ZEKERHEID en VAST WERK 4 machinezetters (wisseldienst) I teletypist 6 handzetters er ligt vast werk opu te wachten in hoogezand bij silenka Vakman, niet-vakman, Meisjes voor dagdienst Silenka BIJ wm: steMhhh MACHINEZETTERIJ HANDZETTERIJ Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen envlakbij u in de buurt MACHINEZETTERIJ EN HANDZETTERIJ VRAGEN UITBREIDING (wisseldienst) (wisseldienst of dagdienst) mannelijk personeel kies óók voor de allround opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige f ST. BAVO Noordwijkerhout ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1970 DAüxSLAD VüuÜ ZüUJWJtoi' WüUJJrtiuAND De N.V.. Uitgeversmaatschappij De Stem is een snelgroeiend bedrijf, dat naast het dagblad ook een aantal weekbladen in rotatiedruk maakt. Daarom vragen wij voor de of medewerkers die als zodanig opgeleid willen worden. Uurloon volgens C.A.O. mef het in dagbladbedrijven gebruikelijke (hoge) bomilo. Gunstige gepremieerde spaarregeling. Winstdelingsregeling. Sollicitaties kunnen schriftelijk of telefonisch (01600-22341 - toestel 113) gericht worden aan de afdeling personeelszaken van De Stem, Reigerstraat 16, Breda. Silenka in Hoogezand maakt glasgarens en glasvezel. In heel Europa leveren wij de halffabrikaten voor de industrie van versterkte kunststoffen, voor weverijen en .de rubberindustrie. Glasgaren wordt verwerkt in materiaal dat niet zwaar mag zijn, weinig onderhoud vergt en oersterk moet zijn. Om maar iets te noemen: autocarrosseriën, ski's, gordijnen en vliegtuigen. Elke dag worden er weer nieuwe toepassingen gevonden, daarom zoeken wij: in de leeftijd van 20-40 jaar Bruto aanvangssalaris voor gehuwden is: f247r per week inklusief ploegendiensttoeslag Inderdaad er ligt vast werkop u te wachten. Voor altijd weten dat men u nodig heeft. In Hoogezand bij Silenka; waar u kunt rekenen op een goed vast inkomen; waar u zowel een vakantietoeslag als een extra uitkering krijgt die elk gelijk zijn aan 4 weken salaris (dus 8 weken); waar u direkt wordt opgenomen in een uitstekend bedrijfspensioenfonds, waarvan de premie voor rekening van Silenka is. Nee,dit is geen opschepperij. U moeter namelijk hard voorwerken. In een ploegendienst, waar toch ookweerveel vrije tijd aan vastzit. Deze vrije tijd kunt u doorbrengen in eengezinswoningen die Silenka u biedt in Hoogezand. Veel ruimte in een plezierige omgeving. silenka is een glasharde zekerheid Als u veel voelt voor vast werken bij Silenka stuurt u een briefje met enige informatie over uzelf naar Silenka Personeelzaken, Postbus 50, Hoogezand. Ook als u alleen maar meer wilt weten overwerken bij Silenka, stuurt u een berichtje. Mieke Walraven -Mulo- John Wakelkantp - Gynm. A Marlet Vulto Mulo- GDeze jongens en meisjes kennen nü de waarde van hun diploma Zoals zovelen stonden zij na het behalen van het diploma van Mulo of middelbaar onderwijs - voor de vraag wat zij zouden gaan doeri. Het eenvoudigste was wellicht een baan te zoeken op een kantoor of zo,vlak bij huis. Zij kozen echter voor de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Zij zagen daarin een tntdagingtvan huis weg, een andere omgeving, een pittige studie, werk in de verpleging. Zij ondervinden nu dagelijks dat dit pas werk is dat voldoening geeft, omdat zij in hun werk met mensen hebben te maken, met mensen die niet meekunnen in de maatschappij. In de psychiatrische verpleging ligt de nadruk op begeleiding van de pa tiënt en op rapportering over de patient aan artsen, psychologen en specialisten op allerlei terrein. Vaak al na enkele maanden kan de patiënt terugkeren in de normale woon- en werkomgeving. Sancta Maria en St. Bavo hebben Deze twee psychiatrische zieken huizen. liggen pal naast elkaar in Noordwijkerhout. In Sancta Maria worden vrouwen verpleegd, in St. Bavo mannen. Door het kombineren van de opleidingen tot psychiatrisch ver pleegkundige kunnen de leerlin- nu een gezamenlijke opleiding. gen in beide ziekenhuizen stage lopen. Daardoor is deze z.g. B-opleiding veelzijdiger geworden: de leerling verpleegkundigen maken kennis met de verschillende werksituaties in. de verpleging van mannen en vrouwen. Voor wie is de opleiding? dam. De interne huisvesting van de leerling-verpleegkundigen is aangepast aan de eisen van de tijd, met een grote mate van vrijheid, Vraag nu inlichtingen, dat Stuur ons een briefkaart met ver melding van naam, adres, leeftijd, opleiding en eventuele werkkring. Adresseer: Hoofd Opleidingen Sancta Maria -f St. Bavo, Post bus 2, Noordwijkerhout. Na ontvangst van de briefkaart volgt spoedig toezending van een beetje uitgekeken zijn op hunbaan. En vanzelfsprekend 6&k voor ver pleegkundigen, die het A- en/of- Z-diploma al hebben behaald en nu de B-opleiding willen volgen. Natuurlijk voor hen, die in 1970 examen hebben gedaan voor Mulo/Mavo, MMS, HBS/HAVO. Maar evengoed voor jongelui, die in 1969, 1968, 1967 of in 1966 examen hebben gedaan en die een Wonen in Noordwijkerhout. De beide centra liggen naast -strand en duinen en op korte af- elkaar, temidden van natuur- stand van de grote steden Leiden, schoon van bollenvelden, vlak bij Haarlem, Den Haag en Amster üi doch ook met duidelijke regels en goede afspraken. Ook extern wonen behoort tot de mogelijk heden. kost alleen een briefkaart!- sollicitatiefonnulier, alsmede uit voerige inlichtingen over beloning, toeslagen, vakanties en werktijden, vergoeding reiskosten e.d. Voor telefonische informaties: 02533-3041 of 3141 (afd. Pers. Zaken). PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS "sancta maria" NOORDWIJKERHOUT K»ychiatrisch Centrum We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk Is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op •en van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Hotel-Café-Rest. Adres: van - tot: Klundert De Beurs Voorstraat 24 18.45-19.15 u. Zevenbergen Den Ouden Kerkstraat 2 19.30-20.00 u. Willemstad 't Wapen van Benedenkade 12 18.45-19.15 u. Willemstad Dinteloord Vlaming» Westvoorstraat 24 19.30-20.00 u. Fijnaart De Beurs Kadedijk 4 18.45-19.15 u. Oudenbosch 't Centrum Markt 56 19.30-20.00 u. Steenbergen De Kruispoort Kruispoort 34 18.30-19.00 u. Hoogerheide William Raadhuisstraat 139 18.45-19.15 u. N.-Vossemeer De Eendracht Hoogte 2 19.15-19.45 u. Bergen op Zoom Hollandse Tuir Huijbergsestraat 14 19 30-20.00 u. Zundert Ossekop Molenstraat 63 18.30-19.00 u. Wernhout De Valk Wernhoutseweg 13£ 19.15-19.45 u. Achtmaal Schuttershof Achtmaalseweg 196 20.00-20.30 u. Onze afdeling Personeelzaken Ons adres: Personeelzaken, te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 -35920' N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal

de Stem | 1970 | | pagina 16