EXCLUSIEVE JUWELENVEILING Is werken bij Philips Roosendaal interessant voor u? Een feestjapon mag best bijzonder zijn.Wij namen alleen de meest exclusieve modellen. mannelijke en vrouwelijke medewerkers r PHILIPS etalage teken en kunstschilder artikelen operators geroutineerde ponstypistes slank blonden Verbrugge en de Meijer ERVAREN VRACHTAUTO CHAUFFEURS een partij gouden horloges, ringen, armbanden, oorbellen, broches, dasspelden, Perzische kleden, verzilverde artikelen w.o. kandelaars, serviezen, etc. 9 10 DE STEM VAN MAANDAG 22 DECEMBER 1969 Het kan beslist de moeite waard zijn u eens te laten voorlichten over de mogelijkheden die er bij Philips Roosendaal voor u zijn. Waarschijnlijk openen zich geheel nieuwe toekomstmogelijkheden voor u. waar u nog geen weet van hebt Ons bedrijf te Róbsendaal produceert lichtprodukten in vele variaties en afmetingen. En de vraag ernaar is nauwelijks bij te houden. Dat betekent, dat wij in de produktie-sector zowel in dag- als in ploegendienst behoefte hebben aan Naar een diploma vragen wij u niet. Handigheid en accuratesse zijn een eerste vereiste. De rest leert u gemakkelijk in het bedrijf. Het spreekt vanzelf, dat we u een goed salaris betalen (óók tijdens de inwerkperiode krijgt u volledig uitbetaald). De extra's maken het echter nog aantrekkelijker en op dat punt heeft Philips u wel het een en ander te bieden. Om eens iets te noemen: géén tarief- of uurloon, maar een vast maandsalaris uitstekende pensioen- en spaarregeling met speciale regeling voor de jeugd. Naast de 6% vakantietoeslag, een winstuitkering (in 1967 was dat 7%) en nog eens een kerstgratificatie studiekostenregeling niet alleen voor uzelf, maar ook voor studerende kinderen speciale jeugdcursussen voor jongens en meisjes in werktijd(l) en nog veel meer. Wij nodigen u uit er eens met ons over te komen praten. Ook al hebt u nog niet direct het plan te solliciteren. Iedere dag kunt u terecht bij onze afdeling Personeelzaken van 8.00-12.00 en 13.30-17.00 uur en bovendien elke dinsdag avond nog van 18.00-19.15 uur. U kunt gewoon komen binnenlopen. We zullen dan graag al uw vragen beantwoorden. Vindt u het misschien prettiger een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitkomt? Of wilt u graag schriftelijke inlichtingen? Dat kan allemaal. Belt of schrijft u dan even naar onze afdeling Personeelzaken Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. Ook kunt u onderstaande coupon invullen. Zend deze op als brief aan Philips Personeelzaken, Roosendaal. Informatiecoupon. Invullen en opzenden als brief gefrankeerd met post zegel van 25 ct. aan N.V. Philips, afdeling Personeel zaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal. Naam: Voornamen: Geboorteplaats: Geboortedatum: Woonplaats: Straat Nr Ik verzoek hierdoor om nadere inlichtingen te ontvangen: schriftelijk tijdens een gesprek op het bedrijf Doorhalen wat niet gewenst is. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal. vismarktstraat 9 breda-centrum telefoon 016 00 3 41 20 Internationale Wegtransporten N.V. Terneuzen heeft .wegens uitbreiding plaats voor (standplaats Etten-Leur) Ervaring met oplegger vereist. Sollicitaties te richten aan Godwaldtlaan 39, Etten-Leur. Tel. 01608 - 4462. in opdracht van import en groothandel zal t.o.v. Deur waarder Coppens te Breda op woensdag 24 december a.s- in HOTEL CENTRAL te OOSTERHOUT worden overge gaan tot de publieke verkoop van BEZICHTIGING: 's middags 2-3 uur, 's avonds 7-8 uur VERKOOP's middags om 3 uur, 's avonds om 8 uu' makro De Makro is de modernste zelfbedienings groothandel van Europa. Meer dan 35.000 artikelen (levensmiddelen zowel als gebruiksartikelen) gaan via deze groothandel naar afnemers door heel Nederland. In maart 1970 gaat Makro-Breda van start. De opzet en omvang worden hetzelfde als die van de succesvolle Makro's in Amsterdam en Delft. In het moderne computercentrum van Makro-Breda - waar de administratieve verwerking van het assortiment plaatsvindt - hebben wij twee plaatsen vrij voor ervaren Bekendheid met Buil computers strekt tot aanbeveling. Zij krijgen een baan met leuk verantwoordelijk werk voor een best salaris. Voor al onze medewerkers geldt dat zij artikelen (zowel levensmiddelen als gebruiksartikelen) kunnen kopen bij de Makro, ver beneden de winkelprijs. Pak snel de telefoon of schrijf een brief. Voor nadere informatie of een oriënterend onderhoud kunt u bellen met de heer A. Sas, tel. 020-59711. U kunt ook schriftelijk solliciteren. Het adres: Makro zelfbedieningsgroothandel cv., t.a.v. de heer P. Boekhout, De Flinesstraat 9, Amsterdam.

de Stem | 1969 | | pagina 10