won hia Formatie van Goethals was slagvaardiger UEFA-TEAM IN DE SLOTFASE DOOR DE BELGEN VERSLAGEN TJOBA- ODO IN FORMATIE BIJ GOEDE VORM De Meeuwen kan RYVH bedwingen Verrassing ontbrak Voorronde om nationale jeugdtitel in Roosendaal Raymond Goethals zege was verdiend 1 ff# 'iSr |j Hoe meer CEYLON hoe fijner uw thee MVY'er 'lectie ize weg als ^eycoach )peschema 'js-Niee Adspi )iranten Zaamslag grepen titel DE VROET: DE KRACHT KOMT LATER WEL Olympus kan punten goed gebruiken ZUIVERE HUID 1 Micro-korfbal Vrije -ruimte Slagvaardiger Uitslagen Volleybal KNVB-ZATERDAGVOETBAL Handbal 17 17 DE STEM VAN DONDERDAG 5 FEBRUARI 1970 onze sportredactie) CHT De Maastrichte- ifrère, die afgelopen zon. wedstrijd MVV-Ajax voor htenaren twee minuten ide de gelijkmaker scoor- s door bondscoach Georj ;enodigd om deel te De centrale trainingen, n de bedoeling om Bon en debuteren in een wed- et Nederlandse B-team op der te bepalen datum in tegen het Luxemburgse spelen. Bonfrère is de rv-er (na Brokamp), die tijdsbestek bij de nationa- werd gevoegd. AG (ANP) De heer J. Kruize zal niet langer ils roach van het Neder- ey-elftal. Hij heeft het te le Koninklijke Nederland- Bond medegedeeld dat de lij in september 19G9 op ders heeft genomen hem is gebleken. Een opvolger er Kruize zal zo spoedig oor het bestuur van de rden aangewezn. iruize speelde 56 wedstrij- et Nederlands elftal, hij is in het Nederlands eliai oelpunten. Op 18 janai i 5 jaar. Op die dag waste) actief als coach van hl I s elftal, dat op die dag in e finale van het interna- ernooi met 03 van West-1 verloor. (Van onze sportredactie) BREDA Het Nederlandse UEFA-team heeft gisteren op het NAC- terrein in de ontmoeting met de Belgen een van de laatste inter lands voor beide ploegen voor de eindronde van het UEFA-jeugdtoer- nooi, die in Schotland wordt gehouden een bijzonder povere indruk achter gelaten. Dat de formatie van Arie de Vroet in de slotfase ook nog naar een nederlaag (01) werd gespeeld, drukte de stemming in het Nederlandse kamp nog meer. „Ronduit teleurstellend", noemde Arie de Vroet het optreden van zijn pupillen. Als ter verontschuldi ging voegde hij er aan toe: „Ze kunnen echter veel beter. Dat het nu minder goed ging, komt geloof ik doordat de jongens lang stil gezeten hebben. Datzelfde heb je ook in het clubvoetbal. Na die lange gedwongen rust, lukte het bjj sommige clubs in het betaalde voetbal ook helemaal niet". hij nu eenmaal een grote actieradius heeft en de BeLgen meewerkten door vaalk maar met twee man in de spits te opereren. De kleine „Rode Duivels" waren met die weinig mankracht bevattende voorhoede echter toch levensgevaar lijk, doordat zowel Nijst (rechtsbui ten) als Hoste in pure sprintsnelheid hun respectievelijke tegenstanders Jongens en Hildebrand veruit de baas waren. Gepaard met een goede tech niek sneed het „gevleugelde" duo her haaldelijk met razendsnelle soli door de Nederlandse verdedigingsgordel. De Ruyck en Oeyen, ook al twee rap pe spelers, sloten trouwens vaak meteen goed bij hen aan, zodat het niet verwonderlijk was, dat oranje ondanks een voortdurend overwicht toch steeds uiterst attent moest blij ven voor Belgische tegenstoten. De Belgen hadden echter ook een duidelijk gebrek. Zij misten een af- werker, waardoor het beslissend tik je tegen de messcherpe passes uit bleef. Ook bij hen zat de vuurkracht in de achterhoede en halflinie. Dik wijls probeerde Moerman met af standschoten Barth te kloppen, maar de doelman van Fortuna Vlaardingen reageerde voortreffelijk op de pro jectielen, die in de buurt van zijn heiligdom kwamen. In de eerste veer tig minuiten (de UEFA's spelen wed strijden van tachtig minuten) was er van krachtsverschil niet zoveel te merken. Oranje was wel meer op de Belgische helft te vinden dan anders om, maar dat zei weinig, omdat de formatie van Raymond Goethals met de gebezigde verdedigende tactiek zich vrijwillig liet terugdringen^ (ANP) Net als in de I Frankrijk zal dit jaar ooj ijs-Nice een miiii-wedstrijo ;ereden voor de aanwijzig ;ider in het algemeen klas- de eerste dag van de wei- deelnemende ploegen baan van Vincennes een er 3000 m. rijden en uit de i ploeg de tijd van de mner is beslissend nl#' enners individueel nog eens 1000 m zo snel mogelyk at iste rijder van deze 10®11 9 maart de leiderstrui a® eerste etappe. rppeschema van Parijs-W ils volgt uit: 1ste etappe s Jourdan - Joigny 114,4 Mi re. 10 maart: Joigny - Au™° 3de etappe 11 maart: W -Etienne 189 km.; 4de etap- Laart: St.-Etienne - Bollen 5de etappe, 13 maart:» .an de Cuques 190 km-,6 4 maart: Plan de Cuques [25,5 km.; 7de etappe, w yeres - Ste. Maxime 73 W; Maxime - Seillans 99 km-' e, 16 maart: Seillans - en Nice - La Turbie 9,5 Qua techniek deed de Nederlandse hoop besdist niet ond'er voor de Bel gen, Integendeel. Oranje combineer de veel beter dan onze zuiderburen. Daarbij werd echter een grote fout gemaakt. De aanvallen werden steeds volgens hetzelfde patroon opgezet, waardoor het element verrassing to taal ontbrak. De Belgen, die hun ge blesseerde sterspeler Millecaomps nauwelijks in de verdediging misten - de voor hem ingevallen Tonon was alleen in het begin wat onzeker - hadden dan over het algemeen ook vrij weinig moeite het Nederlandse offensief reeds in de kiem te smoren. De Nederlandse aanvallers waren bovendien wat lichaamsbouw betreft duidelijk in het nadeel van de Bel gen, die nagenoeg stuk voor stuk veel forser waren. Dat uitte zich ook in het spel. In de persoonlijke duels wa ren de oranje-voorwaartsen vaak de minderen van him tegenstanders, om dat die meer het accent op krachts voetbal hadden liggen. Het gevaar in de Nederlandse voorhoede kwam eigenlijk alleen maar van Ajacied Sjoerd Ruiter. De Amsterdammer - het type Joh-an Cruyff, maar nog veel tengerder dan het Mokums idool - passeerde bij-zonder gemakkelijk, gaf zijn passes op maat en toonde een uitstekend gevoel voor positie. Een maal in het strafschopgebied aange komen hield het effect van zijn raf finement echter op. Dan gaf het za- - kelijke spej van de Belgen, die sterk i verdedigend speelden,, bijna steeds de doorslag. Schoten kwamen er nauwelijks van Nederlands lichtgewicht-aanvallers, van wie Rep naast zijn clubgenoot Ruiter het meest voldeed. Nee, de schutters scholen bü Nederland in de achterste en midden-linie. De gericht- ste kogels kw-amen van Nees-kens, zonder meer de uitblinker aan Ne derlandse zijde. Op papier had de Haarlemmer, die uitkomt in het eer ste van RCH, een verdedigende taak, maar hij was overal te vinden. Nees- hens die samen met rechtsback Hil- debranid veel beter „in het vlees zat" dan zijn ploeggenoten, kon de vrije opdracht die hij van De Vroet had -ge- gemakkelijk vervullen, omdat (ADVERTENTIE) PU ROL en PU ROL-poeder (Van onze korfbalmedewerker) GOES De Zaamslagse aspiran ten behaalden het kampioenschap microkorfbal in de afdeling D. Dit resultaat behaalden zij zaterdag in e Microhal te Goes waar allereerst strijd werd aangebonden tegen tjuba. Na zes minuten scoorde Teun Gekker 1-0 en vlak voor tijd was "et Jan Stegeman, die de zege veilig stelde, 2-0. Blauw Wit was de volgende tegen- I stander. De Kloetingse ploeg toon- IrW^0'1 een sterke tegenstander, zo- I waanlag h-et zwaar kreeg. Blauw it scoorde in de 12e minuut 1-0, maar een fel Zaamslag beet terug en II 1Jn ®00ne maakte gelijk 1-1, wel- t>keftand t0t het ein<ie gehandhaafd I. ;^e derde, beslissende wedstrijd I®,"® tegen het nog eveneens onge- II, pn Olympic uit Wilhelminadorp. I -e' werd de mooiste wedstrijd van IA™8 uiet snel korfbal en kansen rt,,.'r jhe achttallen. Na 8 minuten amslag °P 1-0 door een I vem afst-andscho-t van Jain Ste- IL v en enharaks zware druk op I v, afslag-korf bleef de stand tot -et einde ongewijzigd, zodat Zaam- - web kampioen mocht noemen. De eersite kans was voor Neder land. Door slecht wegwerken kreeg Rep de vrije ruimte. Hij speelde de bal echter te ver voor zich uit, waar door de Belgische doelman Mesmaec- kers redding kon bremgen. Het eer ste gevaar van Go-ethals equipe, die het middenveld, stevig bezet door Rijsbergen en Dekkers vaak ge steund door Neeskens meestal overbrugden met verre trappen, kwam van Moerman, die zijn kei harde scs-hot echter net naast zag gaan. Al voor de rust wer duide lijk dat, hoewel minder in aantal, de acties van de Belgen meer kans op succes inhielden. Vooral door Ajacied Visser, die een zwakke in-druk achter liet hij brak de aanvallen van d-e Bel gen wel bekwaam af, maar zijn plaatsen was vaak slecht verzorgd, kre-gen de Belgen af en toe opge legde kansen. De Belgen schrokken echter zelf van de blunders ove rigens weinig in aantal in de Ne derlandse defensie, waar door een treffer uitbleef. Direct na de hervatting had Ne derland de gelegenheid zijn s-lag te slaan. De Belgische defensie was toen vijf minuten lang volkomen in paniek. Grote missera onder an dere van doelman Mesmaeckers en Lodewijckx stelden Oranje in sttat de leiding te nemen. Van Mar wijk, Van Eeden en Rep faalden echter allen. De Belgen kregen hun zelfver trouwen terug en daarna was het zelfde beeld weer te zien als voor rust: een overwicht voor Nederland met sterile aanvalsspel en nitvallen van de slagvaardiger Belgen, die veel meer verwarring stichtten. Toch kwamen de pupillen van Goet hals op gelukkige wijze aan hun win nende goal. Twee minuten voor tijd plaatste Visser totaal verkeerd in een situatie dat helemaal geen gevaar dreigde. Hoste kreeg de bal in zijn bezit en stormde op Barth af, die de snelle linksbuiten bij zijn middel greep om hem te stuiten. Voor scheidsrechter Frans Derks, die geassisteerd door Piet van Gastel en Paul Mulder, voortreffelijk floot was een beslissing niet moeilijk: strafschop. Terwijl een horde school kinderen zich op het veld bevond voltrok Moerman het vonnis: 0-1. Nederland was verslagen. Hoewel de speeltijd nog niet geheel verstreken was, liet Frans Derks niet meer af trappen. HEIN GROOTHUIS (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de micro-korf balcompetitie heeft Tjoba 1 zijn laat ste kans niet laten liggen. Het Dord- rechtse ODO werd met de duidelijke cijfers (8-4) teruggewezen en hier door heeft Tjoba de laatste plaats overgedaan aan OSCR en staat nu op gelijke hoogte met ODO. In de Zeeuwse afdelingen beëindigde Ondo in afdeling IA zonder punten de com petitie. Tegen Swift 2 was het ver in de minderheid. Swift 2, dat nog een kleine kans op het kampioenschap had, liet er geen twijfel aan bestaan, dat het die kans wilde behouden. Dit kwam Ondo op een 3-8 nederlaag te staan. In afdeling IB was hot een bijzon der goede dag voor het Terneuzense Luctor. Zelf won het met 7-0 van Vedo; dat in het veld wel aardig partij gaf, maar het schieten slecht verzorgde. Bovendien kreeg Vedo weinig doelrijpe kansen. De naaste concurrent van Luctor was Tjoba 2, dat tot nu toe geen puntenverlies had geleden. Tegen Swift 3, dat ook nog kans op de titel heeft wist Tjoba het niet te redden. Swift 3 won met 5-2 en hierdoor staan beide ploegen met twee verliespuinten achter Luctor, dat nog geen punt kwijtraakte. In af deling 2A stelde Atlas 1 teleur. De voormalige eersteklasser blijkt veel van zijn felheid verloren te hebben. Wel bleeft het goed in de buurt van Swift 4, maar het verloor toch met 4-5, hetgeen een slecht resultaat is. In afdeling 2B had Togo 3 ook al een moeilijke tegenstander. Animo 4 bleef de Goesenaren goed volgen. Bij het eindsignaal kwam het net één doel punt tekort (6-5). In afdeling 3B deed Atlas 2 het goed. Tegen KVL 2 liep het nog niet zo gesmeerd (0-0), maar Stormvogels 2 werd met 1-2 de zege ontnomen. Stormvogels 2 bleef niet al te ver achter, want van KVL 2 werd met 2-0 gewonnen. Bij de junioren 1 blijkt Zuidwesters sterk te zijn. Het zegevierde met 2-5 over Blauw Wit en van Stormvogels werd met niet minder dan 1-6 gewonnen. Stormvogels blijkt toch niet meer zo sterk te zijn, want tegen Blauw Wit (ADVERTENTIE) werd eveneens verloren (5-2). Togo tenslotte won op zijn beurt weer van Blauw Wit dat een drukke dag had (4-2). Middelburg Sporthal. Afdeling IA: Ondo 1Swift 2 3-8. Afdeling 1B: Animo 3Stormvogels 1 3-5, Luctor 1Vedo 1 7-0. Afdeling 2A: Atlas 1-Swift 4 4-5. Afdeling 3B: KVL 2— Atlas 2 0-0, Stormvogels 2KVL 2 2-0, Stormvogels 2Atlas 2 1-2. Ju nioren I: Blauw Wit(Stormvogels 1 5-2, Blauw WitZuidwesters 2-5, Blauw Wit—Zuidwesters 2-5, Storm vogels 1Zuidwesters 1-6. Adspiran- ten B: TOP A—Ondo A 0-3, TOP A— Stormvogels B 0-2, Ondo ABKCC 3-4, Swift BStormvogels B 5-1 (Swift B kampioen). Adspiranten E Swift E—Swift D 0-1, Swift E—KVL B 2-0, Swift D—KVL B 3-0 (Swift D kampioen Goese sporthal. Landelijk. Tjoba 1 ODO 1 8-4. Afdeling 1B: Tjoba 2 -Swift 3 2-5, Afdeling 2B: Togo 3 Animo 4 6-5. Junioren I: TogoBI. Wit 4-2. Adspiranten D: Blauw Wit BTogo C 0-0, OlympiaVolharding B 4-2, Tjoba BZaamslag 0-2, Olym pia ATogo C 4-0, Blauw Wit B Zaamslag 0-1, Volharding BTjoba B 1-0, OlympiaZaamslag 0-1. Pu pillen C: Blauw Wit CTogo n.d., Tjoba BVolharding 0-3, Olympia Togo 2-0, Luctor-Volharding 2-0, Blauw Wit CTjoba B 1-1, Luctor Olympia 0-0, Blauw Wit CLuctor 0-4. (Van onze medewerker) BREDA Wegens de carnaval Is er voor de zuidelijke distircten maar een beperkt volleybal-programma vastgesteld. De eredivisie en de hoofdklasse dames brengt alleen Jong Pendrecht-St.-Paul tussen de lijnen. In de overgangsklasse dames krijgt Terhole de kans iets van haar wed strijd-achterstand weg te nemen. Mis schien ook wel van haar puntenach- terstand, want bij Concordia is het team uit Zeeuwsch-Vlaanderen zeker niet kansloos. Technisch is Terholc niet de mindere van vele andere teams. Met iets meer zelfvertrouwen is de kans op behoud zeker aanwezig. Ook bij de heren is er een inhaalwed strijd. In Vlissingen krijgt EVVC be zoek van Sifrak. Ook voor EVVC is tekende wielrenner s. I inks Th. Leenders van de fijnste thee ter wereld! de noodvlag in top en moet er eens iets aan gedaan worden. De districts-seeties jeugdzaken heb ben de vrije dag dankbaar aangegre pen en organiseren zaterdag in de sporthal De Leede in Roosendaal de voorronde voor de nationale jeugd kampioenschappen voor districts teams. In de voorwedstrijden zijn ge plaatst de districten 17 (Rotterdam- Dordrecht) 18 (Zeeland) 19 (WeSt- Brabant) en 20 (Midden-Brabant). Bij de junioren spelen de vier dis tricten een halve competitie. Bij de adspiranten ontbreekt het district Zeeland. Hier spelen de drie overige districten ook een halve competitie. De wedstrijden beginnen om twee uur. De teams van West-Brabant en Midden-Brabant bijten dan op alle vier de fronten de spits af. Het team dat in zijn groep als eerste eindigt, heeft het recht om deel te nemen aan de finale om de nationale titel. Deze wedstrijden worden op zaterdag 28 maart (paaszaterdag) gespeeld in De Vliegermolen in Den Haag. Over de kansen valt geen zinnig woord te zeggen. Het is echter wel zeker dat de districten Dordrecht/ Rotterdam en Midden-Brabant zeer zeer sterke teams op de been zullen brengen. Ook West-Brabant heeft zich zeer goed voorbereid en is niet kansloos. Men kan dus rekenen op goed volleybal en voor de sportlief hebbers is een gang naar De Leede zeker de moeite waard. (Van onze sportredactie) BREDA Hoewel ook Arie de Vroet vond dat het Nederlands UEFA-team bepaald niet impone rend had gespeeld, zag de oud-inter national wel perspectief voor de eindronde van het UEFA-jeugdtoer- nooi. „In technisch en tactisch op zicht hoeven wij niet voor Enge land, West-Duitsland en de Oost bloklanden onder te doen. Ik geloof dat wij in Schotland wel een goed figuur kunnen slaan. Wij zijn fysiek echter wel in het nadeel". Fysiek was Nederland ook in het nadeel met de Belgen. Blikkend op de toekomst, zei De Vroet dat ech ter geen bezwaar te vinden. „Met dit spel, gebaseerd op techniek, kunnen we later verder komen dan met ster ker, fysiek voetbal zoals van de Bel gen. Die verdere lichamelijke ont wikkeling is er over drie of vier jaar wel". Een gelijk spel had De Vroet meer een resultaat overeenkomstig de krachtsverhouding gevonden. „Gezien het vertoonde spel van 0-0 de juiste uitslag geweest. Hadden de Belgen maar aangevallen, dan hadden we een heel andere wedstrijd gekregen", verzuchtte de bondsoe- fenmeester, die elke veertien dagen een oefenduel tegen een betaald voetbalclub op het programma heeft staan. Raymond Goethals, de Belgische keuzeheer, vond de zege wel ver diend. „Nederland heeft wel meer gedomineerd, maar het is geen en kele keer gevaarlijk geweest. Wij hebben veel meer kansen gehad. De techniek van de Nederlanders was iets beter en hun middenveld was sterker bezet, maar zij veran deren niet van ritme. En dat was juist onze kracht. Onze tactiek was gebaseerd op de snurt van Hoste en Nijst", aldus de Belg, die Ruiter de beste Nederlandse aanvaller vond. „Net Cruyff. Zijn haar. Zijn bewe gingen; en zijn spel", becomplimem- teeirde Goethals de Amsterdammer. (Van een onzer voebalmedewerkers) BREDA -n de derde klas Zuid van het zaterdagvoetbal kan Good Luck zaterdag z'n positie verbeteren Krabbendijke komt naar Raams- donksveer en al werd de uitwedstrijd destijds met de oneven goal verlo ren, op eigen veH en als men weer volledig aa,n kan treden, zit er een redelijke kans op succes in. Bij winst kan Good Luck enkele plaat- sen op de ranglijst stijgen, aangeizen de concurrenten het ook niet gemak- kelijken krijgen. NO AD, dat de derde plaats dezet, krijgt het heel moeilijk bij Rillandia, Op eigen veld in Wijk verloor men reeds met flinke cijfers en dat is niet erg bemoedigend voor de verre reis naar Rilland Bath. Woudrichem heeft 't op papier gemakkelijk tegen staart- ploeg Sleeuwijk, maar in een streek- derby kam veel gebeuren. BVD zou, gezien de stand op de ranglijst moe ten winnen van hekkesluiter AZW, maar een kat in het mauw kan rare sprongen maken en als het niet mee zit, zoals afgelopen zaterdag, dan heeft men aan een veldmeerderheid weinig. Dintêloord zal revanche wil len nemen voor de grote nederlaag in de eerste ontmoeting tegen Ter neuzense Boys. De lange rustperio de van de Westhoekers, die vorige zaterdag ook niet speelden, kap wel een stempel op het spel drukken. In 4a, valt voorlopig de beslissing om de laatste plaats. Zuilichem zal bij SDO moeten winnen om niet ver der af te zakken. De vraag blijft hier hqe leider Altena is overwinterd. Een oefenwedstrijd tegen een afdelingself- tal bood weinig perspectief. En Ni- vo Sparta blijft altijd nog een tegen stander waar rekening mee gehou den dient te worden. Wil Wit Zwart nog een kans maken, dan dient het van WN te winnen. Normaal zou er dat wel in zitten, maar de club van voorzitter Hoefnagel draait niet zo soepel meer. De kans voor de ploeg uit Klun- dert om zijn positie te verbeteren. In 4B gaat leider Smerdiek naar Heiningen. Bij Chri'landia winnen, is in de loop der jaren altijd al een zwa re opgave geweest voor de Tholena- ren. Het zou niet verwonderen als WHS geljjk met Smerdiek komt, aan- (ADVERTENTIE) nemende dat het zich niet laat ver rassen dooj- Wissenkerke. Hoek kam zich verder opwerken als 't Nieuw- land niet onderschat. Het kan de derde plaats opleveren want Yerse- ke krijgt de handen vol bij Kloetin- ge. In de hoogste klas A gaat SCC maar Huizen, dat achter leider DOTO de tweede plaats bezet. Secretaris Van Oversteeg ziet de reis met vertrou wen tegemoet, al lijkt heit een te zwa re opgave voor de Capellenaren. Het spel van de Gooilanders ligt de Ca pellenaren echter beter dan afbraak voetbal. Het grote treffen is in Werkendam waar Kozakken Boys DOTO op vi site krijgt. Sprang kan plaatsgenoot SSC helpen, door 's Gravenzande de volle winst te ontnemen. In de hoogste klasse B moet De Meeuwen in staat zijn het Ridder- kerkse RVVH terug te wijzen- Als Arnemuiden bij Excelsior in Maas sluis wint komt het boven deze kam pioen van he tvorig seizoen. (Van onze medewerker) BREDA Ook bij de heren in de hoofdklas zaalhandbal gaat zondag de beslissing vallen. De heren van Sittardia hebben aan een gelijk spel tegen het Arnhemse Swift voldoen de om de titel te grijpen. Wanneer Sittardia hierin slaagt dan verovert de ploeg uit Sittard voor de derde achtereenvolgende keer het kam pioenschap. De heren van Stratum Meteoor (Eindhoven) maken een kleine kans op de titel in de overgangsklasse, maar dan moet naaste concurrent EMM (Middelburg) een steek laten vallen tegen Hermes in Den Haag. Stratum Meteoor moet in Tilburg aantreden tegen hekkesluiter Were Dit. In de districtsklas moeten de da mes van EBHV (Breda) winnen van stadgenoot SOA willen zij niet de aansluiting met de top verliezen. SOA bezet de onderste plaats zodat aangenomen mag worden dat EBHV hierin wel zal slagen, tenzij natuur lijk SOA voor een verrassing zorgt. De dames van het Vlissingse Olym pus zullen zondag trachten twee pun ten te vergaren in Tilburg tegen We re Di. Olympus is nog ni'et helemaal uit de degradatiezone en kan enkele punten goed gebruiken. Bij de dames in de afdeling eerste klas West-Noord-Brabant is het een nek-aan-nek-race tussen EVV uit Rijen en Rapid Breda, die evenveel punten hebben. Zondag wordt aange treden tegen respectievelijk VCW (Wagenberg) en Riel. Voor beide ploegen is het de laatste wedstrijd van de zaalhandbalcompetitie. Wan neer Rapid gelijk speelt is EVV kam pioen en wanneer EW gelijk speelt dan is Rapid kampioen. Brengen bei de ploegen de wedstrijd tot een goed einde dan zal er een beslissingswed strijd nodig zijn. De heren van Taxandria uit Ois- terwijk in de afdeling tweede klas B maken zondag een goede kans kampioen te worden. Daarvoor is een gelijk spel tegen Dongen 2 vol doende. i Jm -1W-

de Stem | 1970 | | pagina 19