it bleek zeer je! en Keulen Sercu Grootste Zeeuwse zaterdagvoetbalclub KLOETINGE: GOEDE CONTACTEN „VAN LOOY DE BESTE Vonck met gering verschil geklopt Leider Maranus leed verrassend verlies noting vierde Zuidwesters op dreef tegen Ondo Richard Bukacki blij met kans Rillandia eindigde als derde 4N MULDER IE GROOTSTE fITBLINKER 99 ATLETIEKDUëL IN BELGIë WIM DE BOIS GEMATIGD OPTIMISTISCH onde F A-cup Plannen voor de toekomst jjloeilijkheden Oefenwedstrijd tegen sterk Belgisch team OPGEKLOMMEN VERDUBBELD Volkskoersen Loting KNVB-beker ZAALVOETBAL TOERNOOI Schitteren Inhaalwedstrijden betaald voetbal Stand 13 DE STEM VAN DINSDAG 6 JANUARI 1970 13 :n last van het gladde veld, was man die Anderlecht naar 40 de, na eerst de verdediging van !veren uit positie gespeeld te bben en daarna keeper Pokle- •vic beheerst te passeren. Jan ulder, was de voorbereider van t vijfde en laatste doelpunt van ïderlecht. De Belgische Neder- ider speelde voor de tweede ier zijn rechtsbuiten De Virindt et een listig tikje vrij, en toen is er voor Poklepovic geen ver ier mogelijk: 50. FC Brugge mag de handeji bij- nder hard dichtknijpen met de jt-l overwinning op Crossing haarbeek. De pupillen van 'ans de Munck weer met inter- tional Thio in hun midden, na. eerst via Carseus en diezelf- Thio een veilige 28 voor. Irong, maar kwamen na rust g danig in moeilijkheden. In de aalfde minuut mocht Sulon voor ossing uit eeni strafschop de Ihterstand verkleinen, en nie- mnd twijfelde er toen nog aan I It Crossing in ieder geval gelijk u spelen. tDe Schaarbeekse formatie ver- t echter te profiteren van. de ak paniekerige situaties in het afschopgebied van Brugge, zo- t de 12 stand gehandhaafd :ef. Loithar Emmerich is in de tlgische competitie de topsco- met een totaal van dertien |elpunten in deze competitie. In duel tussen zijn vereniging 'ierschot ein Union St. Gillis hat/ echter zo-rudag dat totaal mak lijk tot twintig kunnen uitbreid! zoveel kansen kreeg de Duit- Ir. Maar toch moest Emmerich 1 n strafschop hebben om Beer- j hot op winst te zetten. Een pe- ilty die Beerschot nog cadeau •eeg van arbiter Geluck, die een uschuldliige handsbal van Goris- n in de hoek van het Union- nafschopgehied als opzetteliiji >titelde. rans de Munck: handen dicht- jpen met 21 overwinning ind en Münister, die veel bliek trokken, op hetzelfde vorig jaar. LONDEN (A.N.P.) De k* or de vierde ronde van het toer oi om de Engelse voetbalbeker, A-cup, heeft gisteren te LonJe t volgende resultaat gehad: Sheffield Wednesday - Scunthort* lited; Middlesbrough - York Cw rdiff City; Southampton - DeF® City: Nottingham Forest/C» le United - HuddersfieJd To®3 dershot: Gillingham - Pet® rough Uniited; Tranmere Roveiï entwood Town/NorthamF® wn: Hillingdon Borouigh/Su»0 li'ted - Leeds United; Chelse® rnley; Bradford City/TottenMJ itspur - Crystal Palace; I rth End/Derby County - Sheffl®. lited; Coventry City/Liverpo®1 'exham; Swindon Town - Chest mchester United - Manchester Arsenal/Blackpool - Mansh wn; Watford - Oxford UnwfJ oke City: Aston Viila/Charlton - Queens Park Rangers. (Van onze sportmedewerker) KLOETINGE De voetbalvereniging „Kloetinge" (4e klas zater dagvoetbal K.N.V.B.) gaat woensdag 7 januari in Beveren-Waas als sparring-partner fungeren van de „Sportklub-Beveren" die momen teel op de ranglijst in de Belgische eredivisie een gedeelde derde plaats inneemt. Trainer Wim Groenewegen van „Kloetinge" heeft voor deze wedstrijd vijftien spelers geselecteerd die in Beveren-Waas allemaal binnen de lijnen zullen komen, omdat er met wisselspelers zal worden gewerkt. De Kloetingse formatie ziet er als volgt uit: Sam Blomaard, Joop Bouman, Dick Feleus, Cor Hollestelle, Johny Holle- stelle, Henk Houtekamer, Arie Jongejan, Jaap Jongejan, Cees van Keulen, Arnold Koole, Jan de Nooyer, Berto de Marco, Cees Sonke, Peter van de Vliet en Piet de Vrieze. Het wordt een lichtwedstrijd die om 7 uur begint. In het kader vain het oefenpro gramma speelt „S.K. Beveren" regel matig tegen lager geklasseerde clubs. Reeds jarenlang bestaan er nauwe contacten tussen beide clubs. Vanaf 1959 tot 1964 nam „S.K. Beveren" elk jaar deel aan het Internationale voet baltoernooi dat „Kloetinge" traditie getrouw nu al vanaf 1959 telkens op tweede pinksterdag houdit. „S.K. Beveren" heeft dit toernooi driemaal gewonnen. In de prijzenkast van de Belgische club kan men dan ook het vaantje van „Kloetinge" aan treffen naast dat van „Aniderlecht" „Standard-Luik", „Odense" en ande re befaamde clubs. Diverse spelers van „S.K, Beveren" die nu een reputatie genieten, zoals Freddy Buijl, Jean Janssens en Ro bert Rogiers kwamen meerdere ma' len in Kloetinge binnen de lijnen. Ook Wilfried van Moer die van „S.K. Beveren" overging naar „Standard Luik" en daar furore maakt, speelde vijf keer in het internationale toer nooi in Kloetinge. De laatste jaren is „S.K. Beveren" geen vaste deelne mer meer aan het Kloetingse toer nooi maar de vriendschapsbanden tussen de Belgische en Zeeuwse club bleven intact. Vorig jaar werden de b-junioren van „Kloetinge" die het kampioenschap behaalden, uitgeno digd om in Beveren-Waas te komen spelen. In nauwe samenwerking met „Kloe tinge" dat vele contacten in het bui tenland heeft kwamen voor „S.K. Beveren" ook diverse trips buiten de landsgrenzen tot stand. De Belgen die in 1964 nog in de derde nationale afdeling speelden maar nu opgeklommen zijn tot de eredivisie ontbreekt het momenteel niet aan belangstelling uit het bui tenland. In het komende jaar staat (Van onze korfbalmedewerker) (EHNEbZEN In de Zeeuwse mikro korfbalcompetitie vormde het duel tussen Ondo 1 en Zuidwesters 1 de hoofdschotel. Het is een boeiend treffen geworden tussen twee ploe gen die elkaar weinig toegaven. Beide ploegen lieten goed korfbal zien. Bovendien was het geen forse wedstrijd, want scheidsrechter Mar- teyn moest slechts twee strafworpen toekennen. Ondo begon goed. Het veroverde al snel een 2-0 voor- sprong. Doordat bij Ondo het dames viertal beduidend minder is, kon Zuidwesters door hun damesviertal druk uitoefenen en de nodige kan sen scheppen. Zuidwesters bewees ook daar wel raad mee te weten en haalde Ondo al gauw in. Ondo liet zich niet zonder meer terugwijzen, maar uiteindelijk be haalde Zuidwesters een verdiende 9-12 zeee. In de eerste klas B was Swift 3 een stuk sterker dan Storm vogels en de 2-7 overwinning voor de Middelburgers was een normaal ge volg hiervan. In de tweede klas A kwam Blauw Wit 1 nog niet goed uit de verf Tegen Zuidwesters 2 on dervond het onverwachte tegenstand. Her haaide met 4-2 wei beide pun ten binnen maar erg overtuigend was het niet. In de tweede klas B viel het optreden van Togo 3 op. Olympic, dat in de veldcompetitie ook al een moeilijke periode door maakt kon ook nu niet in zijn ritme komen en verloor met de forse cij fers 8-3. TOP 1 stelde zeer teleur. De ploeg uit Arnemuiden wist an ders door enthousiasme veel te be reiken, maar tegen Swift 5 moest mec een kleine 5-4 nederlaag genoe gen worden genomen. In de derde klas B wist ook Swift 6 te winnen. Tegen FVI. 2 werd het een kleine uitslag, maar de 1-2 score was vol doende voor beide punten. De Mid delburgse vereniging Swift was toch nogal succesvol, want alle ploegen, ook bij de adspiranten, wisten te winnen. dan ook een trip op het programma' naar Zuid-Azië en Australië. Uiter aard vinden wij het bijzonder leuk om in Beveren-Waas op bezoek te gaan", zegt Wim Roosdorp, die sinds 1964 de voorzittershamer hanteert bij „Kioeringe". „Wij koesteren geen enkele illusie en moesten normaal gesproken een nederlaag incasseren met duidelijke cijfers, maar dit neemt niet weg dat wij natuurlijk verbeten zullen vech ten voor een goed resultaat. Kijk, bij ons is het zo dat men het bijzonder op prijs stelt om naast de gewone competitie ook eens een vriendschap pelijke wedstrijd te spelen tegen een desnoods gerenommeerde tegenstan der. Als die dan nog uit het buiten land komt, houden wij er een gezel lig tripje aan over en het tegenbe zoek verloopt al even prettig. Zo kweekt men sfeer en homogeniteit in een vereniging. Natuurlijk kost dat organisatorisch veel tijd en je moet er je mensen voor hebben, maar die zijn er, dus doen wij het graag. Di verse uitstapjes hebben we al ge maakt naar België, Duitsland en Oos tenrijk en nu hebben wij ook een uitnodiging uit Engeland gekregen voor het paasweekeind. Onze activi teiten blijven hierbij niet beperkt want de jaarlijkse bazaar, loterij en feestavond zijn eveneens hoogtepun ten in ons verenigingsleven. Wij com bineren actieve sportbeoefening met gezonde ontspanning en bij ons werpt dit zijn vruchten af. Wjj willen niet beweren dat het allemaal daardoor komt, maar met 236 leden zijn wij toch de grootste zaterdagvoetbalclub in Zeeland. Dat geeft vertrouwen om op de ingeslagen weg voort te gaan." „Kloetinge" dat zes senioren- en zes juniorenteams in de competitie heeft is ai weer geruime tijd bezig om de organisatie rond te krijgen van het twaalfde internationale toernooi op tweede Pinksterdag. Men begon in 1959 om vier clubs in dit tournooi te laten spelen, nu is dit aantal verdubbeld. Naast diverse buitenlandse teams zoals „S.K. Beveren" en „Puurs" (België) ,j „T.U.S. Hattingen", „T.U. S. Bredenscheid", „V.F.L. Bochum" (Duitsland) en het Franse militaire elftal „Arras" gaven ook „Vlissin- gen", „Middelburg", „Goes", „Arne muiden", „De Meeuwen" en „Veerse boys" onder andere, acte de présence op het Kloetingse toernooi, dat steeds veel publiek trekt. „Kloetinge" dat nu voor het twee de seizoen in de vierde klas speelt, heeft sinds een jaar de oud-Middel- buTg-speler Wim Groenewegen als trainer in dienst. „Een gelukkige greep", stelt voor zitter Roosdorp vast. „Het bestuur en de spelers staan unaniem achter Wim. Dit jaar komt het er wellicht nog niet uit, maar in de toekomst zullen de resultaten niet uitblijven." Het elftal van de vierdeklasser Kloetinge, met uiterst links staande voorzitter Wim Roosdorp en rechts trainer Wim Groenewegen. (Van onze sportredactie) AXEL Richard Bukacki, de wielerprof uit Axel, staat voor een belangrijk seizoen. Een seizoen, dat hem een doorbraak naar de top van de Nederlandse wielerelite moet bezorgen. De Zeeuwsch-Vlaming heeft vorig jaar laten zien dat hij te midden der vedetten tot heel wat in staat is. Tijdens de eerste dagen van de Ronde van Spanje droeg hij de groene trui als leider in het puntenklassement. En eerlijk ge zegd, wie had er tot op dat moment op internationaal niveau ooit gehoord van de stevig gebouwde Axelse coureur? De Nederlandse landelijke persmedia negeerden hem omdat men in de veronderstel ling verkeerde dat Bukacki een Belg was. De Belgische kranten wa ren het dan ook die het talent Bukacki ontdekten via zijn scherpe sprints in de Ronde van Spanje. Domme pech gaf de bij een Belgi sche firma fietsende Bukacki niet de gelegenheid zijn trui in de „Vuelta" te verdedigen. Een darmstoornis door het vreemde eten, was er de oorzaak van dat de Zeeuw na een week naar huis moest. Gedesillusio neerd natuurlijk, maar een voordeel had het hem toch opgeleverd: de aandacht van de Nederlandse spon sor. Bukacki start het volgend sei zoen in de trui van Caballero, waar hij via bemiddeling van Piet Rent meester uit Yerseke, en Arj aan de Schipper terecht kwam. Richard Bukacki is blij met de kans die hij nu krijgt. Hij heeft er deze winter hard aan getrokken om in optimale vorm te kunnen beginnen. Elke dag was hij in het Axelse Bos te vinden waar hij driftig aan zijn conditie schaafde. Twee, drie keer per week sloot hij zich aan bij de judo'ers van Staf de Moor, om de soepelheid van de ledematen te onderhouden. En een paar maal beproefde hij zijn souplesse op de piste. Bukacki, die via volkskoersen tot het echte wielrennen is gekomen: „Ik weet nog niet hoe het program- (Van onze atletiekmedewerker) LAARNE (B.) In de Belgische plaats Laarne hield de atletiekclub Gantoise uit Gent voor de 43e keer de grote prijs M. de Booser. Op het drassige parcours verschenen bijna 400 atleten verdeeld over de catego rieën pupillen, miniemen, cadetten, scholieren, junioren en senioren aan de start. Bij de senioren, die deze keer 8500 meter dienden af te leggen, beheersten na half koers Armand Dobbelaere van Standard Gent en Piet Vonck van Atletiekclub Hulst de wedstrijd. De Belg, die vorig jaar tijdens de Vlissingse boulevardloop door Vonck was verslagen, zag thans in z(jn eigen omgeving de kans schoon om revanche te nemen. Met een verschil van ongeveer 50 meter wist hij de Zeeuwsch-Vla- ming achter zich te houden. Armand Dobbelaere legde de afstand af in 27 min. 42,4 sec. Mannen als R. Vergauwen en G. Hillaert van Gan toise finishten deze keer na Vonck. De clubgenoten van Vonck, W. van Houte en R. van Zee, wisten zich respectievelijk als vijftiende en 28ste te klasseren. Voor de clubprijs kwam de atletiekvereniging Hulst deze keer niet in aanmerking, aangezien deze club slechts met drie senioren aan de wedstrijd deelnam, en dit maal punten werden toegekend aan de eerste vijf aankomenden van elke club. Bij de junioren zegevierde de be kende Belgische atleet Erie de Beek van Gantoise. A. Bours en J. Ha- zenvoet van Atletiekclub Hulst fi nishten hier als eervolle vierde en negende. J. de Pree van Merksem wist bij de scholieren te zegevieren. Hier behaalden A. Schout en Jo Vonck van Atletiekclub Hulst res pectievelijk een tiende en dertiende plaats. Temidden van een zestigtal van start gegane atleten behaalde Jo Schout in de categorie cadetten zijn eerste overwinning van het nieuwe jaar. Hij liet A. Maas, die tweede werd, 300 meter achter zich. Zijn clubgenoot E. Martens eindigde als 28ste. Bij de miniemen zorgden J. Kayser, L. Hoefnagels en W. Landsman voor respectievelijk een zesde, een elfde en een vijftiende plaats. DEN HAAG (A.N.P.) De loting voor de derde ronde van de KNVB- beker wordt zondag 11 januari na afloop van de ontmoeting Vitesse- Ajax in de bestuurskamer van het Vitessestadion in Arnhem gehouden. ma van Caballero er uit ziet voor het komend seizoen. Aan het einde van deze week hebben wij bij Gerrit Schulte in Den Bosch een bijeen komst van alle renners. Daar zal het allemaal wel bekendgemaakt wor den. Het is ook nog niet zeker of wij in een trainingskamp gaan. Is dat wel het geval dan zullen we in februari waarschijnlijk een paar koersen in Zuid-Frankrijk rijden. Gebeurt het niet dan wordt de Om loop van het Volk op 28 februari de eerste klassieker, die wij doen". Een groot voordeel van Caballero is voor Richard Bukacki, dat hij in het komende seizoen grote koersen als Parijs-Nice kan rijden. Bukacki: „Bij de Belgische firma waar ik ge reden heb, konden we nooit ergens naar toe. De deelname aan de Ron de van Spanje was een grote uitzon dering. Ze zijn wel naar Parijs Tours geweest, maar toen mocht ik niet mee omdat ik ai een contract voor Caballero had getekend". De 23-jarige Axèlse prof zit nu sinds zijn vijftiende jaar op de race fiets. Na zijn aspirantentijd koerste hij twee jaar bij de nieuwelingen, en drie en een half jaar bij de ama teurs. In 1968 nadat hij leider was in een klassement van Het Volk over tien koersen in België, kreeg hij plot seling een aanbod van de directeur van de Pullover Centrale Novy om over te gaan naar de gelederen der beroeps. Buckacki: „Ineens na een koers kwam de directeur van die maatschappij naar me toe 0m te vragen of ik bij zijn ploeg wilde ko men. De voorwaarden waren goed. Dus ik heb het maar gedaan". (Van onze sportmedewerker) BERGEN OP ZOOM In de vei linghal te Bergen op Zoom heeft Seolto uit Zevenbergen het derde zaalvoetbaitoernooi gehouden voor tien clubs uitkomende in de zater- dagcompetitie. Bekerhouder Krab- bendijke drong ook nu in de finale door, maar doelwachter Van der Steen verdedigde zo subliem, dat Krabbendijke niet tot scoren kon komen. Door een treffer van Klem jan ging de verdiende overwinning en de wisselbeker naar Heerjans- dam. Het was een sportief en ge zellig toernooi waarvoor een ver heugende belangstelling bestond. Niettegenstaande de tegelvloer werd geen enkele speler geblesseerd. Bondsafgevaardigde de heer Klein uit Rilland-Bath reikte de prij zen uit. WN uit Klundert kreeg de prijs voor de sportiefste ploeg en Van der Steen de prijs als de minst gepasseerde doelman. Uitslagen: Seolto (Zevenbergen) - Oranje Wit (Dordrecht) 3—2; ONI ('s-Gravenmoer) - Krabbendijke 01; DSO (Zoetermeer) - Seolto 01; Oranje Wit - O 31; DSO - Krabbendijke 14; Seolto - 3— 1; Krabbendijke - Oranje Wit 4—2; ONI - DSO 03; Krabbendijke-Seol- to 20; Oranje Wit - DSO 2—0. Eindstand groep A: 1 Krabbendij ke 8 punten, 2 Seolto 6 punten, 3 Oranje Wit 4 punten, 4 DSO 2 pun ten, 5 ONI 0 pnt. Groep B: VVN (Klundert) - Ril- landia (Rilland Bath) 01; Zwa- luwse Boys (Lage-Zwaluwe) - Heer- jansdam 02; AZVV (Axel)-VVN 1—1; Rillandia - Zwal. Boys 2—0; AZVV - Heerjansdam 1—4; Zwal. Boys - VVN 3—1; Heerjansdam - Rillandia 2—2; Zwal. Boys-AZVV 22; Heerjansdam - VVN 50; Ril landia - AZVV 2—1. Eindstand groep B: 1 Heerjansdam 7 punten, 2 Rillandia 7 punten, 3 Zwal. Boys 3 punten, 4 AZVV 2 punten, 5 VVN 1 punt. Door het beter benutten van strafschoppen kwam Heerjansdam in de finale. Finalepartijen: Krabbendijke - Heerjansdam 01; Rillandia-Seolto 20. Eindstand: 1 Heerjansdam, 2 Krabbendijke, 3 Rillandia, 4 Seolto. Richard Bukacki: „Ais het een beetje lukt, wil ik later een textielzaak be ginnen". (Van onze wielersportmedewerker) BRESKENS Wim du Bois, die in zijn eerste jaar als beroepsren ner bijzonder veel tegenslag had maar vorig seizoen een fraaie come back vierde, heeft zich verloofd met mejuffrouw Paula Donze uit Bres- kens. Du Bois, die dit jaar voor „Mars-Flandria zal uitkomen, hoopt in het komende voorjaar volledig fit aan de start te komen. Momenteel ondervindt hij nog wat last van een valpartij in één der laatste koersen van het vorige seizoen. Tevens blesseerde Du Bois zich enige tijd geleden aan één van zijn voeten tijdens werkzaamheden op de boerderij van zijn vader in Zuid- zande. Ook deze blessure is nog ge voelig. Overigens ziet Du Bois het nieuwe seizoen met gematigd opti misme tegemoet. „In de kermis- koersen heb ik vorig jaar goede re sultaten bereikt, maar in het grote werk moet ik natuurlijk mijn waar de nog bewijzen. Nu ik in een ge renommeerde ploeg zit is de kans op een paar successen in de klas siekers in ieder geval groter dan vorig jaar toen ik op geen steun van ploegmaats kon rekenen." Bukacki, die in de Ronde van Spanje rappe mannen als de Belg Steemans, de Brit Wight en de late re wereldkampioen Harm Ottenbros zijn hielen in de eindsprint liet zien, wil bij Caballero schitteren in de klassiekers. „Ik hoop in een paar klassiekers bij de eerste drie te kun nen rijden", zegt Richard Bukacki. „Of misschien wel een klassieker winnen. Maar daar durf ik nog niet aan te denken. Dat komt wel op het moment als het eenmaal zover is". De Zeeuw heeft een groot voor beeld in de wielrennerij, wiens car rière hij enorm bewondert. „Rik van Looy is voor mij de grootste coureur van allemaal. Wat die heeft gepres teerd in zijn wielerloopbaan is bij het ongelooflijke af", aldus Bukacki. Mochten de zaken goed gaan bij Caballero, dan heeft Bukacki zijn toekomstplannen voor de jaren dat hij gestopt is met fietsen nu al klaar „Als het een beetje lukt, dan wil ik later een textielzaak beginnen. Voor die branche voel ik wel wat. Mis schien open ik dan een zaak in Axel, of misschien ook wel in België. Het ligt er maar aan waar ik op dat moment woon. DEN HAAG (A.N.P.) De KNVB heeft voor zondag 11 januari, als er bekerwedstrijden op het programma staan, twee competitiewedstrijden vastgesteld. Voor de eerste divisie wordt de ontmoeting Heracles-BIauw Wit en voor de tweede divisie Lim- burgia - Baronie gespeeld. (Van onze dammedewerker) TERNEUZEN Houmes uit West- kapelle hoekte in de eerste klas dam kampioenschappen zijn eerste over winning in deze competitie en dan nog wel tegen zijn clubgenoot en leider Maranus. Een verrassende uitslag en sportief resultaat van Houmes om de vóór zaterdag nog steeds ongeslagen leider een eerste nederlaag toe te brengen. Overigens staat Maranus nog ruimschoots aan de leiding met 14 punten, maar bij iedere verdere misstap zullen onge twijfeld andere spelers trachten op gelijke hoogte te komen. Heydra bij voorbeeld met nog een inhaalpartij en slechts 1 verliespunt meer dan Maranus, terwijl Baayens uit Arne muiden en de goed spelende De Wild uit Zierikzee, die beiden hun partij wonnen, blijven volgen met> 11 pun ten. Bovendien heeft Versluis niet ge profiteerd van het verlies van Mara nus om gelijk te komen. In zijn laat ste twee partijen heeft hij slechts één punt behaald remise tegen Scherp terwij] De Wild een fraaie zege op hem boekte, zodat Versluis nu nog tweede staat met 12 punten en derhalve enigszins is teruggeval len. De enige en belangrijke inhaalpar tij in de hoofdklas tussen Jan Blom en Riesenkamp werd door eerstge noemde gewonnen, zodat Blom nu alleen aan de leiding staat met 11 punten. Uitslagen: M. Quakkelaar - Hol lestelle 02, Scherp - Versluis 11, Koppejam - Francke 20, Houmes - Maranus 20, Hollestelle - Baayens 02, Virake - Scherp 02, De Wild- Versluis 20. 1. J. A. Maranus 9 6 2 1 14 2. M. P. Versluis 9 4 4 1 12 3. W. Heydra 8 4 3 1 11 4. J. Baayens 9 4 3 2 11 5. M. de Wiid 6. C. J. Hollestelle 7. J. Huigens 8. W. Koppejan 9. O. Scherpe 10. J. Houmes 11 A. Francke 12. M. Quakkelaar 13. W. Lievense 14. I. Virrke 11 10 9 8 8 7 6 5 4 2 INSCHRIJFFORMULIER STEM-CROSS Naam en voorletters Adres Woonplaats Geboortedatum Man/Vrouw (doorhalen wat niet van toepassing is). Komt uit voor Individueel •fc Schooi Te Vereniging Te K.P.J.-afdeling Wil deelnemen/prestatieloop, in categorie 1.2-3.4-5-6 (wat niet van toepassing is, doorkruisen). Inschrijfgeld is voldaan contant bij inschrjjving/per giro. (Doorhhalen wat niet van toepassing is).

de Stem | 1970 | | pagina 25