En wéér opent de Amro Bank een kantoor in Breda. Deze keer op 29 juni a.s.: Graaf Hendrik III Plein 29. Geldzaken? De Amro Bank is ervoor. Dit is jekker de pittigste Uw geld terug als het niet waar is Royal ClubTonic CARAVANSHOW G0VERS 16 lekker pittig de sterke jonge generatie de rijksoverheid biedt de rijksoverheid vraagt Attentie: f 5r spaarpremie. ENGELS 14 lestijden A.V.0. 11 lestijden TE KOOP F. STERKENS i"5% U vindt Royal Club Tonic de lekkerste tonic. stuur ons in dat geval het grote etiket En de pittigste. Daar zijn wij van overtuigd. Als ^™tRuTgewtnT^okSten u vindt dat net niet waar is, geven wij uw ons adres: Vrumona-Bunnik. geld terug. Uitdaging nummer 1: ergens anders een auto vinden die zóveel pluspunten heeft voor die prijs! Die daarbij zo snel wegtrekt, formidabel op de weg ligt en het echte lange-ritten comfort biedt. Uitdaging nummer 2: deze fantastische Rekord 1700 zelf komen proberen. Nog deze week! Made fel. 01626-2577 hts-ers werktuigbouwkunde of automobiel techniek vac, r»r. 0-5127/0057 instructeur centrale verwarmingsmontage mts-ers werktuigbouw of elektrotechniek ZATERDAG 27 JUNI 1970 U bent van harte welkom bij dit nieuwe kantoor. Want evenals de ruim zeshonderd andere Amro kantoren in ons land, biedt ook dit kantoor u een attente en vooral vertrouwelijke service bij de behartiging van al uw financiële zaken. Als kliëntvan de Amsterdam-Rotterdam Bank kunt u van alle Amro diensten profiteren. Om er een aantal te noemen: de Amro Bank heeft verschillende spaarmogelijkheden (472 t/m 8% rente.) De Amro Bank heeft voor u ook de bekende Amro Lening met gemakkelijke aflossingsvoorwaarden. De Amro Bank heeft een Privérekening voor u. Voordelen: 1. u krijgt 372% rente, 2. u kunt uw regelmatig terugkerende betalingen (zoals huur, abonnementen, contributies e.d.) gratis laten overboeken, 3. u bent verzekerd van een vlotte giroservice, 4. u krijgt - op uw verzoek - de beschikking over de Groene Betaalcheques. (U kunt er bijna overal mee betalen zonder kontant geld op zak.) En: de Amro Bank bemiddelt voor u bij alle verzekeringen, geeft advies bij beleggingen, levert u reisdeviezen, helpt u bij internationaal betalingsverkeer en kredieten. En niette vergeten: de nachtkluis en de safeloketten. Kortom, de Amro Bank kan u steeds van dienst zijn. Waarom zou u daar niet gebruik van maken?Dit Amro kantoor is maandags t/m vrijdags geopend van 9.00 uur tot 15.00 uur. Bovendien op vrijdagavond van 17.30 uur tot 19.30 uur.Telefoonnummer 016 00-49525. Andere kantoren in Breda: Veemarktstraat 12, Brabantplein 15, Doelenstraat 1 (Princenhage), Ginnekenweg 281Molstraat 3, Rijnauwenstraat 108 (Wijk IJpelaar), Wilhelminastraat 39. Wanneer u vóór 16 augustus 1970 bij dit kantoor een Amro Spaarboekje of Spaarrekening opent met een eerste inleg van minimaal 710. stort de Amro Bank daar een premie van 5.—bij. Rooseveltlaan 196, Bergen op Zoom Telefoon 01640 - 33910 - 35009 HOLIDAY BELMONT STACARAVANS v.; 6595,—; KARAAT - ADRIA v.a. 2968,— NIMROD - VOUWCARAVANS VERHUUR - INRUIL CAMPING en CARAVANSHOP SHOWROOM: zaterdag 10.00-18.00 uur GEOPEND: zondag 14.00-18.00 uur Het Schoolbestuur van de N.C.B. roept sol licitanten op ter vervulling van de volgen de vacatures aan de onder zijn beheer l staande Huishoud- en Nijverheidsschool te Hoogerheide: Vereiste bevoegdheden over eenkomstig het bevoegdheden- besluit W.V.O. Sollicitaties te richten aan Directie Onder wijs van de N.C.B., Spoorlaan 350, Tilburg. 1) 8 stalen kapspanten overspanning 16 meter. 2) een grote partij stalen lichtmasten 3) een lastransformator 4) Grote partij stalen ramen 5) Hekwerk voor afrastering 6) Dinbalken, 28 - 32 - 34 - 45. 7) 2000 ton granietkeien 500 ton kinderkopjes. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksdienst voor het Wegverkeer Taak: periodiek keuren van autobussen, huurauto's en van voertuigen voor vervoer van gevaarlijke stoffen en onderzoeken van voertuigen, waarvoor een kentekenbewijs is aangevraagd. Standplaatsen: Zwolle, Arnhem, Haarlem en (ten westen van) 's-Hertogenbosch. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen f909,- en f 1577,-per maand. Ook zij die binnenkort examen doen kunnen solliciteren. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid i t.b.v. het Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen te 's-Hertogenbosch voc. nr. 0-5143/0057 Taak: geven van praktische en theoretische instructie aan cursisten, waarbij het voorbereiden van deze cursisten op de uitoefening van hun vak in de maatschappij een belangrijke rol speelt Vereist: diploma UTS of diploma Monteur CV en CV-techniek; ruime ervaring op het vakgebied. Zij die tevens in het bezit zijn van GAWALO diploma's en/of studeren voor een nijverheidsakte genieten de voorkeur. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1338,- per maand. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid tb.v. het Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen te Breda instructeur gawalo vac. nr. 0-5144/0057 Taak: geven van praktische en theoretische instructie aan cursisten, I waarbij het voorbereiden van deze cursisten op de uitoefening van hun vak in de maatschappij een belangrijke rol speelt. Vereist: diploma UTS of de diploma's LTS en gezel loodgieter, gas- en waterfitter; ruime ervaring op het vakgebied. Zij die studeren voor het patroonsdiploma en/of nijverheidsakte genieten de voorkeur. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1338,- per maand. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de directie Bruggen van de Rijkswaterstaat voc. nr. 0-51Ó4/0057 voor de Hoofdafdeling Beweegbare Bruggen, Bewegingswerken en Elektrische Installaties. Taak: assisteren bij ontwerpen en berekenen van grote beweegbare bruggen, sluizen, stuwen, aanleginrichtingen, etc., zowel voor machine bouw als voor staajconstructies en van elektro-hydraulische aandrijvingen en bijzonder materieel voor de Deltawerken. Voorts assisteren bij het ontwerpen van elektrische installaties voor deze werken, alsmede van verlichtingsobjecten voor kunstwerken en wegen. Standplaats Voorburg, evt. Tilburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1072,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. AOW-premie voor rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantieuitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurifslaan 1, VGravenhage de grootste verscheidenheid aan werk studiemogelijkheden - promotiekansen

de Stem | 1970 | | pagina 14