Surp rises in Breda <7 Atletiekteam kreeg klop van Engeland Geboers was weer een klasse apart WOUDRICHEM KAMPIOEN 58ct BROl HAN STER België won oefenduel V oorzitter van NOC treedt af Wajang in-t-kuipje. Winst voor Jo Siffert QïatiS oudecpreijt biFBoldoot QOD aeodoraqt Bitossi won etappe LICHTDRUKKEN FOTOCOPIEëN STENCILWERK H. van SQintfjet I n!?°P ZOETEMELK |*nlfrUfdeAArie<" [Reinm<w y Beug0ls aen tiende negende La Boïte- Tricot Luxe Mode VIERDE SPORTPAGINA VAN DINSDAG 19 MEI 1970 TITELSTRIJD: BELCRUM-SUCCES H (Van onze tafeltennismedewerker) BREDA De zesde internationale Zuidnederlandse tafeltenniskam pioenschappen zijn voor de organise rende vereniging Belcrum een groot succes geworden. De grote nationale en internationale deelname maakten het toernooi thans tot het grootste tafeltennisevenement van Neder land. Veel deelnemers gaven dan ook openlijk blijk van hun waardering. „Belcrum doet iets groots", waren onder meer de woorden van Jan Suyskens. Om een dergelijk gebeu ren aantrekkelijk te doen zijn, moe ten er verrassingen komen en ook daaraan ontbrak het op deze tafel- tennisdag in de Bredase sporthal, waar op 52 tafels werd gespeeld, dan ook niet. Tot de finale mixed dubbel ere- hoofdklasse wisten uiteindelijk door te dringen het St. Hoger-TSB-duo Bert Onnes en Ellen Klatt, alsmede Leo Zandvliet, voor deze gelegenheid wederom spelend met de Helmondse Maria Nieten. Dit laatste duo in 1967 PUEBLA (AP) Het Belgische voetbalelftal heeft zaterdag met groot gemak de Mexicaanse amateurclub Lasalle met 90 verslagen in een oefenwedstrijd, die in Puebla werd gespeeld. In de eerste helft maakten de „ro de duivels" zes doelpunten. De „wit te" Belgische ploeg maakte in de tweede helft drie goals. De wedstrijd werd ondanks de regen door een groot aantal mensen bijgewoond. De Belgische ploeg toonde een goede lichamelijke conditie en een uitste kende balbeheersing. (ADVERTENTIE) Terli Haarboetiek is een kijkdoos, een praathoek, een nieuwsbron, een instuif. U kunt er pruiken kijken, prui ken passen, pruiken kopen, pruiken huren en pruiken tooien met originele, clips, bandeaus, kammen, spélden trrc andere accessoires. In Terli ontdekt u hoe pruiken en haar stukken u onafhan kelijk maken van de grillen en nukken van uw eigen haar. In Terli ontdekt u ook hoe u in een oogwenk en op charmante manier van vrouw kunt veranderen. Dat is een aparte belevenis. Terli nodigt u daartoe uit. haarboetiek Veemarktstraat 52 Breda Geopend van 9 tot 1 en van 2 tot 6 uur. 's Maandags gesloten Gina: Modieuze „skin-fit" pruik met geïmplanteerde scheiding. Draagbaar door jong en oud. prijs 195,- nog tweede tijdiens de Europese NKS-tafeltennisfcampioenscbappen en in 1970 Brabants kampioen, kwa men in de finale door een zege op het zo sterk geachte Scylla-duo Bert van der Helm en Ellen Kort met 2111 en 2110. De finale werd in de 3e game, na nog met 133 te heb ben achtergestaan, verdiend gewon nen door Leo Zandvliet en Maria Nielen: 21—23 21—19 17—21. De meeste belangstelling ging ook deze dag uit naar de hoogste klassen enkelspel. De verrassingen kwamen hier met de regelmaat vain de klok. Het feit dat er voor het eerst om geldprijzen werd gespeeld, zal hier wel aan meegewerkt hebben. Zo werd Bert Onnes door zijn oud-team genoot, de Maasbree-man J. Suys kens, uitgeschakeld, terwijl Bert van der Helm de laatste tijd duidelijk van slag af zijn meerdere moest erkennen in de hoofdklassespeler Pe ter Paro van het Vughtse JCV. De vier sterkste ereklasse-spelers ble ken tenslotte P. Paro, J. Suyskens, Bert Schoofs en de enige buitenland se deelnemer, die Belgische A-speler E. van Krieken. Het draaide uiteindelijk uit op de finale Bert Schoofs tegen Peter Pa ro. Met 2224, 219 en 152 werd P. Paro de grote verrassing van deze kampioenschappen. In de hoogste klas dames deed de Nederlandse kampioene Ellen Klatt wat van haar werd verwacht. Zon der enige bedreiging voegde zij ook de titel van Zuidnederlands kam pioene aan haar erelijst toe, door in de finale met de cijfers 214 en 2116 te zegevieren over Maria Nie len, de Helmondse speelster, die ook nu weer bewees zeer sterk in toer nooien te kunnen spelen. Al met al een dag vol goed en spannend tafeltennis en wat meer zij. Belcrum heeft weer eens te meer bewezen veel aandacht te schenken aan de onderlinge verhoudingen en staat thans ook internationaal zeer goed aangeschreven. Reeds nu zeg den vele spelers en verenigingen toe volgend jaar opnieuw acte de pre sence te zullen geven. Als beste seniorenvereniging kreeg ditmaal de Duitse vereniging Lippstadt de prijs. MOTORSPORT De Nederlander Jo Lammers (Husqvarna) is vijfde geworden bij een internationale mo- torcroswedstrijd in de Belgische plaats Lommei. Deze zelfde positie bezette Lammers ook in de beide manches. In de eerste werd Sigmans (Greeves) vierde. De wedstrijd werd gewonnen door de Belg Jos Teeuwis- sen (Husqvarna) gevolgd door zijn landgenoten Jacques van Velthoven (Husqvarna) en De Coster (CZ). SCHAKEN Mevrouw Corrie Vreeken heeft te Arnhem het natio nale schaakkampioenschap voor da mes veroverd. In de zevende ronde versloeg zij mej. De Klerck. Voor de vierde achtereenvolgende maal sinds de invoering van de titelwedstrijden in 1957 heeft Rusland het Europese schaakkampioenschap voor teams veroverd. Bij het toernooi, waarvoor zich acht landen hadden gekwalifi ceerd, boekte Rusland in de zesde en voorlaatste ronde een duidelijke 82 zege over Oost Duitsland. AUTOMOBILISME. Juan Manuel Fangio, de vijfvoudige wereldkampi oen der coureurs heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een hartaan val gehad. Zijn toestand wordt doorde doktoren beschreven als ernstig. De Argentijnse coureur is opgenomen in een kliniek in Buenos Aires. Het nieuws van Fangio's ziekte werd pas zaterdagavond bekend. De oud-we reldkampioen is 59 jaar. (ADVERTENTIE) Peter Paro de grote verrassing van de Zuidnederlandse tafeltenniskampioenschappen te Breda. DEN HAAG (ANP) Negentien punten scheidden Nederland en Groot-Brittannië op pinksterzondag na de damesatletiekinterland aan de Haagse Zuidlarenstraat: 5877. Nog nooit is het verschil tussen beide landen zo groot geweest. Maar ook nog nooit heeft een zo drastisch ver jongde Nederlandse formatie tegen over de Britse concurrentie gestaan. De nederlaag van de „versterkte jeugdploeg", zoals het nationale team de afgelopen dagen wel is genoemd, was verwacht. De nationale techni sche commissie senioren van de Ko ninklijke Nederlandse Atletiek Unie is in samenwerking met de trainers, raad bezig aan de opbouw van jong talent voor de Europese kampioen schappen van Helsinki (1971) en de Olympische Spelen van München (1972). Om de jonge atletes te wennen aan de sfeer van internationale wed strijden hadden ouderen het veld moeten ruimen. Omdat er wegens blessures nog enkele afschrijvingen waren zo ontbrak Ilja Keizer op de 800 meter startten liefst twaalf dames voor de eerste maal in de na tionale kleuren. Sfeer hebben zij op de Haagse sintelbaan, waar een har de wind het leveren van toppresta ties nu ,niet direct voordelig beïn vloedde, weinig geproefd. Ondanks die hare draaiende wind werden er tijden gemaakt die voor de toekomst het nodige vertrouwen ge ven. Dat Wilma van den Berg een sprinster van Europees formaat is, bewees de Udense met een dubbele overwinning op de 100 en 200 meter. Op de kortste afstand kreeg zij voor de eerste maal zusje Riet naast zich en dat zal zeker niet de laatste keer zijn geweest. Riet van den Berg, dit seizoen voor het eerst als A-juniore startend, maakte met een tweede plaats achter Wilma (11.6 - 11.9) een voortreffelijk debuut. Ook zij, wat krachtiger gebouwd dan zus Wilma, maar zeker met evenveel aanleg, zal de weg naar de top ongetwijfeld snel afleggen. Wilma van den Berg ontbrak door de moeilijkheden die enkele weken geleden ontstonden rond de training van 4 x 100 meterp-loeg, op de esta fette. Het jonge kwartet Jos Rade maker, Trudy Ruth, Cora Hofman en Riet van den Berg was met 46.2 se conden maar 0.2 seconden langzamer dan het team mét Wilma van den Berg, dat vorig jaar in Uden van Frankrijk en Zweden won. Met Ne derlands sterkste sprintsters moet de estafettetrein ongetwijfeld sneller kunnen. En dat zal in verband met de halve finalewedstrijd om de Eu ropa Cup op 2 augustus in Oost-Ber- lijn ongetwijfeld noodzakelijk zijn, wil Nederland evenals in 1965 de eindstrijd halen. Deze wel zeer vroeg in het seizoen geplande interlandwedstrijd beves tigde ook de terugkeer van Stans Brehm. De 25-jarige Amsterdamse, die in 1966 verrassend Nederlandse kampioene op de 400 meter werd door in stromende regen 54.3 secon den te lopen maar daarna door bles. sures uit het gezicht verdween, keer de sterk terug. Dat Stans Brehm, die nu voor de AV Rotterdam uitkomt, terug is, bewees haar tijd van 54.4 sec. Voortreffelijk werk leverde Miep van Beek op de 100 meter horden. De zwartharige Amsterdamse die vo rig jaar op de vijfkamp net haar ticket voor de Europese kampioen schappen miste, kwam op de laatste drie horden zo krachtig naar voren dat zij nog tamelijk ver kon weg komen van haar concurrenten. Haar tijd (14.-) betekende een evenaring van het persoonlijk record, dat on der heel wat gunstiger omstandig heden gemaakt werd. Voor Els van Noorduyn kwam de wedstrijd duidelijk te vroeg. De Am sterdamse is nog niet helemaal in vorm hoewel zij met haar 16 meter bij het kogelstoten door nieniand be dreigd werd. Anneke de Bruin, die in het nog jonge seizoen al een serie voortreffelijke discusworpen op haar naam heeft staan, gooide ook dit keer viermaal ruim boven de vijftig meter. Haar eerste was de beste: 51.98 m. De Engelse Rosemary Payne wierp onmiddellijk achter de Neder landse met 55,04 een nieuw Brits record (Van onze voetbalmedewerker) BREDA In de derde klas Zuid van het zaterdagvoetbal is de kam pioen bekend. Woudrichem kon dank zij een gelijk spel bij Dinteloord de kampioensvlag hijsen. Overigens sta ken de Van Stratens niet in kam- pioensvorm. Dinteloord heeft lange tijd de beste papleren gehad. Duij- velaar bezorgde zijn club een voor sprong en er moest een achterspeler van Woudrichem aan te pas komen om de gelijkmaker te scoren. Terneu- zense Boys hielp bovendien Wou drichem nog, door tegen de verwach tingen in bij Roda Boys de volle winst weg te halen. Onderaan de ranglijst verloren zo wel Sleeuwijk als AZW. De kansen voor Sleeuij'k staan wel iets gunstiger dan voor Axel dat zijn laatste wed strijd in winst om moet zetten om in het gunstigste geval nog gelijk te kunnen komen en dan moet Sleeu wijk beide wedstrijden verliezen. In 4 A was de grote verrassing het ver lies van Altena bij SDO. Altena ver oorloofde zich de weelde om twee strafschoppen te missen. De zenuwen speelden een te grote rol, waarschijn lijk. Wit Zwart en Zuilichem heb ben tevergeefs staan wachten op scheidsrechter Van der Wekken uit Zjerikzee, die voor de tweede maal in dit seizoen te laat ontdekte dat hij aangewezen was om een wedstrijd té leiden, zodoende vond dit duel geen doorgang. Seolto hield door doelpunten van Rlpmeester (2x) en. Maas de over winning thuis op Nivo Sparta. Zwa- luwse Boys deelde de punten met Wilhelmina door een doelpunt van Dick Beversluis en WN deed dat bij Beatrix '63 ook door twee goals van Gerrit de Bakker in een hard duel, dat Van Hasselt van de Bosschena ren op een officiële waarschuwing kwam te staan. In de hoogste klas A won SSC bij degradant ARC en Sprang klopte in eigen huis SIZO. In 2 B plaatste De Zwerver zich bij de bovenste vier door een overwinning op Arnemuiden en De Meeuwen ver sloeg Barendrecht dat reeds gedegra deerd was met vier doelpunten ver schil. (Van onze sportmedewerker) STEKENE Wie voor de motor cross van de Gelaagputten te Stekene nog getwijfeld zou hebben aan het technisch vermogen van de Japanse Suzuki zal er nu van overtuigd zijn, dat aan het meesterschap van deze supersnelle en betrouwbare machines op dit moment niets te doen is. Ten aanschouwe van 20.000 motorcross liefhebbers, waarvan enkele duizen den Nederlanders hebben Geboers en Robert vooral in de 250 cc klasse een demonstratie gegeven waarbij de Zweedse Husklerijders junioren ble ken. Zelfs Torleif Hanssen, die tijdens de Franse Grand Prix voor een keer de Belgen de baas bleef was niet in staat om enigszins partij te geven aan Robert en Geboers, die met een snelheid over de Gelaagputten scheurden als was het een autobaan. „Ik heb werkelijk alles geprobeerd om de Suzuki's te volgen aldus de ontmoedigde Hanssen na afloop van de wedstrijd, „maar er is niets aam te doen". (ADVERTENTIE) VOOR UW en snellere service Halen en brengen wanneer U wenst. Breda Wilhelminastr. 30 01600-32950 Waalwijk Grotestr 323 04160-2757 DEN HAAG (A.N.P.) De voor zitter van het Nederlandscli Olym pisch Comité, jhr. H. A. van Karne- beek, heeft besloten op de jaarlijkse ledenvergadering van het N.O.C., die op donderdag 18 juni in Den Haag wordt gehouden, af te treden in ver band met zijn toenemende werk zaamheden voor het Internationaal Olympisch Comité, van welke orga nisatie hij op het jongste congres in Amsterdam tot vice-president is ge kozen. Het bestuur stelt de ledenvergade ring voor in zijn plaats te benoe men de heer C. L. Kerdel, thans vice- voorzitter van het N.O.C. Als nieuwe vioe-voorzitter stelt het bestuur voor de heer H. J. Teengs Gerritsen, thans bestuurslid, en als kandidaat voor de door deze verschuivingen openval lende bestuursplaats de heer F. Jutte te 's-Gravenhage, de voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Atletiek- unie. Avery Brundage, de 82-jarige maar ondanks zijn hoge leeftijd nog - zeer vitale en scherpzinnige presi dent van het Internationaal Olym pisch Comité, heeft na afloop van de 69e zitting van het IOC in Amster dam in een persconferentie nog eens zeer duidelijk gesteld, dat hij tot het einde van zijn ambtsperiode in 1972 zal blijven vechten voor de Olympi sche idealen, zoals die door Pierre de Coubertin, de grondlegger van de moderne Olympische Spelen, zijn ge steld. Bij herhaling wees hij hierop Zoals reeds enkele malen eerder tijdens het congres in Amsterdam, kwam ook nu weer het sinds Greno ble in verband met het amateurisme omstreden alpine-skiën ter sprake. In gesprekken met de Internationale Skifederatie de laatste nog vlak voor de persconferentie hebben officials van de F.I.S. toegezegd, te willen samenwerken met het I.O.C. om de amateurcode te handhaven. „Onze kritiek ten opzichte van de in ternationale skifederaitie is, dat zij geen controle meer heeft op de al pine-sport, waardoor deze als ama teursport in groot gevaar is geko men. In 1972 zullen wij in Sapporo zien, in hoeverre de Internationale Skifederatie erin geslaagd is orde op zaken te stellen. Bij overtreding van de amateurbepalingen zullen wij in Sapporo niet schromen tot diskwali ficatie over te gaan", aldus Avery Brundage, die naar aanleiding hier van en andere vragen ook nog eens duidelijk benadrukte: „Als er geld in de Olympische Spelen komt, dan geen Olympische Spelen meer". ter kennismaking Wajang blijft ook gewoon verkrijgbaar in het bekende gouden pakje. Altijd smeerbaar, ook zo uit de koelkast. FRANCORCHAMPS (A.N.P.) - Jo Siffert en Brian Redman (Zwit- serland-Engeland) hebben op eerste pinksterdag in hun Gulf-Porsche 91! in Spa de 1000 km wedstrijd Francorchamps gewonnen. In deze zesde wedstrijd voor het wereld merkenkampioenschap behaalde Por sche daarmee de vijfde overwinaiat en heeft thans de leiding met 51 pin ten voor Ferrari, 31 pnt. Siffert-Ked- man waren twee weken geleden oot winnaar van de Targa Florio. (ADVERTENTIE) In de 500 cc klasse die over twee manches gereden werd, ging het niet zo gemakkelijk. Ger Teeuwissem, dié zaterdag in Lommei de eerste wed strijd voor het Belgische kampioen schap won en tweede staat voor het wereldkampioenschap, wilde bewij zen, dat hij niet alleen onklopbaar is op de zware zandcircuits. maar dat hij ook in de modder van Stekene niet onder hoefde te doen voor Ro bert en Geboers. Vanaf de start nam hij de leiding, gevolgd door Geboers en Hanssen, die in zijn wiel bleven en wachtten op het gunstige moment om toe te slaan. Dat moment kwam voor Geboers na vijf ronden en iedereen was ervan overtuigd, dat de Suzuki's alles zou den winnen, wat er te winnen viel, Teeuwissen, die in de 250 cc niet gestart was, bleek over voldoende reserves te beschikken om in de buurt van Geboers te blijven. Per slot van rekening kwam er nog een tweede manche en de Limburger leefde in de hoop, dat in deze slotrace de ver moeidheid een rol zou gaan spelen bij Geboers. De slimme en ervaren Teeuwissen had goed gerekend, maar niet goed genoeg. In de laatste man che ging hij er als een schicht van door, in de wetenschap, dat zijn snel lere tijd het zou moeten doen als Geboers tweede werd. In de vijfde en achtste ronde leek het er even op, dat Teeuwissen op rozen zat. Hanssen had namelijk de tweede plaats van Ge boers overgenomen. Het bileek ijde- dele hoop te zijn. De man uit Mol kwam terug in het wiel van de Limburger en hield de afstand juist klein genoeg -om de tijd in zijn voor deel te laten beslissen. Uitslag: 250 cc 1 Geboers. 2 Robert 5 Hanssen. 500 cc: 1 Geboers 3 pun ten tijd 65.14.0; 2 Teeuwissen 3 pun ten tijd 65.19.6, 3 Hanssen 7 punten, 4 Van de Broek 9 pnt; 5 Palm 11 pnt., 6 Van Loon 13, 7 Vermeeren 16, 8 Louis Geboers 17, 13 Sigmans 23 pnt- 19 Driessen 43 pnt. De Nederland, se ruiter Anton Ebben is derde ge- worden in een internationaal spring, concours te Wiesbaden. De Westduil- ser Hugo Simon zegevierde met Fair Lady na barrage. Acht deelnemers kwamen in dit belangrijkste onder deel van het concours hippiqu van Wiesbaden foutloos rond. In de bar rage bleven vijf combinaties straf, puntloos. GEWICHTHEFFEN Bij de Bel. gische kampioenschappen in Zwe- vegen vestigde de Belg Serge Reding (tweede bij de Olympische Spelen) bij het drukken in de superzwaarge- wichtklasse een nieuw wereldrecord van 218,5 kg. Hij overtrof daarmee het oude wereldrecord van de Rus Alexejew met 2,5 kg. Reding bereik te in de Olympische driekamp pre. cies 600 kg, een nieuw Belgisch re cord. In Moskou verbeterde Jan Talts het wereldrecord voor de drie Olympische oefeningen in het zwaar gewicht met een totaal van 550 kg. TENNIS Het eerste team van de Scheveningse Lawn Tennis Club „De Metselaars" is op het tennispark Klein Zwitserland in Den Haag kam- pioen van Nederland geworden. In de laatste (uit) wedstrijd tegen Pei- monias wonnen De Metselaars met 74. De Scheveningse club heeft nn het tenniskampioenschap voor de derde maal behaald. Ook in 1967 en 1968 ging deze hoogste tennisser naar De Metselaars. Het vorig jaar werd het Amsterdamse DDV kampioen van Nederland. (ADVERTENTIE) VARESE (ANP) - Franco Bitossi heeft eerste etappe van de van Italië gewonnen. In de eindsprint van meter lange rit van naar Biandronno zijn Giancarlo Polidori. D< gis 5.' Hij de P Iai De uitslag van de eerste Bitossi (It) 115 km in 2 u 3 52 sec., 2 Polidori (It) op Van Vlierberghe (Belg), 4 (It), 5 Muysmams (Belg), (Deun), 7 Dancelli (It) alle de t(jd als Polidori. (Van onze sportmedewerb HANSWEERT De nieuw de wielergroepering KRO* punt Buitenspel heelt zich door de fraaie zege van Brouwer uitstekend gepresen de prof-wielerronde van Hax De kleine Rotterdammer I' bad aan de finish een rond sprong op een groep van tie waarvan Rene Jrjjnen de spui en twee ronden op het rest: liet veld. „Mooier kon het nie klaarde Tneo Sijthof, de plot van de nieuwe formatie na verheugd. De deze miudag st min erende Johnny Brouwe reeds na acht kilometer in hel sief samen met zijn ploeggen van der Winden en de Zeeur Rentmeester. Dit trio moest waar spoedig het gezelschap van Harry Jansen, Bart Zoet, Wit, René Pijnen en de Bel- Locht en Germain. Maar d< slag was hiermee toch gevalle Reeds na 40 kilometer str< hoofdmacht van 9 man op het van het veld neer. Van hen leen de Belg Germain door pe mgvallen. Een reactie van dam, Van der Vleuten, Breur- Beers en nog een paar anderen schade te herstellen kreeg ge fect, omdat de hoofdmacht aanvoering van Brouwer en attent reageerde. Toen er 65 k ter waren afgelegd was dit v van achtervolgers dan ook ge-bl "eefhet geruime tijd rustig. M 25 kilometer te rijden stak Duyndam de lont weer aan het De fanatieke Caballero-man tra diep over het stuur, maar c reagerende Brouwer en diens genoot Moonen wisten tijdig naken. In enkele ronden nai drietal een halve minuut wins steeds verder opliep, omdat nen geen achtervolgers zich den. Vijftien kilometer voor 1 at het Soepje Brouwer, dam, Moonen aansluiting bij toton. Zodat Johnny Brouwer temaal op rozen zat. In de staken Rentmeester en Duy wel. voelhoorns uit om uit I „Jj Petoton te komen I T™ met meer toegestaan. Beers, Daan Holst j Be Bie liet men rustig g toet twee ronden ktend toch geen spaak meer wied konden steken. Nadat Brouwer met beide armen is glorieus winnaar over de enW?eSaa? duelleerden René ie rmf'I'iy ^torsen in een vinnig stetweede plaats, dat te e uitviel van eerstgenoemde. cï< he I h< n sl i Duyndai de ma: A ei S gaaj ac ij Jo on s P s ten I dam) Uinnlaig 1- Brouwer I Rmé n 1011 m 2.32.15; 2. Lv tL Unen (Woensdrecht); ry Jansen (Zaandam); 4. G (R( op 3. I de I heeft zijn prof renner beh van Sin over 81 voor het e r uit Rij pi laatste kilom bijna een I Hii WAnning a's PTOfren I veld T zware ronde I lométer -n -ergcriterium demareerdfs r°nden y' I rirw e e ronner I een ?n nam in die la-' nuut °°^pron# -V- e [tweede Ger ?,eTr-Vlaeminck ISeW^' Gerard Vianen den en derde, 1 Hartoj achtste, Harry (ADVERTENTIE) 'n Winckeltje klein maar héél fijn voor de Exclusieve vrquw I •^nekenstraal 42 - 8REDA

de Stem | 1970 | | pagina 14