50 Kopen bij de Spar is sparen bij de koop Wij komen bij veel mensen. Dus krijgen we ook nogal dikwijls koffie aange boden. Soms goed, maar ook vaak minder goed. Op 't laatst proefje gewoon van wie de koffie isje wordt een kenner! Zodoende heb ik ook ontdekt dat Spar-koffie veel lekkerder is dan het merk dat we daarvoor al jaren gebruik ten. M'n vrouw koopt echt nooit meer andere 1 Door de koffie is ze eigenlijk naar de Spar gegaan. Toen kwamen wij er achter dat wat voor de koffie geldt, precies zo is met de meeste andere artikelen. I\lèt wat beter, nèt wat fijner en toch vaak nog voordeliger ook. En daar gaat het toch om. Daarom, ik proefde het direct toen u mij die koffie gaf. Ik dacht meteendat is vast van de Spar. Niet voor niets de grootste van Europa Alsu houdt van "koffie op z'n best", neem dan zo'n fles heerlijk romige koffie melk mee. Dan wordt elke kop koffie een waar feest. Deze week een stuk voor deliger want u krijgt een 1/2 literfles van 112 voor Jam heeft u steeds nodig en suiker nog meer.Sladus wat in, lekker en voordelig. Zulke huishoudmeevallers speelt de Spar u elke week toe. Bij elke pot huishoud- jam heeft u recht op een kilo suiker Kijk eens aan. Wat'n voor deel. Bovendien lekker ge makkelijk en... smakelijk. Een heerlijk bord tomaten soep waar iedereen van houdt. Speciale aanbieding 2 blikken Spar-tomaten- soepvan190 voor NIEUW! Siamrijst. 't Aller beste. In pakken van 1 kilo speciaal geselecteerd voor de Spar... voor U dus! Altijd handig, zo'n pak rijst in huis. Vergeet niette pro fiteren. 1 Kilopak Spar Siamrijst van 152 voor 139 Op veler verzoek wederom die heerlijke ham in de re clame. Let vooral eens op de kwaliteit. Die is merk baar beter... fijner! Deze week krijgt u 150 gram van die overheerlijke gekookte ham van normaal 139 voor maar Liefhebbers van bloemkool kunnen voordelig smullen. Hagelwitte import bloemkool98 2 kg golden delicious appe len in draagtas119 Sappige bloedsinaasappe- len. 13 stuks voor Ook voor dit weekend lig gen bij de Spar weer vele malse karbonades klaar. En voor lekker malse prijs jes kijk maar. Ribkarbonade 500 gram 369 Haaskarbonade 500 gram De Spar zorgt altijd voor een prachtgelegenheid om de proef op de som te ne men. Héal een paar pakken fijne geurige Pasha koffie. -Röod-Vacuüm-Dessert. U krijgt elk 2e pak met een voordeel van U zet nèt zo lekker koffie als m|jn vrouw... ik proef het meteen: dat is vast van de Spar! 8 van de vele aanbiedingen uit de „NU" van deze week (Alleen vrijdag 1 /I O en zaterdag) "r 5# (Alleen vrijdag QQQ en zaterdag) 009

de Stem | 1970 | | pagina 28