„Ze noemen me niet voor niets man met de zes longen" Goes ongeslagen kampioen Zeeland VERANDERING IN DE BESTUURSTOP GSC wil hogere contributie innen ADRIE VERSLUYS ERG PRODUKTIEF uijpers rloor Hort in De Clerck eerste in Aardenburg Clinge won zaalvoetbal- toeriiooi EEN VASTE BEWAKER Bond van Landelijke Rijverenigingen 'f heetman 4 1MERICH OPT UIT Het zwarte koffertje Weinig nieuwe handbalarbiters Installatie Sportraad Sas van Gent JAN DE SCHIPPER: INVITATIE VOOR OOST-DUITSLAND ROLEX DE STEM VAN DINSDAG 27 JANUARI 1970 15 geven. Lambert voltrok zelf rif meter het vonnis: 23—0. ;er van de schutter van Brug. 'echter nog niet gestild. Vijf later besloot hij een ware ade op het doel van Van En- iet een droge knal, waarvoor rse-doelman moest capitule- -0. Jean Janssens tenslotte de eer redden voor Lierse: edstrijd Beerschot - Crossing, ligde in een 31 overwinning leerschot werd gespeeld in tot zeer dichte mist. Twee drie Antwerpse treffers kwa- naam van Lothar Emmerich, Eddy Koens op de topsco- ver achter zich laat. lise speelde in Gent waar- ik de beste wedstrijd van dit Tegenstander Charleroi had k niets te vertellen en de pu- 'an Sobotka, de man, die eens ard trainde, mochten blij zijn, schade niet verder opliep dan harlerol maakte zo nu en dan •uk van een ploeg, die tegen iel sterkere tegenstander een edstrijdje speelt. De Gentse iten kwamen op naam van d, Sztani (2x) en Dos Santos, van Charleroi zorgde voor de nd. Roger Claessens, de om- Belgische aanvaller, die op ment onder contract staat bij degradatiegevaar verkerende nia Aachen, sprak na afloop wonderende woorden over 't tn Gantoise. Op de vraag, of lgend seizoen misschien de van de Gentse formatie over ïouders zou hebben, antwoord- „ik ben hier gekomen om mijn riend Sztani op te zoeken. Ik el van verschillende kanten lingen gehad, maar of ik van il veranderen, dat weet ik nog plot van Racing White - Reve st duel eindigde in een doel- js gelijk spel, was nogal sensa- Vijf minuten voor het einde ee ntreffer van Racing White urd wegens buitenspel en dat Brusselaars de prikkel om tot itste wanhoopsoffensief over te Het resultaat was een gave van Waseige, maar arbiter te had juist een seconde daar* oor het einde gefloten K AAN ZEE <ANP) - »e i Vladimir Hort heeft gisteren pmars in de grootmcestergroep iet Hoogoventoernooi voortge- lij plaatste zich door 'een zeSe ans Ku. pers naast de Zuidsla- (oris Ivkov op de tweede plaats, kwam niet verder dan een pun- ing tegen zijn landgenoot Ku- Het topduel tussen koploper tnov en de Fin Westerinen werd roken. iTMEESTERGROEP Ie ronde: Langeweg (Ned.)— ;r (Ned.) afgebr. J-an-osevic sl.)Bobotsov (Buig.) (VS)—Kavalek (Tsj.) afg. Ff (Rush)Cortl-ever (Ned.) afg. ers (Ned.)Hort (Tsj.) 0-1, Ir* (Zuidsl.)Kurajica (Zuidsl.) Ree (Ned.)—Filip (Tsj.) %-». rinen (Fin.)Taimanow (Rush) nd na 11 randen: 1 Taimanow afg. 2/3 Hort, Ivkov 8, 4 Weste- 7 1 afg. 5 Kurajica 6%. lek 6 1 afg. 7 Dommer 5% 8 Filip 5%, 9/10 Bobotsov, „s 5. 11 Benko W2 1 x 3Yz. 13/14 Langeweg, Plat»| 1 1 afg. 15 Janosevic 3. ever ïYz 1 afg. (ADVERTENTIE) Onlangs gaf een fabrikant bij de grossiers en grootwinkelbe drijven in levensmiddelen een mooi zwari koffertje af (waarde ongeveer 35 gulden) met de boodschap: "Volgende week komen we het sleuteltje van dit koffertje brengen, dan kunt u zien wat erin zit". Spanning kweken. Een week later wist men het. In het kof fertje zaten vier nieuwe repen, plus een beschrijving van de introductie-campagne om de repen geplaatst te krijgen bij grossier, winkelier encon sument. Op zichzelf een aardig stuntje, uitgedacht door slimme recla memakers. Maar een stuntje dat tonnen geld heeft gekost. En wie gaat het straks be talen? De consument. De re pen wordt verkocht tegen een prijs, die aan de stevige kant is. Elke reep is onnodig duur der, want dat zwarte koffertje en al die poespas moeten ook worden betaald. Publikatie nr. 5 van Jac. Herman» (Van onze sportmedewerker) HULST Drie jaar geleden ging de grote voetbalwereld voor de thans 23-jarige Adrie Versluys uit het West-Zeeuwsch-Vlaatnse Bier vliet open. Een deftige wagen en een chic uitziende heer vormden de inleiding. De chique heer, die aan het huis van de familie Versluys in Biervliet aanbelde, was de bekende Antwerpse voethaldokter de heer Rombouts, die reeds vele geblesseerde voetballers uit binnen- en bui tenland weer op de been heeft geholpen. Doch die keer kwam de Ant werpenaar niet als dokter. Hij verscheen in Biervliet in zijn functie van voorzitter van de voetbalvereniging Berchem Sport. Hoewel dokter Rombouts nooit aan Adrie Versluys vertelde hoe het nu precies is gekomen dat hjj de doelpuntenmaker, die Berchem zo dringend nodig had, in Biervliet zocht, heeft Versluys i/aderhand vernomen dat deze tip door secretaris J. van den Enden van de voetbalvereni ging Clinge moet zijn gegeven tijdens een jeugdtoernooi dat in Clinge werd gehouden en waaraan ook Belgische clubs deelnamen. reeds als klein jochie, toen hij nog op een speelweide achter de bal aanhol de, een grote voetbaltoekomst. Dat alles hier momenteel op wijst laat geen twijfel over. En dat is de Zeeuwsch-Vlaamse goalgetter bijge bleven. Reeds een dag na het bezoek van Berchems voorzitter ging Versluys naar Antwerpen, waar hij in het Ber- chem-stadion zijn eerste voetbaltest aflegde. Ooggetuige was onder meer de Belgische oud-international Rik Coppens die direct bijzonder enthou siast was. Voor het feit dat hij zo vlug in het Antwerpse milieu werd opgenomen, geeft Versluys de vol gende verklaring: „Ieder jaar worden veel jonge spelers door Berchem Sport getest. Te velen komen echter, zoals ze dat in België zeggen, met een dikke nek. Ze denken dat ze alles al kunnen, en dat werkt funest. De leiders van zo'n ploeg hebben dat vlug in de gaten. Zelf ben ik zeer be deesd naar Berchem Sport gegaan. Toch heb ik daar achteraf gezien geen spijt van gehad. Ze mochten me van de eerste dag af. Naderhand heb ik van Rik Coppens (hij speelt nu op tijna veertigjarige leeftijd nog in de bvorderingsploeg Borgerhout) veel geleerd. Met raad en daad heeft hij me bijgestaan." Versluys zal voor een supporter zijn hele leven lang een warm plaatsje in het voetbalhart bewaren, namelijk voor de tachtigjarige opa Faas uit Biervliet, want die voorspelde hem Het doelpunteninstinct, dat Ver sluys reèds bezat, en waardoor de Antwerpse ploeg hem uiteindelijk ook heeft genomen, is er intussen niet op achteruit gegaan. Na twee jaar achter elkaar op de tweede plaats te zijn geëindigd in de tweede Belgische afdeling neemt hij thans de eerste plaats in onder de topscorers van deze afdeling. Hij heeft echter een ernstige concurrent in de persoon van de Tsjechische international Kvasniak, die voor Racing Mechelen uitkomt, en slechts een doelpunt minider heeft gescoord dan de ex- Biervliet-speler. Deze Tsjech die reeds 46 keer voor het Tsjechisch na tionale elftal uitkwam, en die ook mee naar Mexico zal gaan om daar de kleuren voor zijn land te verdedi gen, is des te meer gevaarlijk voor de positie van Versluys omdat hij bij Racing Mechelen ook de strafschop pen neemt, iets wat bij Berchem Sport door de linker eentraalverdedi- ger Van der Waren wordt gedaan. Het feit dat Versluys zoveel doel punten maakt, bezorgt hem iedere zondag een vaste bewaker. Versluys daarover: „Ik heb amper afgetrapt of er komt al een mannetje op me af. Naarmate echter de wedstrijd vor- (Van onze dammedewerker) GOES. Met een grote overwin ning van 164 op Kapelle hebben de Goese dammers ongeslagen het club- kampioenschap van Zeeland behaald. Het was reeds enkele weken te ver wachten dat de damclub Goes de titel zou behalen omdat de andere tien tallen geen kans meer hadden. Met nog één wedstrijd te spelen tegen de kampioen van vorig jaar Middelburg kan geen enkele club Goes in pun- tenaantal meer bereiken. Kapelle is nu ook definitief drager geworden van de rode lantaarn in de hoofdklas met slechts één punt in deze competitie. De club moet het waarschijnlijk opnemen tegen DOS, dat kampioen zal worden in de eer ste klas. Wegens ziekte van diverse spelers kon de wedstrijd DOSOud dorp geen doorgang vinden, zodat GOS zijn laatste puntje nog moet halen. Kleine zeges werden behaald door Vlissingen op Aagtekerke en Lammerensburg, dat met 119 van Souburg won. De laatste wedstrijd in de hoofdklas tussen St.-Laurens en Middelburg werd door de bezoe kers met 15—5 gewonnen. Het eerste tiental van Sommclsdijk speelde te gen de reserves, die met 614 ver loren. Na het kampioensfeest van Jan Blom in de hoofdklas vorige week is de Vlissinger Heydra zich aan het voorbereiden om de titel te behalen jJJ de eerste klas. Zaterdag versloeg mi Hollestelle, terwijl Maranus niet verder kon komen dan remise tegen 'Tan onze sportmedewerker) «OES De scheidsrechtercom missie afdeling Zeeland van het Ne derlands Handbal Verbond heeft in iet afgelopen weekend tijdens het tneidsrechtersexamen, dat in Goes werd afgenomen, een teleurstelling moeten verwerken. an He zeventien kandidaten waren slechts acht gekomen. Hiervan erden er twee afgewezen. Hier vol- gen de namen van de geslaagden: Lammers, mej. I. de Groen, H. B. van Staveren (allen van bC Goes) T. Sehoonen (Volharding, i eA' en mevrouw I. van de Schaaf an Marathon uit Vlissingen. De exa mencommissie bestond uit de heren Y' Luwema (Vlissingen) en R. Broos Bergen op Zoom). Docent was de eer H. Francke uit Vlissingen. De Wild uit Zierikzee. Hierdoor is Heydra een punt uitge lopen op Maranus en mede gezien het programma over aanstaande za terdag in „PAX" te Middelburg heeft de Vlissinger de beste papieren. Het is frappant dat hij in een enorme eindspurt 11 punten uit de laatste zes partijen terwijl zijn rivaal slechts 6 punten behaalde toch nog Mara nus, die het gehele toernooi aan de leiding heeft gestaan, voorbij is ge streefd. Voor de speler uit Grijpsker- ke, die slechts één partij verloor en dan nog wel uitgerekend tegen zijn clubgenoot Houmes, is dit nogal sneu omdat het tevens de enige overwin ning was van Houmes in het toernooi. Merkwaardigerwijze komt dezelfde Houmes in de laatste ronde uit tegen Heydra. dert dirigeert de trainer van de te genpartij meestal noig een mannetje naar me toe. Het is soms ongelooflijk hoe ze me op de hielen zitten. Maar ik heb geleerd beweeglijk te zijn. Ze noemen me niet voor niets bij Berchem Sport „de man met de zes longen". Dat laatste heb ik waar schijnlijk te danken aan het vele crossen, dat ik hoewel niet in club verband heb gedaan. Hoewel momenteel nog een achttal ploegen in de tweede afdeling kans op het kampioenschap heeft, ziet Adrie Versluys als voornaamste be lagers van zijn ploeg Thor Water schei en voetbalclub Diest. Mooie herinneringen heeft hij over gehouden aan het bekerduel van twee weken geleden, toen zijn club de Belgische kampioen Standard Luik met 20 wist te verslaan. Door dit resultaat bereikt Berchem Sport als eerste de kwartfinales. Versluys „Even voor het einde zei Nico de Walque (Standard) tegen me: je kunt het nu wel wat kalmer aan doen, je hebt je al genoeg uitge sloofd. Eigenlijk missen wij zo'n type speler als jij. Bij ons wordt te veel gebreid in de voorhoede. Dergelijke uitspraken geven je moed", aldus de Zeeuwsch-Vlaming die over zichzelf zegt„Ik ben een enorm lastige spe ler'voor elke defensie, warit ik loer op elke kans." Naast Versluys, die in de spits speelt (Berchem Sport speelt het 4-3-3 sy steem, worden ook de andere twee plaatsen in de voorhoede door buiten landers ingenomen. Rechtsbuiten is de Tsjech Liposinovik en als links buiten fungeert de Duitser Klose, die van Schalke '04 werd aangekocht. De trainer is eveneens een buitenlander, de bekende Hongaar Bandi Beres, die zijn taak uiterst serieus opvat. Laat komers en natrappere (ook al ziet de scheidsrechter dat niet) worden met een fikse geldsom beboet. De ploeg traint vier middagen per week, van vier tot half zes. Versluys: „Dat is bijzender ideaal Het is echter jammer dat ik alleen op dinsdag erbij kan zijn. Dan moei ik trouwens nog helemaal uit Over- veen naar Antwerpen overkomen. Als ik in juni examen heb gedaan, zal dat alles een heel stuk gemakke lijker komen te liggen", zegt Adrie Versluys, die voor 't tweede jaar op het CIOS in Overvèen zit. Hij spe cialiseert zich daar in het vak voet bal. Als hij in juni afstudeert heeft hij het B-diploma trainer op zak. Versluys, die momenteel op het CIOS zo'n twintig uur met voetbal bezig is, hoopt later zijn A-diploma aan de bekende Heizelschool te Brussel te behalen. Adrie Versluys, die reeds aanbie dingen van Haarlem en Helmond Sport afwees, wil in België blijven voetballen. Versluys„Ik kan het goed vinden met de Belgen. De sfeer in België bevalt me uitstekend. Ver der doet mijn verloofde, Sarina Wol- fert uit Hoek, in mei eindexamen aan de kunstacademie St. Joost te Breda, waar zij als binnenhuisarchitecte hoopt af te studeren. Mijn vrouw wil daarna een boetiek openen in Zaam- 6lag. Het zou toch jammer zijn, dat haar studie van vijf jaar alleen voor mijn voetballen zou worden opgeof ferd. Nog voor de volgende competi tie hopen we te trouwen, zodat de aangewezen ireg voor mij is: in Bel gië blijven voetballen, want van Zaamslag naar Antwerpen is voor mij een kleine opgave". - - j v- -J i Adi'i Versluys: „Ik heb nog niet afgetrapt of er komt al een mannetje naar me toe" (Van onze paardesportmedewerker) GOES Tijdens de algemene le denvergadering van de gewestelijke Bona van Landelijke Rijverenigin gen, die in Goes werd gehouden, na men jhr. mr. L. P. Quarles van Uf- ford en ir. P. H. Pels Rijcken res pectievelijk als voorzitter en secreta ris afscheid van deze bond. Tot nieu we voorzitter werd gekozen ir. D. J. van der Have, terwijl de heer L. Kooistra tot nieuwe secretaris werd benoemd. De scheidende voorzitter dankte de heer Pels Rijcken voor het vele werk dat hij voor de Zeeuwse ruiters heeft verricht. Namens zijn medebe stuursleden bood hij hem een boek werk aan. De heer Pels Rijcken kon niet laten een gedeelte van de hem toegezwaaide lof door te spelen aan zijn voorganger, de heer aVn Daimme. Alvorens de voorzittershamer over gedragen werd, sprak de heer Mun ters de dank en waardering uit voor het vele en opbouwende werk dat door jhr. mr. Quarles van Ufford als voorzitter aan de Zeeuwse bond is verricht. Na een jaar zijn taak te hebben vervuld kwam deze met een uitvoerige lijst van op- en aanmer kingen welke alle bedoeld waren het peil van de landelijke ruitersport te verbeteren. In wezen heeft de gehele periode van zijn voorzitterschap zich gekenschetst als een van plannen, verbeteringen en groei. Ook jhr. mr. Quarles van Ufford ontving een prachtig boekwerk over het paard. In zijn dankwoord maakte de schei dende voorzitter gewag van de goede sfeer tijdens de vergaderingen van de Zeeuwse bond. Tijdens deze vengade- ring werd door de hoofdinspecteur van de Koninklijke Nederlandse Fe deratie van Landelijke Rijverenigin gen, de heer Ruiterkamp, verslag uitgebracht over het wel en wee van deze federatie. Alsmede het feit dat een instructeursopleiding nieuwe stijl in 1970 zal starten. Met als afsluiting een gelijk diploma als dat van de (Van onze medewerker) GOES Op de jaarvergadering van de handbalciub GSC in Goes heeft voorzitter G. van Riet geatten deerd op de goede verstandhouding die er momenteel bestaat tussen het gemeentebestuur en de „Goese Sportcombiiiatie". De heer Van Riet onderstreepte nog eens dat men uiter aard zeer ingenomen is met de bouw van de sporthal terwijl ook op de Het eerste damesteam van de handbalvereniging GSC uit Goes, dat afgelopen zondag kampioen werd in de eerste klas afdeling Zeeland. Het was de eerste kampioen van het seizoen '69-'70. Bij de aanvang van de wedstrijd tegen Olympus H, die met 10-4 werd gewonnen, waren de GSC-dames nog maar een punt van de titel verwijderd. Op de foto het kampioensteam met van links naar rechts: voorzitter Van Riet, Elly Romijn, Nel Lockefeer, Nei de Wilde, Bep Traas, Emma Proost en trainer Milhous. Zittend: Dineke Boucherie, Rieneke de Punder Els Raas Corry van Stee, Laura van Steenbéigen. sportterreinen een behoorlijke ac commodatie is. De wethouder voor sportzaken in Goes, de heer J. H. Roose had tevens toegezegd dat er een spoedig ant woord zou komen betreffende de sub sidieaanvrage van GSC. Het ledental, dat momenteel-schom melt rond de 200, zorgde voor een batig saldo. Sinds de oprichting in ju li vorig jaar heeft men echter al een bedrag van f 7000,- aan reiskosten uitgegeven. Men wil dan ook de con tributie die thans f 3 per maand be draagt, opvoeren tot f 7,-. Hierbij is dan het reisgeld voor de leden inbe grepen. Omdat men eerst nog een en quête wil houden onder de leden be treffende deze verhoging werd dit punt aangehouden tot een volgende vergadering. Wel werd besloten om te trachten via het afdelingsbestuur de hoge reiskosten zo miniem moge lijk te houden. De competitieleiders zouden dan moeten pogen om zoveel mogelijk teams van één vereniging naar een bepaalde plaats te laten reizen voor het spelen van hun wed strijden. De heer H. Nelisse kwam met het verzoek aan het bestuur om te onder zoeken of er een mogelijkheid is om de revanches vaïi het Nederlandse zaalhandbalkampioensehap in Goes te organiseren. Het traditionele Valmhandbaltoer- nooi voor middelbare scholieren .wordt op 30 april gehouden op het ge meentelijk sportterrein. Ook is men voornemens voor de jeugd meerdere keren een instuif te organiseren om daarmee ledenwinst te boeken. Uit de vergadering kwam van di verse' jeugdleden het verzoek om straks ook de jeugd inspraak te ge ven in het bestuur. Men stond hier niet onwillig tegenover. Als voorzitter werd de heer G. van Riet herkozen. In de vacature van vice-voorziter, die was ontstaan door het vertrek naar elders van de heer Slim, werd nog niet voorzien. In de elftalcommissie wordt de heer Slim opgevolgd door de heer H. Polderman De heer C. Milhous werd bereid ge vonden de redactie van het clubblad op zich te nemen. overige ruitersportorganisaties in Nederland. Tijdens deze vergadering werd tevens.het voorlopige program ma van hippische activiteiten in Zeeland vrijgegeven. Dit luidt: 31 januari: de cross-country te Hoogduin. 12 februari: veelzijdig heidswedstrijden en cross te Wester- schouwen. 28 februari: samengestel de wedstrijd ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de rijverend- ginig Walcheren te Noondsloe, 14 maart: algemene ledenvergadering van de Koninklijke Nederlandse Fe deratie van Landelijke Rijverenigin gen te Utrecht. 2 mei: een bloesem- rit te Goes. 18 mei: tweede pinkster dag internationaal concours-hippdque te Axel, waaraan tevens pony's kun nen deelnemen. 20 juni: Zeeuwse paardendag, welke gehouden zal worden op het terrein De Schotsman. Hieraan zullen alle paardenstamboe ken hun medewerking verlenen. Op deze zelfde dag organiseert de stich ting Zeeuws Paardensportcentrum een concours hippique in manege De Eendracht te Serooskerke. 27 juni: concours-hippique te Tholen, 4 juli: ponyconcours te Zevenbergen. 11 ju li: provinciaal kampioenschap lande lijke ruiters te Oostkapelle. 8 augus tus: Zeeuws ponykampioenschap in de Braakman. 19 september: natio nale kampioenschappen landelijke ruiters te Apeldoorn. 31 oktober: veelzijdigheidswedstrijden, even tueel provinciaal kampioenschap te Hulst zowel voor paauden als pony's. 7 en 14 november: nationale veelzij digheidskampioenschappen op een nader te bepalen plaats. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De gemeente raad van Sas van Gent, heeft in zijn vergadering van 25 november 1969 de „sportraadverordening" vastge steld. Iedere sportvereniging te Sas van Gent heeft met twee afgevaar digden zitting in de sportraad, die vanavond om half acht in de raads zaal van het gemeentehuis zal wor den geïnstalleerd. Enkele taken van de sportraad zul len zijn: het gemeentebestuur van advies te dienen op sportgebied; me dewerken aan de organisatie van be langrijke sportevenementen; het be vorderen van een goede verstandhou ding tussen de plaatselijke sportver enigingen en stimulerend optreden in het belang van de sport. Door de sportraad wordt nu reeds gedacht om weer de jaarlijkse sportweek te Sas van Gent door te laten gaan en in de nabije toekomst plannen te maken om te komen tot het bouwen van een sporthal. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN Jan de Schipper, de coureur uit Breskens die het dit seizoen zo bijzonder goed op de Bel gische piste doet, heeft een vereren de uitnodiging van de KNWU gehad. De Schipper kreeg een invitatie voor zes diagen Oost-Duitsl-anid. De Bres- kense renner kan van 18 tot en met 23 februari deelnemen aan het win- terbaankampioenschap op de baan van Oost-Berlijn. De kosten hiervan worden geheel vergoed. (Van onze sportredactie) AARDENBURG Lucien de Clerck uit Aardenburg heeft zaterdagavond in de achterzaal van café Centraal bij de amateurs beslag gelegd op de eerste plaatg. in een wedstrijd op ho metrainers. De Clerck versloeg in de twee finaleritten zijn „collega" Gui- do Paridaen met een verschil van 0.6 seconde. De wedstrijden, georganiseerd door de Zeeuwsch-Vlaams_e wielervereni ging „Er op en er "over", trokken bijzonder veel aandacht. Bij de nieu welingen ging de zege naar Sjaak Hamelink uit Terneuzen, die de Sluis- se coureur Johan Crooymans precies een seconde achter zich liet. De o- verwinning bij de aspiranten was voor de Middelburger Benny Scheers Hij klopte André Biddelo uit Graauw met ruifh verschil. De wedstrijden op de hometrainer in Aardenburg golden als voorberei ding voor het officieel open Zeeuw se kampioenschap op de rollen dat aanstaande zaterdag in Groede wordt verreden. Amateurs tweemaal375 meter 1. L. de Clerck, Aardenburg, 41.4 sec. 2. G. Paridaen, St. Kruis, 42.- 8. H. Verstraeten, Hoofdplaat 44.9. Nieuwelingen: tweemaal 250 me ter: 1. S. Hamelink, Terneuzen, 27.2 sec. 2. J. Crooymans Sluis 28.2; 3. J. Verbeeke, IJzendijke 30.8. Aspiranten: tweemaal 250 meteri 1. B. Scheers, Middelburg, 29.5 sec. 2. A. Biddelo, Graauw, 31.8. (Van onze sportmedewerker) HULST Pupillen van de voet balvereniging Clinge, HW'24 (Hulst) Steen, SDO '33 (Lamswaarde), Graauw en Vogelwaarde hebben in sporthal Den Duilaert tijdens een zaalvoetbaltoernooi eikaars krach ten gemeten. Gespeeld werd in een halve compe titie, zodat iedere ploeg vijf wedstrij den diende te spelen. De gedetail leerde uitslagen luiden: Clinge - Graauw 4—0; HW - SDO 1—0; Steen - Vogelwaarde 20. HW - Clinge 10. Graauw - Steen 00. SDO - Vogelwaarde 11. Steen - H '24 2—0. Clinge - SDO 2—0. Vogel waarde - Graauw 30. Clinge - Steen 10. SDO - Graauw 10. Vogelwaar de - HW'24 0—2. SDO - Steen 0—2. Vogelwaarde - Clinge 15. Graauw - HVV'24 0—4. De einduitslag: 1. Clinge, 5 ge speeld, 8 punten, doelgemiddelde 12 - 2; 2. HW'24, 5 8, 8—2; 3. Steen 5 7, 6—1; 4. SDO'63 5 3, 2—6; 5. Vogelwaarde 5 3, 310; 6. Graauw 5 1, 012. Omdat Clinge en HW'24 ieder met 8 punten waren geëindigd was een beslissingwedstrijd tussen beide ploegen nodig. Na de normale speel tijd luidde de stand nog steeds 11, zodat het algemeen doelgemiddelde van het hele toernooi de doorslag diende te geven. En dat wees uit dat de Clingenaren vier goals meer hadden gescoord, zodat zij de door broeder Ferrerius uitgeloofde beker kregen. (ADVERTENTIE) Het officiële horloge van de „PANAM" AIRLINES. Geeft gelijktijdig de exacte tijd aan op 2 verschillende plaatsen, waar ook ter wereld. Een officiële chronometer met automatische opwinding. Gegarandeerd waterdicht tot op 50 meter. Duidelijke datumaanwijzing onder ingenieuze Cyclops lens. ROLEX GMT-MASTER 770,- edelsteenkundige f.g.a. diamantexpert g.i.a. Lijnbaan 92-Oostzeedijk 155-157 Tel. 1166 70 Rotterdam i

de Stem | 1970 | | pagina 13