres: Molenstraat 37, Oosterhout

de Stem | 1970 | | pagina 24