ALIST „Binnen twee jaar terug in de tweede klasse" HUBREGTSE GOES HEEFT PECH GEHAD «STER) EG VC de sterkste bij heren in Hulst Negen geslaagden bij voetbalcursus ZWEMVIJFKAMP IN TERNEUZEN Coureurs strijden in Hulst O We missen behoorlijke oefenvelden 0 KNVB Afdeling Zeeland De Schelde winnaar Venhcdk, koek O ÏOES ZEELAND N.V. de directie der te Goes. MTE TERNEUZEN 1. V ffectie ver UITSLAGEN Selectiegroep Jeugdselectie voetbalt in Bergen op Zoom voor 120 winnaars mals en geurig met boter... mmm P_ iV*t - !S?75 m"'ps (Van onze sportmede werker) GOES De vurig gekoesterde wens, dat de voetbalvereniging Goes dit jaar het 75-jarig bestaan zou kunnen vieren met promotie naar de tweede klas zal naar alle waarschijnlijkheid niet in vervulling gaan. De rood-witte formatie van trainer Cas Hubregtse heeft weliswaar nog een kleine theoretische kans om de titel in de wacht te slepen maar zelfs de grootste optimist durft daar de hand niet voor in het vuur te steken. Ook Cas Hubregtse is nuchter genoeg om dit visioen maar te vergeten. Toen Hubregtse vier jaar geleden bij Goes kwam zat deze club zwaar in de puree. re) en wij verloren ook Piet de Kok (beenbreuk). Toch kan Goes ron dom de oude kern Jan de Roo, Antoine Debbaut en Nico Krijger momenteel een aardig elftal op de been brengen. Jeugdige spelers als Hans Bal, Peter Goossens, Simon Harick en Kees van der Sluis om er dan maar enkele te noemen bieden toch wel perspectief voor de toekomst, dacht ik. Dit seizoen zal het nog niet lukken om te promove ren, maar als we twee jaar verder zijn verwacht ik toch dat Goes in de tweede klas speelt. Cas Hubregtse, die zijn contract met Goes niet heeft verlengd, had natuurlijk graag gezien dat deze promotie nog tot stand was gekomen onder zijn leiding maar hij is toch resoluut in zijn opmerking: „Mijn spelers en ik hebben er alles aan gedaan maar je kunt natuurlijk niet «11e wensen irn vervulling zien gaan. En als ik weg ben moeten ze mij zo snel mogelijk vergeten en zich vol ledig in dienst stellen van de nieu we trainer". Hubregtse wilde er zich tegenover ons uiteraard niet over uitlaten waar zijn nieuwe werkkring komt te liggen. De 36-jarige Vlissin- ger kan met zijn capaciteiten vele kanten uit. Goes zal de direkteur van om 11.00 uur in het stads- zar aanbesteden het leggen van rioleringen tratingen ten behoeve van 3 in plan Goese Polder I, :ns bestek en voorwaarden k uit: verwerken, en verwerken, leveren) n, g aanbrengen. /oorraad strekt, verkrijgbaar intewerken, Geertesplein 4 te exemplaar. 31,- op postrekening nr. 16102 itutie zal niet plaats vinden. wethouders van TerneuzfJ mene kennis dat op 15aPt^' n verzoek van Nillmij ■Gravenhage om het Assura® >rp en Hemelaer, WestkolksW Het was eind februari en Goes dat toen ook in de derde klas speelde zag het degradatiespook steeds dich terbij komen-Trainer Van der Sluis was door een vrij ernstige ziekte (hernia) uitgeschakeld en zijn op volger Cas Hubregtse kreeg de ui terst moeilijke taak om het getij nog te doen keren voor de rood-witten. Maar de tijd bleek hiervoor te kort. Hubregtse slaagde dus niet, maar niemand kon hem dit kwalijk ne men. Met élan toog de nieuwe Goese efenmeester aan het werk en stoomde zijn ploeg klaar voor het nieuwe seizoen. Eén van de eerste 'aken die Cas Hubregtse op zijn irogramma had staan was het over- chakelen op het 4-2-4 systeem. Maar eveneens was de trainingsme thode van Hubregtse sterk geba kerd op de techniek. Djt alles bleek effectief te zijn omdat Goes maar één jaar nodig had om terug te keren in de derde klas. En het zou mu maar heel kort duren of Goes zou ook de tweede klas weer binnen stappen, was de algemene opinie in Goes en omgeving. Met een zeer kundige trainer als Cas Hubregtse moest dit mogelijk zijn. De kwaliteiten van Hubregtse werden door iedereen onderstreept. In de negen jaar dat hij de zater- Jagclub De Meeuwen onder zijn hoede had, was deze vereniging im mers op hoog niveau gekomen. Van 4e eerste klas afdelingsvoetbal was De Meeuwen opgerukt naar de der- Je klas KNVB en toen Cas Hubregt se de club uit Zoutelande verliet en 'ijn taak overdroeg aan een nieuwe •rainer, de heer Van de Velde uit Middelburg, was er ook bij de Meeuwen-jeugd kwalitatief zo'n ar senaal aan spelers, dat er rustig aan sen verdere opbouw kon worden Swerkt. Met een drastische aanpak van de wgd zou het daarom ook in Goes mogelijk moeten zijn om een nieuw 'innend elftal te creëren. Dat was '0 de algemene voorstelling van za- sen die er leefde bij de supporters Jn Goes. Maar men vergat daarbij lat ook een uiterst actieve vakman Cas Hubregtse bij zijn opbou wende taak niet overhaast te werk gaan en bovendien in Goes •erd geremd door diverse factoren, 'aardoor zijn trainingsschema onder nnere niet tot in de perfectie kon 'orden uitgevoerd. Vooral de ac- immodatie in Goes is beslist onvol- oende, volgens de mening van Cas nhregtse. „We missen immers be- aorlijke oefenvelden en zeker ook geheel verlicht speelveld met armale afmetingen. Dit alles heeft Dn terugslag op de trainingsmetho- zoab die eigenlijk zou moeten orden toegepast, bijvoorbeeld bij perfect uitvoeren van spelop- onw en combinaties. Ik ben name- e?n aanhanger van collectief oetbal op moderne leest geschoeid, on moet immers met de evolutie _ogaan die zich ook in de voetbal- heeft voltrokken; niet stilzit- n maar eigenlijk een doel stellen boven het vermogen ligt. Men g zich gerust spiegelen dus aan i-profs en bij mijn oefenstof be- ,i dan ook veel wat men visu- kan bekijken bij voetbalwed- ijden op de televisie. Zeer be- vind ik ook dat elke trainer de isugd onder zijn hoede heeft, wordt vaak verwaarloosd maar h 13 toch een zeer verantwoorde uw, dat men in elke vereniging onderaf begint. w i JÉH 'lik- k.:ü\ 'Aew StK J$Èli Op de foto het succesvolle elftal van het Spu- burgse RCS, dat het kampioenschap behaalde in de vierde klasse H van de KNVB. Het team promoveert hierdoor naar de derde klasse van het district Zuid I. Staande van links naar rechts: trainer Versluis, verzorger A. Walra ven, aanvoerder P. de Kraker, J. Meulmeester, M. Mosman, J. Dijkhuizen, J. de Kraker, J. Meulmeester, J. Wan jon, J. Karreman en S. Duyvekot. Zittend: B. Slijm, F. Waissapi, L. Vader, W. de Baut, C. de Nooyer en B. Lais- sina. Cas Hubregtse bezit als oefen- meester het B-, C-, en D-diploma en heeft een volledige KNVB-opleiding gehad in het sportcentrum in Zeist. Daar leerde hij het vak vooral van Jaap van der Leek, Georg Kessler en Siem Plooyer. Hubregtse, die be halve bij Goes dit jaar ook als trainer fungeerde bij de zaterdag club Veere, heeft vooral ook als jeugdtrainer faam verworven. In het kader van het jeugdpian in Ne derland is Hubregtse door de techni sche leiding van de KNVB ook be last met de vorming van de Zeeuw se voetbal jeugd (A- en B-junioren). In verband met de geografische ligging van Zeeland wordt deze trai ning op twee plaatsten In de provin cie gehouden, namelijk voor de spe lers uit Zeeuwsch-Vlaanderen in Hoek en voor die van boven de Westerschelde in Goes. Cas Hu bregtse, die vroeger als actief voet baller in onder andere Zeeland Sport en Zeelandia speelde, was ook drie en een half jaar semi-prof bij DFC in Dordrecht. Voor prof-voetbal in Zeeland ziet Hubregtse nog geen mogelijkheden. „Als recreatief ge beuren zou het wel aantrekkelijk zijn, maar zakelijk is het niet ver antwoord. Het zou een grote inves tering vragen om dit te verwezenlij ken. De accommodatie zou in de eerste plaats belangrijk moeten wor den uitgebreid maar dan zijn we er nog niet. Het salaris van de spelers vraagt al veel geld en bovendien moet men naast de trainer-coach ook een sportarts en een masseur aan trekken, allemaal mensen dus die flink betaald moeten worden. Trou wens er zijn nog meer betaalde functies bij een behoorlijke profclub en daarom vind ik het voor Zeeland momenteel geen haalbare kaart, zelfs niet bij een gemiddeld aantal toeschouwers dat rond de 10.000 ligt. '(Van onze volleybalmedewerker) HULST In een buitengewoon goed geslaagd volleybaltoernooi te Hulst behaalden de dames van De Kikkers en de heren van EGVC de beker. Bij de dames drongen De Kikkers en Terhole tot de finale door.Hoewel Terhole spoedig een 20 voorsprong nam, kwamen De Kikkers in de derde set zeer goeid terug en wist de stand op 21 te brengen. In de vierde set liep Ter hole uit en had de winst maar voor het grijpen. Bang dat het nog zou verliezen werd er steeds krampachtiger ge speeld en geleidelijk zag Terhole de met gemak opgebouwde voorsprong van 146 kleiner worden. Ondanks alle verwoede pogingen die in het werk werden gesteld kwam Terhole er niet meer aan te pas en zag zich met 1416 verslagen (22). Twee zeer vermoeide ploegen tra den daarna in het veld voor de beslissende set. Vooral de verdedi ging van Terhole kreeg het zwaar te verduren. De veldfouten werden steeds talrijker en de rust die vooral in de eerste sets van het team uitstraalde was geheel verdwenen. Het ging onnodige risico's nemen en begon onnadenkend te spelen. Dit was juist iets voor De Kikkers, dat de winst rook en er nog eens stevig op los ging. Geleidelijk kreeg de Kikkers een voorsprong en wist die verder uit te bouwen zodat het uit eindelijk met 1511 tot setwinst kwam en daarmee in het bezit van de zeer begeerde beker. In een zeer spannende en goed gespeelde wedstrijd wist het dames team van Scheldesport, dat vooral de laatste tijd in stijgende lijn was, won van de dames van EVVC uit Vlissingen in 3 sets. Voordien had De Kikkers het team van Egaspo op overtuigende wijze met 20 versla gen. In de kruisfinale kwamen De Kikkers en Scheldesport tegen el kaar uit, terwijl op het andere veld Terhole 2 en Egaspo elkaar ontmoet- namens hun toe te laten i ucuiieus uuui vue - ofl1. schietbank, conform het bep van de Geldschieterswet. n, gerekend vanaf heden, :gen inwilliging van dit v® ej ingediend bij burgemeester wethouders van Terneuzen, >ff, burgemeester 'agee. secretaris. lis hn rfder.de basis van de jeugd nas» ,i ®"ect<ever de doorstroming Go,, l ?°P bereikt kan worden. Bij Itvmt „i naar meen op dit komma wat bereikt en in de Ise mïi ^d verwacht ik dat diver- I tre« J? van bet b-team hun en- I t»n ..eerste" zullen maken. I s'naai in?T I"06! tvat het spelersar- 14« >,n. r de wind ook wat in niet J®. "ebben. Dat kan van mij ik h» ?den Sezegd. In de tijd dat door ,n e? beti gewerkt verloor Ik to,,, omstandigheden <be- .®"rpk "aar elders en blessu- I In aen apelers. I lit vol6, u.!f,r jaar heb ik ook nog I het mp de doelverdedigers in IVja- team moeten opstellen. I bit dan de homogeniteit? '^mpetitjp11 ik ook niet de hele poine - e D u,een beroep doen op An- ebbaut (wegens een blessu- Goes-trainer Cas Hubregtse: „Zakelijk gezien is betaald voetbal geen haalbare kaart voor Zeeland". ten. De Kikkers klopte Scheldesport met groot gemak- Egaspo was niet opgewassen tegen het geweld van Terhole 2, dat zich via 153 en 15 1 een finaleplaats bevocht. Dynamo '70 uit Middelburg en Marathon 2 uit Vlissingen, respectievelijk 2 en 0 punten te Goes behaald, waren voor de verdere ontmoetingen te Hulst niet meer verschenen. De teams van De Kikkers. Mara thon, PZEM, Matador, Voorwaarts en Egaspo, waren door Scheldesport, EGVC, IJVC en Terhole voor een finaleplaats uitgeschakeld. In de ontmoeting tussen Scheldesport en Terhole kwamen de Terneuzenaren niet tot hun normale niveau en,dol ven met 02 het onderspit. Voor dien behaalde Terhole een 20 zege op PZEM, dat het ook tegen De Kikkers niet tot een overwinning bracht. Voorwaarts bleef in dit toernooi ver beneden zijn kunnen. Het ver sloeg Egaspo met 20, maar leed een zware nederlaag tegen de ploeg van IJVC, dat zeer sterk voor de dag "kwam. De heren van De Kikkers wisten een 21 zege te behalen op Mara thon en een 20 overwinning op het zwak spelende PZEM, doch dat was niet genoeg voor een plaats in de finale of kruisfinale. Het gedegen spel van EGVC, het best spelende team van het toernooi, dat via overwinningen op Voor waarts, IJVC en Matador 2 te Goes en een overwinning op Egaspo te Hulst, doordrong tot de kruisfinale bleef met ruim verschil de baas over Scheldesport dat na 2 sets ver slagen was. EGVC was dus zeker van een finaleplaats. Ook Terhole had nog geen enkele wedsthijd verloren, toen het tegen IJVC in het veld kwam. Van hun kracht overtuigd onderschatte Ter hole de sterkte van IJVC, hetgeen op een verloren set kwam staan. Pas toen kwam Terhole tot het besef dat er gespeeld moest worden. IJVC kreeg in de twee volgende sets geen schijn van kans meer om tot enige verweer te komen. Bij Terhole verliet Schillemans, die verkeerd op de vloer terecht kwam, met een rugblessure het veld. Het gemis van de lange aanvaller deed zich bij Terhole duidelijk mer ken in de eindstrijd tegen EGVC. Na 5 sets mochten de Goesenaren zich de bekerwinnaars noemen. Zij dankten hun zege in het gelijk op gaande duel aan een grotere routine opgedaan in de Overgangsklasse waaruit zij vorig jaar degradeerden. PZEM - Terhole 02 (Heren) ;- Kikkers - Egaspo 2—0 (Dames; Voorwaarts - Egaspo 20 (H)Kik kers - Marathon 2—1 (H); EVVC - Scheldesport 1—2 (D); IJVC - Ma tador 21 (H); Scheldesport - Ter- hole 02 (H); Voorwaarts - Mara thon 20 (D); EGVC - Egaspo 20 (H); PZEM - Kikkers 0—2 (H); Terhole 2 - Dynamo '70 20 (D); Voorwaarts - IJVC 02 (H.) Kruisfinale: Heren Schelde sport - EGVC 0—2; IJVC - Terhole 12; dames: Kikkers - Scheldesport 20; Terhole 2 - Egaspo 20; Fina le heren: EGVC - Terhole 32; dames: Kikkers - Terhole 32- (Van een onzer voetbalmedewer- kers) BREDA Ter voorbereiding op de wedstrijden van het Nederlands zaterdagamateurelftal worden er in het KNVB-sportcentrum te Zeist centrale trainingen gehouden op 19 mei, 2 juni en 16 juni. Hierbij komen twee oefenwedstrijden op 26 mei en 9 juni. Voor deze selectie zijn vier zuidelijke spelers uitgeno digd: A. J. Grooteboers van BVC'54 te Oosterhout, Daaf Francke van De Meeuwen (Zoutelande), Karei Pau- lides van Sprang en A. Ippel, Ko zakken Boys (Werkendam). De andere uitgenodigde spelers zijn: G. Reitsma (Zwart Wit), J v d. Niet (Noordwijk), C. Karstens (Noordwijk), J. Gounlan (Heerjans- dam), R. Zijderceld (Heerjansdan) A. Buitstra (ACV), B. Vcfn Effrink (Zuidvogels), J. Spaanderman (Noordwijk), H. Maat (WVF) B Smit (ONS), P. v. d. Akker (CSVD), N. Diepeveen (DOVO), W Kruisweg (WZC) en G. Reediik (SHO). J Op 20 juni wordt de interland gespeeld tegen Westfalen en op 23 juni tegen Saarland te 's-Gravenzan- de. (Van een onzer voetbalmedewerkers BERGEN OP ZOOM De gese lecteerde voetbaljeugd uit het dis trict Zuid 1 komt zaterdag 16 mei naar Bergen op Zoom. Op sportpark Rozenoord worden twee jeugdwed strijden gespeeld tussen de A- en B- klasse van Noord-Brabant en Zee land. Deze twee wedstrijden zullen als graadmeter dienen om te komen tot een definitief jeugdelftal van dis trict Zuid 1. De B-wedstrijd begint om twee uur en de A-groep treedt om vier uur aan. De KNVB heeft de voetbalvereniging MOC uit Bergen op Zoom verzocht de organisatie op zich te nemen. De toegang tot deze jeugdwedstrijden is gratis. (Van een onzer voetbalmedewerkers) MIDDELBURG De door de KNVB afdeling Zeeland georgani seerde jeugdvoetballeiderscursus B werd zaterdag afgerond met het the oretisch examen, er werd gedoceerd in de onderdelen zaaloefening, spel regels, spelleiding en oefenspelen. „Jullie zijn nu de pioniers op het gebied van de verantwoorde bege leiding van de voetbaljeugd in Zee land en ik hoop van harte en ben er ook van overtuigd, dat jullie het nu geleerde in praktijkzullen weten te brengen. In de eerste plaats uiter aard in jullie eigen vereniging, maar ook daar waar een beroep op jullie medewerking zal worden gedaan". Met deze woorden overhandigde voorzitter I. W. Bakker van de KNVB afdeling Zeeland, zaterdag morgen op het bondsbureau te Mid delburg de diploma's aan de 9 per sonen die hebben deelgenomen aan deze eerste in de afdeling Zeeland gehouden jeugdvoetballeiderscursus B. De cursus had als docent Cas Hubregtse. Voorzitter Bakker bracht een spe ciaal woord van hulde aan het adres van de heer P. Dieleman uit Axel, (Van e.en onzer wielermedewerkers) HULST Vandaag wordt in Hulst de traditionele Meikermisprijs ver reden. Het parkoers loopt binnen de stadswallen over anderhalve kilome ter waar de beruchte klim aan de stadsmolen waarschijnlijk voor de meeste renners het grote struikelblok zal vormen. Het verleden heeft ge leerd dat hier de man met de hamer joviaal de nodige klappen uitdeelt. Er gaan deze keer drie verschil lende categorieën van start, zodat de wielerliefhebbers ruimschoots aan hun trekken zuilen komen. Reeds om 13.00 uur gaat de jongste categorie, de aspiranten van start, waarvoor het aantal inschrijvers tot op heden aan de magere kant was. Alle ogen zijn hier gericht op de jongens uit de streek, Paul Verstrae- ten en André Biddelo. Zij zullen het echter niet gemakkelijk krijgen tegen renners als Scheers, Spaans en de Brabanders Van Bragt en Ter Harm- sel. De aspiranten rijden 30 kilome ter. Een uur na de jongste categorie, gaan de nieuwelingen aan de gebrui kelijke 70 kilometer, onderverdeeld over 45 ronden beginnen. Hier schre ven reeds 50 renners in afkomstig uit vier provincies. Vooral de Lim burgers met onder hen de snelle Smeets en Dohmen zullen voor de Zeeuwen onder aanvoering van Raas, Westdorp alsmede de streekrenners De Belie, Bouchant, De Jonge, Oost- dijk, Vasseur, Verstraeten en anderen de te kloppen mannen worden. Om 16.00 uur komen de amateurs aan bod. Zij zullen 105 kilometer of 68 ronden door de knusse straten van de wallenstad strijd leveren al vorens de opvolger van Pierre Hoek stra (die de Oktober-kermisprijs in Hulst won) bekend zal zijn. Maar liefst 84 renners schreven hiervoor in. Bij hen het jonge Zeeuwse wieler- geweld als Van de Bunder, Gijsel, Bal, Remijn en De Waal. Zij zullen de strijd aanbinden met de gerouti- neerden in het vak. zoals een Van Poucke, Brinkman, Van Dongen, Em- bregts, Evertse, Gödde, Klaysen, Kroonen, Kuzee, de gebroeders Lie- brechts, Ouwerkerk, Prinsen, Stan der, Van Steenis, De Vrieze en vele anderen. De Engelsen Thomas en Carol! zullen er tenslotte voor zor gen dat deze Meikermisprijs te Hulst ook een internationaal tintje krijgt.... die zich veel moeite heeft moeten getroosten om deze in Middelburg gehouden cursus bij te wonen. Aivorens de heer Bakker, die te vens als cursusleider optrad, de di ploma's uitreikte gaf docent Cas Hu bregtse in welgekozen bewoordingen een duidelijke uiteenzetting over doel en taak van de cursus en de verantwoorde jeugdbegeleiding. Mede door de kundige en enthou siaste wijze waarop Cas Hubregtse deze cursus heeft gedoceerd, kon aan alle deelnemers het diploma worden uitgereikt. Namens de cursisten sprak de heer J. Kopmels een dankwoord on der aanbieding van een boekenbon aan de docent namens de deelne mers. Het diploma werd uitgereikt aan de volgende cursisten: P. Dieleman (AZVV), A. v. d. Driest (Middel burg), J. Jansen (Kloetinge), J. J. Jung (Walcheren), J. Louws (De Meeuwen), H. de Nooijer (Zeeland Sport), A. Onwijn (Middelburg), J. J. Kopmels (Middelburg), en L. A. Slabbekoorn (Kapelle). NIEK FAAS uit Temeuzen is als zevende geëindigd in een wegwed strijd voor nieuwelingen te Oost kamp. Winnaar werd de Belg Mar cel van den Driessen. GUIDO P ARID AAN (St.-Kruis) eindigde als vierde bij een koers te Olsene en legde daarna in Hoofd plaat beslag op de zesde plaats. Eenzelfde prestatie leverde hij bij een wegwedstrijd in het Belgische Knokke. Charles Desmet, vierde in Hoofdplaat, werd hier een eervolle tweede. (ADVERTENTIE) samen 720 pakketten Verkade artikelen van f 25.-. Voor elke winnaar 6 pakketten, een half jaar lang. Maak een tekst bij dit grapje (max. 10 woorden). (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN De zwemploeg van De Schelde uit Terneuzen heeft er in het zwembad „De Honte" in een vijfkamp tussen de zwemploegen van De Schelde, de Scheldestroom, De Braakman, de Bruinvis en ZIJ geen twijfel over laten bestaan welke ploeg momen teel de sterkste is in Zeeuwsch- Vlaanderen. Aanvankelijk probeerde de Braakman met zijn uitstekende jeugdzwemmers De Schelde enige achterstand te bezorgen, maar naar mate het programma verder werd afgewerkt, bleek de Scheldeploeg meer inhoud te hebben. Vele spectaculaire estafettes wa ren in het programma opgenomen. Zowel de Braakman-ploeg als de ploeg aan De Schelde wonnen elk 3 estafettes. De vijfkamp werd ge wonnen door De Schelde met 128 punten, gevogd door de Braakman, met 101 punten, de scheldestroom 76 punten, ZIJ 48 punten en de Bruin vis met 32 punten. Uitslagen: 50 meter vrije slag meisjes onder de 12 jaar: 1 E. v. Tatenhoven Braakman, 34.9; 5 x 50 meter vrije slag estafette jongens onder de 12: 1 de Braakman 3.13.2; 50 meter vlinderslag jongens onder de 14 jaar: 1 G. van de Neste, Schelde, 39,7; 4 x 50 meter wisselslag esta fette meisjes onder de 16 jaar: 1 de Braakman, 2.45.0; 50 meter school slag jongens onder de 12 jaar: 1 M. van Goeye Scheldestroom, 48,2; 100 meter vrije slag heren: 1 K. Wey- land van de Schelde, 1.06.8; 50 me ter schoolslag meisjes onder de 10 jaar: 1 K. Glemminck Schelde, 57.0; 100 meter schoolslag meisjes onder de 14 jaar: 1 M. Vereruijsse Braak man, 1.36.2; 4 x 50 meter wisselslag estafette jongens onder de 14 jaar: 1 de Schelde, 3.01.3; 100 meter vrije slag dames: 1 T. van de Linde Schelde, 1.16.5; 4 x 100 meter wis selslag estafette jongens onder de 16 jaar: 1 de Schelde, 5.15.3; 100 meter vrije slag meisjes onder de 16 jaar: 1 I. Vergouwe Scheldestroom, 1.29.4; 4 x 50 meter vrije slag estafette meisjes onder de 12 jaar: 1 Schelde, 2.52.2; 50 meter vrije slag jongens onder de 10 jaar: 1. W. Dingemanse Schelde, 53,3; 4 x 50 meter wissel slag estafette meisjes onder de 14 jaar: 1 de Braakman, 2.50.2; 100 meter rugslag jongens onder de 16 jaar: 1 T. Veerman de Schelde, 1.14.3; 5 x 50 meter vrije slag esta fette dames: de Scheldestroom, 3.07.5; 5 x 50 meter vrije slag esta fette heren: de Schelde, 2.35.2. naam: straat: plaats: Knip het grapje uit, stuur het met uw tekst, naam en adres en één uitgeknipte naam van een Verkade koek in een envelop (postzegel 25 ct) naar: Verkade-postbus 666-Zaandam. U kunt iedere week meedoen! Winnaars tot en met 23 april: Mevr. L. Algra, Sikkelstr. 39. Breda. VV. J. Boon, J. v.d. Veldestr. 4, Den Bosch. H. J. Boulonois, Kleyn Barlaken 2, Heiloo. A. Broeders, Nijnselseweg 29, Breugef, Mevr. Chocolaad, Gr. v. Prlnstererstr. 8, Hoogezand. A. v. Dommelen, Trompstr. 50, Rijnsburg. Th. S. P. Evers, Wevershof 24, Nistelrode. Mevr. M. van Eijk, Weth. Venteweg 82, Gouda. M. J. M. de Graaf, Braveld 25, Castricum. Fam. Graaff, Engelandiaan 371, Haarlem. Mevr. 1. de Haan, Spechtlaan 22, Dieren. J. de Haan, Huygenstr. 20, Zwolle. Mevr. Hegeman, Geelgietersdreef, Maastricht.' J. C. Idserda, J. v. Campenl. 88, H'sum. J. W. Jager, Abel Tasmanstr. 45, Heerlen. Mevr. A. M. Janse, Vlaardingerdijk, Schiedam. B. Keiier, Utrechtseweg 302, Arnhem. H. Kho, Haverkamp 36, Den Haag. Mevr. G. Koopman, Dortherhoek 37, Bathmen Ov. H. W. Koopma'ns, Dongestr. 1", A'dam. Mevr. G. Koster, Wehmekamp 43, Markelo. Fam. Krassen, P. Aertszstr. 100', A'dam. A. C. v.d. Loo, Heusdenseweg 14, Elshout. A. A. Pelzers, Renierstr. 14', Kerkrade. Mevr. Meyers, Rijksweg Nrd. 4, Geleen. D. Noordhoff, Galenuslaan 20, Groningen. H. Remijn, Bonifaciusstr. 4, Kwadendamme. Mevr. T. Roersma, Parkstr. 29, Zaandam. Ronel, Hugo de Grootstr. 66, Delft. W. M. de Rooy, Cronensteinstr. 31, R'dam. Mevr. Sparla, Postelsehoefl. 144, Tilburg. Mevr. N. C. Stuten, S. Robertsonstr. 58, Amsterdam. C. Sysling. Valeriusstr. 105. Leeuwarden. H. A. Teunissen, Havikshorst 38, A'dam. A.Timmermans, Grubbenweg 5, Klimmen, J, Valkenburg, Rijnsburgerweg 30, Leiden. Mevr. Vekemans, Burg. Philipsenstr. 14, Goirle. H. Verbeek, Betje Wolffstr. 13b, R'dam. A. W». M. Wolf. Appelstr. 117. Den Haag. «•■•iiiiiiiiiiiiiiaininiiK

de Stem | 1970 | | pagina 19