geheugen-steuntje neefbondföbriek Oo/lerhout Genieten van het fijnste dat er is„. HOFNJSR „CRU-VO 15.- 13.- 15.- 19.- 1 halfwas loodgieter of loodgieter Fa. A. F. v. d. Corput Zn. Genieten van een swingende sound. Van een fijn gesprek in een rustiek café. Van al die aardige momenten die je dagelijks beleeft. Momenten om een Senoritas bij op te steken. Een Senoritas Special.Van Hofnar. En maar genieten... VROOM DREESMANN •100% puur tabak GEVRAAGD St.-Janstraat 8. Sprundel. Tel. 01653-2273. MOCfiJSVOORD We zeggen doorgaans dat iedereen het wel vveet. Toch zeggen we het nog maar even. Want hoe vaak laat ons geheuyen ons niet in de steek? Knappe koppen hebben een oplossing gevonden, die minder ruimte inneemt dan een boek en in enkele seconden de informatie geeft waar ons ge heugen ons in de steek laat. Het is de magneetband, die in no-time in de computer de gegevens verstrekt voor de feilloze berekening van uw salaris. Of, die in een fractie van een seconde de ingewikkelde planning van het ruimtevaartproject bepaalt. De magneetband bevat de informatie. Zo'n magneetband is gewoon een geheugen-steuntje. Wij in Oosterhout maken die magneetbanden. Lak Een belangrijk aspect van de produktie van magneetbanden is het maken van de lak, die met speciale apparatuur op een uiterst dunne folie wordt aangebracht. Deze lak wordt vermengd met ontelbare, microscopisch kleine, naaldjes. Zo klein kunnen ze niet zijn of ze hebben stuk voor stuk een magnetische noord en zuidpool. Vakmanschap De kunst is natuurlijk om de lak gelijkmatig op de folie a;»n te brengen. Daar is vakmanschap voor nodig. Bij ons werken vaklieden die zorgdragen voor de hoge kwaliteit van de magneetband. Sfeer Wij zijn een klein bedrijf met alle voordelen van het grote bedrijf. Tenslotte zijn we een onder neming binnen het Philips-concern, Daarom hebben we de intieme sfeer van het kleinere bedrijf en alle zekerheden die Philips te bieden heeft. Dat geldt voor de assistente op onze administratie en voor de HTS-er die in de chemie een interessante wereld heeft gevonden, maar ook voor de produktie- medewerkers die zorgvuldig de magneetband van de laklaag voor zien. Vanzelfsprekend Staat u er wel eens bij stil dat wij in Oosterhout die wonderen van technisch vernuft maken? Als u meer zou willen weten I over wat we doen, dan zou u natuurlijk onze volgende adverten tie kunnen lezen. Maar u kunt ook ons adres opschrijven als geheugensteuntje en gewoon eens langs komen om te praten over de toekomst van Magneetband en die van u. Ons adres is: N.V. Magneet- bandfabriek „Oosterhout", Molenstraat 37, Oosterhout. TeL 01620 - 3901. Wie zijn wij... In Oosterhout staat de N.V. MAGNEETBANDFABRIEK OOSTERHOUT. Daar maken wij J als enige in Nederland de magneet banden die overal ter wereld worden gebruikt. Uw radio Veronica draait op magneetbanden. De televisieher haling van de voetbalmatch staat op magneetband. De vlucht van de ruimteschepen wordt grotendeels met behulp van magneetbanden geregeld. De gegevens voor de j computer staan op magneetband. Enhet stemmetje van uw jongste spruit kunt u voor altijd bewaren op magneetband. Dit is de TOURING De wonder hand van B.F. Good rich voor goede en slechte, droge en natte weg gedeelten. Een band met onbeperkte garantie te gen beschadigingen van buiten at. Speciaal ontworpen profiel voor optimaal contact met de weg. k t 25% meer loopvlakrubber waardoor meet veilige kilometers Voor automobilisten die het hoogst mo gelijke comfort van hun auto verlangen. ■k Familie van de G1 100, de bekende ra- diaalband van BF Goodrich. Vraag niet, maar eis deze band bij ver vanging, het is uw voordeel. SHORT SMOKE 20 STUKS f2,70 Voor vakmanschap en service. Ettingstraai 18 Roosendaal-West, achter de Eurotopsupermarkt van Hennekam. Tel 01650 3 76 43 Na 18 uur 4 04 38 of 36398 Ook op zaterdagmorgen geopend. Zondags gesloten. HOFNORITAS 10 STUKS f2,20 T-shirt van 100% acryl jersey. Kleurenmarine - bordeaux - ice blue - lila - bruin. Jacquard dessin. Maten 38-44 Crepelaine bloes in twee dessins in verrassende najaarstinten. Maten 40-46 Kozak bloes in dacron/cotton voile. &er modieus van kleur. Maten 36-44 Doorknoopbfoes van jersey mêlê. Kleurenlila - bruin - rose - mosterd turkoise - bleu. Maten 38-46 A. SENORITAS SPECIAL 10 STUKS f2,20 Crêpe/cotton bloes in nieuw dessin. Kleuren: paars - bruin - aqua - bordeaux/rood op beige fond. Maten 36-44

de Stem | 1970 | | pagina 14