Pleegzuster Bloedwün AV AK t Zanussi is een wereldmerk. Wat hebt u daaraan? Dwaï DE STEM Voorjaarsmoe2 f met het einddiploma op de driesprong studeren èn werken De Zeven Zekerheden van Zanussi koelkasten. VERPLEEGSTER A of B VERPLEEGSTER A en B 1 2.ÜH& 3. Sm» 4 5 ff] VERKOOPSTER AUTORAMA a) een administratieve medewerker, b) een medewerker ames Doeerwatvooromfitteblijven. Neem elke dag een glaasje echt, het helpt. ELKE „STEM" LEZER Chef de parti Aide de fourneau Serveerster C.R. Kellner Café-Rest Beurs-Modern ervaren chauffeur nederlandse accountants-maatschap Een zee «van ruimte Onbekrompen keus levensduur 6 Internationale reputatie *7 Service en garantie en ovei hoeft u zich, dik te i U kunt kiezen uit vijftien verschillende Zanussi-koelkasten van f299,-tot f809,-. enige medewerkers(sters) 'n Fijne baan die goed betaalt WILLEM MULLER N.V., \ES Zv/ijnd recht (Zwijndrecht V. 10 DE STEM VAN DINSDAG 12 MEI 1970 1' I I II Stichting Nederlands Tehuis voor Blinde Bejaarden „Finsprong", Boulevard 24 te Zeist, telefoon 03404 -10044, vraagt zo spoedig mogelijk of die de leiding op zich kan nemen van de ver- pleegafdeling met 16 demente bejaarden. Aanstelling in de rang van verpleegster A. Inlichtingen omtrent werkzaamheden, diensttijden enz. worden gaarne verstrekt door de directrice van het tehuis, Boulevard 24 te Zeist. Uit een exploit van mij, deurwaarder, van 8 mei 1970 ten verzoeke van Antonia Johanna Ter- loo, wonende te Ruchphen ten deze woonplaats geko zen hebbende te Etten aan de Markt 21 ten kantore van de procureur Mr. A. H. Stoffels betekend aan Ge- rardus Heeren, zonder De- kende woon- of verblijf plaats in het Koninkrijk en daarbuiten blijkt dat aan deze is betekend de grosse van een, vonnis op 31 maart 1970 door de Arrondisse- ments-Rechtbank te Breda gewezen in de zaak van ge noemde partijen en dat ge noemde G. Heeren is opge roepen om op donderdag 28 mei 1970 des namiddags te 14.15 uur te verschijnen in Raadkamer van genoemde Rechtbank teneinde te worden gehoord omtrent de voorziening in de voog dij over der partijen min derjarige kinderen. F. L. J. Coppens, Gerechtsdeurwaarder Breda Kosteloos. Uit een exploit van mij, deurwaarder, op 8 mei 1970 ten verzoeke van Karin Kother, wonen de te Breda, te dezer zake woonplaats gekozen heb bende te Breda aan de Ba ronielaan 133 ten kantore van de procureur Mr. M. E. H. Vorfeld blijkt dat Manfed Friedrich Massop, zonder bekende woon- of verblijfplaats in het Ko ninkrijk of daarbuiten is opgeroepen om op dinsdag 16 juni 1970 des voormid dags om 10 uur te verschij nen voor de EA. Heer Kan tonrechter te Breda ten einde te worden gehoord op het door genoemde Ka rin Rother ingediend ver zoekschrift houdende ver zoek tot voorziening in de voogdij over de minderja rige Marion Massop, gebo ren op1 31 oktober 1966 te Holden (Duitsland) uit het huwelijk van partijen. F. L. J. Coppens, Gerechtsdeurwaarder Breda. is het dubbel en dwars waard op de hoogte te worden gesteld van uw advertentienieuws Gevraagd voor direkt of 5-daagse werkweek. Jaarbetrekking Veemarktstraat 2 Breda ZEER INTERESSANTE BIJVERDIENSTE AANGEBODEN aan accurate in het lichte bestelwerk. Werktijden des nachts van 1 uur tot 5.30 uur. Brieven onder no. 4984. j/r Amsterdam Rotterdam Den Haag Almelo Amersfoort Arnhem Bevervyijk Breda Eindhoven Enschede Gouda Groningen Haarlem Heerlen Hilversum Leeuwarden Middelburg Tilburg Zwolle Brussel Je bent straks geslaagd, maar wat ga jedoen met je diploma-? Ga je doorstuderen of ben je het leren moe en wil je een fijne baan met een goed salaris Wist je dat er een derde mogelijk heid bestaat Een goede combi natie van beide prettig en goed betaald werk in een moderne, dynamische organi satie waarbij je zonder kosten ver der kunt studeren voor funkties op academisch niveau. De NEDERLANDSE ACCOUN TANTS-MAATSCHAP, een onder- neming die diensten verleent op het gebied van financiële en admi nistratieve controle, die bedrijfs- ekonomische adviezen geeft en management-services biedt, zoekt jongelui die voor deze gebieden interesse hebben, om hen op te leiden voor topfunkties in de ac countancy. Wat zijn de MOGELIJKHEDEN Zowel voor mathematisch geïnte resseerde jongens en meisjes als voor jongelui met een naar alpha gerichte belangstelling zijn de mogelijkheden legio: Studeren voor Register-accountant Deze opleiding wordt gegeven bij het Ned. Inst, van Register-ac countants. Studeren voor het staatspraktijk- diploma boekhouden (SPD).Met dit diploma kom je in aanmerking voor de funktie van adjunct-accountant. Doe het NU 9 jkdiplomamoderne bedrijfs- Als jedit jaar hoopt te slogen voor administratie (MBA) éenwoordevol het einddiploma VWO, HAVO of bezit mettal v«.n andere mogelijk- MAVO doe je er verstandig aan nu Heden, alvast je licht op te steken over •een goed betaalde toekomst bij een landelijke organisatie met vesti gingen ïn geheel Nederland, eigen organisatie-adviesafdelingen en computercentra. Vraag of je eens kunt komen kennismaken. Stgur je persoonlijke gege vens (naam, adres, woonplaats, schoolopleiding en de stad waar je wilt gaan werken)aan het Algemeen Secretariaat, Heemraadssingel 319, Rot terdam-3006. Merk de envelop met de fetter "A". Wij zenden dan prompt onze nieuwe, uitgebreide "Informatiefolder". Daar hebt u een bovenstebeste koelkast aan Zanussi koelkasten geven veel ruimte en vrkgen weinig. Door toepassing van een heel bijzonder materiaal (polyurèthaan)- is Zanussi in staat de wanden uitzonderlijk goed te isoleren met een veel dunnere wand dan anders nodig is. Gevolg: grote binnenmaten, kleine buitenmaten. Bekijk een Zanussi en vergelijk die met elke willekeurige andere koelkast. De opstelling van roosters, vakken en rekken is tot in alle details doordacht en uitgekiend. Gevolg: er gaat meer in en u kunt overal makkelijk bij. Elke centimeter van een Zanussi-koelkast is voor honderd procent benut. Als enige in Nederland 2ijn al verscheidene Zanussi koelkasten goedgekeurd door de Keuringsdienst van Electrotechnische Materialen te Arnhem (KEMA). Deze belangrijke organisatie houdt zich speciaal bezig met het testen van electrotechnische artikelen op het gebied van de veiligheid. Zanussi biedt een onbekrompen keus. Er zijn liefst 15 verschillende modellen, variërend van 70 tot 350 liter inhoud. Alle tafelmodellen hebben een verlengd bovenblad tot aan de muur. Een aantal modellen, is voorzien van een notehout motief. Zanussi koelkasten zijn uitermate solide afgewerkt en hebben tal van vernuftige technische details. De deur van de koelkast is steeds hermetisch dicht dankzij de driezijdige magnetische sluiting. Geen koudeverlies, weinig stroomgebruik. De deur gaat vederlicht open en valt bij het sluiten automatisch dicht. Zanussi is een der grootste fabrieken van wasautomaten, centrifuges, afwasautomaten, diepvriezers en koelkasten in Europa. De controle op de produkten is zeer streng. Dat moet ook wel als in meer dan honderd landen een geweldige reputatie moet worden hooggehouden. Alleen de beste dealers in elke plaats verkopen Zanussi Op hen kunt u zonder meer boawen. Daarnaast heeft Zanussi vele eigen servicestations, overal in Nederland. Mocht er ooit eens iets haperen, dan bent u altijd van prompte service-direct aan huis - verzekerd. Zanussi 2000 De Luxe. Inhoud 200 liter. Automatische ontdooiing/drukknop. Ruime freezer-market voor het langere tijd bewaren van diepvriesprodukten. Hoog 124, breed 52A diep 53 cmTPrijs: f 519,-(incL 12°/. BTW). Zanussi 1080 De Luxe. Tafelmodel met een inhoud ven 180 liter. 'Freezerunarket tot -12° C met bijzonder grote inbond (13 liter) vow het Niks hoor! tegenwoordig zó soej u ze praktisch niet en sluiten rimpelloos! steun. Ideaal1 figuurprobleempje| Nog twijfels? Sj Lexis niet z'n grote advies en z'n rustil vast wel Zanussi 700 B. Een ideaal koelkastje vöor kleinbehuisde» of kamerbewoners. Inhoud 70 liter. Hoog 49, breed 54,5 en diep 59 cm. Prijs: f 335,- (incl. 12°/o BTW). ZANUSSI t. Speciaal voor onder str jurkjes: slank afkledend ly corselet met vormho perma nylon cupsl voorsluiting. Kleur: wit. 297 vraagt voor de afdeling personeelszaken Gegadigden dienen tenminste in het bezit te zijn van een MAVO- of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Glacisstraat 165, Vlissingen. 't Is een kwestie van gauw solliciteren en... je hebt 'm. Wij zitten dat mag je gerust weten, te springen om een vriendelijke, bijdehante van omstreeks 18 lentes voor onze AFDELING LEDERWAREN. Een heel plezierige afdeling om te werken Je gaat er de nieuwste modetassen en de meest aparte cadeau-artikelen verkouen. Dat, gecombineerd met het ronduit fijne loon, is reden genoeg om gauw te sollici teren Be] of kom naar de afdeling Personeels zaken van supermarket Tramsingel 74 (hoek Lunetstraat), Breda, tel. 0160O - 25800. heeft plaats voor: leeftijd 17 jaar of ouder; op de afdeling exploitatie, leeftijd 22 jaar of ouder. Voor de functie genoemd onder sub b, dient men in Terneuzen woonachtig te zijn in vel band met de te plaatsen telefoon- en insó' foonaanslui tingen. Kennis van talen strekt vanzelfsprekend te' aanbeveling. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk 'f richten aan: SLEEPDIENST WILLEM MULLER N.V, Scheldekade 31, TERNEUZEN, tel. 01150 -«145 - 2146 - 2147. Keuze uit meer dan 200 auto's. rnn !?odellen V.W. 1200. 1500, 1600, bestel en [xleinbus, alsmede de vol gende inruil auto's "orsche 912, bouwj. '65 km.st. 64.000 lat 1500, bouwj. '66 I R t km.st. 67.000 I «at 600, bouwj. '68 11?-..., km.st. 36.000 I 4 12M Coupe, bouwj '6b I km.st. 40.000 I ord 12M, bouwj. '68 km.st. 31.000 kannann Ghia Coupé, \?uwl- '67 km.st. 29.000 ca 1000, bouwj. '68 Inch km.st. 52.000 l^.s.U. Prinz, bouwj. '69 IVw km.st. 36.000 Ihk 1L met schuifdak. ■bouwj. 69 km.st. 19.000 Alle auto's A.N.W.B. gekeurd. Rn!,RliksWeS'Dordrecht/ [«otterdam, tel. 01850-26755 leen reclame medium waar uw zaak beslist niet buiten kan

de Stem | 1970 | | pagina 10