Leijn Loevesijn: revelatie in Gent POST EN SEEUWS WINNAARS VAN DE KOPPELKOERS AFSCHEID ANQUETIL T1MEX Negen Europese landen bij w.k. voetbal Mexico Grote duiven in de minderheid De Wit getrouwd HILIPS Boris Spasski: sportman van het jaar TRAINER VAN CAGLIARI GESCHORST Clay-Frazier voor besloten gezelschap smaterialen IN RUSLAND KNGV-trainer Wijmstra legt functie neer VOORLIEFDE WEERGALOZE i LI8 34 enz" el£ Pr'jzcn tot aan d>e 243e, D-ammartin 5 14 15 18 3C 40 enz. Geldenaken 2 11 14 17 19 2] 23 42 48 53 113 134 189 208 enz. Dam- martin 2 5 8 40 64 74 95 97 157 160 enz. DE STEM VAN ZATERDAG 27 DECEMBER 1969 ogelijkheden. ir elk interieur. verdag en over is óók terecht s en iloegeodienst. praten op weten. van - tot: 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.30-19.00 u. 18.45-19.15 u. 19.15-19.45 u. 19.30-20.00 u. neelzaken, loosendaal, vraag naar lie kunt u verkrij- l 8.00 -16.00 uur it (tel. 01646-450) lanmelden 0 uur bij de heren steren (tel. 01641 - zandstraat 187 te (tel. 01640-6264) (Van onze Belgische sportcorrespondent) BRUSSEL Het Gentse sportpaleis zat eerste kerstdag eivol ter ge legenheid van het afscheid, dat Jacques Anquetil van het Vlaamse publiek nam. De opkomst werd geschat op ruim 6.500 toeschouwers. Ruim een uur voor de aanvang van de meeting zag organisator Oscar Dacmes zich verplicht de loketten te sluiten. Hij deed het met een glimlach. De Gentse baandirecteur had met zijn zesdaagse wel geen verlies geleden, doch veel honing zat er voor hem toch niet op. Dat het donderdag zo druk was, moet beslist zijn gekomen doordat Jacques Anquetil in de Jbrede lagen van het publiek nog altijd een grote populariteit geniet. De vijfvoudige winnaar van de Ronde van Frankrijk werd in Gent luider toegejuicht dan het Belgische feno meen Merckx. De gevierde en met een kostbaar geschenk bedachte Jacques leverde in zijn laatste wedstrijd in Vlaanderen een goede prestatie. Patrick Sercu: moeite met Loeve sijn. MOSKOU (ANP) Russische sportjournalisten hebben de 32-jsri- ge wereldkampioen schaken, Boris Spasski, gekozen tot de nationale sportman van het jaar. De tweede plaats was voor het kunstrijpaar Iri- n-a Rodnina - Alexej Oela-nov, we reld en Europees kampioen paarrij- den. ROME (ANP) Cagliari, na der tien wedstrijden met vier punten voorsprong op Lanerossi ranglijst aanvoerder van de Italiaanse voet balcompetitie, zal het de resterende zeventien ontmoetingen zonder trai ner Manlio Scopigno moeten stollen. De strafcommissie van de nationale voetbalbond heeft Scopigno namelijk tot 18 mei, het eind van het seizoen, geschorst wegens belediging van een grensrechter bij de bekerwed strijd tegen Palermo. Zowel het bestuur vern Cagljpri als Scopigno heeft beroep te-gen deze beslissing aangetekend. „Ik heb in derdaad tijdens de wedstrijd met een grensrechter gepraat", zei de verbolgen trainer n.a de uitspraak van de strafcommissie. „Het was echter een volkomen correct ge sprek. Ik heb alleen geprotesteerd tegen het optreden v-an een deel van het publiek. Ik kan me niet voorstellen dat zoiets e-en reden voor mijn schorsing kan zijn". DEN HAAG (ANP) Tjitte !V;jmstra, de damestrainer van het Koninklijke Nederlands Gymnastiek Verbond, heeft zich teruggetrokken. Hij wordl opgevolgd door Joop Wic- kel uit Rotterdam, die tevens is he- noemd tot coördinator van de da mes-training, zowel van de jeugd als de senioren. Wijmstra, die negen jaar de cen trale training heeft geleid, zal zich i-n het vervolg slechts met de regio nale training bezighouden. Op 11 ja nuari neemt Tjitte Wijmstra in de Academie van Lichamelijke Opvoe ding in Den Haiag afscheid. Z'jr> cc- v°lger Joop Wickel wordt dan geïn stalleerd. Moeilijk was dat voor hem niet, want zijn koppel-genoot Alain van Laneker bevestigde de faam, die hij de afgelopen weken opbouwde. Van Laneker is beslist de man die de luwende interesse in Frankrijk voor de baansport weer kan stimuleren. Nadat Alain van Laneker de sprint had gewonnen en het Belgisch kop pel Merckx - Roger de Vlaeminck die nederlaag in de punten niet had uit geblust, was bet achtervolgingsnum mer beslissend voor de uitslag. Anquetil en Van Laneker bogen pas in de laatste kilometer voor een flink ingereden Merckx en een sterke De Vlaeminck. Het sprint-toernooi en de achter volging, twee individuele nummers, werden logische overwinningen voor Patrick Sercu en Ferdinand Bracke. De revelatie bij de spurters was Leijn Loevesijn. Hij versloeg achtereen volgens de Fransman Mourioux en de Belg Robert van Laneker, die tweede was bij het wereldkampioen schap sprint in Antwerpen. In de finale verplichtte Loevesijn zowaar Sercu een baanrande lang tot het uiterste te gaan. Het Bel gische publiek werd bekoord door de klasse van de Nederlander. Oscar Daemes zal deze winter stellig nog een paar maal een beroep doen op Loevesijn. Als tegenhanger van Ser cu kan hij steeds voor spectakel zor gen. Bracke liet in de achtervolging te gen Rom-ain Deiloof een beste tijd af drukken. Jammer dat Deloof zijn in spanning slechts gedurende twee ki lometers kon volhouden. Anders had er voor de wereldkampioen achter volging opnieuw een grootse tijd in gezeten. Met 4.50 minuten bleef hij slechts veir seconden boven zijn bes te prestatie. Die tijd werd in Gent nog door niemand benaderd. Het hoofdnummer van het kerst- gala, een koppelnummer over 50 ki lometer stak schril af bij de tradi tionele nummers in dit genre. Voor het eerst sinds geruime tijd werd er nog eens echt gefietst. ATLETIEK De Limburger No Upden-oordt (Kimbria Maastricht) is eerste kergtdag vierde geworden in de 25ste Grote Prijs van Leuven, een atletiekoross over zeven kilome ter. De Belg Eddy van Butsele ze gevierde in 26 min 53 sec voor zijn landgenoten Puttemans (26.57) en Daarvoor zorgden de combinaties Post-Seeuws en Merckx-Sercu. De overige ploegen kwamen in dit duel der groten totaal niet aanbod. Na 35 kilometer slaagden Post- Seeuws erin een ronde voorsprong te nemen. De laatste vijf minuten wa ren zeer bewogen. Sercu en Merckx, gestart als favoriete koppe-l, deden er alles aan om de achterstan-d we-J te werken. In de finale zag het er naar uit, dat zij in hun opzet zou-den slagen. Merckx verraste Post, schoof geleidelijk weg en bij heft ingaan van de laatste ronde was de Tour winnaar tot op vijf meter van Post geiï-a-derd. De aflossing tussen Merckx en Sercu mislukte echter gedeeltelijk. Seeuws slaagde er daarna in aan een hard terugkerende Sercu het hoofd te bieden. Koppelrit over 50 km: 1. Post - Seeuws (Ned.-Belg) 1.00.49,3; 2. Merckx - Sercu (Belg), op een ronde: 3. Alain' van Laneker - Mourioux (Fr) 4. Lawrie - Gilmore (Austr). op drie ronde: 5. Oldenburg - De Bosscher (WDld-Belg), 6. De Loof - Verschue- ren (Belg). Sprint: Loevesijn wint van Robert van Laneker (Belg), laatste ronde in 10,1 sec., Loevesijn wint van Mou rioux, 10.2 sec., Sercu wint van Loe vesijn 9,8 sec. Eindstand: 1. Sercu (Be-ig) 3 pnt., 2. Loevesijn (Ned) 4 pnt„ 3. Robert van Laneker (Belg) 5 pnt., 4. Mourioux (Fr) 6 pnt. (ADVERTENTIE) KUIPERS HORLOGER St. Janstraat Breda Leijn Loevesijn, die op de sprint een ronde lang het uiterste vroeg van wereldkampioen Patrick Sercu. Voordien had Loevesijn al voor een ver rassing gezorgd door de Belg Robert van Laneker, tweede bij het wereld kampioenschap, te verslaan. Jacques Anquetil nam afscheid van het Vlaamse publiek. Met zijn laatste optreden zorgde hij voor volle tribunes. MIAMI (ANP) De Britse fir ma „Viewsports" heeft in Miami verklaard, de televisierechten voor de gehele wereld te hebben verkre gen voor een eventueel gevecht tus sen de Amerikanen Cassius Clay, van zijn wereldtitel in het zwaarge wicht vervallen verklaard, toen hij weigerde dienst te nemen in het Amerikaanse leger, en Joe Frazier, die in zeven staten als titelhouder wordt erkend. Volgens woordvoerder J-arvis As taire zij-n de rechten gekocht voor 600.000 dollar (ongev-eer 2.2 miljoen gulden). Astaire zeigit overeenstem ming te hebban bereikt met Murry Woroner, die een licentie voor een dergelijk gevecht in Zuid-Miami heeft. Het zou in de bedoeling liggen de wedstrijd te houden in een tele visiestudio üin aanwezigheid va slechts 500 toeschouwers, die zo'n 2000 dollar voor hun plaaits zouden moeten betalen. Clay, die in Miami traint, zou zich akkoord hebben verklaard met de voorwaarden, Frazier echter nog niet. (Van onze duivensportmedewerker). BREDA De moderne fondduif, daar zal ik, in deze dooie tijd van de duivesport, eens een schoon stukske (met vervolg) over schrijven. Eerst en vooral enkele lijnen historiek. Harrie Gijzen is de man, die mij op het vernuftig gedacht bracht. Hij had juist een Chateaubriand-fritten be steld in 't Antwerps Koffiehuis en wij hadden er goei in ons' pollen gehad. Wilt ge wel geloven, mijnheer De Bruin, zei Harrie, dat er in .Olland nog veel zijn die maar aan liggen te klooien met duiven die de fond K.ee'" en-gans niet aankunnen. Ze schijnen te vergeten dat het krachten slopen de ritten zijn en da-ge d'r op mot mee 'n buidozer. Volgens Harrie moet het uit de lengte of uit de breedte komen. Neem nu de fonid-duif v-ain voor de oorlog vain 'Veertien. Dat was een fors gebouwd type. De lange Piet Meeuwissen ziet zulke m-ainn-en gaar ne. Ik heb de duiven van de Antwer penaar Lemmens nooit gekend maar hun schone bouw en kloeke gestalte, die duidelijk n-a-ar voren treden uit eensluidende beschrijvingen en uit olieverfportretten v-an de diuiveschil- der Balda-uf va-n Droo-gembosch, mo gen wel als voorbeeld gesteld wor den. De Ridder van Demdermomde, d'Hoo- ge van Grembergem ha-dd-Cn zulke kleppers en later St-an en Chareltje Jacobs vain Zandvliet in de Polder, Antwerpse duivekeurdier, de Wittem- boer, eiste a-ltij-d de eer voor zich op dat van een koppel door hem opeen gezet, de „Schone" v-an Stan Jacobs werd gekweekt. Volgens beenhouwer Van den Troost, voorheen te Turn hout, ligt de „Schone" mede aam de basis van het beroemde ras Vincent Marien, alwaar Jef en Cormael Ho remans nadien hun beste duiven haal den. In gans de provincie Antwerpen en doorheen geheel België, maig ik wel zeggen, zag men zwaargewicht- kampioenen (of waren het pluirrabol- len) van dat slag, met mac1 .-ge kop pen en zeer rassig uitzicht. Ge had twee handen nodig om ze te pakken en een kot vol van zulke man nen bood n-atuurlijk een zeer impo sante aanblik. Hiermede wil niet ge zegd zijn dat er toentertijde geen middelmatig grote en zelfs kleine duiven waren die minstens even goed of zelfs beter vlogen dan het proto type van de „stierduif". Dat de verhuiswagens in de meer derheid waren, was waarschijnlijk eerder een kwestie van voorliefde bij die oude liefhebbers dan een noodza kelijke consequentie van het (ver meende) feit dat dit type het beste vliegtyp® w-as. Want, zat er tussen een verzameling krachtpatsers een kleine duiver, dan mocht ge veilig aannemen d-at het een crack was, om de eenvoudige reden dat hij an ders op het kot niet geduld zou ge worden. De duivesport was minder ef ficient dan tegenwoordig en de lief hebbers waren zo slim nog niet. Gro te duiven waren in de mode en ze de den het naar wens. Vergelijkt men het verloop der concoursen va-n toen maals met deze van onze tijd dan treedt aan het licht dat onze duiven rapper zijn giewordqn. En gaan wij dan n-a welke veranderingen het type heeft ondergaan dan valt het ons op dat de grote duiven var.ciaag eerder in de minderheid zijn. 'Tijdens He twintig jaren die verstreken tussen' 1918 en 1939 hebben wij het proces va-n het sneller worden van de Bel gische reisduif hand in hand zien •gaan met het verkleinen v-an haar gestalte. De waarheid gebiedt vast te stellen dat mannen als Paul Sion, dr Bri- coux, Ernest Duray en Maurice Del- bar in hun gloriejaren (die van Mau rice duren nog onverminderd voort) nochtans de beschikking hadden over een machtig type duiven, 't Waren geen mannen ter grootte van deze van Gerard Stiers en konsorten, maar ze kwamen in gestalte toch menigmaal hoven de middelmaat. Opmerkelijk is ook hier weer dat bijvoorbeeld de „Kleine Lichte" van Delbar, die twee jaar tereke de eerste won van St. Vincent, gelijk zijn naam reeds aanduidt, een eerder kleine duiver was, vergeleken bij zijn niet minder beroemde broeders zoals de „Dax", de „Bariole", de „Barcelone" et tutti Quanti. Hetzelfde geldt voor de weergaloze „Jules Cesar" van dr Bricoux, dat eer betrekkelijk klein manneke was. Maa-r, zei de dokter, de kleintjes zijn op de wereld niet om de groten in het gait te kruipen. Na-ast de duiven der genoemde internationale kampioenen w-aren er de flink uit de kluiten ge wassen Devriendt's en Cattrijsse's van Moere en de kleine nietige doodvlie- gerkes v-an Alois Stichelbout te Lau we achter Kortrijk, die de voet mochten plaatsen nevens de besten. En dat dan ook dapper deden. Na de Tweede Wereldoorlog zijn er nieuwe sterren van eerste grootte aan het firmament onzer liefhebberij opgegaan, wier flonkering bij wijlen die der weergaloze Bricoux heeft overstraald. Ik denk dat niemand an ders verw-acht dan de namen te horen van de Ekeren-Donkse combinatie Huyskens-Van Riel. Da-ar kom ik volgend jaar op terug. Tot-slot nog een paar akkefietjes die niet kunnen wachten. Uitslag stands van vier diuiver Bredase Kampioenendag (P. Netten 1 J. A. Mol, 2 C. Brosens, 3 A. Lee mans, 4 C. Nooye-n, 5 H. Bouwmees ter, 6 P. Heeren, 7 M. Fasen, 8 F Lokhof, 9 P. van de Muren, 10 G. Ste vens. Idem van buiten Breda: 1 Var Helmond te Vosselaar, 2 A. Leys 3 L. Cox, 4 L. Michielss-ens, dez vier zijn allen Belzen, 5 Gebr. Dictu- 6 P. Ligtvoet enz. Eerste prijswininers, gekeurd oi zicht: I L. Spierenburg, 2 C. J. Ger ristma 3 J. Kouwenberg, 4 P. Hoj ka, 5 B. Damen, 6 N. J. Genriltstnc Idem de Ster der Senioren: 1 Bur sters, met stand 13. Prestatieduiven: 1 A. P. Leeman; 2 F. J. van Overbeek, 3 C. de Jon; 4 P. Stokkerman-s, 5 W. Gorisser 6 C. van Nunen enz. Idem per vereniging: 1 Oranje Bo ven, 2 De Toerist, 3 De Reisdui' 4 Senorit-as, 5 Onderduikers enz. KALENDER. Morgen zondag 28 december, Bond- lokaal Bredase Bond aan de H-aa-gdii publieke veiling van vier en veerti- rasduive-n zuiver Janssen van Aren donk, van het beroemde kampioenen hok J. Vera te Valkenswa-a-rd, schoon broeder van de Gebr. Janssen. Te bezichtigen vanaf 9 uur, a-anvanr 11 uur precies. Enkele uitstagen 1969: St. Denis 1 12 21 25 35 enz., Melun 1 6 9 12 15 16 25 31 52 82 enz., Laar Mij wordt menigmaal naar de ech te Janssen's gevraagd. Hier komen ze onder de nijptang, ik bedoel hamer. Allemaal een zalig uiteinde en een goed begin. Allemaal goeie. den Bruinen (Van onze sportredactie) BREDA De zestien landen voor de eindronde van het wereldkampi oenschap voetbal in Mexico zijn nu bekend. Het zijn: Engeland (titelhou der), Mexico (organiserend land), Brazilië, Peru, Uruguay, San Salva dor, Marokko, Israël. West-Duitsland, België, Zweden, Italië, Bulgarije, Roemenië. Tsjechoslowakije en Rus land. Euröpa, dat in 1966, tien landen in de eindronde had, zal dit keer met negen ploegen tevreden moeten zijn. Tot de Europese landen, die vier jaar geleden in Engeland present waren, maar nu werden uitgeschakeld, beho ren Portugal, Spanje, Hongarije, Frankrijk en Zwitserland. De loting voor de vier groepen zal plaatsvin den op 10 januari aanstaande in Mexi co Stad. Van de Zuidamerikaanse landen plaatsten zich Brazilië, Peru en Uru guay. Noord-Amerika zal worden vertegenwoordigd door San Salva dor, Azië door het amateurteam van Israël en Afrika door Marokko. De kansen van Brazilië om volgend jaar voor de derde maal in bezit te komen van de wereldtitel worden bijzonder hoog aangeslagen. De successen van 1958 (Stockholm) en 1962 (Chili) maakten over de hele wereld halve goden van Garrincha, Nilton Santos, Gerson, Didi en Pele. Al de ze namen stonden borg voor briljante overwinningen. Maar de sterren van toen werden een dagje ouder en in 1966, bij de eindronde in Engeland bleek geen ereplaats voor de Brazili anen weggelegd. Onmiddellijk ging men rond de ta fel zitten om de gemaakte fouten te herstellen. Het resultaat was een to taal verjongde formatie, een elftal rond de 29-jarige Pele. Natuurlijk on derschat men de toekomstige tegen standers niet, maar de Zuid-Amerika nen zijn ervan overtuigd dat hun ver tegenwoordigers in Mexico beter voor de dag zullen komen dan in 1966 Men denkt daarbij aan een finale tus sen Brazilië enEngeland. De Britten winnaars in het toernooi van vier jaar geleden, hebben zich niet voor de eindronde in Mexico hoe ven te klasseren. Het veroveren van de wereldtitel 1966 na een adembe nemende finale op Wembley tegen West-Duitsland was" het absolute hoogtepunt van de gehei e historie van het meer dan hon rd ar oude En gelse voetbal. Als Kan_,.daat voor de wereldtitel 1970 staat Engeland op de tweede plaats achter Brazilië. Vast staat, dat het voor de Britten, in Mexi-, co heel wat moeilijker zal worden dan in 1966, toen zij al hun wedstrij den in het eigen, zo gekende Wem bley mochten spelen en het zelfs niet aandurfden voor een ontmoeting naar Liverpool te reizen. Ook Engeland tegenstander in de finale van de wereldbeker 1966, W. Duitsland zal straks naar Mexico rei zen. Opnieuw hebben onze Ooster buren een „mannschaft" gecreëerd, die als een van de ernstigste concur renten van de wereldkampioen En geland en Brazilië mog worden be schouwd. De witgehemde equipe, die tot het uiterste zal gaan om de presta tie van 1966 te herhalen, plaatste zich als eerste in groep 7, waarin het met Schotland, Oostenrijk en Cyprus was ondergebracht. In het Volksparksta dion te Hamburg het tehuis van Uwe Seelers HSV wonnen de W.- duitsers de beslissende wedstrijd te gen Schotland met 3-2. België, dat sinds 1954 (Zwitser land) niet, meer aan de eindronde van de wereldbeker had deelgenomen, bleek de sterkste in groep 6. Zodra de loting voor de kwalificatieronde bekend was, wilden maar weinig Bel gische voetballiefhebbers er, in ven dat hun favorieten, ingedeeld in een groep met Joegoslavië, Spanje en Finland, zich zouden weten te plaat sen. Maar het lukte. De Spaanse tac tiek had gewerkt als een boemerang en de devaluatie van het anders zo sterke Spaanse voetbal, dat de laatste tijd merkbaar werd, had zich nog ver der voltrokken. En kwamen de Span jaarden dus slecht voor de dag, zel den heeft men een Belgisch elftal zo eendrachtig en fel zien vechten als in deze kwalificatiewedstrijden. Al met al een triomf voor trainer Ray mond Goethals, wiens ploeg in Mexi co een zo goed mogelijk figuur wil slaan Hierbij moet worden opge merkt, dat de Belgen er nog nooit in geslaagd zijn de kwartfinales te be- reiken. Italië liet in groep drie Oost-Duits- land en Wales achter zich. De „Squa- dra Azzuri" hebben, nat als Uruguay en Brazilië tweemaal de wereldbe ker gewonnen. Dit gebeurde voor de tweede wereldoorlog (1934 en 1938), toen Italië een schitterend elftal had met briljante virtuozen. Tijdens de eindronde in 1966 wonen de Italia nen van Chili (2-0), maar struikel den zowel over Rusland als over Ko rea met 0-1. Voor wat betreft 1970 staat Italië als vijfde op de li* t van kanshebbers voor de eindzege. Wel juist, want het kan op het ogenblik geen ophef maken over de wijze waarop wordt gespeeld. De Italianen zelf zijn allesbehalve pessimistisch. Ze denken daarbij aan het gouden duo Rivera-Riva, dat in Mexico van grote waarde kan zijn. Zweden kwalificeerde zich dank zij „buitenlandse" versterking, zoals ka nonnier Ove Kindvall (Feijenoord), Kurt Axelsson (FC Brugge) en Tho mas Nordahl (Anderlecht). Het won gemakkelijk van Frankrijk en Dene marken. De huidige bondscoach, Ovar Bergmark, maakte in 1958 te Stock holm deel uit van het Zweedse elf tal dat toen de finale bereikte. Bra zilië won met 5-2. Bulgarije blijkt een vaste klant voor de eindronde. Zowel in 1962 als in 1966 was er een beslissing nodig, maar ditmaal ging het wat gemakke lijker. De slachtoffers waren Polen, Nederland en Luxemburg. Nog steeds beschikken de Bulgaren over een uit stekend team maar men verwacht dat zij in Mexico de eerste ronde niet zul len overleven. Hetzelfde kan gezegd worden van de Afrikaanse yertegenwoordiger Marokko. De andere geplaatste lan den van achter het ijzeren gordijn zijn Roemenië, Tsjechoslowakije en Rusland. Verder dus bij de laatste zestien het toch wel sterke Uruguay, het zwakke amateurteam van Israël, het altijd gevaarlijke Peru en San Salvador. Dat San Salvador er nu pas in ge slaagd is tot de eindstrijd door te dringen komt in hoofdzaak door het feit dat Mexico, nu gestheer, het al tijd heeft overvleugeld. Gegarandeerd hebben de spelers van het eigenlijk niet in de eindronde thuishorende San Salvador het publiek op hun hand, uitgezonderd natuurlijk in een eventuele wedstrijd tegen de Mexi canen. De Mexicanen hebben sinds 1950 nooit in de eindronde ontbroken. Het ligt voor de hand dat zij ditmaal al les zullen doen om de standing van hun voetbal te verhogen. De kans dat dit zal lukken, lijkt zeer klein. Het zou echter verkeerd zijn de ploeg te onderschatten. In Chili (1962) behaal de het zelfs een 3-1 overwinning op Tsjechoslowakije, nadien finalist. Wielrenner Piet de Wit trad woensdag in Wormer in het huwelijk met Alida Elisabeth Smit. Op de foto wordt het jonge paar bij het verlaten van het gemeentehuis een hulde gebracht door leden van de Alkmaarse wielerclub DTS, waarbij De Wit ook is aangesloten. -

de Stem | 1969 | | pagina 17