Bulgaarse voetbalexpert dr. Boskov Schön„Meesterlijke schaakzet van Didi" Rusland hoopt op regen KORT MEXICAANS Arbiters waren soepeler Pèru erg gevaarlijk Engeland- Brazilië big match HurstThe golden boy Mexico moet winnen van El Salvador Kimlvali Alf Ramsey: veel geduld; beetje geluk PONTIAC -Toto 47 Uruguay-Israël Engeland-Roemenië Mexicaanse spraak verwarring diploma hoera natuurlijk bij: v.d. ZWAAN X X 17 DE STEM VAN DONDERDAG 4 JUNNI 1970 21 „TEAMS ZUID-AMERIKA ZULLEN OVERHEERSEN' (Van onze speciale verslaggever) MEXICO De scheidsrechters in de wereldkampioenschappen hebben hun greep wat verslapt. De drie, die dinsdag hebben gefloten, waren minder streng dan de Westduitse scheidsrechter Kurt Tschenscher bij Rusland-Mexico, die vier Bussen en een Mexicaan waarschuwde en het spel herhaaldelijk onderbrak. In de drie wedstrijden van dinsdag wer den gemiddeld niet meer dan een of twee spelers gewaarschuwd en de tackles kwamen sneller en vrijer en ijleven soms ongestraft. Bij Peru-Bulgarije was het voor de Italiaanse scheidsrechter Antonio Sbardella het grootste probleem om spelers en coaches van het veld te krijgen, een oud-wereldbekerpro bleem. In de eerste helft stuurde hij de Bulgaarse masseur weg, in de tweede helft trok hij aan de mou wen van een kluwen Peruaanse spe lers, die aan de kant zaten en het veld waren opgekomen om zich te werpen op Cubillas, die het winnen de punt maakte. De Schot Bob Da vidson had hetzelfde probleem bij Uruguay-Israël. Toen de aanvoerder van Uruguay. Pedro Rocha gewond werd, trok hij aan zijn arm en gebaarde voor een brancard. In de paperassen van Davidson stonden drie onofficiële waarschu wingen, drie voor spelers van Uru guay en een voor Israël. De Belg Vital Loreaux deelde slechts een enkele berisping uit aan le Roemeen Mganu. Zijn fluiten ras vastberaden en gezaghebbend, zonder te streng te zijn. (Van onze speciale verslaggever) GUADALAJARA Geoff Hurst (28) is „the golden boy" van het Engelse voetbalteam. In 1966, toen zijn land de wereldtitel behaalde in de finale tegen West-Duitsland (4 2) scoorde hij drie doelpunten, waarvan het laatste. Dinsdagavond scoorde hij de winnende treffer te len Roemenië, waarmee hij Enge land in een gunstige uitgangspositie laveerde. Hurst hoort bij de meest succes volle doelpuntenjagers van Engeland d® historie. In de laatste 35 jaar was hij de enige speler in de Engel se league, die zes doelpunten in een wedstrijd kon scoren, J'81 meter grote speler van üu ?m United begon als midden- oiuspeler, voordat zijn talent als aanvaller werd ontdekt. Zijn debuut als international maakte hij in 1966 onder sir Alf Ramsey bij de 10 verwinning op West-Duitsland op Wembley. In dit seizoen heeft hij f ï'et Y?e' gepresteerd, maar het tr o vrouw (hij is pas ge- t»°U]V. 'n Mexico op de tribune zit duimen schijnt hem de nodige 'aspiratie te geven. (Van onze speciale verslaggever) MEXICO-STAD Uit de gehele wereld stroomden gisteren reacties bin nen op de wedstrijden, die voor het eerst in elke groep werden gespeeld. Engeland, dat Roemenië door een doelpunt van Geoff Hurst met slechts 10 kon overwinnen, vond alleen in eigen land een aan „verheerlijking" grenzend oordeel. Voor de rest was de lof voor de titelverdedigers slechts matig. De 20 overwinning van Uruguay op Israël werd overal als normaal beschouwd, alleen in Israël gaf het reden tot vreugde aangezien men het resultaat alleszins eervol vond. De grootste beroering bracht wel de wed strijd tussen Peru en Bulgarije teweeg. De Peruanen wonnen deze wed strijd nadat zij vlak na de rust nog tegen een 20 achterstand hadden aan gekeken en iedereen hen als verloren beschouwde. De mannen van trainer Didi explodeerden echter in het laatste half uur en dat wijst erop dat de Zuidamerikaanse vertegenwoordigers inderdaad minder last hebben van de klimatologische omstandigheden en over een groter uithoudingsvermogen beschikken. Wie deze wedstrijd bekijkt moet inderdaad tot de conclusie ko men dat de Bulgaren sterker waren dan hun tegenstander, maar het door henzelf gedicteerde tempo niet tot het einde konden volhouden. En dat kon Peru wel. Dr. Boskov, trainer van het Bulgaarse elftal verklaarde niet voor niets teleurgesteld na het duel: „Bij dit wereldkampioenschap zullen de Zuidamerikaanse ploegen domineren Dr. Boskov, die in de gehele we reld de erkenning geniet een voet- baldeskundige te zijn stelde: „Dit heeft zich toch duidelijk geopen baard. Alleen door hun betere condi tie konden de Peruanen nog de zege naar zich toe trekken. Mijn spelers hadden na een uur eenvoudig geen lucht meer. Het zou mij niet ver wonderen als deze ploeg van Duits land zou winnen en als eerste in onze groep zou eindigen". Peru's trainer Didi verklaarde na afloop: „Wie de spelers van Peru goed kent behoefde na de 2—0 achterstand niet te wanhopen. De inzet van mijn ploeg heeft de Bulgaren volkomen verrast. Wij hebben de kwartfinales al bijna bereikt en kunnen de overi ge wedstrijden met groot vertrou wen tegemoet zien." Juan Hohberg, de coach van het Uruguayese elftal zei na afloop van de wedstrijd: „De blessure van Pe dro Rocha is voor ons een ernstige slag. Voordat de dokter hem weer onderzocht heeft kunnen wij niets zeggen over de ernst van de blessu re". Rocha, een middenveldspeler, is een van de beste spelers van Urugu ay. „Uruguay is niet gewend op een nat veld, zoals vandaag, te spelen. Ik zou zeggen dat Uruguay zich voor ongeveer 60 procent heeft ge geven. Uruguay kan zich elk mo ment aan de omstandigheden aan passen en vandaag gaven wij net dat wat nodig was om te winnen. Israël leverde ons meer problemen vandaag, dan wij verwacht hadden. Tot vandaag was onze voornaamste tegenstander Isrël, maar nu denken wij natuurlijk meer in termen van Italië omdat dat onze volgende te genstander is. Pas later zullen wij ons om Zweden gaan bekommeren. Wat betreft de wedstrijd tegen Ita lië men kan erop rekenen dat ons elftal alles in het werk zal stellen om de overwinning in de wacht te slepen". MEXICO-STAD Mexico bereidt zich voor op zijn tweede poulewed strijd, aanstaande zondag tegen El Salvador. Een van de officials, Ja- vier de la Torre, wilde gisteren al kwijt dat de Mexicanen absoluut moeten winnen. „Wy hebben twee punten nodig om daarna met meer zelfverzekerd heid de Belgen tegemoet te treden", zo zed hij. Die wedstrijd wordt op 11 juni, de laatste dag vain de poulewed- stryden, gehouden. Wint Mexico van El Salvador, dam heeft het drie pun ten verzameld, en er nog maar een nodig om tot de kwartfinales door te dringen. U' ®aze speciale verslaggever) die il "De beste wedstrijd, tot dusver heb gezien", zei .cns ''«op Ove Kindval over de door dl ^"'-Bu'.garije. „Als wij Moot i'10u heenkomen en dat !eer kunnen de Peruanen t; v„„jVaarliike tegenstanders zijn. (Put», voora' de nummers negen do T Le?n> en 11 (Pedro Gallar- aaiN„ maker van het eerste Peru- T doelpunt, goed". ^orlteur56^36 voetballers gaven de "edstritj aan het volgen van deze hun en Uruguay-Israël, die „Wij uaigen poule werd gespeeld. Israël ka„nen ,Italië vrij goed en tegenstand,!en al te moeilijke v3n Fa;;,vL 21Jn zei de topscorer v°orkeu j WCUA Iiei d boven U e'gen pou] ennen Ital „a n°oit ec_. Van Feiim,er 2jin"> zei de topscorer zagen ij' Later op de avond Ur„„. We<ten samenvattingen ?°®ienio Ay"Israël en Engeland- «atsto commentaar op de v°atbai ti„„ u1Jti. luidde: „Dit soort Seloof (jat a mij niet al te best. Ik ik stel „i. Roemenen op een ge- ftiet. |n ".f waren, maar dat lukte ,e'P"nt tn„ ?,eval kregen zij een De Israëlische traoiner Emmanuel Shefer zei na de wedstrijd dat hij zeer verheugd was over het spel van zijn spelers. Hij zei: „Vergeet vooral niet dat alle Israëlische spelers ama teurs zijn en ik ben blij dat mijn spelers zulk een professioneel spel te zien hebben gegeven. Zij werden meer uit hun spel gebracht door het natte veld. Gedurende elf maanden van het jaar spelen wij in Israël op zeer droge velden. Dit was iets nieuws voor ons en ik begrijp waar om mijn spelers voortdurend onder uit gingen". Shefer voegde hieraan toe: „Aangezien mijn spelers ama teurs zijn hebben zij niet de licha melijke conditie van de andere elf tallen en dat is de reden waarom zij vaak niet achter een bal aangingen m gevallen waarin andere spelers dat wel gedaan zouden hebben. Ik weet nu dat ik terecht bang was voor de Uruguezen en na 11 juni zal ik u kunnen vertellen of het ook zo is dat ik nu bang ben voor de Italianen". De Braziliaanse coach Mario Zaga- lo vond de overwinning van Enge land op Roemenië „erg fraai". Hij had opgemerkt dat de Engelsen tak- tisch zeer goed over het veld ver spreid waren en niet al te veel hoefden te rennen omdat zij de juis te manier vonden om de open gaten af te dekken. „Roemenië had na het doelpunt de gelijkmaker moeten proberen te ma ken, maar in plaats daarvan bleven zij in de verdediging. Mij scheen het toe dat zij blij waren met zo'n klein verschil te verliezen", aldus Zagalo. Opmerkelijk vond Zagalo de vergelijking met de wedstrijd van zondag tussen Mexico en Rusland dat in beide wedstrijden zeer voor zichtig in de verdediging werd geo pereerd. De Tsjechoslowaakse coach Josef Marko vond de overwinning voor Engeland gerechtvaardigd. Hadden sommige spelers wat meer geluk met hun schoten gehad dan had Engeland met groter verschil gewonnen. Hij had opgemerkt dat de Engelsen in het begin van de wedstrijd bang schenen te zijn om te veel te lopen omdat zij er niet zeker van waren dat zij aan het eind nog kracht over zouden heb ben. „Engeland heeft", vertelde een on bewogen Alf Ramsey dinsdag na de wedstrijd tegen Roemenië, „De wed strijd van de eerste tot de laaste minuut volledig in handen gehad". Professor Anigelo Nicolescu, de Roe meense trainer, vond ook dat zijn elftal sterk had gespeeld. „Tegeno ver de wereldkampioen hebben wij geen gek figuur geslagen. Met iets meer geluk zou het doel dat wij nastreefden, een gelijk spel, ook be reikbaar zijn geweest. Mijn elftal zal na deze wedstrijd bepaald niet spelen als een ploeg, die zich kans loos weet. Wij hebben nog twee wedstrijden om onze kwaliteiten te bewijzen en die twee wedstrijden zullen wij daarvoor gebruiken ook". Ramsey bevestigde dat er een vlaagje geluk nodig was geweest om van Roemenië te winnen. „Maar", vertelde sir Alf, „dat kan ook niet anders, wanneer je voetbalt tegen een team dat vrijwel voortdurend acht man in zijn achterhoede heeft, dan moet je veel geduld en een beetje geluk hebben. Dat geduld wordt soms beloond, soms niet. Dit keer wel". Ramsey werd ook gevraagd zijn gedachten te geven over het Brazili aanse elftal. Dit was zijn antwoord:,, Brazilië zal technisch zonder twijfel veel meer kunnen dan Roemenië, maar in fysieke kracht zijn de Roe menen volgens mij veel en veel sterker". .«iandige houding van het 70.000 koppige publiek tegeno ver de Engelsen zei hij: „Een me nigte zal altijd de vermeende under dog steunen. Ik geloof dat de Roe menen daardoor beter speelden, maar tegen het eind waardeerden de toe schouwers wat op het veld gebeur de Een Latijns-Amerikaanse jour nalist vroeg Ramsey of hij de spe lers opdracht had gegeven minder nard te spelen gezien de opdracht van de FIFA aan de scheidsrechters om niets door de vingers te zien Ramsey counterde scherp: „Ik zou graag willen weten wanneer ooit een Engels team vuil is genoemd...." De Bulgaarnse coach dr Stefan Boskov (links) met rechts zijn assistent-trainer Angelov, diep teleurgesteld na de nederlaag van zijn team tegen Peru: „De Zuidamerikaanse landen zullen domineren". (Van onze speciale verslaggever) MEXICO-STAD Vooral de prestatie van Peru, dat met 3-3 van Bulgarije won, heeft in de voetbal kampen in Mexico nogal wat op schudding verwekt. De vrees voor de mannen van trainer Didi is alom. (Van onze speciale verslaggever) MEXICO-STAD De televi sietechnici in Mexico blijken nogal wat moeilijkheden te heb ben met de geluidsverbindingen met Europa. Slechts weinig lan den hadden dinsdagavond het stemgeluid van hun eigen com mentator. Wat dat betreft heer ste er over en weer spraakver warring, waardoor Mexico de rol van het reeds lang afgedane Babyion overnam. Zo kon het gebeuren dat de Nederlandse commentator Koen Verhoeff een rechtstreeks commentaar gaf voor miljoenen Italiaanse tele visiekijkers, terwijl men in Hil versum slechts een zeer rap pra tende Fransman ontving. Vraagt men zich nu af, wie dan wel de Chinees heeft mogen doorbrij- gen (ADVERTENTIE) Juwelier - Goudsmid v. Coothplein 27 BREDA 29 Alleen in het Duitse kamp heerste een verschillende mening. Bondscoach Helmuth Schön 2ei over het spel van de Peruanen: „Ik ben niet erg verrast door het spel van Peru. Per slot van rekening heb ik dat elftal dit jaar al verschillende malen zien spelen. Verrast ben ik wel door het feit dat de Bulgaren na de rust zo plotseling in elkaar stort ten. Als een ploeg zoiets overkomt tegen een Zuidamerikaanse die dit klimaat gewend is, dan moet dat gewoon verkeerd gaan. Bijzonder onder de indruk was ik van de Peruaan Sotil. Dat was de beste schaakzet, die ik Didi heb zien doen, toen hij met 20 achterstond (Van onze speciale verslaggever) MEXICO-STAD De Russen zul len wel de laatsten zijn om te klagen over de regen, die sinds maandag avond in Mexico-stad valt. Hun eerste ware krachtmeting, de openingswed strijd van zondag tegen Mexico, is hun zeer slecht bekomen door de hoogte en de hitte, maar zij hebben nu alle hoop gevestigd op de ver wachting dat de regen nog wel enige dagen zal aanhouden. Door de neerslag daalde de tempe ratuur ongeveer zeven graden, maar gelijktijdig steeg het humeur van de Russen, die gisteren zeer tevreden hun trainingsprogramma in het Cen- tro Deportivo afwerkten. Evenals maandag had coach Ga- vriel Katchalin zijn spelers bevolen hun schuttersviziereu scherper te stellen, want daar ontbrak het nogal aan in de wedstrijd tegen Mexico. Katchalin liet doorschemeren dat hij enige wijzigingen in de ploeg zal aanbrengen voor de wedstrijd van 6 juni tegen België. Zonder dat een duidelyke verklaring werd verschaft stond het voor de deskundigen nage noeg vast dat middenveldspeler Niko lai Nieselev van de partij zal zijn. Hoewel er geen blessures zijn, meent Katchalin dat de wedstrijd te gen België om een andere taktiek vraagt dan tegen Mexico. De Belgen zijn zeer sterk, zo gaf hij toe, maar toch hoopt hij er een overwinning uit te slepen. Twee an dere gunstige factoren, die hy op merkte waren dat de wedstrijd in de namiddag wordt gespeeld, als de tem peratuur gedaald is, en dat het pu bliek vermoedelijk een neutrale hou ding zal aannemen. Achterspeler Valeri Zikov vond dat de Russen zondag ernstig gehandicapt waren. „Ik geloof dat zij maar op 50 procent van hun vermogen speel den", zo zei hij, „en in de laatste mi nuten hadden zij buitengewoon vee] last van de hitte". Zijn oordeel over de scheidsrech terlijke leiding luidde: „Ik vond Kurt Tschenscher niet zo goed als de kran ten hem vonden. Volgens mij heeft hij de Mexicanen enigszins bevoordeeld". en eigenlijk al verloren was. Met Sotil kwam er een frisse wind in het elftal. Aan hem zullen wij extra aandacht moeten besteden. Ik denk dat ik er wel iets voor weet". Op de vraag: wat dan wel? antwoordde de Duitse trainer slechts met een glim lach. De Duitse international Wolfgang Overath (1 FC Köln) over hej spel van Peru: „Ik geloof dat het 'tegen Peru vooral zaak wordt hen geen doelpunt te laten maken. Want als dat gebeurt is het hek van de dam. Dan zijn ze niet meer te houden.. Aan de andere kant vond Overath de verdediging van Peru niet erg standvastig. „Daar zullen we wel doorhoen komen", stelde hij beslist. „Ik heb in die verdediging veel gezien, waarover ik nu zal zwij gen...." Overath's medespeler Berti Vogts was vooral onder de indruk van de Peruaanse spits Gallardo. „Die heeft pas klasse", bewonderde hij. ,,Ik zal hem de hele wedstrijd op zijn tenen staan, want als-ie een maal kan schieten dan is het ge beurd. Angst heb ik niet voor hem. Als ik in het veld sta zal ik bewij zen wie van ons de beste is...." Opmerkelijk was de uitspraak van Karl Heinz Schnellinger (AC Milan) over de Peruaanse aanvaller. „Ik ken hem uit Milaan. Hij heeft vijf of zes keer bij ons gespeeld. Onze trainer kon met hem niets beginnen. Daarom hebben wij hem aan Caglia- ri verkocht. Wie hem echter nu heeft zien spelen kan daarover slechts het hoofd schudden... By het negende toernooi om het wereldkampioenschap voetbal is het met voor het eerst dat de tegen stellingen in spelregelopvattingen tussen de Latijnse en de Angelsak sische landen botsen. De FIFA heeft geprobeerd het pro bleem van de verschillende benade ring op te lossen door de scheids rechters veel en duidelijke instructies mee te geven en door nog eens een handleiding te verstrekken over wal mag en niet mag. Desondanks voelen de Westduitsers zich benadeeld. De drie scheidsrechters, die in groep drie hun wedstrijden zullen leiden komen uit Nederland (Van Ravens), Mexico (Agwter) en Spanje (Ortiz de Men- dibil). De zes grensrechters komen allemaal uit Latijns-Europese of La tijns-Amerikaanse landen en de offi ciële FIFA-waarnemer bij hun wed strijden is drie keer José Maria Co- desa] uit Uruguay, Waardoor dus. gerekend met vier officials per wed strijd, de score 1-11 is in het nadeel van de Angel-saksen. Rusland-België Uruguay-Italië_ Roemenië-Tsj^l. Salvador-Mexico Brazalië-Engeland W-Dld-Bulgarye ADO-HSV Twente-Teplice Waregem-MVV X Duisburg-Holl.Sport j X Slovan-StandLuik I Göteborg-Ander! Boru*?;' D-Malmö (Van onze sportredactie) BREDA Aangezien de Neder landse voetbalcompetitie, enkel de strijd om het landskampioenschap der amateurs moet nog beginnen, is afgelopen, heeft de Stichting Natio nale Sporttotalisator een ander re cept voor zijn toto moeten zoeken. Met de strijd in Mexico en de inter- toto-competitie was dat niet zo moeilijk en toto 46, die net is afge lopen en de volgende toto's zijn dan ook wat men noemt „half om half". Wat de intertoto-competitie be treft dient men er rekening mee te houden dat de vertegenwoordigers uit de verschillende landen in kwa liteit bijzonder grote verschillen hebben, afhankelijk van het peil dat op clubniveau in dat land heerst. Uiteraard is het voordeel van thuis- spelen in deze competitie erg groot en mag dan ook wel degelijk in de prognose worden verwerkt. In Mexi co ligt de zaak geheel anders. Elke ploeg speelt slechts drie wedstrijden en bij verlies van een wedstrijd is het al moeilijk om de kwartfinale te bereiken. Vandaar dat over het alge meen voorzichtig wordt gespeeld en de klimatologische omstandigheden voor veel Europese landen een han dicap zullen zijn. Voor sporttoto 47 staat als eerste Rusland-België op het program. On ze zuiderburen, die de bus naar Mexico niet zoals wij hebben ge mist, staan bekend als een onbere kenbare tegenstander. Buiten Pol van Himst staan er geen werkelijke vedetten in het team van coach Ray mond Goethals. Maar daarom kan het als team wel degelijk iets pres teren. De Russen lieten in de ope ningswedstrijd geen goede indruk achter, maar zullen van België moe ten winnen om enige zekerheid te hebben voor verdere plaatsing. Van daar dat de Russen toch wel favo riet zijn. In de wedstrijd Uruguay- Italië zullen de vonken eraf vliegen. Twee tegenstanders, die zo op het eerste gezicht gelijkwaardig zijn en een gelijk spel ligt dan ook voor de hand. Vraag is maar of ook de Italianen niet het trieste voorbeeld van de Bulgaren zullen volgen, die op het laatst in elkaar stortten. Roe menië en Tsjecho-Slowakije zijn twee oude rivalen, die elkaar goed kennen. Ook hier ligt een gelijk spel voor de hand. De verliezer is uitgeschakeld voor de kwartfinales en daarom zal er hard geknokt'wor den. El Salvador-Mexico is eeli tref fen tussen twee geacclimatiseerde landen. Mexico wordt gesteund door eigen publiek, maar El Salvador be schikt over een uitstekende verdedi ging. En de Mexicanen bleken niet bijster schotvaardig. „Big match" is ongetwijfeld de sitrijd tussen die grootmachten Bra- lië en Engeland. De twee zullen elkaar niet veel ontlopen, maar als Pele en Tostao, die enigszins uit vorm zijn, weer in hun oude doen geraken zullen de mannen van sir Alf Ramsey niet een beetje geluk, maar een grote dosis nodig hebben. West-Duitsland moet in staat wor den geacht Bulgarije uit te schake len voor verdere deelname aan het toernooi. In de intertoto-competitie zal ADO het moeilijk krijgen tegen de Hamburger SV, die echter sterspeler Uwe Seeler wegens de w.k. in Mexico moeten missen. ADO kan een kleine zege behalen. Ook Twen te kan_ in eigen huis van het vrij onbeduidende Teplice winnen. Te gen Varegem krijgt MVV het moei lijker. Een gelijl' snel zou voor de Maastrichtenaren al een eervol re sultaat zijn. Holland Sport zal in Duisburg bijna zeker het onderspit moeten delven. De Belgische kampi oen Standard Luik kan bij Slovan Bratislava een gelijk spel wegsle- Den, al missen beide teams hun beste spelers. Datzelfde geldt voor de andere Belgische vertegenwoor diger Anderlecht, dat bij Gotebörg op bezoek gaat. Het Zweedse Malmo zal bij Borussia Dortmund niet veel in de melk te brokken hebben. Het hotel in Leon, waar de voetballers van Peru logeren, is Jinsdag geheel leeggeplunderd Joor dieven. Ook de bagage van Je Peruanen werd niet ontzien. Met scharen en scheermessen knipten en sneden de dieven de koffers open en stalen alles wat van hun gading was zoals tv- toestellen, radio's, bandrecorders en platenspelers. De Peruaanse minister van binnenlandse zaken heeft laten weten, dat alle door de spelers geleden schade volle dig zal worden gedekt. De diefstal werd ontdekt vlak voordat de Peruanen naar het stadion zouden gaan om tegen Bulgarije uit te komen. Getuige het feit dat Peru met 32 won, is het wel zeker dat de concen tratie van de Peruanen door deze diefstal niet h-eft geleden. Verscheidene voetballers heb ben zich dinsdagavond na afloop van de wedstrijden moeten laten onderzoeken op eventueel do- pinggebruik. In Guadelajara moesten Lucescu, Dinu (Roeme nie), Bobby Charlton en Peter Osgood (Engeland) zich aan een test onderwerpen, evenals Cubil- la, Mujica (Uruguay), Talbi en Rosenthal (Israël) in Puebla. Tot nu toe zijn er geen ongunstige resultaten bekend.

de Stem | 1970 | | pagina 17