goes heeft de primeur Zaterdag wordt Zeelands eerste winkelpromenade geopend V olksliederenf esti val in sporthal Vlissingen Uitslag provinciale schapenfokdag in Goes Veroorzaker van ernstige botsing bij verstek veroordeeld Orgel- en hoboconcert Geerteskcrk Kloetinge Nieuw- en Sint-Joosland Totaalsubsidie in Borsele begroot op 280.000,- Reclamekaravaan door Midden-Zeeland PARKEREN SERVICE OPENING SURPRISE Aanbesteding; van reconstructie Westsingel uitgesteld FANTASTISCH POLITIERECHTER MIDDELBURG Scooter DE STEM VAN VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1970 7 Rustig keuvelend in het midden van de straat. (Van een onzer verslaggevers) i VLISSINGEN „Die jongeman daar kan best aardig zingen, maar i moet toch eerst leren z'n mond te houden." Dit was een van de vele opmerkingen van volksliedjeszange res Marie-Cecile Moerdijk, die don derdag voor de tweede maal een Scheldemond volksfestival leidde. In de sporthal aan de President Kennylaan in Vlissingen waren 's ochtends eerst de lagere scholen te gast. Tweeduizend jonge kinderen galmden naar hartelust. Anders was het 's middags toen de middelbare scholen aan de beurt wa ren. Ongeveer 100 jongelui, varië rend in de leeftijd van 1216, gaven aardige staaltjes onrustig doen weg. Het begon al toen Marie-Cecile Moer-1 dijk aan haar zo op het oog zenuw- j slopende programma begon. Een uit-1 nodiging om dichter bij het (kale) podium te komen ontaardde in een gegil, geschuifel; enfin een enorm kabaal. Marie-Cecile, klaar voor de slag, trotseerde het geweld en via direcie grappen en hoge knerpende geluiden keerde de rust terug en kon er wor den gezongen In een goed evenwicht werden de liedjes gekozen en Marie- Cecile Moerdijk, begeleid, door haar broer Carlos Moerdijk en de ham' ..The Variations" gaf de kinderen N.C.V.B. De N.C.V.B. te Nieuw en Simt Joosland vergadert op woens dag 16 september a.s. om 19.30 uur m het verenigingsgebouw ki de Veer- straat. Meisjeskoor Het meisjeskoor te Nieuw- en Sint Joosland zal „De Bruiloft" op vrijdag 18 september a.s. om 14.45 uur in de Nè-d. Herv. Kerk te Nieuw- en Sint Joosland opvoeren. Zondagschool De Zondagschool zal te Nieuw- en Sint Joosland weer worden gehouden van 10.30 tot 11.30 uur in het verenigingsgebouw aam de voorstraat. Opgave voor deelname kan geschieden bij de heer M. J. van Zweden, Korteweg 2 te Nieuw- en vint Joosland. geen kans opnieuw onrustig te wor den. Blijkbaar van het principe uit gaand dat agressie beter van zingen dan door allerlei minder welluiden de geluiden. Na een wat moeizame start ver liep de rest van de sing-in voortref felijk. Dit alles onder het motto: Zin gen maakt vrolijk, zingen maakt vrienden, dus zing. Een uitspraak van de zangeres. Tijdens de avondvoorstelling was iedereen welkom. Alles kreeg een of ficieel tintje door een welkomst woord van de heer J. P. M. Meeu- wese, voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Volkszang. Verder verleenden enkele koren hun mede werking, o.a. St.Caecilla en Vlijt en Volharding. (Van een onzer verslaggevers) BORSELE Op dinsdag 15 sep- tem er moet de raad van Borsele een beslissing nemen ten aanzien van een subsidieverordening. Er is een onderverdeling gemaakt van die in stanties die voor een gemeentelijke bijdrage in aanmerking komen. Groepen werkzaam op het gebied van de cultuur, jeugdsport en jeugd werk, maatschappelijke zorg, volks gezondheid, en bejaardensociëteiten kunnen, mits zij aan de voorwaarden voldoen, subsidie krijgen. Voor dit jaar staat een bedrag van f 280.000,- op de begroting voor bij dragen. De grootste post is die van subsidies voor gezinszorg en gezins hulp. (Van een onzer verslaggevers) GOES Donderdagavond trok een karavaan van ongeveer 80 bont ge tooide auto's door de Zak van Zuid- Beveland om de aandacht te vesti gen op de volgende week in Goes te houden braderie. Vanavond trekt de reklame-stoet door Midden-Zeeland. (Van een onzer verslaggevers) GOES. De gemeente Goes gaat Goes als een van de eerste steden in ons land modern en ef ficiënt aanpakken in een veelom vattend plan. In de eerstkomende raadsvergadering zal een voorstel van b. en w. ter tafel komen, ter verstrekking van een krediet ten behoeve van een marktonderzoek door een groot stedebouwkundig bureau. De n.v. Havezathe, eelt van de componenten van dit bureau en eigenaresse van het winkelcen trum De Bussel in Goes-zuid, heeft dezer dagen over de moge lijkheden van de Goese binnen stad aan b. en w. een voorlopig rapport uitgebracht, dat zo posi tief uitviel dat het gemeentebe stuur nu heeft besloten het onder zoek voort te zetten en te verdie pen. Het bureau „Polyath" (waarin ook de Heidemij deelneemt) heeft het marktonderzoek nu uitbe steed aan het Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf, dat er naar streeft, nog eind dit jaar haar rapport gereed te hebben. Daarna zal een gesprek plaats hebben tussen middenstand en ge meente over de problematiek. Zoals wij enige tijd geleden reeds schreven, vormt een groot commer- cieel-cultureel centrum „Schutters hof" een van de plannen van de gemeente. Andere aspecten van het toekomstige binnenstadsbeleid van de gemeente Goes: minder door gaand verkeer, beperking van de parkeermogelijkheden op Grote Markt, Vlasmarkt en Singelstraat, een cordon aanleggen van grote par- keerpleinen rond de binnenstad en het aantrekkelijk maken van het Goese centrum door het herstellen van monumenten, het realiseren van een revolutionair „witte karrenplan" en het promenade-aspect. Dit laatste aspect beleeft deze week al een voltooiing: zaterdagochtend wordt Zeelands eerste winkelboulevard, de „Deltapromenade" van Lange Kerk straat en Klokstraat, door burge meester mr. F. G. A. Iluber officieel geopend. Volgens wethouder Prins bevat het toekomstige gemeentebeleid drie hoofdpunten. Het eerste punt is: zo veel mogelijk verkeer uit de Goese binnenstad weren. „Bijvoorbeeld door het instellen van eenrichting verkeer". In dit verband lichtte de heer Prins alvast een tipje op van de sluier, die wordt gevormd door het recent in Goes gehouden ver- keersonderzoek, waarvan de resulta ten over enkele weken bekend ge maakt zullen worden: uit dit onder zoek is namelijk gebleken, dat 44 procent van het verkeer in de bin nenstad daar niets heeft te zoeken, maar het centrum slechts gebruikt om de kortste weg te nemen. „Dit is gewoon te gek en het is op den duur niet vol te houden", aldus de heer Prins. „De beperking van het verkeer is een logisch uitvloeisel van de promenadegedachte". Met liet aanleggen van parkeer voorzieningen rond het centrum is men al bezig: het parkeerterrein aan de Oostwal is er al en krijgt nog een uitbreiding. Het tweede hoofdpunt betreft het aantrekkelij ker maken van het centrum. In dit kader hoort het herstellen van mo numenten (zoals het stadhuis) en het inrichten van de oude haven als aanloophaven vopr de recreatie. Een ander beleidspunt: beperking van de parkeermogelijkheden op de Grote Markt, de Vlasmarkt en in de Sin gelstraat. „Ik zie op den duur een andere functie voor de Grote Markt. De Grote Markt zal weer de ont moetingsplaats moeten worden die het oorspronkelijk is geweest. Des noods met bomen of struiken!", al dus wethouder Prins. Voor de Lange Vorststraat ziet de gemeente ook wel mogelijkheden als promenade „maar in ieder geval zit daar op den duur een beperking van het verkeer wel in". De mogelijkheid bestaat dat in de nabije toekomst een superwarenhuis in Goes zal verrijzen waar de klant met de auto voor de deur kan ko men. Met name door Havezathe schijnt voor het toekomstige Schut tershofproject in die richting ge dacht te worden. Dit geeft voor de huidige winkelstand in het Goese centrum grote concurrentiemoeilijk- heden. „Wil je met een superwarenhuis kunnen concurreren, moet je als middenstander je service uitbreiden tot ver buiten de deur", aldus wet houder Prins, die hiertoe al enige tijd geleden tijdens een middenstan dersvergadering het „Witte Karren plan" lanceerde en als antwoord hierop slechts „gefronste wenkbrau wen" kreeg. Het plan houdt in, dat de mensen, die ergens buiten het centrum hun auto moeten parkeren, op de par keerplaats een boodschappenkarretje kunnen pakken en daarmee van winkel tot winkel kunnen rijden. De middenstand zal tot een derge lijk plan het initiatief moeten ne men, wil ze blijven concurreren. De investering is trouwens ook geen probleem", aldus de heer Prins, die verder suggereerde dat de aanleg van parkeergelegenheid in en rond het centrum mede door de midden standers gefinancierd zal moeten worden. Zaterdag wordt de promenade langs de Lange Kerkstraat Klok straat geopend. Om tien uur 's och tends komen officiële genodigden eerst bijeen in De Korenbeurs, waarna het gezelschap zich om half elf naar de winkelboulevard begeeft, voorafgegaan door de muziekkorp sen „Excelsior" en „Jong Excelsior" (voor het eerst in het openbaar op tredend) uit Goes. Burgemeester Iluber zal de openingshandeling ver richten. De winkeliers van de pro menade zullen die dag de vlag uit hangen: een eigen vlag met het Deltapromenade-embleem. De beide Goese muziekkorpsen zullen 's mid dags weer door de binnenstad para deren en 's avonds zal op de Grote Markt een taptoe worden gegeven, waaraan ook het uit 80 jongens be staande „Jong Jubal" uit Dordrecht zal deelnemen. De eerste Zeeuwse winkelpromenade is in slechts enke le weken tot stand gekomen. Zeer tot verbazing van de enkele „prome- nadiers" (promenade-winkeliers) die onderling al weddenschappen hadden afgesloten, dat het niet zou lukken. Wel moet hierbij gezegd worden dat de vitrines nog niet braderie geplaatst zullen worden. Wel zullen er acht bloembakken en vier zitbanken staan en een groot aantal sierlantaarns: oranje geschil derd met 'n Witte bol-met-zwarte- rand. In de promenade liggen 7000 sierte- gels. Op sommige plaatsen zijn de oude straatstenen gebruikt: aan de rande als sierelement, op sommige punten midden in de promenade, omdat er waterleidingsputjes liggen en voor de Hema om de „grijze massa" te onderbreken en het idee te geven van een intiem klein pleintje op de driesprong. De archi tect J. Westerweel uit Hilversum, die ook het winkelcentrum-zuid ont wierp, wilde het idee van Goes als oude stad met veel pleintjes door laten werken in de promenade. Vanaf morgenochtend wordt dit het domein van de winkelende voet ganger. (Van onze correspondent) KLOETINGE - Commissie Concerten Midden-Zeeland houdt zaterdag in de Geerteskerk een orgel- en hobo-con cert, waaraan meewerken Anton van Kalmthout, organist aan de H. Hart- kerk in Breda en de hoboïst Daan Hillen. Het concert begint om 8 uur. Vanaf 7 uur is er een expositie van schilderijen van de Kioet-migse schil der Gerard Menken. De -gedeediteljjke opbrengst van deze expositie stelt de heer Menken ter beschikking van de restauratie van de Geenteskenk in Kloetinge. C7 (Van een onzer verslaggevers) GOES De aanbesteding voor de reconstructie van de Westsingel in Goes, donderdagmorgen in het stads kantoor is op het laatste moment uit gesteld. Er bleek geen gegadigde aan wezig te zijn om de broodnodige op knapbeurt aan de singel te laten uit voeren. Bij de dienst openbare wer ken hoopt men binnen afzienbare tijd de aanbesteding alsnog te laten door gaan. (Van onze correspondent) Rubriek 1 Rammen geboren voor 1 januari '68. 1 Z 1500 Gebr. H. en F. Goethals te Westdorpe, 2 Z 1510 J- C. J. van de Velde Kamperland, 3 3843 J. L. de Jaeger de Vlieger Biezelinge, 4 Z 1392 Gebr. Buteijn Aardenburg en Gebr. de Milliano te Wajerlandkerkje. Rubriek 2 Rammen geboren in 1968. la Z 1450 I. J. Risseeuw te Oostburg en C. Zoeter te Ouwer kerk, lb Z 3364 L. G. Vermaas St. Maartensdijk, lc Z 1451 W. Berre- boets te Kerkwerve, ld Z 1402 A. J. Leclercq te Sluis. Rubriek 3 Rammen geboren vanaf 1 jan. '69 t.m. mrt. '69- la Z 1501 C. J. Zoeter te Ouwerkerk en A. Vij verberg (idem), lb 6290 Gebr. Bu teijn Aardenburg en Gebr. de Milli ano te Waterlandkerkje, lc Z 1470 J. J. A. van de Velde Nieuwerkerk, ld Z 1552 J. de Feijter Groede, le Z 1495 Gebr. de Milliano Waterland kerkje. Rubriek 4 Rammen geboren na 10 maart '69. la 7011 J. A. van Hemert te St. Maartensdijk, lb Z 1593 C. J. Zoeter te Ouwerkerk, lc Z 1574 Firma C- L. Geluk en Zn. te St. Maartensdijk, ld Z 1479 I. J. Ris seeuw te Oostburg en A. van de Voorde IJzendijke, le Z 1543 J. de Jonge Biervliet. Rubriek 5 Ooien (enkelingen) ge boren voor 1 jan. '68. la Z 7638 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb Z 7511 C. J. Zoeter Ouwerkerk, lc Z 7714 Kinderen A. Serrarens te Ossenisse, ld Z 7220 A. van de Voorde te IJzendijke, le Z 7748 Gebr. Buteijn te Aardenburg, If Z „De mindervaliden van Goes zul len de promenade eigenlijk in ge bruik nemen vrijdagavond. Zij zul len van en naar huis verzorgd wor den en gefêteerd. Als herinnering krijgen zij van de promenade-win keliers allemaal een surprise", zo verteld promenade-initiatiefnemer en voorzitter van de winkeliersvere niging Lange Kerkstraat Klokstraat Frits Gerritsen. De winkelboulevard zal niet altijd voor verkeer afgesloten zijn: alle verkeer (dus niet alleen leveran ciers en winkeliers) mogen van 's avonds negen tot 's morgens elf uur (ook dinsdags en zaterdags) elke dag de promenade oprijden. „Dan kan 's avonds de friteszaak zijn rijde klanten houden en kan men laden en lossen", verduidelijkt de heer Gerritsen de opzet van deze maatregel. „In een woord: het is fantastisch", vind voorzitter J.M. Berks van win keliersvereniging Lange Vorststraat van de aanwinst van zijn concurren ten. „Het is alleen maar toe te juichen dat ze het zover gedaan hebben gekregen. Ik probeer wel, de men sen hier geleidelijk, aan in te laten haken. Komt u volgende week maar eens kijken op de braderie!" Vol gens de heer Berks (van Berce) wordt „de Lange Vorst" niet door de promenade gedupeerd: Dat er nu veel meer verkeer door „zijn straatje" gaat, vindt de heer Berks ook geen bezwaar. In tegen deel: een voordeel- „Zolang het ten minste niet erger wordt, vindt ik het prima. U moet niet vergeten dat een heleboel mensen die voor het eerst in Goes komen, vroeger door de Lange Kerkstraat naar de Markt reden. Nu komen ze door de Lange Vorst. En zaterdags mocht er vroe ger in beide straten toch al geen verkeer rijden. B en w hebben een toezegging gedaan dat, als het toch te erg wordt, wij met het gemeente bestuur om de tafel mogen gaan zitten om te praten over een ver keersplan. Misschien zal de Lange Vorststraat dan bepaalde uren voor verkeer worden afgesloten". (Van onze correspondente) MIDDELBURG De 36-jarige in België woonachtige Italiaan G. B. werd door de Middelburgse politie rechter mr. W. F. Solinge bij verstek veroordeeld tot 300,boete en 12 maanden ontzegging van de rijbe voegdheid. Op 1 juni dacht hij, rij dende met een snelheid van 130 km, een voor hem rijdende Volkswagen in te halen, die op de Abdsdaalseweg te Hulst reed. Te laat zag hij een te genligger aankomen en botste tegen zowel de tegenligger als de Volks wagen, die hij zojuist had ingehaald. Resultaat: acht gewonden, waarvan twee zeer ernstig. Tegen de politie verklaarde de 011- fortuinlijke automobilist dat zijn remmen weigerden. De politierech ter vond dat er in dit geval en met deze snelheid beter- oiver doorschieten van de remmen kon worden gespro ken. Hij vond de eis van de officier, die grove schuld wettig en overtui gend bewezen achtte, te laag. Deze luidde namelijk 300,boete en zes maanden ontzegging van de rijbe voegdheid. „Geldboeten helpen bij deze man toch niet. Hij is vorig jaar ook al driemaal veroordeeld wegens dief stal", zei de officier van justitie, mr. J. Blok in de zaak tegen E. R., zon der woon- of verblijfplaats. Voor een diefstal van twee blikken worst, ge pleegd in Ter-neuzen werd hij gister morgen veroordeeld tot twee weken gevangenisstraf onvoorwaardelijk. T. G. R. uit Aardenburg was op de scooter van zijn baas gekropen zon der dat deze er vanaf wist. Boven dien had hij geen rijbewijs. Hij raak te dan ook in paniek nadat hij een aanrijding kreeg met een auto. Zijn straf was 75,boete toot het rijden zonder rijbewijs eri 150,voor het doorrijden na die aanrijding. De officier van justitie, mr. J. Blok eiste tegen F. G. uit Axel twee we ken onvoorwaardelijke gevangenis straf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. Van 's middags half vijf tot 's avonds half elf had hij 10 pilsjes gedronken, wat uitmondde in een alcoholpromil-lage van 1.2 pro mille. Hij had een aanrijding veroor zaakt te Hulst op de Abdsdaalseweg, omdat hij te ver naar links zou zijn uitgeweken. Als reden voor zijn merkwaardige gedrag gaf hij op dat hij een jasje, dat op de grond lag had willen oppakken. Na onderzoek ver-klaarde een arts dat verdachte naar zijn mening niet merkbaar onder invloed verkeerde. De verbalisanten had-den alleen brandlucht geroken bij de bijzonder nerveus lijkende G. De politierechter achtte dan ook niet voldoende bewijs geleverd als zou verdachte onder in vloed de auto hebben bestuurd. Hij vonniste voor de verkeersovertreding een geldboete van 75,en een ont zegging van de rijbevoegdheid voor drie maanden. De bejaarde VV'. de F. uit Axel zet te de politierechter omstandig uiteen welk een moedige pogingen hij on derneemt om zijn alcoholgebruik te verminderen. „Ik drink er tegen woordig meer mineraalwater bij. Kijk een biertje kan geen kwaad, maar ais je dan een paar- borreltjes erbij neemt, dan is het mis hè. Ik heb ge-en hulp nodig van het a-lcoholcen- trum. Ik moet me gewoon wennen aan meer mineraalwater." De politie had o-p 20 april jl. ruim een kilometer achter De F. aange reden, die rijdende op zijn fiets de hele breedte va-n de Huls-terweg no dig had gehad. De officier sprak zijn blijdschap uit over het feit da-t ver dachte ze-lf al een verdunde oplos sing gevonden had H(j eiste een geldboete van 150,—. waarvan 100,voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Het vonnis luidde conform. 7205 I. J. Risseeuw Oostburg. Rubriek 6 Ooien (enkelingen) ge boren in 1968. la Z 8431 A. van de Voorde te IJzendijke, lb Z 8115 Gebr- de Milliano te Waterlandkerk je, lc Z 8232 I. J. Risseeuw te Oostburg, ld Z 8097 Kind. A. Serra rens te Ossenisse. le Z 8118 Gebr. de Milliano te Waterlandkerkje. Rubriek 7 Ooien (enkelingen) ge boren vanaf 1 jan. '69. la 6523 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb 7000 I. J. Risseeuw te Oostburg, lc 6500 A. van de Voorde IJzendijke, ld 6470 Gebr. de Milliano te Water- landkerkje, le 6527 Gebr. H. en F. Goethals te Westdorpe. Rubriek 8 Ooien (enkelingen) ge boren na 28 febr- '69. la 0705 I. J. Risseeuw te Oostburg, lb 6450 Gebr. Buteijn te Waterlandkerkje, lc 7125 Z Kind. A. Serrarens te Ossenisse, ld 6443 Gebr. 'Buteijn te Aarden burg, le 2222 Kind. A. Serrarens te Ossenisse. Rubriek 9 Ooien met haar in 1970 geboren lammeren, la Z 5726 (7303 ooi) en (7304 ooi) C. J. Zoeter Ouwerkerk, lb Z 6400 (8506 ooi) en (8507 ooi) I. S. van der Maas Bieze linge. Rubriek 19a Tweetallen ooien geboren voor 1 jan. '69. la Z 6897 en Z 7100 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb Z 7729 en Z 7731 Gebr. de Milliano Waterlandkerkje, lc Z 6677 en Z 7727 Gebr. de Milliano Waterlandkerkje- Rubriek 10b Drietallen ooien geb. voor 1 jan. '69, la (Z 8204, Z 8205 en Z 8208) A. Vijverberg Ouwer kerk, lb (Z 7739, Z 7750 en Z 8109) Gebr. Buteijn Aarden-burg. Rubriek 11a Ooien geboren in 1969 (tweetallen), la (6529 en 6536) Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb (6477 en 6478) Gebr. de Milliano Waterlandkerkje. Rubriek 11b Ooien geboren in 1969 (drietallen), la (7613, 7615, 7616) I. J. Risseeuw Oostburg, lb (7663, 7664, 7666) G. J. Ferket te Aardenburg, lc (6463-6479, 6486) Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe- Rubriek 12a Tweetallen ramlam- meren van 1 vader, la (9286, 9287) vader Z 1478 Prov. Gezondheids dienst v. Dieren te Goes. Rubriek 12b Drietallen ramlam- meren van 1 vader, la (8292, 8297 en 8304) vader Z 1353 Fa. C. L. Geluk en Zn. St. Maartensdijk. Rubriek 13a Ooilammeren (twee tallen) van 1 vader, la (vader Z 1500) 8639 en 8640 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb (vader Z 1571) 8956 en 896} L. Elenbaas Scherpenisse, lc (vader Z 1571) 8937 en 8957 L. Elenbaas Scherpe nisse- Rubriek 13b Ooilammeren (drie tallen) van 1 vader, la (vader Z 1500) 8614, 8628, 3629 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb (vader Z 1150 A) 7278, 7273, 7271 A. Vijver berg Ouwerkerk. Rubriek 13c Ooilammeren (vier tallen) van 1 vader, la (vader Z 1500) 8619. 8624, 8625, 8652 Gebr. H. en F. Goethals Westdorpe, lb (vader Z 1490) 9002, 9005, 9012, 8993 P J Risseeuw te Breskens, lc (vader Z 1470) 8415, 8416, 8421, 8425 J J. A. van de Velde Nieuwer kerk, ld (vader Z 1497) 9570, 9571, 9572, 9569 G. J. A. Ferket Aarden- burg- Rubriek 14 Afstammelingen (min stens 5 dieren van 1 jaar en ouder van 1 vader (met vader), la Gebr. de Milliano te Waterlandkerkje en Gebr. Buteijn te Aarden-burg (Z 1392 A), lb Gebr. H. en F. Goethals te Westdorpe (Z 1250 A), lc Gebr. de Milliano te Waterlandkerkje en Gebr. Buteijn te Aardenburg (Z 1175). Rubriek 15a Bedrijfscollecties. Drietallen la I. J. Risseeuw te Oost burg. Ib G. J. A. Ferket te Aarden burg. Rubriek 15b Bedrijfscollectie. Viertallen la C- J. Zoeter Ouwer kerk. lb Gebr. de Buteijn Aarden- burg, lc A. van de Voorde IJzendij ke. Rubriek 15c Bedrijfscollectie, Vijftallen la Gebr. H. en F. Goet hals Westdorpe, lb Gebr. de Millia no Waterlandkerkje, lc Gebr. de Milliano Waterlandkerkje. Rubriek 16 Kampioenram Z 1500 Cat. 4). van Gebr. H en F. Goet- 'lals tp Westdorpe Rubriek 17 Kampioenooi Z 7638 (Cat. 46), van Gebr. H. en F. Goet hals te Westdorpe.

de Stem | 1970 | | pagina 7