Voor Rinus Remijn was 1969 een pechjaar IK MIK OP MINSTENS DRIE ZEGES' Breuk te verwachten tussen wielerclubs SCHELDESPORT KLOPTE IIYCI Arbitersprobleein bleef onopgelost A Zeer rappe sprinter M}1 Uitslagen junioren STEMMING VERKOELD Volleybalcompetitie in Zeeuwsch-Vlaanderen UEFA-strijd Nederland tegen België Zondag alleen TSC-Alliance mslmhandcrême V J. v. d. ZWAARD Afdeling Zeeland NHV HERSENSCHUDDING Uitslag ;en UITGESLOOFD Handbal Meningsverschil IN DISTRICT 595ste Staatsloterij 3 februari 1970 Derde klasse 11 DE STEM VAN WOENSDAG 4 FEBRUARI 1970 wordt u s, versterkers, Weliswaar voor ulp zullen we eer handen met vaardige ere omgeving, lopende band, alleen ;t leert n rerkelijk is? :n briefje of Ireda, (Van onze sportmedewerker) KWADENDAMME In het laatste wielerseizoen was Rinus Remijn ongetwijfeld de meest rappe van het Zeeuwse nieuwelingenkorps. Bijna alle overwinningen die Remijn behaalde en dat waren er zeven kwamen dan ook tot stand door het etaleren van zijn vlijm scherpe eindsprint. De prestatielijst van de slanke, goedlachse cou reur uit Kwadendamme zou er niettemin aanmerkelijk florissanter kunnen uitzien als hij niet tot twee keer toe door blessures geruime tijd buiten spel had gestaan. komst daar ook nog wel eens in wed strijden hoopt uit te komen, blijft zijn voorkeur toch uitgaan naar de weg. Kees Pïiem is voor Rinus Remijn de stimulator geweest om zijn geluk ook eens te gaan beproeven op de racefiets. Toen Remijn 15 jaar was reed hij bijna dagelijks samen met Priem, die toen nog op Ovezande woonde, per fiets naar Goes, waar beiden de L.T.S. bezochten. Kees Priem was toen al een jaar actief ge weest in de wedstrijdsport. „Het leek me wel iets op zo'n rank karretje te zitten en je krachten te meten met concurrenten", zegt Rinus Remijn met zijn bekende glimlach om de lippen. „Thuis had ik niet veel tegenspraak toen ik met mijn plan voor de dag kwam en spoedig kreeg ik dan ook een race-fiets. Dat was in 1966 en mijn eerste koers reed ik in Oostburg. Ik bereikte een vierde plaats en dat viel beslist nieit tegen. In dat eerste aspirantenjaar kwam ik nog enkele keren als vierde en vijfde over de streep maar een overwinning was er nog niet bij." Een jaar later boekte Rinus zeven overwinningen en werd Zeeuws kampioen bij de aspiranten in Nieuw- vliet. De misère voor Remijn begon ei genlijk reeds vroeg in het seizoen nadat hij zijn goede vorm reeds had onderstreept met een viertal over winningen. Ook op een dag in mei toen Rinus in Heijningen fietste leek hij de winst op zak te hebben nadat hij in de slotfase een voorsprong had genomen van 15 seconden. Een slip pertje, een smak op de keien en alle illusies van Remijn waren even later aan diggelen gesmeten, al kwam hij dan nog als zevende over de eind streep. Aanvankelijk leek het er na die val op dat Rinus geen letsel van be tekenis had opgelopen, maar 's avonds bleek zSjn linkerknie toch zo te zijn opgezwollen dat er in de eerste week van fietsen niet veel zou komen. Op doktersadvies zou Remijn zelfs heel wat langer op non-actief moeten blij ven maar met jeugdige overmoed stortte hij zich in het avontuur. „Achteraf bezien natuurlijk dom van me, maar ik dacht dat het wel zou gaan en begon veel te vroeg te coursen. Ik kon gewoon niet van mijn fiets afblijven en dat is funest ge weest, want bijna in het gehele ver dere verloop van het seizoen heb ik last van die knie gehad. In juli ben ik trouwens nog een keer gevallen in Ossendrecht en moest met een lichte hersenschudding een week in het ziekenhuis blijven. Daar door kon ik onder andere niet deel nemen aan het Zeeuws kampioen schap in Graauw." Naarmate het seizoen vorderde be gon Rinus ook steeds meer last te krijgen met de ademhaling wat tot gevolg had dat hij in september op nieuw in het ziekenhuis terechtkwam voor een neus- en keeloperatie. Tegenslag heeft de 18-jarige Re mijn dus genoeg moeten incasseren vorig jaar en ook het begin van dit jaar bracht alweer enkele weken ge- I dwongen rust omdat hij op oudejaars dag na een val op de piste in Ant werpen een gescheurde spier opliep tijdens de training. Hoewel Rinus Remijn in de wintermaanden er wel plezier aan beleeft wat op de baan te oefenen en misschien in de toe- Ook in 1968 toen Remijn als nieu weling debuteerde was hij geen figu rant, reed drie keer met de bloemen en klasseerde zich vele malen bij de eerste tien. Vorig jaar leek Remijn de voet sporen van Kees Priem te gaan druk ken die zo bijzonder succesvol was in zijn laatste nieuwelingenjaar. Het paasweekend bracht voor Rinus Re mijn een zege in Rosmalen en Groe- de en een tweede plaats in Achtmaal. Kort daarop wan hij overtuigend de over twee ritten verdeelde Ster van Bladel. Na zijn val in Heijningen liepen de prestaties van Rinus echter terug al kwam hij nog wel tot .enkele over winningen en een goede vierde plaats in de Omloop door het Land van Bart je. Dit jaar debuteert Rinus Rem'ijn in de ploeg van Trico-Noble als amateur en zal zoals hij zelf zegt alles op alles zetten om zich waar te maken. Hij rekent op minstens drie overwinnin gen. Aan gelegenheid om te trainen zal het hem niet ontbreken. Rinus is na melijk bezorger van „De Stem" in zijn woonplaats en zo rond tien, elf uur is hij wel van zijn kranten af. (ADVERTENTIE) washanden, RUWE handen,WINTEHHANOEH1? Als zelfs het beste afwasmiddel uw handen niet meer voldoende beschermt, dan moet u eens San Balm handcrême proberen. Laten we u niet gaan vermoeien met de samenstelling, u een zorg, als 't maar helpt. En dat doet 't! U hebt al een tube voor f 1,70 bij uw drogist of apotheker. maakt uw handen weer gaaf en zacht. Rinus Remijn„Ik hoop op een succesvol seizoen hij de amateurs, waar ik dit jaar debuteer". (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN. De uitslagen van de in het afgelopen weekeinde ge speelde wedstrijden in de junioren competitie van de KNVB - afdeling Zeeland luiden als volgt: Groep A II: Meeuwen A IVlis- singen A III 31; Oostkapelle A I Noormannen A I 14; Serooskerke A IZeelandia A I 11. Groep A III: Biervliet A IOost- burg A I 21; RCS A IIVlissingen A II 14; Zeelandia A IIMiddel burg A IV 0—2. Groep A VKruiningen A IApol lo A II 11—1. Groep A VI (56): Lewed. Boys A I 's H. Arendskerke A I 21. Groep A VII: DFS A IRenesse A I 70; Zierikzee A IIMevo A I 1—1. Groep A VIII: Corn. Boys A I Hontenisse A I 03; Terneuzen A II Hontenisse A II 41. Groep B V: RCS B III—Middel burg B VIII 2—2. Groep B VI: Sluiskil IAZVV B I 2—5. Groep B VH: Zaamslag B IVo gelwaarde B I 21; Hulsterloo B I Steen B I 32. Groep B VIII: HW B II—Tern. Boys B II 4—0. Groep IX: HW B IVTerneuzen B III 03; Terneuzen B IVCorn. Boys B III 21; Terneuzen B V HW B III 0—4. Groep B XV: Hoedekenskerke B I Heinkenszand B I 16; Kwaden damme B ILuctor B I 41; SVD B I—Goes B II 1—0. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN/AXEL De hele winter is het, tenminste zo leek het, goed gegaan met de samenwerking tussen de beide Zeeuwse wielerver enigingen Theo Middelkamp en „Er op en er over". Het begon met een goedwillende Piet de Vos, die in de discussiegroep Wielerbelangen Zee land constant bleef betogen dat de Zeeuwsch-Vlaamse club niets liever wilde dan samenwerking. Maar de laatste maand is de stemming tussen de beide besturen verkoeld. Kleine steekjes werden hier en daar uitge deeld, waaruit bleek dat het toch allemaal niet zo goed zat. Kortom de besturen veranderden van samenwer- kers in opponenten. Heel geleidelijk aan kwamen ze als plus- en minpolen tegenover elkaar te staan. Hoe slecht het vertrouwen was ge worden, bleek uit het feit dat de kan didaat voor de provinciale jeugdcom missie van „Er op en er over" per aangetekende brief bij Ben Mulder, de voorzitter van die commissie, werd aangekondigd. Al die kleine steek spelletjes mondden afgelopen zondag uit in een verhitte discussie na afloop van de eerste trainingsrit van beide Zeeuwse wielerverenigingen in Z. Vlaanderen. De rit, in elkaar gezet door Jan Dieleman, Piet Vasseur en Ap den Doelder (allen leden van Theo Mid delkamp) werd door Piet de Vos, het bestuurslid van „Er op en er over", omschreven als een wild-west-koers. De Vos had vooral zondagmorgen in het café van Jan Dieleman aanmer kingen op de begeleiding van de cou- reurs onderweg. Piet de Vos nam zijn maatregelen. In overleg met zijn be stuur schreef hij voor aanstaande zondag (acht februari) een trainings rit uit in de Braakman. En dié rit kan nu het begin zijn van een wieleroor- log, want ook Theo Middelkamp heeft voor zondag een trainingsrit uitge schreven, en wel rond Axel. Het wordt niet zo'n grote ronde als de afgelopen zondag, maar een rondje van ongeveer dertien kilometers in de polders. Jan Dieleman is des duivels over de uitlatingen van Piet de Vos zon dagmorgen. „Natuurlijk zijn er zon dag fouten gemaakt", stelt hij. „Na tuurlijk hadden we nooit de hele meute tegelijk moeten laten starten, maar van fouten kun je leren. Zon dag zullen de aspiranten eerst star ten, vijf minuten later gaan de nieu welingen op weg, en daar weer vijf minuten na worden de amateurs en de profs losgelaten. Ook hebben we een kleiner parcours uitgestippeld, dat met krijtstrepen duidelijk zal worden aangegeven". De situatie is nu dus zo dat er zon dag twee trainingsritten worden ge organiseerd in Zeeuwsch-Vlaanderen, een in de Braakman (verzamelen in 's Lands Welvaren in Hoek) en een rond Axel (verzamelen in bar Oase (Van onze volleybalmedewerker) TERNEUZEN Zoals te verwach ten was is IJVC 1 er niet in geslaagd 0® het sterke Scheldesport terug te wi)zen. In een pittige, maar sportief inspeelde wedstrijd heeft Schelde sport alles op de aanval moeten zet ten om de goed georganiseerde ver dediging van IJVC te doorbreken. eerste en tweede set werden vrij gemakkelijk door Scheldesport ge- onnen, maar daarna kwam een om- 0ok 'u 4e derde set kwam ocneldesport nog voor te staan en '"et acht punten, maar toen to 'eruR en wist zelfs de set ^'n"cn- De vierde set verliep bij- h,aio !r: WVC raakte achter tot 1-8, to et ™a fel uit en kwam voor taan met 11.9. Toen brak echter de kracht bij de IJzendijkenaren en wist het technisch iets betere Schel desport de set en daarmee de wed strijd te winnen. In Aardenburg moesten vijf sets ge speeld worden, hetgeen een duide lijk bewijs was dat beide teams. Kik kers en Voorwaarts, elkaar niet veel toegaven. Onder het vuur vam het spel had de technische kant welis waar te lijden, maar de spanning ver goedde dat ruimschoots. Terhole 1 behaalde een verdiende overwinning op Terhole 2, dat echter nog een set wist te winnen. WH leed een 1-3 ne derlaag tegen het steeds beter spe lend OVC, dat net iets sterker was. In de tweede klas is de kampioen nog lang niet bekend en het gedrang in de top erg groot. Wie naar de eer ste klas zal promoveren zal nog, via (ADVERTENTIE) Voor TUINAANLEG TUIN VERANDERING TUINVERZORGING KWEKER-TUINARCHITECT Burg. Pastoorsstraat 38 BREDA Tel. 36643 Tevens het adres voor heesters - coniferen - bomen - vaste planten - eenjarige planten - rozen - rotssteen - flagstones - turfmolm - mest enz. Kortom alles voor uw tuin een nieuwe indeling, moeten worden uitgemaakt. De teams van Kikkers, Hoek en OVC 2 staan met elk 14 pun ten uit acht wedstrijden aan de top. Kikkers 2 won met 3-1 van IJVC 2, terwijl OVC 2 met 3-0 de baas bleef over een matig spelend Sehoondjjke. Hoek had vrijaf. Voorwaarts 2 be haalde een gemakkelijke overwin ning op IJVC 3, dat nog geen enkel winstpunt heeft weten te behalen. Bij de dames behaalde Terhole 2 een verrassende, maar ook wel verdien, de overwinning bij Scheldesport. De rustige opbouw en iets betere technische afwerking gaven voor Ter hole de doorslag. Door deze overwin ning heeft Terhole 2 zich op de twee de plaats genesteld achter het sterke Kikkerteam. Dit nog ongeslagen team had het niet moeilijk tegen Voor waarts 2, dat nagenoeg geen tegen stand wist te bieden zodat het voor Kikkers een kwestie van opslaan en punten tellen was. OVC. dat op bezoek was bij ISvG, overklaste de Sasse dames geheel en al. Deze nog jonge ploeg liet vooral in het verdedigen grote gaten val len waarvan de OVC-dames profi teerden. Heren eerste klas: IJVC 1 - Schel desport 1-3 (10-15, 4-15 15-11 11.15), Terhole 1 - Terhole 2, 3-1 (13-15 15-2 15-7 15-11); Kikkers 1 - Voorwaarts 1, 3-2 (15-10 17-15 6-15 4-15 15-12); WH - OVC 1, 1-3 (6-15 15-11 8-15 8-15). Heren tweede klas: Kikkers 2 -IJVC 2, 3-1 (15-10 15-10 14-16 15-7); OVC 2 - Schoondijke, -0 (15-7 15-13 15-7); Voorwaarts 2 - IJVC 3, 3-0 (15-10 15-6 15-11). Dames: Scheldesport - Terhole 2, 1-3; ISvG - OVC 0-3 (6-15 9-15 0-15); Kikkers - Voorwaarts 2, 3-0 (15-2 15-1 15-3); De standen zijn momenteel: heren: Scheldesport 9-18 ISvG 1 9-6 Terhole 1 10-18 Terhole 2 10-6 Voorw. 1 10-14 OVC 9.2 IJVC 1 10-8 WH 9-0 Kikkers 1 10-8 heren tweede klas: Hoek Kikkers 2 OVC 2 Voorw. 2 Sluiskil dames: Kikkers Terhole 2 Scheldesport Terhole 3 8-14 8-14 8-14 9-10 8-8 8-16 7-12 8-12 8-10 Zaamslag ISvG 2 IJVC 2 Schoondijke IJVC 3 OVC Voorw. 1 Voorw. 2 ISvG 8-6 9-6 9-4 8-0 9-6 8-4 8-4 8-0 In verband met de carnaval vinden aanstaande zaterdag geen competi tiewedstrijden plaats. Axel). Een nare situatie die het ge volg is van een emotionele uitlating na de trainingsrit van afgelopen zon dag. Maar wat wil nu het geval? Alle renners hebben in Axel zondag ver klaard, dat zij liever het rondje in de polders rijden. Hun argument was, dat ze nog een heel seizoen lang rondjes van drieëneenhalve kilometer kunnen rijden. Want dat is de lengte van het parcours dat „Er op en er over" heeft uitgezet in de Braakman. Jan Serpenti, de prof van Willem II-Gazelle, die zondag ook meereed in de trainingsrit, vertelde het vol gende over de gebeurtenissen: „Vol gens mij is die meneer De Vos zo kwaad geworden omdat zijn zoon niet meekon. Op een gegeven moment waren we met zo'n veertien man vooruit, en toen moest Jan de Vos lossen. Met behulp van de auto van zijn vader werd hij weer bij de kop groep gebracht, maar even later moest hij er toch weer af. Dat is na tuurlijk helemaal niet vreemd in het begin van het seizoen. Dat kan ieder een gebeuren. Ook mij. Maar dan moet er niet direct geroepen worden, dat er renners werden vermoord. Het was juist een leuke rit. Alleen hadden de categorieën apart moeten starten. En dat gebeurt zondag nu wel". Jan Dieleman: „Er werd mij ook nog verweten, dat ik aan de wielren nerij verdien. Een hele winter heb ik mij uitgesloofd voor de renners, die deelnamen aan de wintertraining en nu gaan ze zulke dingen vertellen. Wat mij betreft mag de samenwer king met „Er op en er over" door Theo Middelkamp worden opgezegd". Nu wil het toeval, dat zaterdag in Wilhelminad'orp bij Goes de wegtrai- ning voor de leden van Theo Middel kamp van boven de Westerschelde begint. Al kunnen daar natuurlijk ook de Zeeuwsch-Vlamingen naar toe komen. Peet Versehueren, de ploeg leider van de jeugdformatie van Tri- co Noble heeft al toegezegd, dat hij met een ploegje renners naar Wil- helminadorp en naar Axel zal ko men. Jan Serpenti, de man van de praktijk: „Dat is een ideale toestand; twee dagen achter elkaar een goede trainingsrit in ploegverband rijden". Het zijn dus in feite drie trainings ritten, die dit weekeinde worden ge organiseerd. Een op zaterdag en twee op zondagmorgen. Piet de Vos van „Er op en er over" en Jan Dieleman van Theo Middelkamp haasten zich allebei om te zeggen, dat iedereen op de training welkom is. Natuurlijk schijn ophouden, dat er inderdaad willen beide besturen nog even de wordt samengewerkt, maar het is wel bijna zeker, dat er binnenkort een definitieve breuk tussen de twee Zeeuwse wielerverenigingen zal ont staan. Het kan waarschijnlijk nog twee, drie weken duren en dan zal het ge beurd zijn met de samenwerking. En dat om zo'n onbelangrijk menings verschil over een trainingsrit. De or ganisators daarvan hebben allang hun fouten toegegeven en daarmee zou de kous eigenlijk af moeten zijn. De renners zelf willen graag in Axel blijven rijden. Dat hebben ze via een stemming uitgemaakt. Er bestaat dus eigenlijk geen probleem, want om deze heren gaat het tenslotte. Of niet? ROB VAN DEURSEN Van onze sportmedewerker) KAPELLE Op de jaarvergade ring van de afdeling Zeeland van het Nederlands Handbalverbond liet voor zittel- A. Heijens duidelijk uitkomen dat er gestreefd zal worden naar uit breiding van het kader op Schouwen- Duiveland en in Zeeuwsch-Vlaande- ren. Inmiddels is de heer H. Nelis- se uit Goes bereid gevonden zitting de gaan nemen in een werkgroep van het N.H.V., die zich gaat belas ten met de opleiding voor kader en cursuswerk. Het tot standkomen van de nieuwe sporthallen in Hulst en Goes noemde de heer Heijens van groot belang voor de uitbreiding en ontwikkeling van de handbalsport in Zeeland. Het ledental van de afdeling beweegt zich in stijgende lijn en heeft het getal van 1500 overschreden. Belangrijk noemde de afdelings voorzitter ook 't werk van de Zeeuw se Sportraad wat betreft de advie zen die worden verstrekt aan gemeen ten waar de bouw van een sporthal aan de orde is alsmede de subsidie regeling daarvoor. Het scheidsrech- tersprobleem bleef bestaan omdat veel verenigingen op dit punt in ge breke bleven wat betreft het beschik baar stellen van arbiters, dat toch is vereist voor het goed functioneren van de competities. Voor de afdeling scheidsrechter commissie is momenteel een bedrag van f. 1300.- beschikbaar wat eigen lijk veel te weinig is maar omdat be taalde krachten een bedrag vergen van ruim f. 5200.- is dit laatste niet haalbaar. De financiële toestand in de handbalsport is trouwens in zijn geheel 'n moeilijk verteerbare kwes tie. Ook het jeugdwerk bijvoorbeeld heeft daaronder te lijden. Sinds 1965 zijn de kosten voor de zaalhandbal- sport gestegen met 232 procent. De heer Heijens vroeg zich dan ook met zorg af of dit spel in de toekomst nog wel beoefend zal kunnen worden door de jeugd uit de arbeidersklas se. In Zeeland gaan van de handbal recettes 60 procent naar de diverse instanties. Omdat voor de bouw van sporthallen hoge bedragen zijn geïn vesteerd door gemeenten waar zij zijn gesticht kan niet worden ver wacht dat de huurprijs voorlopig om laag gaat. Als voorzitter van de af deling Zeeland werd herkozen de heer A. Heijens en als penningmees ter de heer H. Tax. G. Luwema blijft voorzitter van de scheidsrechtercom missie en L. Nijsen competitieleider veldhandbal. De heer G. Gabriëlse die na een meningsverschil met het bestuur zich had teruggetrokken als voorzit ter van de jeugdcommissie wordt in deze functie opgevolgd door de heer F. de Haan, terwijl mevrouw Maal- cke als commissielid werd herkozen. Bij de A.T.C. bleef de heer M. Jan- se in functie evenals mevrouw Hen- drikse. Mevrouw Langedijk wordt secretaresse van de zaalhandbalcom missie. Bij de A.S.C. werd herkozen de heer Schouten terwijl in de plaats van J. de Loof, die wegens studie niet herkiesbaar was, werd benoemd P. Brasser. De heren A. Heijens en R. Broos zullen de afdeling vertegenwoordigen op de algemene bondsvergadering. Tijdens de rondvraag kwam ter spra ke het verlenen van dispensatie aan jeugdige speelsters of spelers die in een seniorenteam willen uitkomen. Daar is al eerder narigheid door ontstaan. Men streeft naar een nieu we leeftijdsgroep (15-19 jaar) wat in de bondsvergadering zal worden voorgesteld. Delta Sport uit Zierikzee gaf de wens te kennen nog gaarne te wil len deelnemen aan de veldhandbal- competitie uiteraard zonder mede dinging. De oud-voorzitter van G.S. C., de heer S. Slim, die naar IJmui- den vertrekt werd door de heren Heijens en Luwema dank gezegd voor zijn verdiensten in de handbal sport. Het bondsbestuur was tijdens deze vergadering vertegenwoordigd door de heer J. van Houte. Deze atten deerde de aanwezigen er op, dat men op een vergadering .als deze nog te vaak de kardinale punten uit het oog verliest die in het algemeen belang zijn. Clubchauvinisme speelt vaak een te grote rol. (Van onze sportredactie) BREDA Vanmiddag om half drie speelt het Nederlands UEFA- jeugdelftal (16 tot en met 18 jaar) een vriendschappelijke wedstrijd te gen België in het NAC-stadion te Breda. De wedstrijd wordt gespeeld in het kader van een toernooi in Schotland, waarvoor Nederland zich al heeft geplaatst. Het UEFA-elftal speelde tot nu toe gelijk tegen West- Duitsland (thuis 1-1) en tegen Oost- Duitsland (uit 0-0). Van de wedstrijd zal een film worden opgenomen, waarvan flitsen worden uitgezonden in het avond programma van de t.v. Om recla» me te maken voor de voetbalsport zijn de entreeprijzen erg laag ge houden: anderhalve gulden overdek te staantribune, een gulden overdek te staanplaats en kinderen tot twaalf jaar twee kwartjes. De wed strijd zal worden geleid door Frans Derks uit Breda. (Van onze sportredactie) BREDA - TERNEUZEN Uitge- zonderd de ontmoeting TSC - Al liance voor de eerste klas E heeft de KNVB het komende weekend geen wedstrijden voor district zuid 1 van het zondagamateurvoetbal vastgesteld in verband met het car naval. De clubs in het KNVB zater dagvoetbal komen wel normaal bin nen de lijnen. Wat de afdelingen betreft zo wel zondag- als zaterdagamateurs is er in Zeeland een beperkt pro gramma vastgesteld, terwijl de Bra bantse verenigingen alle een vrjj weekend hebben. VOETBAL Het Engelse ama teurelftal heeft in Slough met 10 gewonnen van IJsland. De rust ging zonder treffers in. Er waren 3000 toe schouwers bij deze vriendschappelij ke wedstrijd. Voor de aanvang hield men twee minuten stilte ter nage dachtenis van de IJslandse speler Runar Vilhjarlmsson, die vorige week vrijdag zware verwondingen op liep, toen het balkon van zijn hotel kamer in Londen instortte en later in een ziekenhuis overleed. (ADVERTENTIE) Prijzen van 25,- zijn gevallen op nummers eindigende op 9 50,- zijn gevallen op nummers eindigende Op 77 50,- zijn gevallen op nummers eindigende op 43 50,- zijn gevallen op nummers eindigende op 83 50,- zijn gevallen op nummers eindigende Op 55 100,- zijn gevallen op nummers eindigende op 74 200,- zijn gevallen op nummers eindigende op 236 400,- zijn gevallen op nummers eindigende op 781 1000,- zijn gevallen op nummers eindigende op 435 2000,- zijn gevallen op nummers eindigende op 6964 Een prijs van op het nummer 028569* op het nummer 025605 op het nummer 052481 op het nummer- 062213 op het nummer 063872 De prijs van 10.000,— is gevallen op het nummer 097158 25.000,— is gevallen op het nummer 023238 50.000,— is gevallen op het nummer 068994 100.000,— is gevallen op het nummer 033535 De extra prijs van 500.000,— is gevallen in de serie F op het nummer 031735 En de troostprijs van 5.000 op nummer 031735 van elk van de andere series. Let welop dit nummer zijn twee prijzen gevallen.

de Stem | 1970 | | pagina 11