Bouwplan Stadhuisplein te Vlissingen teruggenomen ledewerkster Organisten bekritiseren herv. kerk met PROJECT BLEEK ONHAALBARE KAART lïEDSTRIJDEN \anhanger in Boereng gekanteld Mr. F. Huber opende camping Super Sister liet abrikozen bloeien Rein D. gaat het op Hilversum 3 proberen |iatsirig van ITEURS 1A- Ibrandweer- pnglust Rilland-Bath TV-taboe GRONDONDERZOEK ZWEMBAD ,Vrijclag'\ goecl toneelstug van Hugo Claus IKOR-uitzendiiig vanuit N.- en St.-Joosland Lentepop in Vlissingen SCHERVEN VORMDEN GEEN BEWIJS DE SWINGENDE DJ UIT DE IMAGE CLUB Vergadering NOV in Goes NCVB te Kapelle vergaderde Nw.- en St.-Joosland Losbandig Gemeentevoetbal in Heinkenszand Jeugd Kapelle heeft eigen krant DE STEM VAN WOENSDAG 20 MEI 1970 Monta. De eerste nta-componenterv kleine bestelling teer niet. Op dit jnnenbedrag. allereerste keuze /iezen van Bruyn- Lte zijn van Lij zullen tot pparatuur in 3t kader van t. Zij zullen lieden te ver- imerking er- Aetel-diploma ling verlenen vermelding aan de per- (Van een onzer verslaggevers) [VLISSINGEN Een terrein ter grootte van bijna vijfduizend vier- 1 kante meter, gelegen aan het Stadhuisplein te Vlissingen, zal nog I geruime tijd braak blijven liggen. De N.V. Combinatiebouw te Am- sterdam, die op verschillende percelen grond een winkelgalerij, met I daarboven een aantal woonlagen wilde bouwen, ziet geen kans het I project te realiseren. De Amsterdamse onderneming had ite grond voor 339.600,willen ko pen. In 1965, toen de plannen vooi de bouw van een winkelgalerij wer den opgesteld, had het er de schijr van, dat hier een aantrekkelijk pro ject kon worden uitgevoerd. Bij na dere studies, waarbij talrijke wijzi gingen van de plannen werden beke ken, is het echter een onhaalbare kaart gebleken. De moeilijkheid school in het feil dat een ontwerp, dat een sluitende exploitatie mogelijk zou maken, niet overeenstemde met de representati viteit van het Stadhuisplein. B. en w. va-n Vlissingen overwegen nu de be stemming van de percelen grond te wijzigen. De N V„Combinatiebouw" had reeds tien procent van de totale koopsom voldaan en over het nog niet ge storte kapitaal- rentevergoeding be taald. B. en w. van Vlissingen heb ben de raad gevraagd om de reeds betaalde tien procent terug te geven en de N.V. van haar verdere ver plichtingen te ontslaan. (Van onze correspondent) llJZENDIJKE Aan de brandweer Iwedstrijden van de kring Zeeuwsch- lïlaanderen, die aanstaande zater- Ijag te IJzendijke worden gehouden, ■rillen 24 brandweerkorpsen, waar- leader vijf bedrijfsbrandweren, deel- inemen. De wedstrijden duren van 113.00 tot 17.30 uur. De prijsuitrei- Ikïig door de burgemeester van Oost- lïurg zal plaatshebben op vrijdag 29 Ir.ei a.s. in de kantine van de spie- ■(elglasfabriek te Sas van Gent. Daar in volgt een cabaretvoorstelling en leen gezellig samenzijn. Tijdens de landelijke brandweerdag op zater dag 6 juni a.s. zullen ook in Keeuwsch-Vlaanderen alle brand weerkazernes voor het publiek toe- lankelijk zijn en zal de nodige in- lormatie worden verstrekt om de keiisen meer met de brandweer lertrouwd te maken. Op diezelfde ëag zal de Terneuzense jeugdbrand weer te Ede (Gld.) deelnemen aan |e landelijke jeugdwedstrijden. lïan onze correspondent) I RILLAND-BATH De vogelver- ping Zanglust hield in het Dorps- Itis een vergadering. Voorzitter J. koerland maakte bekend, dat de pniging zal meewerken aan de jtoktentoonstelling. Deze wordt Ihouden in het najaar. De amateur- (euring werd toegejuicht. Men topt in augustus daarmee te kun- beginnen. I (Van een onzer verslaggevers) DUIVELAND In Duiveland :Wordt verwoed gezocht naar een geschikte ambtswoning voor :jde burgemeester, de heer J. de 'iam. Men heeft het oog laten trillen op de voormalige gere formeerde pastorie in de kern Nieuivcrkerk. Tegen betaling |van tweehonderd gulden per Kind mag burgemeester De Earn zich in dit statige gebouw vestigen, maar dan moet hij wel teloven dat er geen televisie- intenne op het dak wordt ge kaatst en dat er in het gebouw jiet naar het Magisch Oog wordt ■(keken. 1 Deze bijzondere bepaling is |tn gevolg van de eisen welke eigenaresse van de pastorie, i kerkeraad van de gerefor- Werde gemeente, aan de toe- lonstige bewoners van de vroe- jt'e pastorie stelt. Of de burge- teester bereid is zich van een hlangrijk informatiekanaal te pen ontdoen omwille van een fciresentatief dak boven het Md, zal vanavond blijken, als und zich met deze kwestie Pat bezighouden. De gemeente zal het wettelijk mi nimumloon, vermeerderd met de eventuele kinderbijslag en voor ge zinnen vermeerderd met een bedrag van 15,per week als norm han teren. De geineente steekt jaarlijks naar schatting 2.500,in deze bij zondere service Het Vlissingse college wil ook een grondonderzoek laten instellen in de buurt van de Zeemanserve. In ver hand met saneringswerken hebben hier afgravingen plaatsgevonden; er ls een keermuur geplaatst en er is een toegang tot de erve aangelegd. Tijdens het treffen van deze voorzie ningen is gebleken, dat de muren van de woningen in de omgeving zet tingen vertoonden, die zich met name in de zuidwestelijke hoek voortzetten. Alleen door een diepgaand onder zoek is het mogelijk om uit te vin den waaraan de zettingen precies te wijten zijn. B. en w. willen nu een adviesbureau op het gebied van grondmechanica inschakelen, waan mee een bedrag van 9.000,ge moeid is. De raad krijgt in zijn komende ver gadering ook een voorstel te behan delen om het uitbreidingsplan Zee wijksingel II bouwrjjp te laten ma ken. Het bewuste plan vormt de af ronding van de woonbebouwing in Oost-Souburg in zuidwestelijke rich ting en het voorziet in de bouw van in totaal 358 woningen en ongeveer 200 garageboxen. De te projecteren woningbouw omvat drie typen een gezinshuizen. Er komt ook een kleu terschool in dit gebied te staan. De noodwoningen aan de Padweg (bij genaamd het jeugddorp) zullen moeten verdwijnen, waardoor ver schillende verenigingen dakloos wor den. B. en w. vinden het noodzake lijk, dat aan de verenigingen een ver vangende oplossing wordt geboden. Voor het overdekte zwembad te Vlissingen wordt een regeling ge troffen, zo delen b. en w. de raad mee, waardoor minder draagkrachtt- gen tegen sterk verlaagde prijzen van het bad gebruik kunnen maken. De gemeente zal van de N.V. Sport' fondsenbad Vlissingen een aantal maandabonnementen kopen, die te gen de helft van de prijs kunnen worden doorverkocht aan minder draagkrachtigen. GOES Voor een uitverkocht huis (ondanks het vergevorderde seizoen bracht de Nederlandse Comedie in Middelburg het toneelstuk van Claus „Vrijdag". De auteur was zelf ver antwoordelijk voor de regie, terwijl Ralph van de Eist voor een buiten gewoon passend en functioneel décor had gezorgd. De schrijver geeft in het program ma een vrij lange inleiding, die ons nogal overbodig aandeed. Dat is trou wens bijna de enige fout, die wij ook in zijn stuk aantroffen: de taalkun stenaar, die zich moeilijk kan beper ken en bovendien een barokke na tuur bezit, zodat er naar ons gevoel wel eens sprake is van overdaad. Daarnaast is er echter zoveel goeds te constateren, dat wij dit graag voor lief genomen hebben. Hugo Claus weet zeer goed wat toneel is en wat een toneelstuk nodig heeft, wil het de toeschouwer boeien. Hij weet in de verschillende dialogen maar ook in de gebeurtenissen e enlangzame opgang naar de climax te bewerk stelligen. Bovendien bereikt hij wat hij wil bereiken: er is tijdens de voorstelling duidelijk méér aanwezig dan een reeks feiten in het leven van enkele toevallige mensen: het is DE gekwelde mans die overkomt. Dat is natuurlijk niet alleen een kwestie van schrijven maar ook van regie. En wanneer je dan nog de be schikking hebt over spelersmateriaal die je opdracht volledig begrijpen en met een groot arsenaal van technisch kunnen deze opdracht uitvoeren, dan is het duidelijk dat er toneel ontstaat dat doodgewoon is zoals het zijn moet. We hoeven bier gelukkig geen uitzondering te maken: Fons Rade makers, Elisabeth Anderen, Paul Cammermans en Kittie Courbois wa ren volledig berekend voor hun niet gemakkelijke taak. Zij mochten dan ook terecht aan het slot een ovatio neel applaus in ontvangst nemen. A. HELLWIG NIEUW- EN SINT JOOSLAND Zondag 24 mei om 10 uur v.m. zal er 'n IKOR-radiouitzending plaats hebben uit de Ned. Herv. kerk te Nieuw- en Sint. Joosland, waarbij zal voorgaan ds. P. Siderius. De uitzending zal plaatsvinden via de zender Hilversum I. Aan deze dienst verlenen hun medewerking de orga nist van de kerk; een zanggroepje van zondagsschoolkinderen en enkele leden van de muziekvereniging ON- DA uit Nieuwland. burgerlijke stand, bevolking, militaire zaken kan worden ge' lerrichten van ponswerk en ande- pminstratiev werkzaamheden °P errein van de leerplichtwet. Jinste diploma's u.l.o. en typen. nkelijk van opleiding, leeftijd «n (ring tot f 779,— per maand. I 11»eei> onzer verslaggevers) I te zenden aan de gemeentesecr4 In Ui 1970. iggevers) het gehucht Boerengat tussen Hoek en Terneuzen is een aanhanger geladen met schroot van de weg geraakt en in een grep pel gekanteld. Persoonlijke ongeluk ken hebben zich niet voorgedaan. (Van een onzer verslaggevers) GOES Burgemeester F. G. A Huber van Goes was buiten adem Door precies 39 scheppen zand in sne tempo en zonder pauze in een kui te storten had de eerste burger var Groot-Goes in de stromende reger een vier meter hoge boom geplant Zo werd gistermiddag de campinf Kattendijke aan de Oude Zeedijk ii de nieuwe Goese buitenkern ge opend. Het is de eerste Kattendijksi kampeergelegenheid en tevens de eer ste, die in de nieuwe gemeente Goe: is geopend. In zijn openingsspeech had burge meester Huber tegenover de exploi tant, de heer en mevrouw Nijssen zijn waardering geuit: „Voor de durf, of liever gezegd het lef, om dit te doen in een gebied, dat eigenlijk nog verkend moet worden" Hij zei, dat de camping voor de kern Kattendijke belangrijk is („de mensen hier zijn er blij mee"), maar ook voor Groot- Goes omdat door campings belangrij ke recreatiemogelijkheden worden geschapen. Oud-burgemeester P. Daniëlse van Kattendijke roemde het feit, dat de caping in een jaar tot stand is ge komen, nadat de gemeente Katten dijke in een raadsbesluit van 26 maart 1969 de eerste stap had gezet op de weg van de recreatie. Verder spraken ir. J. Minderhout, directeur van de koninklijke maat schap Wilhelminapolder, de heer J. van der Sluijs, "oorzitter van de VW Zuid-Beveland („de industrialisatie zal in dit gebied geen voet aan de grond krijgen") en de heer G. J. Neels, namens de federatie Deltavis sers en namens de Goese hengel- sportvereniging. De camping is 3,5 ha groot en biedt plaats aan 350 tenten of caravans. Er is een kampwinkel, een recreatiezaal met biljarts, jukebox en nog een kleine keuken, een apart sanitairge- bouwtje waar men in speciale bak ken de vaat kan doen en er zijn een zandbak, schommels en een tumrek. De camping is speciaal bedoeld voor vissers, onderwatersportliefhebbers en mensen die in een rustige omge ving hun vakantie willen doorbren gen. Men verwacht vooral veel Bel gen. Er staan nu reeds tientallen ca ravans op de jonge grasgazons, die doorsneden zijn met paden en rijen jonge boompjes. VLISSINGEN Het Vlissingse ontspanningscentrum Search for the Sun heeft in het pinksterweekeinde als besluit van het seizoen een lente popfestival georganiseerd onder het motto „Morgen bloeien de abriko zen." In het kader hiervan trad tweede pinksterdag de groep Super Sister uit Den Haag op, die met haar single „She was naked" de hitladders aan het beklimmen is. De muziek van Super Sister ls psychedelisch. Mensen die onder in vloed van verdovende middelen zijn zullen er bijzonder van kunnen ge nieten. Dat betekent niet dat de mu ziek niiets te bieden heeft voor „cleane" mensen. Als men de muziek ontspannen over zich heen laat gaan, kan alleen dat al een kick betekenen. De groep lijkt nogal beïnvloed te zijn door groepen als Soft Machine, Pink Floyd en in de eruit springende intermezzo's door de Bonzo Dog Band. Al deze invloeden zijn echter tot een eigen geluid verwerkt dat beloften voor de toekomst in kan houden als meer aandacht besteed wordt aan de vaak te wijd uitge sponnen en dan weer te kort gehou den onderdelen van de soms wel drie kwartier durende nummers. Ook moet erop gelet worden dat de Bonzo-effecten functioneel zijn en niet gebruikt worden om de effecten alleen. De dialogen tussen de fluitist en de organist (soms ook gitaar - orgel) waren goed uitgewerkt en deden door de verrassende variaties bij zonder prettig aan. De solistische ca paciteiten van de fluitist (eindelijk eens iemand die Ian Anderson van Jethro Tuil niet naaapt) en de orga nist/pianist, die met sterke vervor mers allerlei fraaie effecten uit zijn instrumenten haalde, zijn zonder meer goed te noemen. De lang niet eenvoudige taak op één gitaar de bas- en solopartijen te spelen, werd door de gitarist op heel behoorlijke wijze volbracht. De drummer von den we alleen zwak in zijn solo, die ontaardde in een bombastisch, rom melig, steeds weer tempoverliezend gezwaai met de stokjes. Jammer was het dat de lichtshow vaak niet meer was dan een irritant geflikker in plaats van een illustra tie van de muziek. Het bestuur van Search for the Sun geeft aanstaande zaterdag een receptie ter gelegenheid van het twee-jarig bestaan van het centrum, gevolgd door de allerlaatste activi teit van het seizoen: een meditatie- show met licht en muziek. BEN JANSEN (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Scherven (van een auto-achterlicht) hebben een 33- jarige Belgische geluk gebracht. We gens gebrek aan bewijs voor haar schuld aan een aanrijding op de Gentsevaart in Hulst werd zij door de Terneuzense kantonrechter vrij gesproken. Op 13 augustus van het vorig jaar ontstond een botsing tussen haar auto en die van een voor haar rij dende 30-jarige inwoner van Clinge De laatste beweerde dat de Belgi sche hem van achteren had aangere den. De Belgische hield strak en stijf vol, dat zij voor het kruispunt Gentsevaart-Rijksweg stil stond ei dat de Clingenaar al achteruitrij dend tegen haar was opgebotst. Een wachtmeester van de rijkspolitie ïad uit de scherven van het achter- 'icht van de Clingenaar, die onge veer 60 centimeter onder de auto van de Belgische lagen, geconclu- ieerd dat de vrouwelijke partij de schuldige aan de aanrijding moest '.ijn geweest. Temeer omdat de Clingenaar had verklaard, dat hij loor de botsing ongeveer 60 centi- neter naar voren was gedrukt. De officier van justitie meende meer geloof te moeten hechten aan de getuigenis van de Clingenaar. Mogelijk berustte de bewering van de Belgische automobiliste dat de auto voor haar achteruit was gere den op gezichtsbedrog. Mr. H. Tichelman, de raadsman van de Belgische, bestreed evenwel dat uitsluitend uit de ligging van de glasscherven de conclusie kan wor den getrokken dat zijn cliënte de brokken had gemaakt. Het omge keerde kan even goed het geval zijn geweest, meende hij. Wegens gebrek aan voldoende wettig en overtuigend bewijs vroeg mr. Tichelman vrij spraak. De kantonrechter liet het voordeel van de twijfel aan de Bel gische en sprak haar dienovereen komstig vrij. GOES (ANP) De voorzitter van de Nederlandse Organisten Vereni ging de heer Lambert Erné heeft gis teren op de tachtigste jaarvergade ring van de NOV in Goes kritiek ge uit op het „feodale systeem" in de Nederlands hervormde kerk. Een werkgroep bestaande uit ver tegenwoordigers van de hervormde kerk, de NOV en de Koninklijke Ne derlandse Toonkunstenaarsvereni ging, heeft voor het eerst sinds de oorlog een ontwerp-positieregeling kerkmusici opgesteld. Dit ontwerp, dat nog door de hogere kerkelijke or ganen moet worden goedgekeurd omvat volgens de heer Erné in we zen niet meer dan het inhalen van een achterstand. Dit zou, zo zei hij, niet nodig zijn geweest als de her vormde kerk niet zo ostentatief ge weigerd had, loon- en prijsstijgingen door te betalen. De heer Erné meent, dat er in de hervormde kerk vaak geld over de balk wordt gegooid door het te be steden aan raden en commissies die zich in het algemeen niet dienend maar veel meer heersend gedragen ten opzichte van de plaatselijke ge meenten. Hij zei, dat de twintig jaar oude kerkorde de oorzaak is van het hui dige systeem dat de centrale macht over de kerk in Den Haag ligt. Vol gens de heer Erné groeit bij de plaat selijke gemeenten steeds meer ver zet tegen het veel te dure centrale kerkelijke apparaat met zijn raden en commissies die in elke provincie weer vertakkingen hebben. Hij pleit te voor meer openheid in de her vormde kerk, ook over de besteding van de gelden. (Van onze correspondent; KAPELLE Onder leiding van mevrouw Balkenende-Sandee heeft de afdeling Kapelle-Biezelinge van de NCVB de maandelijkse vergade ring gehouden. Na de openingsmedi tatie van de presidente sprak me vrouw van Damme uit Vlissingen over haar werk als moeder van het protestants christelijk militair te huis. Op 18 juni zal de volgende verga dering worden gehouden. Dan spreekt ds. Wessels uit Middelburg over „Voordeel". N..CV.B.-vergadering De N.C.V.B., afdeling Nieuw-en Sint- Joosland, heeft onder leiding van vice-presidente mevrouw Zweistra de ledenvergadering gehouden. Spreekster op deze avond was me vrouw Vleugels-Schutter, arts te Zierikzee, met als onderwerp: „Ziekte-Voeding". De volgende bij eenkomst is vastgesteld op woens dag 17 juni. Dan zal de heer Bikker een kaas-demonstratie houden. TERNEUZEN Nadat het stem geluid van disc-jockey Rein den Doelder een jaar alleen tot het pu bliek van de bar-discotheek de Ima ge Club in Terneuzen was doorge drongen, zal hij nu ook te horen zijn over de radio. Vanmiddag tussen vier en zes uur zai hij als gast-dj twintig minuten verzorgen. In het programma van Cees van Zijtveid over de zender Hilversum Hl. Rein D„ zoals hij zichzelf noemt, kreeg deze uitnodiging toen op 7 mei de VARA-drive-in-discotheek te gast was in de Image Club. Cees van Zijtveid, die dj was bij de drive-in-discotheek, had de verricht- tingen van Rein in de pauzes ge volgd, kwam aan het eind van de avond naar hem toe en vroeg of hij als gast-dj in zijn programma wilde optreden. „Eerst Zou ik woensdag 13 mei naar Hilversum moeten komen", vertelt Rein, „maar enkele dagen voor die datum kreeg ik een brief in de bus. Ik dacht eerst dat alles niet door zou gaan. Maar de brief bleek een gewijzigd contract te be vatten. Hierin stond dat de datum verschoven was naar 20 mei. Wat ik ga draaien in die 20 minuten weet ik nog niet, maar ik denk dat het stampwerk zal worden. Wel weet ik zeker dat ik mijn toetertje mee neem". Aldus Rein den Doelder. De 18-jarige Den Doelder, werk zaam bij een houthandel in Terneu ten, begon zo'n drie jaar geleden met het aankondigen van grammo foonplaten. „Ik had met nog twee vrienden op een zolder een kleine zendappara tuur staan. Allemaal van die oude radio's en bandrecorders en meer van die rommel. We hadden een zendbereik van een kilometer. Sa men met Rini Klaessen, die nu als Tommy ook werkzaam is als dj in de Image Club, hadden we een pro gramma dat door een groot aantal mensen beluisterd werd. Hoeveel? Ik geloof iets van tien mensen". „Toen op 5 april 1969 de bar-disco theek de Image Club van de grond ging,, kwam ik daar als dj tegen een salaris van 7,50 per dag. Dat is intussen 15,- per dag geworden. Van de oude pick-ups en bandrecor ders van mezelf, kwam ik nu achter een instalatie van bijna 15.000 te zitten". „Mijn stijl zou je kunnen om schrijven als losbandig, lekker gek doen en proberen een goede band te scheppen met het publiek. Ik werk graag met echootjes en een toeter, waar ik dan af en toe een ferme riedel op geef". „Die band met het publiek probeer ik te krijgen door er tegen te kletsen, het geeft niet waarover. Als de band er is, komen zij om een verzoekplaatje vragen dat ik dan ook draai. Zaterdagavond jl werd er aan een stuk door oude roek-platen gedraaid en ook carna valschlagers. Ik geloof dat de hele boel op stelten stond. Ik heb enorm genoten". „Mijn favouriete muziek is de underground, blues en de meestampers. Goede groepen vind ik de Bintangs, Cuby and the Bliz zards. De beste dj is volgens mij Joost de Draayer". Als Rein moest kiezen tussen een baan bij Veronica en een baan bij Hilversum zou hij waarschijnlijk de baan bij Hilversum 3 kiezen omdat volgens hem Veronica op den duur toch gaat verdwijnen. Maar zegt hij „dan zal er toch eerst bij Hilversum 3 een heleboel moeten veranderen". „En voorlopig zit ik nog altijd bij de Image Club in Terneuzen". (Van onze correspondent) HEINKENSZAND Het pas op gerichte voetbalelftal van het ge- meentepersoneel van Borsele heeft haar eerste wedstrijd gespeeld. Op het sportveld te Heinkenszand wer- de de degens gekruist met het per- soneelselftal van de gemeente Mid delburg. Hoewel het elftal van Bor sele nog niet in haar sterkste forma tie op de grasmat verscheen, eindig de de strijd in haar voordeel met 82, waarbij de produktiviteit van de oudste speler van het elftal, de heer C. F. Hoornick, niet onvermeld mag blijven. Na afloop sprak de heer E. Baerends, wethouder voor personeels- en sportzaken, in café „De Toelast" de aanwezigen toe en reikte alle spelers, de scheidsrechter en de grensrechters, een herinne- ringsmedaille uit. (Van onze correspondent) KAPELLE De jeugd van Ka pelle heeft een eigen krant. Onder redactie van Piet Ruissen, Hans de Jager en Martien van Overloop is het eerste nummer verschenen van Ollah, een informatiekrant voor de jeugd nit Kapelle en omgeving die wordt uitgegeven op initiatief van de jongerensociëteit De Canus. In net eerste nummer schrijft wet houder A. P. Schouwenaar een sympathiek voorwoord waarin de hoop dat ook ouderen het blad zul len lezen. Het blad wordt gedrukt bij Druk kerij Herselman in Kapelle in een oplage van minimaal 1.000 exempla ren. Vaste medewerker voor Wemel- dinge is Diet Manneke. Het is wat men zou kunnen noe men een hippe krant met een mo derne opmaak. In het eerste num mer vinden we lezenswaardige arti kelen o.a. over de strafbaarstelling van verhoudingen met minderjari gen, een artikel over Koreau, een interview met de zanger Peter van de Zande van de groep Serpentine en het gedicht „Negertje" van Ko Burger jr. De heer J. Groenleer van de stich ting Open Jeugdwerk in Kapelle schrijft dat deze stichting het idee om een jeugdkrant uit te geven van harte heeft gesteund. Deze stichting wil beginnen met de jongeren haar volste vertrouwen te geven. Ze zal geen censuur uitoefenen, maar doet een beroep op het verantwoordelijk heidsbesef van de jongelui.

de Stem | 1970 | | pagina 7