de rijksoverheid biedt metselaars m mm NILLMIJ i 3 uur 's middags TIB Legia Warsc Hoe Legia zo ver is gekomen SPORTTOTO merchandiser Smmmercieéi admtmistrattef verktwp assistente BMmsMmgmmmmmm a «r m FILIAALHOUDER arbeidsanalist Nederlandse dochteronderneming van engels concern, succesvol op het gebied van konsumenten-merkartikelen, gevestigd in het zuiden van het land, zoekt drie belangrijke mensen voor haar afdeling verkoop. contactambtenaar correspondent(e) financiële afdeling hoofd typekamer (vrl.) vac. nr. 9-0101/00^ n.v. bouwbedrijf van eijkelenburg Opleiding voor het MI-LOCK BETEX- diploma OPGAVE VAN LEERLINGEN Fabricom N.V. bedradingsmonteurs meet- en regel monteurs Een man met een agenda vol afspraken drinkt rustig een kop koffie. Voor vaders met dure kinderen een aanvullend inkomen. CENTRALE VERWARMINGSBEDRIJF Instituut voor Bedrijfspsychologie «„hu Raadgevend Bureau Ir. B.W. Berenschot n.v. HERVORMDE STICHTING CRABBEHOFF W WERKTUIGBOUWKUNDIG H.T.S.'er Of SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGE-B BEDRIJFS ASSISTENT DE STEM VAN ZATERDAG 21 MAART 1970 Het persoonlijk kontakt met super markten en zelfbedieningszaken in noord-oost Nederland komt voor zijn rekening. En van de verantwoordelijke senior vertegenwoordiger neemt hij een fiks stuk grossiers-kontakt over. Daartoe staat een auto tot zijn beschikking. Hij is wat je zou noemen dyna misch en representatief. Heeft goede kontaktuele eigenschappen. Is nu tussen de 25 en 30 jaar. Heeft tenminste ulo- of gelijk waardige opleiding. En is ervaren in de verkoop van konsumenten-merk artikelen. Hij krijgt een verantwoordelijke baan: het kontakt met afnemers (zowel schriftelijk als telefonisch), het behan delen van offertes en orders, plus het bijhouden van klantenadministratie gaan voor een groot deel op zijn schouders rusten. Hij heeft dan ook goede kontak tuele eigenschappen. Bezit daarbij de juiste instelling voor een kommer- cieel administratieve ka'rrière. Is zo'n 25 tot 30 jaar. En wanneer hij na de middelbare school ervaring heeft opgedaan in de konsumenten-merkartikelen sektor is hij bij ons in het voordeel. Voor het betere steno/type werk. En licht aanvullend administratief werk. Waardoor zij met veel zaken en mensen in kontakt komt. Zij is ongeveer 20-25 jaar. Zij heeft haar diploma's.Voor ulo, steno/type Nederlands, en misschien zelfs méér. Zij krijgt ook een baan met méér. Meer afwisseling. Meer verantwoorde lijkheid. Meer zelfstandigheid. Voor alle drie de funkties wordt een aantrekkelijk salaris geboden. Met goede secundaire voorwaarden. Stuur uw sollicitatiebrief, met recente pasfoto en uitvoerige gegevens, onder nummer ....34547naar de advertentie-afdeling van dit blad. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciaal Bureau Noord-Brabant van het Hoofdbureau Landelijk Contact te 's-Hertogenbosch vac. nr. 0-3911/0057 Taak: controleren van uitgaven die krachtens bepaalde regelingen ten laste van het departement komen. Behandelen van verzoek schriften en adviseren over subsidie-aanvragen voor bepaalde werk vormen. Na een opleiding geven van voorlichting over doelstelling en uitvoering van de rijksgroepsregelingen. Vereist: MULO/MAVO-opleiding en bezit van of studie voor het Praktijkdiploma Boekhouden. Tot aanbeveling strekken: enige ervaring c.q. kennis op het terrein van maatschappelijk werk, bezit van of studie voor diploma Middelbare Sociale Arbeid en Rijbewijs BE. In de kosten voor de studie voor de diploma's Boekhouden én Middelbare Sociale Arbeid kan een tegemoetkoming worden verleend. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1202,- per maand. Promotie tot een max. van f 1338,- per maand is mogelijk. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Breda vac. nr. 0-3989/0057 Taak: behandelen van alimentatie- en kinderbijslagzaken. Vereist: diploma MULO/MAVO of gelijkwaardige opleiding, boekhoudkundige ervaring. Diploma Handelscorrespondentie strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1072,- per maand. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Breda, Willemstraat 15 Taak o.m. de begeleiding van een 5-tal typistes en controle van het typewerk. Vereist: goede typevaardigheid; diploma MULO strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. 1877,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f974,- per maand aanwezig. typistO vac. nr. 0-3990/0057 Gevraagd: diploma typen en b.v.k. MULO/MAVO-opleiding. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 877,- per maand. Voor beide functies geldt: Sollicitaties zenden aan de secretaris van bovengenoemde Raad. Tel. (016 00) -2 58 66. AOW-premie voor rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantieuitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage de grootste verscheidenheid aan werk studiemogelijkheden - promotiekansen Voor onze bouwwerken te Oosterhout N.-Br. in het uitbreidingsplan "Ooster- heide", vragen wij voor spoedige in diensttreding enkele Dagelijks melden aan de bouwkeet (Beethovenlaan) bij onze uitvoerder, de heer C. A. Vermeulen. Tel. bouwkeet: 01620-6103 Tel. privé: 04250 - 35306 grsafsebaan 109-rosmalen - tel. 04192-2931 voor de nieuwe opleiding tot tricot naaister welke medio augustus aanvangt in ons eigen opleidingsatelier. WIE KOMEN ER IN AANMERKING Leerplichtvrije meisjes welke dit jaar de school kunnen verlaten en die samen met leeftijdgenoten de leerzame en pret tige opleiding willen volgen. Inlichtingen mondeling of schriftelijk (per briefkaart kan ook, U krijigt dan spoedig persoonlijk bezoek van ons) aan ons adres, Steensedijk 7 Hulst tel. 01140 - 2751 of 's avonds Tabakstr. 11 te Hulst (01140-3209). ELEKTROTECHNIEK Parallelweg 8 - Krimpen aan den IJssel. Telefoon 01807 3144 vraagt voor haar kracht- en meet- en regelinstallaties in de omgeving van Zandvliet Gegadigden kunnen telefonisch of schriftelijk solliciteren. L J f Hj^B «f Rustig? Ogenschijnlijk. Want tegelijkertijd kijkt hij de papieren door die hij nodig heeft bij zijn volgende bespreking. Dat kan (en dat komt vaak voor!) op een assurantiekantoor zijn, met een goede relatie. Of-dikwijls samen met een tussenpersoon- bij de directie van een bedrijf om te praten over een bedrijfsschade-polis, collectieve pensioenvoorziening enz. Dit is een moment uit het boeiende leven van een Inspecteur bij de NILLMIJ. Binnenkort misschien ook uw leven. Tenminste, wanneer u van afwisselend en zelfstandig werk houdt. En gemakkelijk contacten weet te leggen. Allereerst met de districts-directeur van de NILLMI J in Breda. De heer J. W. van Vessem, tel. 01600-49657. Om meer over dit werk te weten te komen. kunt ook meteen schriftelijk solliciteren. Maar dan aan ons hoofdkantoor ta.v. de af<L 4 Personeelszaken onder de letters AL Dat u-ruime ervaring in de verzekerings branche hebt is heslist geen noodzaak. Want hij de NILLMIJkrijgt u via cursussen en stages een grondige opleiding tot Adjunct-Inspecteur. Waarna hij gebleken geschiktheid de benoeming volgt tot Inspecteur. Een functie die ook weer tot verdere mogelijkheden kan leiden. Uw leeftij d mag variëren van 25 tot 35 jaar. Onze wensen t.a.v. uw opleiding: middelbare school (met diploma) of daarmee te vergelijken. Lijkt dit werk u iets? Bezitu de opgesomde capaciteiten? Bijt dan eens door de zure sollicitatie-appel heen en laat ons eens iets van u horen. U en onze maatschappij zullen het best met elkaar kunnen vinden. Stadhoudersplanisoen 214, 's-Gravenhaga. Postbus 14. Een nevenfunktie, waarin u de eigen financiële perikelen kunt overwinnen EN deze bij anderen helpt voorkomen. Een goede algemene ontwikkeling is vereist. Schrijft u onder nr. 34409 aan het bureau van dit blad. U krijgt in elk geval bericht. zoekt voor BREDA een Geboden wordt een zelfstandige functie. Ge vraagd wordt ervaring in centrale verwarmings- bedrijf. (o.a. calculatie in verkoop) Liefst met diploma A.C.I. of gelijkwaardige op leiding. Brieven onder no. 13753 bur. van dit blad. BB Voor onze relatie, één van de grootste kunststof- verwerkende industrieën In West-Europa, zoeken wij contact met geïnteresseerden voor de functie van Deze in Nbderland gevestigde onderneming ontwerpt en vervaardigd hoofd zakelijk Industriële huis houdelijke en verpakkings artikelen. Het bedrijf telt momenteel 600 mede werkers. Door reorganisatie is in de groep produktie- engineering en -controle, een vacature ontstaan In de arbeidsanalystfsche bijdrage. De arbeidsanalist zal direct onder de leiding van de afdeling constructie en werkvoorbereiding ressorteren. De aan te trekken functionaris zal verantwoordelijk zijn voor: het opzetten van werkmethoden voor nieuwe produkten; het vaststellen van optimale werkmethoden in de montage en inpakafdeling; de bewaking van efficiency van werk methoden In het algemeen. Tevens verricht hij studies op het gebied van de mechanisatie, automatisering en beveiliging. Voor de vervulling van deze, goed gehonoreerde functie gaan onze gedachten uit naar een 25-35 Jarige man met een opleiding op UTS- niveau. Hij dient met succe9 een cursus voor arbeids analist te hebben gevolgd en over enige jaren ervaring te beschikken. Een brede belang stelling op zijn vakgebied, kennis van ergonomische problemen en het vermogen om zelfstandig te werken zijn zeer belangrijke punten. Geïnteresseerden nodigen wij uit een brief met gebruikelijke gegevens te richten aan het Instituut voor Bedrijfspsychologie, t.a.v. drs. P. L .G. Rossing, Poetbus 167, Hengelo (O). Hengelo (O)-Amsterdam-Tilbttrg-Bnuaet-White Plains (USA) Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „Crabbehoff" met 174 bedden e, 11EERLING-ZIEKENVERZ0BGSTERS Meisjes, die een minimum leeftijd hebben van 17 jaar, kunnen nu een zinVol beroep kiezen door zich aan te melden voor de binnenkort aanvangende cursus tot opleiding voor ziekenverzorgster. Hiervoor komen ook in aanmerking meisjes, die in het bezit zijn van het VVB-diploma. Geboden wordt: een 2-jarige opleiding een netto beloning van f 278,-/298,- p.m. toeslag onregelmatige diensten vrije kost, inwoning en bewassing vergoeding van dienstkleding vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis staat een modern ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex is gelegen in een nieuwe wijk tegenover een uniek winkelcentrum. DORDRECHT 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. Namens de Directie van een moderne, expansieve industrie gevestigd in Noord-Brabant, zoeken wij contact met een van plm. 27-30 jaar, yoor het vervullen van de functie van Zijn taak zal bestaan uit het organiseren en leiden van een of meer dere produktie-lijnen, ter assistentie van de bedrijfsleider. De benodigde specialistische kennis zal tijdens een inwerkperiode worden bijgebracht. De functie stelt hoge eisen aan mentale instelling, doorzettings vermogen, praktische zin, inventiviteit en contactuele eigenschap pen. Men dient bereid te zijn in ploegendienst te werken. Aangeboden wordt een Interessante en gevarieerde werkkring In een jong dynamisch bedrijf, met aantrekkelijke perspectieven. Een woning kan indien nodig beschikbaar worden gesteld. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, welke met dis cretie zullen worden behandeld, worden ingewacht onder no. 3045 bij het Psychologisch Adviesbureau Dr J. Slikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. bryc DEI Rinns Israel: „We hebben geluk ge- pad". DEN HAAG (ANP) De tegenstan der van Feijenoord in de halve fi nales van het toernooi om de Europa I cup voor landskampioenen, Legia IWarchau heeft op regelmatige wijze I de halve einstrijden bereikt. De I Poolse kampioen schakelde achter eenvolgens Uta Arad (Roemenië). St. I Etiënne (Frankrijk) en Galatassaray 1 (Turkije) uit. Van deze prestaties is 1 die tegen St.-Etienne het meest in het oog springend. De Franse club kon de hooggespannen verwachtingen in I de tweede ronde na winst op Bayern 1 Miinchen (totaalscore 50) niet j waarmaken en moest twee keer bui- i sen voor de Polen. Na thuis met 21 te hebben gezegevierd bleven de Po len ook in St.-Etienne aan de winnen- I de hand 01. Zowel in de eerste als in de derde ronde hebben de Polen niet tot de bodem van hun kunnen behoeven te pan. De Roemeense club Uta Arad ikon Legia niets in de weg leggen (1—2. 80) en Galatassaray was on danks de beseheiden cijfers (thuis 1 on uit 02) veruit de mindere van "e.Poolse kampioen. Legia Warschau heeft tot dusver I zestien keer een vijandelijke doelman Sepasseerd en slechts drie treffers Moeten incasseren. Feijenoord heeft ®piswaar een positiever doelsaldo: maar hierbij moet rekening worden gehouden met het doelpunten post dat de Rotterdammers vierden 'ogen Kr. Reykjavik, dat met 122 01 j tweemaal in Rotterdam het onderspit dolf. Van de Poolse schutters heeft in ternational Gadocha vier treffers ge waakt. Twee hiervan scoorde hij in ue ontmoeting tegen Uta Arad. Deyna en Brychczy passeerden ieder drie noer de doelman van de tegenpartij, "e overige doelpunten staan op naam "n Blaut, Sztachurski, Pieszko (2) on Zmyewski (2). va^EN HAAG (ANP) De cijfers uJTi sP°rttoto 32 van het afgelopen Wekeinde zijn deelnemers: 776.870. Bruto inleg: 1685.971,80. p"izenbedrag 758.687,31. Eerste prijs. 227.606,20, 68 meldingen f 3.347; tweede prjjs f 151.737,46 ■Mi?leld®Ben f 100,derde prijs 1, ln°6, 20, 12.930 meldingen ca. ",60; extra prijs f 151.737,46, 403 "entingen f 376,50.

de Stem | 1970 | | pagina 28