Grot Hst moment van spanning is voorbij een karper, goed aan de maat. Even tijd voor een lekker broodje: dat is vast van de Spar! MINISTER 99 79 ïoor 65 389 Kopen bij de Spar is sparen bij de koop Ook Algie erkent D] Kijk voor nóg meer voordeel ook in onze wekelijkse aanbiedingskrant „NU". Niet voor niets de grootste van Europa PPR-kamerlid vin opvatting Zijlstra bedenkelijk Tegelijk met Brant en Stoph: NPD-vergaderi in Kassei Zo'n dag aan 't water maakt hongerig en dorstig. Natuurlijk je gaat voor het vissen, maar op z'n tijd moet de innerlijke mens toch ook versterkt worden. En graag goeden lekker. Na een week hard werken is het toch echt niet overdreven om eens wat extra's te nemen. Uw vrouw gunt 't u. Dik belegde broodjes, warme koffie en voor later op de dag een paar pittige pilsjes. Uw vrouw weet wat goed is. Weet ook waar 't voordelig is. Daarom gaat ze altijd naar de Spar. Ook voor het spaarsysteem. Om zo ongemerkt fijne dingen bij elkaar te sparen. Dat doen véél vrouwen. Vrouwen die het wetendie gemerkt hebben dat kwaliteit en voordeelprijzen best samengaan. En die al lang geproefd hebben wat het beste isdat is vast van de Spar. Voor het weekend is het altijd handig een extra blik groenten in huis te hebben. Nog prettiger wordt het wanneer het zo super voordelig is. Elk 2e blik Spar-sper- I ziebonen van 79 voor 49 Krijgt U visite? Geen nood. Zo'n blik van die heerlijke soep is vlug opengemaakt. Kies uit 4 smaken, tomaat-kip- pen-groente-erwten. Elk 2e blik Spar-soep van 95 voor slechts 49 Natuurlijk kent u reeds onze Weli-margarine.Ten eerste vanwege de kwali teit en ten tweede van wege die altijd voorde lige prijs. Ook nu weer: 2 kuipjes van 118 voor AA Wie kaas koopt bij de Spar eet kaas van de al lerbeste kaasmakers van Nederland. Speciaal ge selecteerd op smaak. Uw Sparwinkelier laat U graag proeven. Smul. nu van volvette jonge kaas. 500 gram 228 Let op: REUZEN-Spar- ontbijtkoek van 525 gr. voor de snoepers! Berg hem een beetje weg, an ders is-ie zó op. Of neem er een paar. Nu geen 90 maar slechts Spar vleeswaren zijn nu altijd eenmaal lekker- der.Trakteer Uzelf maar op 'n extra plakje iunch- worst. Voor zo'n prijs kan het extra voordelig. 150 gram van 78 Wanneer u de Spar laat zorgen voor mals vers vlees, bent u zeker niet te duur uit! Dat blijkt ook deze keer weer opnieuw. 500 gr. sch. carbonade. voor slechts Voor groenten en fruit, bent U bij de Spar het beste uit. Deze week 2 kroppen zware sla van minimaal 180 gram 69 Grote Jaffa sinaas appelen 12 voor 149 2 kilo Golden Delicious in draagtas 119 ALGIERS Algerije DDR diplomatieke erken; leend. Het is de drieënt staat die tot erkenning v; Duitsland is overgegaan, van Buitenlandse Zaken B maakte dit woensdag beken een officieel bezoek van zi duitse ambtgenoot Winzer giers. Minister Boeteflika zei vei Algerije „zo spoedig moge diplomatieke betrekkinger West-Duitsland wil hervatte werden in 1965 samen met Arabische staten door Alger broken nadat West-Duitslanc raël ambassadeurs hadden u seld. De Westduitse regerii klaarde naar aanleiding van sluit van Algerije, dat zij de ning van Oost-Duitsland betr een stap die er niet toe bijdr verhouding van de Bondsre tot de Arabische landen te DEN HAAG (ANP) De vaardigde drs. P. Janssen Aarden) heeft minister-presid J. S. de Jong schriftelijke vrag steld over de opvattingen van Zijlstra, de president van de I landsche Bank, met betrekkii artikel acht van de loonwet. De heer Janssen vraagt of di I gestie van dr. Zijlstra om dit uit de loonwet niet toe te passei bedenkelijk is uit het oogpun I een juiste functionering van di I lementaire democratie. Gevraagd wordt, of de premie reid is zijn opvattingen in deze de aandacht van dr. Zijlstra te I «en- KASSEL (AP) In het duitse Kassei, waar vandaag Bt kanselier Brandt en de Oostduitsc nister-president Stoph bijeenkoi zou het onrustig kunnen gaan den. ultra-rechtse beweging INPD van Adolf von Thadden w een bijeenkomst gaan houden Kassei en omgeving vormen een zijn politieke bastions en de c inunisten van de DKP zouden plan zijn om tientallen jonge linl por bus naar Kassei te sturen 1 een tegendemonstratie. (Alleen vrijdag en zaterdag) (Alleen vrijdag en zaterdag) (ADVERTENTIE) iMÉHim -

de Stem | 1970 | | pagina 12