h unkeMöller f©ds PTT Z 01850-26755 INKOOP ASSISTENT PTT Excelsio VERDWIJ] ^307 n» MOLENSCHOT orgels i MM dit is uw kans op afwisselender werk strook iMES Gebruikte Auto's wijnd recht Bontmantels Kees van de Ven OuispeJ (en een beter salaris) Opper Noorclerbos vierde zilveren dienst] ubileum „Pech onderweg'' in Zeeland DE STEAA VAN VRIJDAG 20 FEBRUARI 1970 Niks Lycra stretch elastieken panty. Kleuren: transparose, wit en zwart. 13.75 Vindt u? Gefeliciteerd! Dan bent u een van die verstandige vrouwen, die weten hoe panty-nylons gedragen moeten worden. Die de soepele steun en de prettige korrektie van panty of panty-corselet niet willen missen, ook al zweren ze bij panty-nylons. Dan weet u óók, dat dankzij de panty de panty-nylons perfekt zitten en dat jurkjes en rokken niets „verraden". Tja, eigenlijk hoeven wij u niets meer te vertellen. Behalve misschien dat we zo'n enorme keus in modieuze panty-nylons, panties en panty-corselets hebben. O pardon, wist u dat óók al? Op de bedrijfscursus voor besteller zijn plaatsen open voor leerling-bestellers. Leeftijd 16 en 17 jaar. Ten minste volledig Lager Onderwijs. Opleidingsduur 1£ jaar: afwisselend theorie en praktijk, een dag per week les op de vormingsschool, o.a. sport, handvaardigheid, algemene ontwikkeling. Volledig loon vanaf de eerste cursusdag 16 jaar: f224,48 17 jaar: f 344,33 per maand. En als je 18 wordt, verdien je f 414,72 per maand. POSTDISTRICT ROTTERDAM Huisvesting in het onder leiding van de dienst staande post-internaat of in een gastgezin, voorts begeleiding door de jeugd-migratiedienst, die tevens contacten onderhoudt met de ouders en de gastouders of het internaatshoofd. Gunstige reis- en pensionkostenregeling. Wil je iets meer weten? Stuur dan onderstaande strook aan de Afd. Aanneming Personeel, Postdistrict Rotterdam, Delftseplein 31. Ik verzoek om nadere inlichtingen over de functie van leerling-besteller. Inzenden in een envelop zonder postzegel". Naam Adres Woonplaats Geb. datum s 200 a/d Rijksweg DORDRECHT ROTTERDAM Lange nertspootje» f 750. Lange peralanet pattes I *75, Nleuwlandstraat 8 Tilburg tel 04250-26817 SINDS 1867 FABRIEK VOOR INDUSTRIëLE WEEGAPPARATUUR vraagt voor haar afdeling Leeftijd: v.a. 22 jaar. Opleiding: Mulo (Mavo) Handelscorrespondentie Nederlands en Duits, zij die daarnaast over enige tech nische kennis beschikken genieten de voorkeur. Goed salaris. Goede sociale voorzieningen. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties met bijsluiting van cijferlijsten en van recente pasfoto worden spoedig ingewacht bij de afdeling perso neelszaken, Teteringsedijk 53, Breda Tel. 01600-24450, toestel 116. electronische o.a. w Philicorda Solina Yamaha Pianohandel "7\nno 1865 Lijnbaan 63 - Rotterdam. Tel. 010-119436 Lange Giststraat 15 - Middelburg Telefoon 01180-3985 snl m&Êmi «Hl Als u vindt dat u in uw huidige betrekking afwisseling te kort komt, öf te weinig verdient, öf te weinig zelfstandigheid hebt, dan is de functie van lokettist(e) op een postkantoor o.a. in Breda, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Oss en Tilburg wellicht iets voor u. Want het loketwerk heeft u veel te bieden afwisseling, door het dagelijks contact met allerlei mensen... een uitstekend salaris., en zelfstandigheid, want dat vereist het loketwerk nu eenmaal Bovendien biedt PTT zeer goede sociale voorzieningen, 16 werkdagen vakantie per jaar met 6% vakantietoeslag, vol salaris vanaf de eerste dag - dus óók tijdens de bedrijfs opleiding. En de AOW-premie is voor onze rekening. 700284 Aanvangssalaris afhankelijk van de leeftijd. B.v. bij 18 jaar f 412,- bruto per maand, bij 25 jaar f 743,- bruto per maand. Bij goede dienstuitvoering uitloop mogelijk tot hoofdemployé (maximum salaris f 1202,- bruto per maand). Het loketwerk staat open voor jonge mensen tot en met 25 jaar met een diploma MULO of MAVO-4 (of een gelijkwaardige opleiding). Als u dit jaar examen doet, kunt u nu al solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door de directeur van het postdistrict 's-Hertogenbosch, Nieuwstraat 31 te 's-Hertogenbosch. POSTDISTRICT 's-HERTOGENBOSCH (Van een onzer verslaggevers) GOES In de maanden maai april en juni zullen de inwoners va Goes volop in de gelegenheid worde gesteld het veertigjarig jubileui van het Goese tamboer- en trompe terskorps Excelsior te vieren. O vrijdag 20 maart wordt in de Prir van Oranje een feestavond gehot den, waar uiteraard Excelsior ee groot gedeelte van het programm voor haar rekening neemt. Op vrijdag 17 en zaterdag 18 apr: organiseert de jubilerende vereni ging een grote bazaar in de Juliana schouwburg en als afsluiting van d feestelijkheden wordt er zaterdag 2 juni op do Grote Markt een jubileum show gehouden, waaraan ook ta van andere korpsen zullen deelne men. De 10 juli 1930 opgerichte ver eniging heeft in tegenstelling tot eei groot aantal andere muziekvereni gingen geen gebrek aan belangstel ling. Met name de jeugd blijkt vee interesse te tonen voor Excelsior. Di voorzitter van de vereniging, de hee: W.J Goudzwaard, zegt hierover „Een van de belangrijkste trekpleis ters voor de jeugd is, dat wij niei zoals vele fanfare- en harmoniever enigingen van die loodzware muziel spelen, maar lekker in het gehooi liggende melodieën, zoals songs uil musicals, operetteklanken en af er toe eeh oopnummer. Hier komt nog een tweede aspect bij, en wel dit wij zijn niet alleen in de eerste plaats een muziekkorps, maar ook een showkorps. En dat spreekt de jongeren toch ook wel aan". De jeugdafdeling van Excelsior telt veertig leden en de seniorenaf deling beschikt over vijftig leden. Wat het feestprogramma aangaat zegt de heer Goudzwaard, die zelf de bekkens in het korps slaat: „Ik ge loof wel dat het een succes gaat worden. De feestavond in de Prins van Oranje biedt een programma voor elk wat wils. Wij Rebben con tact met de middenstanders opge nomen, on* met hun hulp de bazaar te doen slagen. In ruil voor hun me dewerking in de vorm van het zij geldelijke steun, het zij de beschik baarstelling vain prijzen, maken wij reclame voor hen op de bazaar. De opbrengst is bestemd voor de aan koop van nieuwe uniformen en in strumenten voor de jeugdafdeling en bovendien willen we ook een gala uniform voor de senioren aanschaf fen. De totale kosten schatten wij op f 25.000 De opbrengst van de bazaar is voor dit doel bestemd. Al ben ik er natuurlijk van overtuigd, dat de ba zaar een dergelijk hoog bedrag niet zal kunnen opbrengen Maar wan neer dit zo'n zeven- ad achtduizend gulden oplevert, kunnen wij de rest wel uit onze eigen kas, zij het ook WESTKAPELLE Ter gelegen heid van het zilveren jubileum van opperwachtmeester Noorderbos vond in het badmotel in Westkapel- le een huldiging plaats. In aanwezig heid van burgemeester en wethou ders en veel collega's werd een in terne bijeenkomst gehouden, waar ve le lovende woorden werden gespro ken tot de jubilaris. Burgemeester F.A. Bulder sprak als hoofd der gemeente, adjudant Pepping namens de districtscom mandant, adjudant Visser namens de collega's en adjudant Otter na mens de Christelijke Politiebond. Vele cadeaus werden overhandigd terwijl er voor mevrouw Noorden bos bloemen waren. Opperwacht meester Noorderbos sprak een dank woord waarna een drukbezochte re ceptie volgde. (Van onze correspondente) GOES De cursus Pech onderweg, georganiseerd door de ANWB, zal in Goes, Middelburg en Zierikzee ge houden worden tot eind april, waar- \yoor opgave mogelijk is tot 17 maart bij een der ANWB-kantoren. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Financiële moeilijkheden bedreigen het voort bestaan van een van Walcherens aantrekkelijkste attracties: Minia tuur Walcheren. Det bestuur van de stichting, die de Miniatuur ex ploiteert heeft zich tot het gemeen tebestuur van Middelburg gewend om financiële hulp. Loco-burge meester W. P J Baars heeft dezer dagen tijdens de behandeling van de gemeentebegroting medegedeeld, dat de raad een voorstel zal arijgen dat uitgaat van de wenselijkheid deze attractie voor Middelburg te behouden. Miniatuur Walcheren, een natuur getrouwe weergave op schaal van bet eiland Walcheren, is veertien jaar geleden gebouwd op het Mo lenwater op initiatief van de Stich ting Nieuw Walcheren Deze stich ting werd opgericht direct na de oor- jog met als doel „bevordering var Wajeherens welvaart". De Stichting Nieuw Walcheren hield zich ondei meer bezig met het herbeplanter van het door de inundatie in 1944 zt «waar beschadigde en ontluist erdi Walcheren, eens de „tuin van Ne derland" genoemd om zijn befaamd: kronkelende en met fraai groen be roomde binnenweggetjes. Om te laten zien hoe Walcherei

de Stem | 1970 | | pagina 6