secretaresse telefoniste receptioniste C-CURSUSSEN hoBenkampQ secretaresse JONGSTE BEDIENDE SCENTRALE RAIFFEISEN-BANK timmerlieden en-of betontimmerlieden ADVERTEREN DOET VERK0PS Glockner leidt de eindstrijd DE VRIES R0BBE GO N.V. MOLENSCHOT alcareggi Brazilië geweldig -K. op t.\ Algemene Bank Nederland draaiers f raisers kotteraars elektriciens machine - bankwerkers onderhouds - bankwerkers EXPORTASSISTENT ASPA-BREDA NV VOLUMA verkopers of verkoopsters jongensafdeling Filiaalhouder/Bedrijfsleider A. verplegenden B. operatie-verplegenden C. ziekenverzorgsters MEDEWERKER afdeling produktie- planning Skil Nederland N.V. SKIL NEDERLAND N.V. elektro- groothandel vertegenwoordiger GELDLENINGEN C.V. Home Credit Service KATHOLIEKE PEDAGOGISCHE AKADEMIE Fabriek van industriële weegapparatuur EEN GOED BEGIN... R.-K. Ziekenhuis (J" ,De Goddelijke Voorzienigheid' Sittard ?5 Skil Nederland N.V. SKIL NEDERLAND N.V. De N.V. Nederlandsche Aanneming Maatschappij - NEDAM - voorheen Fa. H. F. Boersma 16 ZATERDAG 20 JUNI 1970 17 Wij vragen op korte termijn een Vöor een van onze afdelingsdirecteuren wier taak voornamelijk zal bestaan uit het verrichten van vertrouwelijke werkzaamheden. Dit houdt in correspondentie, moderne talen, het opnemen in steno van brieven en verslagen, het bijhouden van agenda's, het regelen van afspraken etc. Voor deze interessante, af wisselende werkkring zoeken wij een meisje van ca. 23 jaar met tenminste MULO-dipIoma en liefst opleiding tot secretaresse. Zij moet goede omgangs vormen hebben en kunnen werken in teamverband. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, 6% vakantietoeslag en tantième. Indien u belangstelling hebt voor deze baan, wordt u verzocht uw sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelzaken, Vijzelstraat 20, Amsterdam. Telefonische informatie is moge lijk onder nummer (020) 229570. De heer J.G.T. Bout staat u dan te woord. IG0RINCHEMI is een onderneming in de metaalverwerkende industrie waar ca. 3000 personen een dagtaak vinden bij het construeren en vervaardigen van.- grote en kleine constructiewerken, bruggen, stalen en non-ferro ramen, deuren en glasgevels, plaatstalen radiatoren. In de modern ingerichte machine-fabriek van onze technische dienst is plaats voor all-round vaklieden t.w.: De werkzaamheden bij deze dienst omvatten: het repareren van machines, apparaten, gereedschappen en trans portmiddelen het in produktie vervaardigen van machine-onderdelen voor be weegbare bruggen, sluizen en havenkranen het vervaardigen van stempels en matrijzen, installaties voor de betonindustrie, alsmede het mechaniseren van produktiemiddelen. Wij bieden: vast weekloon winstdeling ruime reisgeldvergoedingsregeling gratis bedrijfskleding vakantie, naar keuze, vrij op te nemen. Gegadigden kunnen zich melden maandag 22 juni 1970 vanaf 10.00 uur 's morgens in Café-Restaurant „De Korenbeurs", zaal no. 2, Pot terstraat 50 te Bergen op Zoom. LET WEL: ook voor ongeschoolden en geoefenden biedt ons concern mogelijkheden. Fabriek van electrisch gereedschap voor in dustrieel en „doe-het-zelf" gebruik, heeft in haar Export-afdeling plaatsingsmogelijkheid voor die na een ruime inwerkperiode een deel der exportwerkzaamheden zelfstandig zal behande len. Wij zoeken hiervoor een jonge accurate kracht in de leeftijd van 17 tot 20 jaar met U.L.O.-op- leiding en typevaardigheid. Een handelscorrespondentie-diploma of gevor derde studie hiervoor strekt wel tot aanbeve ling. Wij verwachten graag uw schriftelijke sollicita tie, die u gelieve te adresseren aan: afdeling Personeelszaken, Konijnenberg 60 - Breda - Tel. 01600 - 24511. Voor de uitbreiding van onze aktiviteiten in Brabant en Zeeland zoeken wij een Breda Bergen op Zoom Middelburg Terneuzen Tilburg die met enthousiasme een bijdrage wil leveren tot onze groei. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de direktie van W. BLIEK N.V., Postbus 204, Breda. Steenen Hoofd 14- Tel. (01600) 22541* Verkoopbedrijf in kantoormachines-meubelen- systemen-papier-teken- en kantoorartikelen. Wij vragen een voor de telefoonbediening (5 lijnen), de eerste ontvangst van relaties en bijkomend eenvoudig administratiewerk leeftijd vanaf 20 jaar Mulo of gelijkwaardige opleiding. Aanmelding schriftelijk of mondeling. Voor het maken van een afspraak vragen naar de heer J.S.A. Brouwers. v.a f 5.U00,t.m t 50.001),- tedereen die in het bezit is van eigen huis/hui zen, bedrijfs- of winkelpand (en) kan los van de oestaande hypotheek deze geldleningen ontvan gen. U leent netto U betaalt per maand 5 000,— 77,- 10.000,— 169,- of 139, 20 000,— 338,— of 217, 30.000,— 510.- of 322,— 40 000,— 678,- of 401,— 50 000,— 865,— of 613,— Vervroegde aflossing boetevrij is toegestaan. Kwijtschelding, bij overlijden. Inlichtingen vrü- ilijvend Apollolaan 66 Heerlen postbus 456 tel. 045 710512 o.a. met Mechels pedaal Uniek voor klassieke muziek 3 jaar volledige schriftelijke garantie Eigen gratis onderhoudsdienst Levering rechtstreeks vanaf fabriek Komt U eens luisteren: In Hotel OKANJE, Stationsplein 7, Breda. Op maandag 22 en dinsdag 23 juni van 16.00 tot 22.00 unr. Vraagt vrijblijvend inlichtingen Voluma- Excellent Oosterend, Gouda, Vredebest 16. tel. 01820 - 10039. .Postbus 2/Telefoon 02223-661 /Texel. 's-HERTOGENBOSCH - ST.-JOSEPHSTRAAT 22 Bij voldoende deelname zullen aan de Pedagogische Academie te 's-Hertogen- bosch, St.-Josephstraat 22, gedurende het cursusjaar 1970/'71 de volgende C- cursussen worden gegeven: Engels L.O. Frans L.O. Wiskunde L.O. Lich. Oef. L.O. Engels M.O.-A Wiskunde M.O. De cursus Lich. Oef. L.O. wordt gegeven op de Academie voor Lichamelijke Op voeding te Tilburg, Goirleseweg 46. Uitsluitend schriftelijke aanmelding, vóór 10 aug. a.s. bij de administratie van bovengenoemde Ped. Academie. Als je ongeveer 18 jaar bent, gevoel voor kleur en mode hebt en ook al enige verkoopervaring, dan hebben wij hier wellicht een fijne baan voor je in een eigentijdse sfeer. Je krijgt een uitstekend salaris. Ook de andere arbeidsvoorwaarden zijn prima. Zomer- en wintervakan- tie. Zeer aantrekkelijke korting op kleding. Met vakantie-afspraken houden we natuurlijk rekening. Heb je interesse in deze fijne baan Neem dan kontakt op met de bedrijfsleider Hollenkamp, Op de Visbrug, Dordrecht. Tel. (01850)-33 37 7. Op korte termijn gevraagd voor zeer drukke slijterij-wijnhandel in Roosendaal. Bezit van slijters-vakdiploma vereist. Zonder de vereiste papieren onnodig te solliciteren. Goed loon, provisieregeling en zelf standige taak. Sollicitaties: Postbus 33, Capelle a/d IJssel. De Centrrale Raiffeisen-Bank vraagt in verband met de vestiging van een nieuw Rayonbureau in de Lucerna-flat te Bergen op Zoom een die belast zal worden met en de volledige verantwoording zal krijgen voor zeer uiteenlopende administratieve werkzaamheden. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan een energiek meisje, dat in het bezit is van een diploma van een middelbare school, vlot kan typen en reeds enige jaren kantoorervaring heeft opgedaan. Leeftijd van 20 - 25 jaar. Naast een aantrekkelijk aanvangssalaris bieden wij een gunstige gratificatieregeling, studie- en reiskostenvergoeding en een aantrekkelijke premiespaarregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Rayonbureau Zeeuws-Vlaanderen van de Coöp. Centrale Raiffeisen-Bank, Pr. Hendrikstraat 47, Sint Jansteen. SINDS 1867. om in een administratieve job tot een waardevol medewerker uit te groeien is een praktijkstart als Wij hebben daarvoor een jongeman nodig - liefst met MULO- of MAVO-diploma - die onze huidige jongste bediende kan opvolgen; wij kunnen hem dan op een onzer kantoorafdelingen plaatsen. Dat gebeurt dan na een werkperiode voor de nieuwe candidaat óók weer, dus. er zit perspectief in. Sollicitaties kunt U insturen aan MOLENSCHOT N.V., Postbus 246, Breda. Als U liever eerst komt praten, maak dan telefonisch een af spraak (01600 - 24450 toestel 226). P. 252 (ca. 670 bedden) heeft plaatsmgsmo'gelijkhed'en voor voor diverse afdelingen. Voor geschikte krachten zijn goede promotiemogelijk heden aanwezig. of verplegenden dié hiervoor opgeleid willen worden, j Bij voldoende beoordeling volgt na een jaar aanstel ling als verplegende A en na voltooide opleiding (ca. 2 jaar) als le verplegende. Ervaren krachten kunnen meteen worden aangesteld; als le verplegende. Ook hier zijn voor geschikte krachten, vooral in het plm. september 1970 gereedkomende verpleegtehuis, goede promotiemogelijkheden aanwezig. - Voor alle functies is de landelijke toeslagregeling voor onregelmatige diensten van toepassing. - Vakantietoeslag 6 pet. - Gunstige spaarregeling met 25 pet. premie. - Huisvesting is voorlopig zowel in- als extern moge lijk. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties, (bij voorkeur na afspraak) met opgave van personalia, leeftijd en- ervaring, kunnen gericht worden aan het Hoofd Personeelszaken van bovengenoemd ziekenhuis, tel.' 04490-8666, toestel 361. IT AI EL (Van onze s 1EXICO-STAD Het Italia stuk genoten van een welver van woensdag tegen West-Duit conditie en volledig in staat i lot middernacht duurden. De Onder vrienden en supporters, Welzijn van Italië, en gelach de hoogtepunten van de wei een bijzonder emotioneel ogen teleurstellende prestaties, voo zien en de Duitsers bikkelhar jlotte de overwinning behaald 55 Fabriek van electrisch gereedschap vraagt voor spoedige indiensttreding een: De werkzaamheden omvatten o.m. het in team verband plannen en volgen van onze produktie van electrisch handgereedschap. Wij denken voor deze funktie aan een jonge man, minimum leeftijd 20 jaar die vrij is van militaire dienstplicht en tenminste een U.L.O.- opleiding heeft genoten. Gevoel en interesse voor techniek en enige er varing op het gebied van produktie-planning strekken tot aanbeveling. Wü bieden u na een gedegen inwerkperiode een zelfstandige technisch/administratieve baan. Voor de juiste persoon zijn verdere opleidingen en uitgroeimogelijkheden in ruime mate aan wezig. afdeling Personeelszaken, Konijnenberg 60, Breda, tel. 01600-24511. GEVESTIGD TE 'S-GRAVENHAGE -4. Vraagt voor haar nieuwbouwwerk Bouw Raadhuis te Terneuzen Aanmelden dagelijks op het werk Oostelijk Bolwerk Terneuzen of telefonisch onder nummer 01150 - 2911. Ook 's avonds bereikbaar. Bisteren was het hotel voor tenlanders gesloten. „Wij willen mand in de buurt hebben", zei co Ferruccio Valcareggi. „De spel hebben alle rust nodig, een hele achtereen om weer in vorm te men". rjfcZij zijn allen in uitstekende ditie. Zelfs Rosato die na de re; matige speeltijd vervangen mt worden wegens een knieblessure weer helemaal de oude. De verw ig kostte hem veel pijn op d maar door massages en it is hij weer ter been gekomen leen van de spelers toonden te nen van vermoeiheid na de groo •afrijd. Allen waren kalm en geil kig. „Dat zijn n u eenmaal de wi deren van een overwinning", alc ■plcareggi, „maar de feestelijkhec zijn nu afgelopen. Wij hebben ilers wat langer op laten blijv idat zij dat verdiend hadd ans rusten zij en daarna zullen wat lichte oefeningen doen". Hoewel hij uitstekend tevreil was over de inzet van zijn spele maakte Valcareggi zich al zorg over de komende finale. Realist hij is, besefte hij dat er nanweli moeilijker tegenstanders te vinf zijn. „Het wordt zwaar. De Brazil nen zijn geweldige spelers, maar wedstrijd moet eerst gespeeld wi (Van onze sportredactie) •iBREDA De wedstrijd tuss Wes1-Duitsland en Uruguay om derde plaats bij het wereldkaj gioenschap voetbal, wordt vanda op de televisie rechtstreeks vers! gen vanaf 22.55 uur door Nederla MBelgië en Duitsland I. Duitsland zendt, bovendien morgen (van 10.00 uur) nog eens een herhali: van deze wedstrijd uit. De finale (morgen) is rechtstree te volgen op Nederland II, Duitsla: en België. De reportages van de vftdstrijd beginnen om 18.55 uur. CVau onzer speciale verslaggever) MEXICO STAD De Oostduitsi Rudi Glockner (41) is aangewezc als scheidsrechter voor de finale va het wereldkampioenschap voetba die morgen tussen Brazilië en Ital gaat. Glockner, die uit Markransta komt en niets anders dan Dl spreekt, heeft vóór het toernooi de wereldtitel zes interland-v strijden gefloten. fBti finale w°rdt de eerste we- ld van het toernooi voor Gloe waarin hij als scheidsrecht optreden. Hij was grensrecht de openingswedstrijd tussc ixico en Rusland. Grensrechters finale zijn: Rudolf Scheur .Zwitserland) en Angel Coerez; Argentinië). ,jPe Italiaan Antonio Sbardel i zal de wedstrijd om de den vierde plaats, tussen West-Duit ld en Uruguay leiden Zijn gren Shters zijn Drago Horvat (7,uid-Sl ifie) en Abel Aguilar (Mexico). I-we we-

de Stem | 1970 | | pagina 16