SVN+ leerling-ziekenverzorgster ben je met vele vriendinnen samen Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman, man, vrouw PHILIPS Zelfstandige naaisters en coupeuses Informatiecoupon Bontmantels Kees van de Ven reklame ontwerper (ster)/ tekenaar(es) Firma Hamist CHEMIE Als het je lijkt om jonge kerels moderne technische vakbekwaamheid bij te brengen... Als je zin hebt om leiding te geven in een sportief beroep... Als je houdt van een leven vol actie en afwisseling... Als je beschikt over eigen initiatief, besluitvaardigheid en doorzettings vermogen... Vraag inlichtingen over de opleiding tot bij de Koninklijke landmacht. Voorwaarden voor toelating; 16 t/m 22 jaar, MAVO of MULO-di- ploma, 3 jaar HBS of schakelklas UTS metgoed gevolg doorlopen hebben, dan wel een getuigschrift voor een gelijkwaardige oplei ding bezitten. Degenen die in het bezitzijnvan een getuigschrift LTS of enige klassen voortgezet onderwijs hebben doorlopen, kunnen ook tot deze opleiding worden toegelaten, echter na eerst de schakelklas van 9 maanden te hebben gevolgd. Dan ben je uitermate geschikt om een carrière als onderofficier op te bouwen bij de Koninklijke landmacht. De toekomstige onderofficier ontvangt zijn veelzijdige opleiding aan de Koninklijke Militaire School te Weert Vanaf de eerste dag verdient hij een goed salaris. 20 DE STEM VAN ZATERDAG 3 JANUARI 1970 20 De opleiding begint binnenkort en duurt 2 jaar. Je moet 17 jaar zijn en 2 (of meer) jaar voortgezet onderwijs hebben. Wil je meer weten, bel ons dan gerust op: tel. 03483-1714. Of sctlrijf naar Heremaler Hof, Spruit en Bosch 1, Harmeien. Zet in de linkerbovenhoek van Uw brief de letter A. Stichting Verpleegtehuizen Nederland We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Klundert Zevenbergen Willemstad Dinteloord Fijnaart Oudenbosch Steenbergen Hoogerhelde N.-Vossemeer Bergen op Zoom Hotel-Café-Rest. Adres: De Beurs Den Ouden 't Wapen van W'stad Vlamings De Beurs 't Centrum De Krulspoort William De Eendracht Hollandse Tuin Voorstraat 24 Kerkstraat 2 Benedenkade Westvoorstraat 24 Kadedijk 4 Markt 56 Krulspoort 34 Raadhuisstraat 139 Hoogte 2 Huijbergsestraat 14 van - tot: '8.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.30-19.00 u. 18.45-19.15 u. 19.15-19.45 u. 19.30-20.00 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Lange pendanet putte» I «».- Lange oertspuutje* f 150.— Nieuwiandstraat S rUburg tel 04250-26017 REKLAME ADVIESBUREAU HESSEL vraagt voor haar studio een jonge energieke die mede behulpzaam zal zjjn bij het uitwerken van schetsen en vervaardi gen van cliche-tekeningen. Enige praktijkervaring gewenst. Zeer afwisselend werk. Sollicitaties schriftelijk t.a.v. de heer M. van den Boom chef studio. Postbus 15 Willemstad N.-B. Wilt U veel geld extra verdienen DAT KAN HEEL GEMAKKELIJK! Door depothoudster te worden voor de verkoop van onze eerste kwaliteit NEKTSBONT-PRODUCTEN. Rechtstreeks van onze Edelpelsdierenfarm. Uw verkoop wordt gestimuleerd door onze ad vertenties. Geen telefonische, doch schriftelijke sollicitaties aan Achtmaalseweg 51 te Zundert (N.-Br.) Esso Chemie N.V. heeft in haar Chemische fabrieken in het Europoortgebied nabij Rozenburg, plaatsingsmogelijkheden voor OPERATORS (in 2-pIoegendienst) Tewerkstelling zal plaatsvinden in de afdeling verpakking en verlading. ervaring met stuwwerkzaamheden of met het bedienen van zakkenvulmachines en transportbanden; leeftijdsgrens 40 jaar. werk in een zeer op veiligheid ingesteld bedrijf; reële promotiekansen; vervoersregelingen naar het bedrijf v.v.,; binnen korte tijd een woning; aantrekkelijke regelingen voor vergoeding van verhuis- en her-inrichtingskosten. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Personeelsafdeling van Esso Chemie N.V., Postbus 15 te Rozenburg. 5-daagse werkweek 1 salaris: f 509,80 bruto per maand vakantie: 17 werkdagen per jaar vakantietoeslag: 6% onregelmatigheidstoeslag: 14% Meisjes die je nog niet kent. Meisjes uit het hele land en van de meest verschillende godsdienst of levens beschouwing. Meisjes die allemaal leerling-ziekenverzorgster worden. Ais vriendinnen onder elkaar ga je een leuke en leerzame tijd tegemoet. De opleiding heeft een algemeen vormend karakter, zodat je later ook andere kanten uit kunt. Maat schappelijk werk bijvoorbeeld of kinderverzorging. In ons prachtige verpleeghuis te Harmeien krijg je demente be jaarden te verzorgen. Dat is werk dat je volle inzet vraagt. Als je een stukje persoontijk idealisme in je werk kunt leggen, is de voldoening des te groter. De uren dat je vrij bent, zul je volop kunnen genieten van de mooie omgeving hier. onderofficier Naam: Adres: Woonplaats:.. Schoolopl: Geb.datum:.... brief(zonder postzegel)verzenden aan Afdeling Personeels- publiciteit, antwoordnummer 35, Den Haag. Gaarne ontvang ik schriftelijk mondeling thuis*) nadere gegevens. I I 1 "J.Oi' 00578 I k, doorhalen wat niet verlangd wordt.

de Stem | 1970 | | pagina 20