I4JAX VOLKOMEN VERDIEND MET 3-0 TEN ONDER Titel is welkom bij Vogelwaarde Nieuwdorp heeft beste titelkansen op winst rekenen AVANTI WON DE TITEL Krekels klopte sprinters Geen derny's in Hansweert V C mag OTTENBROS LANG OP NON-ACTIEF Na gelijk spel tegen Jong Ambon \Cruyff kreeg teen kansen Conditie Zware opgave ïeinkenszand I bantnï, °m- dc Europese titel in het I Fran™ SlWIcht tegen titelhouder I dat in Caserte werd I datL 5aliaanse boksbond maakte I bebbnn ,ome bekend. De Italianen ij de v, zaak aanhangig gemaakt 1 ae Europese boks-unie. Voetbal VOLLEYBAL VAN SPRINGEL WON DE STEM VAN DONDERDAG 9 APRIL 1970 21 CONDITIE ARSENAL GEWELDIG (Van onze speciale verslaggever) LONDEN Er moet volgende week in het Olympisch Stadion I te Amsterdam een wonder gebeuren, wil Ajax doordringen tot de I eindstrijd van het toernooi om de Runners Upcup. Voor de Amster dammers, die na een nederlaag in Oost-Duitsland Carl Zeiss Jena I to fraai uitschakelden, was de eerste krachtmeting met Arsenal Ivoor de halve finales een grote deceptie. De formatie van Rinus f Michels, zo fier op kop in de nationale competitie, werd op High- I bury, bevolkt met 50.000 constant yellen aanheffende Engelsen, kans loos met 30 verslagen. Geen moment bereikte Ajax het niveau van de zo succesvolle Europacupwedstrijden van vorig jaar, toen het tenslotte door AC Milan van de beker werd afgehouden. De Amsterdammers kregen gewoon de gelegenheid niet om tegen de onophoudelijk aanvallende Britten in hun normale spel te komen. Arsenal won verdiend. En niet geflatteerd. Ajax kwam de beginfase, waarin Iverwaeht mocht worden dat Arsenal Izou proberen zich direct een over- Iwioht te verschaffen, goed door. ■Mede doordat Rinus Michels Sjaak ISivart als extra-man naast Gerrie JMiihren en Nico Rijniders op het Imiddenveld had gezet, strandden de Ijsiwalsacties van de Londenaren Isteeds in een vroeg stadium. De om- sstandigheden van het veld, dat na lie eerste rushes al veel weg had van leen omgeploegde akker met water ■in de voren, waren trouwens ook Tiet gunstig voor „the gunners" om leen grote pressie uit te oefenen. De eerste gevaarlijke situatie deed (zich zelfs voor het het doel van de |.taenal-keeper Wilson voor. Cruyff >eg de bal uitstekend aangespeeld i Dick van Dijk, maar het idool Ivan Amsterdam kon het leer niet [onder controle krijgen, waardoor de lalom aanwezige McLintock voor op- I achting kon zorgen. Arsenal sloeg middellijk terug via dribbelkun- I mar Charlie George, die door het iele linkerblok van de Ajax-defensie I ialomde en zijn lange solo besloot loet een keihard schot. Bals stand Tetter op zijn plaats. Na de eerste tien minuten kwam I Arsenal steeds meer in de aanval. Hoewel de Amsterdammers geen moment in paniek handelden, gre- Ipen zij toch af en toe naar onge oorloofde middelen om de Londena- Iren te stuiten. Barry Hulshoff bij zonder sterk in de lucht die |fe Engels spitsspelr John Radford men over de middellijn aan het shirt asthield om hem tegen te houden, kwam dat op een openbare waar schuwing te staan van de Westduit- scheidsrechter Tschenscher. De arbiter was kennelijk het veld J ogekomen met de instelling om Kreng op te treden gezien de ge- 1 eldheid van het terrein niet ten J arechte want ook Cruyff en Mc- I unlock verdwenen in zijn boekje, lie straf was voot McLintock, die |-ray£f sloeg, zeker op zijn plaats, luaar een ernstige overtreding van cruyff viel niet te constateren. Nadat Bals nog eens gered had bij leen harde inzet van George en Va- lsovic onder invloed van de druk r lak voor het strafschopgebied hands load gemaakt Sommels schoot de I :>egekende vrije trap rakelings over I - nam Arsenal enigszins onver- I wacht de leiding in de zestiende mi- l!r\' mee °Pëerukte verdediger VfcNab schoot van ver op doel. Ogen- h vil ij lijk was het gevaar met een harde kopbal van Velibor Vasovic IjWeken, niemand van de Ajacieden l'md rekening met een schot, toen I f hal bij McLintock belandde. Toen I centrale verdediger uithaalde was 1*1 te laat. Vlak langs de linker- ISsal suisde de bal langs de vodko- |men verraste Gert Bals (1—0). dammers waren levensgevaarlijk. Nico Rijnders gaf herhaaldelijk voortreffelijke dieptepasses. Cruyff kreeg na een half uur een prachtige voorzet van hem, maar Cruyffie schoot in de handen van Wilson, die het niet bijzonder druk had. Nog in dezelfde minuut knalde Van Dijk rakelings over de lat. De beste kans op de gelijkmaker had Ajax tien mi nuten voor rust. Keizer, weinig ac tief, lanceerde Cruyff, die de gehele Arsenal-defensie op het verkeerde been zette. Cruyff passeerde ook doelman Bob Wilson, maar omdat het bekende rollertje te zacht was, kon Simso-n op een paar meter voor de doellijn redding brengen. Arsenal trachtte direct na de her vatting een tweede doelpunt te for ceren. Met razendsnelle, bijzonder gevarieerde acties, waarbij Marinel- lo en Kelly meestal voor het trans port naar de voorste linie zorgden, hield het Ajax in een klem, die steeds vaster werd aangedraaid. Met paniekvoetbal en het nodige geluk George schoot, uit overigens een moeilijke hoek, net over en ook Gra ham was dichtbij een treffer voorkwamen de Amsterdammers on heil. Zelden slaagde Ajax erin door mid del van uitvallen de achterhoede enigszins te ontlasten. In de aanval opereerde alleen nog Johan Cruyff, die te weinig steun ondervond omdat Van Dijk, Swairt, Mühren en Suurendonk, na rust voor Piet Kei zer ingevallen, zich noodgedwongen te veel met verdedigen bezighielden om gevaarlijk te kunnen worden. Serieuze scoringsmogelijkheden had de ploeg van Rinus Michels dan ook niet. Johan Cruyff, meestal eenzaam in de spits, kon ook maar zelden gevaarlijk worden. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE „We zullen jullie eens een bed op het voetbal veld laten bezorgen, zodat je daar ook 's nachts kunt verblijven, want dat is het enige, wat er eigenlijk nog aan mankeert". Deze woorden spreekt de thans 80-jarige Camil van der Meyden uit Boschkapelle tot zijn zoon Bert van der Meyden, de trainer van de voetbalvereni ging Vogelwaarde. Bert van der Meyden, die in het dagelijks leven werkzaam is bij de Nederlandse Stikstof Maatschappij te Sluiskil, traint na zijn dagtaak de voetbalclub Vogelwaarde belangeloos en is daardoor meer dan 30 uren per week in de weer voor de voetbal sport. Sedert hij tien jaar geleden de touwtjes in handen nam is het met Vogelwaarde steeds crescendo gegaan. Geschraagd door een voortreffelijke conditie, typerend voor het Britse voetbal, drong de Londense formatie onophoudelijk aan, niet ontmoedigd door het uitblijven van een grotere marge. De beloning voor het non stop-offensief ontvingen de Engelsen in de 33e minuut. Bals stopte een keihard schot van de zich op het zware veld gemakkelijk verplaatsen de Radford, maar de bal spatte van de vuisten van de Amsterdamse doelman precies voor de voeten van rechtsbuiten Sammels, die van dicht bij geen fout maakte. Ajax kreeg nauwelijks tijd om de tweede treffer te verwerken, want nog geen minuut later stonden de Engelsen met 30 voor. De voortref felijk spelende Sjaak Swart vloerde de doorgebroken Graham in het strafschopgebied en de toegekende penalty werd door technicus Char lie George beheerst in de uiterste linkerhoek geschoven (30). In de slotfase was Arsenal nog dichter bij een vierde goal dan Ajax bij een tegenpunt. Met de rug tegen de muur konden de Amsterdammers de schade echter beperken tot enkele vrije trappen en corners. Het ver schil van drie goals is echter waar schijnlijk te groot om die volgende week in Amsterdam te overbruggen. Want Arsenal is geen Carl Zeiss Je na. Dat bleek gisteren overduidelijk. Begonnen werd met rondjes te lo pen in de polders rond Boschkapelle, omdat er geen verlichting aanwezig was. Op het oude veld werden daarna twee lichtmasten aangelegd, en dat betekende een bescheiden begin. Se dert echter in 1967 het mooie sport complex tot stand kwam, bestaan er geen trainingsproblemen meer. Trou wens over het trainingsbezoek van de A-junioren en de eerste elftalspelers is de Vogelwaarde-trainer bijzonder te spreken. De successen van beide teams zijn dan ook hierop te verha len. Het juniorenteam staat in de hoogste afdeling van het Zeeuwse voetbal alleen aan de leiding. Het heeft drie punten voorsprong op zijn naaste rivalen Middelburg en Vlis- singen. (Dok het eerste elftal staat er bij zonder goed voor op de tweede plaats met slechts twee punten achterstand op MOC uit Bergen op Zoom. Een eventueel kampioenschap zou overi gens van harte welkom zijn, daar vol gende maand het 25-jarig bestaan wordt gevierd. Mocht het Vogel waarde gelukken kampioen te wor den, dan zou dit voor de eerste keer zijn, dat de tweede klas wordt ge haald. Het grootste aantal jaren speelde het steeds in de eerste klas van de Zeeuwse voetbalbond. In de vierde klas van de KNVB werd slechts één jaar vertoefd en werd meteen het kampioenschap met zeven punten voorsprong behaald, terwijl Vogelwaarde momenteel aan zijn V Mr Arsenal betekende de vroe- voorsprong een stimulans. De KTT^n gingen nog gretiger in l«oHensief. Vooral bij de acties, i„k **e Engelse international i.nj .'ora betrokken was, moes- itt f ^!ac'e(ten steeds bijzonder zijn. Bals liet eens te meer vin o 5?e zien bij een projectiel "««ford, die een combinatie tus- !ie >r.a, am en Kelly, die veel in |L?Weid van Johan Cruyff ver- l°™. bekroonde. Ij" was sporadisch in de aanval, r de tegenstoten van de Amster- 1 ser De Spaanse bok- têv.nÏÏ Martinez blijkt voor het bruikt ?n,,stimulerende middelen ge- ™K' te hebben. Gert Bals volkomen verrast bij het afstandsschot van McLintock, dat het eerste doelpunt van Arsenal opleverde. vijfde jaar in de derde klas toe is. Het eerste jaar in de derde klas was het meest succesvol, want toen moest met MOC uit Bergen op Zoom de tweede plaats worden gedeeld. Daar na volgden twee jaren strijd tegen de degradatie en verleden jaar eindigde het team op de vijfde plaats. Vooral thuis zijn de mannen uit Boschka pelle bijzonder sterk. De nederlaag tegen DOSKO verleden zondag was dan ook een complete verrassing. Het was de eerste thuisnederlaag sedert een jaar. Toen was het eveneens DOSKO, dat de groen-witten uit Vo gelwaarde de das om deed. Met nog vijf wedstrijden voor de boeg, waarvan twee thuiswedstrijden tegen respectievelijk Zeeland Sport en Meto en drie uitwedstrijden tegen HW'24 uit Hulst, Goes en Steen bergen zijn de verwachtingen te Boschkapelle gespannen. Van der Meyden over een eventueel kam pioenschap „Je moet altijd ernaar streven om vooruit te komen. Ik zie bijvoorbeeld MOC in Breskens nog verliezen, zodat voor ons weer alle kansen open liggen. Ik gok erop dat er beslissingswedstrijden tussen MOC, HW'24 en Vogelwaarde nodig zullen zijn om de kampioen van de derde klasse D te kennen, want ik zou er helemaal niet van versteld staan als alle drie de ploegen een gelijk aantal punten zouden weten te behalen", Van der Meyden gaat volledig op in zijn sport. Vooral nu hij sedert de laatste jaren zijn 22 duiven, want hij was ook een verwoed duivenmelker, van de hand deed, heeft zich volledig op de voetbalsport geconcentreerd. Van der Meyden: „Ik vind dat je als trainer volledig moet opgaan in je ploeg, anders ben je het trainerschap niet waardig. Zelf houd ik enorm van successen, en ben daarom ook niet vlug tevreden. Ik volsta niet al leen met het bijwonen van onze eigen wedstrijden, maar als we zelf niet moeten spelen, ga ik dikwijls naar andere tegenstanders uit onze klas kijken om daarvan het nodige op te steken". Bert van der Meyden is niet het type trainer dat zich op de techniek blind staart. Zijn sterke wapen is vooral de taktiek. 1 Een mooie her innering op het taktische vlak be waart hij aan de wedstrijd, die Vo gelwaarde twee jaar geleden in Hulst diende te spelen. Er moest daar kost vrat kost gewonnen worden. De Hul' stenaren speelden die zondag Vogel waarde zowat van de grasmat, maar de mannen uit Boschkapelle gingen met een 0-2 overwinning naar huis, omdat de uitgestippelde taktiek juist bleek te zijn en ook door de gehele ploeg werd uitgevoerd. „En dat laat ste punt is ook bijzonder belangrijk' zegt Van der Meyden. „Pak nu de wedstrijd zondag tegen DOSKO. Ik stippel van tevoren een plan uit en de speler, die ermee belast wordt, speelt zijn eigen wedstrijd. En dan ben je natuurlijk als trainer ook nergens. Op zo'n moment ben ik des duivels. Of zo'n speler nu Jansen of Pietersen heet, dat maakt bij mij dan geen ver schil". Van der Meyden's mooiste herinne ringen zijn niet alleen de behaalde kampioenschappen, waarin hij een belangrijk aandeel had, maar zeker zo mooi noemt hij de tijd dat voor het behoud in de derde klas moest worden gestreden. Hij is het bestuur van zijn vereniging en de spelers bij zonder dankbaar dat ze het toen met zijn allen hebben gepresteerd om in die klasse te kunnen blijven. Van der Meyden: „De derde klas vind ik de meest wispelturige klasse die er is. Je eindigt op de tweede plaats en het jaar daarop denk je een gooi naar het kampioenschap te kun nen doen nota bene met hetzelfde spelersmateriaal als in het voor gaande jaar en je moet tot het uiterste vechten voor het behoud. Ik kan er geen touw aan vastknopen hoe de ploegen in deze klas zo aan elkaar vastklitten". Hoewel de meeste supporters van Vogelwaarde liever geen kampioen zouden worden in verband met de promotie, veegt Van der Meyden die zienswijze volledig van de tafel. Zijn mening: „Ondanks de onverwachte nederlaag van afgelopen zondag gaan wij gewoon door, want moreel heb ben wij genoeg. En zeg nu zelf, zou een kampioenschap ons niet mooi staan met een 25-jarig bestaan voor de deur?". (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN Met nog slechts zes wedstrijddagen voor de boeg is de situatie in de eerste klas van de zaterdagcompetitie in de KNVB-af- deling Zeeland voor het leidende duo Nieuwdorp en Heinkenszand, vrij comfortabel. Met elk 26 punten uit 16 wedstrijden hebben ze een relatie ve voorsprong van drie punten op VCK, dat de lataste weken is terug gevallen. Het ziet er naar uit, dat de Koude- kerkse formatie zich nog niet gewon nen wil geven en dat vooral een aan val zal worden gedaan op de tweede plaats van Heinkenszand. Deze laat ste krijgt het aanstaande zaterdag al bijzonder lastig in de uitwedstrijd te gen Arnemuiden 2, al moet ook VCK zelf op flinke tegenstand rekenen nu een bezoek aan 's-Heer Arendskerke moet worden afgelegd. Middelburg staat in de veilige mid denmoot, terwijl een goed gestart Be velanders tot de voorlaatste plaats is afgezakt. De Kamperlandse ploeg heeft overigens geen degradatie te vrezen, want de positie van hekke- sluiter Meeuwen 2 is hopeloos. Als Bevelanders van Middelburg wint. wat overigens niet te verwachten valt, wordt de ploeg onbereikbaar voor de Meeuwen-reserves. Leider Nieuwdorp steekt in een beste vorm en bij een normaal ver loop spelen de Nieuwdorpers volgend seizoen in de vierde klas van de KN VB. Hun schotvaardige voorhoede moet het ditmaal opnemen tegen de bijzonder hechte Wolfaartsdijk - ver dediging. 't Zal niet meevallen daar (Van onze medewerker) HANSWEERT Zoals reeds is aan gekondigd zal tweede pinksterdag te Hansweert een wielerronde worden gehouden. De wedstrijd achter derny's kan om organisatorische redenen geen door gang vinden. Wel zal er een wed strijd gehouden worden voor profes sionals en amateurs. (Van onze medewerker) TERNEUZEN OVC 1 ontvangt in de volleybaicompetitie Voor waarts 1. Er mag een spannende strijd verwacht worden, vooral om dat OVC de laatste tijd steeds beter gaat draaien. Mogelijk dat Voor waarts wil laten zien dat het beter kan dan afgelopen zaterdag in Goes. Een kleine zege voor de thuisclub lijkt echter waarschijnlijk. WH dat Terhole 1 op bezoek krijgt, zal er vrij zeker niet in slagen de winst niet in eigen huis te hou den, te meer daar Terhole zaterdag nog heeft laten zien over een goed team te beschikken. ISvG 1, dat uit komt tegen Terhole, mag niet in staat geacht worden de winstpunten mee naar Sas van Gent te nemen. In de tweede klas heren mag OVC 2 op winst rekenen bij IJVC 3 en zal Zaamslag zich vermoedelijk te sterk tonen voor Sluiskil. Kikkers 2 zal het moeilijk krijgen tegen Schoon- dij-ke. Voor Hoek zullen er wel geen problemen zijn in de strijd tegen Voorwaarts 2, terwijl IJVC 2 sterker mag worden aangeslagen dan ISvG 2. Bij de dames is er een volledig programma. Kikkers zal nagenoeg zeker winnen van Voorwaarts Het zelfde geldt ook voor Scheldesport in het duel met OVC. Voorwaarts 2 zal het vermoedelijk niet kunnen klaren tegen ISvG evenals Terhole 3 tegen Terhole 2. (Van onze badmintonmedewerker) TERNEUZEN Avanti is kam pioen geworden door de tweede wed strijd tegen Jonm Ambon met 44 gelijk te spelen, na de eerste met 71 te hebben gewonnen. Bij Jong Ambon speelde Jan Wil lem Vissc-r de eerste herenpartij en Martin Titiheru de tweede. Avanti had zijn opstelling ten opzichte van de eerste wedstrijd gehandhaafd, zo dat Visser nu tegenover Coen Valcke- nier kwam te staan en Titiheru te genover Ad Proos. Deze tactiek van Jong Ambon had succes, watn beiden wonnen hun enkelspel en het dubbelspel. Toen mevrouw A. Sapu- lette verrassend van Herma Kok won lag een Jong Ambonzege voor de hand. Avanti kwam echter terug. Toos Verbeek won haar single van Greet Manuhutu en ook het dames- dubbel werd door Avanti gewonnen. Beide gemengddubbels werden door de Avanti-koppels gewonnen waar mede de stand op 44 kwam. Rillandia en Wings hebben twee interessante wedstrijden gespeeld om de derde en vierde plaats. In eigen huis won Wings met 62, in Rilland werd het 44. Opvallend was de strijd tussen de sterkste herenspelers. Beiden wonnen alleen in eigen zaal. Kees Outermans met 1511, 1512, Frans Midavaine nam een week la ter revanche met 158, 1510. Marathon en Avanti 2 gaven el kaar niets toe en geelden beide ma len 44. Mevrouw Lammers ver loor haar partij in de thuiswedstrijd, maar won uit van Marjan Bokhorst. Guus Duden deed het omgekeerde te gen Frits Jongbloets, zodat het even wicht hersteld werd. Na telling bleek dat Avanti 2 een beter setgemiddelde had Jong Ambon 2 won niet 53 van Zierikzee. De return werd een regle mentaire 80 overwinning voor Zie rikzee. De strijd om de laatste plaats tus sen Wings 2 en Fifteenth Point werd beide malen ruim door het Koude- kerkse team gewonnen, met 71 en 6—2. De eindstand in de eerste klas: Avanti 1 (kampioen) 19 punten; Jong Ambon 1, 17; Wings 1 13, Ma rathon 11, Rillandia 10, Avanti 2 10, Zierikzee 8, Jong Ambon 2 8, Wings 2 4; Fifteenth Point 0 punten. veel bressen in te schieten, maar, gezien het voordeel van eigen veld, moet toch met een volgende Nieuw- dorpzege rekening gehouden worden. Wemeldinge en Zeeland Sport heb ben zich de laatste weken danig uit de nesten gewerkt. Veel gevaar is er niet meer te duchten. Nu er tegen elkaar spelen zal een van beide zich in ieder geval veilig stellen. (Van onze speciale verslaggever) JAMBES De tweede rit van de Ronde van België, Virton-Jambes over een afstand van 192 kilometer, werd gekenmerkt door de ondergang van leider Frans Verbeeck, door de opmars naar de zege van een krach tig pedalerende Herman van Sprin- gel en door het falen van Eddie Merckx, die voor de tweede plaats en de eraan verbonden vijftien se conden bonificatie, door Roger de Vlaeminck, de nieuwe leider in de ze ronde, werd geklopt. De Belgische wegkampioen start vandaag met de blauwe leiderstrui. Hij heeft drie seconden voorsprong op Herman van Springel en dertig op Eddie Merckx. Verbeeck volgt op twee minuten twee seconden. Herman van Springel, de held van de tweede dag, legde op zeventig kilometer van de eindstreep de basis van zijn succes. Alleen ontsnapt werd hij achtereenvolgens ingehaald door Eddie Merckx, Roger de Vlaeminck, Daniël van Rijckeghem, de Schoen- maeker en door Vic van Schil. Op tien kilometer van de finish liet Van Springel zijn gezellen in de steek om met 46 seconden voorsprong te zegevieren. Van Nederlandse zijde was de ac tiviteit zeer miniem. Enkel Jan Jans sen en Leen Poortvliet roerden zich lichtjes ongeveer half koers. In deze Ronde van België waarin Roger de Vlaeminck, Merckx en Van Springel elkaar helftig bestrijden baarde ook de massaspurt voor de zevende plaats opzien. Jan Krekels versloeg Gode - froot, Vekemans, Verbeeck, Sercu en Leman. De uitslag: 1 Herman van Springel 192 km in 4 uur 42,35 met bonifica tie 4,42.05, 2 Roger de Vlaeminck 4,42,35 met bonificatie 4,43,18, 3 Eddie Merckx 4,43,35, 4 Daniël van Rijcke ghem op 1 minuut 17, 5 Vic van Schil z.t., 6 De Schoenmaeker op 1 minuut 20, 7 Krekels op 2 minuut 50, 8 Godefroot, 9 Vekemans, 10 Ver beeck, 11 Sercu, 12 Leman, 13 Mon- serre, 14 Tonie, 15 Van Klooster, 16 Zoontjes, 17 Eric de Vlaeminck, 18 Raes, 19 Van Vlierberghe, 20 Store Pettersson, 27 (zelfde tijd als Kre kels). Wim Schepers, 37 Jan Jans sen, 47 Vianen, 48 Karstens, 49 Den Hartog, 80 Theo Verschueren, allen In de zelfde tijd als Krekels, 69 Daan Holst op 7 minuten 48 seconden, 71 Frijters op 15 minuten 43 secon den, 85 Poortvliet op 17 minuten 15, 88 Serpenti, eveneens op 17 mi nuten 15 seconden. De stand: 1 Roger de Vlaeminck 9 uur 0 minuten, 43 seconden, 2 Van Springel op 3 seconden, 3 Merckx op 30 seconden, 4 Verbeeck op 2 minuten 0,2, 5 Godefroot op 3 minuten 23, 6 Sercu, 7 Vekemans, 8 Van Klooster, 9 Van Vlierberghe, 10 Hosiers, 11 Zoontjes, 16 Schepers, 19 Janssen, 23 Karstens, 32 Krekels op 7 minuten 32, 46 Vianen z.t., 51 Den Hartog z.t., 58 Holst op 12 minuten 30, 62 Ver schuren op 15 minuten 43, 66 Poort vliet op 17 minuten 48, 75 Serpen ti op 21 minuten 57 en 78 Frijters op 28 minuten 36 seconden. (Van onze sportredactie) HOOGERHEIDE Harm Otten- bros, die in de Ronde van Vlaande ren ten val kwam is in het zieken huis te Bergen op Zoom, waar men een gescheurde pols constateerde, behandeld. Otten-bros, die nu zijn pols in het gips draagt, zal eerst over drie we ken terug moeten komen. Daarna zal het, volgens Ottenbros zelf, ver moedelijk nog enkele weken duren, voordat hij volop kan gaan trainen.

de Stem | 1970 | | pagina 17