magazijn bediende fysisch assistent er is geen betere! LOUWERSE DE PRIESTER N.V. HOECHST VLISSINGEN N.V E lassers li 8 montagewerken nu ook in nederland Onderdelen voor radio en televisie Openhaarden Betimmeringsmaterialen Blefa dakvensters Selchim-golfplaten Johnson wandtegels Poggenpohl-keukens De Brabantse Biesbos dert. Nog deze maant de sluiting van het IJ de macht van het get aan banden gelegd. E ook het avontuurlijke doolhof van biezen, rit Wat blijft er over? zelfstandige HULP in de huishouding Fa. NIJRO ZATERDAGBIJLAGE VAN DE V^.. ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1970 Onze toonzalen zijn geopend ^^^van maandag t/m vrijdag van 8-12 en 1.30-5.30 uur. Buiten deze uren na afspraak. Middelburg, Vlissingsesingel 16-18. Tel. (01180)-5055. Breda, Crogtdijk 58, Telefoon (01600)-23744. Bellf iresRinglever, Casal en deberoem- de Franses smeedijzeren haarden. Vele exklusieve mogelijkheden. Karakteristiek voor elk interieur. Een kamer meer met Blefa. Laagste mbouwkosten; Hoogste kwaliteit. Voor een overdekt terras Ruim exklusief assortiment, 's werelds beste wandtegel. Bijzonder mooi, praktisch. De keuken der fijnproevers. Het Wit Gele Kruis te Roosendaal (N.-Br.) vraagt zo snel mogelijk een Gekombineerde Aannemersbedrijven Florie en van den Heuvel N.V. te Vianen A. J. van Meer N.V. te Oosterhout Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sloehaven te Vlissingen een derde fosfor- fabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek bouwt. Dit houdt ook in: uitbreiding van het magazijn. Het kleine team dat hier goed werk doet is van groot belang voor het goed functioneren van alle bedrijven. Salaris en pensioen volgens rijksregeling. Gunstige vakantie- en weekendregelingen. Autokostenvergoeding. vragen Voor huisvesting kan gezorgd worden. Ook zij die binnenkort de aantekening weekverpleging hopen te behalen, kunnen solliciteren. voor werk in STRIJEN, H.I. AMBACHT en omgeving VIANEN Op korte termijn zoeken wij een Sollicitaties te richten aan het secretariaat: P. C. Hooftlaan 28, Roosendaal. voor werk H.I. AMBACHT. Even buiten Maastricht (België) wordt in gezin met drie schoolgaande kinderen van 6-7 en 8 jaar gevraagd Men is in het bezit van elektrische huishoudelij ke apparaten: o.a.: vaatwasmachine, volautam. wasmachine en strijkmachine. Alle dagen meer dere hulp aanwezig. Wordt geboden: huiselijk verkeer, gezellige ei gen kamer en goed salaris. Brieven of telefoon aan mevr. Andreoli, Herto genlaan 216, Oosterhout (N.-Br.) Tel. 01620-3508 Aanmelden Kantoren Groenekade 1 - Vianen - Tel. 03473 - 1510 Stadhouderslaan 12 - Oosterhout - Tel. 01620 - 3453 voor het ontvangen, controleren en uitgeven van goederen. Wij geven de voorkeur aan iemand met technisch inzicht en een paar jaar ervaring in magazijnwerk. Voor wat betreft opleiding denken wij aan LTS en/of enige jaren MULO. Hoofduitvoerders Wammers en Dieders werk IJsselstain van Halderen Nolenstraat 31 - Oosteirhouit Tel. 03478 - 2459 Tel. 01620 - 6208 Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden, 6,4% vakantietoeslag, een 13e maand gratificatie, een premie spaarregeling, een goede pensioenverzekering, vrij vervoer naar en van het werk en vrije bedrijfskleding. Uitvoerders Veen - H.I. Ambacht Miohielsen - Strijen Tel. 01858 - 4213 Tel. 01854- 966 U kunt een brief schrijven aan het hoofd personeelsdienst, postbus 65 te Vlissingen, met de letters "MAG." in de linker bovenhoek. Als u liever direct telefonisch een afspraak maakt, verzoeKen wij u 01184 - 5170 te bellen en te vragen naar toestel 147, de heer De Jongh. Url Avnery, lid van Knesset (het Israëlis parlement) en oprici de partij Ha-olam H: (Nieuwe Kracht) is nit journalist. Hij is parlementslid hoofdr van het blad dat dezi naam draagt als zijn Sinds jaar en dag is vurig ijveraar voor e radicale wijziging va manier waarop het o Israël zich opstelt tef de Palestijnen. In zijn zojuist versch boek „Israël zonder lanceert hij zfjn vred „Pax Semitica": „het als geheel het tehuis de Hebreeuwse en de Palestijnse natie". Hoewel Avnery's par saecoaocoacceoccooeeoococceooeceeccMi 8 Gevraagd voor West-Duitsland voor direkt (ou f 0 geving Duisburg): 11 S WIJ BIEDEN U EEN I3URLO0.il O VAN 10 D.M. 8 Met vrije reismogelijkheden. O Sollicitaties zien wij gaarne vrijdagavond vat 8 8 tot 10.30 uur en zaterdagmorgen van 10 tol Q 12 uur in S CAFé MONOPOLE HEUVEL 13, TILBURG S schriftelijke sollicitaties aan: POSTBUS 1292 ROTTERDAM 18808888899099898980998099909999908» Over enkele weken begint in BREDA weer onze (Algehele voetverzorging onder medisch toezicht) Grootste opleiding voor voet- en schoenkundig pedicure. Met 50 ervaren leraren. Wekelijkse avondlessen van 3 uren. Diploma met de meeste waarde! Meest bekende diploma in Nederland! Prospectus op aanvraag bij: Stichting Vakopleiding, Corn. Jolstraat 91. Scheveningen telefoon 070-55.25.10 en bij G Roovers. Klappi.jstraat 35, Oosterhout. Tel. 01620 - 3116. oen Theodor Herzl in 1896 zijn boek "De Jo denstaat" schreef waarin hij de stichting van een eigen staat voor het ver strooide Joodse volk be pleitte, stond hem aan vankelijk geen bepaald land duidelijk voor de geest. Het kon Oeganda zijn of Argentinië, dat deed er niet zo veel toe. Eerst kort voor de voltooi ing van zijn boek kwam hij op de gedachte dat PA LESTINA mogelijk het land kon zijn waar de Joodse staat gevestigd zou worden. Daarmede was in feite het Zionisme gebo ren. te g eraa dent ren maa voiki lijke weet lestir emiig eerst de clam kwar houd keen, Arab midc joen Vo werd joder landf Arab bevr: '49 w derij van tijnsf queei biere Avne koloi nism hierd hond grom den aan imm land uit c raël van Avne dat tegei ment nism geen "die land tisch kond Israê pens, aang de baar „Toe lossi: genp tot c van raël biscl de A den plan een x zuigkracht regelbaar verstelbare teleskoplsche zuigbuis roet groie doorsnee (35 ram zuigstang met ,»-* Perion versterkt -."■"to" >s=i s centrale zuigstang aansluiting, rondom draaibaar, grote aktleradius Uitzonderlijke sterke motor, vermogen 700 watt, unieke zuigkracht, 2000 mm waterkolom, luchtverplaatsing 2400 Itr per minuut extra grote papieren filterslefzak, 5,8 liter inhoud snel verwisselbaar praktisch ophangoog drievoudige filtering, daardoor gezuiverde uitgeblazen lucht Ons Chemisch Laboratorium is duidelijk een bedrijfslaboratorium en het adviseert bij de keuze van grondstoffen en bewerkingen. Dit laboratorium verzorgt keuringen van hulpmaterialen en half fabrikaten en het oefent een voortdurende cóntrole- uit op het verloop van de processen. Deze afdeling stelt een functie open voor een nauwkeurige betrouwbare stofmeter De zionisten die in 1897 te Bazel bijeenkwamen voor het eerste zionistsehe congres, beschouwden Herzls plan als een unieke mogelijkheid het jodendom in Palestina te doen herleven. Op een enke le uitzondering na kende ech ter geen hunner het land. Dientengevolge kwam het zionisme, toen het 'voet aan wal zette in Palestina, in bot sing met de werkelijkheid. De werkelijkheid was dat het land bewoond werd door Arabieren. En daaraan had men niet gedacht. Avnery, die in zijn boek 't zionisme een revolutie noemt, vraagt zich af wat er gebeurd zou zijn als de zio nisten zich hadden be schouwd ais een oud Semi tisch volk, dat bezield met een broederlijke liefde voor net Semitische volk dat de streek bewoonde, de Pales- fijnen, terugkeert naar zijn geboortegrond. Bij het begin van deze eeuw woonden on geveer 500.000 Arabieren in Palestina tegen 50.000 joden, van wie meer dan "o helft eerst sinds kort -na de eerste aliyah (emigratiegolf), 'Deze twee bevolkings groepen bezagen elkaar met gemengde gevoelens, niet wetend hoe met elkaar om te gaan en om elkaar heen- draaiend als boksers tijdens een oefenpartij voor het gro- vingetlichte toets voor het openen van deksel zelf-oprollend extra lang snoer gemakkelijke handgreep voetschakelaat die met name de regelmatige fysische en mechanische metingen zal ontwerpen, verifiëren en interpreteren welke door een kleine groep mede werkers onder zijn leiding worden verricht; v-.: ,.-, ':g het beheer zal verzorgen van de aanwezige apparatuur ten be, hoeve van de materiaal keuringen; Het resultaat van 40 jaar sfofzuigerervaring. Door z'n unieke eigenschappen te goed om gewoon stofzuiger te heten. Een volmaakte 'schoonheidsspecialist' Daarnaast brengt Miele ook nog 2 kleinere modellen de S120 f 155,- en S 900 f 123,- aan de fabricage-afdelingen zijn medewerking zal verlenen als materiaaildeskumdige. universele zuigraond met draaj- en fcniegewrlcht. ingebouwde borstel met de voel omschaketbaar voor tapijt of gladde vloerbedekking vederlicht wendbaar Deze functie is in het bijzonder geschikt voor een medewerker met vooropleiding H.B.S.-B, die zich theoretisch en praktisch heeft ont wikkeld tot materiaalkundige. Ook zij die de opleiding kandidaat Technisch Chemicus hebben vol tooid worden uitgenodigd hun interesse voor deze functie kenbaar te maken. Vervolgstudies worden door het bedrijf ondersteund. Bemiddeling bij huisvesting is mogelijk. Brieven aan afdeling Sociale Zaken, Postbus 51, Tilburg. -

de Stem | 1970 | | pagina 26