usau UIZEN Volkstuinen in Katspolder wijken voor flatbouw Stunt '70 in Eekloo Interventieregeling appelen mogelijk ïïBgfrcto Raad Oostburg krijgt veel kredietvoorstellen SPORTHAL TERNEUZEN IN GEBRUIK ZUIDWESTER- WDELTOCHTEN Zwemfeest Koewacht KRT TT .BOUTEN IN OOSTBURG NSTALLATIE ielang' Koewacht oefende tegen Excelsior (B) ^meentepersoneel van Hulst gaat voetballen J. Asselman schutterskoning Huldiging dirigent in Kloosterzande Schieting in Ramswaarde Kapelle onze. &-w)kjwi Vus VWm war •Je- 1. fa-jeSfnullevi. DONDERDAGAVOND MOTORRIJDER MET 130 OVER DE KOP: ZWAAR GEWOND „Mozart" ontving nieuw instrumentarium Wat en,waar Gouden bruiloft in IJzendijke VANDAAG Eén dode en vier gewonden bij ongeluk in Steenbergen Vliegmanifestatie Seppe Schieting in Koewacht Tentoonstellingen Hoogwater 4 DINSDAG 13 AUGUSTUS 1970 otterdam-Tapanoeli cul- appij heeft een nadelig 169 van f 6620,waar erlies is opgelopen tot iirectie zegt in haar gij. enen jaarverslag, dat de vennootschap tot li- overgaan, de rechten ers van de preferente iienen te wijzigen. van de twintig Amerl- rehtvaartmaatschappijen ad voor de burgerlucht- vt de tarieven voor bin- achten te mogen verho- ïd met de steeds stijgen- itschappij tot exploitatie se steenkolenmijnen ge- je-Nassau mijnen heeft n winstsaldo van f5,1 stijging van de ruwe en van het elektrici- in de EEG en de gun. keling van de industrie aag naar steenkool sterk zodat het aanbod werd letgeen tot het wegval- ortingen en tot bepaalde n heeft geleid. ,rd. BH» zeer fraai gesitueerd oekomstig bungalow- leginnen met de bouw arden gebouwd met 2 architectuur. De in- gt: larvan het plafond is renals de wand in het iitgevoerd in schoon rap; toilet met hand- rast. Woonkamer: L- d vanaf voorgevel tot schoon metselwerk; regelwerk (zeer mo et eethoek 14,59 m2; aansluiting wasauto- ■rtuin en garage. i2; drie slaapkamers, te volledig ingerichte bad, handdouche, toi- balkon. Tweede ver grote slaapkamer 15 vanaf ƒ56.700,ge leek beschikbaar met lordigers bezoeken U Bestekken, tekenin- 118-23270. Bovendien 20.00 tot 23.00 uur. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Volgens het be- jtemmingsplan Katspolder moet het v0lkstuinencomplex van de Vereni ging „Tuinderslust" vroeg of laat het veld mimen voor de woningbouw, Op de plaats waar nu een 150 tal roed onderhouden moes- en bloe mentuinen liggen zijn vier flats van aclit verdiepingn gesitueerd. Wanneer er voor het laatst door Tuinderlust" op het huidige tui- nencomplex geoogst zal kunnen wor den, staat nog niet vast. Het is niet a dal de volkstuinders in de Kats polder op de schopstoel zitten. De jeplande flatbouw kan nog wel ver scheidene jaren op zich laten wach- ;en. Aldus wordt van de zijde der gemeente Terneuzen medegedeeld. De heer J- Kiel, bestuurslid van Tuinderslust zegt: „Het zal zeker nog •vel twee jaar duren voordat we hier weg moeten. Het is overigens wel jonde, want we hebben hier een prachtige verzameling tuinen. We hebben zo rond de 150 leden die een luin bezitten en er staan 25 mensen op de wachtlijst". De grond waarop de volkstuinen liggen, is eigendom van het Bouw fonds van Nederlandse Gemeenten. In de laatst gehouden vergadering van de Temeuzense gemeenteraad heeft de heer P. J. Huijbrecht van de P.v.d.A.-fractie er bij het College van b. en w. op aangedrongen erop toe te zien dat „Tuinderslust" tijdig een ander terrein krijgt toegewezen ter ervanging van het huidige complex ijj de Otheense Kreek. B. en w. heb- zulks toegezegd. (Van onze correspondent) EEKLOO Zondag 23 augustus staat vanaf half een te St.-Margrlete Etkloo Stunt '70 op het programma. Onder meer is er een luchtdoop per helikopter, waiterskifestival, pre- cisiesprongen per parachute, verkie zing miss Riva en als slotstuk zal Jacky de Tijger met een snelheid van 150 kilometer per uur van een vijf meter hoge steiger zestig meter verder met zijn stuntwagen in het water plonsen. Het programma wordt geanimeerd en gepresenteerd door Bob van Baal, reporter van de Belgische televisie. (Van onze correspondent) OOSTBURG Voor de zesde keer zijn door de wandclsportvere niging St.-Bavo de Zuidwester-wan deltochten georganiseerd. Voor groe pen en individuelen staan de afstam van vijf, tien, vijftien, vijfen twintig en veertig kilometer open. Groepen van minimaal elf personen kunnen meedingen naar de wissel beker. Bij aankomst van de wandelaars in Oostburg wordt het laatste deel van de tocht besloten met een geza menlijk défilé voor het gemeente- buis, dat zal worden afgenomen door bet college van b. en w., bestuursle den van de wandelkring West-Bra- oant-Zeeland, de bestuursleden van de plaatselijke commissie, Oostburg- - verenigingen en andere genodig den. Aan dit wandelevenement zal medewerking worden verleend door de Oostburgse drumband. Het start bureau is gevestigd in hotel Victory op de Marlet te Oostburg. (Van onze correspondent) KOEWACHT Het voetbalveld 'an Koewacht was het voorbije weekend weer druk bezet. De B- junioren speelden hun eerste compe- uUewedstrijd tegen Hontenisse B 1. Midstand 11. De oefenwedstrijd 'an de A-junioren tegen S.D.O.A. 1 erd vlot met 40 gewonnen en dit ïeeft perspectief voor de eerste 'Jbipetitiewedstrijd van zaterdag buis tegen Hontenisse A 2. «mdag stond de match tegen Ex celsior Sint-Niklaas op het program ma, voorafgegaan door een wedstrijd an de Koewachtse pupillen tegen -Niclaase junioren. Na bij de rust met 1—.4 te hebben achtergestaan I® men de schade te beperken tot "et eerste elftal heeft de goe- drrai nog niet te pakken maar 'och met 11 gelijk te spelen j j alleszins een goed resultaat mag (Van onze correspondent) Wordt Woensdag 19 augustus tel» ^et gemeentelijk sportter- ,fB,.van Hulst een voetbalwedstrijd gei» tussen een elftal van het gul^i'epersoneel van de gemeente Peel Sn een eHtal van het perso- van het arbeidsbureau in Ter- schLWedstrijd wordt geleid door C,,chter P- Adriaanssens. vang 13.30 uur. Volkstuinders In het onzekere. (Van onze correspondent) GOES. Met ingang van 21 augus tus zal er interventie kunnen gebeu ren op de appelmarkt. Dat betekent dat er met ingang van die datum EEG bodemprijzen voor appelen gel den en wanneer bij de verkoop via de veilingen deze bodemprijzen niet worden gemaakt, wordt het produkt (Van een onzer verslaggevers) HULST De bekende Hulster schutter J. Asselman is voor de tweede achtereenvolgende keer als koning uit de bus gekomen bij de schietingen, die bij de heer Lijbaert in Hulst werden gehouden. De heer Asselman dankt zijn on gekroonde koningschap aan het feit, dat de „koningsvogel" voor hem van zijn stokje wilde tuimelen. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Vanavond (dins dag) zullen in Kloosterzande de drie muziekverenigingen De Volharding uit Zaamslag, Veronica uit Zuidzan- de en St.-Cecilia uit Kloosterzande gezamenlijk optreden om daarmee hun dirigent de heer J. Meijer uit Terneuzen te huldigen. De heer Meij er is namelijk 50 jaar musicus. Bo vendien is hij die dag 40 jaar in dienst van de P.Z.E.M. Aanvang (voor hotel „Van Leuven") om acht uur. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG De schutterssocië- teit Vrede 2 in Lamswaarde heeft bij de heer H. Claessens een schie ting op twee wippen gehouden, waaraan 41 schutters deelnamen. De uitslag was: hoge vogel: P. Claes sens, Lamswaarde; eerste zijvogel: A. Hendriks, Lamswaarde; tweede zijvogel: L. Claessens, Kloosterzan de; grootste aantal kleine vogels: Th. Vereecken (met vijf stuks), Lamswaarde. Wip twee: hoge vogel: Jos Pauwels, Axel; eerste zijvogel: P. Claessens, Lamswaarde; tweede zijvogel: H. van Waterschoot, Hengstdijk; grootste aantal kleine vogels: R. Herwegh (met vijf stuks), Lamswaarde. Voetbalwedstrijd. Op het ge meentelijk sportterrein speelde vrij dagavond Kapelle I een oefenwed strijd tegen Goes I. De eindstand was 33, nadat de rust was ingegaan met een 31 stand ni het voordeel van Goes. uit de markt genomen en krijgt het een bestemming tot veevoer. De bodemprijzen voor appelen liggen gedurende de maand augustus op een laag niveau. Het belangrijkste ras dat op het ogenblik wordt aange voerd is de James Grieve. Voor de klasse 11 70 mm en opwaarts is de EEG bodemprijs 15,per 100 kg en voor de maat 55-70 mm is de bodem prijs f 11,40. Voor een ras als Early Victoria is de bodemprijs f 7,90 per 100 kg voor de maait 65 mim en op waarts en f 0,per 100 kg voor de maat 55-60 mm. Voor klasse III kwa liteit geldt de bodemprijsregeling niet. Hiervoor is bij doordraai ook geen vergoeding. Voor peren gelidt reeds vanaf eind Juli een EEG-bodetmprijs regeling. In gevolge deze regeling worden ook in Zeeland dagelijks de kleine maten van het pereras Precoce de Trevoux uit de markt genomen. De EEG bo demprijs voor deze peer beneden 60 mm doorsnede bedraagt f 13,60 per 100 kg. Het betekent in de praktijk voor de teler dat hij maar nauwelijks de pluk- kosten ontvangt. Voor de appels is de situatie niet anders. Het enige winst punt bij de bodemprijs regeling van de EEG is, dat het fruit op een be paald moment uit de markt wordt genomen en hierdoor niet meer de markt bederft voor de betere kwali teiten en grotere maten. smikkels a MMm. (Van onze correspondent) OOSTBURG Donderdag komt de raad van Oostburg om acht uur 's avonds in vergadering bijeen. Op de agenda prijken een fors aantal pun ten. De agenda vermeldt onder meer beschikbaarstelling van een krediet van f 16.000,- voor de aanschaf van een nieuwe boekhoudmachine voor de vismijn te Breskens. De gordij nen in de burgerzaal zijn aan ver nieuwing toe en een krediet van f 4662 is hiervoor gevraagd. Voor de aanschaf van schoolmeu- bilair heeft de kleuterschool te Schoondijke f 5615,12 nodig en de vernieuwing van dakgoten bij de r.-k. kleuterschool te IJzendijke kost f 2300,-. De gemeentelijke scholen worden op het telefoonnet aangesloten. De kosten hiervan be dragen f 1400,-. Voorgesteld wordt een gemeenschappelijke regeling vast te stellen tot exploitatie en stichting van een regionaal woonwa gencentrum in Zeeuwsch-Vlaande- ren. Voorts wordt voorgesteld ambte naren, die een of meerdere neven functies hebben vervuld in de ge meenten, die bij Oostburg zijn ge voegd, eervol ontslag te verlenen. Het betreft de schoonhoudsters van de voormalige gemeentehuizen, te weten: mevrouw Aalbregtse, Cad- zand, mevrouw Koste, Nieuwvliet, mevrouw Torbij n, Groede, mevrouw Suurmond, IJzendijke, mevrouw De Schoolmeester, Waterlandkerkje en mevrouw Van de Walle te Schoon dijke. Ook komen diverse voorstel len tot aankoop van grond van par ticulieren. Het voormalige gemeen tehuis te Cadzand zal aan de Rijks gebouwendienst worden verhuurd. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De 21-jarige M. D. uit Terneuzen is zondagnacht ernstig gewond toen hij met zijn motorfiets op de Axelsestraat over de kop sloeg en ongeveer 20 meter Werd wegge slingerd. De jongeman is in het Julia- naziekenhuis opgenomen. Vermoedelijk heeft die motanrijdier met grote snelheid die verhoogde site- men afscheiding tussen die hoofdrij baan en het fietspad geraakt waartna hij die macht over het situur verloor. Voilgens ooggetuigen moet hij met een vaart van 130 kilometer per uur hebben gereden. Nabij die Leliestraat schoten motor en bestuurder dwars over de weg en kwamen in botsing met een taxi dóe voor het garagebe drijf van Boon» N.V. stond gepar keerd. De motor schoof onder de taxi en raakte in brand. De motorrijder lag zestien meter verder bewusteloos op straat. Dank zij het snelle optre den van de gebroeders L. en E. Boo ne, die er in slaagden het vuur met schuimblussers te doven, werd een ramp voorkomen. Onder die bezine- pamp bevindt zich namelijk een re servoir met 6000 lilter benzine. Dokter K. J. Hoving verleende die ernstig gewonde M. D. eerste hulp. Het ligt in het voornemen de bu reaus Financieel beheer, Comptabili teit, Onderwijs en Ruimtelijke Or dening over te brengen naar Schouwburgstraat 2 te Oostburg. Dit zou eind augustus geschieden. Voor de huisvesting van deze bu reaus zal dringend behoefte bestaan aan nieuw meubilair, wat bovendien in de hand is gewerkt door de toenamen van het personeel op deze afdelingen. Ook zullen verscheidene nieuwe kantoormachines moeten worden aangeschaft. De raad wordt een krediet gevraagd van f 20.000,-. Tijdens deze vergadering zullen voorts worden aangeboden de begro tingen van de vismijn Breskens, ge meentelijk woningbedrijf Oostburg, gemeente Oostburg en de gemeen schappelijke regeling inzake de be hartiging van de ontwikkeling van de recreatie in het kustgebied, van west-Zeeuwsch-Vlaanderen 1970. (Van onze correspondent) Yerseke De muziekvereniging „Mozart" uit Yerseke heeft een nieuw instrumentarium gekregen. In zaal Nolet overhandigde burgemees ter mr. Pijl Hogeweg de instrumen ten tijdens een speciale bijeenkomst, waarbij vele genodigden aanwezig Voorzitter Glerum vestigde de aandacht op het feit, dat uit eigen middelen bekostigd al in 1968 nieuwe uniformen waren aan geschaft. De wens voor nieuwe in strumenten bestond toen reeds, maar kon alleen worden gerealiseerd door zuinig beheer, enkele acties, extra subsidie van de gemeente en een actie van de voorzitter zelf, waar door een groot bedrag aan schenkim gen en renteloze aandelen bijeen werd gebracht. Niet alle instrumenten werden tij dens de bijeenkomst overhandigd. De instrumenten voor de leerlingen volgen binnen enkele maanden. Na dat het instrumentarium in ont vangst was genomen, bracht het korps, onder leiding van de heer De Leeuw, enkele marsen ten gehore. Tot slot sprak de heer Uittèrhoeve nog enkele waarderende woorden tot het bestuur en de leden. Een muzikale wandeling door het cen trum van Yerseke besloot de avond. (Van onze correspondent). IJZENDIJKE Woensdag 19 au gustus hoopt het echtpaar A. van Kouteren-van Meir wonende Boule vard 27, hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. De heer van Kouteren is nog steeds actief als bestuurslid van de bejaardenbond. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN. Zonder feestelijk vertoon dat gebeurt pas op 25 sep tember bij de officiële opening is de nieuwe sporthal in Terneuzen-zuid maandag voor het eerst in gebruik genomen. Die eer viel te beurt aan de leerlingen van de lagere scholen „De Stelle" en „De Golfslag". In de kolossale ruimte -Helen de kinderen bijna in het niet. Wanneer straks de verplaatsbare scheidingswand Is aan gebracht kan de hal in tweeën wor den verdeeld. Voorlopig komen alleen de scholen van de sporthal gebruik maken. Over enkele weken kunnen ook sportverenigingen in de fraaie hal terecht Films GOES Grand 20 uur Funny girl a.l. MIDDELBURG City 20 uur Een blok aan mooie benen 18 jaar OOSTBURG Ledel 20 uur Sexy Suzanne zondigt weer 18 TERNEUZEN Luxor 20 uur De vernietiging van Frankenstein 14 jaar VLISSINGEN Alhambra 20 uur Funny girl a.l. GENT Capitole: De ~fabelachtige geschie demssen van Miskey a.l. Scaldis: Sam Whiskey 14 jaar Century: Ieder zijn buit 18 jaar Majestic; Hold up in het Casino 18 jaar Plaza: Acht en half 18 jaar Rex: Dokter Zjivago 14 jaar ST.-N1KLAAS Reno va: Superargo tegen Diabolikus 14 jaar (Van een onzer verslaggevers) STEENBERGEN Een ernstig ongeluk tussen een personenauto, een motor en een bromfiets heeft het leven gekost aan de 19-jarige M.J. Akkermans uit Steenbergen. De bestuurder van de personenauto, de berijder van de motorfiets en de duopassaglere van de bromfietser werden ernstig gewond opgenomen in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom. De Rijkspolitie is nog druk doen de met het onderzoek. De toedracht was gisteravond nog niet duidelijk. He ongeluk gebeurde zondagavond omstreeks elf uur op de Jan de Boersestraat te Steenbergen. Auto, motor en bromfiets moeten nagenoeg gelijktijdig tegen elkaar opgereden zijn. Alle voertuigen zijn volledig vernield, aldus de politie. Dokter Boomsma te Steenbergen verleende ter plaatse eerste hulp en de burge meester stelde zich ter plaatse op de hoogte van het gebeurde. Zwaar ge wond werden de 21-jarige C. A. Hotelmans uit Heerle (bestuurder personenauto), C. Arnold, 18 jaar uit Nw. Vossemeer (berijder van de motor) en de 18-jarige juffrouw Si mons uit Nw. Vossemeer. Lichtge wond werd mej. Slokkers uit Nw. Vossemeer. (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL De vliegmani festatie op het Westbrabantse vlieg veld Seppe zal niet zoals gisteren abusievelijk gemeld op 22 augustus, maar op zaterdag 19 september wor den gehouden. Op die dag zullen o.m. de Red Eagles een demonstratie ge ven. Dit stuntteam bestaat uit de Roosendaler Jan Smits, de Bredanaar Guy Dinnesen en captain Joop Ver wijs uit Axel. (Van onze correspondent) KOEWACHT Het zwemfeest vam de Koewachtse zweimclub „Flip per" is ondanks het slechte weer toch een succes geworden. Praktisch alle leden waren present. Vele toe schouwers volgden de behendig heidsspelen op de balk en in de bootjes. De jeugdige leden kweten zich keurig van hun taak. v. miff (Van onze correspondent) KOEWACHT Aan de schieting, gehouden bij A. de Kind in Koe wacht, namen 44 schutters deel. De hoge vogel en de tweede zij vogel werden afgeschoten door E. M. van de Berghen, de eerste zij vogel door J. Hengstdijk. Het grootste aantal kleine vogels werd afgeschoten door A. Borgt. (Van onze correspondent) OOSTBURG Op donderdag 20 augustus is voor de zevende maal een propagandawedstrijd georgani seerd op de banen van de krulbol- verenlging 't Grote Gat. Deelname van de Oostburgse mid denstand en ambtenaren is verze kerd. terwijl ook iedere toerist van harte welkom is. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Jac. Rite- co jr. De prijsuitreiking zal geschie den in café J. Dey. Eden: Claude en Greta 14 jaar Century: De vier doders van het Ave Maria 18 jaar Select: De dokter van Sankt Pauli 18 Jaar Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Nieuwe kerk 20 uur Orgelconcert door de organist prof. Gabriel Verschraegen uit Gent ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg 20.15 uur Operette „Die Zirkusprinzessin" door de Hoofdstad Operette Schietingen DE KLINGE (B) R. Geldermans 15 uur KOEWACHT (B) J. de Guchteneire 13.30 uur Voor bejaarden Diversen DOMBURG Kasteel Westhove 14.30 uur Rondleiding door het bos Westhove HOOFDPLAAT Versaavel 20 uur KVP-fractie Opg. voor deze rubriek tel. 01180 7438 of postbus 116 in Middelburg. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg. Exposi tie schilderijen van Ernst Joachim (t.m. 14 sept.). Dag. van 921 uur. GOES Museum voor N.- en Z.-Beveland, Singelstraat 13. „Kunst in het klein" (oude tegels). Geopend: ma. tm. vr. 10—12 en 13.30—17 uur; zat. 1417 uur (tot 1 sept.). 's-GRAVENHAGE Het Mauritshuis, Goya-exposltle (t.m. 12 sept.). Werkd. 1017, zon. 11—17. Bovendien wo. en vr. van 2022 uur. HULST Boekh. Van Geyt: Expositie Jan de Rooden, Johnny Rolf, Jan v. d. Vaart en V. v. d. Willigen, cera miek (t.m. 31 aug.). Werkd. 912, 13—18 uur, zon. 1417 uur. MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38. Zomertentoonstelling „A is een aapje", het onderwijs op de l.s. in Zeeland in de eerste helft van de vorige eeuw (tot 30 aug.). Miniatuur Walcheren: Dag. t.m. 31 aug. van 922 uur. Van 1 t.m. 27 sept. van 918 uur. v. Benthem en Jutting, Lange Delft. Expositie van Russische Iconen. Ma. t.m. zat. van 9—18 uur (t.m. 31 aug.). Abdij: „Spel van klank en licht" Iedere woensdag-, donderdag- en vrijdagavond (t.m. 4 sept.). Vleeshal stadhuis en Zeeuws Mu seum: Expositie werk hedendaagse kunstenaars „Letterlijk en figuur lijk" (t.m. 30 aug.). Ma. t.m. za. 1017 uur; zon. 1317 uur. RETRANCHEMENT Galerie „Mauringh", Dorpsstraat Expositie beeldhouwwerken, aqua rellen en hedendaagse kunst (t.m. 1 sept.). Dagelijks van 1121 uur. ROTTERDAM Boymans-van Beuningen Expositie Jacob Zekveid, tekenin gen en David Hockney, schilderij en en prenten (t.m. 29 aug De Doelen: Expositie „Muziek op de penning". Collectie van 1500 penningen (t.m. 23 aug.). Maritiem Museum, Burg. s'Jacobs- plein 8. Expositie „En de haven groeide voort, 19451970" (t.m. 30 sept.). Dag. van 10—17 uur. Zon. van 1117 uur. Rott. Kunststichting, Kruisplein 40. Expositie Van Pasternak tot Amal- rik, boeken, foto's, tekeningen, schilderijen etc. (t.m. 19 aug.). Werkd. 10—17, zon. 12—17 uur. Rott. Kunststichting, Zuidplein. Expositie Jörg Remé, schilderijen, litho's, tekeningen (t.m. 31 aug.). Werkd. 1017, zon. 12—17 uur. SLUIS Raadskelder Stadhuis. Schilderijen tentoonstelling van Belgische schil ders. Dag. van 1012 en 14—18 uur (tot 1 sept.). ST.-ANNA TER MUIDEN Voormalig gemeentehuis. Tentoon stelling schilderijen van Jos But en schilderijen en beeldhouwwerk v. J. de Meester de Betzenbrouck. Geopend- dag. 1012 en 14—17 u. (tot 15 sept.). VEERE Schotse huizen: Expositie Stefan Mrozenski, houtgravures, boek illustraties, gelegenheidsgrafiek (t.m. 15 sept.). VLISSINGEN Britannia: Expositie schilderijen v. Piet Bulthuis (t.m. 31 aug.). WESTDORPE Galerie Troutzaerte. Zomertentoon stelling van schilders, beeldhou wers en pottenbakkers (t.m. 31 aug.) Ma. t.m. zat. van 918 uur, zon. van 1418 uur. ZEEKIKZEE Gemeentemuseum: Expositie scheepsmodellen, aardewerk, por selein (t.m. 30 okt.). Ma. t.m. zat 10-—12 en 13.30—16 30 uur. Burgerweeshuis: Expositie beeld houwwerk en klein antiek, potterie en schilderijen (t.m. 22 aug.). Ma. t.m. zat. 10—17 uur. ANTWERPEN „Het Sterckshof" te Deurne. Ex positie „Fotografie in België 1839 - 1940" (t.m. 12 sept.). Meir 50: Tentoonstelling „Het Ko ninklijk Paleis Bouwer en be woners" (t.m. 6 sept.). Elke dag van 1220 uur. Zat., zon. en feest dagen van 1018 uur. Morgen, woensdag 19 augustus. Bergen op Zoom: 5.17 en 17.34 uur; Hansweert: 4.31 en 16.39 uur; Made en Drimmel<m: 8.01 en 20.04 uur Terneuzen: 3.55 en 16 02 uur; Vlia- Singen- 3 19 en 15 30 uur; Wemel- dinge: 5.07 en 17.24 uur.

de Stem | 1970 | | pagina 5