BIER „enoc: Neder bouw De Vries Robbé De Vries Robbé ervaren HTS'ers De Vries Robbé De Vries Robbé zoekt: tekenaars tekenaars/ constructeur constructeurs Britse verk JAARLIJKSE AlsueenSe deluxe zou kopen voor! Renungten Batterijen voor maar Zou u ze dan Gemoecfefycfc en Gastvry Koffie zetten is een plezierige bezigheid, waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maar.dan moet het ook lekkere, verse koffie zijn, met zorg gezet! L (fis maar tygeHj'!,! Pak méé! 6 maal Breda Bier in één greep Voor liefhebbers van "het snelle" winkelen. Pak méé! De 6-pak Breda Bier kost slechts 2,58. Pak méé! De 6-pak Breda Bier is er voor lange zomeravonden. Op de camping, in de caravan, in de tent, Pak méé! Breda Bier 6-pak, de gemakkelijke picknick voorraad. Om te onthouden: 6-pak Breda Bier. slechts L,o zetu lekkere koffie! fijne dessert 250 g 2,45 roodmerk 250 g 2,25 paarsmerk 250 g 1,91 Filter koffie. Snelfilter koffie. Voor deze zetwijze gebruikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filterzakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds in het midden opgieten. Maal zelf, direct voor het zetten, dan heeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electrische D.E. wand- koffiemolen is geschikt voor twee maalgroften: snelfiltermaling en standaard maling. Uit de nieuwe D.E. filterpot kunt u 8 heerlijke, geurige koppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt u de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijkmatig opschenken. Dit unieke, volautomatische D.E.-koffiezetapparaat stelt u in de gelegenheid op twee manieren koffie te zetten: zowel volgens de normale filtermethode als volgens de veel gebruikte snelfilter- methode. Dit apparaat krijgt u voor 4000 waardepunten plus f35,-. Vraag de folder aan Douwe Egberts, afd. Geschenken, postbus 2076, Utrecht. Wat heeft werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven? Wij dachten dit: Niet alleen hebt u bij de Vries Robbé de kans aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar ook het z.g. „gladde werk" wordt bij ons met zorg uitgevoerd. Omdat we graag willen dat het iets beter gebeurt dan ergens anders. Dat is misschien wel de reden waardoor we zo snel groeien. Welke groei ons noodzaakt steeds weer nieuwe mensen te zoeken. Langs deze, ons sympathieke, weg. De afdeling Buitenmontage Staalconstructies zit om deze mensen te springen. Zij zijn hard nodig bij de projectvoorbereiding en -uitvoering. Maar ook als montage-inspecteur. In welke functie u meerdere projecten tegelijk coördineert en begeleidt. Wat heeft werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven Wij dachten dit: Niet alleen hebt u bij de Vries Robbé de kans aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar ook het z.g. „gladde werk" wordt bij ons met zorg uitgevoerd. Omdat we graag willen dat het iets beter gebeurt dan ergens anders. Dat is misschien wel de reden waardoor we zo snel groeien. Welke groei ons noodzaakt steeds weer nieuwe mensen te zoeken. Langs deze, ons sympathieke, weg. Die snel hogerop willen. En wij zijn daartoe een goede leerschool. Want u begint met het maken van de meer eenvoudige tekeningen. Zelfstandig en in overleg. Ook de administratie die hierbij hoort moet uiteraard zorgvuldig gedaan worden. Al snel maakt u, onder deskundige leiding, meer ingewikkelde tekeningen. Mèt de daarbij horende administratie. Bovendien voert u, eenvoudige tabel-berekeningen uit. U mag dan ook op 'n goed salaris rekenen! We zoeken niet alleen tekenaars maar ook: U vervaardigt zelfstandig de ingewikkelder tekeningen en de daarbij horende administratie. In overleg met ervaren mensen tekent en construeert u de eenvoudiger constructies. En voert bovendien de diverse detailberekeningen uit. Heeft u al veel ervaring? Dan maakt u zelfstandig, en in overleg, de samen gestelde tekeningen. (En voert hier óók j de administratie bij.) Zelfs het leiding geven aan een groep is alleszins mogelfj 'n Tekenaar-constructeur heeft bij ons dus veel verantwoording. Hetgeen zich| weerspiegelt in z'n salaris. V Last but not least zoekt de Vries Roblk| Afhankelijk van uw ervaring tekent ei I construeert u samengestelde construe-F ties. En u voert er de administratie val en maakt de detailberekeningen. In samenwerking en overleg óók de statische berekeningen! Leiding geven I aan groepen zal soms nodig zijn. Maar allereerst is vakkennis een vereiste. Die zeer goed beloond wordt. Zeker bent u de enige niet die meteen I baan bij De Vries Robbé z'n loopbaan I 'n extra dimensie geeft. In een gesprek f met ons kunnen we er meer over ver tellen. Liefst zo snel mogelijk. Geef afd. Personeelzaken dus even een be richtje, mèt uw vitale gegevens. We reageren er snel op. De Vries Robbé - Gorünchem tel. 01830-7111 En als uw ervaring of geaardheid iets anders is gericht? Wel, dan kan een gesprek met de Vries Robbé uw loopbaan een verrassende wending geven. Zodat wij ons kunnen voorstellen dat u, alleen daarom al, onze afdeling Personeelzaken aan 't werk gaat zetten. Met uw brief. Of 'n telefoontje. (Al was "t alleen maar om inlichtingen!) De Vries Robbé - Gorinchem tel.01830-7111. (Van onze correspondent) Lt/wfOEN De Britse verk zingsstrijd is nu pas goed op dre In Westminster, het parlementai liart van Londen heerst iede morgen een drukte van belar Honderden binnen- en buitenian se journalisten rennen er van ene politieke persconferentie na de andere. Eerste minister Wilsi slaat de pers te woord om tii uur. Een half uur later is het beurt aan de liberalen. Weer ee half uur later worden de journali ten door Edward Heath ontvanger Als de partijleiders dit streng rooster niet eerbiedigen, lopen z gevaar tot een lege zaal te pratei want na ongeveer 25 minute springen de journalisten recht oi halsoverkop weg te hollen en el ders in Westminster een ander politieke klok te gaan beluisterer Ofschoon Joost mag weten waa dergelijke koude drukte goed voo is, zijn tot 19 juni de dageiijkst i wedrennen in de omgeving va I Smithsquare een „must" op he programma van een legertje Lon dense journalisten. De eerste da, wilde een reporter tijdens de eer ste drie persconferenties van d> partijleiders vernemen, wat zij vai Enoch Powell dachten. Deze con servatieve extremist maakte ii DEN HAAG Bij „onze" Ah rechtstreeks aan leden voor! (waarvan de leden natuurlijl waarvan ir. C. A. Kuysten d Ierlei adviezen aan overheic f vallen ook zaken betreffend 180 medewerkers in de weer ■k'r; f- y Kuysten, directeur Ver- I ci en Recreatie van de ANWB. (ADVEI

de Stem | 1970 | | pagina 14