over iders SPEL VAN BIERVLIETER STRAALT NU RUST UIT Baumgarte na verhuizing onherkenbaar De Missers versloeg De Treffers WALCHEREN LEED NEDERLAAG: 5-7 Breda haalde 3 punten uit dubbel St.-Aloysiusopnieuw zege PROMOTIE MOGELIJK iiSifiSB ANIMO II EN LUCTOR KAMPIOEN Wielerclubs huldigden kampioenen Cl Z! tgse Groningen Juniorenvoetbal IRENE 2 VERSLAGEN MET 8-2 STANDEN EEN GOK Zondag, 8 maart a.s. MOTORCROSS BOSBAD HOEVEN Cadetten klopten Hopbel 17 ;gever> 3rd begon gistermid twijfels. In het met ;t-Ber!ijn ligt voor de ussen roem en onder nevels aan het ge- niddag moeten waar i van hun kampioensforma. pant is ook, dat diezelfdt met zijn collega-verdediget irgde voor de twee doelpun. ontmoeting met Rode Ster, )ostduitsers uiteindelijk dt de kwartfinales bezorgden, Ivall kent de sterke punten Frassdorf niet maar ook cke punten zijn hem onbe, ndvall twijfelt daardoor, irnst Happel kan nu met een imlach wel alle bezwaren gebrek aan kennis van de der weg wimpelen, bij de raagt dat gemis. Hoe zal Piet zich voelen, nu hij weet, dat sdag de duivels gevaarlijke rg tegenover zich krijgt, die louter door wekenlange itie op één man Prati van n banden kon leggen, heeft aal niets om zich op te con- Slechts de wetenschap, dat rg een uiterst kundige voet moet Romeijn zekerheid ver- roet bijvoorbeeld Theo la. iet doormaken, als hij ziet rentreren op het grote tref- rin Feijenoord de grondslaj gen voor een plaats in dt ale. Theo, niet een van de heeft ook graag alle gege- een tegenstander en van Hij is een van de Rotter- elers, die zich geweldig kan maar hoe kan Theo la lt zonder enig houvast? lij Begerad, de typische spits ■arts tegen of zal hij de wat okken spelende architect moeten afstoppen! Laseromi niet, maar ook Happel kan erheid hebben. De Oosten- iet ook maar afgaan op het- uit kranten en van enkels vernomen heeft, rchijnt er allemaal niet zo n te tillen. Hij lacht. Maar s hebben het te kwaad. Dal ik. Treytel, het sluitstuk van ds achterste lijn, kampt ook nzekerheden. Van wie kan loten verwachten? Van Pie- van Frassdorf, van Miiller snelle rechtsbuiten Nacht! m de international Nöldner, ïien wel van Körner, de spe- effectvolle schoten van Vor- rlin. Niemand weet het. liet en ook Happel niet. voorbeelden te over. Het ii iaal een gegeven, dat een zich weken van te voren 3 zijn tegenstander in een r duel. 's Nachts in de een worden gegevens ingeseind rainer verwerkt en gerang- oen Moulijn heeft eens ge- hij de wedstrijd tegen Mi- tterdam tevoren al minstens er in zijn dromen had ge- .aar gegevens ontbreken nu. ilijn dus geen gronden voor Daarbij komt nog de twijfel al dan niet doorgaan van rijd. lappel lijkt zeker van zijn rvrouw Happel zei vorige oor de wedstrijd tegen Mi ni stik nerveus, maar nu is aan hem te merken". Hap- rdt in het super vriendelijk n naar iedereen. Hij heeft oog geen zorgen. De spe- Een feestsigaar voor Van is dan ook uit den boze. ords trainer Happel zal zijn och met een aantal opdrach- ■eld moeten insturen, gok zal het ook voor hem NG-EN (ANP) De stand daagse van Groningen was id: 1 Post-Janssen 900 pun- more-Renz 271, op een ron- dahl-Kemper 315, op drie De Wit-Koel 459, op zes Verschueren-Seeuws 274, op ;n 6 Pfenninger-Spahn 403, den 7 Deloof-Loevesijn 541, ien 8 Lawrie-Simes 782, op i 9 Van Midden-Fritz 429, iden 10 Van der Lans-Hill (ADVERTENTIE) DE STEM VAN DINSDAG 3 MAART 1970 (Van onze sportmedewerker) BIERVLIET De 28-jarige slanke gebrilde Kees Baumgarte, een rasechte Rotterdammer van huis uit is sedert hij zich in mei 1969 in Biervliet vestigde en zich enkele maanden daarna liet aansluiten hgj de tafeltennisclub St. Aloysius in Graauw, de rust zelve geworden. Dit feit resulteerde onlangs nog tijdens de Nederlandse kampioen schappen tafeltennis, die in Utrecht werden gehouden, in een eervolle plaats bij de laatste acht. Baumgarte wiens sterkste wapen de ver dediging is, speelde tijdens deze kampioenschappen voor hoeman. Diverse favorieten wisten geen raad met zijn defensieve spel, alsmede de enorme rust waarmee hij de tegenstander tegemoet trad. Zo werd de als derde geplaatste Nico van Slobbe door hem gewipt. Pas in de kwartfinale wist een in topvorm verkerende Leo Lucas van Delta Lloyd Baumgarte uit te schakelen. Lucas had tevoren reeds afgere kend niet oud-kampioen Bert Onnes. derde man te beschikken". Baumgarte kreeg een steeds grote re hekel aan het jachtige leven in de randstad Holland en dat kwam ook zijn sport niet ten goede. Toen hij vorig jaar in mei bij de Dow Chemical in Terneuzen een baan kon krijgen, die hem bijzonder goed aan stond, zag hij zijn kans schoon om de drukke Maasstad vaarwel te zeg gen en zich in Zeeuwsch-Vlaanderen te vestigen. Dat hij in Biervliet ging wonen was min of meer toeval. Baumgarte: „Tijdens de Neder landse kampioenschappen vertelden ze me dat ik onherkenbaar was ge worden. Vroeger schreeuwde ik het uit als ik bijvoorbeeld door het ma ken van een domme fout een set verloor, maar nu ben ik de rust zel ve geworden. Volgens mij is dit te danken aan het veranderen van woongebied. De rust die Zeeuwsch- Vlaanderen biedt is geheel op mijn spel overgegaan". Voor Baumgarte was het al vlug bekeken dat hij of in België zou gaan tafeltennissen of zich bij St.- Aloysius uit Graauw zou aansluiten. Hij koos uiteindelijk voor St.-Aloysi us. het enige team uit Zeeland dat uitkomt in de overgangsklas. Eén keer per week komt hij naar Graauw om te trainen, hetgeen voor hem 90 kilometer rijden betekent. Dat heeft de ex-Rotterdammer er echter graag voor over. „Want", zegt hij, „we moeten kampioen worden en naar de hoofdklas promoveren. Met een vol ledige inzet van mij en mijn team genoten moet dat te verwezenlijken zijn. Van mij mogen ze gerust we ten dat ik niet kom om te verliezen want dan kan ik mij wel een reis van 90 kilometer besparen. Als we niet overgaan naar de hoofdklas denk ik er sterk aan om te stoppen. Im mers, vroeger heb ik ook steeds in de hoofdklas gespeeld. En dat wil ik nu weer. Het moet echter te halen zijn". Toch was Kees Baumgarte geen welkome gast bij de technische com missie, daar hij roet in hun eten kwam strooien. Immers, als enige overgangsklasser had hij het de spe lers uit de hogere afdelingen bijzon der moeilijk gemaakt. Vooral het feit dat hij met zijn door en door ingestudeerd verdedigingsspel als reuzendoder had gefungeerd op deze nationale kampioenschappen zat de heren van de T.C. min of meer dwars. Baumgarte sloeg op 12-jarige leef tijd zijn eerste balletje en dat beviel hem zo goed, dat hij spoedig be sloot om lid van een club te wor den. De eerste keuze viel op de Rotterdamse tafeltennisvereniging Eendracht. Toen deze ploeg uit de hoofdklas degradeerde naar de over- gsklas, achtte hij de tijd gekomen om een overstapje te wagen naar een andere Rotterdamse vereniging, na melijk Twenty One Up. Bij deze ver eniging heeft hij veel geleerd. Ook de Nederlandse dameskampioenen Wynia en Visser waren bij deze ver eniging aangesloten. Later stapte Baumgarte nog over naar Xerxes. Deze ploeg, die uitkomt in de hoofd klas kende in zijn gelederen ook nog bekende namen als 'n Jan Knikken- en Seelaar, zodat ook bij deze vereniging de nodige ervaring viel op te doen. Met Xerxes werd net geen kampioenschap behaald, daar het volgens Baumgarte nog geen ho mogeen team vormde. Baumgarte: „Vooral in belangrijke wedstrijden zeer belangrijk om over een goede (Van onze sportredactie) TERNEUZEN De uitslagen in de groep A 1 van het Zeeuwse juni orenvoetbal luidden: Arnemuiden A 1 - Zierikzee A 1 22, Axel A 1- Kapelle A 1 71, Zeeland Sport A 1- Steen A 1 uitg., Vogelwaarde A 1- HW A 1 11, Terneuzen A 1-Vlis- singen A 1 31. De stand: Vogelwaarde A 1 1219, Middelburg A 1 12—18, Vlissingen A. 1 11—15, Zeeland Sport A 1 1115, Axel A 1 1213, Terneuzen A 1 12-13 Steen A 1 11—11, HW '24, A 1 12—9 Arnemuiden A - 128, Tern. Boys A 1 97, Zierikzee A 1 125, Ka- peUe A 1 12—5. (Van onze sportcorrespondent) AARDENBURG In het kader van de Zeeuwschvlaamse competitie heden in het sportpaviljoen te Aar denburg de plaatselijke luchtbuks- schutters De Missers aan tegen de 'uchtbuksvereniging De Treffers uit Oostburg. Het werd een enerverende strijd, waarbij uiteindelijk de winst- Punten in Aardenburg bleven. Daar mee namen de Aardenburgers re vanche voor de in Oostburg geleden nederlaag. De uitslag was 822817. De vijf beste prestaties waren bepa lend voor de uitslag. Voor De Mis sers werden de punten verzameld door: 1 Th. Kocquyt 165 punten; 2 1 Houg 165 punten; 3 K. de Koeijer 164 punten; L. van Kruijssen 164 Punten en 5 B. de Vriend eveneens 164 punten; De Treffers; 1 W. de Schrijver, 170 punten; 2 M. Dees 166 Punten; 3 M. de Meijer 163 punten; 1 A. Deij 159 punten en 5 G. de Oroote 159 punten. De nummers één van iedere vere nging ontvingen een herinnerings- [uedaille. Na afloop werd op de ge- lukskaart geschoten. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas sen van de Zeeuwse micro-competi tie zijn de beslissingen gevallen. In de eerste klas A werd Animo 2 kampioen. In zijn laatste wedstrijd tegen Zuidwesters liet het zich niet verrassen. Zuidwesters deed alles om het zijn plaatsgenoot zo moei lijk mogelijk te maken. Animo 2 liet zich echter niet verrassen. Het won met 63 en behaalde hiermee de titel. Het liet gerenommeerde ploegen als het eigen eerste team en Swift 2, die beide landelijk spelen, achter zich. In de eerste klas B werd Luctor kampioen. Het won niet minder dan 81 van Animo 3. Hierdoor kwam het in punten gelijk met Tjoba 2, dat door een slechter doelgemiddelde de titel aan zijn neus voorbij zag gaan. De Terneuzenaren toonden hiermee wel hun goede vorm dit sei zoen. In de tweede klas A deed BKC het kalm aan. Het kampioenschap is reeds binnen, zodat het tegen Atlas niets had te verliezen. Hierdoor werd het nog een spannende wed strijd, die door BC nipt met 87 gewonnen werd. In de tweede klas B kwamen KVL en TOP een 33 gelijk spel overeen. Olympia ging met een nederlaag naar huis. Tegen Animo 4 kwam het niet verder dan drie doelpunten. Daar de Souburgers er 7 maakten gingen ze met de punten strijken. In de derde klas A had Volharding weer een goede dag. De nogal wis selvallig spelende Yersekese ploeg hield de eigen korf gesloten, terwijl het zelf tegen Vedo 2 drie doelpunten maakte. Op Zaamslag behaalde Vol harding een 10 overwinning. Zaam slag en Vedo 2 hielden elkaar met 2—2 in evenwicht. In de derde klas B deed TOP 2 het goed. Tegen KVL 2 werd het een 30 overwinning. Stormvogels 2 weerde zich iets beter, maar moest met 31 de vlag strijken voor TOP 2. Swift 6 versloeg Atlas 2 met 20. Togo 4 en KVL 2 hielden beide de korf gesloten, zodat dit een 00 ge lijk spel werd. (ADVERTENTIE) Alle klassen en zijspannen. Onder auspiciën K.N.M.V. Organisatie: W.B.M.C. Etten-Leur Aanvang; 14.00 uur Cees Baumgarte: „Met een volledige inzet van mij en mijn teamgenoten moet promotie te verwezenlijken zijn. (Van onze handbalmedewerker) BREDA De dames van Walche ren hebben in de hoofdklas zaalhand balcompetitie het Amsterdamse Ni- loc de kans op het kampioenschap niet kunnen ontnemen. Walcheren verloor in een zeer spannende wed strijd met 57. Doordat het Roer- mondse Swift zegevierde over Ver- burch met 63 is er een beslissings wedstrijd nodig tussen Niioc en Swift voor het kampioenschap in de hoofd klas dames. De dames junioren van GSC (Goes) verloren in Breda van SOA met 6 5, zodat er een beslissingswedstrijd nodig zal zijn voor de afvaardiging naar de strijd om het landskampi oenschap. De thuiswedstrijd won GS C met 13—10. De heren junioren van Walcheren zegevierden voor de tweede maal over Tachos (Waalwijk) (149), zo dat de Vlissingse junioren district Zuid B zullen vertegenwooridgen bij de landstitelstrijd op 15 maart. In afdeling West Noord-Brabant mochten in de 3e klas B de heren van Avanti uit Drunen de kampioensvlag hijsen na een overwinning van 217 op het Tilburgse Boemerang 2. De dames van Walcheren hebben in de hoofdklas in een zeer spannen de partij de winst moet laten aan Ni- loc. Wil vain Draamen maakte de ope ningstreffer voor de Amsterdamse ploeg, maar twee doelpunten (waar van één uit een strafschop) van Ivon- ne de Smit deden de achterstand om- bulgen iin een 21 voorsprong voor Walcheren. Tony Oosterman zorgde voor de gelijkmaker. Door een straf- Pols had Niloc weer een voorsprong van 23. Toch kwam Walcheren voor de rust nog gelijk (33) door een on- houbaarschot van Marianne de Meu- richy. Na de hervatting zag Niloc kans, ondanks het uitstekende keeperswerk van Riek Pruijssers vanWalcheren, met doelpunten van Marianne Pols en Carry Piller te zegevieren met 5—7. De dames junioren van het Goese GSC, die aan een gelijkspel tegen 't Bredase SOA voldoende hadden om deel te kunnen nemen aan de strijd In zeven WOUWSE PLANTAGE Wouwse Plantage huldigden s Westbrabantse wielerclubs hun kam pioenen. Dit waren voor de Zuid-West-Hoek: amateurs Leo Bogers, nieuwelingen A. Bastiaansen, adspiranten J. Ver- brugge, veteranen J. Hopmans. Wil- lebi'ord Wil Vooruit: amateurs C. Koeken, nieuwelingen J. Akkermans, adspiranten J. Konings, dames T. Lazeroms. Roosendaal: amateurs P Maas, nieuwelingen J. van Hooff, adspiranten A. van Treyen, dames P. Hellemons- Breda: amateurs H. Prinsen, nieuwelingen J. van Baal, adspiranten M. van Nispen. Sportief Breda: amateurs W. Smeeken, nieu welingen C. Leyten, adspiranten J. Damen, veteranen H. Voesenek. De Jonge Renner: amateurs J. Joosen, nieuwelingen F. de Bont, adspiran ten M. Franken. Fortuna: amateurs H. van Hooijdonk, nieuwelingen A. Damen. om het landskampioenschap voor ju nioren, moesten in de laatste minuut de volle winst prijs geven. SOA ging zeer snel van start en nam in de vierde minuut de leiding door een verrassend schot van Marij ke Texier. GSC wist echter niet al leen de stand te nivelleren, maar 'n voorsprong te nemen van 12 door twee onhoudbare treffers van Sonja de Keizer. Toch kwam SOA weer te rug. Voor de rust inging leidden de Bredase groen-witten door goed sa menspel met 3-2. De doelpunten wer den gescoord door Jolanda Ravelli en Joke Vermeer. Na de rust zette GSC een offensief in, wat resulteerde in doelpunten van Inge de Groen en Sonja de Keizer zo dat GSC weer de leiding had met 3 4. Nadait Eily Speller de partijen op gelijke voet had gebracht zorgde In ge de Groen ervoor dat GSC opnieuw voor kwam: 45. Met nog twee mi nuten te spelen was GSC practisch zeker van de overwinning. Een toe gekende strafwcurp ingeschoten door Jolanda Ravelli en een break out in de laatste minuut die ook door Jolan da Ravelli afgerond werd met een doelpunt bracht echter de volle winst bij SOA met 65. (Van onze hockeymedewerker) BREDA Ondanks het feit, dat de hockcycompetitie ruim twee maan den had stilgelegen viel de conditie bij spelers en speelsters nogal mee. Over het algemeen kon het vastge stelde programma worden afgewerkt, zij het dan, dat de KNHB te elfder ure enige hekerwedstrijden in de plaats van competitiewedstrijden had ingelast. De Ie klas herenteams hebben een zwaar weekeinde achter de rug. 2 wedstrijden was wei wat te veel van het goede, maar de tijdnood dwong het deze oplossing. Het maximaal aantal winstpunten uit deze „dubbel" haalde MEP, terwijl de overige kop groep-ploegen HTCC, Tilburg en Bre da ieder drie punten vergaarden. Voor Breda min of meer teleurstel lend. De Bredanaars hadden dit te wijten aan het 00 eindresultaat in de thuiswedstrijd op zaterdagmiddag tegen Den Bosch. Een duel waarbij de blauwen geen juist antwoord von den op het felle, forse spel van de Bosschenaren. Tegen MOP legde de ploeg een partij op de grasmat, die belangrijk verschilde met die van za terdag. Kwaliteit had de treffer van P. v. Campenhout en die van P. Ver loop was de bekroning van beheer sing. De cverige strafbaltreffers wer den feilloos door T. Bruggeman ge scoord (40). De stand in de kopgroep onderging vrijwel geen wijziging, terwijl in de staart alleen Keep Fit geen enkel winstpunt veroverde. De ranglijst luidt thans: HTCC 13- 20, Tilburg 13-18, MEP 13-18,, Breda 13-17, EMHC 13-15, Venlo 13-12, Den Bosch 13-9, MOP 13-8, Eindhoven 13-8, Keep Fit 13-5. Ook in de 2e klas A kwam er wei nig verandering in de ranglijst. Push I had in de thuiswedstrijd een voor treffelijke start, legde Liberty volle dig zijn wil op en de overmacht werd slechts in twee doelpunten (V. Bos en L. Mous) uitgedrukt (20). In de tweede helft een rommelig duel, waarin Liberty de achterstand ver kleinde (21) en J. Nuiten de eind stand op 31 bracht. De wedstrijd HOCO - Pelikaan werd geopend met een doelpunt van de thuisclub, spoe dig gevolgd door de gelijkmaker van J. Beijsens (11). Hoewel Pelikaan een veldoverwicht had bracht HOCO de score in zijn voordeel 31, wel ke stand na een hevig eindoffensief der gasten werd teruggebracht tot 32. Ondanks fel verzet van Zwart Wit slaagde Forward er in de volle winst voor zich op te eisen. Rapidity deelde de winstpunten met Were Di. De zege, die de Cadetten (3e klas A) bij concurrent Hopbel uit 't vuur sleepte was erg belangrijk. De con currentie voor de kampioenstitel blijft bijzonder groot, want ook Warande en Waalwijk lieten geen steek vallen. In de le klasse dames ging alleen de ontmoeting Were Di - Oranje Zwart door, waarin geen der beide partijen er in slaagde te doelpunten. Het meisjes-pupillenteam van het Goese GSC, dat door een overwinning op Walcheren 3 ongeslagen kam pioen werd. Op de foto v.l.n.r. staand: Heieen Voois, trainer A. Neiisse, Saskia te Groen, Anneiis de Nooijer Anita Trasancas, EUy Geijs en mevrouw Neiisse; zittend: Tilly Hendrikse, Jeanette Mijnsbergen, Marjan Kok, Olga van Oost en Evelijn TromperL - (Van onze tafeltennismedewerker) TERNEUZEN Het eerste team van de tafeltennisclub St.-Aloysius uit Graauw, bestaande uit Kees Baumgarte, Frans vau Waterschoot en Wiifried Dumez heeft in zijn thuis wedstrijd tegen Irene 2 uit Tilburg opnieuw een overwinning behaald, 't Werd 82. Door deze zege blijft de ploeg uit Graauw de leiding in de overgangsklas behouden. Met nog 2 uitwedstrijden (waaronder een zwa re) en een thuiswedstrijd staan de kansen zeer goed voor St.-Aloysius. (St.-Aloysius-spelers eerst genoemd) enkelspel: Van Waterschoot - Van Vught 1—0 (21—13, 21—19), Baum- garte-Van Lieshout 2-0 (2114, 21 —19), Dumez - Van Raak 3—0 (24 22, 2118); dubbelspel: Vain Water - schoot-Baumgarte - Van Vught-Van Lieshout 3—1 (21—12, 19—21, 16—21) Baumgarte-Van Vught 4—1 (22—20, 2115) Van Waterschoot - Van Raak 51 (2116, 2111) Dumez - Van Lieshout.6-1 (21—13, 21—16) Baum garte - Van Raak 7-1 (21—16, 21—16) Dumez - Van Vught 7-2 (1421, 15 21) Van Waterschoot - Van Lieshout 8—2 (21—13, 21—13). Voor de Zeeuwsch-Vlamingen won nen dus Van Waterschoot en Baum garte ieder drie partijen, terwijl Du mez twee partijen in zijn voordeel besliste. De Brabanders wonnen de dubbelpartij, terwijl de tweede winst partij voor de Tilburgers door de 40- jarige Van Vught werd gewonnen. Hij versloeg de 13-jarige Dumez. Tij dens deze partij stonden de oudste en de jongste speler uit de overgangs klas tegenover elkaar, waarbij op viel dat de 40-jarige Van Vught nog over een bijzonder goede conditie beschikte. Ook zijn routine was nog van dien aard, dat hij het klaar speelde om de coming-man Wiifried Dumez te bedwingen. (00) Om nog duistere redenen werd geen enkele ontmoeting in de 2e klas A gespeeld. De ranglijst in de 3e klas A onder ging evenmin grote wijzigingen. De kampioenskandidaten HOCO en Wa rande wonnen van resp. Pelikaan en Oirschot. Liberty (4e klas A) maakte van de wedstrijd op eigen bodem tegen HSD een schuttersfestijn (130). AMATEURVOETBAL AFDELING ZEELAND Eerste klas 13-22 Hulsterloo Zeelandia DFS Domburg Philippine Aardenb. Schoond. 13-19 14-19 13-16 14-16 14-14 Hoofdplaat Lewed. B. Luctor IJzendijke Robur Res. eerste klas Zeelandia 2 13-21 Steen 2 Vlissing. 4 12-20 Goes 3 Walcher. 2 13-17 Hontenis. 2 Vogelw. 2 12-16 Zeel. Sp. 3 Terneuz. 3 12-13 Oostburg 2 Corn B. 2 13-12 Middelb. 4 Ria W 1 Graauw 1 Schoond. 2 Biervliet 2 Noorm. 2 Terneuz. 4 Tweede klas A 13-24 Breskens 3 Philipp. 2 Aardenb. 2 Sluiskil 2 Huisterl. 2 12-21 12-16 11-14 11-13 11- 9 13-12 11-11 13-10 13- 7 13- 6 14- 6 14-12 13-10 13-10 13-10 12- 8 14- 5 12- 9 11- 7 10- 6 11- 3 10- 2 12-12 13-11 14-10 12- 7 12- 3 13-0* Tweede klas B Zonnern. 1 14-24 Luctor 2 Patrijzen 1 13-21 Kwadend. 1 Dreischor 1 13-21 Domburg 2 Cortgeme 1 12-17 Arendsk. 3 Volhard. 1 12-12 Renesse 2 Hansw. B. 2 12-12 DFS 2 2 winstpunten in mindering Derde klas A HW 3 13-21 Koewacht 2 13-12 Ria W 2 12-20 Vogelw. 3 11-8 Axel 4 13-17 Corn B. 3 12- 8 Clinge 2 14-17 Graauw 2 12-8 Hontenis. 3 13-13 Sluiskil 3 11- 0 Brekens 4 Terneuz. 5 Groede 1 Schoond. 3 IJzendijk. 2 Derde klas B 13-25 Vlissing. 5 Zeel. Sp. 4 Walcher. 3 Hoofdpl. 2 Terneuz. 6 12-22 14-15 12-14 11-13 Robur 2 Zierikzee 3 12-23 Goes 4 14-20 Hansw. B. 3 13-16 Dreischor 2 14-15 SVOWK 1 12-14 Derde klas C 14-25 Volhard. 3 Cortgene 2 12-10 14-10 11- 6 9- 3 12- 2 12-12 13- 9 Kwadend. 2 12- 8 Robur 3 Zonnem. 2 Volhard. 2 RCS 3 Zeelandia 3 13-24 Patrijzen 2 13-22 Lewed. B. 2 13-15 Walcher. 4 14-13 Derde klas D 14-25 RCS 4 Zeelandia 4 Noorman. 3 Partijzen 3 Luctor 3 VCK 1 Hednk.z. 1 Nieuwd. 1 Middelb. 5 Beveland. 1 Mevo 1 ZATERDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND Eerste klas 14-23 Wolf.dijik 1 13-21 13-20 14-14 14-13 14-13 Arnemui. 2 Arendsk. 1 Zeel. Sp. 5 Wemeld. 1 Meeuwen 2 Waarde 1 Bruse B. 1 13-19 Rillandia 2 13-16 Kloetinge 2 12-15 WIK 1 14-15 Duiveland 1 14-15 Tweede klas A 12-19 Kapelle 2 Kruining. 1 Wemeld. 2 DFS 3 SKNWK 1 Brouwh. 1 13- 5 13- 5 12- 2 13-11 13-10 14- 8 13- 4 12- 0 12-12 13-12 13-11 14-11 14- 9 14- 3 14-14 13-11 14-11 13-10 13- 7 13- 6 Borssele 1 Tern. B. 2 Vlissing. 6 Zaamslag 1 Coi.pl. B. 1 1 Tweede klas B 14-22 14-22 14-17 11-15 14-15 13-14 Spui 1 Apollo 1 Sluis 1 Seroosk. SVD 1 Kats 1 14-13 13-11 14-10 14- 9 14- 9 13- 5 Derde klas A Amemui. 3 11-18 WIK 2 12-11 ZSC 1 12-18 Wolf.d. 2 10-10 GPC 1 12-15 Nieuw. 2 10- 8 Middelb. 6 12-15 Duiveland 2 10- 3 Schare 1 12-14 Apollo 2 12-0* VCK 2 13-12 2 winstpunten in mindering Derde klas B 11-16 Kloetinge 3 11- 9 Hoedek.k. 19-7 ZW 2 10- 7 Krabb.d. 2 11-6 Yerseke 2 SSV 1 Tern. B. Nieuwd. 5 Hoek 2 9-14 11-12 10-10 8- 9 Bruse B. Mevo 2 Wissenk. Beveland. 13-19 2 12-17 2 12-16 SKNWK 2 13-12 Vierde klas A 2 12-23 Brouw.h. DFS 4 Col.pl. B. 2 WIK 3 Brouiw.h. 3 Vierde klas B Domburg 3 12-19 Seroosk. 3 Oostkap. 2 11-17 Vlissing. 8 Vlissing. 7 11-14 Veere 2 Seroosk. 2 11-12 VCK 4 Meeuwen 3 12-12 GPC 3 VCK 3 11-11 Zeel. Sp. GPC 2 Borssele 2 Arendsk. Wolf.d. 3 Vierde klas C 11-20 Seroosk. 4 11-20 Nieuwd. 3 10-14 Heink.z. 3 11-14 Arnemui. 4 11-11 Nieuwl. 3 12-11 12-10 11- 7 10- 4 13- 1 9- 9 11- 9 11- 9 10- 6 11- 2 10- 8 8- 5 9- 5 10- 3 11- 2 SSV 2 Kloetinge Hoed.k. 2 Apollo 3 Heink.z. 2 SVD 2 Vierde klas D 10-19 SVD 2 4 9-17 11-16 10-14 9-10 9-10 Kloetinge 5 Apollo 4 Borssele 2 SVD 3 Kruinig. 2 Kapelle 3 Krabb.d. 3 Kloetinge 6 Rillandia 3 Vierde klas E 11-17 Yerseke 3 Waarde 2 Sehore 2 Wemeld. 3 Kapelle 4 9-15 10-12 8-10 10-10 Vierde klas F Zaamslag 2 10-17 Oostburg 3 Tern. B. 4 11-16 Philipp. 3 Sluis 2 11-16 AZW 3 Hoek 3 11-15 Tern. B. 5 Spui'2 11-15 Corn B. 4 9-10 11- 6 7- 3 10- 1 10- 0 10- 9 9- 7 9- 7 10- 7 10- 2 9-12 11- 7 12- 7 11- 3 13- 2

de Stem | 1970 | | pagina 13