De Stem IWellicht Stradivarius in Breskens Herstel afvalwaterleiding Terneuzen begonnen klGENARES VOOR TACHTIG PROCENT ZEKER IEUZEN - S.G.P. KYP hield forumavond in Oostburg Prijzen fotowedstrijd in Axel uitgereikt 1 A. J. Herdink i. woonhuis ii. schuur in. bouwterrehv iv. bouwterrein v. bouwterrein Reimerswaal NDEN REACTIES ERDEN KLEINTJES I BRESKENS „Voor tachtig procent heb ik zekerheid dat dit een I echte „Stradivarius" is. Het is altijd een huiverige zaak zoiets te I beweren, omdat iedereen die een oude viool op de kop tikt, denkt Imeteen werkstuk van de oude Italiaanse meester te doen te hebben". [PPR maakt een goede beurt Verwoed Schandalig Lezing over Braakman voor Heemkundige Kring Sas van Gent Na schade door heipalen Linkse invloeden op de lagere scholen" Verkiezingsvergadering SGP in Terneuzen Veel schade bij aanrijdingen Werkzaamheden in de Vaarstraat Philippine duren voort Westkapelle Winkeliersvereniging van Philippine had een goed jaar Vergadering van christelijke bonden Afscheid van evangelist in Westkapelle NKV-Lewedorp houdt jaarvergadering Popmanifestatie voor Biafra ging niet door Hoogwatei Wat er» waar VANDAAG T entoonstel I i ngen 4 DE STEM VAN DINSDAG 24 FEBRUARI 1970 5 NOTARIS te SLUIS zal maandag 9 maart 1970 om 2 uur in hotel „De Ko renbeurs" te Sluis veor de' erven van dhr. L. F Damme publiek verkopen: met erf, Zuiddijkstr. in groot 2.80 are. met erf, hoek Zuiddijlt str. - J.-H. van Dalestraaf groot 4.00 are. a. d. J. H. v. Dalestraat groot 3.15 are. a. d. J. H. v. Dalestraat groot 3.00 are. a. d. J. H. v. Dalestraaf groot 2.80 are. De percelen I t/m V vor. men één aaneengesloten geheel en zijn gelegen in het centrum van Sluis na bij het Stadhuis en d» Markt. Totale grootte 15,75 are. Alles terstond te aanvaar den na betaling. Lasten voor kopers vanaf I januari 1970. Recht van samenvoeg™ van de percelen word* voorbehouden. Bezichtiging aan te vragen ten kantore v. d. notaris Lange Wolstr. 18, 01178-212. welkome huisvriend in meer dan 85.000 gezinnen orische beginselen voorstaat ant woensdag a.s. Terneuzen iaamslag aar, Hoek Biervliet s, Terneuzen Zaamslag ïoek Biervliet leuzen Tneuzen r gemeente Reimerswaal ng aan de artikelen 62 en et de artikelen 63 en 10 der een commissie uit Gede- ler provincie Zeeland, bijge- jaartoe door het algemeen zen deskundige en het _jtuur der gemeente in het Kruiningen zitting zal hou- 1970 te 9.00 uur, ten einde belanghebbenden aan te [plan van onteigening ten pjk ten behoeve van de edeelte van de weg Eind- singen-Breskens-Sluis-grens 168, nr. 58) tussen de le ningen (km 21,100) en de liningen (km 25,680), met deze weg in km 23,315 aan de bestaande rijksweg door in km 24,700 aan de Zand de oude rijksweg, met bij- in de gemeente Reimers- langhebbenden uit om hun itse en ter ure vermeld, iftelijk aan genoemde com- len; ledoeld in het eerste en tikel 12 der onteigenings- n eenieder worden neder- irie der gemeente, van 26 |dat de commissie haar Innen de gemeente heeft vrijgesteld van het recht ri 1970. neester voornoemd, IR. C. PIJL HOGEWEG. /fes (Van een onzer verslaggevers) Dit zegt een voorzichtige antiek- I kandelaar A. van Haren uit Zuidzan- I je, die vorig jaar al van de ver- I jneende vondst bij mevrouw Louise I Pardoel in Breskens op de hoogte I nas. In eerste instantie wilde de heer I yan Haren niet naar de viool gaan I kijken. „Ik kan hier duizenden van I die dingen kopen", was zijn commen- I laar. De geruchten bleven aanhouden I fB hij nam toch de moeite naar de I Boulevard in het vissersdorp te rij- I den. Daar werd hem met een non- [flialant gebaar de viool - een studie- exemplaar - getoond. „Direct merkte ik dat die viool best laan Stradivarius (16441737) kan I worden toegeschreven. De klankkast, el boven als beneden, bestaat uit léén stuk hout. Tevens is geen lijm- Iwerk te bekennen en verder bevindt 1 ach in de kast een zgn. etiket met I 'oorzitter NKV Groede: (Van een onzer verslaggevers) SCHOONDIJKE „We hebben de indruk, dat de KVP ons heeft laten zitten en niet meer voor ons doet, wat ze heeft beloofd. Men heeft ons de steek gelaten. De PPR met als lijstaanvoerder voor de statenverkie zingen de NKV'er Jan van de Voor de, heeft een goede beurt bij ons ge maakt", aldus de voorzitter van de afdeling Groede-Schoondijke, de heer D. van Houte, in zijn inleiding op de in Schoondijke gehouden vergadering. De heer H. Geurtz uit Oostburg toonde een gedeelte van zijn prachti ge serie reisdia's. Tevens was de lijsttrekker van de PPR voor de ge meenteraadsverkiezingen in de nieu we gemeente Oostburg, de heer F. P. Baarens, uitgenodigd het PPR-pro- gram voor deze verkiezingen te ko men toelichten en vragen hierover te beantwoorden. Achtereenvolgens wer den de zo gewenste grotere openheid van het gemeentelijk beleid en het (rekken van de inwoners bij die be- 'leid besproken. Ook aan het opvoeren van de leef baarheid in Zeeuwsch-Vlaanderen met alle daaraan verbonden proble men, punten die in het PPR-program bijzondere aandacht krijgen, werd de nodige aandacht besteed. „Er zullen heel wat problemen moeten worden opgelost door de nieuwe gemeente raad, maar met dit programma heb ben we alle vertrouwen in de PPR", besloot de NKV-voorzitter. het opschrift Antonius Stradivarius Cremomenius (de woonplaats van de Italiaan) met als jaartal 1715. Dat was voor mij de aanleiding om bij be voegde instanties inlichtingen in te winnen. Een deskundige in Amster dam maakte weinig woorden vuil en zei mij met het apparaat naar' de hoofdstad te komen. „Zeker ben je nooit, maar ik zit al vanaf mijn veertiende jaar in het an tiek. Pas vorig jaar als handelaar, maar voor die tijd restaureerde ik al lerlei dingen. Bovendien ben ik een verwoed liefhebber van muziek. Als alles klopt, is deze viool veel geld waard. Na 1715 is Stradivarius nl. met twee van zijn zonen violen gaan bouwen. De viool van mevrouw kwam volgens mij in 1715 gereed, aangezien de bouwer gemiddeld 2 jaar over een instrument deed". Al dus vertelde de heer Van Haren. „Ja, ik heb altijd instinctief ge voeld dat dit geval geld waard is", zegt mevrouw Pardoel, eigenaresse van het vermeende zeldzame exem plaar. „Ik heb hem nu zo'n veertien jaar in huis", zegt zij, terwijl zij met een vlotte beweging het kleine voor werp beetpakt en de stof eraf blaast, waardoor een paar snaren lossprin gen. „Oorspronkelijk was hij van een buurman van mij in België. Die man zat een keer zonder geld en leende wat van mij. Later kon hij niet terug betalen en gaf mij daarom deze viool voor de kinderen om er mee te spe len! Zelf had de man - hij is nu dood - het ding tijdens een verhuizing, hij zat in die branche, in Brussel van 'n zolder meegenomen, gewikkeld in perkament. Toen dacht ik al dat het apparaat best veel waard zou kun nen zijn. Er zijn al een heleboel men sen hier geweest om eens te kijken of ik er afstand van zou willen doen". „Ja, voor vijfhonderd gulden", vult de heer Van Haren aan. „Een schan dalig voorstel". Voorlopig is besloten de viool in een bankkluis op te ber gen en te laten verzekeren. „Nu het in de krant komt dat mevrouw waar schijnlijk een flinke schat in huis heeft, kan je niet voorzichtig ge noeg zijn. Er wordt wel voor minder ingebroken" zegt de heer Van Haren. Hij heeft met de eigenaresse een waterdichte afspraak gemaakt wat betreft de verkoop van de viool. Plan nen om met het geld iets te gaan doen, heeft mevrouw Pardoel nog niet. Of het moet een onderzoek zijn door een goede hartspecialist. „Mijn hart is niet zo best meer, ziet u". Antiekhandelaar A. van Haren en mevrouw Louise Pardoel met haar viool. (Van onze correspondent) OOSTBURG Onder voorzit terschap van de heer W. van Don gen werd in hotel Du Commerce in Oostburg voor ongeveer vijftig belangstellenden een openbare fo rumavond gehouden van de KVP. Hierbij waren onder meer de Tweede-Kamerleden voor de KVP Drs. W. Dusarduijn en W. Assmann aanwezig. De heer Assmann was van mening dat 't ontwikkelen tot 'n industriege bied van de provincie Zeeland, en in het bijzonder het Sloegebied, Terneu zen en het havenproject van Ossenis- se, geen punt van discussie meer vormt. Hij wees op de vestiging van Hoechst, Péchiney en Biliton en de overwegingen om een kernenergie centrale te vestigen in het sloege bied om aan te geven hoe de toe komstige ontwikkeling van het Wes- terscheldegebied zal verlopen. Ook wees hij op de onderhandelin gen met een Amerikaanse onderne ming om een bedrijf in Bergen op Zoom te vestigen aan de Theodorus- haven, waar een investering mee ge moeid zal zijn van ongeveer 200 mil joen gulden. De heer Assmann besloot zijn toe spraak met het uitspreken van de hoop dat Terneuzen zich zal ontwik kelen tot een „echte Beneluxhaven". Tijdens de vergadering werd door twee kandidaten voor de gemeente raad van Groot Oostburg, mevrouw Romijn-de Batds en de heer G. van Schaick, een nadere verklaring gege ven van het totstandkoming van de KVP-groslijst. De vraag of voorkeur stemmen gerespecteerd zullen wor den werd door de heer Van Schaick bevestigend beantwoord. Het instellen van eventuele dorps raden vond de heer Dusarduijn niet nodig: „Alle raadsleden leggen de eed af om raadslid te zijn voor de gehéle gemeente Groot Oostburg". Aan het slot van de vergadering gaf wethouder Verdonck van sociale za ken in Nieuw Borsele een uiteenzet ting van problemen waarmee de be stuurlijke reorganisatie gepaard kan gaan. De vergadering werd bijge woond door ongeveer vijftig belang stellenden. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De Heemkun dige Kring Sas van Gent organiseert vanavond om acht uur een lezing in Planetarium, Noordweststraat 3 in Sas van Gent. De heer Riemslag zal het onderwerp Flora en fauna in de Braakman behandelen. In het natuur reservaat De Braakman heeft de heer Riemslag een unieke diaserie weten op te bouwen vtan dier en plant, met onder andere zeer zeldza me vogelsoorten in hun strijd om het bestaan in de vrije natuur. Iedereen is welkom op deze avond. Overzicht van het bouwterrein in Terneuzen-Zuid waar de sporthal zal verrijzen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op het terrein '1 Ue Alvarezlaan in Terneuzen- uicl, heeft men een begin gemaakt E- horstel van de afvalwater- eiding, die tijdens het heien van ncleringspalen voor de sporthal is wschadigd. Onderdeel van dit her telwerk is het verplaatsen van de ar«gasleiding, die langs de Oude- landseweg loopt over een afstand van ongeveer zeventig meter. Aangezien de gasleiding de Alva rezlaan kruis, zal deze weg ongeveer een week voor het verkeer zijn af gesloten. De juiste omvang van de beschadiging aan de afvalwaterlei ding is nog steeds niet vastgesteld. Om dSt te weten te komen zal eerst het gedeelte van dit terrein, waaron der de leiding ligt, afgegraven moe ten worden. De bouw van de sporthal zal naar men ons van de zijde van open bare werken verzekerde door de beschadiging van de afvalwaterlei ding en het herstel daarvan, geen noemenswaardige vertraging onder vinden. Op 8 december sloeg burge meester Aschoff de eerste paal voor de sporthal. (Van onze correspondent) AXEL In de Halle in Axel zijn de prijzen uitgereikt van een foto wedstrijd over Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren, georganiseerd door de contact commissie V.V.V.'s in Zeeuwsch- Vlaanderen, in samenwerking met de Stichting Amateurfotografie. Voor deze wedstrijd was grote be- langstelling en een 120-tal foto's wer den ingezonden. De beoordeling van de jury bestaande uit de heren A. van de Poel (Foto Buth, Axel) en P. Spiessens uit Sas van Gent. De voor zitter van de contactcommissie V.V, V.'s Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen de heer J. F. Rouw, uit Terneuzen, reikte Th. Joekes in Axel (Van een onzer verslaggevers) AXEL „Er is een overvloed aan linkse onderwijzers op de lagere scho len in Nederland. De kinderen wor den al vroeg beïnvloed". Deze uit spraak bezigde het Tweede-Kamerlid Th. M. Joekes maandagavond in cul tureel centrum De Halle tijdens een bijeenkomst van de V.V.D. in Zeeuwsch-Vlaanderen voor de komen de raads- en statenverkiezingen. De heer Joekes haakte daarmee in op een vraag hoe de linkse tendenzen in de omroepwereld zijn te keren. Het Kamerlid deed verder zijn beklag over de vooral door t.v. verkeerd ge geven voorstelling van zaken in Ne derland. „Mensen met liberale ideeën kunnen weinig voor het scherm ko men om hun mening naar voren te brengen", aldus de heer Joekes. Op deze vergadering spraken ver der de V.V.D. Tweede-Kamerleden J. G. Rietkerk en J. F. G. Schlingemann. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Staatkundig Gereformeerde Partij hield dezer da gen in Terneuzen een verkiezingsbij eenkomst. De heer L. Maljaars uit Goes, lid van de gemeenteraad en van de Provinciale Staten, sprak voor een volle zaal. In zijn toespraak liet hij uitkomen, dat de SGP een ge tuigende partij is en daarom wel ge noemd wordt „het geweten van de andere christelijke partijen". De SGP heeft in het verleden meermalen geijverd voor eenheid, maar dain op basis van de calvinisti sche levensbeschouwing. De SGP heeft een open oog voor de sociale nood, zij heeft aandacht voor een goede grond- en woningpolitiek, heeft positie gekozen voor industriali satie en recreatie, ondanks principi ële en praktische bezwaren als con- tinuearbeid en lucht- en waterveront reiniging. „Wij moeten hierbij bedenken, dat welvaart nooit mag domineren boven welzijn", aldus de heer Maljaars. 'n Forum, bestaande uit de heren Mal jaars en de eerste vier kandidaten van de SGP-lijst in Terneuzen, t.w. de heren F. Dieleman uit Terneuzen, J. Pladdet uit Zaamslag, D. Tolle naar uit Hoek en Jac. Pladdet uit Biervliet, kreeg tal van vragen te beantwoorden. de prijzen uit en dankte de inzenders voor de vele goede foto's. Verder maakte de heer Rouw be kend dat ook dit jaar weer een wed strijd wordt georganiseerd van on derwerpen in Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren tussen 1 maart en 30 septem ber. Van mej. W. Albada uit Terneu zen doet één en van de heer G. Z. van 't Hoff uit Hoek doen vijf foto's mee aan de nationale voor-jurering van de E.E.G.-wedstrijd „Europa gisteren en morgen". Van de ingezonden foto's zal ge bruik worden gemaakt voor het sa menstellen van een V.V.V.-folder van Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Uitslag Eerste categorie stichting amateurfotografie; 1. IJ. de Vilder, Sas van Gent, met legpenning. 2. F. D. Hamelink, Terneuzen 3. G. Z. van 't Hoff, Hoek 4. Mej. W. A. Albada, Terneuzen. Tweede categorie contactcommissie V.V.V.'s Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen 1. en 3. D. Schut, Zaandam, Axel. 2. IJ. de Vilder, Sas van Gent. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - HULST S. uit Hoofdplaat reed op de Hoofdplaatse- weg door onbekende oorzaak tegen een boom Hij en zijn passagier B. werden hierbij gewond. De auto werd totaal vernield. Op het gevaarlijke kruispunt Gent sevaart - Rijksweg 60 in Hulst gaf mevrouw L. geen voorrang aan V.J. uit Merksem (België). De auto's van mevrouw L. en J. werden bij de botsing, die hierdoor ontstond, zwaar beschadigd. A. V. uit Sint-Jansteen werd op Rijksweg 60 in Kloosterzande door de achterop komende J.J. uit Axel aan gereden toen hij linksaf wilde slaan. De beide wagens werden flink be schadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. H. uit Breskens raakte door tot nog toe onbekende oorzaak van de Ring dijk Noord in Cadzand. De auto, die over de kop sloeg en in een sloot terecht kwam, werd totaal vernield de bestuurder is licht gewond. De rijkspolitie van Cadzand heeft de zaak nog in onderzoek. Bij de Lika-fruitconservenfabriek in Kapelle vloog de personenwagen van M.K. uit Wolphaartsdijk uit de bocht., Hij belandde tegen de gepar- keerdstaande auto van H.S. uit Ka pelle. De auto van S. werd geheel opengereten aan de linkerzijde. W.T. uit Terneuzen slipte met wa gen op de Graaf Jansdijk. De auto schoof door de afzetting heen, maar bleef met de achterwielen op het wegdek hangen. De auto liep flinke schade op J. B. uit Zaamslag, deelnemer aan de oriëntatierit De Nacht van Zaam slag veroorzaakte een aanrijding met een bromfietser toen hij bij het zoe ken naar de juiste weg achteruit reed. De bromfietser T. van G. liep een verwonding aan zijn knie op. (Van onze correspondent) PHILIPPINE Het gedeelte van de Vaarstraat van Philippine, dat geruime tijd voor alle verkeer geslo ten is geweest in verband met de re constructie, is weer opengesteld. Wegens verbeteringswerkzaam heden ia nu voorlopig het andere ge deelte van de weg afgesloten. Hygiëa-avonden Op vrijdag 27 en zaterdag 28 februari geeft de turn vereniging Hygiëa in het verenigings gebouw Westkapelle Herrijst de jaar lijkse uitvoering. (Van onze correspondent) PHILIPPINE De winkeliersver eniging van Philippine heeft in een vergadering een terugblik geworpen op de afgelopen winkelactie 1969. De actie is een succes geworden en dat is reden geweest tot de be slissing om ook dit jaar weer een soortgelijke activiteit op touw te zet ten Op 5 maart wordt een leden vergadering gehouden, waarbij het bestuur nog rekening en verant woording zal afleggen. (Van onze correspondent) WESTKAPELLE De leden va-n de CMB en de Christelijke Bouwvak arbeiders hebben in het jeugdgebouw van de Hervormde Kerk een gecom bineerde vergadering gehouden. Dis trictsbestuurder de heer Van der En- de (CMB) sprak over het invullen van het inkomstenformulier 1969. (Van onze correspondent) WESTKAPELLE De leden van de Hervormde Evangelisatie in West kapelle hebben in een kerkdienst af scheid genomen van de heer Faasse De voorzitter van de Hervormde Evangelisatie, de heer J. Huibregtse sprak de familie Faasse toe en bood nameng de leden een schrijfbureau aan, alsmede een foto van de vuur toren van Westkapelle- Er werd druk gebruik gemaakt van de gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. Het gebouw waarin de samenkomst werd gehouden was bijna te klein om de vele belangstellende plaats te bieden. (Van onze correspondent) LEWEDORP Vandaag houdt plaatselijke afdeling van het NKV in Lewedorp haar jaarvergadering in het verenigingsgebouw in Lewe dorp. De vergadering begint om half acht Op deze avond zal wethouder J. Roose een inleiding houden over „Het Sloegebied als industriegebied" Hij zal hierbij onder meer aandacht schenken aan de gevolgen van de in dustrialisatie voor de omliggende dorpen. Na de inleiding is er gele genheid tot discussiëren. de (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De non-stop-pop manifestatie voor Biafra, gepland voor afgelopen zaterdag in het patro naatsgebouw in Terneuzen is door onvoorziene omstandigheden niet doorgegaan. Tientallen jongelui kwamen tever geefs naai- het optreden kijken en luisteren naar de Haagse under- ground-groep 1850. Het optreden van Big Wheel in de Image Club vond normaal doorgang. Het afgelasten van de actie is een gevolg van het feit dat de zakelijke leider van deze popmanifestatie een 18-jarige scho lier onvoldoende garanties kon stel len tot uitbetaling van de optredende groepen De filmvoorstelling voor kinderen in het Zuidlandtheater vond normaal doorgang. Het werd een doorslaand succes Beide voorstellingen waren meer dan uitverkocht. Het batig sal do bedraagt f 600,- en is bestemd voor Biafra. Morgen, woensdag 25 februari: Bergen op Zoom: 6.11 en 18.28; Hans- weert: 5.24 en 17.46; Made-Drimme- len: 8.37 en 21.08; Terneuzen 4.43 en 17.04, Vlissingen 4.14 en 16.34; We- meldinge: 6.01 en 18.18. Films GOES Grand 20 uur De spookrijders, 14 j. MIDDELBURG City 20 uur: Matt Helm en de verdrukkers, 14 j. OOSTBURG Ledel 20 urn- Wat deed je toen het licht uitviel, alle leeft. TERNEUZEN Luxor 20 uur Wie het laatst lacht, *.1. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: The birds, 18 j. ANTWERPEN Astra: De dolle kever, a.l. Astrid: Onze dokter is de beste, a.l. Nova: Krakatoa, ten oosten van Java, a.l. Ambassades: Ik ben een olifant mevrouw, 18 j. Capitole: De man, de trots en de wraak, 18 j. Festa: De brug van Reniagen, 18 j. Forum: De meesters van de wereld, 18 j. Métro: Commissaris: drie gouden slagen, 18 j. Monty: Wat een koppel, 18 J. Odéon: Cactusbloem, 18 j. Quellin: Satyricon, 18 j. Rubens: De clan der Siciliamen, 18 j. Pathé: De abdis van Momza, 18 j. GENT Century: Maxi-roof in Mind-Cooper, a.l. Majestic: Hello Dolly, a.l. Metro: De koeienbaron van Montana, 18 j. Astrid: De detective, 18 j. Metro: Macadam-eowboy, 18 Normandie: Aprilgekken, 18 j. Rex: Auto stop girl, 18 j. Scala: De terugkeer van Django, 18 j. Capitole: De vrouwen, 18 J. Toneel - Muziek - Dans AXEL De Halle 14.15 uur Het Nederlands Kamerorkest o.l.v. Szymon Gold berg. Jeuigdooncent voor het voort gezet onderwijs i.s.m. Het School- concert. 20 uur Concert door het Nederlands Kamerorkest o.l,v. Szyman. Gold berg met solostische medewerking van Janine Dacosta (piano) ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur Rotterd. Ph. Orkest o.l.v. Edo de Waiart. Solist Theo Bruins (piano) Schouwburg 20.15 uur: „Play Strindberg" van Friedrtch Dürrenm-att door de Haagse Co- medio ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20 uui: „Een dag uit de dood van Piet Snot" van Peter Nichols door het N.T. Gent. Diversen CLINGE G. van Duyse 19.30 uur Studieclub agrariërs KAPELLE Gemeentehuis 19.30 uur Raads vei- gadering Opgave voor deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 in Middelburg. GOES Burgerweeshuls, Singelstraat. Ten toonstelling „25 jaar Zeeland" (t.m. 25 febr.) Ma. t.m. za. van 10-12 en 14-17 uur Zon. van 14-17 uur. MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 3d Expositie „Het Zeeuwse dorp" (t.m. 28 febr Ma. t.m. vrij. 9.30- 12.30 en 13.30-17.30, zat. van 9,30- 12 30 uur ROTTERDAM Museum Boymans: Expositie Too:- van 't Hoff met o.a. schilderijen en beelden (t.m 28 febr.) Rotterd. Kunstkring, W. de Witn- str. 35, Rinus van den Bosch, schil derijen en Louis Vorkink, tekenin gen. (t.m. 8 mrt.) Werkd. 10-17. zon. 11-16 uur. Rotterd. Kunststichting, Zuidplem. Schilderijen Jef Huibers (t.m 28 febr.) Werkd. 10-17, zon. 12-17 u. WESTDORPE Galerie Troutzaerte: Expositie Theo Dubbelman met beeldbouw werk in brons en experimentele afdeling „De Porceleyne Fles" met unica in keramiek Ma t.m. za van 9-18. zon. van 14-18 uur. (t.m 28 februari) GENT Kunstgalerij Gravensteen Expositie Ben Bonte (t.m. 4 mrt.) Van 10-12 en 14-18.30 uur. Zon. na 13 uur en 's maandags gesloten

de Stem | 1970 | | pagina 5