Vestiging maakt Goes als centrum aantrekkelijker Loste tractorchauffeur olie in de kreek? Barokmuziek grandioos vertolkt in Burgerzaal Nieuwbouwhuizen te Yerseke voorlopig nog onleefbaar Beleid van minister is „zwak en tweeslachtig" Yeilingen van Kapelle en Krabbendijke gaan samenwerken S. RIJLAARSDAM OVER AGRIMARKT: In Goes laagste klasse bezoldiging afgeschaft ZORGEN M AAN 1 AT iCHT LENBEDRUF ■Vis Hoekse kreek smaakt vies Nieuwe repertoire voor „Lange Jan",, Instuif Kaj Munk te Hansweert Middelburg Veilingen Kapelle en Fijnaart onder één directie Doodsklap LEONHARDT CONSORT Eerste bewoners klagen steen en been Oplevering te vroeg Kindervakantieweek in 's-Heerenhoek papier /oor uw pen Bredase café's VOORZITTER Z.L.M. Plannen voor christelijke LTS in Goes Prijs ian de villawijk irg. bouwd de ementen ementen |al en terrassen jstuurskamer jstwoningen ren o.m.: Iltijd [len appartement te ziekte F. 59.900,- kk. F. 69.900,- kk. tot F. 450,- per grootte van het bewoners. inlichtingen DE KOEPEL N.V. i ©nr. |««dtr«n Breda, van Breda. Omzet: iO m2. Is te vergroten Tper week. Geen good- Soederen tegen inkoop, pnd, prachtige woning, Unieke kans voor vil beginnen. \lbada Jelgersma N.V, f4 te Breda. |l| I» S31| ning, gar. c 38.000,- 40.000,- 40.500,- 42.500,- 45.000,- 49.500,- 50.000,- 59.000,- werkpl. k., gas-c.v. laapk slaapk. 1 kap., gar 1 kap, gar. 75.000,- c.v. :t 600 S 90.000,- helft 2 o. 1 90.000,— helft 2 o. 1 95.000,- gar., c.v., 4 1500 m2 391.000,- Ipk38.000,- m2 tuin 35.000,— kap, gar. 60.000,- irport 500 65.000,- ;ar., olie-c.v. 125.000,— ow, gar., c.v. 162.500,— UUR et magazijn. 132,- „Lekker gevist", zegt deze jongeman, „maar lekkere vis is het niet (Van een onzer verslaggevers) HOEK Een aantal sportvissers die in de Hoekse Kreek hun vaste stekkie hebben, hebben bij de politie in Hoek klachten ingediend over de slechte smaak van de vis, die zij (misschien) na eindeloos geduld heb ben verschalkt. De slechte smaak zou worden veroorzaakt door de vervui ling van de Hoekse Kreek. De heer Meeusen, secretaris van de plaatselijke hengelvereniging zegt dat I ook hij van dergelijke klachten ge hoord heelt. „Alleen onze leden heb ben er nog nooit een woord over ge rept. Toch zullen wij een onderzoek [naar de gegrondheid van deze klach ten instellen", De politie in Terneuzen denkt dat de schuldige man een tractorchauf feur is, die wat olie in de kreek heeft "geloosd, waardoor het water is ver- i Limburg 21832/217 54. MIDDELBURG Met ingang van het volgende kwartaal zullen de on derstaande melodieën op het speel werk van het carillon van de Lange Jan te Middelburg worden gezet: hele uren: Volksdans uit Auvergne, halve uren: Preludium. J. S. Bach, [kwartieren: Fragmenten v.h. volks lied „Het ros beiaard". ontreinigd. Reden tot ongerustheid zag de politie hier niet in. Toch wordt getracht herhaling van het voorge vallene te voorkomen. (Van onze correspondent) HANSWEERT Zaterdag te 19.30 uur wordt in het dorpshuis Kaj Munk een instuif avond gehou den. Aan deze avond zal medewer king worden verleend door de com merciële groep The Hush uit Tiel. Philatelica De afdeling Middel burg van de Internationale Postze gelvereniging Philatelica houdt de maandelijkse vergaderavond tevens ruilavond op donderdag 25 juni om 19.30 uur in het gebouw De Schakel, Bachtenstene. De laatste jeugdbij eenkomst vóór de vakantie wordt vandaag oinider leiding van de heer J van Dalsum, gehouden om 16 uur in de techni sche school aan het Molenwater. (Van onze correspondent) KAPELLE De veilingen „Ka- pelle-Biezelinge en Omgeving" te Kapelle en „Noord Brabants West hoek" te Fijnaart zullen met ingang van 1 juli a.s. onder één directie komen. Met ingang van die datum zal de heer A. C. de Klerk, direc teur van de fruitveiling in Kapelle- Biezelinge ook de leiding op zich nemen van de veiling in Fijnaart. Dit werd medegedeeld op de don derdag in Kapelle gehouden vei lingsvergadering. De heer De Klerk (58) is sinds 1960 directeur van. de veiling in Kapelle. Hij is reeds 47 jaar in dienst van deze veiling, waar hij begon als jongste bediende. Hij is o.m. bestuurslid van de vereniging van directeuren en veilingleiders in Nederland en van de directeuren commissie van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen. Hij volgt in Fijnaart de heer K. Vos op, die per 1 juli met pensioen gaat. In verband met besprekingen over samenwerking tussen de veilin gen in Zuid West-Nederland, richtte het bestuur van de veiling in Fij naart het verzoek tot de veiling in Kapelle-Biezelinge om hen te helpen bij het vervullen van hun directie- vacature. Overleg tussen bedde be sturen heeft geleid tot deze vorm van samenwerking. (Van een onzer verslaggevers) GOES B. en w. van Goes hebben besloten de laagste bezoldi gingsklasse groep 4 van gemeentelij ke ambtenaren af te schaffen. Het betreft hier de salarissen van de vuilnisophaaldienst, die nu in Zee land gelijk zijn met die van de andere grote gemeenten in het land. „Deze ontwikkeling leidt er na tuurlijk toe dat grote bedrijven gaan vragen naar plaatsen waar par keergelegenheid is. Albert Heiin zoekt al lang naar een betere plaats. Ook de HEMA en Hermans zullen vast niet stil blijven zitten". Dit zegt WD-raadslid G. van Welbergen naar aanleiding van de plannen van de CZAV. Volgens een personeelsadvertentie zal de Agri markt een modern zelfbedienings warenhuis worden waar food en non-food verkocht gaat worden. Vol gens dezelfde advertentie is het de bedoeling dat het bedrijf nog in 1970 geopend zal worden. „In deze zaak", zo vindt de heer Van Welbergen, „had rekening ge houden moeten worden met de enor me kapitaalsinvesteringen van de middenstand. Wanneer we Vlissin- gen als voorbeeld nemen dan zien we daar dat geen enkel bedrijf nog geld in het centrum wil steken". De heer Van Welbergen, het enige mid denstand WD-raadslid in Goes, vindt het onbegrijpelijk dat, waar het ETI-rapport uitgaat van een uit breiding van het winkelcentrum ii de stad, het mogelijk is dat dit warenhuis op het industrieterrein er komt. (Van een onzer verslaggeefsters) GOES Het bestuur van de winkeliersvereniging Winkelcentrum Goes heeft donderdagmiddag een gesprek gehad met burgemeester F. G. A. Huber over de bouw van de Agrimarkt van de CZAV op het industrieterrein vlak bij het dinsdag te openen winkelcentrum. Lie heer J. Lutejjn, voorzitter van het Winkelcentrum Goes, deelde na afloop van dit gesprek mee, dat men is overeengekomen dat binnen, kort nog nader overleg zal plaatsvinden. De heer S. C. Rijlaarsdam, com mercieel directeur van de CZAV, i waar wethouder J. P. Lindenbergh, (economische zaken), voorzitter van' is en raadslid B. M. van Nieuwen- huijze uit Kloetinge (chr. groepe ring) secretaris, noemt het geheim houden van de bouwvergunning van de Agrimarkt een normale zaak. „Alleen in geval er sprake is van een hinderwetprocedure", zegt hij, „is het gebruikelijk dat het bekend wordt gemaakt". Hij zegt voorts, dat protesten van de middenstanders wel te begrijpen zijn, maar dat hij het vanuit „free interprise" een normale zaak vindt dat vrije concurrentie bestaak. „Bo vendien", zo stelt hij, „is het twijfel achtig of dit warenhuis nadelig is voor de middenstand. Het kan Goes als koopcentrum alleen maar aan trekkelijker maken en het heeft ze ker een positieve neveninvloed tot gevolg voor de middenstand". Voor verschillende zakenmensen zo veronderstelt de heer Van Wel bergen, zal deze ontwikkeling een doodsklap gaan betekenen. Het minste wat het gemeentebe stuur volgens hem kan doen, is zor gen voor onvoldoende parkeerruimte in 't centrum en aan de Afrimarkt, dezelfde eisen van inrichting en dergelijke te stellen als aan andere middenstandszaken. Bovendien moet geen enkel bedrijf, dat de neiging heeft de zuigkracht uit het centrum te halen, gelegenheid hebben dit te doen. De enige mogelijkheid om dit tegen te gaan, zo veronderstelt hij, is de wet. „Wellicht heeft de raad hier de mogelijkheid wanneer de Agrimarkt niet in overeenstemming is met de bestemming, dit tegen te gaan. De gemeente Goes was immers wel consequent in de kwestie Gebr. De Jonge, die zich niet vastgeprikt wil den zien op hun landbouwmechani- satiebedrijf. Hen is echter bij voor baat een andere mogelijkheid ont zegd". Door mededelingen, die vrijdag in deze krant over de kwestie Agri markt gedaan zijn, zou, mede door het wegvallen van aanhalingstekens, een verkeerde indruk gewekt kun nen worden. De zinssnede: „Boven dien heeft de gemeente kostbare eisen gesteld aan het uiterlijk van het winkelcentrum en dat terwijl de grondprijs op het industrieterrein op de eerste plaats vijfmaal zo goed koop is en er bovendien geen eisen aan het uiterlijk worden gesteld" is voor rekening van de heer C. van Gastel, MIDDELBURG De 16e-eeuwse burgerzaal van het stadhuis te Mid delburg bood donderdagavond de unieke en sfeervolle ruimte voor het dit jaar enige Zeeuwse Holland Fes tival-evenement, zoals gebruikelijk onder auspiciën van het hoofdstede lijke gemeentebestuur; het bekende Leonhardt Consort. Gustav Leonhardt legt zich met zijn „Consorten", of medestanders, in het bijzonder toe op de strijkmu- ziek van het eigenlijke baroktijd- vak, dit is vooral de zeventiende eeuw. Het is, aldus het progra'mma, een gepopulariseerde misvatting, dat ook de muziek uit de achttiende eeuw met de naam barokmuziek wordt weergegeven. De barok be leefde in de eerste helft van deze achttiende eeuw al zijn laatste fase en werd in toenemende mate over stemd door nieuwe stijlvormen, zo als de rococo, de vroeg-romantiek en het klassicisme. Gustav Leonhardt zelf is een thans wereldvermaard Nederlands klavecinist, die er naar streeft de barokmuziek zo getrouw mogelijk tot klinken te brengen. Dat wil zeg gen dat de gebruikelijke strijkin strumenten in zijn ensemble in de zogenaamde barok-mensuur zijn ge- bouwd. Fluitist Frans Bruggen speelt in dit ensemble de blokfluit en de traverso, dit is de in de barokperiode gebruikte houten dwarsfluit, zonder kleppen. Ge speeld door op deze instrumenten gespecialiseerde musici, klonken de in prachtig uitgebalanceerde, vaak ijle klankverhoudingen en in ver schillende combinaties gespeelde mi niaturen van de zestiende en zeven tiende eeuwse componisten Guami, Massini, Turinni, Lawes en Muffat. Dit verfijnd musiceren kwam in deze zaal bijzonder goed tot zijn recht en verdroeg eigenlijk nauwe lijks het applaus dat, terecht gul, voor dit uitzonderlijk samenspel werd geboden door de vol bezette zaal. Besloten werd dit zeer bijzondere concert met een werk uit de laat- barok; het Vijfde van J. S. Bachs bekende zes Brandenburgse concer ten, genoemd naar de opdrachtgever, de marktgraaf van Brandenburg. In dit vijfde concert wordt veel aan dacht aan het solistische element besteed, waarmee het uit de zuivere barokstijl treedt. Voor het klavecim bel is in het eerste deel een bijzon der virtuoze uitgebreide solopassage geschreven, die door Gustav Leon hardt indrukwekkend werd vertolkt op het prachtige, door de familie Adriaanse uit Middelburg, voor dit concert beschikbaar gestelde instru ment. Ook de viool en dwarsfluit, in dit geval de traverso, zijn hier tot (Van een onzer verslaggevers) YERSEKE De nieuwbouwhui zen aan de Dahlialaan in Yerseke zijn volgens de eerste vier bewo ners die er vorige week ingetrok ken zijn onleefbaar. Het „barst" van de lekken, de garages zijn nog niet bereikbaar. Er zijn nog geen trottoirs, voetpaadjes en lan taarns^ De bewoners houden hun hart vast dat het zal gaan rege nen, want dan zullen de huizen slechts door een modderbrij be reikbaar zijn. De waterleiding ontbrak en is pas eind vorige week aangesloten. Een telefoonaansluiting hoeft men voorlopig nog niet te verwachten, omdat de P.T.T., naar zij mee deelde, helemaal nog niet wist dat er nieuwbouw was en daarom ook nog geen hoofdtelefoonkabel heeft aangelegd. Gevolg zal dus zijn, dat de huizen, die op de dag van oplevering voor de huurders volkomen onbereikbaar waren doordat een diepe put voor het huis lag voor het aanleggen van de (vergeten) waterleiding, binnen kort opnieuw van de weg zullen zijn afgesloten. Dan zal de P.T.T. name lijk weer een sleuf moeten graven voor de telefoonkabel. Vorige week donderdag was het eerste groepje van vier huizen opgeleverd en ont vingen de huurders van de makelaar Sinke -Komejan uit Middelburg hun sleutels. De mensen die naar hun nieuwe woning gingen, moesten onverrichter zake terugkeren. Zij konden niets beginnen, s' Avonds werden de wa terleidingbuizen van de hoofdleiding tot het huis aangesloten. Dit was dan nog bespoedigd door de actie die «ie bewoners zelf voerden toen zij het ontbreken van de waterlei ding vorige week dinsdag ontdekten. Het bleek, bij informatie bij de waterleidingmaatschappij Zeeland, dat de aannemer de verplichte waarborgsom voor het aanleggen van de waterleiding nog niet ge stort had en dat de waterleiding maatschappij niet op de hoogte was gebracht van de datum van aanslui ting. Het makelaarskantoor bleek bij navraag door de bewoners, niet van de gebruikelijke waarborgsom af te weten. De bewoners verwijten hem nu, dat hij de aannemer niet heeft gecontroleerd. Toen de bewoners van een van de huizen donderavond teruggingen om hun woning te kijken, bleek dat er geen behang op de muren zat en dat men helemaal was vergeten het houtwerk te schilderen. Er zijn veel lekkages en bij een van de vier al bewoonde huizen moet het toilet worden uitgebroken. „Alles lekt", aldus de bewoner van het eerste huis, de heer J. Robesin, die voor zijn drie buren de klachten verzamelt en bij de aanne mer, de firma de Jonge uit Biezeiin- ge, naar voren brengt. Dat er geen trottoirs en lantaarnpalen zijn en dat de garages niet bereikbaar zijn, wijt de directeur van gemeentewerken, de heer J. Huijsson, aan de aanne mer die zijn „rommel" (bouwma- trieei, stenen en dergelijke) nog niet heeft opgeruimd. „Eerder kan de gemeente nog niet beginnen met het aanleggen van trottoirs en van de paden die naar de garages lopen". Ook wijt hij het, evenals de aanne mer, aan het tijdstip van oplevering, dat veel te vroeg is gesteld. Nor maal worden alle leidingen nageke ken en rommel opgeruimd voordat de huizen worden opgeleverd. De opleveringstermijn had, aldus de heer Robesin, door de architect uit gesteld moeten worden, zodat de huizen bij oplevering tenminste „na gelopen" en verbeterd zouden zijn. De eerste vier bewoners, de ande ren volgen binnenkort, zijn verbol gen over hef feit, dat de primaire leefbaarheid naar hun mening op het laatste plan komt. Het schilders- pensioenfonds heeft na overleg met de makelaar een brief naar de ge meente geschreven over de trottoirs en de garages, waarvan voorlopig nog geen huur wordt gevraagd, om dat zij nog niet bereikbaar zijn. Gevraagd of hij bij de aannemer stappen onderneemt om de rommel op te ruimen, zegt de heer Huisson, dat dat niet zijn verantwoordelijk heid is maar die van de architect en de aannemer. We] zou het college van b.en w. de bewoners niet in de kou laten staan en zou het gemeen tebestuur waarschijnlijk op spoed gaan aandringen. Als de volgende zes bewoners in hun huizen trekken („hopelijk eind deze maand", aldus co-directeur Huisson) wil de ge meente met de trottoirs beginnen. Met het centrale terrein tussen de garages is de gemeente inmiddels al bezig. solo-instrumenten verheven en wer den bijzonder fraai bespeeld door Marie Leonhardt en Frans Bruggen. Deze grandioze vertolking kreeg te recht een ovationeel applaus, waar voor de musici enkele keren op het podium moesten terugkomen. Van het gemeentebestuur kregen zij een prachtige fruitmand. (Van onze correspondente) 's-HEERENHOEK Op veler verzoek wordt dit jaar, gezien het grote succes van vorig jaar, weer voor de jeugd in de leeftijden van 5 tot 12 jaar een vakantieweek geor ganiseerd en wel van 13 tot 19 juli. Verschillende personen van 's-Hee renhoek zijn bereid hieraan hun me dewerking te verlenen. Op 17 juli gaan de kinderen naar een speeltuin in Terneuzen waar voor versnape ringen wordt gezorgd. Op zondag 19 juli worden in de namiddag volks spelen op het sportveld gehouden. De ouders, familieleden, vrienden en kennissen worden hierbij uitgeno digd. Na afloop van de volksspelen geschiedt de prijsuitreiking voor de genen die hierbij de meeste punten hebben verzameld. De resultaten van de handenarbeid worden in het gebouw „De Jeugdhoeve" tentoonge steld. Ook hiervoor worden prijzen beschikbaar gesteld. Ik ben het volkomen eens met de briefschrijvers Van Etten en Van Peer in De Stem van 17 juni 1970. Hetzelfde is mij als kleurling twee maander. geleden overkomen Het was een café-bar waar de por tier mij zonder schaamtegevoel de toegang weigerde omdat ik een neger ben. Ik ben al ruim zeven jaar in Nederland en heb het land bijna helemaal doorkruist. Ik heb voor het eerst zo iets meegemaakt en uitgerekend in Bre da, waar men de naam draagt, gast vrij te zijn. De kleurlingen in Ame rika en Zuid-Afrika weten waar ze aan toe zijn. Wij Surinamers en Antillianen moeten vaak gissen of men ons accepteert. En dan te be denken dat je de Nederlandse natio naliteit hebt en Suriname en de Antillen nog steeds zogenaamd één koninkrijk met Nederland vormen. Het is de hoogste tijd dat de meeste Hollanders niet zo huichelachtig doen. Beken kleur. Men klaagt vaak over ons dat we rokkenjagers zijn. Wil men beweren dat de Hollandse militairen anders zijn in de West? BREDA, E. CYRUS (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL De toestand van de landbouwgewassen in West- Brabant en Zeeland is door de aan houdende droogte moeilijk tot pre cair te noemen. Dit zei gistermiddag ir. J. Prins tijdens de algemene vergadering van de Maatschappij tot Bevordering van Landbouw, Tuin bouw en Veeteelt in Zeeland en Noord-Brabant, die in Roosendaal werd gehouden. Ten aanzien van de fruitteelt meldde de heer Prins, dat door de overheid enkele stapjes vooruit zijn gezet. In dit opzicht noemde ir. Prins de toezegging voor de kosten van levensonderhoud a fonds perdu voor het komende jaar en de toezeg ging, die vorige week is gedaan ten aanzien van de aflossing van de overbruggingsregeling voor het afge lopen seizoen. Afgezien hiervan had de heer Prins toch nogal wat kritiek op het beleid van de minister van Land bouw. „De minister is afwachtend en aarzelend", aldus ir. Prins. Het beleid van de minister noemde hij „zwak en tweeslachtig". „Wel hel pen, maar onvoldoende", was zijn beschuldiging aan het adres van mi nister Lardinois. Volgens de voorzitter van de ZLM is het niet langer nodig het politieke ideaal van de EEG boven de zakelij ke ondergrond te stellen. Volgens de heer Prins was dit niet alleen niet meer nodig maar bovendien onver antwoord. Hij hoopte, dat door aan sluiting van andere landen bij de EEG een open en eerlijker systeem zou kunnen worden bereikt. Een vergrote EEG zou volgens hem ook voor de Nederlandse boeren een be ter perspectief betekenen. Ir. Prins benadrukte nog eens dat het de boeren zijn, die het slachtoffer wor den van de onevenwichtigheden tus sen vraag en aanbod op de agrari sche markt. Volgens ir. Prins zijn de boter- voorraden in Nederland praktisch verdwenen, waarmee zij ver onder de prognoses van Mansholt blijven. Om hun strijd op de markt beter te kunnen voeren, zei de heer Ftrins, dat door de boeren gezocht moet worden naar nieuwe afzetvormen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het bestuur van de stichting door protestants chris telijk technisch onderwijs in Zee land wil pogingen in het werk stel len om in Goes een christelijke lts op 'e richten. In verband met deze plannen heb ben er besprekingen plaats gevonden met het bestuur van de Ambachts school in Goes. Deze hebben echter nog niet tot een afgerond plan ge leid. De christelijke lts in Middelburg, waar de stichting gevestigd is, werd intussen geheel in gebruik genomen. Het onderwijs vindt plaats in een eerste, een tweede en een derde leerjaar in de vakken: metaalbewer- ken, houtbewerken en elektrotech niek. De pogingen om aan de lts een afdeling I.T.O. en Procestechniek toe te voegen waren totdusverre vruchteloos. Het ministerie van On derwijs en Wetenschappen heeft over uitbreiding van de lts met een afdeling Procestechniek nog geen be slissing genomen. In het zojuist verschenen jaarver slag van de stichting signaleert de directeur het merkwaardige feit, dat de toeloop vanaf de Mavo voor de tweede klas groter is dan men had verwacht. Het totaal aan tal leerlingen op de school in Mid delburg bedraagt rond de 250, waar van er honderd uit Middelburg zelf afkomstig zijn. (Van onze correspondent) KAPELLE-KRABBENDIJKE De veilingverenigingen Kapelle-Bie zelinge en Omgeving (Kapelle) en Krabbendijke en Omstreken (Krab bendijke) zullen met directe ingang overgaan tot een nauwe samenwer king. Hiertoe is besloten op de alge mene ledenvergaderingen van beide veilingen die donderdagavond in Kapelle en Krabbendijke werden gehouden. De plannen, waarover beide vei- lingbesturen volledige overeenstem ming hebben bereikt, werden in Ka pelle-Biezelinge toegelicht door voorzitter B. Leijs en in Krabben dijke gebeurde dat door voorzitter W. D. van der Werff. Uit de bespre kingen kwam duidelijk naar voren dat de besturen voor ogen staal dat de nu begonnen nauwe samenwer king op korte termijn gevolgd moet worden door een samensmelting van beide bedrijven om het maximum rendement op te leveren. Hoewel nog veel details wan de samenwerking uitgewerkt moeten worden konden toch over enkele belangrijke zaken reeds concreet mededelingen worden gedaan. Zo zal het zacht fruit van de leden van de veiling te Krabbendijke in Kapelle worden geveild in het ko mende seizoen. Ten aanzien van het hard fruit is besloten dtat in de eerste aanvoerweken er afwisselend in Krabbedijke en Kapelle geveild zal worden. In het hoofdseizoen zal in beide plaatsen dagelijks worden geveild. In het naseizoen zal men per toerbeurt op een veiling verko pen. Door concentratie van aanbod en beperking van veilingdagen hoopt men een betere prijsvorming te ver krijgen. Verder is besloten tot een gezamenlijke fustexploitatie, waar toe beide veilingen hun fustvoorraad in een poule zullen inbrengen. Het inkoopbeleid zal gecentrali seerd worden. Ten aanzien van de exploitatie van de sorteer- en pak- stations is ook besloten tot een ver gaande integratie, te meer daar de veiling in Krabbendijke beschikt over een moderne sorteermaehine. Voor het personeel van beide bedrij ven, ruim honderd personen, zal de ze samenwerking in zoverre gevol gen hebben dat de directies al naar gelang van de behoefte een beroep zullen doen op elkanders personeels bestand. De -eilingvereniginig Ka pelle-Biezelinge behaalde in 1969 een omzet van 10 miljoen gulden en de omzet van de veilingvereniging Krabbendijke en Omstreken was in ■tot jaar 3.7 miljoen gulden.

de Stem | 1970 | | pagina 7