IVan de stenen secretary jax s ok 4 Carnaval niet meer weg te denken in Middelburg DAMESKAPPER EN KAPSTER Toto 27— ADMINISTRATIEF MEDEWERKER N .V. ALIS0 dtzl - Vauxhatl van General Motors Maneblussers op dreef Intraned geopend in Middelburg Vergadering van raad Borsele Raad Vlissingen bezocht nieuw politiebureau Ierland mag appelen gaan invoeren FILMAVOND VAN OORLOGSGRAVEN STICHTING NFO-Goes vergadert Vergadering van AR- kieskring in Goes ANWB-cursus in Goes Verkoop knolselderij 40 jaar ABC Kapelle heeft bej aarden-zanggroep Schoolbesturen zien af van vroegtijdig werven van leerlingen Inschrijvingen ir. handelsregister Vakantie Huwelijken N.V. WATERMAATSCHAPPIJ ZEELAND i.o. SPUIWERKZAAMHEDEN AAN HET LEIDINGNET WORDEN VERRICHT. Diversen Te koop gevraagd Te koop aangeboden Huizen Bromfietsen Lessen Auto's Motoren HOECHST-VLISSINGEN N.V. S.P.D. M.B.A. de S.P.D.-M.O. Cursus van 1957 o.l.v. drs. L. L. M. Martens ASFALTROLLEN BITUMENVILT MASTIEK BITUMEN WEEFSEL TEERKETELS 50 100 - 200 liter Rust-Oleum (Nederland) N.V. an American Subsidiary Manufacturing Rust and| Corrosion Preventive Coatings to the managing director requires aVAVDWS 1 I 1 x 1 I IX (DO—DOS 1 XI 1 1 XI 1 IECHaarlem 1 1 1 X IX 1 Viva Estate: mooiste der stationcars, 'n Gulle gezinsauto met meer dan l'/z m3 laadruimte. Voor uw werk, uw weekend. De mooiste der stationcars behoudt zijn jeugd jarenlang. Dat kunt u zélf vaststellen. Viva Estate, de ideale gezinsauto mts. die veel geeft en weinig neemt. VttUXtlMl VlVÜ ÈLStüW 7.302,- (exel B. T. W. 6J20,-) GARAGE R. R. VISSER - Parkeerterrein - Terneuzen - Tel.: 0115O-790ö| SHOWROOM Noordstraat 102 - Terneuzen - Tel.: 01150-2400 XI XI X| XI XI I DE STEM VAN MAANDAG 9 FEBRUARI 1970 (Van onze correspondent) MIDDELBURG Middelburg heeft zaterdag zijn plaats ver diend in de rij van de echte carna valssteden. In een onafgebroken hospartij van een tot acht uur, lie ten de Maneblussers eens even zien, wat carnavallen in eigenlijk betekent. Het eigen car navalslied (op muziek van „Hin- ter den Kulissen von Paris", op woorden gezet door Zuid-liefheb ber Jacques Cats: „Maneblussers viert nu carnaval") werd herhaal delijk door een donderende, dreu nende, hossende menigte aangehe ven. Je zag de meest vreemsoortige kostuums en vermommingen. De bes te en meest gedurfde was wel: De grootste zak van Middelburg-Zuid. Onder die zak zat de koningin van prins Floor, mevrouw Sehreuders in hoogst eigen persoon. En wat te den ken van de warme bakkers, die de weng en de hoop vertolkten van de Zuidelijke Maneblussers! Het was zaterdag anders een barre lange dag voor prins Floor, Jonker Marines, de raad vam elf en de tientallen me dewerkers. In Middelburg host, sprintg en zingt de prins en zijn ge volg mee van het begin tot het eind. Dat begin was er vijrdagavond al. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Donderdagmid dag werd op de Londensekaai in Middelburg het reisbureau Intraned geopend. De Innternationale Trans- portagenture Nederland is een doch termaatschappij van de Scheepvaart mij. Nederland. De vestiging in Middelburg is de tweede in Zeeland. De heer P. Fok ker, eigenaar van een brandstoffen- annex mechanische werktuigenhan- del te Goes, is twee en een half jaar geleden begonnen in deze plaats. Hij is het ook die de supervisie heeft over deze nieuwe vestiging. De heer Fokker zei met de vesti ging van zijn reisbureau vooral te mikken op de grote industriële ex pansie in Zeeland, in verband met het organiseren van totaal verzorgde zaken- en studiereizen. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op dinsdag 10 februari komt de gemeenteraad van Borsele in een openbare vergadering bijeen. Het college van b en w. verzoekt de raad een principe-besluit te ne men tot de uitgifte van een gemeen telijk voorlichtingsblad. In het meren deel van de opgeheven gemeenten was het gebruikelijk een voorlichtings blaadje huis aan huis te verspreiden, waarin het gemeentebestuur de in woners informatie verstrekte over allerlei gemeentezaken. Het college is van mening dat de uitgave van een dergelijk blad ook in het nieuwe Borsele gewenst is. De agenda vermeldt voorts de be noeming van een aantal personeels leden voor de dienst gemeentewer ken. Burgemeester en wethouders achten het noodzakelijk om in ver band met de herindeling te komen tot een reorganisatie van de dienst. Voorts wordt voorgesteld akkoord te gaan met het aangaan van twee geld leningen bij de n.v. Bank voor Ne derlandse gemeenten. (Van onze correspondent) VLISSINGEN De Vlissingse ge meenteraad heeft donderdagavond 'n bezoek gebracht aan het onlangs in gebruikgenomen, maar nog niet offi cieel geopende, politiebureau; een be zoek dat de enthousiaste commissaris J. van Marion typeerde als „de infor mele inwijding". Met trots gaf commissaris Van Ma rion een toelichting op hetgeen in het nieuwe gebouw van de Vlissingse po litie te zien is. Zo kon hij onder meer vertellen dat de apparatuur, zoals de meidtafel voorlopig de mo dernste, van Nederland is. Voorts zei hij dat nog niemand op het idee gekomen was van „dat had den we er ook wel bij kunnen heb ben", daarme eillustrerend, dat het nieuwe onderkomen van zijn korps aan „alle te stellen eisen voldoet" Na de toelichting in de ruime en ge zellige kantine konden de raadsleden zich overtuigen van de juistheid van de woorden van de commissaris, die tijdens de rondwandeling slechts een „mankementje" kon melden, n.l. de niet zo best bij de gordijnen kleuren de rode radiatoren van de verwar ming. De politie heeft van de architect de vrijheid gekregen het gebouw naar eigen inzicht in te richten. Het resultaat daarvan is dat de kamers van de verschillende diensten zoda nig bij elkaar gegroepeerd zijn dat de afdelingschefs bij elkaar in de buurt zitten, wat een snel contact mogelijk maakt. Tijdens de rondwan deling door het gebouw werd ruime aandacht besteed aan de schietbaan in het bureau en de ruimten van de dactyloscopische dienst. Na afloop bleken de raadsleden en het college van b en w zeer enthou siast over de nieuwe outillage van het korps gemeentepolitie. Voor de teeners was er 'n „Hos- Avond". Ongev. 200 jongelui hadden zich zelf op de meest exclusieve wfj- ze uitgedost. De tweeling Hoekstra, Ludwig Kelner en Marten Koene, kwamen met een prijs uit de bus- Zaterdag bezocht hij in gezelschap van zijn gevolg en prinses Anita en kele langdurige zieken uit de wijk, thuis en in het ziekenhuis. 's-Middcgs werd hij op spectaculaire wijze met een knots van een hijskraan over het wijkcentrum Het Zuiderbaken getild en landde „op zijn maans" in een carnavalscapsule tussen de allerjong ste carnavalsvierders. Daarna start te de hoventocht, die vanwege de kou en de regen iets verkort was. Tegen drieën begon voor zo'n vijfhonderd verzamelden carnaval. Voor de vier tot zeven jarigen in de aula van de Zeeburch en in het Zuiderbaken voor de acht tot en met twaalfjarigen. Het carnaval in Middelburg is na zijn derde jaar al uitgegroeid tot een tra ditie, die niet meer is weg te denken. (Van onze correspondent) GOES Ierland heeft bekend ge maakt dat in de periode van 17 fe bruari tot 7 juli door het Ierse mi nisterie van Landbouw invoerver gunningen voor appelen zullen wor den uitgegeven. Dit betekent dat er ook vanuit ons land appelen naar Ierland verladen kunnen worden. Of dat ook zal ge beuren is moeilijk te zeggen, want de concurrentie op de Europese ap pelmarkt is groot door de zeer grote voorraden die er nog zijn. Ierland is overigens nooit een be langrijke afnemer van Nederlandse appelen. Het vorig jaar werd de in voer in dit land toegestaan met in gang van 7 januari. Dat het nu een maand later werd komt door de gro te oogst in Ierland zelf. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Oorlogsgra venstichting, welke als doelstelling heelt de inrichting en de blijvende verzorging van Nederlandse oorlogs graven geeft 13 maart 's avonds om acht uur in gebouw „De Schakel" een filmavond voor nabestaanden en belangstellenden. Vertoond zullen worden de kleu renfilm over de Nederlandse erevel- den in Indonesië en de Nederlandse graven in Thailand en Singapore als mede een kleurenfilm over het be zoek van nabestaanden aan de gra ven in Indonesië en Thailand, welke pelgrimages onder auspiciën van het Reisfonds „Verre Oosten" van de Oorlogsgravenstichting in 1969 kon den worden gemaakt. (Van een onzer verslaggevers) GOES De afdeling Goes en om streken van de Nederlandse Fruitte lers Organisatie houdt dinsdag 10 fe bruari in „Amicitia" in Kloetinge haar jaarvergadering. De agenda vermeldt behalve een aantal huishoudelijke zaken ook een lezing door de heer W. Roelse uit Koudekerke, die aan de hand van een aantal dia's over zijn reis naar Hon garije zal vertellen. (Van een onzer verslaggevers) GOES De kieskring Goes van de centrale A.R.-kiesvereniging houdt vrijdag IS februari een vergadering in hotel „De Korenbeurs". Sprekers zijn drs. R. Zijlstra, ka merlid en de heer J.A. van Benne- kom A.R -fractievoorzitter in provin ciale staten. (Van een onzer verslaggevers) GOES De ANWB organiseert ook in dit seizoen in Goes, in de La gere Technische School aan de Berg weg een cursus „Pech Onderweg". De cursus duurt vier avonden en be gint op 8 april. Belangstellenden (ook niet-leden kunnen meedoen) kunnen zich wenden tot ANWB, Plein 1940, Middelburg, tel. 4800. (Van onze correspondent) KAPELLE Vrijdag 20 februari om 1 uur 's middags zal via de vei- lingklok in Kapelle-Biezelinge wor den verkocht de opbrengst van plm. 60 ha knolselderij, die de leden van deze veiling in het komende seizoen willen telen op contract voor indus trie en export. Kapelle en omgeving is in de laatste jaren een van de belangrijkste Nederlandse teeltge- bieden van knolselderij geworden. Het vorig jaar bedroeg het areaal dat via deze veiling werd gecon tracteerd 65 ha. Onder normale om standigheden kan van het areaal van 60 ha een produktie komen van plm. 1800 ton knolselderij. Behalve de binnenlandse fabrieken hebben ook het buitenland en met name West-Dmtsland en Frankrijk steeds interesse voor dit Nederlandse tuin- bouwprodukt. (Van onze correspondent) HOEK Vrijdag vierden de 75 le den van de afdeling Hoek van de Algemene Bedrijfsgroepen Centrale (NVV) het 40-jarige jubileum. Voorts hield het bestuur een receptie in „De Instuif". Aanwezig waren o.a. waarnemend burgemeester J. van der Peijl en wethouder Haak van Hoek, de heer J. M. Hamelink, voorzitter van de afdeling Terneuzen en tevens voor zitter van de Contactgroep Kanaal zone, en districtsbestuurder, de heer P. Scheele uit Breda. Tevens werden vier 40-jarige jubilarissen, de heren D. HameLink (voorzitter), P. Dey, L. Dieleman en J. Buyze en vijf zilve ren jubilarissen, de heren R. de Blaay, P. Drabbe, H. den Doelder, J. Harte, E. J. Bouwens en J. den Ha mer gehuldigd. De 40-jatrige jubilarissen kregen het gouden bondsinsigne en met hun echtgenote een gratis week vakantie op „Veluweoord", het NVV-vakan tieoord aangeboden. De 25-jarige ju bilarissen kregen het zilveren bonds- insigne en een geschenk. Voor de da mes waren er bloemen. De afdeling kreeg o.m, van diverse bedrijven in de Kanaalzone, die tevens hun te gen vertegenwoordigers hadden ge zonden zeer fraaie bloemstukken. Aansluitend op de receptie volgde de gebruikelijke feestavond. (Van onze correspondent) KAPELLE In Kapelle is een bejaardenzanggroep gevormd. Elke tweede en vierde dinsdag van de maand zal deze groep bijeenkomen in het gemeenschapshuis „De Vroo- ne" voor de repetities. De eerste bijeenkomst is op 10 fe bruari. De zanggroep zal worden ge leid door de dirigent D. Burger te Kapelle. De groep zal geestelijke lie deren instuderen en gewone liedjes. (Van onze correspondent) KAPELLE De besturen van de oudercommissie van de openbare la gere school in Kapelle, van de chris telijke nationale school in Kapelle- Biezelinge en van de christelijke school in Biezelinge, hebben in een gezamenlijke bekendmaking mede gedeeld dat zij voortaan afzien van het vroegtijdig werven van leerlin gen. In plaats van het huisbezoek zoals dit tot nu toe plaats vond zal voort aan in de maanden april of mei een advertentie worden geplaatst waarin het tijdstip wordt bekend gemaakt waarop de oudërs hun kind kunnen opgeven bjj de school van hun keuze. MIDDELBURG In het handels register van de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Midden— en Noord-Zeeland werden de volgende ondernemingen ingeschreven: 17595: A. M. Ketelaars briegoederenfa- briek, Duiveneestraat 8, Kruiningen- Reimerswaal. 17597 Cafébedrijf „Cantine Dorpshuis", Voorstraat 20, Wissenkerke (corr. adr. Wilhelmina- straat 12, Wissenkerke). 17461 Café bedrijf „Juliana" (filiaal), Haven straat 30, Colijnsplaat-Kortgene. 17599 Landbouwmachanisatiebedrijf K. C. Dekker, Smidsstraat 12, Poort vliet. 17594 Voet- en schoenkundig pe- dicurebedrijf Tine Seymour, Kornoel jelaan 5, Middelburg. 17598 Fourage- handel J. Blok-Joosse en Co., Sloe- straat 25, Lewedorp - Borsele. 17603 Zee- en luchtpassages „Intraned", Londense Kaai 19, Middelburg, 17602 Hoveniersbedrijf B. Davidse, Klein Vlaanderen 109, Middelburg. 17601 Slagersbedrijf A. Sturm (eig.), Veer- sesingel 90, Middelburg. 1894 Autobe drijf Schipper Noord N.V. (filiaal), Nieuwstraat 50-52, Goes. 17600 Brood- lijstersbedrijf J. Jacobse, Raven- steijnplein 4, Vlissingen. J. F. de MEIJER Ambtenaar van de P.T.T. te Ossenisse hoopt a.s. donderdag 12 februari zijn 25-jarig ambtsju bileum te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 15-17 uur. Ossenisse, Lageweg 9. Te koop een benzine vracht wagen 1 Ford Thames trader bwj 1963 met open laadbak laadvermogen 2600 kilo in zeer goede staat, Garage M. Hoek, Hazersweg 36, Ouddorp (Z.H.) tel, 1878 - 524. Geld tekort? Belcrumgarage, Breda, financiert vlot. De grootste voorraad, de aller grootste service. Belcrumga rage, Breda. In- en verkoop van betrouwba re gebruikte auto's. Belcrum garage, Min. Kanstraat 16-20 Breda. Tel. 01600-39900. Ge- end van 8 uur v.m. tot 10 u. Zondags van 1 tot 5 uur. Eigen assurantie en financie ringskantoor. Belcrumgara ge Breda. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op 7 februari 1970, in de leeftijd van 59 jaar, van de heer C. A. VAN DEN HURK Voorzitter van de Brabantse Zulvelbond Met grote dankbaarheid gedenken wij de emi nente leiding die hij gedurende ruim 10 jaar aan onze organisatie heeft gegeven. De plechtige uitvaart zal plaatsvinden op woens dagmorgen 11 februari a.s. om 11 uur in de pa rochiekerk van de H. Petrus te Heesch bij Oss. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de parochiezaal bij de kerk. Geen bloemen Gaarne H.H. Missen Namens het bestuur van de Brabantse Zuivelbond: G. A. J. VOS, wnd.-voorzitter. Ir. S. DIJKSTRA, secretaris. Auto kopen en auto Inruilen? Belcrumgarage, Breda. op onder- Belcrum- Alle merken en typen, steeds ln voorraad. Belcrumgara ge, Breda. Voor een betrouwbare gebruik te auto naar een betrouwbaar adres. Belcrumgarage, Breda. Bezoek onze permanente auto show. Belcrumgarage, Voor al uw reparatie, plaat- en spuitwerk of service-beur ten. Belcrumgarage, Breda. De Reu Astral A-line. Beverly-Gösser, sta- en tour caravans, keuze uit plusm. 40 modellen. Dealer voor West- Brabant. Verstegen Caravan centrum, Hoeven, Achter 't Hof 31, hoek O. Antwerpse- Postbaan. (1 km voorbij in gang Bosbad Hoeven). Tel. 01659-669. Dagelijks, ook tij dens weekends geopend. Camping Kattendijke opent met Pasen. Rustig gelegen aan de Oosterschelde. Cam ping met goede accommoda tie, sanitair met stromend water enz. Speelgelegenheid voor kinderen, kampwinkel, kantine met kleine keuken Gelegenheid voor onderwa tersport, water- en vissport, botenverhuur enz. Vraagt uit gebreide folder. Camping Kattendijke te Kattendijke. Tel. 01192 - 572. Caravan te koop z.g.a.n. 4.5 persoons te bevr Posthoorn straat 5, tel. 39880 Breda. Te koop aangeboden gebruikte caravans specialiteit staanca- ravans. Bergen op Zoomse Ca- ravanshandel. Showterrein Moerstraatsebaan 1000 m voor bij Vrederust. Tel. 01640—7446. Te koop 1 salonwagen, lang 11 meter breed en breed 2.50 m prijs f 1750,-. Caravanbedrijf Slaakweg 4, Heinkenszand. Tel 01106—1659. Te koop 5 stuks tour-caravans Caravansbedrijf, Slaakweg 4, Heinkenszand. Tel. 01106. 1659. Er is nog plaats voor 'n be perkt aantal honden in ons hondenpension, tijdens uw winter, of zomervakantie, ook weekends, vaccinatie-be. wijs verplicht, uw hond staat tijdens zijn verblijf, bij ons, onder veterinair toezicht. Tel 01696-3614. Dierenpension Van Elkema. Te koop ruime sortering sta caravans. Caravanbedrijf, Slaakweg 4, Heinkenszand. Tel. 01106—1659. Mobiele houten bungalows vanaf f 7995,- Adria tourcara vans type 1970 3 ad. 4-persoons v.a. f 2968,- Holliday stacara vans met 2 sl. kamers, reeds v.a. f 6944,-. Minster tourcara vans vanaf f 3975,- Belmont stacaravans de nieuwe typen 1970 vanaf f 6595,- Knuppe's Automobiel- en Caravanbedrijf Baarleseweg 34a-b, Chaam, N.-Br. tel. 01609-248. Te huur aan kust Walcheren 4 a 6 pers. caravans en 4 en 8 pers. zomerwoningen. Voor 27 juni halve prijs. Tel. 01183- 1478. Alleenstaand heer R.K fabr. arbeider, leeft. 45 jaar i.b.v. huurwoning met leuke meubels zoekt kennismaking met vrouw of weduwe van plm. dezelfde leeftijd. Brieven no HK 22808 bureau v.d. blad. Aan de verbruikers van Kloetinge wordt medegedeeld dat dinsdag 10 februari van 8 uur tot 17 uur. Zowel bruin water als lage druk is mogelijk. DE DIRECTEUR. Alaafl Alaaf! Het is weer car- naval en waar naar toe? Na tuurlijk naar Riet en Dieter, waar het altijd gezellig is. Tij dens de carnavalsdagen onze specialiteit half haantje v.h. spit 2,75. Maar ook voor of na een glassje bier, onze lekke re saté. Bekend in de Vossen- stad. Alles te verkrijgen tot het sluitingsuur toe. Kallesaischai- ters allen een prettige carna val en zet uw feestneuzen op Riet en Dieter. Attentie! Wij zijn niet tot 2 uur open. Koop nu het modernste voor- lichtingsboek „Standen" met 52 echte foto's en 8 doorsnee tekeningen. Dan bent u op sex- gebied meteen helemaal „bij" Stuur f. 14,90 per brief of giro en u ontvangt „Standen" p.o in discrete verpakking. „Super Cosmetics" afd. Postorders, Postbus 5249, Rotterdam, giro 630798. Geboorteregeling en betere sexuele voorlichting. Vraag nu gratis onze aanbieding con dooms enz. Even een kaartje of brief naar: Traffic-Po-stbus 132 - Deventer. (Voorl. bureau erkend door de S.P.HA. Ko ninklijk goedgekeurd). VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Vlissingen maakt ingevol ge artikel 21, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening "bekend, dat vanaf 11 februari 1970 ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken (kamer 147) voor een ieder ter inzage liggen de besluiten van de raad van deze gemeente van 30 januari 1970 nummer 8, 9 en 28, waarbij is verklaard, dat een herziening van een bestem mingsplan wordt voorbereid respectievelijk voor: I. een gedeelte van het bestemmingsplan Paauwenburg II; II. het bestemmingsplan Nieuwe Markt en om geving; III. het uitbreidingsplan in hoofdzaak van de v.m. gemeente Ritthem; een en ander zoals op de bij die besluiten beho rende kaarten is aangegeven. Vlissingen, 2 februari 1970 De burgemeester voornoemd. De kosten bedragen exclusief 4% BTW t.m. 10 woorden bij plaatsing ins Gehele oplage 1,80 Brabantse oplagef 1,50 Zeeuwse oplage 1,00 Elk woord meer (exclusief 4% BTW) voor: Gehele oplage0,18 Brabantse oplagef 0,15 Zeeuwse oplage f 0,10 Pertoneel gevraagd Voor direct gevraagd pUpfit- ters voor Botlekgebted. Aan melden Roentgenstraat 36. Rotterdam ülü-274680 Na 19.00 uur 01600-48748. Ginneken. Degel, nieuwbouw -c.v. f 56.000,. incl. BTW V.d. Berg en Co., Makelaars i.o.g. Nwe. Ginnekenstr. 43, Breda, tel. 01600-24421. Constructiebankwerkers pp fitters AanmeldenRoentgen straat 36, Rotterdam 010- 274680 Na 19.00 uur 01600- 48748. Wegens huwelijk der tegen woordige gevraagd 'n flinke hulp in de huishouding per 1 maart of 1 april, voor dag of dag en nacht. Minstens 16 jr. Mevrouw W. Lockef eer-de Groen, tel. 01140—2714. Emma- laan 27, Hulst. Tourcaravan met opbouwleng- te van ca. 4 m te koop ge vraagd. Aanbiedingen aan tel. 01150-4510. Onze laatste bontmantels kunt u nu kopen ver beneden de normale waarde, bijv. van f 525 nu tegeef slechts f 198,- van f 1375,- nu tegeef slechts f 698,- enz. enz. Zo goedkoop kocht u nooit een bontmantel. U zult zeggen dit is niet moge lijk, dat is haast voor niets. Dit kan alleen de grootste en goedkoopste bontzaak van Ne derland De Bontkoning, Hoog- str. 97, Rotterdam. Batavus Combi Sport '67 bromfiets te koop, wegens aan schaf auto, i.z.g.s. R. v. Essen, Hemelstr. 16, St.-Jansteen. 10 autorijlessen voor 47,50 Vervolg- en losse lessen 7,50 Fonkelnieuwe VW's. Voor ge slaagde leerlingen anti-slipcur sus tegen speciaal tarief. Au torijschool. „De Centrale" Aanmeldingsadressen: Bergen op Zoom, Huijbergsestraat 11 telefoon 6132; Roosendaal Boulevard 113, tel. 34097; Ter- neuzen, Dijkstraat 54, tel. 3394 Breda. Haagdijk 141, tel. 30168 Houten berg- of werkplaats te koop. Vylainlaaan 19, Heikant. Bandrecorder, 4 sporen, merk UHER, te koop. Adres: Zand- bergsestraat 41, Graauw. Viola heeft mooie mini panty nylons voor f 1,98. Viola Goes (naast kunsthandel Florence). Garage De Berk heeft npg plm. 75 automobielen, 100 pet. garantie en service, financ. mogelijk met aanbetaling van f. 200. Wij bieden aan: Peu geot 404-204 ook diesel '66 f. 2950, BMW 1800 '66 f. 3000, BMW 2002 '67 f. 5950, Opeis Kadett Coupé en Combi '65- '68 vanaf f. 1750, Taunus 20 M TS, 17 M, 12 M '67 f. 2750, Cortina '68 f. 3250, Fiat 125- 124 '68 f. 3250, Mercedes 190 D '65 f. 3250, Austin Seven '67 f. 2250, Triumph 1250 '66 f. 1950,' VW 1600 TL '67 f.32 50, VW 1300 '65 f. 1650, Renault R 16 '66, R 10 '67 f. 2950. Garage De Berk, Wil- lemstr. 97 A, Eindhoven. Tel. 040-23706. Geopend van 9-21. Zaterdags en zondags tot 18 u. Op korte termijn willen wij onze Commerciële Afdeling versterken met een die, toegevoegd aan de Chef Commerciële Admini stratie, na een korte inwerkperiode zal worden be last met werkzaamheden van uiteenlopende aard. Voor een energieke jongeman met een voltooide Mulo- Mavo-opleiding en zo mogelijk enige jaren ervaring bp een handelskantoor, liggen hier goede toekomst mogelijkheden. Leeftijd: 20, tot 25 jaar. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden waaronder een goed salaris, een dertiende maanduitkering, stu diekostenvergoeding, een aantrekkelijke gepremieer de spaarregeling en vrij vervoer naar en van het be drijf. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervarirvg, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters CAM, binnen 10 dagen te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V.j Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke-Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 90.000 man en een wereldomzet van bijna 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen en kleurstoffen en farmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrie ken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek is de produktie in volle gang. De tweede fosforfabriek is rond de jaarwisseling gereed gekomen, terwijl de derde fosforfabriek thans wordt gebouwd. Met de bouw van een Trevira-grondstoffenfabriek is eveneens een aanvang gemaakt. STAATSPRAKTIJKDIPLOMA VOOR BEDRIJFSADMINISTRATIE MODERNE BEDRIJFSADMINISTRATIE Binnenkort zullen wij in Roosendaal beginnen met NIEUWE OPLEIDINGEN (S.P.D.-opleiding voor het examen 1971). Inlichtingen worden verstrekt door Stationsplein 12, tel 01650 - 35385, Roosendaal, Tel. 01600-4260? Groothandel ln astaltproducten BREDA Achter de Lange Stallen 0. In onze sfeervolle, luxe-zaak In het centrum van Haarlem is plaats voor een VAKBEKWAAM Prettige, zelfstandige werkkring met naast het salaris grote provisiemogelijkheden. SALONS LOUIS PlèRLóT, Zijlstraat 88, Haarlem. it ■ttnMjsï She must have a good knowledge of English and j be able to take shorthand in that language. Knowledge of gerinan and franch is an advantage J We aspect her to be a dynamic person to fulfill j this responsible, discrete and varying job. She must have poise and personality. An attractive salary would be paid to a suitable l| applicant. Please, write in english or telephone as soon as possible to Rust-Oleum (Nederland) N.V. p.O' box 138 - Braak 1, Roosendaal. Tel. nr. 01650 34990, number 10. Een moment uit SWFeijenoord. "'schoppen want de Schiedamse ki ■epen. telstar— NAC jpartaBoll Sd. Nendam—Vitesse ^—Cambunn [wacles—Fsc iï5^r-D. Bosch ^ÏÏ^Gooitand 1^-NOAD [eau vsf l waren er op het bu- paag reod e .?Pbrttotalisator in Den gekomen meldingen binnen- f°utloze kolom lnemers met 6611 KdeS'nf™ van toto 27 zijn: Aan- [•681.974 ers: 179.641, bruto inleg: 56.888 —if" n' prijzenbedrag: 6tste en j ,n' Beschikbaar voor «schikw prijs: 227-066 gulden, Ffc 15U87VgÏÏdemeede 6Xtra"

de Stem | 1970 | | pagina 6