Als er feest is, moet dat gevierd worden. Als iedereen meedoetdan istó pas echt feest Alle mensen hebben vrij, hoera. U ook mevrouw! Feest gezel lig mee. Op straat,maar ook in huis. Maak het uzelf gemakkelijk. Neem*! van die heerlijke „kant en klaar" maaltijden mee van Spar. En voordelig,? lekker èn vlug klaar... Wat zullen ze verbaasd zijn over uw kookkunst, dat moeder dat kan in tien minuten. Echt iets om te onthouden, óók week-ends. En als u dan toch naar de Spar gaat, vergeet dan niet voor uw man1 van die pittige flesjes Tilbury pils mee te nemen. En voor uzelf sherry off- mouth. Maak.het feest kompleet. Met chips, of bitterballen, of toastjes,W kost allemaal veel minder dan u denkt. Bij de Spar zijn zelfs de allerfijn artikelen voordeliger. Daardoor werd de Spar dan ook de grootste kruideer van Europa. Wat u ook neemt, u proeft het meteendat is vast van 1 Niet voor niets de grootste van Europa Een speciale aanbieding Koffie heeft u altijd nodig. Als u nu een paar pak te gelijk neemt, spaart u veel uit. Elk 2e pak Spar Pasha koffie (roodmerk-vacuüm- dessert) met een voordeel van Een prachtgelegenheid om de overheerlijk gebakken SparCoopvaerders specu laas te proeven. Bij een pak van 400 gram krijgt u deze week een kilo suiker voor maar Overheerlijke hagelslag. De kinderen zijn er dol op en het is voordelig brood beleg. Kies uit 2 smaken 500 gram puur van 147 voor 139 500 aram melk van 167 voor 159 Het is weer voorjaar. De tijd voorsla dus! Maak het extra lekker klaar en neem zo'n grote gezinsfles Spar Clifford slasaus mee. Veel fijneren'nstukvoordeliger. Van 149 voor De Spar Vleeswaren zijn nu eenmaal verreweg het lek kerst. Profiteer van deze aanbieding. Heerlijk hartig gebraden gehakt. U krijgt nu maar liefst 150 gram van 93 voor slechts cent. Lekker smullen Houdt u daar ook zo vanNu kan het! Heerlijke malse braadkuikens a 900 gram. Speciaal in prijs verlaagd om u lekker te trakteren. Geen 325 maar Elke week blijkt opnieuw dat lekker mals vers vlees óók voordeliger kan zijn. Tenminste, wanneer u het bij de Spar haalt. Vraag maar naar de aan bieding varkensfilet. 500 gram slechts459 Groente en fruit. Vers ais de morgendauw. Dat is de Spar. Dikke èn hagelwitte bloemkolen. Heerlijk! 98 10overheerlijkevolsappi9e Jaffa's /oor slechts 149 Een ware feestmaaltijd Vlug klaar en voordelig. Een "bevrijdend" idee: dat is vast van de Sparl 8 van de vele aanbiedingen uit de „NU" van deze week O Alleen vrijdag en zaterdag Alleen vrijdag en zaterdag

de Stem | 1970 | | pagina 12