«diende ruTj-Duca G. SNELDERS WON AUTO IN WEDVLUCHT Kwaliteit en geen kwantiteit verkopen I0PSTER Zaamslag staat voor topduel DerbySchoondijke tegen Aardenburg ST.-ALOY HEEFT REDELIJKE KANS IN DE HOOFDKLASSE ANDERLECHT HEEFT DE JUISTE VORM TERUG Mulder in goede conditie Zware wedstrijd W alcheren-dames SPEL VOOR HET GELD CHIO R'dam geen succes eksterogen wil bij ons worden? Tel, 01608-4920 schoenen Scheidsrechters naar buitenland Tafeltennis ONBERISPELIJK VERRASSING Handbal STANDEN —1 Bij vonnis van de Aurom. dissementsreobtfoamk te Breda van 24 maart 197o is uitgesproken de onitej. geninig ten name en ten behoeve van de gemeente Roosendaal en Nispen, het belang der ruimiteUjij ontwikkeling, van het perceel, kadastraal bekend gemeente Roo. sendaal en Nispen, sec. tie C, nummer 5693 groot 1.12.91 ha.; het perceel, kadastraal bekend gemeente Roo. sendaal en Nispen, sec tie C, nummer 4l{ groot 0.90.20 ha.; het perceel, kadastraal bekend gemeente Roo. sendaal en Nispen, sec tie C, nummer 1577 groot 1.78.40 ha.; het perceel, kadastraal beikend gemeente Roo. sendaal en Nispen, sec tie C, nummer 1578 groot 0.18.40 ha.; het perceel, kadastraal bekend gemeente Roo- sendaal en Nispen, sec tie C, nummer 5694 groot 0.04.36 ha.; een gedeelte groot 0.04, 50 ha. van het perceel kadastraal bekend ge- meente Roosendaal en Nispen, sectie C num. mer 437, geheel groot 1.28.10 ha.; gelijk deze percelen en perceetsgedeelte waren aangeduid op de ter visie gelegde granidtekending. De Officier van Justitie Hoofd vain het Arron- dissements-Parket Mr. R. Grasso. Breda, 4 september 1970. SNEL WEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik doornpleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hy giënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt direct een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. NOXACORN antisep tisch likdoornmiddel. Snel,pijnloos,afdoend.1.85. Afdeling een Fdeling bijstaat in het ver- oederen. en met het bezorgen en -k. door hem moeten worden e over een rijbewijs B/E k I i\ E a DONDERDAG 10 SEPTEMBER 1970 (Van onze duivensportmedewerker) ZAAMSLAG Na zijn opmerkelijke successen in de laatste jaren in de duivensport moest het er toch eens van komen. En de „grote klap" kwam dan op 29 augustus. Gerrit Snelders uit Hulst weré op de nati onale wedvlucht vanuit Parkestone (Engeland), tegen ongeveer 7.000 duiven, winnaar van de „hoofdprijs" een luxe arito, en won bovendien de eerste serieprijs aangeduid nationaal, met 3 en 9, verder Konings- poul en Keizerspoul en meerdere prijzen, daar de duiven waren vol- gepould. Snelders komt er eerlijk voor uit dat hij speelt voor het geld: ,Zou ik in België wonen dan was ik beroepsspeler geworden". Veel duiven waar hij regelmatig mee speelt heeft hij niet. „Het kwantiteit zegt mij niets, wel de kwaliteit", zegt de sympathieke Hulsterse Snackbarhouder die van geboorte Brabander is zich zeven jaar geleden in de stad van Keinaert de Vos vestigde, met de naam van de bar „Malpertuus" nog herinneringen deed oproepen aan deze eertijds bekende snaak, en zijn hokken duiven heeft opgebouwd uit het ras Duray, de bekende Belgische liefhebber uit Ecaussinnes, welk ras de heer Snelders goed ligt. Toch is de winnende duivin „het mooie blauwke" een inteeltvogel. Vader is de nu 10 jaar oude „goeie witpen". „Mijn beste kweekduif", zegt Gerrit, „die voor die tijd in 20 wedvluchten 17 maal eerste werd, en tweemaal kampioensdoffer in de Kring Centrum Zeeuwsch-Vlaande- ren. Dat was in 1962 en '63. De moeder is de „Parkestone duivin" gekweekt uit een zuster van „de 10-3.86.91 (Van onze medewerker) TERNEUZEN In de le klas van de zaterdagcompetitie van de KNVB afdeling Zeeland is ontegenzeggelijk de wedstrijd Zaamslag - Wolp- haartsdijk de „big match". Benjamin Zaamslag is na twee wedstrijddagen lijstaanvoerder, l maar Wolphaartsdijk heeft eveneens twee overwinningen behaald en wel met grote cijfers. Dat zal dus een tarnde en vooral belangrijke wedstrijd worden waarbij Zaamsalg het toch wel erg zwaar zal krijgen. Be grotere routine van de bezoekers kan hier wel eens van doorslagge vende betekenis zijn. Amemuiden 2 krijgt bezoek van Wemeldinge. De bezoekers zullen rekening moeten houden met fel verzet van de thuisclub, die vooral verdedigend sterk is. Een gelijk spel of een kleine Wemeldinge-zege lijkt 'et meest waarschijnlijke resultaat. Heinkenszand sleepte in zijn eer ste wedstrijd op het nippertje een puntenverdeling uit het vuur tegen Waarde. Nu op eigen veld tegen Middelburg wordt gespeeld zal de thuisclub zeker al het mogelijke doen om hieruit de volle winst te halen. Dat zal een lastige, maar toch wel te realiseren opgave worden- Veere treedt als gastheer op van s-Heer Arendskerke. De Veerse ploeg traint hard onder leiding van Piet Lindenberg en het ziet er zeker naar uit dat men aan de top zal gaan meedraaien. Hoewel 's-Heer Arendskerke zich fel zal verzetten Met worden aangenomen dat de winst bij Veere zal terechtkomen. Tot heden is 's-Heer Arendskerke in deze klas de enige ploeg zonder een Puntje. goeie witpen" en een doffer, zoon van de bekende „Ballon" van Mau rice Delbar en „De Biarritz" een duivin van Charles van der Espt uit Oostende. Allemaal namen, die in de sport hoge waardering hebben. Deze Parkestoneduivin vloog zowel Vites se als Fondvluchten van Quievrain tot St. Vincent (69 prijzen waarvan 17 eerste). „De winnares van de auto is een tweejarige duivin, vloog dit jaar in de Concours Combinatie Hulst, on dermeer de volgende prijzen. Door nik 2e, Clermont 9e, Dourdan 14e, Orleans 4e, Pau Nationaal 10e, en Pau Internationaal 13e. Na de inter nationale krachtmeting op 27 juni van dit Jaar vanuit Pau heeft zij niet meer deelgenomen aan wed vluchten. Een halfzuster van de auto-winna^ res „de goeie zwarte" die meehielp tot het behalen van al deze succes sen in de nationale vlucht vanuit Parkestone heeft een enorme lijst van prijzen vergaard. Zij vloog in 1968 ondermeer als enige Neder landse deelnemende duif in een in ternationale wedvlucht vanuit St.- Sebastiaan de tweede prijs tegen ongeveer 2800 Belgische en Franse duiven. Naast alle successen heeft zij dit jaar ook een provinciale wed vlucht vanuit Bergerac gewonnen. Gerrit heeft echter ook tegensla gen gekend. Zo bleef vorig seizoen een duif 14 minuten lang op het dak zitten, na terugkomst van een natio nale wedvlucht vanuit Chateauroux en dat kostte hem de overwinning tegen 5000 duiven, het werd nu een zesde prijs. Menig ander zou er dan iets van krijgen. Gerrit bleef echter kalm. Hij zegt laconiek: „Wie daar niet tegen kan moet maar konijnen gaan houden, die zitten altijd bin nen". Waaraan dankt hij zijn succes? „Och", zegt hij, „op iedere deur van een duivenhok zou eigenlijk moeten staan, Geduld en Vertrouwen, na tuurlijk goed ras, een goede verzor ging en begeleiding. Mijn duiven vliegen drie dagen voor een belan grijke wedvlucht niet meer uit en hun voer bestaat uit gerst". DEN HAAG (ANP) Neder landse scheidsrechters worden weer veel gevraagd in het buitenland. Op 16 september zal Arie van Gemert de wedstrijd tussen Bayern Muen- chen en Glasgow Rangers voor de runners-up-cup leiden. Hij zal wor den geassisteerd door de heren God ding en Boosten. De heer Bouwer zal op 30 septem ber het duel tussen Malmoe en Hi bernians Edinibumg in Malmö eveneens voor d'e runners-up-cup) fluiten. Hij wordt hierbij bijgestaan door Berrevoets en Wellinga. (Van onze medewerker) TERNEUZEN Opnieuw staat in le klas van de zondagcompetitie jn de KNVB afdeling Zeeland een es'-Zeeuwsch-Vlaamse derby op bet programma. Schoondijke is gast heer van Aardenburg en afgaande ®P de eerste wedstrijdresultaten kon a't wel eens een heel spannend Partijtje voetbal worden. Aardenburg startte met een gelijk ®Pel tegen IJzendijke en Schoondijke verloor weliswaar van DFS met ge ring verschil maar gaf toch wel bh.lk wat in zijn mars te hebben. Dat kan dus bijzonder spannend worden in deze streekderby. Ria speelt zijn eerste thuiswed strijd tegen DFS. In Domburg be reikten de Westdorpenaren een ver dienstelijk gelijk spel en aangezien Dra een ruime voorsprong in de eerste wedstrijd vrijwel volledig Prijs gaf lijkt het erop dat de bezoe- tafge niet semskkelijk zullen Renesse-Domburg is een kracht meting, waarin de beste kansen toch brE V?°r maanen uit de West- 'f zi.in weggelegd. Domburg neett door het vertrek van Kees kN noS®' wat aan kracht inge- °et terwijl Renesse zeker al het mogelijke zal doen om zo spoedig mogelijk de weg naar de KNVB terug te vinden. Luctor speelt voor de tweede maal thuis, ditmaal met Hoofdplaat als tegenpartij. Een zware opgave voor de Heinkenszandse ploeg maar er zit toch echt wel een kansje in om minstens een deel van de winst vast te houden. Hulsterloo-Philippine is een duel, waarvoor zeker veel belangstelling zal bestaan. Beide elftallen zijn met een kleine nederlaag van start ge gaan en het is dus zaak om er ditmaal wat aan over te houden. Aangezien de rivaliteitsfactor moge lijk een rol speelt en de uitslagen der eerste wedstrijden nog weinig houvast geven is het lastig een prognose te geven voor dit „kermis- gebeuren"- IJzendijke speelt zijn eerste thuis wedstrijd met Lewedorpse Boys als tegenstander. De IJzendijke-elf kwamen in Aardenburg afgelopen zondag niet tot de volle winst ter wijl de Boys dat in Philippine wel kwamen. De Zuidbevelanders schij nen defensief vrij sterk te spelen en het wapen van de dieptepass goed te hanteren. Het ziet er overigens toch wel naar uit dat de bezoekers het in IJzendijke niet zullen redden. (Van onze medewerker). BREDA De Bredase tafelten nisvereniging Belcrum is bij de competitie indeling voor het komen de seizoen ongetwijfeld in de sterk ste poule tereeht gekomen. De nieu weling is hier Eendracht, welke ver eniging na een fusie met het Schie- damse NOAD onder deze naam aan de competitie gaat deelnemen. Het Zeeuwse St. Aloysius, dit jaar voor het eerst in de hoofdklasse uitkomend, treft hier onder meer het gedegradeerde Wibats als ko mende tegenstander aan. Voor de Grauwenaren bestaat er op het eer ste gezicht een redelijke kans zich in deze klasse te kunnen handhaven. De Belcrum-reserves zijn in tegen stelling tot andere jaren ingedeeld met teams uit het westen des lands. Wellicht geeft deze onbekendheid van de, komende tegenstanders kans op succes. De eerste drie teams van elke poule komen terecht in de zo genaamde promotie strijd terwijl de overige teams degradatie wedstrij den moeten spelen. In verband met een mogelijk herziene competitie indeling voor het seizoen 19711972 is er nog geen definitieve promotie- degradatie regeling bekend. Competitie indeling seizoen 1970 1971: Ereklas A: Belcrum, Breda, Deltalloyd Amsterdam, Hunter 25 Amsterdam, Maasbree Maasbree, NOAD Schiedam, Scylla 2 Leiden. Ereklas B: AMVJ Amsterdam, Del talloyd 2 Amsterdam, Irene Tilburg, Scylla Leiden, St. Hoger-TSB Den Haag, SVE Utrecht. Hoofdklas B: St. Aloysius Grauw, Hunter 25-3 Am sterdam, De Treffers Roelof.veen, Wibats Den Haag, Wilskracht Utrecht. Ovcrgangsklas N: Belcrum 2 Breda, Buna Bussum, REA Am stelveen, De Salamanders Den Haag, Wilskracht 2 Utrecht. (Van een onzer voetbalmedewerkers) ANTWERPEN. In België is de voetbalcompetitie zondag begon nen, of om precies te zijn zaterdagavond al. Enkele ploegen in de Belgische eerste afdeling hebben er namelijk de voorkeur aan gegeven om een gedeelte van het competitieprogramma op zaterdagavond af te werken. Tot deze ploegen behoren onder andere de Antwerpse clubs Beerschot en FC Antwerp. Ook Lierse zal een aantal wedstrijden op zaterdagavonden spelen. De Brusselse club Union zal tijdens de nieuwe competitie zelfs meermalen op vrijdagavond aantreden. Dit alles om de concurrentie zoveel mogelijk te vermijden. De eerste competiitiedag heeft bij onze zuiderburen overigens weinig verrassingen opgeleverd. Clubs die deze competitie absoluut tot de toonaangevende teams kunnen wor den gerekend, zoals de kampioen van vorig jaar Standard Luik, de Belgische bekerwinnaar Club Brug ge, Beerschot vanwege zijn miïljoe- nenaankoop en niet de vergeten An- derlecht, dat weer terug de goede weg schijnt te zijn ingeslagen zege vierden. Beerschot ondervond op het veld van Lierse nog de meeste hin der. Het kwam eigenlijk zelfs spora disch in het voetbalhoofdstuk voor en mocht van veel geluk spreken dat het enkele minuten voor tijd via Van Opdorp kon scoren, hetgeen volledig tegen de verhouding in was. De Antwerpenaars dankten uit- teindelijk deze overwinning aan hun doelman Bröseh, die enkele Lierse doelpunten kon voorkomen. De top scorer van vorig seizoen in de Beligi- Borussia Dortmund-speler Emmerich kwam er deze keer zelden of niet aan te pas. Op het, veld van de voetbalclub Brugge zorgden 15.000 toeschouwers voor een echte cup- sfeer. De felle Wesitvlaiminigen scan deerden leuzen aK Mexico, Mexico. Dit alles was gericht aan het adres van Club Brugges aanvoerder Pierre Carteus, de man die in Mexico het Belgische elftal alleen maar vanaf de tribune had zien spelen en dat terwijl hij zo broodnodig was ge weest in de ploeg. Carteus die aan voerder is van zijn club trok zich het Mexico-geloei zo aan, dat hij de wedstrijd van zijn leven speelde. Nadat Lambert in de 19e minuut een strafschop voor Brugge in een doelpunt had omgezet, rondde in de 32ste minuut nogmaals Lambert, een voorzet van zijn aanvoerder fraai af. Aanvoerder Carteus zou zijn sterk spelen in de tweede helft beloond zien met een doelpunt, waarmee hij de eindcijfers tegen club Luik op 30 bracht. De Belgische kampioen Standard Luik liet in zijn thuiswedstrijd te gen het Gentse Gantoise weinig aan het toeval over. Vooral Belgisch (gouden schoendrager) Wilfried van Moer speelde weer een onberispelij ke wedstrijd. Nadat hij in de 28ste minuut zelf het voorbeeld had gege ven hoe men doelpunten moet ma ken, stelde hij in de tweede helft de Duitser Kostedde eveneens in staat te scoren. Het zou trouwens het tweede doelpunt voor de Duitser betekenen deze middag Want even voor rust had deze een strafschop onhoudbaar in de Gentse netten ge schoten. De penalty ontstond nadat de Gentse doelman de Duitser tegen de grasmat had gewerkt, nadat deze alleen op het Gentse doel afstormde. Anderlecht won op eigen terrein voor 22.000 toeschouwers met 30 van Sporting Charleroi, een van de boemannen uit de voorige competi tie. Vooral linksbuiten Wilfried Puis scheen bij Anderlecht weer zijn do delijke schot te hebben teruggevon den, hetgeen hij bevestigde door het scoren van twee glasheldere doel punten. Voor nummer drie zorgde de pas aangekochte Zweed Fider- stedt. Ook Jan Mulder, tegenwoor dig Jan de Hollander genoemd, was goed op dreef, maar had met zijn schoten deze keer weinig geluk. In het Bosuilstadion, eens de hel van Deurne genoemd, ontmoette za terdagavond de voetbalclub Ant werp, na twee jaar in de tweede klas te hebben doorgebracht, het Brusselse Racing White. Het werd een ware feestavond voor de Ant werpenaars, want naast een nieuwe lichtinstallatie, die op deze avond officieel in gebruik werd genomen kon deze wedstrijd ook nog met een 20 overwinning worden afgesloten. Dit kon zelfs een goed spelende Bergholz die door Anderlecht aan Racing White werd verkocht, niet beletten. De Griekse international Sideris, dit jaar door Antwerp aan gekocht zorgde voor de beide Ant- werp-doelpunten, waarvan de twee de treffer via een strafschop tot stand kwam. Een andere nieuwkomer in de Belgische eerste klasse, namelijk voetbalclub Diest zorgde eigenlijk min of meer voor een verrassing door te Beveren Waes een 00 ge lijkspel te komen wegslepen. De Limburgers kenden zelfs nog de bes te kansen tijdens deze wedstrijd, waarin de Waeslanders ver beneden hun ormaal kunnen speelden. Te St. Truiden zorgde de plaatse lijke ploeg en het Brusselse Union voor een levendige wedstrijd. De Nederlander Koens zorgde voor het openingsdoelpunt voor de thuisclub, maar even later maakte de Deen Arafersen a-I weer gelijk. Een 1-2 combinatie Koens-Polleunis werd door de Belgische international in een doelpunt omgezet. In de stand kwam verder geen wijziging meer. De thuisploeg kreeg wel de meeste kansen om de score te verhogen maar een strafschop werd door Van Hout gemist. In de wedstrijd tussen Crossing Schaarbeek en Wareghem viel er weinig voetbalspectakel voor de toeschouwers te beleven. Beide ploegen bleken nog verre van inge speeld te zijn. Met het 00 gelijke spel konden tenslotte beide ploegen vrede nemen, hoewel dient te wor den vermeldt dat het doelhout de bezoekers enkele keren een helpen de hand toestak. Het programma voor a.s. weekend in de Belgische competitie luidt: Za terdag: Union-Crossing Schaarbeek, Wareghem-St.Truidien, Gantoise-Anit- werp, Beerschot-Beveren Waes. Zondag: Diest-Anderlecht, Racing White-Cluib Brugge, Chanlerod-Stan- dard Luik. Voetbalclub Luik-Lierse. Jan Mulder, die in goede vorm stak, maar tegen Sporting Charle roi, maar weinig geluk had met zijn schoten. (Van onze medewerker) BREDA De dames van Walche ren, die in de hoofdklas handba zeer goed van start gingen maar vorige week het hoofd moesten bui gen voor Swift, (Roermond), krijger ook zondag weer een zware wed strijd tegen het Haagse Hellas Evenals Swift is ook Hellas ongesla gen. Misschien kunnen de dames van Walcheren in Den Haag zorger voor een verrassing. De dames van EBHV die vorige competitie in de landelijke le klas op de derde plaats eindigden hebben uit de eerste twee wedstrijden geen punten kunnen vergaren. EBHV had de pech de eerste twee wedstrijden aan te moeten treden tegen de sterkste ploegen uit de poule. Ver der kan EBHV nog steeds niet be schikken over keepster Godeliet van de Laarakker, die door een knie blessure voorlopig is uitgeschakeld. Zondag komen de dames van De Schutters uit Rotterdam, die tot de middenmoot behoren, naar Breda Misschien zit er zondag winst in voor EBHV. De heren van Dongen, die debute ren in de landelijke le klas, doen het redelijk. Na een nederlaag tegen Posterholt revancheerden zij zich door Athomic in Arnhem op eigen veld te verslaan met 1310. Zondag krijgt Dongen geroutineerde V. en L. uit Geleen op visite. Dit wordt voor Dongen een zeer moeilijke wedstrijd- In de landelijke 2e klas ontmoet het ongeslagen Volt (Tilburg) het Goese GSC. Het zal voor de Goese ploeg moeilijk zijn de winst in ei gen huis te houden. De heren van Walcheren komen naar Breda om EBHV te ontmoeten. Walcheren, dat ook nog ongeslagen is, zal het niet cadeau krijgen, maar vermoedelijk toch wel de volle winst mee naar Vlissingen nemen. Het Bredase SOA gaat naar Vlis singen om Olympus partij te geven. Gezien de prestatie van de eerste wedstrijden moet Olympus deze wedstrijd kunnen winnen. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Het 23e CHIO Rotterdam heeft bij menig paarde- sportliefhebber een onbevredigend gevoel achtergelaten. Dit komt door een complex van oorzaken. De eerste tegenvaller kwam woensdag al, de ouverture van het jaarlijkse spring- en dressuurfestijn in het Kralingse Bos. Het met veel bravoure aangekondigde Revanche- toernooi van het wereldkampioen schap werd meteen al gedevalueerd door afzeggingen van klasseruiters als Alwin Schockemöhle, Hans Gün- ter Winkles en Nelson Pessoa. De sterke Britten David Broome (we reldkampioen), en Harvey Smith (derde bij het wereldkampioenschap) kwamen wel, maar wensten zich niet overmatig in te spannen en alleen Smith won eenmaal, het in feite on belangrijke nummer om de Adieu- prijs op zondag. Voorts stonden er onderdelen op het programma, die door een overdosering van deelne mers (soms meer dan zesti gcombi- naties) alle spanning en kleur ver loren. Zo sleepte het CHIO zich voort tot het weekeind, waarin de hoop was gevestigd op de Grand Prixx des Nations (zaterdag) en vooral op de strijd om de Grote Prijs van de Stad Rotterdam. Maar ook deze verwach tingen werden niet geheel beant woord. Beide nummers leverden een Westduitse zege op. In de landen- wedstrijd bleef Groot-Brittannië nog vrij ruim achter en Hauke Schmidt haalde de grote prijs binnen met Causa. ZATERDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND EERSTE KLAS 2-4 Middelburg 5 l-l 2-4 Waarde 1 2-1 2-3 Arnemuid. 2 2-1 2-2 Beveland. 1 2-1 2-1 's-H. Arendsk. 1 Zaamslag 1 Wolfaartsd. 1 Veere 1 Wemeld. 1 Mevo 1 Heinkensz. 1 2-0 TWEEDE KLAS A 2-2 2-1 2-1 Kruin. 1 2-4 WIK 1 Colijnspl. B 1 2-4 Yerseke 2 Ba-use B. 1 2-4 SKNWK 1 Rillandia 2 2-3 Duiveland 1 - 2-0 Borssele 1 2-3 Wemeldinge 2 2-0 Brouwersh. 1 2-2 ZSC 1 TWEEDE KLAS B Tem. Boys 2 2-4 Spui 1 Apollo 1 2-4 Vlissingen Kloetmge 2 2-3 Sluis 1 Oostkapelle 1 2-3 Kapelle 2 Meeuwen 2 1-2 SVD 1 Seroosk. 1 1-2 DERDE KLAS A Schore 1 2-4 Wolfaartsd. 2 Kloetinge 3 1-2 Bruse B. 2 DFS 3 1-2 Wissenk, 2 s-H. Arendsk. 2 SSV 2 i 1-2 WIK 2 DERDE KLAS B Hoedekensk. 1 2-S Apollo 2 SSV 1 1-2 Oostkapelle 2 GPC 2 1-2 Nieuwdorp 2 Kloetinge 4 1-2 Kapelle 3 Arnem. 3 2-2 Middelburg 6 DERDE KLAS C GPC 1 VCK 2 Sluis 2 AZVV 2 Nieuwland 2 2-4 Hoek 2 1-2 Vlissingen 8 1-2 Zaamslag 2 1-1 Tem. Boys 3 1-1 2-0 2-1 2-1 2-0 2-0 2-0 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 1-1 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 VIERDE KLAS A Mevo 2 2-4 WIK 3 1-0 Seroosk. 2 1-2 Colijnspl. B. 2 1-0 SKNWK 2 1-2 Beveland. 2 1-0 Brouwersh. 3 1-2 Brouwersh. 2 1-0 Duiveland 2 2-2 DFS 4 1-0 VIERDE KLAS B Meeuwen 3 Seroosk. 3 Veere 2 GPC 4 VCK 4 Veere 3 2-4 Vlissingen 9 1-2 Domburg 3 1-2 O'kapelle 3 1-1 Seroosk. 4 1-1 VCK 3 1-1 1-1 1-0 1-0 1-0 1-0 2-2 2-2 1-0 1-0 2-0 VIERDE KLAS C Wolfaartsd. 3 1-2 Heinkensz. GPC 3 1-2 Borssele 2 Nieuwl. 3 1-2 Nieuwd. 3 Arnemuid. 4 1-2 SVD 3 Heinkensz. 2 2-2 Borssele 3 VIERDE KLAS D Apollo 3 2-4 Rillandia 3 1-1 Kruin. 2 2-3 Schore 2 1-1 Krabbend. 3 1-2 SSV 3 1-1 Kapelle 4 2-2 Wemeldinge 3 1-0 Kloetinge 5 2-2 Kloetinge 7 1-0 Kloetinge 6 2-2 Kruining. 4 2-0 VIERDE KLAS E Spui 3 2-3 Waarde 2 1-1 Krabbend. 2 1-2 Hoedekensk. 2 1-0 Hoek 3 1-2 Kruiningen 3 1-0 Yerseke 3 1-2 Apollo 4 1-0 Tern. B. 4 1-2 SVD 2 2-0 VIERDE KLAS F Spui 2 2-4 Philippine 3 1-0 Oostburg 3 1-2 Corn. Boys 4 1-0 Steen 3 1-2 Tern. B. 5 1-0 Sluis 3 1-2 AZW 3 1-0 Hoek 4 1-0

de Stem | 1970 | | pagina 17