Hevig tumult in Belgisch parlement VERSCHIL VAN INZICHT OP WERELDVOEDSELCONGRES ahu Hulst Kamer wil meer weten van luchtvervuiling Dit jaar nog nota over kernenergie NEEM BELEMMERINGEN WEG e^elH ëne KONING BOUDEWIJN BIJ MOBOETOE Minister Nita overleden Rapport „Openluchtrecreatie en gehandicapten" 1,95 2,95 3,95 6,95 11,90 Initiatief-ontwerpen burgemeesters benoeming verworpen 16 til VOND ercoupons n imé Staking Commentaar 7 90 I ^efens,e ,n opspraak 3oed markt ssingen proble rdag em ers een vaderdag enken naar NOVA" ïEEDSCHAP tormaaiers, smbakken >rjaarsgoed Krakers veroordeeld tot f 100 boete Bezetting ten einde Overeenstemming in Amsterdam PRUIK SPECIAAL Dit kan ook üw pruik zijn! de elitepruik voor modieus Nederland Geen extra-aftrek inkomen gehuwde werkende vrouw bij bepaling huursubsidie VAN VRIJDAG 19 JUNI 1970 17 (Van onze redactie buitenland) BRUSSEL In de Belgische Kamer van volksvertegenwoordi gers zijn de gemoederen donder dagmiddag zo verhit geraakt, dat Kamerpersoneel tussenbeide is moeten komen om een vechtpartij tussen het Volksunie-lid Babyion, vice-premier Cools en de Belgische minister Major te voorkomen. Volksunie-afgevaardigden begon nen vanaf hun banken fascisten te roepen en er ontstonden heftige woordenwisselingen. In de Belgische Kamer en de Senaat is men al enkele weken bezig met de behandeling van een grondwetsherziening en met wets voorstellen die beogen allerlei za ken die anders in het licht van de Belgische taalstrijd in de toekomst tot moeilijkheden aanleiding kun nen geven, vast te leggen. Op een gegeven moment wilde Kamervoorzitter Van Acker don derdagmiddag laten stemmen over een door de Volksunie ingediend amendement dat betrekking had op het toekennen van eigen belas tingmiddelen van de verschillen de groeperingen in België. Een woordvoerder van de Christelijke Volkspartij zegde steun toe aan dit amendement en dat was aanlei ding voor een socialist om schor sing van het debat te vragen. De Kamervoorzitter schorste de vergadering en terwijl de afge vaardigden de vergaderzaal ver lieten, ontstond een hevige woor denwisseling tussen een socialist en een afgevaardigde van de Christelijke Volkspartij. Al spoe dig heerste er een algemeen tu mult in de Kamer en terwijl van alle kanten werd geroepen en ge scholden, dreigde de Volksunie-af gevaardigde Babyion de ministers VAN ACKER schorsing Cools en Major in de haren te vliegen. Kamerpersoneel moest de mannen scheiden. Na afloop van de schorsing be sliste Kamervoorzitter Van Acker dat de stemming over het amen dement uitgesteld zou worden. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG. De verschillen van inzicht op het wereldvoedselcongres in Den Haag zijn gisteren ook in de commissievergadering duidelijk aan het licht gekomen. In de meeste com missies tekenden zich twee groepen af. De ene groep benaderde het pro bleem van de ontwikkeling vooral vanuit de technische kant en de nieuwe mogelijkheden voor techni sche oplossingen die het wereldvoed- selplan van de F.A.O. biedt. De andere groep, waarin vooral jongeren zitten, wijst deze benade ring af als de technokratisch en zoekt het heil vooral in politieke benade ring af als te technocratisch en zoekt de politieke onwil van de geïndus trialiseerde landen als grootste oor zaak van de onderontwikkeling. De indruk van de congresleiding is ech ter dat er voldoende bereidheid zal bestaan om tot een gezamenlijke op stelling te komen. Vandaag is het de dag van de jon geren. Het oorspronkelijke program ma, een vormdiscussie over de rol van de jongeren, is op verzoek van de jongeren geschrapt. In plaats daarvan komt er een algemene open discussie over de ontwikkelingspro blematiek. De jongerenstuurgroep heeft de congresleiding laten weten dat zij geen voorzitter, geen forum en geen podium nodig zullen hebben. Vandaag is ook de hongerstaking waartoe de jongeren het initiatief hebben genomen, begonnen. In hel jongerendorp wordt 24 uur niets ge geten. De bars verstrekken alleen glazen water tegen een dubbeltje. De opbrengst en het uitgespaarde geld is bestemd voor het congres van ver tegenwoordigers van de bevrijdings bewegingen dat van 26 tot 28 juni in Rome wordt georganiseerd door World Counsil of Peace. Congresdeelnemers, die aan de hongerstaking meedoen, hebben van morgen bij de ingang van het con gresgebouw een badge ontvangen, zo dat zij herkenbaar zijn. Dr. Boerma, directeur-generaal van de F.A.O. heeft de jongeren toegezegd dat hij zal meestaken. uniek en 18.90 OP ZOOM lijke slagerij Krabbendijke 01100-5728. VISSER VOUèRE IN SAMEN VAN ZIJN o FHEBBER 9 eciaalzaak FOON 01140 - 3178 EG 70 - HULST - TEL. 3738 een assortiment unieke sortering IN VELE MODELLEN ook voor vrije rondwan- 20 cent, lobelia 20 cent, nia's 20 cent. HET ziet er op dit ogenblik niet zo best uit met de Nederlandse defensie. Allerlei essentiële zaken ontbreken; er wordt in vele geval len gewerkt met verouderd materi aal. Een en ander is het gevolg van de bezuinigingen, die de laatste ja ren op de defensie zijn toegepast, bezuinigingen, die zijn ingegeven door overwegingen als ,,de Russen komen toch niet", en „een bewape ningswedloop is een gevaar voor de vrede." In deze tijd berust de vrede nog steeds op het machtsevenwicht tus sen Oost en West. Als de defensie van het Westen door een te ver gaande bezuiniging zou worden uit gehold kan daardoor de vrede in ge vaar worden gebracht. Volgens prof. De Jong zijn wij in Nederland en in andere Westeuropese NAVO-lan- den thans met die uitholling doende. Dezer dagen heeft hij alarm geslagen. Zoals het er nu naar uitziet wachten ons straks bin nen (en buiten) het parlement ver hitte discussies over de omvang van de Nederlandse defensie-inspannin gen. Een goede defensie veronderstelt een eendrachtig volk. Als, zoals nu het geval is in Amerika, een groot deel van de burgers van mening is dat de strijdkrachten voor een slech te zaak (Vietnam) worden ingezet dan,is er heel weinig bereidheid om geld te fourneren voor de defensie. Als er, zoals in Nederland, door zeer respectabele instituten als de Pax Christi-beweging en de Hervormde Synode levensgrote vraagtekens worden gezet bij begrippen als de gerechtvaardigde oorlog dan heeft ook dat consequenties. Maar er is meer. In deze tijd wordt aan zaken als orde, gezag, tucht en discipline nieuwe inhoud gegeven. Dat proces van democrati sering en inspraak houdt niet halt voor de poort van de kazerne. Ook de strijdkrachten worden er mee ge confronteerd. Een bataljonscomman dant moet er evenzeer een ant woord, een aanvaardbaar antwoord op weten te vinden als de directeur van een fabriek. Anders komen er moeilijkheden. Van tijd tot tijd zijn er voorval len te signaleren die doen vermoe den, dat de defensieleiding met het hierboven aangestipte democratise ringsproces nog niet goed raad weet. En met name geen passend antwoord heeft op provocaties e.d., die ook bij het democratiseringspro ces! horen. Als een dienstplichtige bijvoorbeeld tot twintig maanden gevangenisstraf wordt veroordeeld, omdat hij weigert de militaire groet te brengen dan kan ons inziens heel moeilijk van een passende reactie worden gesproken. Als de defensieleiding straks bij ons volk meer begrip hoopt te wek ken voor de defensie dan zal zij zich eerst nader dienen te verdiepen in de opvattingen van de Neder landse burger omtrent de defensie. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG In de Twee de Kamer is gisteren aange drongen op meer openbaar heid van gegevens over lucht verontreiniging. De Kamer he sprak gisteren met staatssecre taris Kruisinga (Volksgezond heid) diens wetsontwerp over de luchtverontreiniging. De vier regeringspartijen hebben een amendement op het wetsontwerp ingediend, waarin wordt gevraagd de raad voor de luchtverontreiniging jaarlijks een verslag te laten uit brengen over de stand van zaken met de verontreiniging van de lucht. Deze raad zal worden ingesteld om de regering van advies te dienen over problemen van luchtverontrei- ook dat de gegevens van officiële me- ook dat de gegeven van officiële me tingen worden verzameld door de raad en desgevraagd aan de kamer worden overgelegd. VVD, KVP en SGP hebben verder een voorstel in gediend om de vergaderingen van de raad in bepaalde gevallen openbaar te laten zijn. De heer Oele van de PvdA heeft een amendement ingediend om een rijksbureau voor de bestrijding en onderzoek van luchtverontreiniging te stellen. Bij dit bureau zouden alle onderzoeksactiviteiten op het gebied van de vuile lucht moeten worden gecoördineerd. Gemeenten, Gedepu teerde Staten en het rijk, die op grond van de wet een belangrijke taak gaan krijgen bij de bestrijding van luchtverontreiniging, moeten hij het centrale rijksbureau terecht kun nen voor informaties, aldus het amendement van Oele. In het wetsontwerp wordt de re gering de mogelijkheid gegeven voor schriften op te stellen waaraan auto motoren, verwarminigsinstallaties, in dustriële apparaten en brandstoffen moeten voldoen. Bestaande luchtver- vuilers, die zich om aan de voor schriften te voldoen in hoge kosten moeten steken, kunnen voor finan ciering terecht bij een aanpassings fonds. Degenen die kunnen aanto nen dat ze schade lijden van veront reinigde lucht, kunnen vergoeding krijgen uit een schadefonds. De re gering kan bepaalde gebieden aan wijzen als saneringsgebied, waar de luchtverontreiniging verminderd moet worden. De overheid kan de vervuilers heffingen opleggen om daarmee de kosten te dekken nodig om luchtverontreiniging tegen te gaan en om het ambtelijk apparaat en onderzoek inzake vuile lucht te betalen. Tegen dit laatste maakte de KVP'er Hutschemaekers bezwaar. Hij vond dat het nodige ambtelijke ap paraat en het onderzoek zaken van algemeen belang zijn, die daarom ook uit de algemene belastingpot moeten worden betaald. De heer Oele wil bij amendement ook pro vinciale, regionale en gemeentelijke overheden de mogelijkheid geven om| een gebied tot san-iringsgebied aan te wijzen. De heer Van der Lek (PSP) on derschreef het uitgangspunt van de wet, dat de vervuiler moet betalen om de geleverde vervuiling ongedaan te maken. Maar daarmee wordt geen oplossing gegeven voor het pro. bleem van de vervuiling door auto's, benzine, wasmiddelen, spuitflessen en vooral plastics. De fabrieken die deze produkten maken, aldus Van der Lek, kunnen vervuiling meeproduce- ren. Maar de produkten zelf die zij afleveren, kunnen ook vervuilen. Daarvoor is het moeilijk de fabriek aansprakelijk te stellen. Maar het is ook ondoenlijk de individuele gebrui ker volgens het principe „de vervuiler betaalt" aan te spreken. Koning Boudewijn van België is gisteren voor een (eerste) of- cieel bezoek aan Kongo-Kinsha sa in Kongo aangekomen. Samen met president Moboetoe maakte hij een rijtoer door de straten van Kinshasa. WILLEMSTAD (ANP) Geheel onverwacht is de Antilliaanse minis ter van Sociale Zaken en Volksge zondheid Nita overleden. Hij bereik te de leeftijd van 49 jaar. Hij werd maandag j.l. in het ziekenhuis opge nomen, waar de geneesheren bleek dat hij leed aan een neurologische aandoening. Woensdag deelde men mee dat minister Nita was overge bracht naar de „intensive care" af deling van het hospitaal. De neurologische afwijking bleek te zijn veroorzaakt door een virus, waardoor gedeeltelijke verlamming was veroorzaakt, aldus de behande lende geneesheren. De Antilliaanse regering heeft op verzoek van de familieleden van de overledene, een telegram verzonden naar Havana en Caracas, en verzocht een patholoog-anatoom ter beschik king te stellen voor het verrichten vian autopsie. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Nelissen van Economische Zaken zal op kor te termijn het probleem van de vele raden en adviesinstanties op het ter rein van de kernenergie bestuderen. Hij beloofde dat gisteren de Tweede Kamer, die woensdag nogal wat kri tiek had geleverd op de veelheid van adviesorganen in ons land. Minister Nelissen erkende, dat de hele adviseringsorganisatie herzien moet worden en dat het allemaal veel eenvoudiger zou kunnen. Hij noemde de organisatie van de advi sering en de bestuurlijke organisa tie van het Reactor Centrum Ne derland topzwaar. Een voorgenomen statutenwijziging zal het curatorium van het RCN laten verdwijnen. Voorts zullen wijzigingen worden aangebracht in de adviesraad van dit instituut. Volgens minister Nelissen heeft de industriële raad voor de kernenergie erg nuttig werk verricht, maar de centrale raad voor de kernenergie is volgens hem niet goed uit de verf gekomen. De bewindsman zei voorts, dat de kernenergie niet los kan wor den gezien van het vraagstuk van de advisering op het totale terrein van onderzoek en ontwikkeling. Nagegaan zal worden of de centrale raad voor de kernenergie kan wor den ondergebracht in de raad van advies voor het wetenschapsbeleid. De toegezegde studie zal dit jaar wel niet meer voltooid worden. Wel mag voor 1 januari een nota over het te voeren kernenergiebeleid van mi nister Nelissen worden verwacht. Deze toezegging maakte een des betreffende motie van D '66'er De Goede overbodig. In deze motie werd ook gesproken over het ontbreken van een gezamenlijke visie van over heid, wetenschap, elektriciteitsbe drijven en industrie op de toepassing van kernenergie. De bewindsman be streed de juistheid van deze stel ling. Die visie is er volgens hem wel, maar het is niet eenvoudig een der gelijke visie om te zetten in harde feiten. EI A AG (ANP) De initiatief- rstellen van de Tweede-Ka- n Van Thijn en Franssen (beiden PvdA) die beoogden bij de benoeming van burgemeesters en coatnussarisscn der koningin het recht van aanbeveling toe te kennen aan pbjbenteraden en Provinciale Staten hebben, zoals verwacht, geen meer- Hajfceid in de Tweede Kamer gehaald. De twee wetsontwerpen kregen de ?teun van de fracties van PvdA, D'66, PSP, CPN en de groep-Aarden. ï??3Lnarne de vier regeringspartijen KVP, ARP, CHU en VVD hadden ovwwegende bezwaren tegen deze ?jjerpen' die te veel het karakter hadden van een tussenstation op de weg naar de gekozen burgemeester. (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG. Neem de belem meringen weg, die het thans de on geveer een half miljoen gehandicap te landgenoten onmogelijk maken aan de recreatie deel te nemen. Maak de recreatieve voorzieningen in de openlucht voor hen bereikbaar en bruikbaar. Dit laatste kost slechts een fractie van de totale bouwkos ten, indien tenminste in een zo vroeg mogelijk stadium met de speciale voorzieningen rekening wordt ge houden. Vaak is het eerder een kwes tie van onkunde en onwetendheid dan van onwil, wanneer de opdracht gevers, architecten en andere techni ci niet of in onvoldoende mate tege moet komen aan de specifieke wen sen van de gehandicapten, die als volwaardige leden van de samenle ving dienen te worden gezien en te gemoet getreden. Dit is het advies, dat staat in een gistermiddag in Den Haag gelan ceerd rapport „Openluchtrecreatie en gehandicapten", samengesteld door een gelijknamige beraadsgroep van de Nederlandse Centrale Vereniging ter Bevordering van de Revalidatie en de stichting Recreatie. Aan het beraad werd deelgenomen door ver tegenwoordigers van organisaties op het gebied van de revalidatie en re creatie, invalidenbonden en de over heid. De beraadsgroep hoopt, dat alle bij de recreatie betrokken instanties, zo wel uit de overheids- als de particu liere sector, bij de bouw en/of aan leg van openluchtrecreatie- en toe ristische voorzieningen aan de in het rapport gedane aanbevelingen zullen geven. Enkele van deze aanbevelin gen zijn: een speel- en ligweide zal voor een rolstoelbezitter goed bereik bare horizontale vlakken dienen te bezitten; voorzieningen voor ver- blijfsrecreatie, hotels, restaurants e.d. zullen een aangepaste badruimte moeten hebben, vrij van obstakels zijn etc. Deze eisen gelden eveneens voor o.a. zwembaden, sporthallen, strand en drukbezochte attractie- punten. Het rapport geeft verder sugges ties om de openbare vervoermidde len af te stemmen op gebruik door ook gehandicapten. Verder pleit de beraadsgroep voor ontheffing van parkeerverboden voor gehandicapten en de openstelling van voor brom fietsen gesloten fietspaden voor ge motoriseerde invalidenwagens. AMSTERDAM (ANP) De Am sterdamse politierechter heeft de eer ste drie van de circa 70 jongelui, die op bevrijdingsdag het pand Heren gracht 529 kraakten, conform de eis ter zake van lokaalvredebreuk ver oordeeld tot een boete van 100. (Van onze correspondent) AMSTERDAM De bezetting van de twee Amsterdamse havenbedrij ven Kon. Hollandse Lloyd en Muller en c. door resp. 250 en 500 werkne mers is beëindigd. Aanvankelijk zag het er naar uit, dat de arbeiders ook vandaag zouden blijven staken, maar gistermiddag laat bereikte de vak bonden en de directies overeenstem ming. De werknemersorganisaties namen genoegen met de aangeboden garan tie, dat de integratie van de beide ha venbedrijven in gevai van een fusie geleidelijk zal geschieden en dat men bij het overleg over deze eventuele integratie betrokken zal worden. „Er kan nu niets gebeuren, dan na in spraak van onze zijde", aldus gister avond een vakbomdswoondvoerder, die zich zeer blij toonde met het be reikte resultaat. Achtergrond van op geheven bezettings- resp. stakings actie is het gerucht, dat de K.N.S.M. met de Kon. Ned. Scheepvaartmaat schappij de Lloyd en Muller wil over nemen. Het personeel van de twee laatstgenoemde firma's maakte zich daarover ongerust, omdat de KNSM die latste jaren niet goed floreerde. DE TREIN van Maastricht naar Zand- voort is gisteren op een overweg in botsing gekomen met een vrachtwa gen. Er waren geen gewonden. Het oponthoud duurde uren. De trein en de vrachtwagen werden zwaar be schadigd. (ADVERTENTIE) Voorts wordt gedacht aan een rui mere interpretatie van het begrip „sociale indicatie" in het raam van de sociale wetgeving, waardoor het mogelijk zou worden dat meer ge handicapten dan thans de beschik king zouden krijgen over een auto. Aangezien een grote groep gehandi capten in een allerminst rooskleu rige financiële positie verkeert, vindt de oeraadsgroep dat een verhoging van de uitkeringen op grond van de sociale wetgeving op zijn plaats is. In afwachting hiervan beveelt het rap port aan op basis van een aantal cri teria gehandicapten „paspoorten" te verstrekken, waarop zij reductie kunnen krijgen op o.a. toegangsprij zen voor zwembaden, sportwedstrij den openbaar vervoer. Het rapport spreekt ook over waardebonnen voor taxivervoer. AUDREY 49.95 PS (Pruik Speciaal) is de kwaliteitspruik van 100% echt haar. Keus uit vele modellen, ook gemeleerd, in maar liefst 24 kleuren Saskia 39.95 Gina 89.95 Tara 59.95 Sophia 99.95 Marina 69.95 Lolita 119.95 Nu ook synthetische pruiken prachtig met garantie 29.95 Uw altijd-klare tweede kapsel Om 'pst' tegen te zeggen Uitsluitend verkrijgbaar bij on derstaande, deskundige PS- agentes. Bel voor 'n afspraak; óók 's avonds en in 't weekend. BREDA: Mevr. Veger, Doenra- destraat 370, tel. 01600-46872 (IJpelaar). BREDA; Mevr. Am- merant, Anderlechtstraat 32, tel 01600-48082 (Hoge Vucht). KLÜNDERT: Mevr. de Vos, Hil- sepoort 9, tel. 01682-356. DIN- TELOORD: Mevr. Wessels, De Ruyterstraat 31, tel. 01672-599 ST.-WILLEBRORD Mevr. Wagt- mans, Rugstraat 41, tel. 01653- 3023. .f Er vallen klappen momenteel landgenoten verenigd in vrede en welzijn -vaart. En wellicht vallen er ook hoofden binnenkort. In het le ger bedoel ik, maar dat had u na tuurlijk allang door. Den Toom wist uiteraard ook al tijden dat het le ger een redelijke puinhoop was (de meeste dienstplichtigen ook, maar die worden merkwaardig genoeg nooit geloofd). De minister heeft zijn mond mooi gehouden, want het gaat tenslotte om zijn baantje. En daarom liet men ik zie al een duister complot voor me, gesmeed in de donkerste kamers van de BVD eerst dr. De Jong een waarschuwen de vinger opsteken. En later doet ook Luns nog eens een duit in het zakje. De Koninklijke Landmachteloos Wedden om een tank dat er bin nenkort weer een groot aantal mil joenen voor defensie vrijkomen Tegen een dipl. sld., in het gewone leven psycholoog, die toevallig iets anders beweert (en doet) dan de excellenties en hooggeleerde heren, wordt één jaar gevangenisstraf ge- eist. Zo gaat dat in Navo-Nederland. Wat zou nou een alternatieve ad- vo raat-fiscaal tegen die alternatieve soldaat geëist hebben We zullen maar snel overschake len, beste mensen (uit mijn 21 mnd. in ,,'t groen" valt ook wel het een en ander te vertellen. Ik zwijg als het graf). Het zijn nu niet bepaald mijn beste wereldkampioenschappen. Wordt eerst mijn favoriet Engeland uitgeschakeld, volgt daarop onmid dellijk Duitsland, wat na de Engel sen weer mijn favoriet was. Brazilië is in de finale mijn fa voriet, Italië zal dus wel winnen Onbewezen stelling; De beste manier om balen van het leger te krijgen is in dienst te (moeten) gaan. Bankrovers in spe, opgelet. „Geef mij geld of ik maak je dood", riep een gemaskerde tegen een angstige kassier van een bank in Stockholm. De man had een groot mes, waar hij vervaarlijk mee zwaaide. Op het zelfde moment echter tikte iemand de rover op de schouder, toonde be halve een vastberaden gelaat ook een politiekaart en arresteerde de man ogenblikkelijk. Premier Wilson (is-ie nog premier of is-ie het niet meer: het was toen ik dit schreef, nog niet bekend) heeft tijden- zijn verkiezingscampagne maar liefst 24 eieren naar zijn hoofd gehad. Sommige troffen doel. Zijn vrouw Mary was ook éénmaal doel wit. „En we hadden nog wel on ze beste spullen aan", zei de premier. Deskundigen hebben vastgesteld dat 24 eieren in 3 weken neerkomt op de gemiddelde leg van een Brit se kip met kop. Gegroet. MERIJN (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. Er komt geen extra aftrek voor het arbeidsin komen van de gehuwde werken de vrouw bij de bepaling van de hoogte van de aanvullende huur subsidies. Minister Schut (Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening) verklaarde dit gisteren bij een interpellatie van het Kamerlid Nypels (D'66), waarin deze de minister verzocht zulks wei te doen. Hij diende daartoe een motie in die door de minister werd ontraden en door de regeringsfracties werd verworpen. De aanvullende huursubsidies zul len oei 1 juli worden gegeven. Volgens de heer Nypels zou deze regeling van de minister een belem mering inhouden voor de gehuwde vrouwen om te gaan werken. Het ar gument van minister Schut de motie niet over te nemen was, dat het ge zamenlijk inkomen van man en vrouw zijn weg vindt in bestedingen van allerlei aard. Daartoe wil hij voor dit speciale geval geen extra- maatregelen. Een motie van het PvdA-Kamer- lid Vellenga de regeling uit te bou wen tot alle gesubsidieerde huurwo ningen werd eveneens verworpen. De regeling heeft alleen betrekking op gesubsidieerde huurwoningen die na I960 zjjn gébouwd Hij geldt voor die huurders welke een belastbaar inkomen hebben van minder dan 15.000,— per jaar en 15 tot 17 pro cent daarvan verwonen. De subsidie moet worden aangevraagd bij de col leges van b en w van de verschil lende gemeenten en zal om de twee jaar opnieuw worden bekeken.

de Stem | 1970 | | pagina 17