timmerlieden en metselaars \hcuumverse, klaar voor uw snelfilter* DO UWE EGBERTS ZILVERMERK technisch-commercieel medewerker Er zitten honderden geldprijzen in de pot. Van een tientje tot een duizendje. Uw kolenman weet er alles van. Jk Naast Douvve Egberts bonenkoffe is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Extra gemakkelijk voor een weekend met veel aanloop of een andere onverwachte situatie. Douwe Egberts vacuumverse koffie 'i"! in het zilvex-en pakje. op HTS-niveau Nu ook verkrijgbaar in standaard-maling! lekkei-e koffie! Doe ook mee. Profiteer van de vooijaarsprijzen en speel het kolenspel. Voor onze bouwwerken te Breda en Oosterhout N.Br. vragen wij Dagelijks melden bij onze uitvoerder: Breda: de Heer G. Jansen, bouw keet aan de Graaf Hendrik lll-laan, tel. 01600-42432. Oosterliout N.Br. de Heer C. Vermeulen, bouwkeet aan de Beet- hovenlaan, tel. 01620 - 6103 tel. privé 04250 - 35306. n.v. bouwbedrijf van eijkelenburg graafsebaan 109 - rosmalen - tel. 04192-2931* Wij zijn de Nederlandse dochtermaatschappij van het Zweedse wereld concern Atlas Copco. dat op het gebied van de persluchttechniek een toonaangevende plaats inneemt. Tot komend najaar zijn wij gevestigd in Rotterdams Spaanse Polder. Dan verhuizen wij naar onze moderne nieuwbouw in Zwijndrecht. fpilliiinl!' In verband met de voortdurende groei van ons bedrijf dient onze buitendienst op korte termijn te worden uitgebreid met een energieke Deze nieuwe medewerker zal - na een inwerkperiode - in net rayon zuidwest Nederland de verkoop van ons uitgebreide programma pers- luchtapparatuur worden toevertrouwd. De nadruk zal daarbij liggen op de verkoop van stationaire compressoren en pneumatisch gereedschap. Er wordt van hem verwacht dat hij onze zakelijke belangen zowel bij de bestaande relatiekring als bij de nieuwe relaties, waarmee hij geheel zelfstandig kontakt zal moeten leggen, op uitstekende wijze behartigt. Naast de commerciële aktiviteiten houdt de functie in niet onbelangrijke mate ook een adviserende taak in. Voor deze belangrijke positie is vereist: HTS-opleiding, afd. Werktuigbouwkunde of overeenkomstige opleiding commerciële ervaring leeftijd 25-30 jaar rijbewijs B-E Van onze kant stellen wij hier tegenover: een goede job in een zeker en expansief bedrijf met een voortreffelijke reputatie uitstekende honorering goede sociale voorzieningen aantrekkelijke vakantieregeling Geïnteresseerden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch te reflecteren Telefonische sollicitaties: 010050955, toestel 113. Schriftelijke sollici taties als volgt adresseren: Atlas Copco Holland n.v., Breevaart- straat 48, Rotterdam, t.a.v. de Chef afdeling Intec. JLüosCopCC WERELDNAAM IN PERSLUCHT DE STEM VAN WOENSDAG 20 MEI 1970===========———-============== Win ook eenduizendje in het Grote Kolenspel

de Stem | 1970 | | pagina 8