Geen belangstelling in Goes voor bevrijdingsherdenking Wat heeft Lodaline zich op de hals gehaaid? Lere prijs! Raad hoort eerst bevolking over plan Souterneur en prostituée tuigen vader en dochter af in Oosterhout Toekomst Bevelands museum vrij hoopvol „DEN PAMPIEREN TIJGRAR" IS UIT 390- 99." SPEELVELD VOOR JEUGD ANNA JACOBAPOLDER „Zeeuwse scholen zijn te klein om mammoetwet te verwezenlijken" Hoge kosten en het is al weer zo lang geleden zijn redenen 00-31970 )1620—5653 ACHT Raad St.-Philipsland Feestprogramma Riliand-Bath Nog geen spoor daders inbraak Hema in Goes Wbesteding deel weg Viïssin gen-Souburg TELEURGESTELD iVog geen beslissing over hotel Domburg Rector Schaper Doraburgse wethouder legt functie neer Bevrijdings- tentoonstelling in Breskens 2* m Dank zij nieuwe huisvesting Tekort Gymnastiekvereniging uit Ilansweert geeft openbare lessen Lezing over pluimvee voor hervormde vrouwen Hansweert Hansweert V oorj aarsver gadering Plattelandsvrouwen Goes en omstreken Raiffeisenbank van Kruiningen bouwt in Hansweert bijkantoor DE STEM VAN WOENSDAG 15 APRIL 1970 rieesmolen met hulpstuk ken voor het malen van iet en vlees (rauw of ge- jakken) raspblok met 3 verwissel bare raspen voor o.a. rardappelen, wortelen. >eterselie, komkommers rJtC. vruchtenpers met 3 ver wisselbare perskegels voor het persen van ci troenen, sinaasappels en grapefruitsl QQ 50 blikopener. U«Ja als grill en ais oven te 3 verschillende warmte- dan grill no. 3 met de- res als grill no. 3, echter met een thermostaat en ee kleinere vlaai-vormen. De grootste! Voorzien van: slementen van elk 1000 watt )0, 2000 en 3000 watt d.m.v. wipschakelaars. Regelbare thermostaat, garandeert het constant blijven op gekozen temperatuur. Voorzien van 3-aderig aansluit- snoer (3 x 1V2), lengte 2 meter. - ROSSENDAAL msttreding sninkoop Je inkoop en administratie nodigde meubelstoffen, zhriftelijk hierover contac sn leveranciers. /engenoemd adres (ADVERTENTIE) HONDEN doen fnees,a' ^un behoefte op op een vaste plaats. Is dat juist uw gevel, trottoir, tuin of een andere plaats, dan is dat zeer hinderlijk, Jft temeer daar andere dieren op de geur plegen af te komen om hun behoefte op dezelfde plaats te doen. Voorkom dit door te sproeien met (Van een onzer verslaggevers) SINT PHILIPSLAND Het ge meentebestuur van Sint Philipsland wil voor de jeugd van Anna Jacoba- polder een kleine speelplaats inrich ten. Daartoe zal de eerder aange kochte woning Langeweg 21 worden afgebroken. Het terrein dat dan vrij komt, zal met gras worden inge zaaid z aan de jeugd ter beschik king worden gesteld. Het speelveldje zal grenzen aan de speelplaats van de school in An na Jacobapolder. Tot nu toe was er voor de plaatselijke jeugd weinig an dere speelruimte dan de weg. Een voorstel van burgemeester en wethouders van Sint Philipsland om het perceel aan de Langeweg, dat 350 m2 groot is, een speelbestem- ming te geven, zal dinsdag 21 april door de gemeenteraad worden behan deld. De plaatselijke legesheffing voor huwelijken zal, als de raad met een desbetreffend voorstel van b. en w. akkoord gaat, worden verhoogd met bijna 67 procent: van f 15,- tot f 25,- Andere punten op de agenda zijn: financiële bijdrage aan de christe lijke school te Sint Philipsland en te Anna Jacobapolder, en enige begro tingswijzigingen. (Van onze correspondent) EILLAND-BATH —Het door de Oranjevereniging Juliana te Rilland- Bath voorlopig opgestelde feestpro gramma voor koninginne- en bevrij dingsdag ziet er als volgt uit. In het dorpshuis zal 30 april het kindercir cus Hogerop uit Goes optrede". 's Avonds wordt een lampionop tocht gehouden. Op 5 mei is er 's morgens een kinderoptocht, terwijl er 's middags kinderspelen worden gehouden op het terrein bij de mo len. Voor de kleuters is er een pop penkast. Vanaf acht uur 's morgens is er instuif in het dorpshuis. Om het feest te kunnen financie ren zal per kind een bedrag van de gemeente worden gevraagd, terwijl er ook weer een beroep op de burge rij gedaan zal worden. (Van een onzer verslaggevers) GOES Er is nog geen klaarheid gekomen in de zaak van de gekraak te Hema-brandkast in Goes. De Goe se gemeentepolitie, die al twee dagen met het onderzoek bezig is, heeft geen spoor van de dader (s) kunnen ontdekken. In de nacht van zaterdag op zon dag werd uit het kantoor boven de winkel van de Hema aan de Ganze- Poortstraat in het centrum van Goes oen brandkast met f 20.000 naar een ruimte daarachter gesleept en met ShJbrander(s) geopend. Men is hier- mj zeer vakkundig te werk gegaan. Ue zaak werd met overgordijnen zorgvuldig verduisterd en emmers water werden gereedgezet voor een eventuele brand. Behalve het geld uit o safe miste men maandagochtend m j uit de kassa'a in de winkel en de horloges uit een vitrine, bij 1® tot een bedrag van f 1500. nt,„e j der was het Hema-pand bin- ngedrongen door een raam van het magazijn te forceren. (Van een onzer verslaggevers) van'd!.DnEl,B-UIfG 0p het bureau delhni-o- -0vm-cia,e waterstaat te Mid- dc rifL Sistermorgen aanbesteed afstano anV.e:aubbe,inS over een dale i ,80 meter in de pro vin- WA» van Vlissingen naar was de fa P^ste inlchrijver ie met ^teldof te Seroosker- snimine- bedraS van f 633.850,- De 's aangehouden. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het plan van de stichting Goes Vooruit om de 25-jarige herdenkingva n het bevrijdingsfeest in Goes op een bijzonder originele wijze te vieren, is door gebrek aan belangstelling van de zijde van de middenstand, het bedrijfsleven en de onderwijsinstellingen de grond ingeboord. Zoals bekend had de stichting het idee geopperd om deze dag een waar dige en opbouwende betekenis mee te geven door naast het organiseren van andere evenementen een optocht te houden die volledig in het teken zou moeten staan van de tegenstel ling van vlak na de bevrijding met het heden. Bovendien heeft Goes Vooruit de winkeliers gevraagd of zij bereid zou den zijn op 5 mei hun etalages en verkoopruimten in het teken van toen en nu te zetten. Voorts achtte de stichting het van groot belang dat Goes door deze festiviteiten in de schijnwerpers van de publiciteit zou komen te staan. Op een schrijven aan bovenge noemde instanties, waarin de stich ting haar ideeën uiteenzette, zijn slechts zo weet de heer M. E. San- te, een van de initiatiefnemers, te vertellen twintig reacties binnen gekomen, zodat het onmogelijk is om het feest in Goes wat extra luister bü te zetten. De heer Van Santé zei zonder meer teleurgesteld te zijn over de zo geringe belangstelling en niet te weten waar de oorzaak gezocht zou moeten worden. De heer A. L. Kampman, voorzit ter van de Goese middenstandscen trale, zei de vermoedelijke oorzaak van de zo geringe animo wél te we ten. Heel wat van de middenstanders zullen de kosten die aan een derge lijk evenement zijn verbonden, wel te hoog vinden. Bovendien is het voor velen een onoverkomelijk bezwaar om hun eta lages in te richten met artikelen van 25 jaar geleden. Met name voor de textielhandelaars zou dit bist te doen zijn. „Bovendien", zo zei de heer Kampman, „is het al weer zo lang geleden dat we bevrijd zijn, dat velen zich zullen afvragen of het nog wel nut heeft om een dergelijke actie te voeren". De heer K. de Jong, rector van het Christelijk Lyceum in Goes, stelde dat op de school uitvoerig over het al dan niet meedoen aan een derge lijke manifestatie is gesproken. Vier enveertig van de vijfenveertig teer lingen waren erop tegen om nog iets aan de bevrijding te doen, zodat ze dan ook besloten hebben geen ge hoor te geven aan een verzoek van de stichting Goes Vooruit. De heer H. K. van de Vreugde, chef van de afdeling Onderwijszaken, zei verbaasd te zijn dat geen enkele school zich positief tegen dit idee heeft opgesteld. „U vertelt me iets nieuws want ik had werkelijk wel gedacht dat ver scheidene scholen iets voor het idee gevoeld zouden hebben Wij van on ze kant zouden ook zeker een bij drage hebben geleverd Ik denk ech ter dat de leerlingen niet meer zo veel voor die herdenking voelen om dat ze liever in de toekomst kijken dan dat ze bij het verleden stil blij ven staan". (Van onze correspondent) DOMBURG De gemeente raad van Domburg is opnieuw niet tot een beslissing kunnen ko men omtrent de plannen voor de bouw van een groot hotel in Dom burg. De raad besloot eerst de be volking over de bouwplannen te horen. (Van een onzer verslaggevers) OOSTERHOUT De Oosterhout- se politie heeft de 23-jarige prostituée J. H. van der K. en haar souteneur H. H. W. (22), beiden uit Helmond gearresteerd wegens openlijke ge weldpleging in vereniging. Zij hebben gisterenmiddag de 16- jarige Elly Joosen en haar vader J. H. Joosen (54) uit Oosterhout, afge tuigd in de bossen langs de Vijf Eikenweg in Oosterhout. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Er heerst, nu in 1970, grote onzekerheid over de toekomst van het onderwijs door uitlatingen van de staatssecretaris zelf, van pe dagogische centra en onderwijsdes kundigen", aldus de rector van het Goese lyceum, dr. A. Schaper, gis teravond tijdens een inleiding „Wordt de Mammoet al weer begra ven?" voor de ouders van nieuwe leerlingen van zijn school. „De staats secretaris zelf zegt dat de mammoet wet zelf verouderd en achterhaald is, maar hij is geen onderwijsdeskun dige, hij is jurist en in de eerste plaats politicus". De heer Schaper zete uiteen dat de mammoetwet, die in 1968 werd ingevoerd, een logisch geheel is van onderwijsvoorzieningen, dat in de plaats is gekomen van een lappende ken van wetten en bepalingen. En nu, in 1970, gaat de politicus-staats secretaris, onder druk gezet door een belangrijk kiezerskorps als de wer kende jongeren, weer experimente ren met een ander systeem: „de mid denschool". In andere landen komt men er juist weer van terug en gaat men nu meer in de richting van ons specia listische systeem. Als hier leerlingen van hun zesde tot hun zestiende jaar op dezelfde school zonder tussentijd se barrières les krijgen, is dat wel democratisch, maar het onderwijspeil wordt ermee verlaagd", aldus de heer Schaper, die aan het slot van zijn inleiding constateerde dat er een doorbraak plaatsvindt in de verzui ling. „Door de verzuiling zit Zeeland vol scholen die te klein zijn voor de nor men die de wet stelt om onbeperkt keuzevakken in te voeren. Elke school iin onze provincie zit ermee. Als er op korte termijn een samen werking tot stand komt tussen de verschillende schoolrichtingen hier, kaïn b.v. op de ene school Spaan3 en op de andere school een ander keu zevak worden gevolgd. Als dit niet lukt, zijn de mammoetidealen in rook opgegaan". „Lukt het wel, dan kunnen de leerlingen van verschillende richtin gen meer met elkaar optrekken in een geest van verdraagzaamheid. En dit is een van de belangrijkste prin cipes die het onderwijs kent". Vader en dochter wonen in de buurt van het bosgedeelte waar re gelmatig vele prostituée's en hun be schermers opereren. Naar hoofdinspecteur W. C. J. Waas, korpschef van de Oosterhoutse po litie, ons mededeelde zullen de twee verdachten die zijn ingesloten, vrij dag voorgeleid worden bij de Offi cier van Justitie in Breda. De Officier heeft het voornemen deze zaak de volgende week reeds in snelrecht voor te brengen bij de po litierechter in Breda. Elly Joosen is door het Helmondse paar zodanig mishandeld dat ze voor onderzoek naar een ziekenhuis moest worden overgebracht. De reden van de toorn van het paar zou zijn dat de heer Joosen de politie zo nu en dan tipt over de aanwezigheid van tippelaarsters. „We krijgen hoe langer hoe meer last van de bosprostitutie. De be schermers die in grote Amerikaanse sleeën rijden, negeren stoptekens van de politie en rijden soms zelfs op politiemannen in. We zijn van plan uiterst scherp te gaan optreden tegen deze personen. We doen ook regelmatig aanhoudingen. De pros tituée's blijken uit Eindhoven, Arn hem, Amsterdam, Utrecht, Leiden en overal vandaan te komen", aldus de heer Waas. (Van onze correspondent) DOMBURG Burgemeester F. G. Sprenger van Domburg heeft gis teravond tijdens de raadsvergadering medegedeeld, dat wethouder C. den Hollander met ingang van 1 april zijn lidmaatschap van de partij Gemeen, te Belang heeft opgezegd. Hij heeft als gevolg daarvan zijn zetel ter beschikking gesteld. In overleg met de kiesvereniging Domburg van Gemeente Belang is besloten dat de wethouder, gezien de nog korte periode die de raad in ver band met de komende verkiezingen voor e boek heeft zijn functie zal be houden, evenwel buiten verantwoor delijkheid van Gemeente Belang. De Domburgse hotelkwestie sleept al enige jaTen. Verschillende ma len wees de gemeenteraad de bouw' plannen van de N.V. Hotelmaatschap pij Domburg af, omdat het geprojec teerde hotel met torenflat niet zou passen in de Domburgse en Wal- cberse „sky-line". Over de hernieuwde bouwplannen waarin onder meer de oorspronke lijk geprojecteerde hoogbouw is ver laagd, waarover de raad gisteravond haar oordeel moest uitspreken, be stond in het college van burgemees ter en wethouders verschil van me ning. In het pre-advies bleek, dat de meerderheid van het college zich met de nieuw ingediende plannen kon verenigen. Zij stelden dan ook voor, medewerking aan de realise ring van de hotelbouwplannen te verlenen. De minderheid bleek even wel van mening, dat het beschikbare terrein te intensief bebouwd zal wor den. Ook de stedebouwkundige van Domburg kan zich niet met de nieu we plannen verenigen. De heer A. Dom (PvdA), kwam aan het begin van de raadsvergadering met een voorstel, dat hij mede namens de fractie van Gemeente Belang indien de, om het punt hoteibouw van de agenda af te voeren om de mening van de bevolking te polsen op een openbare hearing. De heer A. Cop- poolse (AR), verklaarde zich even eens voor die vorm van inspraak van de bevolking, maar wenste toch tot een principe-besluit te komen over de nieuw ingediende plannen. Burgemeester F. G. Sprenger vond het niet juist eerst een principe-be sluit te nemen en daarna de bevol king inspraak te geven. Hij meende dat de hotelbouwplannen er al zo lang liggen, dat beslissing nog wel een maand uitgesteld kan worden. De heer W. K. van Nieuwenhuij- zen (CHU) drong er evenals de AR- fractie op aan, toch maar de knoop door te hakken. Hij meende dat, in dien de bevolking eerst zou worden gehoord, dit zou betekenen, dat de raad niet meer beslist, maar de be volking. De raadsleden zouden naar zijn mening daarmede de verant woordelijkheid afschuiven. Met 7 te gen 3 stemmen werd het voorstel van b. en w. om medewerking aan de bouw te verlenen, van de agenda af gevoerd. (Van onze correspondent) BRESKENS In het dienstencen trum Goedertijd zal bij gelegenheid van het 25-jarige bevrijdingsfeest een tentoonstelling worden gehouden over de oorlog en de bevrijding. De tentoonstelling zal te bezichti gen zijn op 30 april. (ADVERTENTIE) Maar ook voor u, omdat u weer kunt genieten van zachte handen en stevige nagels. Dankzij Lodaline en ondanks de afwas. (Al doet u die drie maal per dag.) En voor uw man, die van uw zuinigheid zal genieten. Want Lodaline is zeer zuinig in het gebruik. Let maar eens op hoeveel „afwasjes" er uit een fles gaan En wat u zich met Lodaline op de hals kunt halen? Waarschijnlijk uw kinderen, die u om de hals zullen vallen als u weer met zo'n aardig Babar-boekje thuis komt. Weer nieuwe avonturen van tv-olifantje Babar. Hij hangt nu weer aan de hals van de Lodaline-fles. In een leuk voorleesboekje. Genoeg plezier te beleven dus. Voor de kinderen, die weer zullen genieten van de streken van Babar. (Van onze correspondent) GOES Het bestuur van het Mu seum voor Zuid- en Noortt-Beveland ziet de toekomst van de vereniging met vertrouwen tegemoet. Door de huisvesting in het voormalige wees huis aan de Singelstraat in Goes krijgt men een beter overzicht van de tentoongestelde voorwerpen en komt de waarde daarvan ook beter uit. Dit bleek tijdens de jaarvergade ring welke onder voorzitterschap van mr. F.G.Huber in hotel De Ko renbeurs werd gehouden. Uit het jaarverslag van de secreta ris, de heer Visser, bleek dat de ver eniging in totaal 146 leden telt, wat een kleine achteruitgang met 1968 be tekende. In totaal kreeg het museum in 1969 938 bezoekers. In de expositie ruimten aan de Singelstraat werden in totaal zeven tentoonstellingen ge houden, die samen meer dan 4000 bezoekers trokken. Van de provincie kreeg men een subsidie van ƒ5000.-. Uit het financieel verslag van de heer Van Dissel bleek dat men 1969 kan afsluiten met een voordelig sal do van ƒ1658,75. mede dankzij vele subsidies van de gemeente Goes, de provincie en het rijk. Teleurstellend waren de bijdragen van de andere Zuidbevelandse gemeenten. De be groting voor 1970 gaf een geraamd tekort te zien van ƒ4350.-. Aan het ministerie van CRM was een verzoek gericht om tegemoet te komen in het tekort. Het antwoord luidde dat dit wel mogelijk zou zijn, mits er verbetering zou komen in de opstelling van de museumvoorwer- pen. Mede naar aanleiding hiervan had het bestuur besloten om het Go tische Huis aan de Turfkade te ver laten en alle voorwerpen over te brengen naar het voormalige wees huis aan de Singelstraat. Bij de bestuursverkiezing werd mevrouw Sturm-Noteboom met alge mene stemmen herkozen. In de vaca ture Schaper werd gekozen de heer Goudswaard. In de kascommissie werden de heren van Dijk en Burger gekozen. Er wordt naar gestreefd om de nieuwe museumruimte per 1 juni voor het publiek open te stellen. HANSWEERT Deze maand be staat de Hansweertse gymnastiekver eniging Sportlust 10 jaar. Het bestuur heeft enkele festiviteiten georgani seerd. Men begint volgende week met een serie openbare lessen. Leden en donateurs hebben inmiddels bericht ontvangen omtrent de data en de verschillende uren waarop deze les sen zullen plaatsvinden. Dit geldt natuurlijk ook speciaal voor de ouders, wier kinderen in de verschillende groepen deelnemen. Verdere feestelijkheden zullen nog in een nader bericht toegelicht worden. Sportlust zal deelnemen aan de ver enigingswedstrijden in Goes op 2 en 30 mei. Een wandeltocht in 's-Gra- venpolder op 23 mei staat verder op het programma. HANSWEERT Aanstaande don derdag verzorgt het bedrijfschap voor pluimvee en eieren een avond voor de hervormde vrouwenvereniging, afdeling Hansweert. De avond begint om half acht en wordt gehouden in de consistorie der Nederlands her vormde kerk. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Als iemand wat wil schrijven over graskleurige kana ries, dan kan dat; als iemand wil schrijven over het vandalige op treden van langharig werkschuw tuig tegen goedwillende politie agenten, ook dat is welkom", aldus de inleiding van het kersverse jeugdblad „Den Pampieren Tijgrar", dat vandaag op alle Goese scholen van voortgezet onderwijs gratis wordt verspreid. Het blad wil de verschillende jon- gerengroeperingen met elkaar leren kennis maken. Met name willen de organisatoren, die samen een redac tie hebben gevormd met de bedoe ling geen stukjes te schrijven, maar stukjes van andere Zeeuwse jonge ren te verzamelen, studerende jon geren in contact brengen met wer kende jongeren. Het blad is, aldus redacteur H. Polderman niet voor linkse elemen ten, en ook niet voor rechtse ele menten: het is een krantje, waarin linkse en rechtse meningen naast elkaar staan. „Iedereen mag erin schrijven. Be halve anonieme stukken zal alles ge plaatst worden. Als er om prakti sche redenen een stuk ingekort moet worden, mag dit alleen in overleg met de schrijver". De redactie wordt gevormd door leden van schoolredacties van de ambachtsschool, het Sint-Willihror- duscollege en het Goese lyceum en uit jongeren van de jeugdsoos Uhu- hu en de jeugdsoos Fyfan. Aan deze sociëteiten is een van de voorlichtingsstukjes van het blad gewijd. Verder krijgt men (ouderen „hoeven het niet te le zen, het mag wel") in het eerste nummer beschouwingen over „jeugd en toekomst" (Provayda propaganda) sociale wetgeving, drugs (met name „tri" wordt afge raden), de Oranje Vrijstaat (met een oproep ook Goes tot kabouter- stad te maken) en democratie op scholen. Er wordt kritiek geleverd op De Bevelander, de gemeente Goes, ker kelijke jeugdwerkgroeperingen zaal houders, er worden Oudhollandse recepten voorgeschoteld en er wor den moderne Hollandse gedichten en andere ludieke uitingen gepu bliceerd. Burgemeester Huber geeft sug gesties ten aanzien van culturele activiteiten er wordt een aantal middelen aan de hand gedaan om brommers op te peppen, om dienst te weigeren en om geslachtsziekten te bestrijden. Het ligt in de bedoeling het °ff- setdrukwerkje van acht bladzijden in een oplage van 2.000 exemplaren eens in de maand uit te geven. Het zal gratis verkrijgbaar zijn bij: Soos Uhuhu, soos Fyfan (zaterdags) re dacties van schoolbladen, De Veste en schoenenzaak Peels. Collecte De kerkcollecte over de maand maart in de Nederlands her vormde kerk bedroeg f 458.- voor de kerkvoogdij en f 115.- voor de diaco nie. De paascollecte heeft 630 gulden opgebracht. (Van onze correspondente) GOES De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Goes en omstreken, hield in de Prins van Oranje te Goes haar voorjaarsver gadering. De vergadering werd geopend door de presidente mevrouw A. M. van Liere-Janse, die deze middag afscheid nam als presidente. Uit het jaarver slag bleek, dat de bond het afgelopen jaar vele activiteiten heeft ontplooid en momenteel een ledental van 190 heeft. Het financiële verslag kon met een batig saldo van f 566,- afgesloten wor den. Voor de periodiek aftredende da mes Van Liere-Janse en J. Deurloo- Van de Berge werden gekozen me vrouw D. H. Meeuwse-Dijkman uit Oudeland en mevrouw Boogaard-Ku- zee uit Hoedekenskerke. De afscheidspeeches, op rijm ge steld door penningmeesteresse me juffrouw D. Mol, werden presidente en vice-presidente als geschenken aangeboden. Dames van het Welfarewerk van het Rode Kruis hadden een stand met handwerken ingericht, waarbij me vrouw Klinkert uit Goes na de pauze toelichting gaf over de totstandko ming van dit werk door bejaarden en gehandicapten. Zij gaf tevens een overzicht van de vele facetten van het werk van het Rode Kruis, ook in vredestijd. (Van onze correspondent) KRUININGEN De Coöperatieve Raiffeisenbank Kruiningen heeft in De Korenbeurs in Kruiningen de al gemene ledenvergadering gehouden. Voorzitter J. A. Nieuwenhuijse deel de mee dat het ledental in 1969 met 36 is toegenomen. Het bestuur is van plan in Hans weert.west een bijkantoor te bou wen. Naar het zich laat aanzien zal dit spoedig gerealiseerd kunnen wor den, omdat men op de steun van b. en w. van Reimerswaal kan rekenen. In 1969 werd een winst geboekt van f 26.342,15. Hierdoor is de reserve gestegen tot f 497.425,11. In plaats van de aftredende secretaris vain, de bank, de heer H. A. Polderman werd de heer W. J. Polderman gekozen. De voorzitter dankte de secretaris voor het vele werk dat hij voor de bank gedaan had en bood hem een geschenk aan. De heer A. J. Boone, die periodiek aftrad, werd als lid van de Raad van Beheer herkozen.

de Stem | 1970 | | pagina 7