Dieven, met zwarte Mercedes, roofden bij drie radiowinkels POPFESTIVAL IN TIEL Gewonden en veel schade op de Zeeuwse wegen NKV: Vree WILD-WEST IN HULST EN AAN DE GRENS „Vooruit" te Waarde vierde groot feest ISRAËL Installatie burgemeester te Sluis Eerste paal voor zwembad en sporthal te Oostburg Burgemeester opende tennis-kleedlokalen te Kruiningen Diefstal van portemonnees in kantine Veel muzikale gasten op 70-jarig bestaan Kritiek op subsidie Muzikale stoet Rijkswacht sprong opzij Wie zag auto door vvegbebakening te Kuitaart rijden Fa. F. C. de Valk Meer zeeschepen in kanaalzone Wat en waar VANDAAG Noodlanding van zweefvliegtuig te Tholen Betoging van Ambonezen ging niet door TOL AAN HET VERKEER TIJDENS WEEKEIND Toneel - Muziek - Schietingen Diversen Tentoonstellingen Geen verbaal Van den Doe] kraakte zwembad Droog en zonni ^eer aan zee MAANDAG 24 AUGUSTUS 1970 (Van onze correspondent). KRUININGEN Burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg heeft zaterdag middag in aanwezigheid van vele belangstellenden onder wie wethou der J. Nieuwenhuyse de kleedlokali teit van de gemeentelijke tennisvel den te Kruiningen officieel geopend. De realisering van dit gebouw, dat bestaat uit een kleine kantine, twee kleedkamers met douches en een open bergruimte, is nog een vrucht van het oude college van b. en w. der voormalige gemeente Kruinin gen. Niettemin was de burgemeester van Reimerswaal thans verheugd de opening van dit fraaie kleedlokaal te mogen verrichten. De tennisclub Kruiningen was natuurlik bijzonder trots het gebouwencomplex nu te kunnen gaan gebruiken. (Van onze correspondent) CLINGE Na het jeugdvoetbal en tijdens het bedrijfsvoetbal werd in de kantine van de voetbalvereni ging Clinge uit de jas van de heer F. de V. f 130,- gestolen. De heer De V., die leider was bij de tevoren gespeelde juniorenwedstrijd, was in gevallen bij het bedrijfsvoetbal. Ge durende deze wedstrijd werd even eens een portemonnee met f 10,- van een van de jeugdspelers ont vreemd. Van de daders is tot nu toe geen spoor. (Van onze correspondent) HULST Vrijdagnacht tussen tien minuten over een en half twee hebben dieven kans gezien inbraken te ple gen in drie radiozaken te Hulst en niet minder dan zes entwintig transistorradio's, cassetterecorders en een pick up te stelen. In enkele ogen blikken hadden de gangsters die zich bedienden van een grote zwarte Mercedes voor zien van een Belgisch num merbord, hun slag geslagen. De eerste radiohandelaar die bezoek kreeg was de heer Seb Blommaert in de Bierkaaistraat. De heer Blom maert woont boven zijn zaak en was nog niet naar bed, daar hij bezoek had, waarmee hij zich, op het ogen blik van de inbraak, in zijn atelier bevond. Hij hoorde het overgaan van de elektrische bel van de win keldeur, die hij vanwege zijn be zoek niet had afgesloten. Nieuwsgie rig wie midden in de nacht nog zijn goed verlichte winkel binnen kon stappen ging hij kijken. Hij zag nog juist een auto wegrijden en bemerk te vervolgens dat uit de etalage negen transistorradio's, een cassette recorder en een radiocassetterecor der waren verdwenen. Bij de firma Schillemans in de Steenstraat troffen de dieven geen open deur. Een grote spiegelruit moest het ontgelden en ook hier werden negen transistors meegeno men. Enkele buurtbewoners zagen op het laatste ogenblik een zwarte Mercedes in vliegende vaart wegrij den. De heer Karei Blommaert in de Gentsestraat was het derde slachtof fer. Een toeschouwer in de nabijheid (Van onze correspondent) WAARDE De muziekvere niging Vooruit te Waarde heeft op feestelijke wijze haar 70-jarig bestaan gevierd. Het begon met een receptie in het dorpshuis, waar de voorzitter van de muziek vereniging, de heer J. Jansen, de historie van de vereniging de re vue liet passeren. Hierna werd heel kort een gelukwens uitge sproken door de burgemeester (Van onze correspondent) SLUIS In een buitengewone raadsvergadering zal op donderdag 27 augustus om 14.30 uur mr. H. P. L. van den Beid als burgemeester van Sluis worden geïnstalleerd. Gezien de beschikbare ruimte kan bij deze installatie slechts een be perkt aantal personen aanwezig zijn. Om 19 uur zal met medewerking van het muziekgezelschap „Apollo" een défilé plaatsvinden van de Slui- se sport- en jeugdverenigingen Ver zamelpunt is om 18.45 op het Wal- plein, waarna de stoet via Kaai, Oude Kerkstraat, Beestenmarkt, Ka- pellestraat, Groote Markt de nieuwe burgemeester zal begroeten. Daarna is er voor de bevolking, besturen van verenigingen, enz. tot ongeveer 20.30'in de raadszaal gele genheid om persoonlijk kennis te maken met mr. Van den Beid en zijn echtgenote. Teneinde iedere in woner de mogelijkheid te geven hiervan gebruik te maken zal, zoals dit met de onlangs gehouden „Sluise zelfstandigheidsfeesten" het geval is geweest, een extra gratis-busdienst v/orden uitgevoerd voor de ver spreid liggende onderdelen van de gemeente Sluis, zoals Heille en St.- Anna ter Muiden, waarvan de dienst' regeling per circulaire aan de be volking bekend zal worden gemaakt. Er worden pogingen ondernomen om de dag van de installatie van de nieuwe burgemeester in Sluis af te sluiten met een muzikale show door een Belgisch muziekkorps met ma- joretten. van de gemeente Reimerswaal, mr. C. Pijl Hogeweg. Na hem volgden nog diverse sprekers. De burgemeester met zijn wethou der J. Nieuwenhuyse, die voor ande re bezigheden juist waren vertrok ken, waren volgens voorzitter van de Zeeuwse Bond van Harmonie- en Fanfaregezelschappen, de heer Jac. Uitterhoeve, te vroeg vertrokken. Hij deed, het financiële gedeelte, vond de heer Uitterhoeve zo erg belangrijk. Juist daarom oefende hij felle kri tiek uit op het subsidiebeleid van het college van b. en w. der ge meente Reimerswaal. Hij vond dat de muziekgezelschappen in deze ge meente er bijzonder berooid afgeko men zijn, ondanks het feit, dat er samenspraak geweest is tussen ver- tengenwoordigers van de muziek verenigingen en de wethouder van culturele zaken. Hij wees op de hoge kosten, die door een gezelschap gemaakt moeten worden en tevens op de richtlijnen tot het verlenen van gemeentelijke subsidie zoals deze zijn geadviseerd door de Stichting Overkoepeling Ne derlandse Muziekorganisaties. Een goed subsidiebeleid kan in deze tijd van hoge kosten, aldus de heer Uit terhoeve, een muziekgezelschap al leen van het broodnodige instrumen tarium voorzien. Hierna volgde door het dorp Waarde een rondgang van de aan de verjaardagfestiviteiten deelnemende korpsen, t.w. Mozart uit Yerseke, Vooruit uit Waarde, Concordia uit Krabbendijke, Rillandia uit Rilland Bath, EMM uit Kruiningen en Scheldegalm uit Hansweert. Het was een bijzonder mooie, bon te stoet, die Waarde transformeerde van een rustiek, vredig dorpje tot een met muzikale tonen overgoten plaatsje. Na de muzikale rondgang, bliezen de gezamenlijke korpsen voor het dorpshuis de mars Saint Triphon, die wellicht nog beter tot zijn recht had kunnen komen, in dien de muzikanten van de diverse muziekinstrumenten niet dooreen hadden gestaan, doch in afzonderlij ke groepen. Vervolgens werd er door de genoemde korpsen geconcer teerd Het concert dat gegevan werd door de samenwerkende muziekge zelschappen EMM uit Kruiningen en Scheldegalm uit Hansweert was van hoge kwaliteit hetgeen tevens het geval was met het avond-slotconcert dat gegeven werd door de bekende muziekvereniging Excelsior uit Kloetinge. De organisators kunnen terugzien op een bijzonder geslaagde feestdag. van de Saloonbar zag de auto vanuit de Van Waesberghestraat aankomen. De auto reed -achteruit de Gentse straat in. Het volgend ogenblik klonk er een harde klap. Hij zag hoe twee mannen voorwerpen uit de etalage graaiden. Later bleek dat zes transistorradio's, een radiocassettere corder en een pick-up verdwenen waren. De man die dit alles had gezien; de heer K., had het (Belgi sche) kenteken van de auto opgeno men en wist mede te delen, dat de auto in de richting van de Stations- was was verdwenen. Hieruit kon de conclusie worden getrokken, dat de auto waarschijnlijk richting grens reed De rijkspolitie te Hulst, die on middellijk met het onderzoek begon, kwam zeer spoedig te weten dat de dienstdoende rijkswacht te Sint Pauwels bij een routine-controle op het laatste nippertje het vege lijf had kunnen redden door opzij te springen voor een aanstormende Mercedes. Later is komen vast te staan waar de auto thuishoorde. Hij stond te Antwerpen in Deurne voor de deur van de woning van een directeur. Daar is de wagen gestolen. Zaterdag avond vond de Antwerpse politie van dezelfde wijk waar de wagen gestolen was de auto terug. Een in de auto gemonteerde radio was eveneens verdwenen. De rijkspolitie te Hulst zet te zamen met de Ant werpse collega's het onderzoek voort. (Van onze correspondent). de KLOOSTERZANDE In nacht van donderag op vrijdag om streeks drie uur reed de bestuurder van een vrachtauto met gesloten laadbak op de Hulsterweg tussen Kuitaart en Kloosterzande dwars door de daar staande goed verlichte wegbebakening. Ten gevolge hiervan werd de ver lichting met de daarbij behorende kaoels verkeersborden en de houten afbakening vernield. Het was een grote ravage. Gezien de remsporen heeft de bestuurder de bebakening te laat gezien. De chauffeur is na de aanrijding doorgereden zonder zijn identiteit bekend t'e maken. Ieder die over deze zaak inlichtin gen kan verstrekken wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de rijkspolitie in Kloosterzande, te efoon 01148-375 of met politie in zijn woon plaats. (ADVERTENTIE) BOORMACHINES en GOEDE J HANDGEREEDSCHAPPEN Kortemeestr. 9 Bergen op Zoom 98998809098998809909980998 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tot en met juli van dit jaar werden in de Zeeuwsch- Vlaamse kanaalzone 966 zeeschepen met een totaal van 2.208.735 brt. gelost en geladen. In dezelfde perio de van vorig jaar waren dat 937 zeeschepen met totaal 1.861.098 brt. Het aantal geloste schepen be droeg 461 (vorig jaar 345) en er werden 505 schepen geladen (vorig jaar 592). Het aantal geloste en geladen schepen was als volgt ver deeld: rede Terneuzen - Westbuiten haven - Dow Chemical 193, Kanaal havens Terneuzen 582, Sluiskil 106, Axelse Sassing 6, Sas van Gent 79. Het aantal binnenvaartschepen dat in de kanaalzone loste en laadde bedroeg tot en met juli 5.892 boten, met in totaal 4.290.707 ton laadver mogen. In dezelfde periode van vo rig jaar laadden en losten 8.417 bin nenschepen met totaal 5.102.827 ton laadvermogen. Het aantal geloste schepen bedroeg 2.296 (vorig 3.768) en het aantal geladen binnenschepen 3.596 (vorig jaar 4.649). In de west- en middensluis wer den tot en met juli totaal 5.676 zeeschepen geschut met een geza menlijk brt. van 10.944.816, In de zelfde periode van vorig jaar waren dat 5.617 schepen met 9.494.806 ton brt. Wat de binnenvaart betreft werden in de drie Terneuzense slui zen 39920 schepen met totaal 22.472.523 ton laadvermogen geschut, tegen 43.979 schepen met 23.967,215 ton in dezelfde periode van vorig jaar. Films GOES Grand 20 uur: Junglebook. a.l. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Het badhuis der 7 zaligheden, 18 j. MIDDELBURG City, 20 uur: Dat zit wel snor, 14 j. OOSTBURG Ledel, 20 uur: Hello Dolly, a.l. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Chitty, Chitty. Bang Bang, a.l. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Johnny Hamlet, 18 j. ANTWERPEN Forum: Hoera, de school brandt a.l. Quellin: Pippo Langkous, a.l. Rex: Eens zal de zon weer schijnen a.l. Astrid: Lachen is de beste medicijn 14 jaar Capitole: Zan, koning van de jungle 14 jaar Monty: Millie 14 jaar Rubens: Goodbye Mr Chips 14 j. Pathé: Woestijn voor helden 18 j. Vendome: Drie mannen op een paard 18 jaar Astra* James Bond tegen Dr. No. 18 jaar Festa: El Mercenario 18 jaar Metro- Mash 18 jaar GENT Capitole: De fabelachtige geschie denis van Mickey a.l. (Van onze correspondent) THOLEN Zaterdagmiddag om half twee heeft de heer Oldenbroek uit Den Haag met zijn zweefvlieg tuig een noodlanding moeten maken op een perceel stoppelland aan de Tichelaarsweg te Tholen. De heer Oldenbroek was opgestegen van het vliegveld Valkenburg en was door onvoldoende thermiek genoodzaakt deze noodlanding te maken. Het vliegtuig werd in het geheel niet beschadigd, en is zondag reeds weer naar de luchthaven van herkomst teruggebracht. (Van onze correspondent). MIDDELBURG De betoging, die voor zaterdagmiddag te Middel burg was gepland door leden van de Vereniging van de Zuid-Molukken heeft geen doorgang gevonden. Wel werden in de namiddag aan voorbij gangers door Ambonezen pamfletten uitgereikt, waarmede zij te kennen gaven zich niet te kunnen verenigen met de gang van zaken rond de Zuid-Molukken en er bij de Neder landse regering op aandrongen het onderhoud tussen president Soeharto van Indonesië en de leider van de Zuid-Molukken in Nederland tijdens het bezoek van de Indonesische pre sident aan ons land te bevorderen. TIEL Beeld tijdens het popfesti val, dat zaterdagavond en -nacht te Tiel werd gehouden. Ongeveer 2.000 jongeren woonden dit festival bij. (Van onze correspondent) OOSTBURG Op het terrein waar te Oostburg een zwembad met sporthal zal worden aangelegd beeft oud-burgemeester J. L. van Leeu wen een paal geheid als symbolisch begin van het project. De plechtigheid werd bijgewoond door de burgemeester van Oostburg, de heer A. Schipper, enkele wethou ders en enige andere genodigden. Oud-burgemeester Van Leeuwen was door het gemeentebestuur uit genodigd als gelegenheids-heier op te treden, omdat tijdens zijn „be wind" de voorbereidingen tot de bouw van het sportcomplex waren afgerond. Persoonlijk heeft de heer Van Leeuwen zich voor de realise ring van de plannen ingezet. Burge meester Schipper uitte zijn grote voldoening over de totstandkoming van 'het zwembad met sporthal. Hij zei dat de accommodatie een belang rijke bijdrage vormt aan de volks gezondheid. Ook wees hij op de centrale functie van Oostburg in west-Zeeuwsch-Vlaanderen. In het Oostburgse raadhuis werd aan de heer Van Leeuwen als herinnering een exemplaar van het fotoboek „Kenterend Getij" aangeboden. (Van onze correspondenten) TERNEUZEN/GOES Behal ve twee dodelijke ongelukken en een slachtoffer dat aan de gevol gen van een verkeersongeval kwam te overlijden (hierover meer op pag. I), eisten de Zeeuw se wegen ook nog tol in de vorm van gewonden en schade aan au to's, brommers en fietsen. CLINGE Tengevolge van het feit dat' de autobestuurder J. J. uit Lamswaarde aan de Roskam (Ka- pellebrug) zondagmiddag geen voor rang verleende aan de bromfietser T. C. uit Kemzeke (B.), die met zijn achtjarig zoontje als duo-passagier over de Parallelweg van Rijksweg 60 in de richting van de Wittebrug- straat reed, ontstond een aanrijding. Het jongetje brak een been en liep hoofdwonden op. De vader klaagde over pijn in de rug. Beide slachtof fers werden per ziekenauto naar het St.-Liduiraaziekenihuis te Hulst ge bracht, nadat dokter Braber uit Clinge de eerste hulp had verleend. Beide voertuigen Repen lichte scha de op. SEROOSKERKE Op onver klaarbare wijze is een personenauto, bestuurd door mevrouw C. H. P. uit Serooskerke, aldaar van de Delings- dijk afgereden en in een onder aan de dijk gelegen sloot beland. De bestuurster en een mede-inzittende 9-jarige jongen, R. B. uit Burgh, moesten met diverse verwondingen per ambulance overgebracht worden naar het Rode-Kruisziekenhuis te Zierikzee. De auto werd geheel ver nield. HULST Ter hoogte van het Hooge Huis te Hulst, op Rijksweg 60, had een aanrijding plaats tussen een personenauto, bestuurd door J. van V. uit Clinge en een bromfiets, bestuurd door J. M. uit Antwerpen (B.). Toen de automobilist de Dul- laertpolder wilde inrijden, liet hij de weg voor de bromfietser niet vrij. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. HULST Bij een kettingbotsing te Hulst op het kruispunt Absdaal- seweg - Axelseweg - Langeweg ont stond een aanrijding toen een auto mobilist linksaf de Axelseweg in sloeg. De achter hem rijdende A. de R. uit Jette (B.) en A. van H. uit Westdorpe remden eveneens af. Van H. werd van achter aangereden door R. D. uit Zwijndrecht (B.)De auto van Van H. kwam tegen de achter zijde vam De R. terecht. De links af geslagen auto was juist de dans ontsprongen. De beide wagens wer den aanzienlijk beschadigd. HEIKANT Op de Vylainlaan te Heikant reed zaterdagavond de au tomobilist C. de V. uit Westdorpe tegen de (goed verlichte) aanhang wagen van een tractor. De personen auto Rep zware schade op. AXEL Op de provinciale weg Axel - Terneuzen verleende een personenauto, bestuurd door H. A.- M. uit Gent (B.) bij het naar rechts afslaan, richting Zaamslag, geen voorrang aan de bromfietser P. J. uit Terneuzen. Beide voertuigen lie pen schade op AXEL De Axelse pestuurder van een personenauto, J. H., gaf geen voorrang aan zijn stadgenootje P. W. De automobilist, die te Axel uit de Nassaustraat kwam. wilde remmen om een aanrijding te voor komen. Hij drukte echter het gaspe daal in ten gevolge waarvan zijn auto in de etalage van de heer Anitiheumis terechtkwam. Een spie gelruit van ongeveer vijf bij twee meter ging aan diggelen en ook binnen werd schade aangericht. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. AXEL Op het kruispunt Lange weg - Kinderdijk te Axel kwamen twee personenauto's bestuurd door respectievelijk J. H. van L. uit Har derwijk en J. B. de W. uit Aalst (B.) met elkaar in botsing. De Belg verleende geen voorrang, tengevolge waarvan zeer zware schade ont stond. De auto van Van L. moest met een kraanwagen worden wegge sleept. Select: Heintje: met een reis a.l. Metro: Tarzan ontsnapt 14 Century: De zeven huurV-'?' 18 jaar R Plaza: ARee's restaurant ij j. Royale: Charro 18 jaar Scaldis: De boottrekkers va», Wotga 18 jaar Normandie: Airport 18 jaar Rex: Dokter Zjivago 18 jaar Scala: Che 18 jaar ST.-NIKLAAS Renova: Big Red a.l. Scala Onze dokter is de L„, Century: Moordbureau, ijl Eden: Django maakt uw dool 18 jaar ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal), 20.15 - Amateurorgelconcours Rott. Schouwburg, 20.15 u® Operette „Die ZirkusprinzesJ door de Hoofdstad Operette," ANTWERPEN O.L. Vrouwekerk, 21—22 uur, Beiaardconcert door Jo Haate-I DE KLINGE (B.) R. Geldermans, 15 uur. NOORDSTRAAT A. Menheere, 15 uur. NOORDSTRAAT A. Menheere 15 uur: Gaaiboll VLISSINGEN Hotel Britannia, 20 uur: Toneeluitvoering „Wie krijgt 1 baby" door toneelgroep „De Zett se Komedie" Opg. voor deze rubriek tel 7438 of postbus 116 in Middelt* DOMBURG Badhotel, Domburgseweg, Esp tie schilderijen van Ernst Joas (t.m. 14 sept.). Dag. van 9—21 GOES Museum voor N.- en Z.-Btttlr Singelstraat 13. „Kunst klein" (oude tegels). Geopend: t.m. vr. 10—12 en 13.30—17 zat. 1417 uur (tot 1 sept.), s-GRAVENHAGE Het Mauritshuis, Goya-exposit: (t.m. 12 sept.), Werkd. 10—11, 1117. Bovendien wo. en vr. 20—22 uur. HULST Boekh. Van Geyt: Expositie Jai Rooden, Johnny Rolf, Jan 1 Vaart en V. v. d. Willigen, miek (t.m. 31 aug.) Werkd. S- 1318 uur, zon. 14—17 uur, MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 31 Zomertentoonstelling „A is ea aapje", het onderwijs op de Is Zeeland in de eerste helft v vorige eeuw (tot 30 aug.). Miniatuur Walcheren: Dag. tffl, aug. van 922 uur. Van 1 t,m. sept, van 918 uur. v. Benthem en Jutting, Delft. Expositie van Iconen. Ma. t.m. zat van 9181 (t.m. 31 aug). Abdij: „Spel van klank en li Iedere woensdag-, donderdag- vrijdagavond (t.m. 4 sept.) Vleeshal stadhuis en Zeeum! seum: Expositie werk hedendaa kunstenaars „Letterlijk en figi lijk" (t.m. 30 aug.) Ma. tm.: 1017 uur; zon. 13—17 uur, RETRANCHEMENT Galerie „Mauringh", DorpsiW Expositie beeldhouwwerken, rellen en hedendaagse kunst 9 1 sept.). Dagelijks van 1121 u ROTTERDAM Boymans-van Beuningen Expositie Jacob Zekveld, gen en David Hockney, schiloa en en prenten (t.m. 29 aug.). Maritiem Museum, Burg. sJW- plein 8. Expositie „En de 'w- groeide voort, 1945—1970 (t»( Sept.). Dag. van 10—17 uur- van 1117 uur. Rott. Kunststichting, ZuidpM- Expositie Jörg Remé, scrawl litho's, tekeningen (t-m- 31 Werkd. 1017, zon. 12—1'uur- SLUIS Raadskelder Stadhuis, Schilderij' tentoonstelling van Belgische tiers. Dag. van 10—12 en uur (tot 1 sept.) ST.-ANNA TER MUIDEN Voormalig gemeentehuis. 1'" stelling schilderijen van J en schilderijen en beeldnou v. J. de Meester de BetzeM» Geopend dag. 10—12 an M~ (tot 15 sept.). VEERE Schotse huizen: Expositie Mrozenski, boutgravures, illustraties, gelegenheidsgr (t.m. 15 sept.). VLISSINGEN 1 ju- Britannia: Expositie scw Piet Bulthuis (t.m- 31 aug- WESTDORPE Galerie Troutzaerte. Zoro®, stelling van schilders, 0 wers en pottenbakkers 1- aug.) Ma. t.m. zat. van »- zon. van 1418 uur. Z1ER1KZEE Gemeentemuseum: scheepsmodellen, aar(n selein (t.m. 30 okt.) Ma- 10-12 en 13.30-16-30 uur- ANTWERPEN (Van onze redactie bim UTRECHT „De btw terwijl de eerste opgave i: minderen van de inflatie, feite neer op het blussen brand met benzine. Het i' bekend dat dit ooit positiei heeft opgeleverd". Dit schrijft het NKV-b Zicht naar aanleiding van (Van onzj TEL AVIV/NEW Y( regeling van de crisis ginnen, nadat Israël landse zaken Abba Eb de Israëlische delegati Israël wees voorts amba als plaatsvervangend le waarnemers voor d besprekingen, onder lei op ambassadeursniveau T HARDE (ANP) Tweede-Kamerlid Van den I van de Partij van de Arbeid h| zondag, een week eerder werd aangekondigd, een duik nomen in het zondags geslc zwembad De Hokseberg ii Harde. Hij kreeg geen proi verbaal, de politie was wel waarschuwd maar verscheen 1 om tegen hem op te treden. De heer Van den Doel, die zijn zwempartij vergezeld w door zijn dochter, is een w- eerder te water gegaan dan bedoeling, omdat anti-zond zwemmers gedreigd hadden een knokploeg te verschijnen hem te beletten te water te ga De politie heeft wel gesurv leerd in de huurt van het zwi bad. „Hel Sterckshof" te Deurne' »ncl ötcti/nw»' Rplglë I' positie „Fotografie m Belg 1940" (t.m. 12 sept.). fll Meir 50: Tentoonstelling ninklijk Paleis Bon woners" (t.m. 6 aeP_'. en fe« van 12—20 uur. Zat-, z""' dagen van 1018 uur Morgen, dinsdag 25 aUfi^. Han gen op Zoom 9.45 weert: 9.01 en 21.34; M g3) len 12.41 en 1.01;Tern 20.36'. 21.07: Vissingen 802 en meldinge 9.35 en 22.0 - Vooruitzich! voor dinsd: woensdag, steld door KNMI. Droog en zi met ongevi normale t< raturen. loruatzichten iin cijfers "TOoeizj over Nederland. toeer* t^inisc3a8: aantal uren zon: oain. temp.: vam ongeveer max t 4 graden onder norn od pr oms|treeks normaal; 1 Uut- n,.tiir0'ge periode van minsten dmnr, Procen-t; kans op een gei 8 etmaal: 90 procent. of woensdag: aantal uren zc temp.: vain onge max t graden o-nder nonr onejneUP,: omstreeks normaal; uur- „a ge Portode van minster „,p,rocent; kams op een ge «maal: 90 procent. tavië1 H,?£?*ru,ngel>ied boven Sca eh front met wat re vJT?11® ^Tder naar het zui teer ,3®. droog en geleide mi oost T wind tussen nc Sraden emPeratuur ongeveer dwaler 18 graden. In VOORUITZICHTEN m.erweP^'^Inen'<^e dagen redelijk r met vrij veel zon.

de Stem | 1970 | | pagina 2