Waarom niet meteen de makkelijkste manier? de postgiro Praat 's gratis! van de weduwe Scheepsberichten ANP-beurs overzicht coupon dan kun je in een handomdraai 1 alles te weten komen over een goede baan bij de nmb! kijkt uit ftÉairll I© :as! DINSDAG 16 JUNI 1970 Ja, de Postgiro is voor mij het gemakkelijkst. Waarom? Nou, om maar eens iets te noemen: m'n man krijgt iedere maand precies op tijd z'n salaris op de Postgiro, maar als huisvrouw heb je toch nog contant geld nodig. Je kunt dan bij ieder postkantoor terecht - ook na drieën - en er zijn maar liefst zo'n 2300 postkantoren in Nederland. Nou, dat is nog maar één van de voordelen Bel even 0017 (kost u niets) en vraag alles wat u weten wilt over de Postgiro. Wij sturen u graag het aanmeldings formulier en de handige folder "de Postgiro... da's makkelijk" thuis. Overigens: ook bij het postkantoor liggen alle nodige inlichtingen voor u klaar. 10 grote voordelen van de Postgiro: snel: steeds precies op tijd uw salaris, loon, pensioen of ander inkomen ruim 2300 postkantoren om contant geld op te nemen, ook na 3 uur 's middags geen onnodig geloop en geen incasso- of stortingskosten meer. Al uw betalingen per Postgiro! geen omkijken meer naar periodieke betalingen (abonnementen, huur, gas, electra enz.) gratis verzending van uw girokaarten: geen kosten voor enveloppen en postzegels duidelijke overzichten van uw betalingen en ontvangsten gegarandeerde girobetaalkaarten in plaats van contant geld 4-7% rente op girospaarrekeningen bij de Rijkspostspaarbank of de 3 Vakbonds spaarbanken. het grootste gironet van Nederland: meer dan 2 miljoen rekeninghouders, nu al bijna de helft van alle gezinnen de Postgiro is van en voor ons allemaal de postgiro Voor alle leeftijden zijn er verrukkelijke flamenco jurkjes Voor prijzen waar geen woord spaans bij is. Dit jurkje is van 100% katoen. Maten 116-146 19.75-22.75 Ik ben geïnteresseerd in een baan bij de NMB. Wilt u een afspraak met mij maken? JP-13 NAAM ADRES. WOONPLAATS Deze coupon in gesloten envelop waarop 25 ets postzegel zenden aan: NMB, Afdeling Personeelszaken, Veemarktstraat 55, Breda 0ÊtÊtÊÊm De Nederlandsche Middenstandsbank is een snel groeiend en levendig bedrijf. En dat blijkt ook uit de snelheid waarmee je aan de weet komt of er een goede baan voor je is weggelegd bij de NMB. Je vult de coupon in of je pakt gewoon de telefoon en draait het onderstaande nummer. Een afspraak is dan gauw gemaakt! De NMB krijgt er steeds meer yestigingen bij, bestaande aktiviteiten worden uitgebreid. En daarom hebben wij voor diverse funkties nieuwe mensen nodig, tussen 16 en 20 jaar, met enige jaren voort gezet onderwijs. Door de vele facetten van onze bank is er ook voor jóu wel een baan bij, waarin je tot je recht komt. Kom, coupon invullen of telefoon pakken, nummer 24311 (Breda) draaien. In een handomdraai weet je meerl een -dagolag zit u dus 8<wd me) uw advertenties nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voelt!

de Stem | 1970 | | pagina 10