Middelburg-voorzitter Sal Simonse: „DE SPELERS MISSEN NOG ERVARING Leider Zaamslag voor lastig duel Sterke bezetting in taf eltennistoer nooi VERSPRILLE HAD EEN SUCCESVOL SEIZOEN Zeer bescheiden volleybalprogram Zonder Hendrikse tegen TSC Tegen Wemeldinge ,30 Volleybalteam in eindronde w.k. Bulgarije Baumgarte kanshebber Volleybaltoer nooi Clinge INE RM n jonge racers te eten. Goed dat ten èn plantaardil net zijn 3 gouden >uwens ook goed s!) DE TYPISTE 55 Voetbal Heroveren Etslagen van 'eilwedstrijden losterschelde Hockey Push moet HOCO niet onderschatten Volleybal Kampioenschap gewichtheffen voor de jeugd STANDEN VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1970 23 aal 30. geen ge flessen! in een aal 30; zond- winter, iten! ;e kinderen: BRI 169.6k.2' RABANTSCHE •uidenberg :n Typen. rkkring waarbij het salaris p 25-jarige leeftijd 645,— te richten aan de directie s-Hertogenbosch. (Van onze sportredactie) BREDA/TERNEUZEN. In de eerste klas E gold TSC—Middel burg jarenlang als een titanenstrijd. Beide ploegen speelden bijna steeds een hoofdrol in de competitie. Sinds het vorige seizoen is de Zeeuwse club echter sterk teruggevallen. Ook dit jaar zal Middel burg, dat Delmotte (naar NAC), Penturi (naar Jong Ambon) en halfspeler Boera, die voor twee jaar naar Zuid-Afrika gaat, zag ver trekken, het zwaar krijgen. Tegen kampioen TSC, dat DESK in eigen huis met 02 bedwong, ljjkt Middelburg kansloos. Middel burgs voorzitter Sal Simonse beseft terdege dat het zeer waarschijn lijk is dat zijn ploeg na drie wedstrijden puntloos onderaan staat. dwars kunnen zetten. Voor Bavel, thuis tegen RKVVU, en SC Gastel, uit tegen RWB, is er vrij zeker een overwinning weggelegd. De vijfde leider, Rood-Wit, zal het veel moei lijker krijgen tegen MOC '17. Te meer daar het treffen tussen deze twee teams in Bergen op Zoom plaats vindt. NSV en RKTVV zijn onge veer van gelijke sterkte, zodat een puntenverdeling niet onwaarschijn lijk is. AxelTerneuzen zal ook nu niet ver van een gelijk spel afliggen. Van de vier nog ongeslagen ploe gen in de derde klas C, WVO, Gilze, Oirschot V en Madese Boys, heeft Gilze het zondag ongetwijfeld het ge- makkelijkse. Het kan tegen Zundert zijn derde zege behalen. Madese Boys mag uit tegen Dongen, dat nog maar een verliespunt heeft, tevreden zijn met een punt. Voor WVO hoeft de uitwedstrijd tegen Boeimeer wei nig problemen op te leveren. Oir schot Vooruit is nog lang geen win naar van het duel met VOAB. Bij Uno AnimoRAC moeten de gasten iets hoger worden aangeslagen. In de derde klas D is GoesHVV '24 de belangrijkste wedstrijd, waar bij de uitslag een vraagteken is. Hon- tenisse kan in het treffen tegen Roo sendaai van een eventuele misstap van Goes profiteren. Vogelwaarde Kaaische Boys en De Schutters— Zeeland Sport zijn duels uit de la gere regionen, waarbij de krachten niet veel zullen verschillen. Dat is trouwens eveneens het geval bij Breskens—RCS en METODOSKÖ, wedstrijden uit de middenmoot. „Als wij verliezen tegen TSC," al- Jus de heer Simonse, „is dat een nor- uale uitslag! TSC is altijd een las- tegenstander voor ons geweest, m het heeft momenteel beslist een slerker elftal dan wij. Ik wil er ech- er wel bij aantekenen dat verrassin- gen altijd mogelijk zijn. Dat heb je maar kunnen zien met Feijenoord te len UT Arad. Wij willen in ieder ge- al ons best doen een zo goed mo- jelijk resultaat te behalen." Middelburg treedt zondag aan zon- ier Hendrikse, die wacht op een op- oep voor een meniscusoperatie. Dat pctekent zonder meer een handicap, rat Hendrikse is een van de wei- ige overgebleven routiniers. „Wij lebben een elftal," zegt Sal Simonse, met praktisch allemaal jonge men en. die ervaring missen. De werke- jkheid is dat wij geen slecht elftal ebben. Het ontbreekt alleen aan er- aring, die opgedaan moet worden n competitiewedstrijden. Als die er lenraaal is, zal het stellig veel beter gaan." Jan Roovers, de secretaris van 'TSC, hoopt in zijn hart op een zege, 'maar hij durft het niet uit te spre ken. „Een paar seizoenen terug trok SC—Middelburg 9000 mensen. Nu 1 dat lang niet het geval zijn, om- li Middelburg kwalitatief achter- 1 is gegaan. Toch zegt Middelburg lijd nog wel wat. Voor TSC zal het ieder geval een moeilijke tegen- ander blijven. We hebben nog lang iet gewonnen." Aan een voorspel- »g waagt de heer Roovers zich niet. ik vind een prognose zo in het be- ki van het seizoen een gevaarlijke uk. De werkelijke krachtsverhou- ingen zijn nog niet bekend. Wij loeiden bijvoorbeeld in de oefen- 'edstr ij den niet zo best en tegen ®SK, op eigen terrein, bijzonder tt, ging het ineens boven ver lichting." TSC komt ook niet hele- laal volledig in het veld. Van Strien fat nog drie weken op non-actief, legens de schorsing van vier wed- itrijden, die hij opliep in de halve wpetitie om het landskampioen- hap. Veerse Boys, de enige club met de volle winst, ontmoet DESK, waarbij [iet zeker winstkansen heeft. Allian- kan in de running blijven door zege op Geldrop, dat overigens Wekend debuteert met drie pun- m uit twee wedstrijden. Voor VCW ïldt hetzelfde. Tegen TOP moeten 'c Wagenbergers in staat geacht '-'orden twee punten te veroveren. Middelburg-voorzitter Sal Simonse: „De werkelijkheid is dat we geen slecht elftal hebben. Het ontbreekt alleen aan ervaring." I" de tweede klasse B ontmoeten '»ee van de vijf koplopers elkaar: Gissingen en Longa. De Zeeuwen er uiteraard op gebrand zo snel "Selijk het verloren terrein te her geven. De Tilburgers zullen daarbij 1 iingen vermoedelijk niet de voet YEHSEKE De uitslag van de ^Wedstrijd op de Oosterschelde, 'rjrganiseerd door de Watersport- leniging Yerseke luidt als volgt: nsselbeker leden: J. A. v. d. Plas- Yerseke; wisselbeker bezoekers: E Careils, Goes; groep I, tot 7 'eter: 1 H. v. d. Rest, Kievit; 2 A. 'J|helet, Vuilbaard; 3 T. v. d. Have, 'en; groep 2, tot 8 meter: 1 P. .Ossen, Titan; 2 J. v. d. Endt, j'PPy; 3 G. Meyer, Maior; groep 3, 9 meter: 1 C. van Fraassen, "utine, 2 J. Everse, Alure; 3 N. Mschuure, Auri Maris; groep 4, ?vj® 9 meter: 1 C. P. Carels, Copa- 2 W. de Klerk, Seastar; 3 J. v. d. 'asse, Arend; open boten: wisselbe- 5 «den: Schipper, Pekaar; wissel eer bezoekers: H. v. Zweden 505; ir0EP 1: P. de Schipper, F.D.; 2 H. eden 505; groep 2: 1 gebrs. ,Aker: 16 m2; 2 Chr. Hendrikse, D. Sandee, Calamaris: sloe- !M.A- Hoogstrate, Bonito; 2 Zee kenners Witte Zeehond; vletten: [„.penners: 1 vlet no. 20; 2 vlet 0 «li 3 vlet no. 393. SOFIA (ANP) Het Nederland se heren volleybalteam heeft zich in Sofia geplaatst voor de eindronden van het wereldkampioenschap vol leybal, dat zondag in de Bulgaarse hoofdstad begint. Nederland won de wedstrijd uit het kwalificatie-toernooi tegen Alba nië met 32. De setstanden waren: 16—14, 15—6, 9—15, 10—15, 15—13. Het was de zwaarste wedstrijd, die de Nederlandse heren tot nu toe in Bulgarije gespeeld hebben. Na winst in de eerste twee sets werd het gelijk. In de laatste set werkte Ne derland een 3—0 achterstand weg, kwam gelijk en liep uit tot 129. Daarna kwamen de Albanezen terug tot 1212. Het werd zelfs 1213, waarna Nederland toch nog won. De wedstrijd vergde tweeëneenhalf uur. Omdat Nederland nu drie wedstrij den heeft gewonnen is het zeker van een plaats in het eindtoernooi. De uitslagen van de andere wed strijden van het kwalificatie-toer nooi zijn: Finland - Griekenland 3 0; West-Duitsland - Turkeije 30. (Van onze tafeltennismedewer- ker). MIDDELBURG Reeds voor de achtste maal wordt zaterdag door de PZEM-Sportvereniging het „Compe- titie-Openings-Toumooi" gehouden, dat aan honderden tafeltennissers uit de afdeling Zeeland, en andere afdelingen de gelegenheid biedt, het komende seizoen te beginnen. Het elk jaar in omvang toenemende evenement wordt opnieuw in de „De Ruylersporthal" te Vlissingen ge houden, waar vanaf 10 uur 's mor gens op 20 tafels de strijd losbrandt en waar voor de ereplaatsen ditmaal maar liefst 55 prijzen ter beschik king zijn gesteld. Vooral door de overweldigende in schrijvingen uit de afdelingen Den Haag, Rotterdam, Gouda, Dordrecht, Noord-Brabant en Zeeland dreigden een aantal deelnemers niet te kun nen worden ingeschreven, maar door een nauwkeurig uitgekiend schema is het toch mogelijk de uiteindelijk 290 deelnemers toe te laten. Deze groep zorgde voor een totaal aantal inschrijvingen van 660 in de diverse klassen, hetgeen een even groot aan tal te spelen wedstrijden inhoudt. Organisator Sjaak Vermeulen zag kans 19 klassen te formeren vanaf de hoogste klasse; de Hoofdklas tot en met de laagste jeugdklassen in clusief de te verspelen dubbelwed- strijden. In die hoogste klas is bij de heren de winnaar 1969 Cees Baumgarte (St. Aloysius) ongetwijfeld favoriet, Frans van Waterschoot, die Zeeuws /J1 :L-[ 1 ïii,'1. J !!li' li i llvftv i 1 fllilpw £ÏpiS| 'Ir;""' 11?: Cees Baumgarte, de grote favoriet in de hoogste klasse van het tafel tennistoernooi van PZEM. samen met club- en teamgenoot kampioen is. Zij zullen het moeten opnemen tegen een aantal sterke hoofdklassers uit het westen van het land waarbij o.a. Hans van der Broek (TSF) Schiedam, vorig jaar deelnemer aan de Europeese kampi oenschappen te Moskou en tweede bij de jeugdkampioenschappen van Nederland. In de hoogste damesklas wist men z ich van deelneming te verzekeren van de Nederlandse da meskampioene Ellen Klatt (St. H.T.S.B.) Den Haag terwijl in de jeugdklassen topspelers zoals W. van der Poort, Wilfried Dumez en H. Lingen van de partij zijn. Al met al een deelnemersveld dat een aantrek kelijk en spannend toernooi waar borgt- (Van onze medewerker). TERNEUZEN De opvallende plaats die benjamin Zaamslag mo menteel in de eerste klas van de zaterdagcompetitie in de KNVB af deling Zeeland inneemt (met 2 pun ten voorsprong aan de top) komt dit weekeinde ernstig in gevaar. Zaam slag moet namelijk naar Wemeldinge op bezoek en de thuisclub heeft, na de slechte start, zich hersteld en zal nu zeker al het mogelijke doen om Zaamslag van de troon te stoten. Gemakkelijk zal dat zeker niet gaan maar toch moet ernstig rekening worden gehouden met de eerste Zaamslag-nederlaag in deze klas. Veere zou daarvan profijt kunnen trekken. Deze ploeg moet namelijk naar Kamperland om het onderaan bengelende Bevelanders daar partij te gaan geven. De thuisclub heeft tot heden in zijn drie wedstrijden nog geen doelpunt gemaakt en al zijn de prestaties van Veere ook niet daverend toch mag men een volgende Bevelanders-nederlaag verwachten. Heinkenszand speelde nog maar twee wedstrijden en kan (Van onze medewerker) BREDA In verband met de wedstrijden in het toernooi om de Europa Cup hockey ligt de competi tie voor de eerste klas heren gedu rende twee zondagen stil. Voor deze teams wordt een begin van de be kerwedstrijden (HTCC-beker) ge maakt. Breda heeft echter een vrije dag, omdat in de poule waarin de Brzdase ploeg is ingedeeld slechts drie clubs zijn ingedeeld. Voor de overige klassen wordt de competitie normaal voortgezet. De belangrijkste gebeurtenis in de tweede klas A (heren) is de plaat selijke ontmoeting tussen Forward en Were Di. De start van Forward was niet erg bemoedigend. Mogelijk zal deze Tilburgse ploeg zich her stellen. Het Oosterhoutse Warande zal het op eigen bodem tegen Keep Fit zwaar te verduren krijgen. De wedstrijd Zwart Wit-Liberty is een attractief treffen tussen twee ploe gen die wel bijzonder slecht de competitie hebben ingezet. Wie ten slotte aan het langste eind z'al trek ken valt moeilijk te voorspellen. Het onderschatten van een tegenstander is altijd een kwade zaak. Moge het voor Push, dat op eigen terrein HO- CO ontmoet, een waarschuwing zijn. De wedstrijd Forward-Push (tweede klas A dames) zal waar schijnlijk het duel tussen de snelle aanvalslinie van Forward tegen de sterke defensie van Push worden, waarbij het aantal doelpunten niet groot zal zijn. Breda krijgt bezoek van Keep Fit en kan de volle winst veroveren. Tempo uit Bergen op Zoom gaat zijn eerste krachtproef in Waalwijk tegen de club van die naam tegemoet. Beide ploegen zijn namelijk op verrassende wijze in deze competitie begonnen. Een pun tenverdeling ligt daarbij in de lijn der verwachtingen. Uden kan zich op de geleden nederlaag van Tempo rehabiliteren door het bezoekende HOCO een nederlaag toe te brengen. (Van onze medewerker) BREDA De wereldkampioen schappen volleybal 1970 in Bulga rije, waar Nederland zich momenteel een weg- baant door de kwalificatie poule, zijn oorzaak dat de competitie voor de eredivisie ook dit jaar later begint dan normaal. Terwijl de hoofd- en overgangsklassers volgen de week, 26 september, massaal van start gaan, begint de eredivisie pas eind oktober. Vanwege het niet be schikbaar zijn van zalen heeft de competitieleider enkele wedstrijden naar voor moeten schuiven en daar om is er zaterdag een bescheiden openingsprogramma van vier over gangsklassewedstrijden in Tilburg. De nieuwe formatie VC BREDA, ontstaan door een fusie tussen RHBS en SIFRAK, treft de eer om de competitie in de Tilburgse stads- sporthal te openen tegen Sarto, een aloude bek°nde uit vroeger da-gen. Sarto, een der grootste verenigingen uit ons land heeft desondanks vorig jaar, ook bij de heren, het hoofd klassersschap moeten afstaan maar blijkt vastbesloten om het verloren terrein te gaan herwinnen. Het door stoten naar de hoofdklasse is ook een taak die zich het nieuwe Breda stelt. Beide belangen zijn echter niet met elkaar in strijd daar VC BREDA 1 in overgangsklasse 8 en Sarto 1 in overgangsklasse 7 is inge deeld. VC BREDA 1 komt dan ook zaterdag in het strijdperk tegen Sar to 2 en VC BREDA 2 dient het op te nemen tegen Sarto 1. Het lijkt dat beide teams vrede kunnen heb ben met een verdeling van de pun ten, al kan Breda 2 nog wel eens voor een verrassing zorgen. Ook Atak uit Waspik is bij de volleyba'l-ouverture betrokken. Het treedt zaterdag in Tilburg aan tegen Odulphus 2. Dankzij de grote zorgen die de Langstraatse club altijd aan de jeugd heeft besteed is er zeker geen gebrek aan volleybaltalent- Na een zeer wisselvallig seizoen 6970 hoopt Atak nu op een doorbraak. De strijd tegen Odulphus 2 ziet men in Waspik dan ook als een vuurproef. De vierde ontmoeting in Tilburg gaat tussen Willem II, HBS en Quos Ego. (Van onze duivesportmedewer- ker). ZAAMSLAG De heer J. A. Versprille heeft dit jaar in zijn ver eniging „De Reisduif" te Breskens, zowat alles voor zich opgeeist wat er aan prijzen bij de kampioen schappen 1970 te verdienen viel. Getuige de diverse uitslagen. Vites se Hok: 1. J. A. Versprille 452 punten, 2. J. P. van de Lijke 428 pnt, 3. R. A. Simpelaar 398 pnt; Midfond Hok: 1. J. A. Versprille 436, 2, P. Verdurmen 352, 3. J. P- van de Lijke 340; Jonge duiven Hok: 1. J. A. Versprille 790, 2. C. Klaasse 670, 3. J. P. van de Lijke 658; Generaal Hok: 1. J. A. Ver sprille 1678, 2. J. P. van de Lijke 1426, 3. C. J- Klaasse 1258; Vitesse Duif; 1. J. A. Versprille 242, 2. J. P. van de Lijke 162, 3. C. J. Klaasse 146; Midfond Duif: 1. P. Verdurmen 156, 2. J. A. Versprille 148, 3. J. A. Versprille 128; Jonge duiven Duif: 1. J- A. Versprille 272, 2. J. P. van de Lijke 262, 3. C. J. Klaasse 252; Generaal Duif: 1. J. A, Versprille 370, 2. P. Verdurmen 286... Nederlandse Bond van Zaterdag vliegers; Eerste meldingen Neufvil- les. Zaamslag 8.51 uur. Rilland 9.03 uur. Krabbendijke 9.0é uur. Terneu zen 9.06 uur. Wemeldinge 9.09 uur. Goes 9.14 uur. Borsele 9.16 uur. Breskens 9.23 uur. Kortgene 9.24 uur. Wolphaartsdijk 9.27 uur. Vlis singen 9.25 uur. Tholen 9.14 uur. Westkapelle 9.32 uur. Zonnema'ire 9.40 uur. Bruinisse 9.38 uur. Scher- penisse 9.25 uur. Oud-Vossemeer 9.18 uur. St.-Philipsland 9.29 uur. Zierikzee 9.22 uur. Uitslagen Neufvilles. „De Voor waarts" te Zaamslag-Veer. Hoogste snelheid 1240 m.p.m. 1 en 6 D. de Jonge, 2. H. de Feijter (Axel), 3- P. J. Willemsen, 4, 5, 7. 8, 9 en 10 Chr. Cornelissen. ,,De Reisduif" te Bresikens met 109 duiven, hoogste snelheid 1107,93 m.p.m. 1 en 10 P. Pieters, 2, 7, 8 en 9 J. de Smidt en zoon, 3, 4, 5, en 6 J. A. Versprille. Uitslagen wedvluchten vanuit Quievrain. „De snelle Duif" te Clin- ge met 131 oude duiven. 1 R. van Haveren, 2 J. Lerndut, 3 S. Willaert, 4. I. Bracké. 5. P. Mari- man, 6 en 10 E. Verstraeten, 7. R. van Landeghem. 8. J. van Goethem, 9. A. Claus, met 41 oude duiven 1. CL1NGE De Clingse volleybal club zal op zaterdag 19 september a.s- in de gymnastiekzaal van het gemeenschapshuis Malpertus een volleybaltoernooi organiseren .waar aan door zes ploegen zal worden deelgenomen. De ploegen zijn verdeeld in twee poules. In poule A zijn ingedeeld Ambulo uit Hulst, Cactus van De Klinge (B) en CVC A van Clinge. In poule B zijn ingedeeld: Clitex van Clinge, CVC B van Clinge en Lybeert van St.-Jansteen. De wed strijden zullen beginnen om een uur. De finale zal rond vijf uur zijn. A. Seghers (Molenstraat), 2, 4, en 8 J. Goovaert, 3 en 9 B. Pilaet, 5 C. van Duijsse, 7- P. Bracké, 10 Fr. Vos. P.V. „Herleving" te Kloosterzande met 87 duiven, hoogste snelheid 1265 m.p.m. 1F. Roctus, 2. A. Colpaert, 3. J. de Bruin, 4, 5, en 7 René van Goethem, 6 R. Mahu, 8 Jos van Goethem, 9 T. Voet, 10 J. de Joeghe. „De Postduif" te Heikant met 89 jonge duiven. 1 en 7 Gebrs. van Houte, 2. A- Bauraijn, 3 en 9 Jos de Block, 4 Ed. Maas, 5 en 6 A. Jan- sens, 8 Jos Jansens, 10 J. Leen- kneoht, met 79 oude duiven. 1 en 5 Gebrs. Sturm, 2. T. de Block. 3 Ch de Beule, 4 Jos Boekeling, 6 en 7 Gebrs. Van Houte, 8. Gebrs. Smet, 9. A. Pieters, 10 Joh. van Houte. „Nieuw Leven" te Koewacht met 212 duiven, hoogste snelheid 1368.8 m.p.m. 1 en 9 P- van Goethem, 2 L. Seghers, 3 A. de Kind, 4 J. de Schepper, 5. J. de Block, 6 A. de Koster, 7 T. Inghels, 8 E. de Vos, 10 A. IJsebaert. Uitslagen wedvluchten van „Vrije Vlucht" te Sasput. Moeskroen; met 74 jonge duiven, hoogste snelheid 1235,- m.p.m. 1. 3 en 5 J. Boone, 2 en 6 J. Dhont, 4 J. Boogaard. 7 C. Boogaa'rd, 8 J- van Weijnsbergen, 9 J. Boogaard, 10 P. Boogaard. Van-uit Beaumetz met 60 duiven, hoogste snelheid 1362 m.p.m. 1, 7 en 8 A. Siben, 2 en 9 J. Dhont, 3 en 6 P. de Poorter, 4 C. de Jonge, 5 T de Smit, 6 P. de Poorter, 10 B. de Poorter. Vanuit Chateauroux met 22 jonge duiven. I en 6 A de Wever, 2 4 en 5 (Tl. Calon, 3 T. de Smit. dus wat bijtrekken mits van Mevo wordt gewonnen. Dat is echter ge makkelijker gezegd dan gedaan en gezien het voor-deel van eigen veld moet men de Zierikzeese ploeg als favoriet bestempelen. Zowel Middel burg als 's Heer Arerudskerke wacht nog op de eerste zege. Nu ze tegen elkaar spelen is de kans zeker niet denkbeeldig dat het op-nieuw een gelijk spel wordt en dat de nul in de kolom der gewonnen wedstrijden nog niet zal worden weggewerkt. In deze klas heeft alleen Zaamslag tot heden de volle buit binnen kunnen halen. Geen enkele ploeg is zonder punten. De tweede debutant, Waar de, doet het tot heden vrij aardig. Uit drie wedstrijden werden even veel punten behaald. Nu de onpro- duktieve Arnemuiden-reserves op bezoek komen is de kans op een tweede Waardezege vrij groot. (Van onze sportmedewezker) RAAMSDONKSVEER De Raamsdonksveerse Krachtsportvere niging heeft voor dit jaar de organi satie toegewezen gekregen van de nationale jeugdkampioenschappen gewichtheffen. Men wil hiermee te vens het eerste lustrum vieren van de vereniging, hoewel men nog wel een zwaar hoofd heeft in de finan ciële consequenties. Bovendien is RKV het aan zijn stand ook wel enigszins verplicht. Immers vorig jaar in Breda behaalden vijf van de RKV-leden in verschillende klassen het kampioenschap. Dat waren-: W. van Keulen (ve dergewicht), A. Braat (lichtge wicht), J. de Grouw (licht-zwaarge- wicht), J. van Alphen (midden zwaargewicht) en J. Oerlemans (half-zwaargewicht). Van deze vijf kampioenen kan Van Alphen zijn titel niet verdedi gen, omdat hij met zijn 21 jaar nu boven de leeftijdsgrens (13 tot 20 jr.) van de jeugdgroep valt. Voor het kampioenschap 1970, waarom zondag in sporthal „De Veste" te Geertruidenberg gestreden wordt, heeft RKV zes nieuwe kandidaten ingeschreven, te weten: F. Segeren, S. de Wijs, E- Segeren, W. Adams, P. Korsen en C. van Bakel, waarvan de twee eerstgenoemden potentiële kanshebbers geacht mogen worden. De gemeente Raamsdon-k heeft een beker geschonken voor diegene die de meeste jeu-gdrecords breekt, dan wel evenaart. ZONDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND EERSTE KLAS Dornburg 2-3 Lewed. B. 2-2 Ria W 2-3 Renesse 2-2 Luctor 2-3 Hulsterloo 2-1 Yzendijike 2-3 Philippine 2-1 Aardenlburg 2-3 Hoofdplaat 2-1 D>FS 2-2 Sch.diike 2-0 RESERVE EERSTE KLAS Zeel. Sp III 2-4 Hb-nitenisse II 2-2 Tem. III 2-4 Goes III 2-1 Steen II 2-4 Vlissingen. IV 2-1 Axe-1 III 2-3 Noorm II 2-0 Vogelw II 2-3 Corn Boys II 2-0 Walcheren II 2-2 Oostburg II 2-0 TWEEDE KLAS A Groede I 2-3 Sluiskil II 2-2 Terneuzen IV 2-3 HW Hl 2-2 Breskens Hl 2-3 Harusiw. B II 2-1 Aardenburg II 2-2 Philippine II 1-0 Biervliet II 2-2 Schoonid. II 1-0 Graauw I 2-2 TWEEDE KLAS B Patrijzen I 2-4 Dreischor I 2-2 Zonnemaire I 2-4 Luctor II 2-0 Cortgene I 2-4 Middelb IV 2-0 Robur I 2-4 Renesse II 2-0 Zeelandia III 2-3 Kwadend I 2-0 Volharding I 2-3 Domburg II 2-0 DERDE KLAS A Hontenisse III 2-4 Corn Boys IH 1-2 Ria W II 2-4 Koewacht II 1-1 Vogelw II 2-3 Sluiskil Hl 1-1 SDO I 2-2 Axel IV 2-1 Hulsterloo II 2-2 Graauw II 2-0 Clinge II 2-2 Vogelw IV 2-0 DERDE KLAS B Jong Amb I 2-4 Zeel. Sp. IV 2-2 Breskens IV 2-4 IJzendijke III 2-2 IJzendijke II 1-2 Terneuzen VI 2-0 Vlissingen V 1-2 Hoofdplaat II 2-0 RCS IV 2-2 Groede II 2-0 Terneuzen V 2-2 DERDE KLAS C RCS III 2-4 Noormann III2-2 Vlissingen VI 2-4 Walcheren III 2-2 Patrijzen III 2-3 Robur III 2-2 Goes IV 2-2 Luctor III 2-1 Lewed B II 2-2 Hansw. B III 2-0 Zeel. Snort V 2-2 Zeelandia IV 2-0 DERDE KLAS D Patrijzen II 2*-4 Robur II 2-2 Kwadend II 2-3 s-H.-Ar.k. III 2-1 DFS II 1-2 Zierikzee III 1-0 Dreisch. II 1-2 SVOWK 1 2-0 Volharding II 1-2 Zormemaire II 2-0 1

de Stem | 1970 | | pagina 19