3lnteressante kansen... in Oosterhout voor mannen die méér in hun mars hebben. ndfobriek Oorierhout gm SALESMAN 3 Vakman, niet-vakman er ligt vast werk opu te wachten in hoogezand bij silenka Silenka Stichting'Verpleeghuis Delft' eerste verpleegster verpleegsters ziekenverzorgsters leerling-ziekenverzorgsters MINNESOTA(NEDERLAND)NV bezigheidstherapeute DOCENT(E) ENGELS M.0. - A BULLDOZER-MACHINIST Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen envlakbij u in de buurt M COITIPANY "sancta marisT 24-JARIGE NET AFGESTUDEERDE H.T.S.-er BEDRIJFSVOORLICHTER N.V. Aannemings Handelsbedrijf Jac. RIJK mannelijk personeeh ZATERDAG 8 AUGUSTUS 1970 De Magneetbandfabriek Oosterhaut maakt geluids banden, bestemd zowel voor uw bandrecorder thuis als voor ingewikkelde studio-apparatuur. In de vrij korte tijd dat we nu in Oosterhout zijn, maakten we al een stapel die vele malen hoger reikt dan de Utrechtse Domtoren en van lengte die vele keren de wereld zou kunnen omspannen. En het gaat maar door en de vraag stijgt nog. We hebben daarom dringend de hulp nodig van accurate medewerkers in wisselende dienst voor de *lakbereiding, *coating- afdeling, *snij-afdeling. 1. de Iakbereiding: daar wordt de lak gemaakt die in een laagje op een folie aangebracht, geluid moet opnemen, vasthouden en weergeven. 2. de coatingafdeling: waar de lak zeer secuur op de folie wordt aangebracht. 3. de snij-afdeling: hier worden de banden nit de grote rollen plastic folie gesneden. U ziet: 3 uitstekende en interessante kansen, die eisen stellen aan de medewerkers, die dan natuurlijk ook goed worden betaald. Echt iets voor mannen, die iets meer willen en kunnen. Iets voor u Kom er eens met ons over praten. Want in een persoonlijk gesprek kunnen wij het u toch beter uitleggen en dan spreken we ook even over de vele voordelige extra's die aan het salaris vastzitten. We zijn tenslotte niet voor niets een dochter onderneming van Philips. Loopt u gerust binnen bij Personeelzaken. Of schrijf een briefje of bel om een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitkomt. Ons adres: Molenstraat 37, Oosterhout. Tel. (01620) 3901. Kent u de 3M Company? Signalement: progressief,.expansief. 3M-Fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razend knappe micro- filmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. Vele van die 3M- produkten zijn geboren in de centrale laboratoria te St. Paul, Minnesota USA, waar ook ons hoofdkantoor is gevestigd. Aan research worden jaarlijks miljoenen dollars besteed. In zo'n modern, levend bedrijf liggen prachtige kansen voor mensen met capaciteiten, een enthousiaste persoonlijke inzet en gevoel voor colle gialiteit. De variatie in het produktenpakket schept boeiende mogelijkheden. Komt u eens kennismaken? in verband met de groei van onze onderneming hebben wij in onze verkoopgroep van kopieermachines plaats voor een Zijn taak omvat na een gedegen commerciële en produkttechnische opleiding de verkoop van 3M kopieermachines. Om deze goed gehonoreerde zelf standige functie te vervullen moet u in uw sollicitatie brief het volgende kunnen vermelden Leeftijd 24 tot 28 jaar Middfelbare schoolopleiding In staat om op directieniveau te kunnen onder handelen Minstens 2 jaar verkoopervaring Woonachtig in de provincie Brabant of Limburg. Aan representatieve en contactuele eigenschappen stellen wij hoge eisen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder de letters DP 13352 richten aan Rooseveltstraat 55, Leiden. Van Mieteveltlaan 20, Delft Binnenkort openen wij een nieuwe afdeling voor 'dubbel-gehandicapten', waardoor ons team met enige medewerksters versterkt moet worden. Wij vragen: Gegadigden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te zenden aan de Directrice of telefonisch een afspraak te maken voor een sollicitatiebezoek. Tel. 01730-26880. Psychiatrisch ziekenhuis „SANCTA MARIA" te Noord- wijkerhout zoekt een gediplo meerd (Welfare-werkster of -leidster). Ons ziekenhuis is prachtig ge legen bij zee en duinen en heeft woonruimte beschikbaar (indi viduele bungalow). Zeer goed salaris en sociale voorzieningen. Sollicitaties met volledige inlich tingen aan hoofd personeels zaken, Langevelderlaan 1, Noordwijkerhout, tel. (02533) 3041. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS NOORDWIJKERHOUT (Hogere landbouwschool) zoekt zich een passende werkkring ala uitsluitend in de veehouderij -sektor. Als U als bedrijf van mening bent dat U een werkkring met veel ontplooingsm,ogelijklieden aan te bieden hebt, en U stelt voor beiden de meest ruime faciliteiten die U als expanderend bedrijf geeft, en Uzelf als persoon in mijn situatie zou wensen, neemt U dan gerust kontakt op. H. van Wijngaarden, Pinkelseweg 15 Rheden (Gld.) INSTITUUT VOOR HOGER BEROEPSONDERWIJS te Tilburg Gevraagd voor zo spoedig mogelijk 17 uur per week. Sollicitaties te richten aan de directeur Drs. J. H. J. Sellmeijer, Prof. Cobbenhagenlaan 13, Til burg. HEINKENSZAND vraagt voor moderne Caterpillar-machine (spoe dige indiensttreding). Werkgebied: West-Brabant en Oost-Zee land. Hoog loon en auto beschikbaar. Zonder ervaring onnodig te solliciteren. Adres: SuikeTheul 1, Heinkenszand, telefoon 01106 - 1208. O We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Hotel-Café-Rest. Adres: van - tot: Klundert De Beurs Voorstraat 24 18.45-19.15 u. Zevenbergen Den Ouden Kerkstraat 2 19.30-20.00 u. Willemstad 't Wapen van Benedenkade 12 18.45-19.15 u. Willemstad Dinteloord Vlamings Westvoorstraat 24 19.30-20.00 u. Fijnaart De Beurs Kadedijk 4 18.45-19.15 UJ> Oudenbosch 't Centrum Markt 56 19.30-20.00 u. Steenbergen De Kruispoort Kruispoort 34 18.30-19.00 u. Hoogerheide William Raadhuisstraat 139 18.45-19.15 u. N.-Vossemeer De Eendracht Hoogte 2 19.15-19.45 u. Bergen op Zoom Hollandse Tuin Huijbergsestraat 14 19.30-20.00 u. Zundert Ossekop Molenstraat 63 18.30-19.00 u. Wernhout De Valk Wernhoutseweg 135 19.15-19.45 u. Achtmaal Schuttershof Achtmaalseweg 196 20.00-20.30 u. Onze afdeling Personeelzaken Ons adres: Personeelzaken, te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die U het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. Roosendaal Silenka in Hoogezand maakt glasgarens en glasvezel. In heel Europa leveren wij de halffabrikaten voor de industrie van versterkte kunststoffen, voor weverijen en de rubberindustrie. Glasgaren wordt verwerkt in materiaal dat niet zwaar mag zijn, weinig onderhoud vergt en oersterk moet zijn. Om maar iets te noemen: autocarrosseriëën, ski's, gordijnen en vliegtuigen. Elke dag worden er weer nieuwe toepassingen gevonden, daarom zoeken wij: in de leeftijd van 20-40 jaar Bruto aanvangssalaris voor gehuwden is: f246,-per week inklusief ploegendiensttoeslag Inderdaad er ligt vast werk op u te wachten. Voor altijd weten dat men u nodig heeft. In Hoogezand bij Silenka; waar u kunt rekenen op een goed vast inkomen; waar u zowel een vakantietoeslag als een extra uitkering krijgt die elk gelijk zijn aan 4 weken salaris (dus 8 weken); waar u direkt wordt opgenomen in een uitstekend bedrijfspensioenfonds, waarvan de premie voor rekening van Silenka is. Nee, dit is geen opschepperij. U moet er namelijk hard voorwerken. In een ploegendienst, waar toch ook weer veel vrije tijd aan vast zit. Deze vrije tijd kunt u doorbrengen in eengezinswoningen die Silenka u biedt in Hoogezand. Veel ruimte in een plezierige omgeving. silenka is een glasharde zekerheid Als u veel voelt voor vast werken bij Silenka stuurt u een briefje met enige informatie over uzelf naar Silenka Personeelzaken, Postbus 50, Hoogezand. Ook als u alleen maar meer wilt weten overwerken bij Silenka, stuurt u een berichtje.

de Stem | 1970 | | pagina 12