20ct Op Nescafé's nieuwe etiket staat een rijkdom aan koffiebonen. Terecht. 20 50 1J0 Goes krijgt centrum over „Derd Zaterdag opening Kermisschieting te Ovezande Kermisschietins; te Ovezande PRODUKT1EMEDEWERKERS Dagd Twee ploegendienst Dessa zonnebloem-margarine. Tijdelijk 2 kuipjes voor f 1,14. Echte Nescafé is pure bonenkof f ie. Het etiket moet dat duidelij klaten zien, want dan kan tenminste niemand zich meer vergissen. Groen komen de koffie bonen in Nederland aan. De beste soorten Robusta, Mild en Brazil. Vóórdat er iets anders mee gebeurt, worden ze nog eens op kwaliteit gecontroleerd. Dan worden ze tot de mé lange gemengd, die Nes- café's eigen mélangeurs uiterst kieskeurig hebben samengesteld. Die mélange wordt ge brand. Heel behoedzaam, zodat de bonen groot, glan zend en knapperig worden. Dan worden de bonen- gemalen.Houdtuvankoffie, dan weet u precies hoe dat gebeuren moet: voorzichtig, zodat geen hitte optreedt die het aroma verloren doet gaan. Daarna komt het be langrijkste: er wordt koffie gezet. Water filtert door het gulle maalsel. Er wordt veel minder water en veel meer Echte Nescafe- korrel voor korrel puur koff ïegenot koffie gebruikt dan u. zou doen, zodat er een zeer krachtig en zeer donker bruin extract ontstaat. Via con centratie worden daarvan koffiekorrels ge vormd, stuk voor stuk krach tiger dan de beste koffie bonen. Zonder toevoeging van andere ingrediënten, die alle moeite om een zo goed mogelijk produkt te verkrijgen, teniet zouden doen. Het resultaat kent u. Nescafé in grote korrels, waarvan u er maar weinig nodig hebt om snel de aller fijnste koffie te zetten. Begrijpt u nu, waarom we Nescafé eennieuwetiket hebben gegeven met alle maal koffiebonen erop? Ze illustreren de waarheid. Echte Nescafé doet in niets onder voor de beste bonen- koffie. Integendeel. 7 (Van een onzer verslaggevers). GOES Burgemeester mr. F. G. A. Huber van Goes zal zaterdagmid dag om drie uur door „de tarief- inuur te doorbreken" en „rijst te eten" het informatiecentrum voor ontwikkelingssamenwerking in het „Manshuis" aan de Zusterstraat in Goes openen. Dit zal tevens het begin zijn van de Vredesweek in Goes. Tijdens de openingsmiddag zal een Antilliaan (student in Tilburg) aanwezig zijn om informatie te ver- j schaffen „aan wie wil horen". oZads I bekend hebben de organisatoren van het informatiecentrum bij hun voor- I bereiding veel steun en voorbeeld gehad aan een dergelijk ontwikke- t lingshulpcentrum dat al geruime tijd in Tilburg functioneert. Het zaterdag te openen informa- tieceratrum is het eerste op het ge bied van de ontwikkelingssamen werking in Zeeland. In vrij korte tijd (ongeveer een half jaar) heeft het Vredesweekcomité Goes 1969 in voortdurende samenspraak met een groot aantal vrijwilligers (voorna- I melijk jongeren, maar ook veel ou deren) de zaak op poten gezet. „De zaak" zal voorlopig nog alleen een voorlichtingscentrum zijn, maar men overweegt inderdaad nog, er eventu eel ook een „zaak" van te maken: namelijk een wereldwinkel, waar men produkten uit de ontwikke lingslanden kan kopen. Op de openingsmiddag zal het centrum tot zes uur geopend zijn. In de twee kamertjes die het informa tiecentrum in de Zusterstraat in ge bruik heeft (voorlopig en gratis be schikbaar gesteld door de gemeente Goes), zal een ruime sortering docu mentatie- en actiemateriaal aanwe zig zijn. Na de opening is het cen- (Van onze correspondent) OVERZANDE Bij de kermis hoort traditiegetrouw de schieting. Ook dit jaar gaf de Sociëteit Wil- lem-Tell weer een schieting op de staande wippen, waaraan door 80 schutters van 17 verenigingen werd deelgenomen. Uitslag van de eerste wip. Hoofd vogel: L. Vermuë ,van Spes-Nostra, uit Ovezande. Ie zijvogel: Jac. Goense, Zeelandia, Ovezande. 2e zij vogel: F. Craf, Turnhout (B). Ie bovenkal: A. Mies, Oud-Gastel. 2e bovenkal: Jac. Westveer, Edele- Handboog, Oudelande. Ie onderkal: W. Boudens, Willem-Teil, Ovezande. 2e onderkal: A. Rentmeester, Wil lem-Teil (samen bij loting). Ie klep: W. de Jonge, ADLM, Kwadendam- me, 2e klep: C. Raas, Vooruitgang, Kwadendamme. 3e klep: A. Geense, Zorgvliet. Ellewoutsdijk. 4e klep: H. Koens, Spes-Nostra, Ovezande. Uitslag van de tweede wip: le hoofdvogel: L. Smoor, Oud-Gastel. 2e hoofctvoigel: A. Rentmeester, Wil lem-Teil, Ovezande (bij loting), le zijvo'gel: C. Westidijk, Vios, 's-Hee- renhoek, 2e zij-vogel: J. de Rijke, Edele-Handboog, Oudelande. 3e zij- vogel: L. Rentmeester, Willem-Teil, Ovezande. 4e zijvogel: F. Ossewaar- de, Doel-naar-Hoger, Wolphaarts- dijk. le kal: H. Koens, Spes-Nostra, Ovezande. 2e kal: A. Geense, Zorg vliet, Ellewoutsedijk. 3e kal: K. v. Steenbergen, Willem-Teil, Ovezande. 4e kal: A. Lambertse, Oud-Gastel. Deze schieting werd vereerd met een bezoek van twee oud-burge meesters van de gemeente, die met de aanwezigen een prettige middag beleefden. Ook de uitwisseling van schutters uit het Brabantse Oud- Gastel, en schutters uit Ovezande is een jaarlijkse gebeurtenis. O (Van onze correspondent) OVEZANDE Traditiegetrouw gaf, bij gelegenheid van de jaarlijk se kermis, de vereniging „Zeelandi- a" een schieting op de liggende wippen bij de wed. C. Verbeek. Er waren 75 schutters aanwezig. De uitslag van de eerste wip: Hoofdvogel: Leo de Jonge van ADLM uit Kwadendamme; le zijvo- j gel: J. Bongers van Zeelandia uit Ovezande; 2e zijvogel: C. Remijn van Spes-Nostra uit Ovezande; le bovenkal: L. Rentmeester van Wil lem Teil uit Ovezande; 2e bovenkal: Jac. Goense van Zeelandia uit Ove- zande; le onderkal: M. Rijk van Spes-Nostra uit Ovezande (bij lo ting); 2e onderkal: L. v. Steenber- gen van Willem Teil uit Ovezande tbij loting); le klep: Sjaak Rijk van Willem Teil uit Ovezande: 2e klep: j C. D. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme; 3e klep: J. Bongers van Zeelandia uit Ovezande. Meeste kleine vogels: Bas de Jonge van Spes-Nostra uit Ovezande (5 stuks). J Uitslag van de tweede wip: le hoofdvogel: Leo de Jonge van j ADLM uit Kwadendamme; 2e hoofd vogel: J. F. de Rijke van Edele 1 Handboog uit Oudelande; le zijvo- j Bel: Leo de Jonge voornoemd: 2e zi)vogel: K. v. Steenbergen van Wil- a1 Ovezande: 3e zijvogel: A. de Jonge van WillemTell uit Gvezande; 4e zijvogel: Math. Koens 1 van Spes-Nostra uit Ovezande; 2e 1 kal: J. F. de Rijke van Edele Hand- 1 boog uit Oudelande: 3e kal: Math. I koens van Spes-Nostra uit Ovezan de; 4e kal: M. Mol van Edele Hand- boog uit Oudelande Meeste kleine f: vogels: Adri Boonman van Vrije j Schutters uit 's-Heerenhoek (7 1' stuks). I BRUYNZEEL N. V. BERGEN OP ZOOM biedt diverse mogelijkheden aan jpipjct 7.15 - 16.50 uur (ook als u 50 jaar of ouder bent) de ene week 5.00 's morgens tot 14.30 's middags; de andere week 14.30 uur 's middags tot 24.00 uur 's avonds. Ons adres Bruynzeel N.V., afd. Sociale Zaken, Wattweg 17, telefoon 01640-37910 t.a.v. de heer J. v. d. Berg toestel 318, Bergen op Zoom voordeel DONDERDAG 17 SEPTEMBER 1970 Twee van de vele, vele jaslange tricot vesten van Voss. 't Maxi-lange unï-vest kost f. 79,75 en 't midi vest met capuchon f. 89,75. (Voss heeft oyerigens al lange, spencers van f. 59,75 en f. 69;75) Kennismakingskorting. 50 gram 100 Sram Profiteer van de kennismakingskorting en haal een pot in huis. Maak dan 's koffie van die grote, donker bruine korrels. Proef, geniet. We mogen 'n boonworden als 't geen échte koffie is die uw verhemelte streelt.

de Stem | 1970 | | pagina 6