f f Ze vroegen een jongen van 18 namen 65* pientere medewerker ervaren en aankomende CHAUFFEURS f Is werken bij Philips Roosendaal interessant voor u? mannelijke en vrouwelijke medewerkers aktieve jonge meisjes aank. bedienden en bedienden PHILIPS vrachtwagen chauffeur We don't need A SECRETARY AMÜCOIN N.V. ÜAC. HERMANS Landbouwgarage C. Mulder SILOESTRAAT 14 Tel. 01196-494 of 292. Verbrugge De Meyer Terneuzen 4 DE STEM VAN MAANDAG 5 JANUARI 1970 4 Heden overleed zacht en kalm na een kort stondige ziekte in het Julianaziekenhuis te Ter- neuzen, voorzien van het Sacrament der zieken, onze geliefde broer, zwager en oom, CAESAR FLORENT VAN DEN EECKHOUT weduwnaar van mevrouw Leoiitma Paulina Raes, in leven oud-onderwijzer te Biervliet, op de leeftijd van 78 jaar. Familie van den Eeckhout Terneuzen, 2 januari 1970. Huize „De Blide". De gezongen uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 6 januari a.s. in de Triniteitskerk te Terneuzen om 14.30 uur. Samenkomst Huize De Blide om 14.00 uur. Gelegenheidsadres: Anna Bijnsstraat 13, Terneu- Heden overleed na een langdurig smartelijk ge dragen lijden, in het Academisch Ziekenhuis te Gent. mijn inniggeliefde vrouw en schoondochter onze zuster, behuwdzuster en tante, mevrouw CORNELIA JANNEKE DE RUIJSSCHER echtgenote van Johannes Bernard us Louwagie, geboren te Biervliet, 19 april 1928. Uit aller naam: Johan Louwagie Familie Louwagie Familie de Ruijsscher. Sluis, 3 januari 1970. Kapellestraat 29. De teraardebestelling heeft plaats op dinsdag 6 januari a.s. op de algemene begraafplaats te Sluis om 14 uur vanaf het sterfhuis. Heden overleed tot onze diepe droefheid, voor zien van de sacramenten der zieken onze lieve zuster, tante en oud-tante, mejuffrouw LEONIE DELPHINA THOMAES, in het Sint-Antonius-ziekenhuis te Oostburg, in de gezegende ouderdom van ruim 86 jaar. Oostburg, 2 januari 1970. Familie Thomaes Familie Temmerman. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 6 januari a.s. om tien uur in de kapel van het H. Antonius Gesticht te Oostburg, waar na begrafenis op het r.-k. kerkhof te Hoofd plaat. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze als zodanig te be schouwen. Algemene kennisgeving. Toch nog onverwacht overleed op oudejaars avond op de leeftijd van 69 jaren, voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk, mijn man. onze vader en grootvader CORNELIS LUDOVICUS MARIA SNEPVANGERS oud-direkteur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Breda. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van S. Th. M. J. Houx weduwnaar van C. M. F. J. Antonissen Breda: S. Th. M. J. Snepvangers-Houx Breda: A. M. F. C. Th. Jacobs-Snepvangers M. Th. Th. Jacobs Nicolette Terneuzen: S. F. C. M. van Wouwe- Snepvangers W. van Wouwe Marylte Raamsdonksveer: j. A. C. M. Foeken-Snepvangers Chr. G. Foeken. Breda, 31 december 1969. van Gentlaan 24. De plechtige eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben dinsdag 6 januari as., om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. H. Petrus en Paulus. Graaf Hendrik III laan, Breda, waarna de begrafenis op de r.-k. Begraafplaats .Zuylen". Maandag zal om 19.00 uur een H. Mis worden opgedragen voor zijn zielerust, in genoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 13.30 tot 14.00 uur ten huize „Joosen", Baronielaan 102. Breda. Geen bezoek aan huis. Na een kort ziekbed nam God tot zich, onze geliefde zoon, broer en oom PIET in de leeftijd van 17 jaar en 7 maanden. Lage Zwaluwe: Westkapelle: Lage Zwaluwe: Lage Zwaluwe: Dordrecht: Lage Zwaluwe: Lage Zwaluwe: J. v. d. Kreeke F. v. d. Kreeke-Oele W. Toutenhoofd J. Toutenhoofd-v. d. Kreeke en Wim C. v. d. Kreeke en verloofde A. C. v. d. Kreeke A. v. d. Kreeke-Lucas J. Ballaart N. Ballaart.v. d. Kreeke en Eddy R. v. d. Kreeke en verloofde M. v. d. Kreeke. Lage Zwaluwe, 3 januari 1970. Kon. Gust. Adolfstraat 35. De begrafenis zal plaats hebben op woensdag 7 januari om 14 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk te Lage Zwaluwe. ze mij. „Medewerker 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mijn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce-in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard- Niet verjaard. Fublikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame Biedt zich aan Brieven onder no. H 36720 bureau v.d. blad. Personeel gevraagd Chauffeurs gevraagd voor lijndiensten, tour- en ongere geld vervoer Fa. de Munck te Borsele. Tel 01105-551. Gevraagd Kok, of halfw. kok, of kookster. Rest. 'T Valken. Stationsplei 8. Breda. Tel. 600-85185. Te koop aangeboden Te koop een salonwagen, lang 12,5 meter, breed 2,60 meter Twee slaapkamers, woonka mer, keuken, _w.c. In zeer goe de conditie Caravanbedrijf Slaakweg 4, Heinkenszand. tel 01106-1659 Te koop 3 tour-caravans vanaf f 850,-. Caravanbedrijf Slaak weg 4. Heinkenszand Tel. 01106 - 1659 Te koop grote stacaravans vanaf 11 meter Caravanbe drijf, Slaakweg 4. Heinkens zand, Tel. 01106 1659 Goed idee voor uw Bont in ieder gevai kijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland Duizen den korte en '.ange Bontman tels tegen zeer aantrekkelijke lage betaalbare prijzen. Bont kopen is een zaak van vertrou wen. Een 3-jarig schriftelijk ga rantiecertificaat is dat ver trouwen waard. Meer waarborg voor bont Desgew zeer soe pele kredietservice. De Bont koning, Hoogstr. 97, R'dam. Zie de etalages. Vrijdagsavond tot 9 uur geopend Bij koop 2 treinretours vergoed. d' Antiekzolder. Antiek en cu riosa. Sander 24, Etten-Leur, 01608-2169. Ook 's avonds en 's zondags geopend. Te koop aangeb. 5 droogkap- pen, 4 stoelen verchroomd met leder bekleed. Permanentma chine 3 wasbakken, 2 werkta fels en een zitbank 3 plaatsen F Buys Korenbeursstr. 10, Bergen op Zoom. Tel. 3635. Viola heeft mooie mini panty nylons voor f 1,98 Viola Goes, (naast kunsthandel Florence). Huizen Ginneken. Degel, nieuwbouw gas-c.v., f. 56.000.. incl. BTW. V.d. Berg en Co., Makelaars i.o.g. Nwe Ginnekenstraat 43, Breda, tel 01600-24421. Geldleningen Iedereen een krediet tot f 3000 zonder borg direct te verkrij gen voor aanschaf van meube len en woningtextiel. Ook zij die gaan trouwen, en allen die dringend meubelen willen ko pen. Vraagt gratis folder met uitvoerige inlichtingen bij Postbus 1083. Rotterdam. Auto's Motoren Aangeboden V.W. bus van '65 weinig gelopen; tevens ge vraagd iemand voor onder houd bedrijfsgebouwen, bv. een timmerman, leeftijd min stens 25 jaar. Fa. De Muynck, Oostsingel 28 te Borssele. tel. 01105-551. Auto kopen en auto Inruilen? Belcrumgarage BTeda. Voor al uw reparatie, plaat- en spuitwerk of service-beur ten. Belcrumgarage Breda. Bezoek onze permanente auto show. Belcrumgarage, Breda. In- en verkoop van betrouwba re gebruikte auto's. Belcrum garage. Min. Kanstraat 16-20 Breda. Tel. 01600-39900, geo pend van 8 u. v.m. tot 10 u. n.m. Zondags van 1 tot 5 uur. Voor een betrouwbare gebruik te auto naar een betouwbaar adres. Belcrumgarage, Breda. Volledige garantie op onderde len en arbeidsloon. Belcrum garage Breda. Eigen assurantie- en financie ringskantoor. Belcrumgarage Breda. De grootste voorraad de aller grootste service. Belcrumgara ge, Breda. Alle merken en types steeds in voorraad. Belcrumgarage Breda. Geld tekort? Belcrumgarage Breda, financiert vlot. Belcrumgarage vraagt steeds aanrijdingvrlie auto's vanaf 1966 te koop. Min Kanstraat 16-20, Breda. Tel. 01600-39900. Vakantie Mobiele houten bungalows vanaf 7995,- Adria tourcara vans type 1970 3 ad 4-persoons vanaf 2968,- Holiday stacara vans met 2 slaapkamers reeds vanaf 6944,- Minster tourcara vans vanaf 3975,- Belmont stacaravans de nieuwe typen 1970 vanaf 7195,- Knuppe's Au tomobiel- en caravanbedrijf Baarleseweg 34a-b, Chaam (N.-Br.) Tel. 01619-248. Lessen 16 autorijlessen voor f 47,50. Vervolg- en losse lessen f 7,50 Fonkelnieuwe VW's. Voor ge slaagde leerlingen antl-slipcur- sur tegen speciaal tarief Au torijschool .De Centrale" Aan meldingsadressen: Bergen op Zoom, Huijbergsestraat 11, te lefoon 6132; Roosendaal Boule vard 113, tel 34097: Terneu zen. Dijkstraat 54, tel. 3394; Breda Haagdük 141 tel. 30168 Diversen Rimbacher Hyg. Artikelen zyn 3x getest, dus beter dan best. Vraag proefpakket 21 st. t 7,50 of 58 st f 22.50 Giro 1830531. Postex, postbus 4127. Rotter- Koop nu het modernste voor- Iichtingsboek „Standen" met 52 echte foto's en 8 doorsnee tekeningen. Dan bent u op sex- gebied meteen helemaal „bij", Stuur f 14,90 per brief of giro en u ontvangt „Standen" p.o. in discre+e verpakking. „Su per Cosmetics" afd. postorders Postbus 5249, Rotterdam, giro Schieting zondag 4 januari ln café „De Kroon" te St.-Jan- steen. Inleg f 4,25. Terug f 3,-. Soc. Kapellebrug. What we do need is a pleasant, well- educated young woman (25-45), who has enough office experience and commer cial initiative tot act as assisttant to the manager of our small American compa ny in, OOSTERHOUT. She should, of course, be an excellent typist, write English and take Dutch and English shortband faultlessly Good German would also be helpful. She should enjoy the atmosphere and infor mality of a smal. busy office. We offer a starting salary of 1200 guil ders per month and will help find a modern flat if necessary. Our working hours are normally from 9-5. Please write, to Heemskerckstraat 43, Den Haag, or phone 070- 64 28.20 during office hours. 01614-2906 after office hours ÏH"'|| till: rir i i Grote belangstelling voor onze nieuwe PRIJSSLAG-SUPER te OOST BURG, en een groeiend klantenaantal in onze SUPERMARKT te TERNEUZEN, zijr, er de oorzaak van, dat wij ons personeel in onze filialen op korte termijn willen uitbreiden met enkele: (die opgeleid willen worden tot de verantwoordelijke funktie van cassière) (die d.m.v. flink aanpakken en studeren, in ons bedrijf een goede toekomst willen opbouwen). Wij bieden: Een PRIMA salaris; Goede VOORUITZICHTEN, in een 3 weken vakantie per jaar; jong en modern bedrijf; Een prettige werksfeer; Reiskosten-vergoeding, waar nodig. Belangstellenden zijn welkom op onze te houden sollicitatie-avond, op maandag 5 januari a.s. van: 17.30 uur tot 19.00 uur: in hotel De Eenhoorn, Markt 1, Oostburg. 19.30 uur tot 21.00 uur: in hotel Pays-Bas, Nieuwstraat 13, Terneuzen. U kunt ook schriftelijk solliciteren of even bellen voor een afspraak. Ons adres is: JAC. HERMANS PRIJSSLAG N.V., t.a.v. afd. Personeels zaken, Blauwehandstraat 2, Bergen op Zoom, Telefoon 01640 - 6750. Wij zoeken een van 16 - 17 jaar. voor kantoor- en magazijnwerk. U.L.O. of soortgelijke opleiding gewenst. Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan: GEVRAAGD WEGENS KOMENDE UITBREIDINGEN INTERNATIONAAL WEGTRANSPORTBEDR1JF INDUSTRIEWEG 37 TELEFOON 01150-34 51 Het kan beslist de moeite waard zijn u eens te laten voorlichten over de mogelijkheden die er bij Philips Roosendaal voor u zijn. Waarschijnlijk openen zich geheel nieuwe toekomstmogelijkheden voor u, waar u nog geen weet van hebt Ons bedrijf te Roosendaal produceert lichtproduklen in vele variaties en afmetingen. En de vraag ernaar is nauwelijks bij te houden. Dat betekent, dat wij in de produktie-sector zowel in dag- als in ploegendienst behoefte hebben aan Naar een diploma vragen wij u niet. Handigheid en accuratesse zijn een eerste vereiste. De rest leert u gemakkelijk in het bedrijf. Het spreekt vanzelf, dat we u een goed salaris betalen (óók tijdens de inwerkperiode krijgt u volledig uitbetaald). De extra's maken het echter nog aantrekkelijker en op dat punt heeft Philips u wel het een en ander te bieden. Om eens iets te noemen: géén tarief- of uurloon, maar een vast maandsalaris uitstekende pensioen- en spaarregeling met speciale regeling voor de jeugd. Naast de 6% vakantietoeslag, een winstuitkering (in 1967 was dat 7%) en nog eens een kerstgratificatie studiekostenregeling niet alleen voor uzelf, maar ook voor studerende kinderen speciale jeugdcursussen voor jongens en meisjes in werktijd(i) en nog veel meer. Wij nodigen u uit er eens met ons over te komen praten. Ook al hebt u nog niet direct het plan te solliciteren. Iedere dag kunt u terecht bij onze afdeling Personeelzaken van 8.00-12.00 en 13.30-17.00 uur en bovendien elke dinsdag avond nog van 18.00-19.15 uur. U kunt gewoon komen binnenlopen. We zullen dan graag al uw vragen beantwoorden. Vindt u het misschien prettiger een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitkomt? Of wilt u graag schriftelijke inlichtingen? Dat kan allemaal. Belt of schrijft u dan even naar onze afdeling Personeelzaken Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen Ook kunt u onderstaande coupon invullen. Zend deze op als brief aan Philips Personeelzaken. Roosendaal. Informatiecoupon. Invullen en opzenden als brief gefrankeerd met post zegel van 25 ct. aan N.V. Philips, afdeling Personeel zaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal. 1 Naam: Voornamen: Geboorteplaats: Geboortedatum: Woonplaats: Straat Nr Ik verzoek hierdoor om nadere inlichtingen te ontvangen: schriftelijk tijdens een gesprek op het bedrijf Doorhalen wat niet gewenst is. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, RoosentJaaL

de Stem | 1970 | | pagina 4