AMRO BANK Achtei het klater; luister n Sloan's Linin De n ieuwe eeuw beg i nt op een zaterdag Harde vraag aan u persoonlijk: Moderne Levensverzekering DE STEM VAN ZATERDAG 22 NOVEMBER 1969 Initiatief, commerciële aanleg, middelbare opleiding. Uw inbreng mor onze nieuwe funkties? Nieawe funkties? Inderdaad. Bij een modern en dynamisch bedrijf ligt dat eigenlijk voor de hand. Door nieuwe ontwikkelingen ontstaan steeds weer nieuwe funkties. Zo is de AMRO Bank doende met de bouw van een net van kleinere kantoren in het hele land. Om de eenvoudige reden dat steeds meer mensen gebruik willen maken van onze diensten en wij die mensen daartoe in de gelegenheid moeten stellen. En ook omdat vele van onze cliënten het prettig vinden de bank dicht bij hun huis of werk te hebben. Vandaag heeft de AMRO Bank ruim 570 kantoren waarvan er alleen al in 1968 60 werden geopend. En eind 1969 zullen het er weer méér zijn. Daarom zoeken wij naar mensen die leiding willen geven aan een van die kantoren. wat Is die nieuwe funktie De leiding van de kleinere kantoren willen wij toevertrouwen aan jongere mensen, mannen en vrouwen, zo tussen de 23 en 30 jaar. Die er voor voelen op een voorpost van ons bedrijf te staan, om daar een eigen kring van relaties op te bouwen. En daarvoor krijgen zij voldoende gelegenheid. Want in die kleinere kantoren zullen altijd een of meer medewerkers zijn die de dagelijkse gang van zaken kunnen behartigen. Wat vraagt die nieuwe funktie? Aktiviteit en commerciële aanleg. Ook een behoefte aan zelfstandigheid en initiatief nemen. En vanzelfsprekend een middelbare opleiding. Dat is üw inbreng. Een extra opleiding 7 Natuurlijk. Dat is onze inbreng. Wij zorgen voor een intensieve theoretische en praktische training. In een zestal kursussen in ons Studiecentrum - afgewisseld met een stage van enkele maanden op een van onze kantoren - wordt U op Uw toekomstige taak voorbereid. Genoeg redenen om eens kontakt op te nemen? Schrijf dan een brief aan de distriktsdirektie van de AMRO Bank, Heuvelring 90, Tilburg. Maar u kunt ook bellen (draai nummer 04250-38455). AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK In verband met het uitvoeren van werkzaamheden aan de NS-overweg in de Oude Rijksweg Breda-Moerdijk gemeente ZEVENBERGEN van de spoorlijn LAGE ZWALUWE-ROOSENDAAL zal deze overweg in de nacht van MAANDAG 24 NOVEMBER 1969 op DINSDAG 25 NOVEMBER 1969 van 22.30 uur tot 7.00 uur voor alle verkeer gesloten zijn. Het verkeer zal worden omgeleid. Nederlandse Spoorwegen (als straks nog dezelfde jaartelling geldt tenminste) Zomaar gewoon op zaterdag. Zouden ze het nog met 'vuurwerk' vieren? Zouden ze nog weten van oliebollen, champagne of bisschop-wijn? Jazeker! Want waarschijnlijk viert u immers zélf deze eeuwwisseling. 77% kans voor 30-40 jarigen, 97% kans voor uw kinderen! Vraag is maar hoé en waar u en uw kinderen dia gedenkwaardige drempel overstappen. Zal er geld genoeg zijn voor alle extra studie die de volgende generatie voor de boeg heeft? Geld genoeg voor de 2000 extra's en voor dat ongekende surplus aan mogelijkheden die we nu nauwelijks kennen? Is uw budget bij de tijd? Om zorgeloos en vrij en zonder gevoel van achterstand de grote gebeurtenissen van straks te kunnen meebeleven? Uw leven is toekomstgericht Is uw toekomst gericht op léven? Moderne levensverzekering is een normale hoeksteen in uw leven. En hoe vlugger de wereld verandert, hoe hechter die hoeksteen moet zijn Want moderne levensverzekering doet 2 belangrijke, dingen: 1 Bij overlijden voorkomt levensverzekering dat uw gezin óók nog door financiële rouw getroffen wordt. O Bij leven voorkomt levensverzekering dat u het straks plotseling veel minder breed hebt dan nu. Want met een moderne levensverzekering hebt u vandaag een efficiënte en betrouwbare vorm van sparen. Hoe staat het met uw financiële plannen? Wanneer hebt u voor het laatst gepraat met uw verzekeringsadviseur? Dat mag u eigenlijk wel eens in de drie jaar doen: uw omstandigheden zijn immers steeds in ontwikkeling. Bel hem op en bespreek de hoogstpersoonlijke toekomst van u en de uwen! Is het jaar 2000 ver? Welnee, 't is dichtbij! Bewaar deze advertentie - 30 jaart Kijken wie gelijk heeft...| Bureau Voorlichting Levensverzekering, Groot Hertoginnelaan 8, Den Haag. (Van onze showredactie) ISTERDAM Iedere avon; opnieuw bewegen ze zich op he gladde ijs van de klatergoudshow le vormen het levende decor voo ie grote sterren en proberen he publiek de indruk te geven, da het in een andere wereld terech is gekomen. Wie, die een ijsrevue bezoekt, heeft er niet ooit een. van gedroomd, zelf daar op chaatsen over het glinsterende te zwieren. Als ster, of des hoods als meisje of jongen uit het corps de ballet In de praktijk blijft het bij dromen. Want als de f Nederlandse schaatsers en schaat ters werkelijk de kans krijgen cich bij een ijsrevue aan te slui ten zijn ze nergens meer te vin- pen. „Vreemd, die geringe be- angstelling uit een land dat [schaatssterren als Sjoukje Dijk stra en Joan Haanappel (die mo- aenteel succes oogsten in de ijs- show van Holiday on Ice in Am- iterdam) heeft voortgebracht" indt de leer William H. Stine, recteur van International Holi- iay on Ice. Voor een nieuwe revuegroep, de de van dit Amerikaanse concern, eft hij op zeer korte termijn half cember moet deze revue naar lid-Amerika vertrekken een pieuwe balletgroep nodig; 24 meis- en 12 jongens. Maar adverten- s om eens een afspraak te maken poor een auditie haalden nog niet uit. Begin deze week konden iechts een meisje uit Amsterdam een jongen uit Voorburg worden gecontracteerd. In Engeland en uitsland waar dezelfde oproep *rerd geplaatst was het succes gro- er. De voor Zuid-Amerika benodig- balletgroep is bijna compleet, aaar een onderneming als Holiday Ice kan geen risico's lopen en noet kunnen beschikken over reser- res. Niet iedereen, die goed kan schaat- en, komt voor plaatsing in het bal- in aanmerking. Degenen met een Uetopleidimg genieten de voorkeur, ndere eisen: een goed figuur, mi- Zaterdag 22 november HILVERSUM 1 402 M w VARA; 12.05 Stereo; Strijkorkest 12.30 Tussen start en finish: actueel ortnieuws 13.00 Nws. 13.11 Vara ria 13.13 Act. 13.23 Stereo: Dit is iet begin., jongerenpr. 14.35 Radio gfazz Magazine N.OS.: 15.00 Frans - Duits - Engels: een luisterpr. 16.00 gïws. 16.02 Stereo: Scan: populair ngr. over elektranika VARA: 16.15 tnorecital: moderne muz. 16.35 rtistieke staalkaart 17.10 De Scala 1918 - 1926: Opera-aria's 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Act. 18-20 Finale - op weg naar het weekeinde: nws., Muziek achtergronden en amuse- tont (19.30 Nws.) 21.00 De vrouw nder het schavot, hoorspel 22.05 Ste- o: Jazz-ensemble 22.30 Nws. 22.40 3d. 22.45 Stereo: Ina en Ton sa- in en alleen: voordracht en muz. 23.15 Stereo: Lui luisteren: licht gev. "tenprogr. 23.55-24-00 Nws. HILVERSUM 2 298 M KRO: 12.00 Zonder grenzen: ru- over missie en zending 12.10 ".-muz. 12.14 Marktberichten 12.16 'erheidsvoorlichting: Vast en ze- een progr. van het ministerie sociale zaken en volksgezondheid it korte informatie over de socia le verzekeringen. Redactie: Claude jjPelLoni en Hermen van der Hoeven 5® Meel- t.b.v. land- en tuinbouw •30 Nws. 12.41 Act. 12-50 Buiten- ads comment. 13.00 Christian Scien- Vrij zijn van lichamelijke beper- ngen, vraaggesprek NOS: 13.15 liegende schijven: verzoekplatenpr. onze militairen KRO: 14.00 P. een weekblad met veel plaatjes totereo) N.O.S. 16.30 Inzet: een pro gramma over amateuristische muziek- oefening. HIRO: 17-00 Hiro-maga- Bvsn17'15 Gasten van de week KRO: Ho in ^fsnefierlplus: lichte muziek 18.19 Uitzending van de Christelijk ^orische Unie 18.30 Nws. 18.41 Act. rL? ^tereo: Springplank: jonge ar- >ten met orkestbegeleiding 19.30 Bi nn°' jongerenprogramma In antwoord op uw schrijven ^rzoekplatenpr. 21.50 Zonder drem- avrees: gesprekken met kinderen ■•00 Twee kadee: een Luister Trip (ADVERTE1 Voor onmiddellijke verlit Helpt direct bij spierpijn, reuma1 pijnen, zenuwpijnen, spit. Even aanbrengen op de pijnlij! en de weldadige warmte brengt o verlichting. De pijnverdrijver met onmiddellijke wer j

de Stem | 1969 | | pagina 32