Twijfels over| veld en tegenstander; IN WEST ALLIS BLEEK DE JUISTE TRAININGSOPZET „Attje is ijzer sterk" Bau verhu onher Militairen bewerken ijskorst, maar of t helpt? „Ik vind het jammer dat het zo moest SPEL V. PROMOTIE MOGELIJK De Missers versloeg De Treffer; Arbiter moet beslissen door Rob van Deursen Zesdaagse Groningen P-jT~MB SVV, Sparta en MVV voor KNVB- straf commissie Filmacteur rijdt mee in Le Mans Mysterieus Geslaagd EEN GOK Zondag, MOTORCROSS 12 DE STEM VAN D1NSOA© 3 MAART 1970 13 Coen Moulijn druk doende om met droge voeten het terrein van Vorwarts af te komen. inspecne van Feijenoords keepers Eddy Treytel en Eddy rieiers Graafland in een van de doelgebieden op het Vorwarts-veld. FEIJENOORD ONMOGELIJK TE BESPELEN (Van onze speciale verslaggever) OOST-BERLIJN Voor Feijenoord begon gistermii dag een reis vol onzekerheden. Vol twijfels. In het rr een dikke laag sneeuw bedekte Oost-Berlijn ligt voor i Nederlandse kampioen het keerpunt tussen roem en ondi gang. Het keerpunt, dat door zoveel nevels aan het g< zicht van de elf, die het woensdagmiddag moeten wai maken, wordt onttrokken. (Van onze speciale verslaggever) OOST-BERLIJN De wallen waarop de tribunes van het Walter Ulbrichtstation zijn aangebracht, zijn aan de buitenkant bedekt met een dikke laag sneeuw. Er wordt niets aan gedaan. Het is toch onbe gonnen werk. Op de tribunes zijn intussen sneeuwploegen bezig de staanplaatsen een enigszins redelijk aanzien te geven. Ook dat was vrijwel onbegonnen werk. De opgetrommelde mili tairen zijn al sinds zondag in de weer met schoppen, sneeuwschuivers en bulldozers maar het stadion ligt er nog even triest bij. Van het veld werd eerst een sneeuwlaag van 20 cm verwijderd, en daarna is de ijskorst bewerkt. Acht centimeter zijn verdwenen, maar de spelers van Feijenoord en hun uit gebreide begeleiding het gezel schap was gisteren rechtstreeks na aankomst het veld gaan inspecteren hoefden slechts met een half oog te kijken. Binnen, enige minuten was de inspectie verricht. Unaniem was het oordeel: onmogelijk om op te spe len. Maar de militairen werkten voort, onverdroten, tot het grauwe wolken dek over de werkers was neergestre ken en er geen hand voor ogen meer was te zien. Het was een weinig opwekkende aankomst op het Oost Berlijnse vlieg veld Schönefeld. Van de trap van het vliegtuig stapte men in een donkere brij en werd soppend de aankomsthal bereikt- De wegen in Oost Berlijn waren begaanbaar gemaakt voor het niet bijster drukke verkeer, maar de trottoirs zijn bedekt met een pak sneeuw. De parken, daken van hui zen en takken van bomen tonen over duidelijk, dat in een zeer recent ver leden de verschrikkelijke had toege slagen. Er klonk hier en daar: „Had den ze de sneeuw maar op het veld in het sitadion laten liggen". Maar met een aanstekelijke ijver hadden de militairen het lichte karwei binnen de kortste keren geklaard. Toen stuitten zij op een ondoordring bare ijsmassa. Met vlijmscherpe mes sen van king size formaat werd de strijd aangebonden. De messen zegevierden. Acht centi meter werd er vanaf geschrapt. Hier en daar kwam een zielig stuk je gras tevoorschijn, maar het meren deel van het terrein ziet er uit of zo juist een kersverse laag asfalt van in ferieure kwaliteit is neergelegd, waar op met bekwame spoed vrachtauto's van zwaar kaliber zijn losgelaten, zo dat er allemaal ribbels zijn ontstaan. Het doet denken aan rubber matten, maar dan van ijzersterke, onbuigza me kwaliteit. Omdat het overdag eni ge graden dooit, zijn miniscule meer tjes gevormd en om het water te laten wegvloeien wordt getracht met ijze ren stangen, waarop militairen met zware hamers hun kracht beproeven, alsof het de kop van jut is, gaten in de keiharde grond te slaan. Alweer bijna onbegonnen werk, want de sta ven verdwijnen niet meer dan lut tele millimeters in de ijsvloer, een vieze, zwarte, ondoordringbare korst. Een hoge militair, leider van een sneeuwpeloton, was volgaarne bereid zijn visie op de nabije voetbaltoe komst te geven: „Vannacht zal het enige graden vriezen, voor dinsdag wordt sneeuw en regent verwacht maar dan zal het overdag weer twee tot vier graden boven nul zijn". Of hij van mening was, dat de Europacupwedstrijd tussen Vorwarts en Feijenoord woensdag doorgang kon vinden? Zijn antwoord was even onthutsend als simpel: „Dinsdagnacht zal het weer enige graden vriezen en dan zal de scheidsrechter moeten be slissen". Die scheidsrechter is de heer Jones uit Wales, die wellicht wel het een en ander gewend is, maar op die on doordringbare ijskorst hoogstwaar schijnlijk geen voetbalwedstrijd zal laten spelen. Tenzij de omstandighe den zich drastisch wijzigen. Feijenoords manager Guus Brox liet al weinig hoopvol horen: „Als er woensdag niet kan worden gespeeld, zijn we verplicht tweemaal 24 uur te wachten". Hoe het dan moet met visa en onderdak en al dat soort dingen, is van latere zorg. Het vastgestelde pro gramma wordt normaal verwerkt. Vorwarts ontving gisteravond zSjn gasten. Feijenoord hield tezelfdertijd een bijeenkomst voor de Oostduitse en vaderlandse journalisten. Alsof men wilde zeggen: „Als de zaak dan toch in het honderd moet lopen, zullen wij een handje helpen". De aankomst van Feijenoord in Oost-Berlijn. Op het vliegveld begroetten vice-president generaal-majoor Walter Herkner en bestuurslid Eduart von Schnitzler spelers (op de foto boven Van Duivenbode) en bestuursleden. Door de toestand van het veld bij voorbeeld, raakten de spelers die ge lijk uit het vliegveld naar het Wal ter Ulbrichtstadion reden, aan het twijfelen. Bij velen drong de vraag zich op: kan er op deze ijsvlakte wel gevoetbald worden? Maar erger nog zijn de twijfels rond de tegenstander Vorwarts Berlin. Nooit is het in Feije noords Europacupseizoenen voorge komen, dat trainer en spelers zo wei nig gegevens hebben over de concur rentie. Op 10 december van het vorig jaar de dag van de loting voor de kwart finales stak Wim van Hanegem een dikke .feestsigaar op. Hij, de uitblin ker van de twee wedstrijden tegen A.C. Milan, stelde zelfverzekerd, dat Feijenoord zeer gunstig geloot had tegen de Oostduitse kampioen. Van Hanegem en met hem de ove rige spelers van de selectie van Feije noord, zün er op dit ogenblik niet meer zo gerust op. De weken voor dit duel van woensdag, gingen voorbij en de zo broodnodige informatie bleef maar uit. Wie is bijvoorbeeld Frass- dorf, de verdediger van Vorwarts Ber. lin? Ove Kindvall weet het niet. De Oostduitsers echter Weten, dat Otto Frassdorf een van de steun- (Van onze sportredactie) DEN HAAG Naar wij vernemen zijn de eredivisieverenigingen SW, Sparta en MVV door de strafcom- missie van de KNVB in staat van beschuldiging gesteld in verband met de incidenten, die zich zaterdag 7, respectievelijk zondag 8 februari hebben voorgedaan tijdens en na af loop van de wedstrijd tegen respec tievelijk Feijenoord, Holland Sport en F.C. Twente. Een woordvoerder van de KNVB deelde ons gisteravond mede, dat door de strafcommissie van velerlei zijden rapporten zijn ontvangen en inlichtingen zijn ingewonnen. De drie clubs zijn tot 5 maart in de gelegen heid gesteld zich tegen de aanklacht te verweren. Afhankelijk daarvan zal door de strafcommissie schrifte lijk vonnis worden gewezen of zal e- ventueel tot mondeling onderzoek worden overgegaan. LE MANS (ANP) De organisa toren van de 24-uursrace van Le Mans, die op 13 en 14 juni wordt ge houden, krijgen een unieke combi natie aan de start. In een Porsche 917 rijdt wereldkampioen in de for- mule-I-klasse, Jackie Stewart met de Amerikaanse filmacteur Steve Mc Queen. X (Van een speciale verslaggever) WEST ALLIS Als in één kampioenschap zowel 'de gedoodverfde favoriete als de beste kanshebster na twee afstanden en de leidster in het klassement met nog een afstand te rijden allemaal ten val komen is het niet gewaagd te spreken van een onregelmatig wedstrijdverloop. Dat gebeurde bij de strijd om de wereldtitel dames in West Allis, waar Nina Statkewitsj op de 1500 meter aan vermoeidheid ten onder ging en Ans Schut en Loedmilla Titova het slachtoffer werden van het onzorgvuldig vegen van de bochten. „Maar het wil toch wel wat zeggen als er na het wegvallen van je voornaamste kandidate twee anderen klaar staan om de taak over te nemen", aldus de glunderende Kees Broekman, die daarmee doelde op de eerste en tweede plaats in het eindklassement van Attje Keulen-Deelstra en Stien Kaiser. Attjes titel zou niet in gevaar ge komen zijn als Statkevitsj en Titova op de been waren gebleven, zo veel is zeker. Ans Schut had zij ech ter ongetwijfeld voorrang moeten ge ven, evenals dat 't geval zou zijn ge weest in Deventer, waar de triomf tocht van de 31-jarige Friese huismoe der anderhalve maand geleden begon met het behalen van de nationale ti tel. Ook toen viel Ans Schut. „Ik vind het niet leuk, dat het zo moest gaan", aldus de nieuwe wereldkam pioene. „Per slot van rekening heb ik op alle afstanden goed gereden". Daar heeft ze zonder twijfel gelijk in. Op de 1000 meter eindigde ze zeifs in tijd gemeten als gedeelde eerste samen met Titova en Sundby, hoe wel ze zich in de laatste slagen nau- (Vervolg van pagina 1) En Attje (31) ging en klom sme'l naar de internationale schaatstop. In tussen werkte Jelle, zoals hij dat al die jaren heeft gedaan, tegen een be scheiden loon als knecht op de boer derij van zijn vader. Maar het schaat sen kost veel geld. En dat heeft Jelle Keulen nu eenmaal niet. Daarom poetst de wereldkampioene, als ze thuis is behalve haar eigen huis ook het plaatselijke kantoor van de Boe renleenbank en het huis van de buur man om er wat bij te verdienen. Daarbij verzorgt ze ook nog haar drie kinderen en traint ze twee keer per week op de kunstijsbaan van Heeren veen en de rest van de dagen maakt ze lichamelijke oefeningen en sprin tjes op 'n binnenweggetje in Irnsum Hoe houdt ze dat alles vol? Jelle „At tje is ijzersterk. Vroeger zwom ze al de Boom, een rivier die 70 meter breed is, een paar keer over. En wij leven erg serieus. We hebben nooit een sigaret gerookt of alcohol gedron ken. Het enige waarvan Attje houdt is naar de telévisie kijken. Peyton Place en toneelstukken .Maar als het negen uur is zeg ik: Attje, het is tijd Om naaT bed te gaan. Dan kijkt ze me wel eens vreemd aan, maar ze zegt niets en ze gaat naar boven. Want ze weet dat ik elke ochtend om vijf uur de koeien moet melken en dat zij om zeven uur moet opstaan om de kin deren naar de kleuterschool te hel pen". In de kamer stoeien twee van At tjes kinderen, de vijfjarige Kees zingt: „Het zal je moeder maar we zen". Wie hem dat geleerd heeft? ,30e kinderen op de kleuterschool hebben het vanochtend gezongen", zegt hij. Attje heeft prentbriefkaar ten met dieptewerking uit Amerika gestuurd. Op de achterkant staat: „Veel kusjes, mem". Jelel staart weer de weg af. Een streekkrant haalde hem zondagavond naar de redactie waar voor hem een telefoongesprek met Attje in Amerika werd gearran geerd. Jelle, vol bewondering: „Haar stem klonk zo duidelijk alsof ze in Graauw was. Attje was blij, maar ze vertelde dat toen ze haar ereronde reed er niemand meer in het stadion was. De mensen waren allemaal al weg en men speelde ook niet het Wilhelmus. Dat vond ze erg jammer". Iedereen vraagt Jelle nu of Attje ook het komend seizoen doorgaat met schaatsen. En Jelle heeft tegen ieder een gezegd, dat hij en Attje hebben afgesproken, dat ze ook in 1971 nog zal schaatsen. Jelle:. „Volgend jaar vinden de voor-Olympische Spelen in Tokio plaats en de Europese kam pioenschappen in Rusland. En die landen wil Attje graag nog een keer zien". welijks staande had kunnen houden. „Het was voor mij niet erg, dat de veegmachines in de bochten de rand niet hadden meegenomen. Ik rijd nu eenmaal niet zo scherp. Maar voor de andere meisjes moet het toch wel een nadeel zijn geweest". Attje Keu len - Deelstra heeft op een geweldige manier naar dit kampioenschap toe- geleefd. Tekenend was, dat zij zater dagavond meteen na het eten naar bed ging, om krachten op te doen voor de volgende dag. „Je kimt wel naar een bioscoop gaan, maar ik kan niet verstaan, wat er gezegd wordt". Stien Kaiser de mysterieuze Delft- se rijdster, die vorige week zwart gallig uitriep dat er met haar geen rekening moest worden gehouden, presteerde het opnieuw om op het beslissende moment door te stoten naar de voorste linies. „Donderdag avond bij het uitrijden, merkte ik ineens, dat het weer ging", aldus Stien. Dat gaf haar zoveel vertrou wen, dat zij op de 3000 meter een se rieuze poging deed het verschil van ruim negen seconden met Attje Keu len-Deelstra te overbruggen. Even als bij het Nederlandse kampioen schap bleef zij op enkele seconden hangen. Ans Schnt die door een val op de 1000 m haar riante uitzicht op de titel verspeelde, won zowel de 1500 meter als de drie kilometer. Op de langste afstand sloeg ze zelfs een gat van ruim vijf seconden tussen haar en Stien Kaiser, de ge vaarlijkste concurrente voor de af standszege. Wedstrijdleider Henny Roos was gedwongen Stien en Ans tegen elkaar te laten rijden omdat alle vijf oranjerijdsters zich bij de eerste vier paren hadden gekwalifi ceerd. Elly van den Brom kon daar bij de bijzonder sterk rijdende Riene- ke Demming nog maar juist achter zich houden. Als er iets duidelijk is geworden bij het wereldkampioen schap in West Allis is het wel, dat de „kwestie Falkena" het beeld van het Europees kampioenschap van vier weken geleden heeft vertekend. Door die affaire bleven Attje Keu len - Deelstra en Rieneke Demming daar beneden hun mogelijkheden en camoufleerde voorts het sterke rij den van Nina Statkewitsj de huidi ge zwakte van het Russische dames- schaatsen Wat dat betreft gaf West Allis opening van zaken. De Russi sche dames dreigden af te zakken naar het peil van hun mannelijke Attje Keulen-Deelstra, de beste in West Allis. landgenoten. Bij de eerste twaalf plaatsten zich alleen de onttroonde titelhoudster Lasna Kaoeniste en Tatjana Averina. Hetgeen inhoudt, dat Rusland volgend jaar slechts met vier rijdsters aan de start mag komen. Het Noorse damesschaatsen daarentegen is in opmars. De door Cor Nederveen ge masseerde Sigrid Sundby, Lisibeth Berg en Kristi Biermann plaatsten zich allen bij de eerste tien. En voorts is daar de Individuele presta tie van de Amerikaanse vechtjas Diane Holum, die dankzij een onge looflijk doorzettingsvermogen naar de vierde plaats in de eindrang schikking reikte. Over het geheel genomen is het wereldkampioenschap in West Allis een aaneenschakeling van successen geworden voor coach Kees Broek- men. De damestrainer zelf ziet daar mee zijn trainingsopzet, die nogal be kritiseerd is geweest, ais geslaagd. De gemoedelijke, weinig eisende Noorse Nederlander is steeds van mening geweest, dat zijn meisjes volwassen genoeg waren om zelf te weten wat goed voor hen was. Intuitief voelde hij aan, dat hij in dit lange seizoen waarin voor het eerst zowel het Europees als het wereldkampioenschap op het pro gramma stonden er de zweep niet mocht overhalen, omdat het gevaar bestond van afknappen, zoals klaar blijkelijk gebeurde met de Russinnen. Over het algemeen blijken de meis jes minder tegen vermoeienissen van een lang wedstrijdseizoen op te kun nen. Wat dat betreft vormt Attje Keulen - Deelstra een grote uitzon dering De Friezin ging al hard in november, toen zij nog bij Klaas Vis ser trainde, en is sindsdien bij elke volgende wedstrijd vooraan geëindigd. „Men heeft mij wel eens afgeschil derd als de man, die alleen maar zweert bij een langzame opbouw", aldus Kees Broekman. „Maar dat is niet helemaal waar. Een stayer als Stien Kaiser gaat langzaam beter rij den. Net zoals Ans Schut. En een specialiste voor de kortere afstan den als Attje Keulen - Deelstra heeft minder tijd nodig om in vorm te ko men. Het is allemaal zo individueel. Als ik nu zie dat Ans Schut ander halve maand geleden in Deventer vijf blank rijdt op de drie kilometer en er nu ruim onder komt, dan heb je het bewijs, dat de vorm er al die tijd geweest moet zijn, maar dat te vens de stijgende lijn gehandhaafd is. Daarvan moet je volgens mij van uitgaan. De Russen hebben hier bij voorbeeld de laatste week de meis jes nauwelijks op het ijs durven zet ten. Zo overtraind waren ze". Als de wedstrijden in Inzeil voor bij zijn, wü Broekman met de KNSB gaan praten over de verlenging van zijn contract. „Daar is nu nog geen zinnig woord over te zeggen. Het hangt er allemaal van af, wat de he ren van de technische commissie willen". Ploegleider Joop Koeleman is volkomen positief in zijn uitspraak „Natuurlijk blijft hij. Een man, die een wereldkampioene mee naar huis brengt, kun je niet aan de kant zet ten". En Broekman zelf? Wil hij nog een jaar doorgaan? „Wat mij betreft zeg ik natuurlijk ja". pilaren is van hun kampioensforj tie. Frappant is ook, dat diezelil Frassdorf met zijn collega-verdedigj Muller zorgde voor de twee doelpii^ ten in de ontmoeting met Rode Ste die de Oostduitsers uiteindelijk plaats in de kwartfinales bezorgde! Ove Kindvall kent de sterke punt} van deze Frassdorf niet maar zijn zwakke punten zijn hem onM kend. Kindvall twijfelt daardoor. Trainer Ernst Happel kan nu met e i brede glimlach wel alle bezwarj tegen het gebrek aan kennis van 4 tegenstander weg wimpelen, bij i spelers knaagt dat gemis. Hoe zal 1 Romeijn zich voelen, nu hij weet, dl hij woensdag de duivels gevaarlijil Piepenburg tegenover zich krijgt, r Romeijn, die louter door wekenlan(| concentratie op één man Prati Milan aan banden kon leggen, het nu helemaal niets om zich op te cc:] centreren. Slechts de wetenschap, d Piepenburg een uiterst kundige vo< bailer is, moet Romeijn zekerheid v schaffen. Wat moet bijvoorbeeld Theo seroms niet doormaken, als liij gaat concentreren op het grote tre fen, waarin Feijenoord de grond' moet leggen voor een plaats in I halve finale. Theo, niet een van i Iichsten, heeft ook graag alle gei vens van een tegenstander en het veld. Hij is een van de Rotte damse spelers, die zich geweldig 1 oppeppen, maar hoe kan Theo seroms dat zonder enig houvast? Krijgt hij Begerad, de typische spil van Vorwarts tegen of zal hij de teruggetrokken spelende architi Nöldner moeten afstoppen! Laserc weet het niet, maar ook Happel geen zekerheid hebben. De Oost rijker moet ook maar afgaan op geen hij uit kranten en van enl collega's vernomen heeft. Happel schijnt er allemaal niet zwaar aan te tillen. Hij lacht. Ma: de spelers hebbeh het té kwaad, is duidelijk. Eddy Treytel, het sluitstuk va) Feijenoords achterste lijn, kampt al met onzekerheden. Van wie hij de schoten verwachten? Van Pij penburg, van Frassdorf, van Mülld van de snelle rechtsbuiten Nachti| gall of van de international Nöldr Of misschien wel van Körner, de cialist in effectvolle schoten van Voi| warts Berlin. Niemand weet het. Treytel niet en ook Happel niet. (Van on BIERVLIET De 28-jar| rasechte Rotterdammer van Biervliet vestigde en zich e de tafeltennisclub St. Aloys| Dit feit resulteerde onlang, schappen tafeltennis, die in 1 plaats by de laatste acht. I dediging is, speelde tijdens Diverse favorieten wjsten ge de enorme rust waarmee hij de als derde geplaatste Nico kwartfinale wist een in tofl Lloyd Baumgarte uit te sch kend met oud-kampioen Toch was Kees Baumgarte welkome gast bij de technische missie, daar hij roet in hun kwam strooien. Immers, als overgangsklasser had hij het de Iers uit de hogere afdelingen bi; der moeilijk gemaakt. Vooral feit dat hij met zijn door en ingestudeerd verdedigingsspel reuzendoder had gefungeerd op nationale kampioenschappen zat heren van de T.C. min of dwars. Baumgarte sloeg op 12-jarige tijd zijn eerste balletje en dat b hem zo goed, dat hij spoedig sloot om lid van een club te den. De eerste keuze viel op Rotterdamse tafeltennisvereni Eendracht. Toen deze ploeg uil hoofdklas degradeerde naar de c gangsklas, achtte hij de tijd gekc om een overstapje te wagen naai) andere Rotterdamse vereniging, melijk Twenty One Up. Bij deze eniging heeft hij veel geleerd. de Nederlandse dameskampioi Wynia en Visser waren bij deze eniging aangesloten. Later st. 1 Baumgarte nog over naar Xei Deze ploeg, die uitkomt in de ho< klas kende in zijn gelederen ook bekende namen als 'n Jan Knikl berg en Seelaar, zodat ook bij vereniging de nodige ervaring op te doen. Met Xerxes werd geen kampioenschap behaald, c] het volgens Baumgarte nog geen mogeen team vormde. Baumga „Vooral in belangrijke wedstrij zeer belangrijk om over een go GRONINGEN (ANP) De st in de zesdaagse van Groningen wa gisteravond: 1 Post-Janssen 900 puil ten, 2 Gilmore-Renz 271, op een ror.j de 3 Bugdahl-Kemper 315, op dril ronden 4 De Wit-Koel 459, op zei ronden 5 Verschueren-Seeuws 274, ofl tien ronden 6 Pfenninger-Spahn 403.1 op 13 ronden 7 Deloof-Loevesijn 541.1 op 16 ronden 8 Lawrie-Simes 782, opl 17 ronden 9 Van Midden-Fritz 429.1 op 24 ronden 10 Van der Lans-Hffi[ 685 punten. (ADVERTENTIE) Er zijn voorbeelden te over. Hetl nu eenmaal een gegeven, dat voetballer zich weken van te vor inleeft op zijn tegenstander in belangrijk duel. 's Nachts in de zaamheid, worden gegevens ingeseii door de trainer verwerkt en gerant] schikt. Coen Moulijn heeft eens gt zegd, dat hij de wedstrijd tegen Mj lan in Rotterdam tevoren al minsten zeven keer in zijn dromen had ff speeld. Maar gegevens ontbreken Voor Moulijn dus geen gronden vc dromen. Daarbij komt nog de twijfe] rond het al dan niet doorgaan va de wedstrijd. Maar Happel lijkt zeker van zijl zaak. Mevrouw Happel zei vorifl week: „Voor de wedstrijd tegen Mil lan was hij stik nerveus, maar nu if er niets aan hem te merken". HaH pel volhardt in het super vriendelijl glimlachen naar iedereen. Hij heefl zo op het oog geen zorgen. De spel Iers wel. Een feestsigaar voor VaJ Hanegem is dan ook uit den bozel Feijenoords trainer Happel zal zijl pupillen toch met een aantal opdracl| ten het veld moeten insturen. Maar een gok zal het ook voor he»| blijven! (Van onze sportredactie) TERNEUZEN De uitslagen de groep A 1 van het Zeeuwse ji I orenvoetbal luidden: Arnemuider 1 - Zierikzee A 1 22, Axel Kapelle A 1 7—1, Zeeland Sport Steen A 1 uitg., Vogelwaarde 1 HW A 1 11, Terneuzen A 1-1 singen A 1 31. De stand: Vogelwaarde A 1 12- Middelburg A 1 1218, Vlissinger 1 11—15, Zeeland Sport A 1 11- Axel A 1 1213, Terneuzen A 1 15 Steen A 1 11—11, HW '24, All? Arnemuiden A - 128, Tern. P A 1 97, Zierikzee A 1 125, pelle A 1 12—5. (Van onze sportcorrespondent) AARDENBURG Inhet kac van de Zeeuwschvlaamse competi traden in het sportpaviljoen te A denburg de plaatselijke luchtbu i schutters De Missers aan tegen luchtbuksvereniging De Treffers Oostburg. Het werd een enerveren strijd, waarbij uiteindelijk de win Punten in Aardenburg bleven. Da mee namen de Aardenburgers vanche voor de in Oostburg gelee nederlaag. De uitslag was 8228 De vijf beste prestaties waren bejj lendvoor de uitslag. Voor De sers werden de punten verzam door: 1 Th. Kocquyt 165 punten; J. Houg 165 punten; 3 K. de Koei I 164 punten; L. van Kruijssen I Punten en 5 B. de Vriend evenei 164 punten; De Treffers: 1 W. Schrijver, 170 punten; 2 M. Dees Punten; 3 M. de Meijer 163 punt 4 A. Deij 159 punten en 5 G. Groote 159 punten. De nummers één van iedere vei niging ontvingen een herinnering medaille. Na afloop werd op de g lukskaart geschoten. (ADi Alle klassen en zijspani Organisatie: W.B.M.C. 1

de Stem | 1970 | | pagina 12