f t mmwh Zalei Sas i bijna Spalt Elke Mars wikkel is leent voor ons jonge schaatstalent medewerker administratieve organisatie (S.ED.) twoko sk t f f Griepje? Drukke nieuwjaar receptie Sas van leer nu vliegen KING AIR SERVICES N.J. Schulte AANKOMEND ARBEIDSANALIST ccfp geen spreekuur KINDERTABLETTEN Sesar van Helsland- v. d. Poele Weg met pukkels en mee-eters DDD - v «Jm Werkt snel en afdoende. Ijsbaan in Zaand is verlicht Bijeenkomsten van vrouwengilde in Avond schietin; in Kwadendai Prijskaart in g in Zaamslag DE STEM VAN DINSDAG 6 JANUARI 1970 Op taterdag 10 januari a.s. hopen onze lieve ouders ALBERT BOGAART en MARIE BOGAART-SERRARENS de dag te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwe lijk traden. Ter gelegenheid hiervan wordt om 15.00 uur een H. Mis opgedragen in de kerk van de H. Martinus te Groe nendijk. Gelegenheid tot feliciteren van 16.30-18.00 uur in „Ho tel van Leuven" teiKloosterzande. Walsoorden, Walsoordensestraat 11. De kinderen. Karei en Ellen Gerard en Ria Wilfried Marita Heden overleed geheel onverwacht, voorzien van de laatste Genademiddelen der H. Kerk, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa MARTINUS FRANCISCUS SCHOENMAKERS echtgenoot van Maria Johanna Bastiaansen op de leeftijd van 68 jaar. M. J. Schoenmakers-Bastiaansen A. D. Schoenmakers J. Schoenmakers-Herrijgers H. M. Schoenmakers C. Schoenmakers-Sweep L. M. A. Volders-Schoenmakers M. Volders en kleinkinderen TJlvenhout, 4 januari 1970. Dorpstraat 117. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St.-Laurens-ziekenhuis te Breda, bezoek van 16.00 tot 17.00 uur. Woensdag is er een H. Mis ter intentie van de overledene om 19.15 uur in de parochiekerk van de H. Laurentius, Dorpstraat te Ulvenhout. De Eucharistieviering, waartoe u wordt uitgeno digd, zal plaats hebben op donderdag 8 januari om 10.00 uur in voornoemde kerk. Hierna zal de begrafenis geschieden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in café De Jong, t.o. de kerk. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in Huize „De Blaauwe Hoeve" te Hulst, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, in de leeftijd van 80 jaar, onze geliefde en zorgzame echtge noot, vader, schoonvader, grootvader, overgroot vader, broer, oom en neef, de heer LOUIS TAELMAN echtgenoot van mevrouw Leonie Bernaerd Wij bevelen de ziel van onze overledene in uw gebeden aan. Hulst: L. Taelman-Bernaerd Hulst: J. Taelman Westdorpe: M. d'Herdt-Taelman J. d'Herdt en kinderen Rotterdam: A. Bakker-Taelman P. Bakker en kinderen St.-Jansteen: P. Taelman M. Taelman-de Suret en kinderen Westdorpe: L. Taelman M. Taelman-Janssens Hulst: A. Roeland-Taelman L. Roeland en kind. De familie Taelman De familie Bernaerd. Hulst, 4 januari 1970. Huize „De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaats hebben op woensdag 7 ja nuari a.s. om 10 uur in de kapel van Huize „De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst Huize „De Blaauwe Hoeve" om 9.45 uur. Dinsdagavond om 7 uur eucharistieviering in bo vengenoemde kapel. Zij. die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 3 januari is te Utrecht op 74-jarige leeftijd overleden, na een lang en moedig gedragen lij den, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder IDA CORNELIA HUBERDINA SNELS echtgenote van Johannes Petrus Jacobus Luyten Bergen op Zoom: J. P. J. Luyten Utrecht: J. A. F. M. Luyten Breda: F. M. Luyten C. P. M. Luyten-Bertens Barend-Jan Eveline. Bergen op Zoom, 6 januari 1970. Bolwerk-Zuid 50. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de crematie heden in alle stilte plaatsgevonden in het Crematorium „Ockenburgh", Den Haag- Loosduinen. Na een langdurig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, schoon moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante, mevrouw CLARA MARIA PLASSCHAERT echtgenote van de heer Charles Louis Raes geboren te Watervliet op 30 mei 1894 en overle den te Hulst op 2 januari 1970. Voorzien van de H. Sacramenten der zieken. Wij bevelen onze dierbare overledene in uw ge beden aan. Hulst: C. L. Raes Stouffville (Canada): Joseph Raes en kinderen Stouffville (Canada): Marcel Raes, echtgenote en kinderen Sarnia (Canada): Gerard Raes, echtgenote en kinderen Charlton (Canada): Agnes Arts-Raes, echtgenoot en en kinderen Familie Plasschaert Familie Raes. Hulst, 2 januari 1970. Steensedijk 13. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op woens dag 7 januari a.s. des voormiddags om 10 uur, in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst aan het St.-Liduina-ziekenhuis te Hulst, ingang Tabakstraat, om 9.30 uur. Eucharistieviering dinsdagavond om 7.30 uur in de Basiliek. DE HEER A. LIJS Prinses Margrietstraat 2 te Bergen op Zoom herdenkt donderdag 8 januari a.s. de dag dat hij 25 jaar in dienst is van het ziekenfonds O.Z. Bij deze gelegenheid biedt het be stuur van het ziekenfonds de zilve ren jubilaris een receptie aan welke wordt gehouden in hotel „De Schel de", Antwerpsestraat 56 te Bergen op Zoom van 16.30-17.30 uur. Raad van Toezicht, Bestuur, Directie en Perso neel van de Coöperatieve Handelsvereniging van de N.C.B. G.A. te Veghel geven met groot leedwezen kennis van het plotseling overlijden op 66-jarige leeftijd van de weledele heer G. W. MOONEN voorzitter van het bestuur van de vereniging sinds 1941. De gedachtenis aan zijn innemende en gave per soonlijkheid zal in onze dankbare herinnering blijven voortleven Raad van Toezicht, Bestuur, Directie en Personeel C.H.V. Veghel, zaterdag 3 januari 1970. Op woensdag 7 januari a.s. zal om 11.00 uur de plechtige Requiemmis worden opgedragen in de parochiekerk van de H. Antonius Abt, Dennen straat te Nijmegen, waarna de begrafenis volgt op het R.-K. Kerkhof, aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de pastorie, Dennenstraat 121. Dankbetuiging Daar het ons niet moge lijk is om eenieder per soonlijk te danken voor de blijken van deelne ming, die wij mochten on dervinden bij het overlij- DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij onze oprechte dank aan allen die tijdens ziekte en het overlijden van onze man, vader en grootvader met ons hebben meegeleefd. Ook dank aan H.H. Geestelijken, doktoren, zuster Magina en alle personeel van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Familie Crombeen Stoppeldijk, januari 1970. bij de rijkserkende vliegschool van VLIEGVELD S E P P E woensdag 7 januari om 20.00 uur begint weer een nieuwe theoretische cursus voor de opleiding tot sportvlieger. Als u nu leert vliegen kunt u straks, als het zomer is, het brevet bezitten en zélf met uw gezin en kennissen vluchten ondernemen Kosten theoretische cursus 140, inclusief theoriemateriaal en proefles. Wie vliegt krijgt een andere kijk op de wereld Op zaterdag 10 januari a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders JOZEYF MOENS en JULIA VAN RAEMDONCK him gouden huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Clinge, januari 1970. Molenstraat 99 Gelegenheid tot feliciteren van 16.30 uur tot 18.00 uur in de zaal St.-Cecilia bij J. de Vilder te Clinge. INTERNIST OOSTBURG houdt wo. 7 jan. N.V. BIERBROUWERIJ DE DRIE HOEFIJZERS Binnen het kader van een op te zetten bedrijfsbureau zoeken wij een Tot zijn taak zal in eerste instantie behoren: het stellen van normen het signaleren van afwijkingen in het produktieproces terwijl hij daarnaast rendementsberekeningen zal moeten maken en de gegevens voor de planning zal moeten verwerken ook de administratie behorend bij bovengenoemde taken, zal tot zijn werktaak behoren. Wij zoeken voor deze funktie een medewerker van U.T.S.- niveau bij voorkeur met ervaring in een soortgelijk be drijf. Voor zijn verdere opleiding zal het bedrijf zorgdragen. den van onze innig gelief de vrouw, moeder en grootmoeder LEONIA BEUGELS betuigen wij langs deze weg onze welgemeende en hartelijke dank. Bijzonder dank aan H.H. Geestelijken, dokter Ey- sink en buurtbewoners. Fam. de Witte Fam. Beugels Hulst, Mauritslaan 21. Openbare bekendmaking gemeente Hulst Verkiezing van de leden van de Provinciale Staten Niet lekker? Koortsig? Pijntje?... Wat extra zorg en liefde doet *1 ■wonderen. Maar zorg ook voor verantwoorde hulp: haal op tijd de dokter. En geef alvast zo'n Sinas- prilletje, zo'n vertrouwd prettig zuigtabletjc. Sinaspril is speciaal voor kinderen: bevat een stof die de gevoelige kindermaag beschermt en heeft een frisse limonadesmaak. Zo gaat Sinaspril er vlot in, zonder sputteren - en het helpt héél snel. ST.-JANSTEEN Herenkapsalon Wilhelminas traat 3 ST.-JANSTEEN wenst klanten, vrienden een voorsp. Nieuwjaar. OPROEPING De Griffier der Arrondis sementsrechtbank te Bre da, roept op, ingevolge be velschrift van de heer Pre sident van gemelde recht' bank d.d. 31 december 1969. PETRONELLA WILHEL- MINA ROVERS, zonder bekende woon- of verblijf plaats, om te verschijnen voor genoemde heer Presi dent in het Gerechtsge bouw aan de Kloosterlaan 46 te Breda, op woensdag 14 januari 1970 des voor middags om 11.00 uur, zulks ter fine van verzoe ning met haar echtgenoot WILHELMUS CORNELIS DAAMEN, wonende te Terheijden, die een ver zoekschrift tot echtschei ding, subsidiair scheiding van tafel en bed heeft in gediend. Breda, 31 december 1969 De Griffier der Rechtbank, voornoemd, Mr. R. P. E. Dahmen Door de Rechter-Commis- saris in het faillissement van de vennootschap onder firma G. A. van Aart, aan nemersbedrijf, gevestigd te Halsteren, en haar venno ten is bepaald, dat le. de indiening der schuldvorderingen moet plaatshebben op 2 maart 1970 bij on dergetekende. 2e de verificatievergade ring zal worden ge houden op dinsdag 17 maart 1970 te 10.30 uur v.m. in het Gerechts gebouw aan de Kloos terlaan 46 te Breda. Bergen op Zoom, 2 jan, '70 Stationsstraat 11 Mr. W. H. J. Ravens curator. P.S. De kansen op uitke ring voor concurrente cre diteuren in dit faillisse- Iment zijn nihil. U hoeft niet meer te lijden aan die lelij ke huidmisère. DDDheftdirektdejeukop. J Zo komt u niet in de ver leiding- om door krabben de narigheid nog te ver ergeren. DDD - met 5 anti septische bestanddelen - desinfecteert. En bestrijdt de bacteriën diep in de. huid. DDD snelwerkende wetenschappelijke prepa-1 raten maken uw huid weer gaaf en gezond.., voel maar en kijk maar. lotion* crème «ze^p-poeder De burgemeester van Hulst brengt ingevolge artikel G5, tweede lid, der Kieswet ter openbare kennis 1. Op dinsdag 3 februari 1970 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van provinciale staten van Zeeland plaatshebben. Op die dag kunnen van des voormiddags 9 tot des namiddags 5 uur bij de voorzitter van het hoofdstem bureau voor de kieskring VII (Hulst) of bij het door hem aangewezen lid van het hoofdstembureau, ter ge meentesecretarie van Hulst, waar dit hoofdstembureau is gevestigd, lijsten van kandidaten (model G5) worden ingeleverd. 3. Iedere lijst moet worden ondertekend door ten minste vijfentwintig kiezers, die binnen de kieskring, waarvoor die lijst geldt, kiesgerechtigd zijn voor de verkiezing van provinciale staten. 4. Bij de inlevering van de lijst moet ten aanzien van de ondertekenaar, die niet is opgenomen in het kie- zersregister der gemeente, waar het hoofdstembureau is gevestigd, een door de burgemeester van de desbe treffende gemeente afgegeven verklaring worden overlegd, dat die ondertekenaar is opgenomen in het kiezersregister van zijn gemeente. 5. Een kiezer mag niet meer dan één lijst onder- teken en 6. De namen der kandidaten moeten op de lijst wor den geplaatst in de volgorde, waarin de onderteke naars aan h?n de voorkeur geven. 7. Op dezelfde lijst mogen de namen van ten hoogste twintig kandidaten worden geplaatst. 8. De naam van eenzelfde kandidaat mag niet voor komen op meer dan één van de lijsten, welke bij de voorzitter van eenzelfde hoofdstembureau zijn inge leverd. 9. De kandidaten moeten op de lijst worden vermeld met naam, voorletters (welke geheel of ten dele door de voornamen mogen worden vervangen), jaar en da tum van geboorte, alsmede woonplaats en adres. Na dere aanduidingen van de naam, mits op de gebruike lijke wijze afgekort, alsmede afkortingen van we tenschappelijke titels, mogen aan de naam worden toe gevoegd. 10. Gehuwde vrouwen of weduwen moeten op de lijst worden vermeld, hetzij met de naam van haar echt genoot of overleden echtgenoot, onder toevoeging van haar eigen naam, voorafgegaan door het woord „ge boren" of een afkorting van dit woord, hetzij met haar eigen naam, gevolgd door de woorden „echtgenote van" of „weduwe van" of een afkorting van deze woorden en de naam van haar echtgenoot of overleden echtgenoot Aan de naam van een ongehuwde vrouw wordt het woord „mejuffrouw" of een afkorting van dit woord toegevoegd, tenzij het betreft een vrouwe lijke kandidaat met een adellijke titel of predikaat. Aan de naam van een ongehuwde vrouw, wier huwe lijk door echtscheiding is ontbonden, mag, m plaats van het woord „mejuffrouw" of een afkorting daar, van, het woord „mevrouw" of een afkorting daarvan worden toegevoegd. 11 Bij de lijst moet worden overgelegd een schrifte lijke verklaring (model G 12) van iedere daarop voor komende kandidaat, dat hij bewilligt in zijn kandidaat stelling op deze lijst. Een dergelijke verklaring kan niet worden ingetrokken. 12 Indien de kandidaat zich buiten het rijk m Europa bevindt, is de onder 11 bedoelde verklaring niet aan enig formulier gebonden en kan zij ook telegrafisch worden gedaan. 13. Op de lijst van kandidaten kunnen de onderteke naars schriftelijk een gemachtigde en desgewenst diens plaatsvervanger aanwijzen, bevoegd tot het verbinden van de lijst. Lijsten, ingediend in eenzelfde kieskring, kunnen niet worden verbonden. 14. Indien degene die de lijst inlevert daartoe gemach tigd is, kan hij boven de lijst van kandidaten de naam of aanduiding van de desbetreffende politieke groepe ring plaatsen In verband hiermede moet de bedoelde machtiging (Model G2-2) worden overgelegd alsmede een door de voorzitter van het centraal stembureau af gegeven bewijs van registratie (Model G13) van de naam of aanduiding der politieke groepering. 15. De inlevering van de lijst moet persoonlijk ge schieden door een kiezer, bevoegd tot deelneming aan de verkiezing binnen de onder 2 genoemde kieskring. De kandidaten kunnen bij de inlevering tegenwoordig zijn. 16. Indien de kiezer, bedoeld onder 15, niet is opgeno men in het kiezersregister der gemeente waar het hoofdstembureau is gevestigd, moet hij tevens een verklaring overleggen van de burgemeester der ge meente, waar hij in het kiezersregister is opgenomen, dat hij bevoegd is tot deelneming aan de verkiezing binnen de kieskring. 17. Indien het een lijst van een politieke groepering betreft, waarvan geen lid zitting heeft in provinciale staten, moet een verklaring worden overgelegd waar uit blijkt dat op naam van één der ondertekenaars van de lijst of op naam van de gemachtigde 250, in de kas der provincie is gestort. (Model G 15) 18. De tot invulling bestemde formulieren voor de lijs ten van kandidaten (Model G 5). voor de schriftelijke verklaring, genoemd onder 11 (Model G 12) en voor de machtiging, bedoeld onder 14 (Model G2-2) zijn van heden tot en met de dag der kandidaatstelling ter se cretarie der gemeente Hulst kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. Stien Kaiser Kees Verkerk Ard Schenk Jan Bols De kampioenen van ou doen een beroep op u. \foor de kampioenen van morgen, De KNSB heeft geld nodig. Veel geld. Voor onze jonge schaatsenrijders en schaatsenrijdsters. Want als wij straks met wedstrijdschaatsen stoppen, moeten zij klaar staan om ervoor te zorgen dat Nederland in een van zijn weinige topsporten blijft meetellen. Daarom zijn wij geweldig blij dat de Schaatsbond de Mars chocoladefabrieken bereid heeft gevonden een Er is ook nog een andere manier om de KNSB te steunen. Koop auto-stickers hij uw sigaren winkelier en bij de leden van de schaats verenigingen. Ze kosten 1 galden. nationale aktie te gaan voeren. Voor elke Mars wikkel die de Schaatsbond van u ontvangt, betaalt Mars 1 cent voor de meest moderne training en opleiding van onze toekomstige topschaatsers.* Wij vragen geen geld van u. Wij vragen uw Mars wikkels. Stuur ze op naar de KNSB, Postbus 7380, Amsterdam. De kampioenen van morgen zullen u daarvoor kunnen belonen met topprestaties. Deze aktie loopt tot 15 maart 1970. Alle wikkels die vóór die datum binnenkomen zullen door Mars worden gehonoreerd. Deze advertentie werd geplaatst in opdracht van de Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond, Amsterdam en aangeboden door Mars Verkoopmaatschappij N.V. te Veghel. Huist, 5 januari 1970 De burgemeester voornoemd, P. Molthoff Tweka, die in Europa behoort tot de belangrijkste producenten van modieuze badkleding en daarnaast in de sektoren damesbovenkleding (Tweka-Couture) en dames- en kinderpantalons een vooraanstaande positie inneemt, zal gaarne in kontakt komen met geïnteresseerden voor de funktie De groeiende omzet stelt steeds hogere eisen aan de ad ministratieve informatie. Dit maakt uitbreiding van het team leidinggevende administratieve medewerkers met een funktionaris van niveau (S.P.D. of vergevor derde studie) dan ook noodzake lijk. Hij zal als naaste medewerker van het Hoofd Administratie (met 50 adm. funktionarissen) in hoofdzaak worden belast met het zelfstandig ontwerpen, resp verbeteren en invoeren van adm. procedures. (Dit omvat mede: adviseren inzake aan schaffing en gebruik van kantoor machines en andere kantoor hulpmiddelen). Voor deze funktie wordt gedacht aan kandidaten van ca. 30 jaar met ruime administratieve ervaring. Enige kennis van administratieve automatisering wordt op prijs gesteld. Sollicitaties, of eventuele verzoeken om inlichtingen, worden gaarne tege moet gezien door het Hoofd Personeelszaken. N.V. Tweka. Mierloseweg 53, Geldrop, tel. 04903-4944. (Van een onzer verslaggi SAS VAN GENT Een z aantal inwoners van Sas maalcte zijn opwachting in meentehuis van Sas van - het voltallig college van bu ter en wethouders met he jaar geluk te wensen. Onder de bezoekers ware lend veel vertegenwoordiger: dernemingen, instellingen er gingen. Mogelijk met het oc komende gemeentelijke hei van 1 april a.s. was de nieuv ceptie een van de drukste laatste jaren. (Van onze corresponded Bestuursleden van de ijsve: 't Sluusje hebben onlangs e lichting aangebracht op de bij de Bosschekreek aan di van de gemeenten Axel, Voj de en Zaamslag. In deze gei heeft de vereniging ruim 20 Tijdens de vorstperiode eir jaar werden reeds plannen i voor het houden van wed maar de invallende dooi i jaarwisseling deed deze planr terlijk en figuurlijk in het wi len. (Van onze corresponden GOES Het bestuur van vrouwengilde in Goes heeft ari twee bijeenkomsten Donderdag houdt het vrou- zijn jaarlijkse ledenvergader dermeer zal een bestuursve: plaatsvinden. De dames Van Spelier zijn aan de beurt o treden, maar beiden hebben z kiesbaar gesteld. Na de vergadering zal de Van de Vijver uit Biervliet hand van dia's een lezing die is getiteld: Indrukken uit De vergadering wordt gehob hotel De Korenbeurs fen heg acht uur. Op donderdagavond 15 houdt dr. J. Tesink een lezii luchtverontreiniging. Deze vindt eveneens plaats in De beurs en begint om acht uur. Het bestuur van het vrouw heeft ook dit jaar weer een sieraden maken van kralen ge seerd. Docente is mejuffrouw ke. De eerste les is op woens januari. (Van onze correspondent] KWADENDAMME De boogvereniging Victoria hieli Doene in Kwadendamme eei ting op de liggende wippen. 27 schutters van 8 vereniging! ren tien prijzen beschikbaar. Uitslag van de eerste wip: vogel: Adri de Jonge van A. uit Kwadendamme; 1ste zijvo Daalman van A.D.L.M. uit K- damme; 2de zijvogel: P. Doei Victoria te Kwadendamme; 1 venkal: Jan Janse van Vios Heercnhoek; 2de bovenkal: Ja se; 1ste onderkal: L. Meyaai Edele Handboog uit Oudeland onderkal: O. Steenaert van V gang uit Kwadendamme, beid: sten bij loting; 1ste klep; Raas van Vooruitgang uit Ki damme; 2de klep: A. Clarij A.D.L.M. uit Kwadendamme klep: W. de Jonge van A.D.L Kwadendamme. Meeste kleir gels: L. Meyaard van Edele boog uit Oudelande, 7 stuks. De uitslag van de tweed' lste hoofdvogel: W. de Jong A.D.L.M. uit Kwadendamms hoofdvogel: H. A. Bakker van ria uit Kwadendamme; lste gel: M. Verbeek van Victor Kwadendamme; 2de zijvogt Steenaert van Vooruitgang uit' dendamme; 3de zij vogel: Jac veer van Edele Handboog uit lande; 4de zijvogel: D, Gey A.D.L.M. uit Kwadendamme kal: A. van 't Westeinde var L.M. uit Kwadendamme; 2di H. A. Bakker van Victoria uit dendamme; 3de kal: P Da; 4de kal: Dré Geys, beiden vai L.M. uit Kwadendamme. kleine vogels: F. Koens van Nostra uit Ovezande, 9 stuk; vliegende vogelprijs was voor Raas van Vooruitgang uit Kv damme. (Van onze correspondent ZAAMSLAG In hotel He, pen van Zeeland in Zaamslag een prijskaarting gehouden, f slag hiervan was: 1. D. B, uit Zaamslag; 2. G. van de t uit Zaamslag; 3. B. Bos uit 4. A. C. de Zeeuw uit Zaamsi J. de Jonge uit Zaamslag; Hamelink uit Zaamslag: 7 A. man uit Axel; 8. R. Lindhoi Axel.

de Stem | 1970 | | pagina 4