Het Nederlands Instituut spreekvaardigheid Verzorgd W eihnacht soratorium van Bach in St.-Jansteen Isr, rad; Israëli Liba MTS-directeur A. Vermeulen 25 jaar Lij het onderwijs Jonge Limburger - voor redding in Walsoorden - kreeg Carnegie-medaille Raad Ka pel le maakte kennis met de kernen INTER Afscheid gemeente 's-Gravenpolder „Patience" omhoog gevaren en geplooid Jongen onder trein gedood ÉÉÜU AXEL HULST Hotel „De Graanbeurs" TERNEUZEN EDITIE VOOR ZEFLAND REDACTIE ZEELAND: EXPLOITATIE ADV.: GEWONDE BIJ AANRIJDING Twee inbraken in Goes Vreugdevuren in Goes Goes Graauw Oudejaarsfeest van v.v. Hontenisse Terneuzen Oproep tot boycot sigarenfabriek The Sessions traden op in Kaj Munk Geld gestolen uit woning Hoogwater VANDAAG Films Toneel Muziek Dans Schieïingen Tentoonstellingen CENSUUR RADIO EN Vorst houdt 2 DE STEM VAN MAANDAG 5 JANUARI 1970 2 3 (ADVERTENTIE) vangt weer aan met de cursussen „Spreken in het openbaar", waar o.m. behandeld zal worden, het overwinnen van spreek angst, vergadertechnieken, gedachtenwisseling en debat, het hou den van lezingen, gelegenheidstoespraken, enz. De cursussen worden gegeven in de volgende plaatsen: elke donderdag vanaf 8 januari te 20.00 uur in het Cultureel Centrum „De Halle" elke maandag vanaf 12 januari te 20.00 uur in elke dinsdag vanaf 13 januari te 20.00 uur in Hotel „Rotterdam" De eerste les kan vrijblijvend worden bezocht. Voor verdere inlichtingen: N.I.S., van Middelhovenstraat 85, te Axel. (Van onze correspondent) j HORST De 18-jarige P. Vermee- ren uit Horst in Limburg, die afge lopen zomervakantie in Walsoorden een 42-jarige Belg van de verdrin kingsdood redde, is daarvoor zondag in zijn woonplaats onderscheiden. Uit handen van loco-burgemeester Claes- sens van het Limburgse plaatsje kreeg de jongeman een oorkonde van het internationale Carnegie Fonds. De redding gebeurde op 16 juli van het vorige jaar. De heer Ver- meeren zag toen kans om de Belg, die al op grote afstand van de vaste wal lag, weer op het droge te krijgen. Toen dat gebeurd was, paste hij geruime tijd kunstmatige ademhaling toe, tot dat de man weer tekenen van leven begon te geven. De naam van de Belg is nooit bekendgemaakt. Achteraf bleek het een uit de Oekra- ine gevluchte Rus te zijn, die voor dat hij zich in België vestigde, ge ruime tijd in verschillende andere landen heeft gewoond. De man heeft later wel persoonlijk zijn dank be tuigd voor deze redding, waarvoor in heel Walsoorden algemene bewon dering bestond. Een van de inwoners van Wals oorden heeft de jonge vakantieganger bij de gemeente Horst voorgedragen DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Abonnementsprijs 1 14,75 per kwartaal (excl. 50 cent incas sokosten). 5,10 per maand (incl. 7 cent incassokosten). RAYONKANTOREN HULST: Steenstraat 14, Tel. 01140-3751 (3 lijnen) GOES KloKstraat 1, Tel. 01100 8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING Na kantooruren tel 01)80-5550 (midctoo-Zeeland) en tel. 01158-1940 (Z-Vlaanderen) Chef-Zeeland A. F Koopman (01180-7438) Postbus 116 Middelburg Coördinerend redacteur Zeeuwsch- Vlaanderen G van Berkel (01150-4866) Redacteur O.Z.-Vlaanderen: A. Verlind (01140-3447) Redacteur Kanaalzone en Terneuzen A Schel) (01150-4865) Ass. redacteui W Z.-Vlaanderen W van Dam (01170-2096) Redacteur Zuid Beveland en N.-Zeeland: J. Robesin (01100-8030) Sportredactie Zeeland: R. van Deursen (01155-1367) Fotojournalist Zeeland: Cor de Boer, Trumanlaan 10. Axel Inspecteur Zeeland: L. K. M de Jong (01150-4281 Hulst en O.Z. Vlaanderen: Th. de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z.-Vlaanderen: M. Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J. Schieman, Axel (01155-1224) Walcheren en Zuid-Beveland; C. Menu (01100-8030) voor de onderscheiding. Zondagmid dag was het zo ver. De oorkonde werd uitgereikt in aanwezigheid van verschillende officiële personen. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Zaterdagmid dag omstreeks half vier reed een per sonenauto de afrit Oostpoortweg- Westsluis te Sas van Gent af, waar bij de bestuurder F. v. d. A., afkom stig uit Westdorpe, geen voorrang verleende aan een op de rijksweg rij dende personenauto, die bestuurd werd door C. D. van D., afkomstig uit Terneuzen. De mede-inzitteinde van bestuurder C. van D. werd licht gewond, doch kon na doktersbehan deling huiswaarts keren. Er was zware materiële schade. (Van onze correspondent) GOES Zaterdagavond werd bij de Goese politie door 3. 3. W. te Wil- helminadorp gemeld, flat in zijn wo ning aan de Brugstraat was ingebro ken. Onbekenden hadden zich door het opschuiven van een raam aan de achterzijde van de woning toegang tot dit pand verschaft. De gehele wo ning is door de daders doorzocht. Di verse portemonnees met een totaal inhoud van f 600 werden ontvreemd. Zondagnacht werd een inbraak ge meld aan de 's-Heer Hendrikskinde- rendijk te Goes bij de heer A. P. A. P. Hier had men het slot van de deur geforceerd. Ook binnen werden de sloten van woonkamer en keuken verbroken. Het gehele huis werd doorzocht. Er wordt hier f 200 ver mist. In beide gevallen wordt door de recherhe van de gemeentepolitie te Goes een onderzoek ingesteld. (Van onze correspondent) GOES De kerstboomverbran ding, die was georganiseerd door de wijkvereniging Goes Zuid, is een groot succes geworden. Enkele hon derden belangstellenden waren ge tuige van een hoog oplaaiend vuur, van kerstbomen, die 's middags door kinderen waren opgehaald. Het nieuwjaarsvuur in Zuid was reeds voorafgegaan door enkele an dere kerstboomverbrandingen elders in Goes. Op de hoek van de Kam perfoeliestraat en P. C. Quantstraat laaide het vuur dermate hoog op, dat de vonkenregen brandgevaar ople verde voor de omliggende huizen. Wijkgebouw De in december ge houden kaarsenactie voor het deze maand aan te besteden kerkwijkge bouw „Op de hoogte" heeft veel suc ces gehad. Na aftrek van de onkosten kon het actiecomité een bedrag van ongeveer f 900 overdragen aan de bouwcom missie. Het nieuwe kerkwijkcentrum van de Nederlands Hervormde ge meente wordt gebouwd op een ter rein naast de Zeeuwse Koorschool op de hoek Populieren&traat-Beuken- straat. (Van ohze correspondent) TERNEUZEN „Toen ik moest meebeslissen in uw benoeming tot eerste directeur van de toenmalige Terneuzense U.T.S., heb ik van deze keuze nog niet een dag spijt gehad", aldus de voorzitter van het schoolbe stuur van de M.T.S. te Terneuzen, ir. V. Gena, directeur van de Ne derlandse Stikstof Mij NV te Sluis kil. De heer Gena sprak zaterdagna middag namens het schoolbestuur in de met vele bloemstukken ver sierde kantine- van de school aan de Industrieweg, ter gelegenheid van het feit dat de heer A.J.M. Vermeu len, de dag herdacht, waarop hij een kwarteeuw geleden bij het on derwijs kwam. (In december her dacht hij in alle stilte zijn ko peren jubileum als M.T.S.-direc- teur). In zijn verdere toespraak her innerde ir. Gena aan de moeilijke beginperiode in hetzelfde gebouw, dat als industriehal is bedoeld en nu is gehuurd van de gemeente Terneu zen. Voorts wees de schoolbestuur- voorzitter op de vooruitstrevendheid van de heer Vermeulen en dankte ook mevrouw Vermeulen voor de steun die zij haar man gedurende al die jaren heeft gegeven. Namens het schoolbestuur bood de heer Gena de jubilerende directeur een geschenk onder couvert aan en mevrouw Vermeulen bloemen. De heer H. Veraart, bood met zijn hartelijkste gelukwensen, die even eens van grote waardering en er kentelijkheid getuigden, de heer Vermeulen een projectietafel en -scherm aan. Namens de leerlingen bood Alphons Tjallinks, de heer Ver meulen symbolisch twee boxen voor zijn stereoinstallatie aan. Het gemeentebestuur, afgevaar digden van andere scholen, een groot aantal bedrijven, leerlingen en hun ouders en oud-leerlingen maak ten van de gelegenheid gebruik om de heer Vermeulen, zijn echtgenote, en hun kinderen hun gelukwensen aan te bieden. In 1957 begon de heer Vermeulen op „zijn" school aan de Industrie weg ongeveer 30 leerlingen te onder wijzen in de vakken werktuigkunde en elektrotechniek. Thans telt 8e school rond 200 leerlingen en onge veer 60, die hun praktijkjaar vol tooien. In 1963 werd begonnen met de leergang bouwkunde en in 1969 met procestechniek. Ondertussen werd de school uitgebreid met zes theorielokalen en een praktijklokaal. Thans volgen twee meisjes de cur sus procestechniek. Een meisje vol tooide aan de (sinds 1968) M.T.S. haar bouwkundestudies en bezoekt nu de St. Joostacademie te Breda. De plannen voor de bouw van een nieuwe school in het plan „zuid" zijn reeds ver gevorderd. Het school bestuur ontving reeds de goedkeu ring van het ministerie van O. en W. en moet thans beginnen met de onderhandelingen met het gemeen tebestuur van Terneuzen voor de aankoop van de grond. EHBO-cursus Een vijftiental in woners uit Graauw worden dit win terseizoen in het Graauwse gemeen te EHBO-(st)ers. De vereniging voor EHBO heeft dr. J. Casparie uit Hulst bereid gevonden de led- ding van de cursus op zich te ne men. De eerste les wordt door hem gegeven op donderdag 8 januari a.s. om 20.00 uur. Nog steeds bestaait er gelegenheid zich voor deze cursus bij een der bestuursleden van de vereniging aan te melden. (Van onze correspondent) KAPELLE De kennismakings bijeenkomsten van de nieuwe raad van Kapelle in de verschillende ker nen van deze gemeente zijn een avond in Wemeldinge, zaterdagmid dag in Schore en zaterdagavond in Kapelle was het enorm druk op de bijeenkomsten, waar de bevolking gelegenheid kreeg kennis te maken met de nieuwe raad. Afgevaardigden van vele vereni gingen maakten hun opwachting, maar ook vele particulieren. Op alle bijeenkomsten wees burgemeester Van Suylekom op de noodzaak van inspraak door de bevolking en op het feil dat de raad open wil staan voor alle gemeenteleden. Hij gaf de ver zekering dat het beleid van de raad zio goed mogelijk bij de bevolking ge bracht zal worden en hoopte op een blijvende grote belangstelling voor de raadsvergaderingen. In Kapelle noemde burgemeester Van Suylekom het vuurwerk in de eerste raadsvergadering koud vuur werk, wel spectaculair om te zien, maar in feite zonder gevaar en van weinig betekenis. In Wemeldinge sprak de heer P. J. J. Dekker na mens de bevolking. Hij wees op het karakter van Wemeldinge en zei het volste vertrouwen te hebben in de (Van onze correspondent) 's-GRAVENPOLDER In het Dorpshuis was er oudejaarsdag een receptie van het gemeentebestuur van 's-Gravenpolder om afscheid te nemen van de bevolking, in ver band met de herindeling, die op 1 januari 1970 een feit wordt, 's-Gra venpolder zal dan tot de gemeente Borsele behoren. Het was louter een gezellige bij eenkomst waarbij vele afgevaardig den van verenigingen en vele inwo ners afscheid namen van burge meester mr. L. P. Quarles van Uf- ford, de gemeentesecretaris en le den van de raad. verdere ontwikkeling van zijn ge meente binnen het nieuwe Kapelle. Verder sprak hier ook het hoofd van de Prinses Beatrixschool, de heer V. d. Berge. In Schore werd namens de bevol king het woord gevoerd door de heer I. J. Drever, die hoopte op meer wo ningen in Schore en verder ook pleit te voor een eigen sportveld. In Ka pelle was de heer J. Balkenende, oud wethouder, de woordvoerder. Op alle bijeenkomsten kwam de onderlinge gedachtenwisseling tussen de nieuwe raadsleden en de bevol king goed tot zijn recht. Burgemees ter Var Suylekom sprak van een bij zonder gesl-aagde opzet van deze kennismakingsbezoeken. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE VV Honte nisse nam op de laatste dagen van 1969 afscheid, onder andere met een kaartavond in het clubhuis voor de senioren en de oudste A-junioren. Er waren 50 leden aanwezig. Ook waren er diverse prijsjes te verdienen. De jongste leden waren reeds eerder aan bod gekomen. Ongeveer 60 C- en D-junioren 's middags en 's avonds ongeveer 50 B- en A-junioren. Er werden ver schillende spelen gedaan zoals sjoe len, topbiljart, voetbalspel en ring- gooien, groot- en Russisch biljart. Verder was er een quiz en een bin- gospel. De jeugdcommissie onder leiding van de heer De Zwart, kan op zeer geslaagde dagen terugzien. De uitslag van de kaartwedstrijd was als volgt: 1 A. van Kerckho- ven, 2 G. Kint, 3 E. Boogaart, 4 Joh. Goossen, 5 P. de Clippelaar, 6 P. van Waterschoot, 7 C. Roelands, 8 B. Neve, 9 P. Jonkers, 10 Fr. de Kort, 11 J. Sponselee, 12 A. Weese- poel, 13 J. van Jole, 14 C. Schelf hout, 15 P. Jansen - Verplanke, 16 Fr. van Meelen, 17 L. de Frel, 18 Jo Baart, 19 Th. Collet, 20 P. van Waterschoot, 21 J. van Pamelen. De voorzitter C. Schelfhout reikte na afloop de prijzen uit. Auto geslipt Zaterdagmiddag oim ongeveer half zes slipte de auto, bestuurd door A. V. 't W. uit Terneu zen, toen hij vanaf de Mr. F. J. Haarmanweg naar de Dokweig reed. De auto botste tegen een lichtmast. De echtgenote van V. 't W. liep een hersenschudding op. De auto werd zwaar en de lichtmast liht bescha digd. OUDE PEKELA (ANP) De sa menwerkende actiecomité's in oost- Groningen hebben opgeroepen tot een boycot van de sigarenfabriek Champ Clark in Nieuwe-Pekela, waar onlangs 30 vrouwelijke perso neelsleden zijn ontslagen, omdat zij in staking waren gegaan. De directie van Champ Clark heeft een advertentie geplaatst, waarin 40 vrouwelijke werknemers worden gevraagd. Op voorstel van stakingsleider Fré Meis zullen de stakende meisjes en leden van de actiecomité's posten bij de fabrieks- poort om te verhinderen dat ande ren het werk van het ontslagen personeel overnemen. Bovendien zal een tegenadvertentie worden ge plaatst, waarin de sigarenfabriek „besmet" wordt verklaard. In september hebben de 15 man nelijke werknemers van de fabriek een loonsverhoging van tien gulden gekregen door bemiddeling van- de fabriekscommissie, waarin geen en kele vrouw zitting had. De meisjes ontvingen ook na herhaalde eisen, geen toeslag en gingen toen in sta king. Volgens stakingsleider Meis doen de meisjes de beslissende werkzaamheden in het produktie- proces. Hij heelt aangekondigd net zolang vol te houden tot de directie overstag gaat. Zaterdag hebben de 30 meisjes opnieuw een uitkering uit hun stakingskas gekregen. ST.-JANSTEEN Voor de tweede keer gaf het koor Sint Caecilia in samenwerking met het Oosterhouts kamerkoor een uitvoering van de drie laatste cantates uit Bachs Wei nachtsoratorium, ditmaal in de pa rochiekerk in St.-Jansteen. Het in strumentale koor bestond uit Breda'; Kamerorkest, met enkele vakmusi ci versterkt. Solisten waren de so praan Joke Bongaarts, de alt Mi: Greeve, tenor Nico Boer en de ba Meinard Kraak. De dirigent was ook deze keer Win Bartz. De uitvoering vond plaats in de pa rochiekerk van St.-Jansteen, een pri ma klinkend gebouw in tegenstelling tot de kerk van Heikant (waar vorig jaar werd geconcerteerd) die een al lerberoerdste akoustiek heeft, een soort doofpot. De uitvoering werd gekenmerk. door enthousiasme en optimisme. Het koor is beweeglijk, zingt zuivei heeft een goede verhouding, enfii heeft vele kwaliteiten. Toch mist he ensemble iets: het klinkt te zwart wit, mist het begrip dolce enerzijds heeft anderzijds niet voldoend; grandeur. Een grote forte-klank is niet syno niem met hard zingen zonder mee: iets waaraan de tenoren met nam. zich herhaaldelijk schuldig maakter Het grote openingskoor van de vijfd cantate „Ehre sei der Gott" bleel ondanks alle geestdrift door dit te kort aan adel te dicht bij de grond. De koralen werden doorgaans mooi gezongen. Bartz nam levendige tem pi, soms zo levendig dat het koor niet juist reageerde en slordigheden ontstonden. (Dein Glanz als Finster- nis verzehrt). Fraai was het vooraf gaande koor: „Wir haben seinen Stern gesehen". Dirigent Bartz vertrouwt soms al te veel op zijn instrumentalisten en sommige inzetten waren daardoor onzeker, tempi schommelden doordat men niet wist waarom het ging. Bij de solisten was een opmerkelijk niveauverschil te bespeuren. De bas Meinhard Kraak staat technisch boven de materie, put uit een reservoir en overtuigt volledig, meer zelfs, ontroert met zijn sterke reproduktie. Tenor Nico Boer, niet zo goed gedisponeerd vanwege een griepje, heeft een fraaie lichte stem; moest helaas teveel riskeren, maar leverde fraaie bijdragen. De alt Mia Greeve kon ons niet zeer boeien. De klank is groot maar te zwaar en niet instrumentaal ge noeg voor deze muziek. Ook de so praan Joke Bongaerts stelde soms teleur Irritant is het constant voor de tel zingen. Op zich een acceptabele stem die overigens te weinig reson- neert en nog te weinig allure heeft. Het Breda's Kamerorkest was ken nelijk goed geïnstrueerd en voldeed redelijk. Speciaal de trompetisten dienden met name genoemd te wor den voor hun virtuoze aandeel. Het Continuo was in goede handen bjj de organist Huub Bartz. Een verheugen de zaak was het grote aantal „jeug dige" bezoekers. DAAN MANNEKE. UTRECHT (ANP) De 17-jarige Gerrit Willems uit Rijssen is zater dagavond bij Wierden onder de snel trein naar Enschede terecht geko. men en op slag gedood. Het ongeluk gebeurde omstreeks elf uur op een diensto-verweg bij het station in Wierden. (Van onze correspondent) HANSWEERT In het dorpshuis Kaj Munk heeft de plaatselijke in- stuif een dansavond gehouden. Me dewerking werd verleend door de band The Sessions. De belangstel ling voor deze avond was goed. (Van onze correspondent) HANSWEERT Zaterdagmorgen om tien uur is het 350 ton metende Nederlandse motorschip Patience op de Westerschelde in de overloop van Hansweert omhooggevaren. Hel schip was onderweg van Terneuzen "aar Utrecht en is geladen met 280 ton cokes. Daar het schip is gestriand bij vloed, is bij het vallen va.n het wa ter het vaartuig geplooid. De ber- gingsviaartuigein en sleepboten Zee land, Coby M en Anjo van het ber ging,sbe-drijf Muller uit Tern-euzej wa-ren ter assistentie bij de Patience aanwezig. Al pompende werd een noodreparatie aangebracht. In de loop van zondagavond arri veerde de sleepboot Betsy met enke le overslagbakjes bij het schip. Een gedeelte van de lading cokes is overgeslagen. Rond middernacht zoa mem proberen de Patience vlot t( trekker, en naar Hansweert te sle pen. Verdere definitieve reparatie zal eerst dan plaatsvinden. (Van onze correspondente) SAS VAN GENT In de naeli van vrijdag op zaterdag is hij J. A van B. te Sas van Gent een flink som geld gestolen. Het geldkistj stond in de woonkamer boven. I zijn geen aanwijzingen hoe de da ders te werk zijn gegaan. Men tas zelfs in het duister hoe de dader (s binnengekomen is (zijn). Morgen, dinsdag 6 januari. Bergen op Zoom: 1.55 en 14,24, Hansweert: 1.10 en 13.33, Made-Drimmelen: 4,35 en 17.04, Terneuzen: 0.38 en 12.59, Vlissingen: 0.08 en 12.28, Wemeldinge: 1.45 en 14.14. GOES Grand 20 uur: Dokter Zjivago 14 j. HULST Bioscoopgehouw 20 uur: Hoe versier ik zo'n meisje MIDDELBURG City 20 uur: Die Fledermaus TERNEUZEN Luxor 20 uur: Wie is de dader, wie is de vader a.l. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: Dokter Zjivago 14 j. ANTWERPEN Rex Als het nacht wordt op d Reeperbahm Metro Bambi Odeon Noem mij Mathilde Ambassade The lost mam Rubens Krakato-a Astrid Heintje met een hart op rei Pathe In geheime dienst vam Haif Majesteit Vendome Aprilfools GENT Capitole Bambi Majesric De slag van El Alamein Century De hand der verschri king Metro Recht op leven Rex Het beest moet sterven Select De Kattendoos Savoy Chamade ST.-NIKi.AAS Century De ploerten Eden Zelfmoordcommamdo Renova De slavenhandelaar Select Easy rider Scala Het bal der schurken TERNEUZEN Zuidlandtheater 20 uur „Oom Wamj.a" door „Zuidelijk To neel Globe ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20 uur: „Het logboek" door Jean Claudi Carrière HULST S. Blommaert 15 uur Opg. voor deze rubriek tel. 0118' 7438 of Postbus 116 in Middelburf MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38 Expositie „Het Zeeuwse dtorp" (t.m. 31 jam.) Stadhuis (Vleeshal) Karst-expositi' vam de Zeeuwse Kunstkring (t.m. 9 jan.) Open 14-17 uur ma, t.m. zond. bo halve 1-1. WESTDORPE Galerie Troutzaerte Schilderijen e' tekeningen van Nico Molenkamp (t.m. 19 jan.) Ma. t.m. zat. v< 918 uur. Zo-n. van 14—18 uur. (Van onze redacti PARIJS Volgen rijk verschijnend lieeft president Na~ lestijnse guerrillaleic een politieke regelin Arabische landen vol rampen zou behoec gaans goed ingelich asia", dat geen bron bericht, meldde dat staatshoofd die opn leden had gemaakt moeting met een dd Palestijnse bevriic onder leiding van Y „Ik heb altijd gel nog dat het sluiten tieke regeling ons bare rampen zou beh Nasser gezegd. „Mal steeds moeilijker tof te komen. De Sovje in en bevestigde week". De president had stijnse delegatie o beeld van de militaii (Van onze redactie TEL AVIV Israë teren drie van de 21 Lib, gelaten, die het zaterda genomen had in eei grensdorp. Dit heeft eer militaire woordvoerder meegedeeld. De drie r naar Libanon teruggek hun verhoor was voltoc gelatenen zijn allen bur banezen waren gevange tijdens een Israëlische het dorp Kafar Kala e» gelegen militaire post SAIGON (Reuter) gisteren een officieel onde uitgeoefend bij de radio e: Deze beschuldiging is die na het lezen van het n dat de samenstellers van d heid te vertellen. Zo waren bijvoorbeeli rikaanse militairen door - jaagd, berichten over de z Vietnamese regering van u Vooruitzichten voor dinsdag en woensdag opgesteld door het KNMI op zondag 18 uur: Later weer toene mende kans op sneeuwbuien. Temperaturen overdag om het vriespunt, en 's nachts lichte in het binnc en daar matige vorst. Weersvooruitzichten in ciji deld over Nederland. Voc aantal uren zon: 0 tot 4; 1 '°t 5 graden onder nor: temp 2 tot 6 graden ond« Kans op een droge period; stens 12 uur95 procent k geheel droog etmaal: 80 p Voor woensdag: Aantal uren zon: 0 tot 3 Min. temp.: 0 tot 5 graden toaal; max. temp.: 2 tot 6 der normaal. Kans op een de van minstens 12 uur: Kans cp een geheel droog Procent.

de Stem | 1970 | | pagina 2