HEM PRAATJE NIETS AAM- 1 DELTA Nixoi dolle; vrn H0FMHR een nieuw melkprodukt van ZM voor een ieder die wel eens op de weegschaal kijkt Is werken bij Philips Roosendaal interessant voor u? deva etalage teken en kunstschilder artikelen mannelijke en vrouwelijke medewerkers PHILIPS POMPIDOU Blinde jongei zal weer kunnen zien enige kantoorbedienden vertegenwoordigers- funktie WELTEN Bedorven maag en diarree ENTOSORBINE N.V. Machinefabriek Schuurink WIE Touringcarbedrijf en Reisbureau Aug. Maes Vraagt uitgebreid programma NATUURWIT BÖERENBRUIN bakt het Bontmantels Kees van de Ven Te koop gevraagd BOERDERIJTJE editie voor eeeland 14 DE STEM VAN MAANDAG 2 MAART 1970 Speelhuislaan 170 Breda vraagt voor Magazijnadministratie voor afd. Loonadministratie enige kantoorervaring gewenst. Leeftijd tussen 17 en 23 jaar. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan de fabriek, iedere dag, behalve zaterdags, van 8.00 tot 17.00 uur. meent voor onderstaande in aanmerking te kunnen komen? Wij zijn een groot Internationaal Concern en hebben reeds in Nederland kontakt met hon derdduizenden afnemers. Voor het rayon Brabant en Zeeland vragen wjj enkele jonge ambitieuze krachten, die voor 100% aan de volgende voorwaarden kunnen voldoen: 1. Leeftijd van 2030 jaar 2. Goede beheersing van de Nederlandse taal, alsmede uitdrukkingsvaardigheid 8. Totaal onbekend met de verkoop of; 4. goede bekendheid, met de direkte verftoop 5. Direkt beschikbaar voor het maken van een geschiktheidstest. WIJ BIEDEN U: a. Na gebleken geschiktheid vast dienstverband als vertegenwoordiger; b. alle sociale voorzieningen; c. goede en snelle promotiekansen; d. hoge onkostenvergoeding;; e. «en zeer hoog inkomen. Belangstelling? Kom dan dinsdagmorgen van 9.0011.00 uur naar Café-Rest. „Marianne", Til- burgseweg 16 te Breda en gelieve te vragen naar de heer Smulders. Julianastraat 20, St.-Jansteen, Tel. 01140-2662 10-daagse Lourdesreis met bezoek aan Lisieux en Nevers, prijs f 330.per persoon. Vertrek 4 mei. 12 dagen Adriatische Rivièra, met ver blijf in Rimini, prijs vanaf 292.per persoon. 9 dagen Zwitserse en Italiaanse meren, prijs vanaf f 284.per persoon. Neem nu de bolknak die nij rookt. Mooi van vorm. Mooi van kleur. Een bolknak van Hofnar. Al jaren rookt hij die fijne lichte sigaar.1 Net ais duizenden andere bolknakrokers. \J wilt weten waarom Vraag 't de eerste de beste sïgarenkenner.Uw eigen sigarenman... SUBLIEM 28 CT BOUQUET RIGOLETTO CARLTON 30 CT 36 CT 40 CT 100% puur tabak vismarktotraat 9 breda-centrum telefoon 016 00 3 41 20 witmet Laten we vooropstellen: melk is een uitstekend voedingsmiddel. Maar het kan zijn dat u de naald van de weegschaal soms eens met een bedenkelijk oog gadeslaat Dan is er nu voor u witmel, een nieuw, smakelijk melkprodukt van ZM. Met alle goede eigenschappen van melk, maar met méér eiwitten, méér mineralen, méér vitaminen en aanmerkelijk minder vet. Minder dan de helft om precies te zijn. Witmel wordt geleverd in handig stapelbare, gewoon weg te gooien, eenmalige verpakking. Uitsluitend :/i liter. De prijs is gelijk aan gewone melk. Witmel: eiwitrijk - vetarm, zoals modems voedingsdeskundigen het graag zien. Maar... voorzichtig bij het koken I Want door de rijkdom aan eiwit koekt witmel sneller aan. Witmel - bij uw ZM leverancier. DA/yARSGEBAKKEN:-S DWAnSGE3AKKr.lV V;' v# zo matetifk zoqeung *0 yezontf i 'dWarsgÉbakkÊn Lange oertspootje» I 159,- Lange perslanei patte» I «».- Nieuwlandstraat 8 Tilburg tel 04250-2601? Wat verkeerds gedronken of gegeten, kou op maag en in gewanden... plotseling „loopt u leeg", u voelt zich wee en onpasselijk: een nare maag- en darmstoornis. ENTOSORBINE - witte aan gename tabletten - bevat 6 snelwerkende middelen die de maag tot rust brengen en de ingewanden zuiverende diarree stopt. ENTOSORBINE helpt direct, u is zó weer in orde en doet weer normaal aan alles mee. f2 55 zuivert maag en ingewanden in bosachtige omgeving. H. BAKKER Rijksstraatweg 25 Zwjjndrecht Telefoon 01850 - 28967 Het kan beslist de moeite waard zijn u eens te laten voorlichten over de mogelijkheden die er bij Philips Roosendaal voor u zijn. Waarschijnlijk openen zich geheel nieuwe toekomstmogelijkheden voor u, waar u nog geen weet van hebt Ons bedrijf te Roosendaal produceert lichtprodukten in vele variaties en afmetingen. En de vraag ernaar is nauwelijks bij te houden. Dat betekent, dat wij in de produktie-sector zowel in dag- als in ploegendienst behoefte hebben aan Naar een diploma vragen wij u niet. Handigheid en accuratesse zijn een eerste vereiste. De rest leert u gemakkelijk in het bedrijf. Het spreekt vanzelf, dat we u een goed salaris betalen (óók tijdens de inwerkperiode krijgt u volledig uitbetaald). De extra's maken het echter nog aantrekkelijker en op dat punt heeft Philips u wel het een en ander te bieden. Om eens iets te noemen: géén tarief- of uurloon, maar een vast maandsalaris uitstekende pensioen- en spaarregeling met speciale regeling voor de jeugd. Naast de 6% vakantietoeslag, een winstuitkering (in 1967 was dat 7%) en nog eens een kerstgratificatie studiekostenrégeling niet alleen voor uzelf, maar ook voor studerende kinderen speciale jeugdcursussen voor jongens en meisjes in werktijd(I) en nog veel meer. Wij nodigen u uit er eens met ons over te komen praten. Ook al hebt u nog niet direct het plan te solliciteren. Iedere dag kunt u terecht bij onze afdeling Personeelzaken van 8.00 -12.00 en 13.30 -17.00 uur en bovendien elke dinsdag avond nog van 18.00-19.15 uur. U kunt gewoon komen binnenlopen. We zullen dan graag al uw vragen beantwoorden. Vindt u het misschien prettiger een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitkomt? Of wilt u graag schriftelijke inlichtingen? Dat kan allemaal. Belt of schrijft u dan even naar onze afdeling Personeelzaken Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. Ook kunt u onderstaande coupon invullen. Zend deze op als brief aan Philips Personeelzaken, Roosendaal. Informatiecoupon. Invullen en opzenden als brief gefrankeerd met post- zegel van 25 ct. aan N.V. Philips, afdeling Personeel- zaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal. Naam: Voornamen: Geboorteplaats: Geboortedatum: Woonplaats: Straat Nr. Ik verzoek hierdoor om nadere inlichtingen te ontvangen: schriftelijk tijdens een gesprek op het bedrijf Doorhalen wat niet gewenst is. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal. K |l0ejaargang no. 263< jlrecleun Dr. W. A J. M. Had hoofdredacteur: L. Leijendekker Hoofdkantoor: Breda, Reigerstr. 1 'elefoon 22341. Postgiro 111411 KANTOREN ROOSENDAAL, MC (Van een onzer verslaggevers) HELLEVOETSLUIS Het De iaplan bedoelt als één gigantiscl dam" tegen springvloeden hee elf ook een springvloed tewe< ■ebracht; een van geld. De rami: en van de totale kosten van li >eltaplan zijn al ettelijke male erzien. Als alle plannen zijn ui revoerd dat moet tegen 1918 zf zal er, zo is onlangs bereken M,..iimaal twee en een half miljai ot ten hoogste drie miljard guide (Van onze sportredactie) IRNSUM Gistermiddag ver toonde Irnsum een vredig beeld Het is een nederzetting van pak weg 300 huizen in het wijde Friese land. De bleke zon toverde er wal kleur in het water van de talrijke sloten, die deior het landschap snij den. Van de huizen wapperden vlaggen. Irnsum bracht hulde aar Attje Deelstra, die 8 jaar geleder met Jelle Keulen trouwde en ei sindsdien een wit huisje in een bocht aan de Rijksstraatweg be woont. Voor het huis loopt een sloot en daarover heeft Jelle eer wit loopbruggetje getimmerd. Da loopbruggetje nu, bezweek zon dagavond bijna onder de voeten van luidruchtige dorpelingen, die tot twee uur in de nacht een fak keloptocht hielden toen bekend was geworden dat „us Attje" in het verre Amerika de wereldtitel op de schaats had behaald. Gistermiddag, toen het vreugdegehuil van de dor pelingen al uren verstomd was, zat (Van onze redactie buitenland) ROME Artsen hebben gistei verklaard, dat er goede kans best dat de 28-jarige Carlo Umberto I rinelli, binnenkort weer zal kuni zien. Marinelli, die tien jaar blinc heeft een operatie ondergaan, wr bij de hoornvliezen van zijn moe op hem zijn overgeplant. De moeder, mevrouw Rosa M nelli, is zoals bekend vrijdag ges ven na van een balkon te zijn sprongen. Haar man heeft toesti ming gegeven de transplantatie ui voeren omdat zij altijd had gewc dat haar ogen zouden kunnen wor gebruikt om het gezichtsvermo van haar zoon te herstellen. De c ratie is zaterdag in een ziekenl in Rome uitgevoerd.

de Stem | 1970 | | pagina 14