Thor Berg: „Ik ken Ard Pfrommer„Sterk tot 5 km" TOP VOOR SCHENK ALS HIJ LANGE AFSTAND VERBETERT iharmg? tips RMZ-kosten te groot voor de Belgische wielerbond VERSCHUIVINGEN OP DE TENNISRANGLIIST Beerschot neemt Standard punt af evtsitso» Vorig jaar ook zo'n opleving' Zwakke punt COMPETITIE BELGIë GING DOOR Voorbereiding Mexico in West-Duitsland geregeld Gianni Rivera voetballer van bet jaar ^PURoi N.k. schaatsen zonder Rudi Liebrechts 55 Voorsprong Het hele jaar open Besneeuwd DE STEM VAN DINSDAG 23 DECEMBER 1969 15 >IEW YORK (RTR) Het Ian- ii op de maan in maart, tijdens reis van de Apollo-13, zal moei. s worden. Het uitgekozen ge. id ligt bezaaid met keien eu za uit naburige kraters. De aatsen waar de mannen van de jollo's 11 en 12 zijn geland, zieu daarbij vergeleken, uit als ge. aveide pleinen. lm in het woeste terrein nog een ik stukje te kunnen vinden moeten Ruimtevaarders James A. Lovell Fred W. Haise voldoende brand- if aan boord hebben om enige tijd blijven zweven. De functionarissen n de NASA hebben al enige malen erwogen een andere landings* aats te kiezen, maar met het oog de lanceerdiatum, 12 maart, zitten wel praktisch vast aan het uitge- >zen gebied, dat Frau Maur0 heet, n hoogland dat even beneden de •enaar van de maan ligt, ongeveer 0 km ten zuidoosten van de Oceaan ir Stormen waar de mannen van >ollo-12 zijn geland. Lovell en Haise zullen alle brand- of nodig hebben die zij maar mee unnen nemen. Bovendien zullen zjj, n brandstof te sparen, afwijken van st tot dusver gebruikelijke vlucht- an. In plaats van op ongeveer 100 m hoogte boven het maanoppervlak ontkoppelen gebeurt dat op 15 fan oogte, zodat de afdaling veel korter •ordt. Thomas K. Mattimgly, piloot an de stuurcabine, gaat na het out- oppelen weer teruo naar de norma- baan op grotere hoogte, terwijl de ïaanlander afdaalt. Lovell en Haise gaan twee maan- randelingen van elk vier uur maken, lij nemen nieuwe wetenschappelijke rstrumenten mee en zullen meer >even uitvoeren dan hun voorgan- rs. Het pakket instrumenten is on- eveer hetzelfde als dat van de Apol- b-12, maar in plaats van een maigne- j ometer, een zonnewindspectrometer I n een ionendetector zullen zij een I nstrument plaatsen dat de warmte- troming onder de oppervlakte meet m een instrument dat geladen deel-1 jes identificeert. Op een wat komi- che manier gaan zij proberen hoe rast de bodem is. Zij graven een jat, vullen het met afval en gaan er lan op dansen. Aan de hand van ioto's kunnen de geleerden daar dan ;ets meer van te weten komen. Lovell zal verder een diepe uitzoeken en daar in afdalen, lij uit het gezicht verdwijnt. Men ican dan zien in hoeverre de verbin- iinig nog intact blijft. Dat is belang rijk met het oog op komende Apollo- vluchten, waarbij een maanauto tal worden gebruikt. In januari zal worden besloten Ie ruimtevaarders na hun terugkeer I nog in quarantaine zullen moeten,I als d-at na de Apollo's 11 en 12 ge beurde. Kees Verberk Leen Pfrommer (Van onze sportredactie) HEERENVEEN In Heerenveen werd een duel verwacht tussen wereldkampioen Dag Fornaess en ex-titelhouder Kees Verkerk. Het zou geen botte krachtmeting worden, die in duidelijke cijfers tot uiting zou komen, maar meer een subtiel spionagespel, dat enig inzicht zou geven hoe de kansen bij de komende Europese en wereldkampioen schappen zouden liggen Want daarin heeft het tweetal zich al nadruk kelijk favoriet gesteld Dag Fornaess zei het nog enkele dagen geleden zelf: „De nieuwe wereldkampioen heet Dag Fornaess". Kees Verkerk, zijn slimme opponent is de laatste jaren wat voorzichtiger geworden. Hij beperkte zich tot een „wacht maar af' ',maar de ondertoon is dui delijk. De Puttershoeker wil een belangrijke rol gaan spelen in het schaatsseizoen. In zijn plannen had het favorietenduo echter geen rekening gehouden met Ard Schenk. En juist hij won de eerste schaats wedstrijd waarin Verkerk en Fornaess tegen elkaar uitkwamen. Het verrassingselement vain die serie is vrij groot geweest. W-airat zei Kees Verkerk zelf niet enkele weken «eleden nog vam „van Ard verwacht ik eigenlijk dit seizoen niet zoveel. Hij heeft het te druk met zijn stu die". De kleine Puttershoeker wist namelijk ook dat de „lange", zoals hij in de kernploeg wordt genoemd, zich in conditioneel opzicht niet zo sterk op het seizoen had voorbereid als vorige jaren. Ook Kees Verkerk geloofde toch wel iets van de praat jes en krantenberichten waarin Ard Schenk zelf zijn schaatsseizoen al als afgeschreven voorstelde. Nu, na zijn zege in Heerenveen, toonde Ard Schenk zijn geheel andere kant. Hij toonde zich eveneens een voorzich tig prater, die .weet dat vroege voor spellingen maar al te waak in het seizoen teniet werden gedaan. 35 93 „lk het vorig jaar een paar weken voor de Nederlandse kampioenschap pen ook opeens zo'n opleving gehad, toen ging het opeens ook heel goed, dat kan altijd nos tegen vallen. Als echter beweerd wordt dat Dag For naess en Kees Verkerk zich zouden hebben gespaard, dan zeg ik dat het gedeeltelijk onzin is. Ik kan ook wei hetzelfde zeggen, op de sprint bij voorbeeld had ik een trage start. Dat scheelt je een volle seconde. Ook op de 3 en 5 km. heb ik me ab soluut niet leeg gereden. Het ging gewoon lekker. En dan (ADVERTENTIE) 1) Hartig hapje: Toastje met stukje gemarineerde haring of rolmóps. Garneren met tomaat. 2) Kippers: Zó op 't brood óf even bakken met mes puntje boter óf kort koken in bodempje water. 3) Bokking: Gefileerd of gesneden Garneren ipet dun schijfje augurk. 4) Maatjesharing: in mootjes op toast (met stukje tomaat). Cocktail: 1 dl. room, 2 dl. tomatenketchup, 4 dl. mayonaise en naar ^smaak sherry of cognac glij je maar door. Ik heb echt niet het gevoel dat ik alles uit mijn toast heb gereden. Bovendien heb ik stel lig de indruk diat Kees Verkerk en Dag Fornaess zeker op de 5 km. wel sneller wilden. Zij kregen al na en kele rondjes door dat het hun niet zo-u lukken de tijd van Guttormsen te verbeteren. Pas toen ze dat door haidden gimïem ze rustiger aan doen. Deze theorie wordt door een in stemmend knikje van Kees Verkerk uit de andere hoek vam de kleedka mer bevestigd. Ard Schenk weer „nee ik had beslist dit weekend geien topinstelling, dat is bijna onmo gelijk met zo'n wedstrijd waarin het individueel klassement natuurlijk niet zo sterk telt als bij amidere kam pioenschappen" Juist bij cüe andere kampioen schappen telt nog een andere fac tor: de tien kilometer, die bij de lange inwoner van Anna Paulona steeds het zwakste punt is gebleken. Leen Pfrommer zei daarover: „het is ergens ook begrijpelijk dat Ard deze wedstrijden winit. Tot de 5 km. rijdit hij bijzonder sterk. Hjj moet nu om werkelijk mee te tellen eerst nog tien seconden van zijn 10 kilome- tertijden afknabbelen. Dan is ook .Ard bij de hoogste top". Ard Schenk zelf ziet ook in dat die tien kilometer de belemmering vormt naar een eventuele Europese en-of wereldtitel. „Ik ben nog te zwak op de 10 km. Daarom is mijn training dit seizoen ook volledig op de lange afstand afgestemd. En waarom zouden daaruit geen betere resultaten komen? De training en alles gaat momenteel lekker. Mis schien juist wel omdat ik wat min der getraind heb in het voorseizoen, dan heb je er niet, zoals andere ja ren, zo gauw de balen van. Ach, in conditioneel en fysisch opzicht zit al les wel goed. Dus wordrt het met de wedstrijden alleen nog een mentale zaak. De rustige toon waarop Ard dit zegt, is een teken van zelfver trouwen. Zelfvertrouwen dat Fornaess en Verkerk latantiek incasseren van hun tegenstander. Fornaess, raad selachtig: „Ik weet na deze wedstrij den voldoende". Zijn coach Thor Berg vult alleen voor insiders ver staanbaar aan: „Ik ken Arden ik ken KeessieKees Verkerk lacht slim als hij dit hoort. „Ik heb ook wel wat kermis opgedaan in dit weekend, ik ga na de kerst naar Noorwegen en me rustig prepareren op de Nederlandse kampioenschap pen. En de overige titelwedstrijden. Mijn grootste tegenstander voor de Nederlandse titel? Ard Schenk", Ard Schenk: „Ik heb stellig de indruk dat Dag Fomaess en Kees Verkerk op de 5000 meter sneller wilden rijden". (Van onze Belgische sportcorrespondent) BRUSSEL In een vier uur du rende vergadering heeft de Belgische Wieier Bond (BWB) zich gisteren beziggehouden met de consequen ties van een op 7 november uitge vaardigde wet. Bepaald werd toen dat de BWB werkgever is van de Belgische prof-coureurs. Het finan ciële gevolg van de toepassing van de sociale zekerheidswetgeving (voor lopig slechts voor geneeskundige ver zorging en rust en overlijdenspen- sioenen) bleek 5.897 Belgische francs te betalen door de prof-coureur en 13.232 door de BWB. Uitgaande van het gegeven dat er in 1970 een aan tal beroepsrenners van 250 zal zijn, betekent dat dat de BWB 3.308.000 (Van onze sportredactie) DEN' HAAG De Nederlandse Kampioen Marijke Schaar-Jansen en - lek Fleury bezetten de eerste plaats op Ue nationale tennisranglijst, die 't laar nogal wat verschuivingen telt. et samenstellen .van deze ranglijst e"j? keei' weer een hachelijke ak te zijn, vooral bij de heren, waar oe onderlinge verschillen in speel- i,U,d°or. de zeer uiteenlopende "siagen bijzonder gering waren. Uitgaande van de nationale kam pioenschappen 0p de eerste plaats sXinT V°1Sende rang" 2 Re«eScA Mar«ke 'Schaar-Jansen, 4. Betty Stove, 3. Ada Bakker en Tru- w?r°enSan' 5- cn 6. Astrid Suur- lnmi a Sne Zwaan, 7. Judith Sa- j.™;' 8- Els Veentjer-Spruyt. Heren; l Nick Fleury, 2 Evert Schnei- CT, 3. en 4. Fred Hemmes en Jan Hordijk, 5. Jan Haje-r, 6. Peter Soe- ters, 7. Jan Coebergh, 8. Piet Veen- tjer, 9. Peter Scholz, 10. en 11 Paul van Min en Fried Schmitz. Bij de dames zijn Lidy Bielefeld, Jenny Ridderhof, Annemieke Blom en Hetty Taphoorn geheel van het toneel verdwenen. De resultaten van deze vier, die voordien toch een voor aanstaande rol hebben gespeeld in het Nederlandse damestennis, waren van dien aard, dat plaatsing onaanvaard baar zou zijn. Opvallend op de damesranglijst is de terugkeer van Betty Stöve en Trudy Groenman. Tine Zwaan die vorig jaar helemaal niet geplaatst was, klom door een fraaie finaleplaats tij dens de nationale kampioenschappen naar een gedeelde vijfde plaats. De herenranglijst onderging, in ver gelijking met het vorig seizoen, een ware gedaanteverandering. Nederlands kampioen Nick Fleury klauterde van de zesde naar de eer ste plaats, die door het heengaan van Tom Okker was opengevaUen. Jan Hajer, de vermeende opvolger, moet nu genoegen nemen met de vijf de plaats. Opvallend is voorts de plaats van Evert Schneider, die het tennis aanvankelijk de rug toekeer de, maar op de nationale een gran dioze come-back maakte. Bondstennisser Fred Hemmes en Jan Hordijk, ook al is de laatste ex, bezetten de gedeelde vierde en derde plaats. Hemmes heeft dit vooral te danken aan de goede resultaten in het naseizoen. Jan Coebergh, vorig jaar nog vier- le, duikelde drie plaatsen. De meest verrassende naam' op deze ranglijst is die van Piet Veentjer, die het in de nadagen van zijn carrière pres teerde de ranglijst te halen. Opval lend zijn tenslotte de plaatsingen van de jongste lichting Paul van Min en Fried Schmitz. francs op tafel moet brengen voor deze Rijks Maatschappelijke Zeker heid (RMZ). Gisteren, op het bondsbureau, con cludeerde de bestuursleden van d-e BWB dat ze er de centen niet voor hebben en evenmin weten welke bronnen aangeboord moeten worden om ze wel te krijgen. Tenslotte kwam men tot een schaalverdeling waarbij de BWB 50 pet. van de kosten zal be talen, de extra sportieven 25 pet. en de organisatoren 25 pet. De publicitaire werkgezvers - zij die renners contractueel tegen een maandvergoeding hebben vastgelegd - waren bereid de totaallast van de RMZ (Rijks Maatschappelijke Zeker heid) te dragen zo de BWB zijn ge zag in de wielersport zou overdrag- gen aan de extrasporitevén en de sponsors. Er zouden niet meer dan een hon derdtal profs een extrasportief dak boven het Jioofd hebben. Hierbij bleef de vraag open: „Wie gaat de tussen komst betalen yoor de beroepsren ners die geen extra sportief onder- mmen hebben gevonden". In dit verband stelden de sponsors de oprichting van een niéuwe ren nerscategorie voor. De beroepsrenners van thans die volgend seizoen niet zouden z(j,n ondergebracht, zou een vergunning van aspirant-amateur worden afgeleverd. Zij zou deze ca tegorie van. renners het recht geven deel te nemen aan amateurwedstrij den op voorwaarde dat er die dag ATLETIEK De 17-jarige Russi sche atleet Viktor Tsjoerikov heeft tijdens wedstrijden in Briansk voor een opzienbarende prestatie gezorgd met een hoogtesprong van 2.09 meter, Ward Weckx (23), de kleine en tenger gebouwde renner uit Balen- Neet in de Antwerpse Kempen, is met de wielrennerij gestopt. Hij heeft een baan aangenomen in een plaatse lijk kruitfabriek. Twee jaar geleden behoorde Weckx tot de top van de Belgische amateurcategorie. In 1968 maakte hij deel uit van de Belgische A-Tourploeg. geen evenementen zijn voor beroeps renners. De extra-Sportieve meenden door deze oplossing de toepassing van de RMZ voor dit soort van renners te kunnen ondervangen. In de vergadering van gisteren werd door de BWB beslist de prijs van de beroepsrennerslicentie op te voeren van 6.500 tot 8.500 B.frs. Belangrijk was tenslotte ook de uitspraak dat de nationale selecties voortaan niet door de keuze-commis sie van de BWB maar door de be- roepsrermerscommissie zullen wor den gedaan. De BWB voegde hier geen'commentaar aan toe. (Van onze sportredactie) ANTWERPEN Werd in Neder land dit weekeinde voor het eerst van het huidige seizoen al het voet bal door het weer lam gelegd, in Beigië voetbalde men onverdroten door Immers, de Belgische Voetbal Bond heeft verschrikkelijke haast met de competitie, want in augustus staan de wereldkampioenschappen in Mexi co voor de deur. Er de BVB wil het nationale elftal, dat zich zoals bekend plaatste voor de eindronden, ruim schoots de tijd geven om zich voor te bereiden op de wedstrijden in het hooggelegen Mexico. Op velden die beslist onbespeel baar waren gingen de Belgische be taalde voetballers dit weekeinde dan toch aan het werk. Slechts de top per FC Brugge-Anderlecht moest worden uitgesteld. Koploper Stan dard raakte in het duel met Beer schot een punt kwijt. Gantoise profi teerde hiervan. De Gentse formatie won op eigen terrein zonder ai te veel moeite met 3-0 van Waregem en kon daardoor een punt inlopen op Standard Beveren Waas klom ook omhoog. Dat had niet alleen zijn oorzaak-in de 2-0 zege op Luik maar ook in het feit dat FC Brugge niet speelde. Sportclub Charleroi verras te door het hoog geklasseerde Lierse SK met 2-0 te kloppen Het Antwerpse Beerschot slaagde er als eerste in om Standard dit seizoen in eigen huis een punt af handig te maken. Standard nam reeds na drie minuten een voorsprong. Ver dediger Thissen sloeg een aanval van Beerschot af en rukte met de bal aan zijn schoen naar voren. This sen bereikte de op de rand van bui tenspel balancerende Takac, die een scherpe voorzet liet volgen. Galic schoot feilloos in juist voordat doel man Brösch van Beerschot kon rea geren: 1-0. Beerschot dat nogal veel moeite had in het begin om op dit vrijwel onbespeelbare veld tot redelijk voet bal te komen, kwam via Lothar Em merich op 1-1. Houben bereidde het Antwerpse doelpunt prachtig voor. Beerschot draafde fanatiek door. De Sinjoren voelden dat de Belgische kampioenen te kloppen waren. In de 35e minuut was het weer Emmerich dje voor Beerschot scoorde. De Duit se topschutter maakte handig gebruik (ADVERTENTIE) Uitgezonderd 1e Kerstdag en Nieuwjaarsdag. Het Evoluon: een futuristisch bouwwerk, enig ter wereld. Dynamisch tentoongesteld: de evolutie van onze samenleving, de mens, de wetenschap en de techniek. Het Evoluon: een uitstekend doei voor een dagje uit met uw hele gezin. Airconditioned Evoluon, direct aan de E38. Ruim parkeren; een gezellig restaurant. eindhoven gesticht door philips in 1966 FRANKFORT (ANP) De West- duitse voetbalbond heeft in een ver gadering met vertegenwoordigers van de clubs uit de Bundesliga over eenstemming bereikt over de voorbe reiding op het wereldkampioenschap te Mexico. Besloten werd onder meer de bekerronden op woensdagen te spelen, waardoor de zaterdagen vrij blijven voor de competitiewedstrij den. Ook stapte de bond af van het idee om op 11 april (zaterdag) een interlandwedstrijd te houden. Die zal nu plaatsvinden op woensdag 8 april. De tegenstander is nog niet bekend. De competitie in de Bundesliga zal zijn voltooid op 2 mei, de laatste ron den van het bekertoernooi zullen vlak voor het begin van het nieuwe sei zoen worden gespeeld. Bondscoach Helmuth Schön had ge- ADVERTENTIE) S-'i'üü'f" T1 'I'IICI! vraagd om interlandwedstrijden in januari en maart. Dat verzoek is afge wezen. Schön moet zijn oefenwedstrij den na 2 mei houden. De Westduitse voetbalbond heeft besloten een be drag van rond een kwart miljoen (ulden aan de verenigingen terug te (even uit de afdrachten, die de vere ngingen van hun recettes aan de nond moeten doen. Ook werd over- lenstemming bereikt over het be- irag dat de clubs ontvangen voor het afstaan van een speler voor inter- andwedstrijden. Tot nu toe lag dit oedrag op 3000 gulden, de clubs wil den 10.000 gulden. Het bedrag waar- jp beide partijen het met elkaar eens .verden, is niet bekend gemaakt. Terwijl de bestuurders van de clubs en de bond vergaderden, kwamen trainer Schön en zijn spelers in Frankfort bij elkaar om van gedach ten te wisselen over het programma voor de komende maanden. De vice- voorzitter van de Duitse voetbalbond reikte tijdens die bijeenkomst de spe lers die in het Westduitse elftal had den gespeeld, gouden herinnerings medailles uit. van een blunder van Standard-verde- diger Jeck en knalde beheerst raakt 1-2. Standard had geen antwoord. Ten minste de Luikse formatie moest tot het uiterste gaan om Beerschot als nog in te halen. Thissen en Jeck be gingen de meest grove overtredin gen tegen Emmerich en Ranonajec. Drie minuten voor rust was daar echter weer een moment dat de pure klasse van Standard boven kwam. Wilfried van Moer speelde haar scherp af op Takac die het leer met zijn hoofd precies voor de voeten van Galic dirigeerde, die op zijn beurt zonder moeite Brösch versloeg: 2- 2 Beide ploegen beperkten zich ver der om m de tweede speelperiode om deze stand te consolideren. Beveren Waas had in het treffen met hek- kesiuiter FC Luik negentig minuten lang een overwicht. Voor rust vielen er echter geen doelpunten. Schoten van Janssens en De Raèymaecker misten de precisie om doelman Cur- cic van FC Luik voor al te grote pro blemen te stellen. Dertien minuten na rust was Curcic echter kansloos te^en een felle schuiver van Janssens 10 Het was een schamele afspiege ling van de grote veldmeerderheid van Beveren'. Twee minuten voor het einde gaf Rogiers de stand voor Beveren nog een redelijk aanzien door FC Luik op 2-0-verlies te zet ten. Gantoise deelde al in de beginfa se van het duel met Waregem de be slissende „counters" uit. Dat was vooral te danken aan spitsspeler Leo nard, die zich wonderlijk goed aan paste op het besneeuwde en bevroren veld. Leonard was de schutter die na zes minuten Gantoise naar 1-0 til de. Het tweede doelpunt van Gantoi se was een „kop-treffer". Leonard kopte door naar Delmulle, die op zijn beurt met het hoofd doorspeelde naar Stzani, die de bal feilloos langs doelman Demeyer kopte (2-0). Gan toise vond het zowel voorlopig ge noeg. De nummer twee van de Bel gische competitie „freewheelde naar het einde. Vier minuten Voor het einde scoorde Deviaene voor Gantoi se, maar dat was slechts belangrijk voor de statistiek. Charleroi zorgde yoor een echte kerstsurprise door Lierse SK te ver slaan. De zege kwam overigens niet bepaald gemakkelijk tot stand. De pupillen van Sobotkg hadden al het geluk van de wereld toen Van den. Bossche negen minuten voor het ein de scoorde 1-0. Charleroi kwam zelfs tot een tweede doelpunt (Kat- saya), maar dat was toch echt te veel van het goede HEERENVEEN (A.N.P.) Rudi Liebrechts zal niet meedoen aan de strijd om het Nederlands kampioen schap schaatsen voor heren, dat op 10 en 11 januari in Deventer wordt gehouden. De :<-'jarige Vlaardinger die in 1961 (Gotenburg) en 1964 (Helsinki) derde werd bij wedstrij den om het wereldkampioenschap, heeft afgezien van een van de „toe gevoegde" plaatsen in de ploeg van regio west. Nu zullen Marcel Pen ning® (Amsterdam) en Piet Meyer (Katwoude) in Deventer uitkomen. Alleen de oostelijke rijders moeten nog voor de nationale titelstrijd wor den aangewezen. PARIJS (ANP) Gianni Rivera - de aanvoerder van AC Milan - dat dit jaar beslag legde op de Europa cup en ook winnaar werd van de wereldbeker, is gekozen tot de beste Europese voetballer van 1969. In het referendum dat jaarlijks door het Franse voetbalblad ..France Football" wordt georganiseerd en waaraan voetbaljournalisten uit 26 landen deelnemen, kreeg de Italiaan 83 pun ten. Rivera's landgenoot Luigi" Riva eipdigde met slechts vier punten min der op de tweede plaats. Nederland staat dit jaar ook zeer hoog genoteerd. Johan Cruyff (Ajax) en Ove Kindvall (Feijenoord) delen met elk dertig punten de vierde plaats. George Best, de voetballer van het jaar 1968, bezet op de ranglijst van dit jaar met 21 punten de zesde plaats. De ranglijst van 1969 ziet er als volgt uit: 1 Gianni Rivera (AC Mi lan) 83 pt., 2 Luigi Riva (Cagliari) 79: 3 Gerd Müller (Bayern Miinchen) 38; 4 - 5 Johan Cruyff (Ajax) en Ove Kindvall (Feijenooord) elk 30; 6 George Best (Manchester United) 21: 7 Franz Beckenbauer (Bayern Miinchen) 18: 8 Pierina Prati (AC Milan) 17: 9 Petar .Tekov (CSK So fia) 14; 10 Jackie Charlton (Leeds United) 10. ATLETIEK De bekende Belgi sche hardloper Gaston Roelants is zich op de schilderkunst gaan toeleg gen. In minder dan een jaar heeft hij zoveel bij elkaar gepenseeld, dat hij in Wezemaal, een gemeente niet ver van Aarschot in het Belgische Bra bant, zijn werkjes exposeert.

de Stem | 1969 | | pagina 11