NV VerbspKitschappij ZANUSSI PHILIPS narcose-verpleger Werken in een corï'aangevend oedrijf. fobriek Oo/terhoul De zev van de service-monteur calculator-i als directie-i Ier rerlcer VAN OVERVELD Een complete middengolf en FM portable radio gekoppeld aan een volwaardige cassette-recorder. Samen één ^compacte portable met een fantastische geluidsweergave en ongekende mogelijkheden. Dit is de nieuwste Philips Portable Radio Recorder. COUPON voor GRATIS kteurenbrochure! a) SYSTEEM-ANALIST b) PROGRAMMEUR (Philips P 352) Streekziekenhuis Dongemond St.-Theresia - Raamsdonksveer LEIDINGSTRATEN ONTVANGST KRAAN LUKE LUCKY prikkel draad over de prairie r. ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1970 De Nederlandse vestiging van het Italiaanse ZANUSSI concern, een der grootste producenten in Europa van koelkasten, wasautomaten, af- wasautomaten, televisie-apparaten, elektrische- en gasfornuizen en ver koopautomaten, is gevestigd in Alphen aan den Rijn. ZANUSSI voelt het als een plicht snelle en goede service aan huis te verlenen en heeft daarvoor een netwerk van distrikts- servicestations in geheel Nederland opgebouwd. Voor onze distrfkts-technische dienst, welke gevestigd is te Roosendaal, hebben wij plaats voor een ervaren Naast een goede vakopleiding (LTS elektrotechniek en/of V.E.V. sterk stroom) en het bezit van rijbewijs B/E, stellen wij hoge eisen aan het per soonlijk optredea Het salaris en de overige arbeids voorwaarden zijn gunstig. Als u vindt dat u de juiste persoon bent om bij ons aan een baan met toe komst te bouwen dan wordt u uitge nodigd een brief met gegevens te zenden aan: N.V. Verkoopmaatschappij ZANUSSI, Afdeling Personeelszaken, Postbus 120, Alphen a/d Rijn. Deze oproep plaatsen wij op verzoek van een timmerfabriek In een van de grote plaatsen van Midden-Brabant. Wegens mutatie is op korte termijn behoefte aan een De hoofdmoot van zijn werk zal voorlopig be staan uit tariefcalculaties, werkvoorbereiding, bestekken bestuderen en waar nodig perfec tioneren. Er ligt voor hem echter méér in het nabije verschiet. In toenemende mate zal hij worden betrokken bij het mede-leidinggeven, personeelskwes ties, vertrouwelijke opdrachten, maar ook ex terne contacten op niveau. Zijn stem telt mee bij aangelegenheden van interne organisatie en uitbreiding van het bedrijf. Het bedrijf - dat voornamelijk kozijnen en ramen fabriceert - is hypermodern geoutil leerd. Naarmate de gevraagde medewerker zich ontwikkelt tot een allround organisator en intern/extern contactman, zal hij technische deeltaken kunnen delegeren. Wij hopen in contact te komen met een wak kere, breedgerichte, zich soepel bewegende bouwkundige van 25-30 jaar, bij voorkeur op HTS- of daarmee vergelijkbaar niveau. Zo'n man heeft het goeddeels zélf in de hand bij onze cliënt een snelle carrière te realiseren. Brieven in handschrift fop envelop aangeven DMCW) worden verwacht en zowél snel als vertrouwelijk behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU EINDHOVEN POSTBUS 40 de gekoppelde Philips portable radiorecorder Deze Philips portable radiorecorder werkt op lichtnet en op batterijen, ledereen kan nu overal direct perfecte geluidsopnamen maken. De automatische opname- sterkteregeling waarborgt dit. De bediening is volmaakt eenvoudig. Geen snoeren meer, want radio en recorder zijn gekoppeld. De prijs van deze veelzijdige dubbel- portable is 379,-, kiel. ingebouwde netvoeding, microfoon en cassette. Philips heeft keuze uit 5 radiorecorders, vanaf 279,- Stuur onderstaande bon in een ongefrankeerde envelop aan Philips Nederland n.v., Antwoordnummer 500, Eindhoven, afd. RR, en u ontvangt de gratis kieurenbrochure met de volledige collectie Philips portable radiorecorders. naam—, adres woonplaats iJ Namens de directie van een in haar branche vooraanstaande industriële onderneming gevestigd in Noord-Brabant zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van: Voor functie a wordt ervaring vereist, althans minstens als pro grammeur, voor functie b kan men eventueel worden opgeleid. Zij, die menen voor een van deze functies in aanmerking te komen kunnen rekenen op discretie wanneer zij solliciteren onder no. 3816 bij: Psychologisch Adviesbureau Dr J. Slikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. l.v.m. het vertrek van de huidige verpleger vaceert per 1 december a.s. de funktie van Van de kandidaten wordt vereist dat zij een volledi ge narcose-opleiding genoten hebben en ruime er varing in deze funktie hebben opgedaan. Geboden wordt een salaris aangepast aan opleiding, ervaring en funktie vergoeding voor beschikbaarheidsdiensten voor gehuwde kandidaten staat op vrij korte ter mijn een woning ter beschikking. Sollicitaties worden gaarne op korte termijn ingewacht bij de direktie (tel.01621 -2955). Het MINISTERIE VAN FINANCIëN vraagt t.b.v. de inspectie der directe belastingen te BERGEN OP ZOOM een WERKSTER Werktijden: maandag t/m vrijdag van 17.30 - 20.00 uur. Salaris afhankelijk van leeftijd max. 3.81 per uur. Premie AOW voor rijksrekening. Genoemd salaris is exclusief 6% vakantietoelage en 2,78% nacalculatie. Sollicities na telefonisch afspraak onder nr. (01640) 35940 aan het adres Steenbergsestraat 27, Bergen op Zoom. Namens de Minister van Verkeer en Waterstaat wordt thans binnenkort het ontworpen tracé van de leidingstaten Klundert-België/Zeeland op de Gemeentehuizen van de gemeenten waarin de leidingenstraten zijn geprojecteerd ingevolge art. 7 van de onteigeningswet ter visie gelegd. Het Projectbureau Leidingstraten (geformeerd uit de Cultuurtechnische Dienst en de Rijkswater staat) is voornemens omtrent deze tervisieleg- ging een 4-tal vergaderingen te houden, teneinde grondeigenaren c.q. gebruikers en andere belang hebbenden nader te informeren omtrent deze tervisielegging. 1. 2. op woensdag 16 september 1970 te 14.00 uur in het Gemeenschapshuis, Dokterstraat, Os- sendrecht, voor het tracé van de Zeeuwse grens tot de Zoom bij Bergen op Zoom. Op vrijdag 18 september 1970 te 14.00 uur in <ti -! de-Erato?aal; Kade 45. te Roosendaal, voor hét „r trgoé, tussen deZoom en de pröv. weg Oijd Gastel-Roosendaal en voorts het tracé vanaf dè Belgische grens tot de spoorlijn Roosen- daal-Etten. 3. Op woensdag 23 september 1970 te 9.30 uur in het Parochiehuis, Oosterstraat te Klundert voor de tracés ten noorden van de Markt tot het Hollandsch Diep. 4'. op vrijdag 25 september 1970 te 9.30 uur in het Gemeenschapshuis, Wilhelminapark Oudenbosch voor de tracés ten zuiden van de Mark tot de prov. weg Oud Gastel-Roosen daal en tot de spoorlijn Roosendaal-Etten. De hoofdingenieur-directeur van de Cultuurtechnische Dienst in de pro vincie Noord-Brabant. Vanuit Oosterhout gaan dagelijks vele honderden meters „toon"band naar alle delen van de wereld. Banden voor de eenvoudigste recorder, tot die voor de meest ingewikkelde studio-apparatuur. Begrijpelijk dat er hoge eisen worden gesteld aan de kwaliteit van het produkt, maar ook aan de medewerkers die er bij zijn betrokken. De prodnktie-afdelingen moeten regelmatig worden uitgebreid en dat betekent, dat we dan ook zoals nu bijv. nieuwe medewerkers voor de produktie in wisselende dienst kunnen plaatsen. De werkzaamheden in de produktie, t.w. de lakbereiding. de snij-afdeling en de coating- afdeling, sluiten nauw op elkaai aan en vragen stuk voor stuk een nauwgezette behandeling. Echt werk voor mannen, die verantwoording aandurven en accuraat kunnen waken. Iets voor u? Kom dan eens met ons praten over het werk, het salaris en de voordelige extra's die wij als dochteronderneming van Philips ook nog kunnen bieden. Loop gerust binnen bij Personeelzaken. Of schrijf, of bel om een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitlvomt. Ons adres: Molenstraat 37, Oosterhout, tel. (01620) 3901. Er was eens een boer die geluk had met alles wat hij ond nam. Zjjn koeien waren gezo Jiregen mooie kalveren en ga' veel melk. Zijn paarden wom prijzen op wedstrijden in het c ven, en alles wat op zijn li groeide, bracht rijke oogsten op De boer was niet getrou\ maar hij vond dat het nu 1 werd zich een vrouw te zoek .Trouw met een flinke boer dochter", raadden hem de m sen uit zijn eigen omgeving a „Op zulk een prachtig bedrijf je plezier van zo'n vrouw h ben' En menige man die dit zei, hoo] dat de boer zijn eigen dochter vrouw zou willen nemen. Maar de boer daclit: „Nee, heb dit bedrijf zelf zo rijk maakt, ik kan het ook zelf wel heren. Ik wil me een vrouw de stad zoeken. Ik wil trouw met een echte dame". En hij dacht daarbij aan een pa denhandelaar aan wie hij wel ei mooie veulens had verkocht. Bij gelegenheid had hij het vrolijk lach van meisjes gehoord- Hij een dametje met wapperende ha en fladderende rokken voorbij kantoorraam zien lopen. En hij er een rijtuig zien uitrijden terv een mooi gehandschoend han voor het raampje wuifde naar p£ in het kantoor. Zeven dochters die man, en het zou wel vreemd z als er niet één bij was met wie het eens kon worden. Toen zadelde de boer zijn pa en reed naar de stad regelrecht het kantoor van de paardenhandel af. „Wel," vroeg de man aan hoer, „heb je weer mooie veulens koop?" „Jazeker", zei de be „Komt u morgen maar weer eens mij kijken. Ik moet vandaag in stad blijven, want ik heb nog ail lei zaken te doen. Dan hoop ik ergens een hapje te eten en va vond rijd ik naar huis terug". „I met ons mee, beste man", stelde paardenhandelaar voor. En dat v, nu juist waarop de hoer- geho had. Die avond werd de boer ontv Sen in het huis met de zeven do ters. De meisjes kwetterden en clielden. Hun hoofdjes draaiden rechts naar links zodat de krul dansten. Hun handen fladderden de rokken ritselden De boer meer aan stilte gewend was, mo wel even met de ogen knipperen Toen allen zich om de schaarden en hij zijn plaats tus' de moeder en de oudste dochter ingenomen, was hij blij een flir slok wijn te kunnen drinken weer op verhaal te komen. De pa denhandelaar moedigde zijn gast en de maaltijd was nog lang afgelopen toen de wijn al op w „Dochter" zei de moeder tegen h oudste meisje, „ga eens gauw karaf wijn uit dc kelder halen", meisje stond op nam de lege ka en liep vlug met ruisende rokken kamer uit. In de kelder lag een enorm wi vat. Onderin was een kraan ges Sen. Het meisje draaide de kr; "pen en liet de karaf vollopen. M: toen zij de kraan weer wilde si ten, was hij dolgedraaid. De w

de Stem | 1970 | | pagina 20