MELLEMA (CHU) IN AANVAL' OP MINISTER-PRESIDENT: De Jong gaat aan begrip tenonder Vier personen nit één gezin gedood Cultuurdag zonder folklore Sparen? De Amro Bank is ervoor. BESLAG GELEGD OPi EIGENDOMMEN VAN DE MOOSDIJK manteis mantefcoótu umó ilets mv M Ös staande $en Doos met babylijkje had Frans opschrift IvVP-jeugfl Streptokok op de maan yun tenwaardering Wat en waar VANDAAG Irotterdam 0 Tentoonstelling©11 VPRO boekt ledenwinst VOLKSFRONT: „Geen kinderen in schoolbus" wanneer u nü een Spaarboekje of Spaarrekening opent (41/2 tot 7% rente!). *Bij een eerste inleg van minimaal f 10.-. (Geldig t/m 30 juni 1970.) Eerste prijs voor Mechelse herder om pi G. VOORTMAN: „Onderzoek naar executies binnen drie weken rond" Betogingen verwacht bij NAVO- ministerraad Zon ii iff MAANDAG 25 MEI 1970 erloren was gegaan. Ik heb h® ïzegd, dat indien er geen verbet^ ng zou ontstaan, er enige koppen >uden vallen. Een dag later werd de heer Reijri. ers een petitie aangeboden, die nor bijna alle personeelsleden was idertekend. De werknemers eisten i :n ander premiestelsel, een beter etaling van overwerk, inwilliging an beloften die bij de imdiensttre- ing zijn gedaan en de aanstelling an een sous-chef uit het bedrijf Slf afkomstig. 1 Nadat deze petitie was ingediend I iep de heer Reijnders zijn perso- eel in de kantine bijeen, waar hij e eisen van de werknemers als isen niet meer dian billijk. Nadat ik mijn mening over de vensen uiteen had gezet zei ik dat rnieder weer aan het werk m moeten gaan, aldus de directeur. 11e werknemers, uitgezonderd de is, gingen toen weer aan het werk. heb hun toen voor de tweede aal gezegd het werk te hervatten iders konden zij wel vertrekken, ij weigerden, dus de enige oplos, ng die mij overbleef was hen de I an uit te sturen". Of de heer Reijnders bereid is om t e jongens terug te nemen? „Geen haar op mijn hoofd die ieraan denkt. Je kunt nu al mer en dat het goed is dat ze vertrok- en zijn. De sfeer op de fabriek is I r beter op geworden". De zes ontslagen jongens geven 1 en heel andere visie op het gebeur- j e. Zij achten de door hen gestelde i isen niet meer dan billijk. Over de wijze waarop ze zijn rntslagen zijn ze helemaal niet te preken. „Het is absoluut onzin om e zeggen dat wij geweigerd hebben un weer aan het werk te gaan. Wij jebben tegen de directeur gezegd lat wij er niet mee akkoord konden ;aan dat onze wensen op een derge- ijke manier werden verworpen". Inmiddels hebben de ontslagen j werknemers een brief aan de direc- ie geschreven waarin zij zeggen I liet te aarzelen om, indien nodig, :en procedure tegen de firma aan te ipannen. MELLEMA ....weg van minste weerstand...." DE JONG ....teveel begrip?,. Films VNTWERPEN Astrid: Hoera de school brandt al Quellin: Een reuze boemel a.l. Pathé: De prop en de beer 14 jaar Rubens: Op drift in de ruimte 14 j, I Ambassades: Het vergelijk 18 jaar Artis: Ballade voor een pistollero 18 jaar Astra: Airport 18 jaar Capitole: De vier odes van het Ave Maria 18 jaar Festa: 36 uren in de hel 18 jaar Odeon: De leeuw in de winter 18 l i Rex: De dingen van het leven 18 J. j Vendome: Slogn 18 jaar 3ENT Metro: Kuifje en de zonnetempel] a.l. Normandie: De slag om El Alamen 14 jaar Riva: Ringo Kid 14 jaar Scaldis: Aanval op de Atlantis® muur 14 jaar Select: Patton 14 jaar Century: Dead or alive 18 jaar Majestic: Borsalino 14 jaar Plaza: Bob en Carol en Ted cn Alice 14 jaar ST.-NIKLAAS Reno va: De ontsnapten der Ardennen 14 jaar Century: Recht op leven 18 jaar Scala: Haat voor haat 18 jaar Select: De clan der Siciliamen 1» 4 ïOES Grand 20 uur Carmen Baby 18 jaar IIDDELBURG City 20 uur Sabotagecomplot gouden zeven 14 jaar 7LISSINGEN Alnambra 20 uur Stoottroepen in de aanval 14 I TERNEUZEN Luxor 20 uur Kammerhead, de meedogenloze 14 jaar IULST Bioscoopgebouw 20 uur r, i Mama, wat deed jij nou °e log 14 jaar Toneel - Muziek - Da,w BRUGGE Raaklijnzolder 20.30 uur „De Nonnen" 3ENT KNS 20 uur Driekoningenavond De Doelen (Kleine zaal) zu, Rijnmondkamerensemble St.-Laurentiuskerk 20.15 uur Orgelconcert door Andre Ven» INTVVERPEN Sted. Feestzaal Meir: Expos'" „Sociaal Antwerpen" (t.m- -IDDELBURG 38. Rijksarchief, St.-Pieterstraat Zomertentoonstelling ,A s< in aapje", het onderwijs op d je Zeeland in de eerste helft vorige eeuw. ROTTERDAM vruis- Rotterdamse Kunststichting, eB ptein 40: Expositie schudo 1 tekeningen van Age ^0 juni). Werkd. van 101' van 1217 uur. -ijjig Museum Boymans: Ver®?], Girardet (t.m. 7 juni). kjjje» zond. van 10—17 uur. wo. van 1922 uur. RUGGE in bf Groeningemuseum: Koetse Brugse stadsbeeld (t.m. (Van onze verslaggevers) ZEVENAAR Het intensieve verkeer heeft ook dit weekeinde weer een hoge tol geëist. Minstens 20 mensen werden gedood en velen zivaar gewond. Onder Zevenaar kwam zaterdagavond een gezin van vier personen om het leven, j Het waren de 32-jarige heer G. Wieland uit Duiven, zijn 28-jarige echtgenote Imevr. M. Wieland-Stevers, hun dochtertje Karin van 4 jaar en zoontje Erik, dat I een lijdend busje en een tegenligger, die vermoedelijk even de berm had 1 tcraakt en bij een. -ppging van de bestuurder om de wagen recht te trekken "i de linkerweghelf t terecht was gekomen. té' In liet St. Antoniusziekenhuis te Oostburg is gistermorgen de veer tienjarige J. van Dale uit Oostburg overleden aan de opgelopen verwon dingen bij een auto-ongeval op de Vntonisdijk in de gemeente Nieuw- vliet, Zondagmiddag is - de heer C. de 'os uit St. Margriete (BI dodelijk verongelukt op de Plattedijk te Aar denburg. Op zijn fiets van de dijk komende werd hij geschept door ïen personenauto, bestuurd door mej. B. De heer De Vos was op slag dood. In Idaarderadeel raakte zaterdag nacht een personenauto van de weg en botste tegen een boom. De be stuurder kwam met de schrik vrij. jlen mede-inzittende, de 26-jarige keer Ate Visser uit Oost-Kapelle, raakte levensgevaarlijk gewond en overleed op weg naar het zieken- fflis. Zaterdagmorgen is te Pannerden vet zesjarige jongetje Theo Rutten |5 een kolk te water geraakt en verdronken. Driebergen en Maarn op |5i]ksweg 12 verongelukte zaterdag- 1 Morgen de 58-jarige I.F. van Kam pten uit Dordrecht. Waarschijnlijk 1 raakte de man onwel, waardoor zijn personenwagen van de weg raakte op zijn kop in het aan de weg |'r®zende bos terecht kwam. In het Brabantse Deurne kwam aerdagavorid de 22-jarige I-I. v.d. ffluiof uit Liessel om het leven, ■oen hij met zijn motor tegen een Parkeerde vrachtauto reed. Ue '6-jarige P. Hofstee uit Bie- nm werd zaterdagavond door een I aS overreden en gedood. De man u't de bus, waarna deze ach- reed- Zijn voet raakte onder l'er wielen, waarbij hij kwam te hli i?Pn '3US ',ern overreed. Het I B °yerleed ter plaatse. I 61 10-jarige dochtertje van de familie Bouwman uit Garrelsweer werd gegrepen door een uit Delfzijl komende personenauto, toen zij plot seling de weg overstak. Het meisje werd ongeveer 40 meter meege sleurd en was op slag dood. De 28-jarige mevrouw G. de B. uit Lijnden zag met eigen ogen, hoe haar drieënhalfjarig zoontje Her- bert verdronk. De moeder raakte in de Haarlemmermeer de macht over het stuur kwijt, toen zij door haar zoontje werd afgeleid. De auto kwam ondersteboven in een sloot terecht. Mevr. De B. werd eruit geslingerd en liep een bekkenfrac tuur op. In Ouddorp (N.H.) kwam zaterdag ochtend de 2bi-jarige Cornelis Stam in zijn woonplaats om het leven, toen het 16-jarige meisje M..C Beu- Een overzicht van de ravage bij Zevenaar waaruit vier mensen uit een gezin dood tevoorschijn kwamen. kers, bij wie hij op de arm zat, vlak voor een personenauto de weg over stak. Het jongetje overleed ter plaatse. Het meisje werd zwaarge wond in een ziekenhuis opgenomen. Op een met knipperlichten bevei ligde kruising in Eindhoven kwam de 51-jarige wielrijder G. J. Stuut uit deze stad vrijdagavond in bot sing met een personenauto. Hij overleed op weg naar het zieken huis. In de Amsterdamse Rijnstraat is vrijdagavond de 64-jarige A. v.d. Marei gedood, toen hij rijdende op een fiets geen voorrang ver leende aan een vrachtauto. De 24-jarige ijzervlechler J. H. G. Hendriksen uit Oirschot is zondag avond tussen Oirschot en Best met zijn motor over de kop geslagen. Hij overleed ter plaatse. In de nacht van zaterdag op zon dag is de 39-jarige A. Timmermans uit Weert in zijn woonplaats door on verklaarbare oorzaak van de Maas- eikweg geraakt. Hij sloeg met zijn auto over de kop. De man was op slag dood. Het lichaam van de 60-jarige Rid derkerker J. Lodder is gisteren aan gespoeld. De man werd al veertien dagen vermist. Hij verdween de dag nadat de voetbalvereniging Slikker veer, waarvan hij penningmeester was, het kampioenschap behaalde. (Van onze red. binnenland) ROTTERDAM De kritiek van de heer J. T. Mellema (CHU) op „het begrip", dat minister-president De Jong voor tal van zaken heeft, trok het afgelopen weekeinde wel de meeste aandacht in de politieke arena. De CHU vergaderde in Rotterdam; de VVD kwam bijeen in Leiden. Mellema, die terugkwam op het l.v.-interview met premier De Jong van eerste pinksterdag, meende: ,,De wereld gaat aan begrip ten onder, inclusief onze minister-president", „Het is de weg van de minste weer stand om voor alles begrip te heb ben. voor kabouters, voor acties in Cambodja, voor woningkrakers en ga zo maar door. Bij alle verandering van normen en waarden, heeft het Nederlandse volk recht op enige lei ding. De CHU wil daaraan bijdra gen", verzekerde Mellema. Ook mr. Biesheuvel (AR) liet zich vorige week in deze richting uit: „Politie en ook leger hebben het recht precies te weten, hoe de rege ring het gezag gehandhaafd wil zien. De afnemende invloed van het par lement is realiteit". Mr. Biesheuvel is zeer bezorgd over bijv. het ontaar den van demonstraties. Hij vreest dit jaar een „lange, hete zomer". De voorzitter van de CHV. prof. dr. J. W. van Hulst drong in zijn jaarrede aan op een krachtiger aan pak van de woningnood. „Dit wordt langzamerhand zo'n tries te aangelegenheid, dat ons slechts schaamte past", zei hij. „De CHU is een te fatsoenlijke partij om ook maar een goed woord over te hebben voor de woningkrakers. Maar laten wij wel beseffen, dat in duizenden gezinnen het water niet tot aan, maar óver de lippen is gekomen. Ik weet mij gesterkt door zeer velen", zei dr. Van Hulst. Over het kabinet De Jong zei dr. Van Hulst, dat de club als geheel het pre dikaat ruim voldoende haalt, al lig gen er enkele onverteerbare brok ken zoals de woningnood en de werkloosheid in het noorden. liSkhïSrh'j. :7 .-. -. Vi j V. 1 -sifïwie» 1 .1 f.-.y/ra. Mr. W. Geertsema, fractievoorzitter van de VVD in de Tweede Kamer, pleitte op een verkiezingsbijeenkomst in Leiden voor het organiseren van meer hoorzittingen door gemeentebe sturen. „Het horen van de burgers over zaken die hen zeer persoonlijk aan gaan, gebeurt in volstrekt onvoldoen de mate. Bij het maken van nieuwe bestemmingsplannen bijvoorbeeld, pleegt de burgerij door middel van tervisielegigng van de plannen pas gehoord te worden op een tijdstip, dat er aan die plannen nog maar bit ter weinig te veranderen valt, aldus Geertsema. Mevr. H. van Someren-Downer, voorzitster van de liberale partij, noemde de woningnood als een van de dingen die in onze zgn. welvaarts staat niet hadden mogen voorkomen. „Minister-president De Jong zei te recht voor de televisie, dat hij be grip had voor de krakers. Laat de maatschappij maar met de neus op de feiten worden gedrukt", stelde zij. (Van onze radio- en t.v.-redaeteur) UTRECHT Tijdens een leden vergadering van de VPRO, dit week einde in Utrecht, heeft voorzitter J. Kassies gesproken over een gunstige kentering in het ledenverloop van deze omroep. Het aantal leden-abonnees steeg sinds 1 januari j.l. van 87.250 tot 89.084 op 8 mei j.l. Ook het aantal contribulanten bij de VPRO 5,leden) werd groter, n.l. van 33.150 tot 39.173. AMMAN (Reuter) Het opper bevel van het Volksfront voor de be vrijding van Palestina heeft zondag verklaard, dat de Israëlische autobus, waarop vrijdag Palestijnse guerrilla strijders een aanval deden, legeroffi cieren en militaire deskundigen ver voerde en geen schoolkinderen. Volgens Israël kostte de aanval aan twaalf mensen, onder wie acht kin deren, het leven. De Palestijnse ver zetsbeweging zei in een in Amman uitgegeven verklaring, dat de aanval overdag werd gedaan en dat'de com mandoleden duidelijk de passagiers in de bus hadden kunnen waarnemen. Israëlische functionarissen hebben deze bewering als „een grove leugen' van de hand gewezen. Israëlische vliegtuigen hebben za terdagavond twee uur lang Egypti sche militaire doelen aan het Suez- kanaal bestookt na een serie vuurge vechten waarbij zeven Israëlische mi„ litairen sneuvelden en twee gewond raakten. Dit is in Tel Aviv bekend gemaakt. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De vijftiende Zuifl- Vlaamse (lees: Frans-Vlaamse) Kuituurdag ging zondag in Breda voor het eerst in 15 jaar niet op de folkloristische toer. Dat viel alleen al te concluderen uit de keuze van sprekers: Benego - burgemeester Herman Suykerbuyk van Essen en de kabinetchef van de Belgische mi nister van Nederlandse kuituur, mr. J. Fleerackers. Dat deze laatste op trad onder voorzitterschap van de voor officieel België beruchte Ne derlander dr. P. C. Paardekoper, was op zichzelf al een bijzonder heid. Wat de praktische burgemeester van Essen le vertellen had over de samenwerking tussen vijftien Bel gische en Nederlandse (West-Bra bantse) gemeenten in Benego-ver band, is voor de lezers van dit dag blad geen nieuws. Hetgeen bepaald niet betekent, dat de gestelde doel einden ook maar in de verste verte zijn bereikt. De uitbouw van grens gemeenten wordt nog altijd op te gennatuurlijke wijze gehinderd door wetgeving en beleid. Zelfs het sa men op touw zetten van een vuil ophaaldienst wordt er door onmoge lijk gemaakt. Burgemeester Suy kerbuyk hield het er op. dat men zich van Limburg tot Zeeuwsch- Vlaanderen niet als totaliteit maar streeksgewijze zal moeten organise ren om concrete zaken te kunnen doen. „Heeft een toegenomen weder zijdse informatie wel geleid tot meer begrip tussen België en Ne derland?", aldus de vraag van ka binetschef Fleerackers. Hij meende, dat er zelfs van een toegenomen agressie sprake was tussen groepen in beide volkeren. Mr. Fleerackers verkondigde de mening, dat een halve Benelux en een halve Europese of Belgisch-Ne derlandse integratie meer gevaren met zich meebrengt dat een volle dige ontkoppeling. „Op liet punt waar we nu zijn aangeland kunnen we niet blijven staan", zei hij. Daarbij bracht hij als eis voor een waarachtige cultuur naar voren, dat deze van onderop moet groeien. Dit geldt ook voor het openleggen van een stuk Nederlandse cultuur in Frans-Vlaanderen. „Hoe romantisch we ook zijn. we zullen moeten be seffen dat Frans-Vlaanderen bui tenland is op alle gebied. Dat nederland en België op ver schillende terreinen gezamenlijk naar buiten optreden was voor de oorlog onbestaanbaar". Een toene mend samengaan achtte hij noodza kelijk om ook het buitenland te be wijzen dat die zeventienmiljoen Nederlands sprekenden een eigen cultuur vertegenwoordigen in Euro pa. (ADVERTENTIE) van de Amro Bank (Van onze correspondent) TERHEIJDEN Tien vooraan staande herders en bouviers namen zondag deel aan de nationale politie hondenwedstrijden die door de Ko ninklijke Nederlandse Politiehonden vereniging De Trouwe Vriend te Ter- heijden was georganiseerd. De eerste plaats werd bezet dooi de heer L. Jansen uit Venray met zijn Mechelse herder Nero, driewerf Nederlands kampioen. Hij behaalde 309 punten. Als tweede kwam de heer H. Lennerts en zijn Mechelse herder Cabil. reserve Nederlands kampioen, die 289V2 punt behaalde, terwijl de heer A. Melsen met zijn bouvier Leo met 286% punt beslag legde op de derde plaats. Nadat de deelnemers hun prijzen in ontvangst hadden ge nomen, werden de bekers, die be schikbaar waren gesteld door de ge meente Terheijden, de sportvereni ging Terheijden en De Stem, achter eenvolgens uitgereikt aan de heren Baeke, die met zijn bouvier Eros ho ge ogen gooide, en aan de heren Jan sen en Lennerts. Menen, ONGEVEER 400 jonge mensen heb. ben zaterdagmiddag in het centrum van Utrecht gedemonstreerd tegen de politiek van de V.S. In Zuidoost Azië. HOUSTON (AFP) Een aards „micro-organisme heeft geduren de meer dan twee jaar in de maansonde „Surveyor-3" op de maan geleefd. Dit is meegedeeld door het Amerikaanse ruimte vaartcentrum (NASA) in Hous ton. De bacterie is ontdekt in de televisiecamera, die vorig jaar november door de bemanning van de Apollo-12 naar de aarde is teruggebracht. Op de maan is de bacterie aan temperaturen tussen de 120 en 150 graden blootgesteld. Volgens de deskun digen van de NASA gaat het hier om een streptokok die voor de mens in het algemeen on schadelijk is. Het feit dat de streptokok op de maan in leven is gebleven laat, aldus deze geleerden, dui delijk de gevaren zien van be smetting van een planeet door „aardse" microben, die zijn ont komen aan de zuivering die de ruimteschepen voor de lancering moeten ondergaan. (ADVERTENTIE) SPECIALE AANBIEDINGEN Elegante Damesconfectie GINNEKENSTRAAT 153 Hoek van Coothplein Breda. Tel. 34965 's Maandags de gehele dag GESLOTEN (Van een onzer verslaggevers) RILLAND-BATH Het Franse opschrift van de doos, waarin het kinderlijkje zat, dat, zoals gemeld naast rijksweg 58 op de Kreekrak- dam in een sloot werd gevonden, doet de politie vermoeden dat dit door buitenlanders in de sloot is ge deponeerd. De politie is overigens niet veel verder gekomen met het onderzoek, omdat het lijkje, in plastic verpakt, vermoedelijk al vier weken in de sloot heeft gelegen. (ADVERTENTIE) .1 Vacantie H-V 'Voor;- l\ UwX pVqj voetbedsandalen DONGEN De heer G. Voortinan uit Deventer, voorzitter van het actie comité dat strijdt voor het eerherstel van de militairen, die in de meidagen aan de Grebbelinie, te Breda en Mont- foort zijn doodgeschoten, heeft zater dag tijdens een reünie van oud-mili- tairen in Dongen verklaard dat liet onderzoek naar deze executies bin nen drie weken zal worden afgeslo ten. (Van een onzer verslaggevers) ANTWERPEN Er is beslag ge legd op een aantal bezittingen van de ex-kruidendokter Willem van de Moosdijk. De Eindliovense advocaat mr. Atmer heeft dit gisteren in Ant werpen gezegd. Hij behartigd in een civiele procedure bij de rechtbank in Den Bosch de belangen voor voor lopig vier Belgen, die zich door Van Moosdijk bedrogen voelen. Mr. Atmer heeft op het huis en op de rekening bij de Boerenleenbank van Van Moosdijk beslag laten leg gen. De waarde van het pand wordt op ongeveer anderhalve ton geschat. De kruidenhandelaar heeft bij de tweedehands autohandelaar Chiel Moens (37) uit Maarheeze een hypo theek op dat huis van ongeveer 60.000. Tijdens de drukbezochte bijeen komst van „Belgische slachtoffers" van „oplichter en geldwolf" Van de Moosd'ijk (aldus het actie-comité) is de Maarheezense miljonair Moens als sinterklaas opgetreden. Hij zeg de de slachtoffers tienduizenden gul dens toe, waarmee zij civiele proce dures tegen Van Moosdijk zouden kunnen betalen. Ex-kruidendokter Van de Moos dijk. Waarom deze man zo vrijgevig was? „Omdat die mensen zo zielig en stom zijn. Ik zit ook in een oneerlijke han del maar doe niets aan de gezond heid van mensen", aldus Chiel Moens. Een andere drijfveer was, dat tij bang is dat zijn hypotheekbasis in vlammen zal opgaan, omdat Belgen verschillende malen gedreigd hebben het huis van Van de Moosdijk in brand te zullen steken. Met „het zijn allemaal stumpers" betaalde de miljonair gisteren ook nog alle reeds door het actie-comité gemaakte onkosten. Zoals bekend, zal er waarschijn lijk in oktober tegen Van de Moos dijk wederom een strafzaak dienen voor de rechtbank in Den Bosch. (VERVOLG VAN PAGINA 1) „De K.V.P.J.G.", aldus de voorzit ter, „betwijfelt of het pretentieuze verkiezingsprogramma van de K.V. P. door dit team waargemaakt kan worden. De fractie heeft Brabant en de K.V.P. een slechte dienst bewe- zen". In de korle maar felle discussie bleek de voorzitter de hele verga dering achter zich te hebben. Er wer den opmerkingen gemaakt als: „Je voelt je als partijlid door de fractie in je hemd gezet", en: Dit hele spel is apolitiek gespeeld". Voorzitter Van Thiel merkt daarbij overigens op, dat ook het PAK in dit geval aan de kaak moet worden gesteld. „Tijdens de verkiezingen", zei hij, „had het PAK geen goed woord voor de K.V. P. en haar programma maar nu er een G.S.-zetel te verdienen is kan het PAK plotseling met het K.V.P.-pro gramma in zee gaan". Het slot was de hierboven genoem de motie. Besloten werd af te wach ten of en hoe de fractie daarop zal reageren. Mocht die reactie niet ko men. dan wel negatief zijn, dan zal de K.V.P.J.G. zich over nadere maat regelen beramen. Ook de Brabantse Arjos, de jonge renorganisatie van de A.R., heeft zich zaterdag beziggehouden met wat tot nu toe over de samenstelling van het college van G.S. bekend is. In die kring is met name bezwaar gemaakt tegen het voornemen van de K.V.P. om slechts een van de zes zetels voor een niet-K.V.P.'er te reserveren. ROME (AFP - Reuter) 200 Man politie en marechaussee zullen de Romeinse politie versterken om de orde te handhaven tijdens de bijeen komst van de ministerraad van de NAVO, die a.s. dinsdag en woensdag in Rome wordt gehouden. Van de zij de van de communistische partij en de socialistische partij van proleta rische eenheid is besloten tot beto gingen. Vooruitzichten voor dinsdag en woensdag, opge steld door het KNMI op zondag om 18 uur: Perioden met zon hier en daar een bui en tempera turen omstreeks normaal. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland Voor dinsdag: aantal uren zon: 4- 11. Min. temp.: omstreeks normaal. Max. temp.: omstreeks normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent. Kans op een ge heel droog etmaal: 70 procent. Voor woensdag: aantal uren zon: 4-11. Min. temp.: omstreeks normaal. Max. temp omstreeks normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent. Kans op-een ge heel droog etmaal: 70 procent.

de Stem | 1970 | | pagina 3